COST DEMIi Uit de Provincie. Kerknieuws. Predikbeurten. Onderwijs. Land- en Tuinbouw Marktberichten. Burgerlijke Stand Afloop Verkoopinpen en Aanbestedingen Adyertentiën. I LEGER DES HEILS - GOES. Bultengewo algemeene vergs Statutenwijzij JUBILEUMVERGADERING op 2den Paaschdag 1933 te Middelburg. De groo vak zit fa het aan vorm er kleeding; Dat is h Ie rang buiteng Vraag 0 Ltndtrbsldertloonan. De hoofdbesturen van de moderne, chr. en r.-k. landarbeidersbonden hebben don minister van oeconomische zaken en ai beid verzocht hen in audiëntie te wiüen ontvangen in verband met de loonsverla ging, welke de landbouwers in vele stre ken van het land wenschen in te voeren en de weigering van vele werkgevers met de arbeidersorganisaties inzake de loonen en verdere arbeidsvoorwaarden overleg te plegen. Nederlandsche industrie en Britsch-lndic Dat het werk van de Nederlandsche industrie ook in Britsch-Indië gewaar deerd wordt, zegt het „Hdbl.", blijkt uil het feit, dat Werkspoor te Amsterdam in samenwerking met Stork te Hengelo in totaal de levering heeft verkregen van de installatie van tien suikerfabrieken. Van deze fabrieken zijn verleden jaar reeds twee geleverd en dit jaar drie verzonden. Vijf zullen het volgend jaar nog afgele verd worden. Van de tien installaties be treft één een uitbreiding van het reeds be staande bedrijf. Geen staking bij „Twente" te Almelo. Nu de politiek onafhankelijke vakorga nisatie besloten heeft niet te staken bij de stoomspinnerij „Twente" te Almelo heeft De Eendracht, die te voren wel een besluit tot staking genomen had, opnieuw met de bij het geschil betrokken leden vergaderd. De vergadering besloot, gezien de hou ding van de andere organisaties, zich ook niet langer tegen de aangekondigde loons verlaging te verzetten en het bemidde lingsvoorstel van den rijksbemiddelaar te aanvaarden. De staking, die reeds heel waarschijn lijk heeft geleken, zal dus Dinsdag niet doorgaan. Het aantal werkloozen neemt af. Blijkens de officieele cijfers, zooals het departement van Binnenlandsche Zaken die verstrekt, valt er in de laatste maan den een vermindering waar te nemen van de aantallen geheel en gedeeltelijk werk- looze arbeiders. Op 25 Maart stonden bij de organen der arbeidsbemiddeling ingeschreven 343.371 geheel werkloozen; op 25 Fe bruari was dit aantal 382.905, en op 28 Februari 402.978. De overeenkomstige cij fers voor gedeeltelijk werkloozen zijn; 21.255, 23.160, 24.307. Bij een werkverschaffing waren op 25 Maart geplaatst 56.226 personen; dit aan tal is grooter dan dat der vorige data, t.w. resp. 53.187 en 47.492. Ingevolge een steunregeling ontvingen op 25 Maart 154.768 personen uitkeerin- gen; dit is dus ongeveer de helft van het aantal geheel werkloozen. Arbeiders bij de werkverschaffing. Naar aanleiding van vragen van hel Tweede Kamerlid den heer Van Dis in verband met door verschillende gemeen tebesturen op de ongeorganiseerde arbei ders bij de werkverschaffing uitgeoefen- den drang om zich te organiseeren, deelt de Minister van Binnenlandsche Zaken mede, dat hem uit een ingesteld onder zoek is gebleken, dat de burgemeester van de gemeente Andijk per advertentie aan de te werk gestelden bij de werkver schaffing, die niet georganiseerd zijn, heeft aangeraden, zich terstond te orga niseeren, aangezien zij anders voor ont slag in aanmerking zouden komen. Deze aandrang heeft geenszins de instemming van den Minister; hij heeft het gemeente bestuur medegedeeld, dat, zoo voortaan prijs gesteld wordt op subsidie van zijn Departement, de beperkende bepaling moet worden ingetrokken en voortaan in geen enkelen vorm de te werk gestelden bij de werkverschaffing mogen worden verplicht, zich bij een organisatie aan te sluiten. Een te Ermelo ingesteld onderzoek toonde aan, dat nimmer door of vanwege het gemeentebestuur eenige pressie op de arbeiders is uitgeoefend om zich te or ganiseeren. Het gemeentebestuur had de mededeeling ontvangen, dat de gemeente opzichter zich zou hebben uitgelaten, dat de arbeiders zich moesten organiseeren. Het is evenwel gebleken, dat bedoelde op zichter zich in geen enkel opzicht in de zen zin had uitgelaten. Ten aanzien van andere gemeenten heb ben den Minister geen klachten bereikt. Directeur van een waterleiding geschorst als Raadslid Nadat de gemeenteraad van Bussum het rapport van de raadscommissie ad hoo had aanvaard, in welk rapport de oommissie tot de conclusie komt, dat het raadslid A. J. Lafeber in zijn positie van directeur der waterleiding te Bussum deelneemt aan leveringen ten behoeve van de gemeente en aldus in strijd han delt met het bepaalde in artikel 26 dei- Gemeentewet, is het voorstel van B. en W. gevolgd, om den heer Lafeber als raadslid te schorsen. Na een langdurige gedachten wisseling is het voorstel van B. en W. met 12 te gen 6 stemmen aanvaard. Daarbij kwam van verschillende zijden de waardeering tot uiting, welke men heeft voor het werk, door den heer Lafeber als raadslid ge daan; algemeen gevoelde men het als iets onaangenaams te moeten beslissen om trent de schorsing van een goed raadslid, dat reeds 13 jaren als zoodanig zitting heeft gehad. Van de zijde van B. en W. werd opge merkt, dat, hoe hoog de kwaliteiten van den heer Lafeber als raadslid ook mogen het zakelijke diende te scheiden. Ten slotte werd dan ook met genoemde ver houding van stemmen tot de schorsing zijn, met het persoonlijke zeer scherp van besloten, mede omdat de heer Lafeber er zelf prijs op stelt, dat deze kwestie in hoogste instantie wordt uitgemaakt. Goes. Op 18 April wordt de bekende Emmabloem-collecte gehouden. Vermin-< dering van subsidies dreigt inkrimping van het werk ten gevolge te hebben en daarmede toenemine van de gevaren der tuberculose. Laten we flink steunen, op dat met volle kracht de strijd tegen dezen volksvijand kan worden voortgezet. Kapelle. Men schrijft ons: Daar vele kruisbessen telers de dupe zijn van wille keurige handelingen, welke plaats heb ben bij steunverdeeling kruisbessen, wil men trachten door gemeenschappelijke actie, de onrechtvaardigheden op te hef fen. Geen personen of vereenigingen, doch alleen het product moet gesteund worden. Hiertoe wordt een vergadering belegd door de Tuinbouwvereeniging Kapelle en omgeving. Men zie voor nadere bijzonder heden de advertentie in dit blad. Serooskerke (W.). De plaatselijke her denking van den 400sten geboortedag van Prins Willem van Oranje zal alhier D.V. plaats hebben op Donderdag 20 April a.s. Des namiddags om half vijf zullen alle schoolkinderen worden getracteerd in te genwoordigheid van de leden van het Her denkingscomité. Van 67 uur 's avonds zal de muziekvereeniging „Serooskerke" in de muziektent nationale liederen ten gehoore brengen. Om half acht wordt in de Geref. Kerk een groote herdenkings samenkomst gehouden, met medewerking van de zangvereeniging „God is mijn lied". Als spreker zullen optreden Ds I. Voor- steegh, Ned. Herv. predikant te 's-Graven- hage, voorzitter van den Bond van Chr. Oranjevereenigingen in Nederland en Ds P. N. Kruyswijk, Geref. predikant te Hil versum, over: „Het Leven van Prins Wil lem van Oranje". Aan de bevolking wordt verzocht op 20 April a.s. de vlag uit te steken en oranje te dragen. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Valkenburg (Z.-H.), D. M. Vermet te Oosterbierum. Te St. Pancras, G. J. G. de Bel te Warmond. Aangenomen naar 's Heer Arendskerke G. van der Waa te Biggekerke. Bedankt voor Rouveen, N. Warmolts Jr. te Garderen. Voor Tienhoven en Buik sloot, Jac. Treffers te Marken. VoorOude- mirdum, J. Jukema te Vriezenveen. Chr. Geref. Kerk. Tweetal te Maassluis, N. de Jong te Rijnsburg en P. Zwier te Alphen a. d. Rijn. Bedankt voor 'sGravenhage (W.), P. de Smit te Utrecht. Emeritaat. Ds H. T. Hoeksema, Geref. predikant te Nieuwolda, zal op de eerstvolgende vergadering der classis Ap- pingedam emeritaat aanvragen tegen Oc tober van dit jaar. Ds J. Meijer, Geref. pred. te Niezijl, heeft bij de Classis Grootegast van de Geref. Kerken eervol emeritaat aange vraagd. De Classis Gorinchem van de Geref. Kerken heeft aan Ds R. K. M. Hummelen aldaar om gezondheidsredenen met in gang van 1 Mei eervol emeritaat ver leend. Biezelingc. Aan de kerkdeuren van de Ned. Herv. Kerk alhier is een plakkaat van den volgenden inhoud aangeplakt: Aan de gemeente wordt bekend ge maakt, dat de aanslag voor onze Herv. gemeente door den raad van beheer over 1932-1933 was bepaald op f 21943.78, dat deze aanslag is verminderd en definitief is vastgesteld op f 12.161.73, dat door onze gemeente is betaald f6191.33, zoodat nog betaald moet worden f 5970.40, dat boven dien jaarlijks aan den raad van beheer moet worden voldaan een bedrag van f 750 dat moet worden aangegaan een geldleening, omdat het bedrag niet aanwe zig is, dat alzoo aan rente en aflossing per jaar ten behoeve van de van den Raad van Beheer met inbegrip van den aanslag moet worden betaald f 12 a f 1300, onver minderd het salaris van den predikant. Dat ingevolge van het dalen der pachten in vele gevallen tot meer dan de helft, deze uitgaven moeten worden gevonden uit de gemeente. Dat derhalve de inzender van de berichten in de couranten ondes kundig, ouder gewoonte een onware voor stelling der zaak heeft gegeven en dat de gemeente meer moet betalen dan f 37.50 per jaar. Tot zoover het stuk. Rilland. De Chr. Evangelische gemeente alhier hoopt 30 April a.s. haar zeventig jarig bestaan te herdenken. Naar wij ver nemen zal deze herdenking een meer een voudig karakter te dragen. In een bijzon dere Godsdienstoefening hoopt de predi kant Ds J. Hetebrij een herdenkingsrede te houden. Zondag 16 en Maandag 17 April. Ned. Herv. Kerk. Goes, vm. ds Homburg, av. ds de Vries. Maandag vm. ds Steinz. Wilhelminadorp vm. ds de Vries, nm. ds v. d. Heil. Oudelande vm. ds Derksen, nm. 2.30 u. ds de Kluis te Vlissingen. Wemeldinge vm. ds Dippsl van M'burg, 1.30 u. ds ter Haar Romeny. Maandag 9.30 u, dhr Overgaauw. Rilland 9.30 en 2 u. ds de Beus. Kruiningen vm. ds ter Haar Romeny, nm. ds Hartjes. Hansweert 9.30 en 6.30 u. ds v. Selms. Wissekerke vm. ieesdienst, nm. ds Lou- werse. Geersdijk vm. ds Louwerse, nm. leeskerk. Middelburg (Geref. Bond), Gasthuiskerk 10 en 6 en Maandag 10 u. dhr Wild schut te Rotterdam. Geref. Kerken. Colijnsplaat 9.30 en 5 u. cand. Veenstra te Smilde. Oostkapelle 9.30 en 2 u. en Maandag 9.30 u. ds Douma. Meliskerke vm. ds Vreugdenhil, nm. ds Heij, Maandag geen dienst. Gapinge vm. cand. Nijenhuis, nm. leesd. Rilland 9.30 u. leesd., 2 u. ds le Gointre. Wissekerke vm. Ieesdienst, nm. cand. Veenstra. Geref. Gem. Goes Maandag 2 u. ds Hofman (Op. bel.). Examen nuttige hand werken. Bij beschikking van den mi nister van onderwijs, kunsten en weten schappen zijn in de commissie, welke be last is met het afnemen van de examens ter verkrijging van de akten van be kwaamheid voor huis- en schoolonder wijs in de nuttige handwerken voor meis jes, benoemd te Rotterdam: a. tot lid en voorzitster: mej. A. F. Houba, schoolopziener van het lager on derwijs in de tweede inspectie, te 's Gra- venhage; b. tot lid en plaatsvervangend voorzitster: mej. A. M. Nater, oud-leera- res aan de gemeentelijke kweekschool voor onderwijzers en onderwijzeressen te Rotterdam; c. tot leden: mej. M. v. d. Berg, te 's Gravenhage; mej. M. W. v. d. Goes, te Rotterdam; mej. E. Krijger te Capelle a. d. IJssel; mej. H. G. Verheijen te Rotter dam; mej. A. G. Visée te Rotterdam. Ontslag directeur R. H. B. S. De heer G. L. Breedtvelt, directeur der R. H. B. S. te Bergen op Zoom, heeft tegen 1 Sept. eervol ontslag als zoodanig aangevraagd. Machinisten-examens. Ge slaagd voor het theoretisch gedeelte van diploma G, de heer W. J. van der Ploeg te Vlissingen. Leeuwarder boternoteering. De Leeuwarder Commissienoteering voor boter is voor de komende zeven dagen vastgesteld op 53 cents per kilo, dat is dus één cent hooger dan de vorige notee ring Voor het binnenland komt hier nog op accijns, die de laatste weken een gulden per kilo bedroeg en thans opnieuw voor een week is vastgesteld, benevens onge veer 15 cents per kilo voor handels- en transportkosten. Boteraccijns blij'ft een gulden. De Crisiszuivelcentrale maakt bekend, dat voor de week van 16 t/m 22 April de prijs van het Grisis-boter-merk op f 1 per Kg. en -die van de vervoervergunning voor buitenlandsche boter op f0.90 per Kg. is vastgesteld. MIDDELBURG. Veiling van 14 April Baksla 26, snijsla 58, molsla 23, veld sla 0.19, spinazie 0.14, zomerposte- lein 3150, moskrul 1618, winterpos- telein 1012, spruiten 1215, witlof 0.1 11, koolrapen 1, peen 14, uien 0.1 2, kroten 1, slavellen 1/310, zuring 7 9, dunsel 45, roode kool 6 ct. alles p. k.g.; tuinkers 12, ct. p. doosje, peen 1215, raapstelen 22,5, prei 46, sel derie 25, knolselderie 1,52,5, peter selie 2,5, rabarber 0.53,5, radijs 24,5, rammenas 0.51 ct.,alles per bos; bloem kool 121,5, andijvie 1,53.5, kropsla 0.56,5 ct. alles per stuk. Narcissen 1,5, snijflieren 12, tulpen 111, blauwe drufjes 1, seringen 10, la thyrus 5 ct., alles per bos; plantjes: flie- ren 1, madelieven 1314, primula 10, struikroos 1112, klimroos 34, ver geet mij niet 45, bakkruid 910 ct. al les per 10 stuks; Primula 6, saxifraga 10, cineraria 10 25, krokodillentong 10, hangertjes 11, azalia 19, hortensia 33—39, spirea 49, clivia 43, palmen 2231, cupres 2932, rododendrons 1925 ct. alles er pot. VLISSINGEN. Veiling van 14 April '33. Uien 2; Spinazie 13; Spruiten 13; Wijn peen 1; kleine Peen 1.5; Witlof 17; Schorseneeren 1; Sladunsel 14, alles per kg. Kipeieren 1619; Eendeieren 21 p. 10 stuks; Bloemkool 516; Sla 2.5 6.5, beiden per stuk; Radijs 4—5; Selderie 36; Prei 1.55; Rabarber 0.52; Peen 13.5—16.5; Tulpen 14—21; Flic-en 2.5 4; Narcissen 1.52; Phoenix 4; Margrie ten 16, alles per bos. Bakkruid 3.54; Curagau 0.5; Flieren 2; alles per plant. Hortensia 4145; Plumosa 8; Aronskelk 3840; Concelaria 13, alles p. pot; Zu ring 714; Petercelie 219 per chip; koolrapen 15 per kist. KAPELLE. Kleine veiling van 14 April. Groenten: Spinazie 310; Witlof 68, beide per 100 kg.; Kropsla 1.404.20 per 100 krop; Radjjs 3 p. 100 bor. Bloem kool 13 per 100 stuk»; Selderij 4 per 100 boa; Bloemen: Tulpen 810; Tros-Nar- cissen 45, beide per 100 bos. Van 613 April. VLISSINGEN. Ondertrouwd: A. G. Haarsma, 22 j. en M. W. Swart 23 j., L. G. Metsch 26 j. en L. Loekemeijer 20 j., G. Boone 24 j. en J. H. Louwerse 28 j., A. Milot 26 j. en M. de Kuijper 25 j. Getrouwd: P. van Loenen 22 j. en A. van Schaik 23 j., G. van Wingerden 23 j. en M. G. de Lange 24 j., A. M. Sinke, 20 j. en E. G. Bleijenberg, 20 j., P. G. A. Bleijenberg 25 j. en A. G. G. Obermeijer 21 j., W. G. Kokkelink 29 j. en T. M. Stroosnijder 28 j., P. van der Sluis 29 j. en J. M. de Ridder, 23 j., L. de Visser 30 j. en M. R. de Caluwé 21 j. Bevallen: P. W. M. Thoden van Velzen, geb. de Weijts, z.; J. van Marion, geb. Sturm, d.; J. J. J. Vetter, geb. de Bak- ber, d.; C. Tuinsma, geb. van Herk, d.; J. de Nooijer, geb. Meerman, d.; C. M. M. de Jonge, geb. Warman, d.; P. Schuite, geb. Jilleba, d. Overleden: A. G. M. Dekker, 64 j. jd. A. Sturm, 78 j. d.; A. Verheule, 59 j., man van H. Reijnhout; C. Roelse, 14 j. jd., A. Eshuis, 75 j., vrouw van I. Geschiere. D. S. H. Zeegelaar 92 j. wed. van G. de Groot. (Vliss. Crt.) Van 714 April. IERSEKE. Ondertrouwd: Josef Johan nes Schaafsma, 32 j. jm. te Bandoeng (N.O.I.) en Pieternella de Mul, 26 j. jd.; Jan Ossewaarde, 24 j. jm. te Kapelle en Neeltje Wilhelmina Lamper, 21 j. jd. Gehuwd: Joos Griep, 39 j. jm. en Mar- garetha Jacomina de Waal, 33 j. jd. Van 7 tot 13 April 1933. KRUININGEN. Overleden: Constant Frederik Willem Leeflang, echtgen. van Maria Westplate, 67 jaar. Donderdag werden te Middelburg ten kantore van den ontvanger der Domei nen de briefjes geopend van de inschrij ving voor het buiten dienst gestelde vis- schersvaartuig de Botter „Sperwer", groot 25 ton, met 24 P.K. Kromhout-motor en toebehooren. Inschrijvers: G. J. A. Fran sen v. d. Putte te Goes f 1010; J. v. d. SandeJacobs, Breskens f 525; G. A. M. v. Dusseldorp, 'Den Haag, f 510; C. Ven- deville, Middelburg, f500; Joh. de Bel, Yerseke, f471.76; Jan v. Putten, Yerseke f452. Burgemeester en wethouders van Middelburg hebben aanbesteed 't verbou wen van de woning „de Griffioen" aan den Seissingel. Inschrijvers: L. F. Groos- man, f 7100; G. Hollema f 5780; G. F. de Grave, Souburg, f 5750; P. J. de Buck f 5353; M. P. Scheijbeler f 5200; en L. de Jong, Souburg, f 4580. Stand van hedenmorgen 10 uur: Stand van Donderdagmiddag 3 u.: 762. Licht op voor fietsers: Zondag 7 u. 11 min. Maandag 7 u. 12 min. Dinsdag 7 u. 13 min. In plaats van kaarten. Heden werden wij verblijd met de geboorte van onze dochter MARIE JANNETJE. G. P. ALLEWIJN. M. J. ALLEWIJN—MOL. Waarde, 15 April 1933. Zoo de Heere wil, hopen onze geliefde Ouders en Groot ouders BARTEL MEEUWSEN en MARINA DE HAMER, op 19 April a.s. hunne vijftig jarige Echtvereeniging te her denken. Dat de tijd van hun ver deren levensavond licht moge zijn is de wensch van hunne Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. Oostdijk-Krabbendijke, April 1933. EBEN-HAEZER. D.V. hopen op 29 April JAN FRANCOIS VAN STRIEN en JOZINA JOHANNA VAN STRIEN—LEENHOUTS, hun 25-]arige Echtvereeniging te herdenken. Groningen, E. Th. k Thues- sinklaan, 37a. Nieuw adres vanaf 26 April S. S. Rosensteinlaan 14a. 8 In Jezus ontslapen. Psalm 138 1 (berijmd). Op Zondagmorgen 19 Maart 1933 kwart over negen, ont sliep te Jennison, Mich., onze geliefde Broeder en Oom, in den ouderdom van 64 jaar en 9 maanden Mr JACOB MARTHINUS VERLARE. Zijn getuigenis was: Jezus mijn Borg, Jezus mijn Zalig maker, door Zijn Bloed. Mrs M. BERKHOFF VERLARE. Mr W. G. BERKHOFF. Weehawken N. J. USA Mrt '33 410 Gregory Ave. Heden nam de Heere tot Zich onzen geliefden oudsten Zoon en Broeder JASPER, na een langdurig, doch gedul dig gedragen lijden, in de hope des eeuwigen levens, uit het Gasthuis te Middelburg, in den leeftijd van 25 jaar en 3 maanden. De diepbedroefde Familie: P. VAN GILST. K. VAN GILST—KUNST. MARIA. TANNETJE. DIGNA. DINGENIS. MARINA. JAN. Colijnsplaat, 12 April 1933. ■HEX)-" Heden overleed zacht en kalm tot onze diepe droefheid onze geliefde Vader, Behuwd- en Grootvader CHRISTIAAN FLIPSE, in den ouderdom van ruim 64 jaar. Uit aller naam: Wed. N. FLIPSE— SANDERSE. Koudekerke, 14 April 1933. Eerste en Tweede Paaschdag AdJ. CLAEIJS. Iste Paaschdag 3 uur n.m. Pianorecital. 2de Paaschdag 5 uur n m- Grootsche demonstratie op de Markt vanuit de Muziektent. Voor de vele Hijken .telling, ondervonden nfj lijden van onzen geliefde Zwager en Oom, den ij PIEKER DE KRA^ betuigen wij onzen dank. Uit A. D Goes, 15 April 1933. Hiermede betuigen wijl Itelijken dank voor de cl zoo van hier als elders,I den na het overlijden vol liefde Moeder, Behuwd-,] Overgrootmoeder MARTINA COPPOd Wed. K. rj inzonderheid ook aan Zi if berg voor de liefderijkd ling haar bewezen. Uit a| JOH. V Oostkapelle, 15 April 191 van Aandeelhouders van de teelt Maatschappij Zuid-' Goes, op Zaterdag 29 April| des n.m. te twee uur der Directie. Punten van behandeling: Het concept statutenwijl vanaf heden ten kantore I deelhouders en oprichtersbl inzage. DE Het Bestuur van het ,.De Breede Watering bev seke" maakt bekend, grooting voor het diens] 1934 tot en met 27 Apr inzage ligt ten kantord Ontvanger-Griffier te Gol van afschriften verkrij| tegen betaling der koste] Verder wordt kennis g(| een Algemeene Vergaci Ingelanden zal gehoudd op Vrijdag 28 April 193( middags te één uur, in tershof"' te Goes. C. D. VEREEKE.I A. MOL, Ontv.-GJ van de Zeeuwsche Afdeeling van den Ned. Bond van Jongelingsvereenigingen op Geref. grondslag, OPENBARE MORGENVERGADERING in de Noorderkerk (Bogardstraat). Aanvang 10 uur. Openingsrede van den Voorz. dhr. J. P. KÓGELER„In woord en daad". Historisch verslag van den Secr. dhr. CHR. MELSE„Van veertig Jaren". Toespraken van uitgenoodigde corporaties. OPENBARE MIDDAGVERGADERING in de Nieuwe Kerk (Groenmarkt). Aanvang 2 uur. Rede van Ds. F. C. MEIJSTER van Rotterdam„Mijn Schi't ende Betrouwen". Toespraak van den Bondsvoorzitter: dhr. A. ZIJLSTRA van Groningen: „Drie vragen". Opwekkende rede van Ds. H. S. B0UMA van Amsterdam (Z.). Programma's (tevens bewijs van toegang) 25 cent zoowel 's morgens als 's middags aan den ingang verkrijgbaar. HET BESTUUR Wanneer g KLEEDING hebt, warin dan eens b Vraagt nu stelling Coupeur va Onze vertej

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1933 | | pagina 2