Het Vrouwenhoekje Dammen dat de ingezetenen hun vleeeeh recht streeks van de veehouders kunnen beko men. De voorzitter licht het verzoek toe. Hij zelf is niet voor wijziging omdat dan weer overal geslacht kan worden wat niet in het belang is voor de hygiëne op het vleesch en ook omdat men daardoor de vleeschkeuringswet, die na veel moeite is tot stand gekomen, gaat afbreken. Burg. en Weth. hebben deze zaak be sproken en wenschen met het nemen van een beslissing te wachten tot de centrum gemeente heeft beslist. De heer Buitenhuis kan zich met het afwijzend advies van den voorzitter ver eenigen. De heer Straub vindt, dat de noodslachtingen niet te Goes zouden moe ten geschieden. Indien deze in de gemeen te zelf konden geschieden zouden de inge zetenen ook eens van goedkoop vleesch kunnen profiteeren. Ook zouden de kos ten dan heel wat minder zijn. De voorzitter heeft met den Directeur- Veearts over deze kwestie al eens gespro ken. Wanneer die noodslachtingen in de gemeente zouden geschieden kleven daar aan ook nogal bezwaren. O.a. komt het dikwijls voor, dat men het vleesch niet heelemaal kwijt kan, en dan moet men toch naar Goes er mee. De heer Straub is niet voor wijziging zooals gevraagd wordt, doch zou graag zien, dat, alvorens te beslissen, eens werd onderzocht of zijn denkbeeld niet uitvoer baar is. De heer Hoogstraate wil onderzoeken of een der slagers genegen is zijn slacht plaats beschikbaar te stellen voor even- tueele noodslachtingen. De beslissing op het verzoek wordt aan gehouden tot een volgende vergadering. Met alg. stemmen wordt vastgesteld het ontwerp uitbreidingsplan van een gedeelte der gemeente gelegen tusschen Patijnweg, Lewestraat, Stelleweg en Heernisseweg. Op een vraag van den heer Straub ant woordt de voorzitter, dat momenteel al leen advertentiekosten daarvoor moeten worden gemaakt. Dit wil niet zeggen, dat de gemeente later geen geld daarvoor zal moeten uitgeven. Dit zal zeer zeker ge schieden, doch dit moet op de een of an dere manier weer terug verkregen wor den. Het voorstel van Burg. en Weth. tot aankoop van een strookje grond groot ongeveer 10.20 M2. ten behoeve van ver breeding van de Schoolstraat wordt met algemeene stemmen aangenomen. Aan de orde is het voorstel van Burg. en Weth. om de werkverschaffing op 15 April a.s. te beëindigen. De voorzitter deelt mede, dat nog slechts vier personen in de werkverschaf fing werkzaam zijn en dat de rijkssubsi die is toegezegd tot en met 15 April. De heer Zweedijk vraagt of de menschen werk zullen krijgen. De voorzitter kan zulks niet met zekerheid zeggen, maar gelooft dat dit wel zal gaan. Hij wijst er nog op, dat verleden op 18 Maart is ge ëindigd. Het voorstel wordt met alg. stemmen aangenomen. De begrooting 1933 wordt gewijzigd. De voorzitter wijst er op, dat de post brandweer verhoogd moet worden als ge volg van uit te betalen belooning van brandweerlieden bij den jongsten brand enz. De voorzitter Zógt, dat op de wijziging een post is uitgetrokken voor het ver strekken van een plantje aan de kinderen der o.l. school. De bedoeling is, dat de kinderen dit verzorgen en later een ten toonstelling daarvan wordt gehouden. Wordt goedgevonden voor 1 jaar. Rondvraag. De heer Buitenhuis zegt zich te zullen bekorten omdat ook de heer Kousemaker over de brandweer zal spreken. Hij vraagt of Burg. en Weth., in verband met den jongsten brand, onder hun aandacht hebben de organisatie en inrichting van de brandweer. De organi satie is niet in orde, er hapert iets aan. Wat de inrichting betreft er ontbreekt voldoende materiaal. Hij verwacht van Burg. en Weth. dat zij spoedig met voor stellen dienaangaande zullen komen. De voorzitter kan niet veel zeggen, doch er wordt wel een en ander overwogen. Gebleken is, dat de slangen uitgebreid moeten worden. De heer Kousemaker zegt, dat hij reeds in 1931 er op gewezen heeft, dat z.i. de brandweer te dezer plaatse niet in orde was. Ook bij de begrooting 1933 heeft hij er nogmaals op gewezen. Hij heeft zelfs voorstellen gedaan tot verbetering, doch niemand heeft hem gesteund. Hij stelt nu voor: le. een z.g. baby-motorspuit, kos tende ongeveer f 1800 aan te schaffen en daarvoor een geldleening aan te gaan af te lossen in 10 jaar; 2e. Burg. en Weth. te verzoeken zoo spoedig mogelijk een rap port omtrent den toestand van het mate riaal uit te brengen. Voorts geeft hij Burg. en Weth. in overweging te trachten een vrijwillige brandweer te krijgen en na te gaan of er overal wel voldoende brandkranen aan wezig zijn. Indien men een motorspuit had gehad dan had men met het water uit den regenbak en de nabijgelegen slooten het huis van Van de Repe ook kunnen behouden. De voorzitter vindt de toestand van het brandbluschmateriaal niet geheel deso laat. De slang op de waterleiding heeft goed werk verricht. Het is gebleken, dat er tekort is aan slangen. De andere pomp is niet voldoende. Ook hij heeft getracht een motorspuit te verkrijgen, doch de Raad is daarop niet ingegaan. De heer Kousemaker zegt, dat de brandweer veel te laat ter plaatse was en stond er verbaasd over, dat zij de plaats der brandkranen niet wist. De voorzitter zegt, dat hij zoodra bet hem hekend wat dat tr bvand uitgebroken was, de brandweer heeft laten uitrukken. Hij is toen zelf naar de plaats van den brand gegaan en vond dat de brandweer inderdaad ang op zich liet wachten. De heer Straub zegt, dat wanneer de weg aldaar geen particuliere was geweest er een waterleidingbuis van voldoende capaciteit zou zijn gelegd en ook een brandkraan. Hij stelt voor om aan het begin van den weg een brandkraan te doen leggen. De heer Hoogstraate zegt, dat uitbrei ding van het slangenmateriaai noodzake lijk is opdat bij voorkomende gevallen twee slangen op een brandkraan kunnen wor den aangesloten. De heer Buitenhuis hoopt, dat Burg. en Weth. ten spoedigste met voorstellen zul len komen. De voorzitter zegt toe de brandweer in zijn geheel te zullen onderzoeken en in een volgende vergadering met voorstellen te komen. De heer Straub zou gaarne eens opgave willen hebben van hetgeen aan werkver schaffing, aan toezicht enz. is uitgegeven en wat als subsidie van het rijk is ontvan gen. De voorzitter zegt, dat hij dit kan be komen zoodra deze cijfers bekend zijn. Hierna sluiting. Kruiningen. Woensdagavond vergader de de Gemeenteraad voltallig onder lei ding van den burgemeester B. G. de Mul, Deze deelt mede: dat Ged. Staten de goed keuring der begrooting over 1933 hebben verdaagd tot 1 Juli; dat door B. en W. aan de Directie der Staatsspoorwegen om subsidie is gevraagd voor de autobus dienst Kruiningen-Vlake, waarop bericht is gekomen, dat door het weinige gebruik, dat van dezen dienst gemaakt wordt aan dit verzoek niet kan worden voldaan. Ingekomen is een verzoek van de be woners van de Oude Polderstraat te Hansweert om afdoende verbetering door demping der Weel en de sloot daarlangs. De heeren Burkunk en de Groof zeg gen, dat het daar in de buurt soms erg is met den stank en den rommel, terwijl de heer de Groof meent, dat het niet aan gaat om vlak aan de bebouwing een stortplaats voor vuil te houden. De heer van Hotegem zegt, dat reeds jaren gele den de Weel daarvoor is aangekocht en dat op Kruiningen ook alles in de kom is gedempt door vuil. De voorzitter zegt, dat B. en W. de Weel hebben bezocht, en hoewel het uit den aard der zaak daar geen ideale toe stand is, deze erg overdreven is. Iedereen gooit daar maar raak, maar er zal op gelet wGrden. De sloot is van den Polder en deze kan uitgedolven worden of ver zocht te dempen en rioleeren. De in de vorige vergadering aangeno men wijzigingen in de begrooting Gascen- trale „Oosteinde" worden thans in twee- en gesplitst en wederom zonder hoofde lijke stemming aangenomen. Op een vraag van de heer de Groof zegt de voorzitter, dat de onderhandelingen met Goes nog loopende zijn. In de vorige vergadering is in begin sel besloten tot verharding der straat in Welhoek. B. en W. stellen voor dit te doen met straatklinkers. De begrooling daarvan is met trottoirs en rioleering f 5961,30, terwijl voor hetzelfde met ma cadam f 4430,21 geraamd is. Uit de besprekingen blijken de meenin gen verschillend te zijn. De heer van Hoo- tegem meent, dat de berekening met ma cadam te hoog is. Ook de heeren Min naar en de Bat zijn tegen klinkerbestra ting. De heer Burkunk wil op de kleintjes passen en meent, dat Kruiningen en Hansweert gelijk behandeld moeten wor den. Ook de heer de Groof wil eerst te Hansweert veel verbeteren alvorens hier klinkerbestrating te geven. De voorzitter en ook wethouder Kole meenen, dat klin kers op den duur het voordeeligst zullen zijn. De klinkerbestrating wordt verwor pen met 8 tegen 3 stemmen. De macadam- verharding met trottoir en rioleering wordt aangenomen met 6 tegen 5 stem men. Goedgekeurd wordt de verharding van grond in het bouwplan voor één jaar. Benoemd wordt met algemeene stem men als a^ent der arbeidsbemiddeling, de heer J. M. Geleedst, ambtenaar ter se cretarie. De voorzitter deelt hierbij mede, dat de toeslag van het Rijk hiervoor is vastgesteld op 40 pet. van f 100. Meerdere leden valt dit tegen. De voorzitter geeft in overweging de grondprijs in het bouwplan vast te stel- j Ien, daar reeds eenige aanvragen zijn ge komen, alsmede de sloot langs den Rijks weg te dempen. Na uitvoerige bespreking wordt beslo ten in een volgende vergadering een be sluit te nemen. Rondvraag. De heer Witte meent, dat het reglement van orde noodzakelijk her zien moet worden. Dhr Witte informeert naar de raming der kosten voor het klok luiden bij begrafenissen. Dhr Burkunk vraagt naar de instructie voor den agent der arbeidsbemiddeling. Dhr van Hootegem vraagt naar de be taling van het delfwerk aan den Polder. De voorzitter zegt, dat de instructie door B. en W. wordt vastgesteld en dat de betaling zal geschieden, zoodra tin desbetreffende lijsten zijn goedgekeurd. De heer de Groof vraagt waarom op Bid dag de secretarie gesloten was en of bij de kermis te Hansweert het dansen be perkt wordt. Verder of bij de werkver schaffing 57 werkloozen elkaar niet in den weg loopen. De voorzitter zegt, dat op biddag den geheelen dag kerk is en meent dat daarom de secretarie gesloten moest zijn. De dansmuziek zal als vroeger ge regeld Wijven des Maandags en ook Dins dags. Met ds werkverschaffing gaat hot goed. De heer Minnaar informeert naar een door acht raadsleden onderteekende motie van afkeuring betreffende de door den burgemeester gegeven vergunning om voor de a.s. verkiezing redevoeringen, al of niet mechanisch versterkt, op de open bare straat te houden. De voorzitter zegt, dat hij deze motie, omdat het hier de bevoegdheid van den burgemeester betreft, niet in behandeling zal nemen. Hij heeft zich vooraf over tuigd van den inhoud van de te houden redevoeringen enz. en meent, dat de orde en de rust hierdoor niet in gevaar zul len komen. Hij kent als burgemeester geen politiek. De heer de Bat zegt. dat de motie niet gericht is tegen de S. D. A. P. De heer Burkunk zegt, dat dit juist te gen de S. D. A. P. is en wraakt dit ten zeerste. De heer Witte zegt, dat in Goes met een handkar gereden wordt, waar op staat: „Stemt Dr H. Colijn". De heer Minnaar meent, dat vooral in deze tij den de politiek op straat ongewenscht is. Daarna sluiting. In overleg met het Comité ter her denking van den 400sten geboortedag van Prins Willem van Oranje zal op dien dag (29 April) ook een kunst-, nijverheids- en huisvlijttentenstelling worden gehouden in het Zondagsschoolgebouw. Kruiningen. Door Kerkvoogden der Ned. Herv. Gem. alhier is in de plaats van den overleden koster benoemd diens weduwe mej. Hamelingde Jonge. Rilland. Alhier is onder leiding van den burgemeester een comité gevormd, be staande uit alle hoofden der scholen, de predikanten en enkele particulieren, om te komen tot een Willem van Oranje herdenking. Het ligt in het voornemen om op Maan dag 24 April a.s. des n.m. om half twee met de kinderen van alle scholen gezame- lijk een feestelijke herdenking te doen plaats hebben, waarbij de kinderen zullen worden getrakteerd, en aan allen een aan denken zal worden uitgereikt. Des avonds van dien dag zal een samenkomst mot vol wassenen plaats hebben, waarin als spre kers hopen op te treden de burgemeester, Ds Gh. de Beus, Ned. Herv. predikant en den Eerw. heer Pater Overste, van het klooster alhier. O.- en W.-Souburg. Alhier is opgericht een comité voor Prins Willem van Oranje herdenking, dat bestaat uit de heeren Jhr H. A. van Doorn,burgemeester, J. G. Ga- briëlse, gem.-secretaris, Ds Spijkerboer, Ds Kuiper en G. de Ru, hoofd van de Ju- lianaschool. Het ligt in de bedoeling om in de Herv. Kerk den gedenkdag te houden, waarbij beide predikanten het woord zullen voe ren. Ook bestaat het voornemen om een openluchtsamenkomst te houden met de zelfde sprekers, terwijl aan enkele ver- eenigingen medewerking is verzocht. De datum moet nog worden vastgesteld. Domburg. Alhier werd door Dr Vaan drager dezen winter een cursus gegeven in Eerste Hulp bij Ongelukken, die door 49 deelnemers werd gevolgd. Bij het be ëindigen hiervan (Woensdagavond) bracht de heer J. van Dullemen, namens allen Dr Vaandrager dank voor de aangename en bevattelijke wijze, waarop de lessen gegeven werden en bood hem een eiken houten salontafeltje aan. Deze dankte voor het geschenk, dat hem steeds zal herinne ren aan de gezellige uren van dezen cur sus. Eieren. Nu het morgen Paschen is en de eieren zoo bijzonder goedkoop zijn, geven we enkele recepten voor eiergerechten. Eieren koken. Leg voor zieken, herstellenden, kinderen tot 2 Yt k 3 jaar, de eieren 12 minuten in kokend water breek de schaal open en klop den inhoud in een kopje met een tikje zout, of wat suiker, tot wit en dooier goed verdeeld zijn. Het schijnt, dat een rauw ei min der gemakkelijk verteert dan zacht ge kookt. Reken voor zacht gekookt hoogstens 4 minuten; voor hard gekookt, om zóó te eten, 6 minuten; voor garneeren 10 minuten. Neem voor eieren, die gepeld moeten worden, niet al te versche. Eieren bakken. Smelt in een ome- let- of koekepan zooveel boter of marga rine, dat de bodem goed bedekt is. Breek de eierschaal voorzichtig, zonder het vlies te beschadigen, open, laat den in houd voorzichtig in de pan glijden en vervolgens op een getemperd vuur bak ken, tot het wit gestold is, terwijl de dooi er vloeibaar blijft. Strooi uitsluitend op het wit een weinig tafelzout. Het spreekt vanzelf, dat men, voor wie dit verkiest, de dooiers „gaar" maakt, maar keer dan, als het wit gestold is, het ei als een flensje voorzichtig om, liever dan het aan één kant hard en droog te laten bakken tot de dooier goed is. Roereieren. Klop de eieren met, per stuk, een korretje zout er? een eet lepel melk, bouillon of tomatenpuree tot ge geen vlokjes van het vlies meer ziet. Smelt een stukje boter in een koeke- of omeletpan, giet het mengsel erin, trek hetgeen hiervan op den bodem van de pan vast wordt met een houten lepel tel kens opzij, tot het geheel geleiachtig ge stold is. Deze bereiding is uitstekend voor kin deren en zieken. Door de „geroerde" eie ren kunt ge fijn gehakte groenten, gehakt i rook- of geschrapt rauw vleeet'- schij ven tomaat, geraapte kaaa, auikar, Jam enz. mengen. Gevulde eieren. Er bestaan ver schillende manieren om eieren te vullen waardoor men aardige schotels krijgt, die geschikt zijn voor de koffietafel of als voorgerecht bij het middagmaal. Eieren met kerry. Kook zoo veel eieren hard als men denkt noodig te hebben, pel ze, snijd ze middendoor en haal het geel eruit, snijd van iedere helft van onderen een heel klein stukje af, zoo dat ze goed kunnen staan. Vermeng het geel met boter, kerry peper en zout en vul de eieren met dit mengsel. Zet de eie ren op een schaal, doe er een rand sla omheen en bedek ze met mayonnaise. Eieren met namaak ka viaar. Neem op twee hardgekookte dooiers, 1 haring, wat zeer fijn gehakt ui, mosterd, peper en azijn, wrijf alles goed door elkaar en fijn en vul met dit mengstel de eieren. Zet de eieren op een schotel en leg er stukjes citroen bij. Eieren met spinazie. Wrijf de resten van spinazie door 'n zeef zeer fijn en vermeng dat met harde eierdooi ers en vul met dit mengsel de eieren. Zet de eieren op een schotel en leg er ge bakken stukjes brood bij. Tafelversiering op Paschen. Alleraardigst en goedkoop is het vol gende: Gebruikte eierschalen worden voorzich tig schoongewasschen, afgedroogd en met verf licht rose, geel of blauw gekleurd. Men zet ze in porceleinen of verzilver de eierdopjes, vult ze met wat zand en steekt er op Paschen lelietjes, viooltjes, of kleine narcisjes in. Bij ieder bord zoo'n vaasje doet aller aardigst aan. Enkele wenken. Marmeren waschtafels. Het marmer, als dit zeer vuil is, met groene zeep insmeren, dit er eenige uren op laten zitten en het dan met heet water waarin een klein scheutje amoniak is ge daan, afboenen. Met schoon water na spoelen, drogen en opwrijven. Men kan het marmer ook mooi houden door het af te wrijven met een mengsel van benzine en zuiver krijt. Stalen messen blank hou den. Men schrijft aan het „Hbld": Al jarenlang houd ik mijn stalen tafel en keukenmessen (niet roestvrij) mooi blank, door ze, telkens na gebruik en vóór den afwasch, af te wrijven met het snij vlak van een doorgesneden rauwen aard appel, die eerst even in fijn schuurzand is getipt. Van krassen op het staal heb ik nooit last. Voor het verwijderen van eventueele roestvlekken heb ik altijd een kurk bij de hand. Glimmende plekken. Men maakt een mengsel van 1 deel ammonia op 8 deelen waiter en sponst hiermede de stof af. Of wel een mengsel van 1 d.L. water, 20 gram zout en 10 gram ammonia Met een lapje wrijft men de plekken weg. Gummi regenjassen mag men nooit met bijtende stoffen behande len. Men moet deze jassen uitleggen en af- sponsen met gedistilleerd water; verdwij nen de vlekken niet, dan informeeren of er met chemisch reinigen iets te bereiken is. Het moet prima gummi zijn, om een jas te wasschen en dan nog in een koude vloeistof, daar bij warmte de gummi smelt Gelieve alles, deze rubriek betreffende, te adresseeren aan P. Mons, Westerstr. 221, Amsterdam. Probleem 298. Auteur: J. Dienske, Haarlem. 12 3 4 F) 6 16 26 36 46 16 25 35 45 Zwart 10 sch. op: 5, 8. 9. 12. 14. 20. 23. 26. 28. 29 en dam op 2. Wit 13 sch. op: 17. 21. 25 27. 30 31. 32. 37. 40. 41. 43. 44 en 50. Wit speelt en wint. Oplossingen binnen 8 dagen na laatste plaatsing in elke maand. Nieuwe speltheorie. XI. Stand na 15. 12—17. 15 25 35 45 6 16 26 36 46 l Dat het niet aoo eenvoudig ie om dit ■pel op de vereiachte wijze te behande- Ien, moge blijken uit de twee volgend» varianten, welke van dezen diagram stand uitgaan. 16. 50—44 5—10 17. U—40 20—25 18. 29X20 15X24 19. 40—34 14—20 20. 49—44 10—15 21. 4440 Wit staat goed en op den duur zal zwart tot 2430 gedwongen worden. Zwart kan niet 914 spelen wegens wit 22—18, 28—23, 34—30 en 39X10. Indien wit in den diagramstand echter eerst nog een zet aan den linkervleugel doet, gaat alle kans op voordeel verloren. Dan ontwikkelt zich het spel als volgt' 16. 41—37 5—10 Wit kan nu niet 3732 spelen wegens zwart 1923 en 17X26 met schijf winst 17. 5044 20- 25 18. 29X20 15X24 Zwart dreigt met damhalen door 19— 23, 25X34 en 17X50. 19. 44—40 14—20 20. 40—34 10—15 En wit krijgt geen gelegenheid meer om 4944 te spelen, zoodat deze ontwik keling van zijn rechtervleugel achterwege moet blijven. Indien wit met 3423 voortzet, speelt zwart 1923 en 25X23 met zeer goeden stand. Bij den 20en zet kan wit ook 39—34 spelen om te trachten met 4339 voort te I zetten en zoo het spel te krijgen van de I eerste variant, doch zwart kan dat ver- I hinderen door 20. 39—34 19—23 21. 28X30 17X39 En wit speelt nog wel het beste: 22. 38—33 39X28 23. 30—24 20X29 24. 34X32 Nu heeft zwart wel een randschijf, doch I dat deert hem weinig, omdat wit schijf 33 te veel heeft op den rechtervleugel. Voor I het op waarde stellen van deze stelling I verwijzen wij naar de beschouwing over I het spel met randschijven. In deze laatste variant is wit verhin derd zijn plan om met den linkervleugel aan te vallen (waartoe immers op 22 weid gespeeld) door te zetten. Op een enkelen zet komt het dus in dit spelsy steem wel aan. In een volgende beschouwing zullen wij laten zien wat er van den aanval te recht komt, indien zwart niet tot den af ruil 1722 overgaat. Zooals wij reeds zeiden moet zwart in deze variant niet tot dien zet overgaan. Oplossing probleem 292. (Lokzet.) Auteur: J. Dienske, Haarlem. Stand. Zwart 9 sch. op: 5, 7. 8. 9. 12, 13, 17, 21 en 22. Wit 9 sch. op: 15. 23. 25. 29. 33. 37. 38. 39 en 44. Oplossing. Wit 37—31, 25—20, 23—19, 20-14, I 38—32, 29—23 33—29 15X11 39X 8. Zwart 21—26, 26X37 13X24 9X20 I 37X28 28X19 24X33 17X6. Oplossing probleem 293. Auteur: A. Deurlo, Nieuwdorp. Stand. Zwart 13 sch. op: 2, 4, 69, 16. IS. 19. 23. 24. 28 en 29. Wit 13 sch. op: 11. 25—27. 30. 31.35. I 37. 39. 42. 43. 46 en 49. Oplossing. Wit: 25—20. 30—25 27—21 26-21 I 37—31 46—41 39—34 35X24 25X1. Zwart 24X15 6X17 16X36 17X26 26 I X48 36X 47 48X30 47 X 20. Oplossing probleem 294. Auteur: J. Daane, Zoutelande. Stand. Zwart 11 sch. op 1014, 1721 en 35. I Wit 11 sch. op: 25, 28, 29. 32. 33. 34. I 36. 37. 38. 47 en 49. Oplossing. Wit: 34—30 28—23 38—33 32X23 47 I —42 42—38 36X9 25X5. Zwart: 35X24 19X39 39X28 24X33 I 18X 29 33 X 31 14X 3. Oplossing probleem 295. Auteur: H. A. Luyt, Halfweg. Stand. Zwart 7 sch. op 6. 12. 13. 15. 16- 21 en 23. Wit 7 sch. op: 20. 33. 36. 39. 42. 43. en I 48. Oplossing. Wit: 36—31 31—27 33—29 43—39 42 S —38 48X17. Zw.: 15X24 21X32 24X44 44X33 32 i X43. Goede oplossingen. Ontvangen van: S. Bosselaar, S. Blaas, g P. de Visser, A. de Visser, A. Willemse. I allen te Aagtekerke; A. Deurloo, J. HUIS" soon, P. Boone, M. G. Geschiere, J- I derkreeke, te Nieuwdorp; J. Geelhoed e I J. Daane, Zoutelande; G. P. Vogelaar Jr> Jac. Zeevaart, nrs 294, 295, Krabben- I dijke, J. Almekinders, D. de Hullu, Oos burg, J. Scheele, Zaamslag; A. J- I gré Jansz., Schoondijke, H. K. Allaa nrs 293—295, Ritthem. I De prijs over het le kwartaal i» werd gewonnen door A. Willemse, Aag körkö. Aan den winnaar wordt verzocht verlangen kenbaar te maken, teru den prija te kunnen toezenden.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1933 | | pagina 6