WEEK-ABONNEMENTEN Kerknieuws Onderwijs. Gemengd Nieuws Leestafel. Rechtzaken Land- en Tuinbouw. Ingezonden Stukken Telegrammen. Financieële Berichten. In alle plaatsen waar apen* ten van „De Zeeuw" geves tigd zijn worden ook week abonnementen aangenomen. butie wordt ünet gesloten deuren bespro ken. Be vergadering heropend zijnde be sluit een schrijven te richten aan den dir.-gener; ri, dat de raad op zijn inge nomen standpunt blijft en dat de radio distributie volgens overeenkomst blijft bij De Dreu. Tot leden van het stembureau worden benoemd dhrn Kousemaker en Mol. De andere leden plaatsvervangers. Bij de rondvraag wordt nog geïnfor meerd hoeveel de werkverschaffing reeds gekost heeft. Het blijkt van ruim f800. Dliizend glulden is hiervoor uitgetrok ken. Weth. Bakker wil met een voorstel ko men om zich te onttrekken aan het werk loosheidsbesluit. Daarna sluiting. Krabbendijke. De heer A. Hirdes, wet houder alhier, heeft als raadslid bedankt. Zijn opvolger is G. van Iwaarden Rilland-Bath. Tot secretaris en ontvan ger dezer gemeente is benoemd dhr J. A. de Goffau, alhier. Brouwershaven. In de afgeloopen week werd drie dagen gevischt door 1 motor en 3 zeilvaartuigen. De aanvoer bedroeg 850 kg. garnalen. He prijs bedroeg 15 cent per kg. Tholen. Aan het postkantoor Tholen en daaronder ressorteerende bijkantoren werd gedurende de maand Februari '33 ingelegd op spaarbankboekjes f27706.45 en terugbetaald f 13710.47. Het laatste door dat kantoor uitgegeven boekje draagt het nummer 15021. Axel. Dinsdagmiddag heeft hier een ernstige aanrijding plaats gehad. Het 6- jarig zoontje van dhr J. R. stak onver wachts de straat over, toen de auto van dhr C. B. A. kwam aangereden. Het jon getje werd door een der voorwielen ge grepen en tegen de steenen geworpen. Het kind werd bij een in de buurt wonenden arts binnen gedragen, waarbij bleek, dat het een ernstige beenbreuk en verwondingen aan het hoofd had opge kropen. Wissenkerke. Dinsdag hield de Ghr. Werkmansbond zijn 29e jaarvergadering. Dhr Deumer opende de vergadering, heette allen Welkom, in het bijzonder den burgemeester, weth. v. d. Maas en dhr te Gussinklo. De secr. Heyboer bracht verslag uit over het afgeloopen boekjaar waaruit bleek, dat de vereeniging 175 leden telt, dat de voorzitter L. Sporte bedankte als zoodanig en dat de pogingen om hem voor de vereeniging te behouden vruchte loos bleken te zijtn. De secr. van de onderafdeeling Kam perland bracht verslag uit over de aldaar verrichte werkzaamheden. Daar hij perio diek aftrad werd hij bij acclamatie her kozen. De penningmeester van het zieken fonds bracht verslag Uit rover zijn ge houden beheer, waaruit bleek, dat het boekjaar sloot met een nadeelig slot van f 278.22. Het bestuur vraagt: wat moet er ge daan worden, de uitkeering verminderen of de contributie verhoogen. De heer Dourleyn dient een voorstel in: luidende: de uitkeering voor wachtdagen verminderen van f 1.50 op f 1.25 per dag, de toeslag voor de overige dagen vermin deren van f50 op 35 ct. p. dag, de con tributie te brengen van 10 op 12,5 ot., de uitkeeringen aan invalide leden te laten op f 54 per boekjaar. Na eenige bere kening werd dit voorstel door het bestuur overgenomen en met 30 tegen 28 st. aan genomen. Den aftredenden voorzitter werd dank gebracht voor zijn langdurig voorzitter schap en zijn verrichte werkzaamheden in het belang der vereeniging. Na gehou den stemmingen en bedanken der gekoze nen, nam dhr A. Clement voorloopig tot een volgende vergadering het voorzitter schap op zich. De periodiek aftredende voorzitter te Kamperland werd bij acclamatie herko zen. Vier nieuwe leden werden na stem ming aangenomen. De burgemeester sprak zijn dank uit voor de uitnoodiging en hoopte dat de vereeniging mag groeien en bloeien tot heil der leden en der gemeente. De heer Te Gussinklo sloot deze jaar vergadering met dankgebed. Het was inmiddels middernacht gewor den. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Kubaard, J. G. U. van Hoogstraten te Boxmeer. Geref. Kerken. Beroepen te Hindeloopen, C. Jansen, cand. te Doorn. Chr. Geref. Kerk. Beroepen te Baarn, L. S. den Boer te Leerdam. Door de classis Sneek der Geref. Kerken is beroepbaar verklaard de heer A. Mollema, theol. cand. te Scharnegou- tum. Aanschaffing van nieuwe schoolbanken en normale j ,1..s c k e n. Een schoolbestuur te IJzen- dyke verzocht indertijd aan den Raad dier gemeente om nieuwe schoolbanken ioaoS len weg van ari 72 der L- O.-wet 1920. De Gemeenteraad wees deze aan vrage af onder verwijding naar de nor male eischen, van oordeel zijnde, dat de in de bijzondere school aanwezige oude banken nog voor herstel vatbaar waren en zoodoende nog wel eenigen tijd dienst konden doen. Het schoolbestuur kon zich met deze beslissing niet vereenigen en ging in be roep. Thans is het schoolbestuur door de Kroon en dus in hoogste instantie in het gelijk gesteld. Vrije Universiteit. Naar wij vernemen zullen de Vrije Universiteits dagen dit jaar te Zwolle worden gehou den op 4 en 5 Juli a.s. He leiding der jaarvergadering der Vereeniging is door Directeuren opgedragen aan het lid van hun college, dhr J. J. G. van Dijk. Als sprekers hebben zich reeds bereid ver klaard de heeren Mr H. Bijleveld te Am sterdam, Ds K. Fernhout te Vreeland, Prof. Dr J. F. Koksma en Ds J. de Vries te Tilburg. De bidstond, Dinsdagavond 4 Juli, zal worden geleid door Ds H. A. Munnik te Zwolle. Voor de Wetenschappelijke Sa menkomst op Dinsdag 4 Juli zullen als referenten optreden Prof. Dr A. Anema en Dr K. Sprey te Zutphen. Handelaars in verdooven- de middelen aangehouden. Sinds geruimen tijd was het de politie te Enschedé bekend, dat er een uitgebreide handel werd gedreven in verdoovende middelen en dat belangrijke partijen co caine, morphine en opium van Duitsch- land uit werden binnen gesmokkeld om in Enschedé verder te worden verhan deld. De laatste maanden werden tal van personen op straat aangehouden in wier bezit men morphine of opium aantrof. Nog de vorige week werd een groote par tij cocaine ter waarde van duizenden guldens in beslag genomen. De twee per sonen, die de cocaine vervoerden, ble ken handlangers te zijn en werden gear resteerd. Ook een eigenaar van een hoe veelheid morphine werd aangehouden. Gisteren is de politie er wederom in geslaagd twee handelaars te arresteeren, die in een café cocaine verkochten. Een partij cocaine werd in beslag genomen. Rumoerige fascistenver gadering. Te Apeldoorn hield de Al- gemeene Nederlandsche Fascistenbond 'n vergadering. Reeds voor den aanvang ontstonden er samenscholingen voor het gebouw, waar de politie de orde handhaafde. In de zaal was het zeer onrustig en eerst nadat de politie eenige bezoekers verwijderd had, keerde de rust terug. De heer Stenhuis (0. S. P.) trad met de sprekers in debat. Na afloop werd het marktplein ont ruimd. Het gebouw werd door het pu bliek met steenen bekogeld, waarbij eeni ge ruiten het moesten ontgelden. Eerst nadat de fascisten vertrokken waren, die hoofdzakelijk uit Arnhem en Nijmegen waren gekomen, keerde langzamerhand de rust in Apeldoorn terug. Lilliputters te Amster dam. Met den trein uit Berlijn is giste- teren aan het Centraal Station te Amster dam gearriveerd een gezelschap van 42 personen, wier leeftijd op een meisje van 12 jaar na variëert van 2546 jaar en wier lengte zich beweegt tusschen 90 centimeter en ruim één meter. Dit troepje menschjes, dat voor het eerst in Nederland is, zal een der attracties vor men van de 38ste beurs der Dameskro niek. Hitlerianen in uniform over de grens gezet. Door de gemeentepolitie te Venlo werden gister middag een tweetal Hitlerianen aange houden, die zich in uniform gekleed in de Lomstraat bevonden. Op een der Duit- schers werd een gaspistool gevonden. Hot wapen werd in beslag genomen. Aange zien het verblijf voor leden van buiten- landsche politieke partijen in uniform hier verboden is, zijn de beide aangehou denen over de grens gezet. Kind door auto gegrepen. Het achtjarig zoontje van den heer K. te de Krim werd gisterenmiddag door een auto gegrepen en overreden. Het ventje bekwam ernstige verwondingen aan hoofd en lichaam. Zijn toestand is zorgwek kend. De auto is na het gebeurde door gereden. Een onderzoek wordt ingesteld. Gestoorde fascistenver gadering. Woensdagavond zou te Hilversum een fascistische vergadering worden gehouden. De entrée was bepaald op 25 cent. Verschillende communisten, O.S.P.-ers, socialisten en werkloozen za gen echter kans via zijdeuren gratis bin nen te komen. Dit gaf aanleiding tot on ordelijkheden. Toen de indringers boven dien nog de Internationale aanhieven achtte de politie het raadzaam, de verga dering, welke nog niet was aangevangen, niet te laten doorgaan en met gummistok ken werd de zaal ontruimd. Ook huiten waar veel publiek aanwezig was, werd van den gummistok gebruik gemaakt. Het woord door de politie ontnomen. Te Hillegersberg werd een vergadering gehouden van de afdeeling der O.S.P. Als spreker trad op de heer K. van Staal uit Gouda. Tevens werd het woord gevoerd door den bekenden pam- flettenschrijver R. Heyne, die op zeer be- leedigende wijze begon te spreken over verschillende regeeringspersonen. De in specteur van politie die in de zaal aan wezig was, dreigde de localiteit te zullen ontruimen, indien de heer Heyne met zijn beleedigingen voort zou gaan. De heer Heyne werd hierop het woord ontnomen. De vergadering had toen verder een orde lijk verloop. Relletjes te Sliedrecht In verband met de rumoerige raadszit ting van Maandagavond is het gisteren in de gemeente Sliedrecht tot relletjes gekomen. Eenige honderden werkloozen trokken naar eenige werkgevers en eisch- ten werk. De politie heeft eerst aange maand tot rustig houden; toen hieraan geen gehoor werd gegeven, werd van de wapens gebruik gemaakt. De marechaus see uit Papendrecht verleende hulp. Eenige personen liepen verwondingen op. Banklooper verdwenen. Per radio is de opsporing en aanhouding verzocht van den 26-jarigen banklooper Ch. M., van de fa. De Bas en Go. te 's Gra- venhage, welke M. 's middags ruim f 7000 in opdracht van genoemde firma had geïnd hij de Nederlandsche Bank, met welk bedrag hij niet was terugge keerd. M. is ruim tien jaar bij de firma De Bas en Co werkzaam en stond als een betrouwbaar man bekend. Smokkelarij. Gisteravond heb ben rijksambtenaren aan de Maasbrug bij Roermond een vrachtauto met 1000 K.G. Dultsche margarine in beslag genomen. De bestuurder is geverbaliseerd. Van het Binnenhof. Grepen uit het parlementaire debat. Uitg. N. V. „De Graafschap", Aalten. Alweer een nieuwe periodiek. En zoo op het eerste gezicht een ietwat gewaag de onderneming. Immers, zoöals in het woord ter inleiding terecht wordt opge merkt, men kan niet zeggen, dat in on zen tijd de belangstelling voor de politiek en voor het parlement toeneemt. En nu verschijnt hier een maandschrift met niets anders dan parlementaire redevoeringen. Moet dat niet op een mislukking uitkro pen? Voor we op deze vraag een antwoord geven, moeten we eerst deze nieuwe uit gave toch even nader aan de lezers voor stellen. De bedoeling is, om over de belang rijke kwesties, die in de heide Kamers der Staten-Generaal aan de orde komen, het oordeel van verschillende sprekers op te nemen. D. w. z. telkens zooveel moge lijk de „kern" van hun betoog over een bepaald punt. De weergave zal woorde lijk zijn. Zooveel mogelijk worden de ci taten over één onderwerp bij elkander gevoegd. Hierbij zal naar objectiviteit ge streefd worden. De politieke „kopstuk ken" zullen allereerst aan het woord zijn, terwijl ook de meening van de Ministers weergegeven wordt. Zooals men ziet is dit toch wel belang rijk. De verslagen in de dagbladen zijn meestal zeer sterk verkort en de „Han delingen" heeft niet ieder zoo direct bij de hand. Toch komt het herhaaldelijk voor, dat men gaarne de debatten over een of ander onderwerp nog eens zou nalezen. B.v. over de begrooting, de Bedrijfsraden- wet, enz. "Welnu dan biedt dit maandblad wat men noodig heeft. En daarom is het ook noodig, dat velen zich abonneeren. In de eerste plaats onze Kiesvereenigingen, Propagandaclubs, Jongelingsvereeniging- gen enz. En verder allen, die meeleven met het parlementair gebeuren. De samensteller, de heer J. Hollander te 's-Gravenhage, heeft geen gemakkelijke taak. Maar 't is hem toevertrouwd. In den winter, als de beide Kamers om 't hardst vergaderen, komt er uit den aard der zaak eenige achterstand. Maar dat is in de parlementaire vacantia weer in te halen. De uitgeefster zorgt voor een keurige uitvoering. De Vader des Vaderlands. Zijn leven in de lijst van zijn tijd, geschetst door J. Lens. Uitgave Oosterbaan Le Cointre, Goes. Op 24 April a.s. wordt allerwegen her dacht, dat „de eerste Oranje" geboren werd. In verband hiermede worden her denkingssamenkomsten gehouden, terwijl in zoo ongeveer alle gemeenten aan de schoolkinderen herdenkingsplaten een afbeelding van Prins Willem I worden uitgereikt. De bedoeling die hierbij voorzit is goed. Maar het resultaat? Met lette maar eens op hoe dergelijke platen er uitzien, als de kinderen er mee thuiskomen en wat er daarna met de meeste van die platen gebeurt. Waarom niet liever enkele guldens meer uitgegeven en aan de kinderen een boekje ter hand gesteld, waarin zij niet alleen een meer of minder gelijkend portret van den Vader des Vaderlands vinden, maar waarin tevens het leven en het werk van den grondlegger der volksvrijheid wordt geschetst? Wij hebben op het oog boekjes als dat van den heer Lens, dat bij de firma Oos terbaan is verschenen. Hier wordt de Vader des Vaderlands ten voeten uit ge- teekend. Het boekje is pakkend geschre ven, zóó, dat de kinderen het graag lezen. En het is rijk geïllustreerd. Laten met name onze Christelijke scho len dergelijke boekjes aan de leerlingen verstrekken. Daar hebben de kinde ren wat aan! Het is een geschenk, dat op prijs wordt gesteld, dat zorgvuldig wordt bewaard en gelezen en herlezen. Wij vestigen op dit boekje gaarne de aandacht. Natuurlijk niet alleen van de schoolbesturen, maar ook van de ouders. De rijbewijs-examinato- ren verantwoordelijk. Op instigatie van de Koninklijke Nederland sche Automobiel Club is onlangs tot in hoogste instantie geprocedeerd over bet vraagstuk of de adviseurs van het Cen traal Bureau voor de Afgifte van Bewijs stukken van Rijvaardigheid, de z.g.n. rij bewijs-examinators, volgens de Motor- en Rijwielwet al dan niet zijn aan te mer ken als bestuurders van de automobielen, waarmede onder hun toezicht en leiding proefritten door gegadigden voor het rij bewijs worden afgelegd. Met andere woorden of zij al dan niet strafrechte lijk aansprakelijk zijn voor de verkeers overtredingen door den examen-candi- daa't tijdens den proefrit begaan. Een duidelijke beantwoording van deze vraag is voor de automobiel-examinatoren van het hoogste gewicht, aangezien zij bij be vestigende beantwoording daarvan dage lijks in de mogelijkheid verkeeren straf rechtelijk te worden vervolgd voor over tredingen door hun examencandidaat ge pleegd. De Hooge Raad heeft thans een uit spraak gedaan, waarbij deze vraag ten nadeele van de automobiel-examinatoren is beantwoord. Zoolang dus ten aanzien van de automobiel-examinatoren geen uitzonderingsbepaling op 't desbetreffen de artikel in de Motor- en Rijwielwet zal zijn opgenomen, blijven zij aansprake lijk voor de gevolgen van eventueele ver keersovertredingen hunner examencandi- daten. De doodslag op den agent Baas. Het O. M. bij de recht bank in Den Haag heeft hooger beroep aangeteekend tegen het vonnis van die rechtbank, waarbij J. v. B., tegen wien 15 jaar gevangenisstraf is geëischt we gens moord op den agent Baas, is vrijge sproken. f 17.50 voor een koe. Een lezer vroeg aan het Hbld., tegen welken prijs de Deensche regeering de afgemolken koeien opkoopt, die elke week ten getale van 3000 stuks worden vernie tigd en voor de andere helft uitgedeeld aan werkloozen en behoeftigen. Het blad antwoordt, dat deze prijs bedraagt 18 öre of wel 7 cents per kilo slachtgewicht. Voor een beest met een slachtgewicht van 250 kilo wordt dus zeventien en een halve gulden vergoedl Buiten verantwoordelijkheid der Redactie. Geachte Redactie, DE CRISISUITGAVEN. Onze Regeering tracht den nood der crisis te verzachten. In allerlei vormen worden o.a. werkgevers, boeren en arbei ders geholpen. Deze maatregelen stellen ons land voor zeer hooge uitgaven. Voor deze uitgaven is maar gedeeltelijke dekking aanwezig. De heer van Lanschot heeft daarop in de Eerste Kamer nog eens duidelijk gewe zen. Hij noemde als tekort voor den cri sisdienst in 1931 28 millioen gulden, in 1932 56,5 in 1933 156 Natuurlijk kan een dergelijke vermeer dering niet voortgaan zonder op een de bacle uit te loopen. Laten zij, zegt de N e d e r 1., die meo- nen, dat de Overheid financieel nog meer mioest doen, deze cijfers eens goed vast houden. Dan zullen zij ongetwijfeld den moed verliezen op steeds maar meer steun uit_de_schatkist_^ani>teiidringeni__^>>B^ HOEK VAN HOLLAND. In den afge loopen nacht heeft op den Nieuwen Wa terweg een aanvaring plaats gehad tus schen een c.a. 3000 registerton metend Deensch motorschip en een Engelsche boot. Beide schepen werden zeer ernstig beschadigd. ARNHEM. Het Gerechtshof veroor deelde heden den Oost-Indisch militair te Putten, die op 25 Oct. van het vorig jaar zijn mede-kostganger doodelijk verwond de, tot vier jaar gevangenisstraf. De Rechtbank te Zwolle had hem tot 3 jaar veroordeeld. HELSINGFORS. Hier is groot opzien gebaard door het spoorloos verdwijnen van den vroegeren Russischen generaal Alexander Koslowski. Men gelooft hier te doen te hebben met een geval van ont voering door Bolsjewistische agenten. BELFAST. Gisteren is in Ierland op nieuw een spoorweg-aanslag gepleegd. Ten Zuiden van Colerain werd een der hoofdlijnen geheel door een bom vernield. Doordat de aanslag tijdig ontdekt werd, had geen treinongeluk plaats. Een ernstig onderzoek naar de daders wordt inge steld. BERLIJN. In een communistisch par tijlokaal ontstond gisteravond een poli tieke vechtpartij, waarbij de 58-jarige concierge door een kogel doodelijk werd getroffen. Hij overleed spoedig. Een vrouw werd gewond. Voor zoover ik in mijn vorig schrijven sprak van een afdeelingsvergadering al hier, moet dit zijn 'n afdeelings-bestuurs- vergadering. Doch overigens doet dit aan de strekking van mijn schrijven niets af. Mijn bedoeling was alleen, te wijzen op de tegenstelling tusschen de woorden, door dhr Van der Weele op genoemde vergadering in Goes gesproken en zijn handelwijze in de genoemde zaak alhier. En wel speciaal de woorden: „als afdee- lingen moeten we niet aan politiek doen", en dan: „doch ieder op eigen kiesvereeni- ging meeleven en meewerken". En dat punt heeft hij niet nader toege licht in zijn schrijven. Althans niet opzet telijk. Echter meen ik wel voldoende te zijn ingelicht door zijn woorden: „nu 'het blijkt, dat er achter deze kwestie zoo'n groote mate van politiek zat". Het blijkt dus, dat dhr Van der Weele dat vooraf niet inzag. En al pleit dat nu wel niet voor zijn goed inzicht, toch verklaart dat voor mij de zaak voldoende. Alleen nog, zou het niet vollediger geweest zijn ach ter de woorden: „en daarom besloten we als afdeeling ons afzijdig te houden" te voegen: „na dienovereenkomstig advies van het Hoofdbestuur?" Het besluit was genomen en daarover ging het bij mij. Wie mijn zegsman is, doet niets ter zake. Wel kan ik meedeelen van meer dan één zijde te zijn ingelicht. En wat tenslotte Uw opmerking betreft aan het begin van Uw schrijven aangaan de bet verschil tusschen „mannen uit de sociale beweging" een „sociaal voelende menschen" daarover ging het bij mij niet. Of bet verslag dan ook op dit punt niet geheel juist was, is voor mij van geen belang. Alleen zou ik in dit verband hier dhr Van der Weele de vraag kunnen stellen of hij ook in dezen wel voldoende inziet, wat zijn woorden inhouden. Uit zijn woorden toch mag de conclusie ge trokken worden, dat hij er genoegen mee zou kunnen nemen dat er in Kamers, Staten en Gemeenteraden „sociaal voe lende menschen" zitten. En dat het ove rigens niet van belang is of het „mannen uit de sociale beweging" zijn. Als de zaak zoo stond, behoefde men ook niet te ijve ren om b.v. in de Kamer mannen uit de vakbeweging te krijgen. Want men mag er niet aan twijfelen of er zitten toch on der de rechtsche Kamerleden genoeg „sociaal voelende menschen?" Echter, ik denk dat het hoofdbestuur van den N. C. L. B. ook in dezen wel een ietwat an der inzicht zal hebben dan dhr Van der Weele. En hiermede besluit ik mijn op merkingen, met dank aan de Redactie voor de plaatsing. I Nieuwdorp, 2 Mrt '33. Opmerker. MIAMI. Burgemeester Cermac, die bij den aanslag op president Roosevelt werd gewond, zal waarschijnlijk in het leven blijven, al is zijn toestand precair. PIJPING. De Chineesche pers meldt, dat bij de gevechten in de omgeving van Tsjoifeng meer dan 1000 man zijn ge dood. Deze stad bestaat practisch niet meer. De meeste gebouwen zijn vernield, zoodat de Japansche commandant geen huis meer kon vinden om het commando er in te vestigen. BEURSBERICHTEN. Slotkoersen van de Amsterdamsche Ef fectenbeurs ons medegedeeld door Van Heel Go. N.V. in oprichting, Goes. vorige xoers heden Ned. Handel Mij. 58 X 58)4 Philips Gloeilampen G.B. 103 10414 Unilever 95 )4 9514 Anaconda Copper 5% 5)4 Bethlehem Steel 11% 12 U.S. Steel Corp. 24)4 25% Koninkl. Petroleum 136)4 136 Shell Union 48/« 46/ia Amsterdam Rubber 51)4 52)4 Ned. Scheepvaart Unie 49)4 48)4 Deli Maatschappij 119 120 Handelsverg. Amsterdam 169 169)4 5 pet. Nederland 1932 100)4 100% 4)4 pet. Ned.-Indië 1926 90)4 89)4 4 pet. Nederland 99% 99% De koersen waren in vergelijking met gisteren nagenoeg ongewijzigd en de om zetten zeer beperkt. De ontwikkeling der bank-crisis in de Vereenigde Staten geeft het publiek te veel wantrouwen om be langstelling in de beurs te kunnen ver wekken. De beleggingsmarkt was prijs houdend. Wisselkoersen. Amsterdam, 23 Maart, 2.30 u. Londen 8.438.48. Berlijn 58.7758.83. Parijs 9.75—9.77. Brussel 34.7434.76. New-York 2.46%—2.47)4. Kamper Bank. De eerste uitdeelingslijet in het faillis sement der N. V. Kamper Bank te Kam pen is nedergelegd ter griffie van de rechtbank te Zwolle en ter griffie van het kantongerecht te Kampen. Binnen kort zal, na regeling, worden uitgekeerd; a. Het volle bedrag der vorderingen aan preferente crediteuren; b. Dertig pet. der vorderingen aan de concurrentie crediteuren.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1933 | | pagina 3