Land- en Tuinbouw Telegrammen. Laatste Berichten. Burgerlijke Stand. Marktberichten. Radiö-Nïèuws. Finantiëele Berichten New-York 2.48%—2.48%. Berlijn 59.07—59.11, Openbare Verkopingen en Verpachtingen Scheepstijdingen. Advertentiën. deze gewelddaden nam, voorzoover was na te gaan, slechts een klein percentage sta kers deel. Het waren vooral opgeschoten jongens, die hierbij de leiding hadden. Om tien uur drong de massa, die zich verzameld had voor de fabriekspoort, zoodanig op en nam een zóó dreigende houding aan, dat de politie ingreep. De menigte keerde zich toen tegen de politie. Er werd met steenen gegooid. De majoor van politie Meyerink werd zóó zwaar ge wond, dat hij een huis moest worden bin nengedragen. Ook eenige agenten liepen verwondingen op. De politie veegde hierna de omgeving schoon. Van de middag- en avondploegen was niemand opgekomen, ook al door het be sluit van de organisatie om aan ongeor ganiseerden eveneens de volle stakings- uitkeering te geven. Er bieden zich zeer vele werkwilligen aan uit Zwolle en uit de omliggende ge meenten. Groote verduisteringen te Grootebroek? Rijks- en ge- meente-politie te Grootebroek hebben aan gehouden en naar Alkmaar overgebracht een 32-jarigen gehuwden notarisklerk te Grootebroek. De aangehoudene was administrateur en secretaris-boekhouder van verschillende plaatselijke instellingen en bij onderzoek is gebleken, dat hij in deze functie be langrijke verduisteringen heeft gepleegd. Steekpenningen? Tegen den directeur van de coöp. zuivelfabriek te Jubbega is in een ledenvergadering de be schuldiging geuit, dat deze zich schuldig zou hebben gemaakt aan het aannemen van steekpenningen. Daar men zijn ver dediging onvoldoende acht, bevat de agen da van de a.s. ledenvergadering thans het voorstel een commissie te benoemen tot het instellen van een onderzoek. Voor de tweede maal 25 jaar getrouwd. Gisteren vierde een vrouw te Schiedam haar vijf en twin tig-jarig huwelijksfeest met den echtge noot, die op haar eerste zilveren huwe lijksfeest haar en de gasten vermaakte als humorist. Aanranding. Zondagavond is bij Hoornaar, op den verbindingsweg tus- schen Gorkum en Gouda, de 35-jarige T. de Graaf, wonende te Waddingsveen, aan gerand door een onbekend gebleven man. Hij werd van zijn rijwiel geduwd en kwam in een sloot terecht. Toen hij weer op den wal was geklommen, hield de aanrander hem opnieuw aan en sloeg hem tegen den grond. Er ontstond een worsteling, waar bij De Graaf kans zag den ander op de vlucht te jagen. De aanrander moet eenige goed zichtbare verwondingen aan hals en gelaat hebben opgeloopen. 'Groote brand. Zaterdagmddag brak door onbekende oorzaak brand uit in de groote opslagplaats en magazijnen van den Noord-Brabantschen Ghr. Boe renbond te Heeze. Het vuur greep zoo snel om zich heen, dat beide gebouwen als een fakkel afbrandden. Met de magazijnen en de bergplaats zijn verbrand twee tractors, een vrachtauto, een hooiberg, de maalinrichting, voor een waarde van duizend gulden aan dekklee- den, enkele vaten ruwe olie, benevens een groeten voorraad hooi en stroo. De aange richte schade wordt door verzekering ge dekt. Aangezien de brandspuit niet func- itionneerde, heeft de brandweer met em mers water het vuur bestreden. »Wij geven voor een kwartje 'n gulden terug". Een winkelier in Haarlem-Noord meende aan het einde van 1932 een einde te moeten maken aan zijn beroep en deed zijn zaak op de bekende wijze over aan eenige kooplieden, die op het gebied van uitverkoopen specialisten zijn. Met schreeuwende plakkaten kon digden zij den uitverkoop aan en om aan het publiek duidelijk te maken, dat het koopen bij hen winst bezorgde en hun prijzen uiterst laag gesteld waren, prijk ten temidden van de reclame-objecten 'n groot plakkaat met den tekst: „Wij geven voor een kwartje een gulden terugl" Dit in figuurlijken zin op te vatten op schrift bewoog dan ook menigeen den winkel te betreden om koopjes te halen. Doch Zaterdag liep het den uitverkoopers tegen. Drie werkloozen togen den winkel binnen met een kwartje, en eischten van de kooplieden in ruil voor elk kwartje een Hollandschen gulden, welke eisch ge grond werd op de aankondiging. De koop lieden putten zich uit in argumenten, doch men kwam niet tot overeenstemming. Deze actie kreeg een heftig karakter en werd door een groot aantal personen op straat gevolgd. Spoedig waren ongeveer tweehonderd menschen bijeen. Het pijn lijke van de situatie drong ten slotte ook bij de kooplieden door. Zij namen vlug 'n besluit, betaalden aan de personen, die in den winkel stonden, elk een gulden uit, trokken het biljet weg en openden de deur. Hiermee was aan dit straatincident een einde gesteld en verspreidde de me nigte zich. i Het grootste postkantoo' van de wereld. Het grootste postkan toor ter wereld is te Chicago in aanbouw. De treinen zullen onder het gebouw door loopen en op het dak zal een lan dingsterrein voor vliegtuigen gemaakt worden. De bouwkosten worden voorloo- pig op 20 millioen dollar geschat. Door middel van drijfriemen, die een gezamenlijke lengte hebben van 15 mijl, zal men 19 millioen brieven per dag door het gebouw kunnen distribueeren. Ofschoon het geheele gebouw niet voor eind 1933 gereed zal zijn, zullen postamb tenaren reeds binnen enkele weken er gaan werken. Effinciency deskundigen hebben uitge rekend, dat de regeering binnen 10 jaar zooveel geld zal hebben bespaard als de geheele bouwkosten hebben bedragen. De bezuiniging zal voor een groot deel worden verkregen door het wegvallen van het transport naar de stations. Zoon schiet op zijn vader. In een café te Breda had een twist plaats, waarbij van vuurwapenen gebruik werd gemaakt. Een jonge man loste eenige re volverschoten op zijn vader, waardoor de ze laatste aan het been gewond werd. De zoon werd door de politie aangehou den. Nadat hem een verhoor was afgeno men, werd hij weer in vrijheid gesteld. i De post ten platteland e. De uitgever van een Weekblad in Fries land, dat des Vrijdags verschijnt, kreeg in den laatsten tijd heel veel klachten over te late bezorging. Bij onderzoek bleek, dat er verschil lende voorbeelden zijn aan te wijzen, dat een brief meer dan een dag noodig heeft om besteld te worden in een dorp, dat op nog geen uur afstand lig. Dezer dagen speelde zich op een kan toor van de posterijen in Friesland nog het volgende af: Een heer had een brief met expresse-bestelling vanwege den spoedl bestemd voor een dorp in da buurt en vraagt: „Wanneer wordt deze daar nu besteld?" De welwillende postambtenaar ant woordt, dat daarover altijd een dag ver- loopen moet en voegt er aan toe: „Als ik u was, huurde ik een fiets, de afstand is maar een uurtje." De heer volgde dezen verstandigen raad op. Een en ander geeft wel een eigenaar- digen kijk op den huidigen dienst van de posterijen op het patteland. De „Alexa" thans zoo goed alsverloren. D© uit vijftien personen bestaande bemanning van het Finsche stoomschip „Alexa" is gisteravond door de motorreddingsboot „Insulinde" te Oostmahorn aan wad gebracht. Zeer waarschijnlijk moet het schip als verloren worden beschouwd. Sleepbooten van een bergingsmaatschappij te Ham burg zijn eveneens aanwezig, doch hoogst waarschijnlijk zal het schip in de zware branding wrak slaan. De deklast is weggeslagen en de sloe pen zijn vernield. De toestand van de „Alexa" wordt steeds hachelijker. Tengevolge van de woeste zee hebben de sleepbooten „Holland", „Texel" en „Stortemelk" de verbinding moeten ver breken. Zij houden zich nu in den om trek op. Zoodra de zee iets kalmer wordt zul len opnieuw pogingen worden aange wend het schip te bergen. Van een dak gevallen. Zater dagmorgen is de leidekker Janssen, die werkzaam was aan den nieuwbouw te Baarloo, van het dak van een huis ge vallen. Met gebroken ruggegraat werd de man opgenomen en naar het Ziekenhuis te Venlo overgebracht. Zijn toestand is zorgwekkend. De verduistering bij he! Isr. weeshuis te Leiden. Gister morgen is voor de Haagsche rechtbank behandeld een verzoek tot faillietverkla ring van den heer E. V., bioscoopexploi tant te 's Gravenhage, wegens de door hem als regent penningmeester van het Centr. Isr. Weeshuis te Leiden gepleegde verduistering ten bedrage van ongeveer f 120.000. De rechtbank heeft echter het faillissement niet uitgesproken. i Een arrestatie met hin dernissen. Te Boxtel reed een dron ken man bijna iemand omver. De man had pech, want de persoon was de rijks veldwachter T. Deze wilde den man daar op arresteeren, maar hij wist zich los te rukken en te ontvluchten. Maar wederom had hij pech, want de rijksveldwachter had een politiehond bij zich, die de vluch teling spoedig achterhaalde en tot staan bracht. De man trok nu echter een mes en stak en sneed het dier van alle kanten. Intusschen was de veldwachter echter weer genaderd om den arrestant opnieuw vast te grijpen, waarop zich plotseling drie personen, man, vrouw en zoon v. O., tegen hem keerden. Van deze gelegen heid maakte de arrestant gebruik om op nieuw de plaat te poetsen. De politie heeft hem ten slotte echter te Best ach terhaald, zoodat hij terecht zal hebben te staan wegens verzet en dierenmishande ling. Zal de Varkenscentrale honderdduizend speenvarkens opknopen? Het staat thans vast, zegt het „Hbld.", dat de Varkenscentrale, die indertijd ver zuimd heeft zeugen voor de slachtbank op te koopen, teneinde op die wijze tot de teeltbeperking te geraken, thans in Ja nuari 100.000 biggen voor f 2 per stuk van de boeren zal gaan opkoopen. Daar mede zal dus gemoeid zijn een bedrag van f 200.000, vermeerderd met de kosten van transport, vergoeding aan de opkoo- pers ende kosten van het „wegwer ken" dier jonge diertjes. Wij zeggen „weg werken", omdat nog heel niet bekend is, wat er met die 100.000 dieren, te samen wegende zeg drie kwart millioen kilo, zal gaan gebeuren. Volgens de „Vee- en Vleeschhandel" is er een plan geweest, om die 100.000 speen- varkentjes van vijf weken tijds met mede werking van het Nationaal Crisiscomité in de vier groote steden te distribueeren on der de werkloozen en armlastigen. Dit plan is echter volgens het blad van dé baan; de directies der abattoirs schijnen tegen te hebben geadviseerd met het oog op de geschiktheid van het product en de kosten van het slachten en keuren, die in verhouding tot het gewicht hoog zouden zijn. Het blad vraagt zich af, wat er dan wèl met die 100.000 speenvarkens gaat gebeuren. Toch geen destructie, zooals in Denemarken met de koeien? Het beleid der Varkenscentrale. De Friesche Mij. van Landbouw heeft aan de Varkenscentrale antwoord ver zocht op drie vragen inzake het beleid der centrale; o.a. wordt verzocht een overzicht van de baten en lasten van hot stabilisatiefonds, benevens volledige pu blicatie van het financieel beheer, zooals b.v. door het Grisiszuivelfonds geschiedt. Inkrimping van den veestapel? De Friesche Mij. van Landbouw ver zoekt het Kon. Ned. Landbouwcomité, om op zeer korten termijn dwingende maat regelen tot inkrimping van den Ned rundveestapel te willen bevorderen, b.v. door een overheidspremie voor het slach ten van koekalven. Reeds in de kinderjaren moet men er op bedacht zijn, de tanden te verzorgen met de goede Chlorodont-tandpasta. Per tube 35 cent (Adv.) Een roofoverval. OUDE NIEDORP. Maandagavond te ongeveer 7 uur heeft in de nabijheid van Oude Niedorp een roofoverval plaats ge had, waarbij de landbouwer M. de Wit van f 2000 werd beroofd. De heer de Wit is secretaris-penning meester van de Zuivelfabriek en was op weg naar die fabriek met een tasch, waar in zich f 2000 bevond. Dicht bij zijn wo ning werd hij door twee mannen oven- vallen. De eene smeerde hem vuil in het gezicht opdat hij niet kon zien, terwijl de andere trachtte hem de tasch te ontruk ken. De heer de W. liet echter niet los, waarop de aanvaller hem een zestal sne den over de hand gaf. Daarna gingen zij er met den buit vandoor. De suijwonden bleken later wel raak te zijn, maar niet gevaarlijk. Door de politie wordt naar de daders gezocht. ZWOLLE. Vanmorgen waren de stra ten in de omgeving van Reinders oliefa- brieken ontruimd. In verband met den dreigenden toestand is versterking met rijkspolitie verzocht. Het aantal werkwil ligen was hedenmorgen geringer dan gis teren. Eenige boeren, die inkoopen kwa men doen, werden afgerost. AMSTERDAM. De heer J. J. Roovers, gemeente-secretaris van Amsterdam, heeft wegens gevorderden leeftijd ontslag aan gevraagd. ASSEN. Gisteren reed een zekere K. uit Groningen in snelle vaart over den straatweg. Plotseling verloor hij de macht over het stuur, waardoor hij tegen enkele boomen en een lantaarnpaal opreed. De paal knapte af en trof een passeerende dame, Mevr. Timmer. Ze werd ernstig gewond naar het ziekenhuis overgebracht en overleed hedenmorgen. K. is aange houden. NIEUWENDIJK. Gistermiddag is een driejarig jongetje, dat plotseling den weg overstak, door een auto gegrepen en over reden. Een uur na het ongeval is het kind overleden. Den chauffeur treft geen schuld. NANKING. Een bevel is uitgevaardigd, dat alle Ghineesche troepen zich marsch- vaardig moeten maken. Het bevel tot den opmarsch tegen Japan wordt eiken dag verwacht. BOEKAREST. Hedenmorgen vroeg heeft hier een ernstig spoorwegongeluk plaats gehad. Een personentrein was bij' het bin nenkomen in de sneeuw blijven steken. Daarop was een deel van den trein afge koppeld en naar het station gesleept. Een andere sneltrein is toen in volle vaart in gereden op het nog stilstaande treinge- deelte. Er werden 8 personen gewond en ongeveer 30 gedood. GENèVE. Heden ving de buitengewone zitting aan "van de conferentie ter bespre king van de 40-urige werkweek. Vier en dertig delegaties uit verschillende wereld- deelen waren aanwezig. De Belgische pro fessor Mahaim werd tot voorzitter ge kozen. Deze wees op de groote practische be- teekenis der conferentie. HOLLUM. Het Finsche stoomschip „Alexa", dat gisteren gestrand is, staat geheel onder water en wordt als verloren beschouwd. De deklast is gedeeltelijk aangespoeld. PARIJS. Op het wrak van de „Atlan- tique" heeft men nog 12 lijken gevonden. Het totaal aantal slachtoffers bedraagt tot nu toe 14. HELSINGFORS. In een der grootste Finsche vestingen is een reusachtige brand uitgebroken. Zeven kanonnen en tal van kostbare verdedigingswerken zijn door het vuur vernield. Gevonden voorwerpen te Middelburg. Leesboek, A. Heijstek, Hendrikstr. W 65; Zakmes, N. v. d. Plank, Veerschesin- gel S 22; tennisbal, Acda, Wal B 40; be- lastingmerk, de Munck, L. Burg, G 102; kinderport., Plantsoen, Vliss. weg 't Zand D 207; half pond tabak, L. Huibregtse, Molstraat M 24; blauwe muts, J. de Valk, Breestraat O 147; dameshandschoen, N. de Wolf, Brakstr. G 256; 2 rijwielsleutels en oliekan, Rechtbank, Hofplein; port. met inhoud, Elsacker, Jasmijnstr. W 161; kindertaschje, M. Hendrikse, Heerengr. M 34; dames glacé handschoen, J. Hen drikse, K. Giststr. A 130; damestaschje, S. Wondergem, v. Epenpark W 109; belas- tingmerk, dienstbode Heijse, Hofplein E le; glacé handschoen, A. Dirven, Arn. Voetpad T 135. Heerenhandschoen, A. C. AHewijnse, Noordweg R 37; Gummilaars, Blokhuis, Overweg; Kinderhandschoentje, J. Bion- dina, Eigenhaardstr. P 232; Kinderhand schoen, Overweel, Pluimstraat E 16a; Kin derport. met inb., W. Bosschaart, Seis- singel R 203; Doublé vingerhoed, G. Eike lenboom, Molenwater, M 254; Jongenspet, Koster, KI. Vlaanderen M 185; Paar Hand schoenen, Houtekamer, Breestraat O 172; Glacéhandschoen, De Werk, Bastion N 67; Kinderport., A. Lampert, Tennishoek L 46; Belastingmerk, A. Mondeel, Seisstr. Q 15a; Taschje en portemonnaie, N. Si mons, Breestraat O 148; Nikkelen Broche, Crello, Rozenstraat P 132; Meisjesmuts, Schouw, Dokstraat P 176; Groene muts de Jong, Sint Pieterstraat F 43; Wiel- sleutel auto, de Koning, Wagenplein P 7; drie port. met inh., Hofman, Noordstr. L 134; kinderhandschoen, N. Worell, K. Burg D1 11; damesport., Boone (Koster), Oostkerk O 16; stalen meter in rol, J. de Visser, Winterstraat Q 108; 2 sleuteltjes, P. Dingemanse, Domb. Sehuitvlot Q 209; teekenboek, Graafhuis, Bogardstraat D 34; teekenhaak, A. Lenselink, Blindenhoek D 65; kinderport., J. Kuijper, Gistpoort F 177; handbeschermer, Sohier, Dam Z.Z. G 38. GOES. Geboren: Gornelis, dv. Marinua Oostdijk en Johanna Martina de Pan. GOES, 10 Jan. 1933. Graanmarkt. Goud gerst f 5, Haver 4, Kookerwten 8.60-10.25, Schokkers 8-13, Bruine boonen 6.50-8, Maanzaad 35. Aanvoer ruim met tragen handel. Boter per K.G. 1.50, middenprijs per halve kilo 0.75, part. prijs 0.85, fabrieks- boter 0.85, afwijkende boter 0.60. Eieren per 100 stuks f 2.90, midden- prijs per 25 stuks 0.72%,- part. prijs f 4 per 100, eendeneieren 2.90, poeleieren 2. V. P. Z. Aanvoer 12030 eieren. Prijs 3.20 per 100 stuks. Opgaaf van de marktzetting van Boter en Eierhandelaren: Boter 70 per pond, eieren 2.90 per 100, kleine eieren 2 cent per stuk. MIDDELBURG. Kleine veiling van 9 Januari. Zeeuwsche blauwe aardappelen 40 ct. per 25 Kg.; baksla 2630, smijsla 24, veldsla 1032, spruiten 215, wit lof 8—19, koolrapen 1, wijnpeën 12, peën 13, uien 24, kroten 12, rapen 1 ct., alles per Kg.; chrysanthen 6, tul pen 1529 ct. per bos; begonia's 1516 ct. per pot; peën 1,53,5, rapen 1,52,5, kroten 2,5, prei 3,56,5, selderie 0,5 3,5, knolselderie 12,5, peterselie 2,5, savoyekool 15,5, roodekool 1,56, boe- rekool 12,5, wittekool 2, bloemkool 1,5 11,5, andijvie 0,52 ct., alles per bos of per stuk. Rilland-Bath. Zaterdagavond werd door het bestuur der Vrij Evang. Gemeente te Bath aanbesteed het bouwen van een consistoriekamer achter de kerk te Bath. Ingeschreven werd door de heeren: A. J. A. Windhorst voor f 574.24; D. C. Wind- horst voor f561; J. Nieuwenhuijse voor f 560.50; J. v. d. Sande voor f 435. Alle inschrijvers wonen alhier. BEURSBERICHTEN. Slotkoersen van de Amsierdamsche Ef fectenbeurs ons medegedeeld door Van Heel Co. N.V. in oprichting, Goes. vorige koers heden Nederl. Handel Mij. 6934 69 Philips Gloeilampen G.B. 13114 131 Unilever 11314 11234 Anaconda Copper 87/ia 8% Bethlehem Steel 1614 1534 U.S. Steel Corp. 3034 2934 Koninkl. Petroleum 16034 158 Shell Union 5% 5% Amsterdam Rubber 66 64 Nederl. Scheepvaart Unie 60 5934 Deli Maatschappij 138 133 Handelsverg. Amsterdam 181% 179 5 pet. Nederland 1932 10114 lOlVia 4% pet. Ned.-Indië 1926 9516/ia 96 De handel was weder zeer stil, de markt blijft prijshoudend, doch wacht op ruime stimulansen. Aku lager zonder veel zichtbare omzetten. Van Berkel op 23 pet. iets beter door aankoopen uit Rot- teidam. Beleggingsmarkt blijft gunstig gestemd. Ook Berlijn blijft goed van toon. Wisselkoersen. Amsterdam, 10 Jan., 2.30 u. Londen 8.328.3534. Parijs 9.70—9.7234. Brussel 34.4834.52. Programma van Woensdag 11 Januari. HUIZEN, 296 M. NCRV .-uitzending. 8.00 Schriftlezing en meditatie. 8.159.30 Gramofoonpl. 10.00 NGRV.-dameskoor. 10.30 Morgendienst. 11.0012.00 Orgel concert. 12.15 Trio. 2.00 Landbouwuurtja. 3.00 Chr. lectuur. 3.30 Kinderkoor. 5.00 Kinderuur. 6.00 Gramofoonpl. 6.15 Cau serie door A. Stapelkamp. 8.00 Haaxlem- sche orkestvereeniging. HILVERSUM, 1875 M. Uitsl. VARA- progr. 10.00 v.m. VPRO. Jan. 11 Middelburg. Loskade, afbraak, Struve 12 Middelburg, de molen „Johanna", v. d. Harst. 12 Krabbepdijke, 10 u. vm. woonhuis, bouwterrein, boomgaard en bouw land, v. Dijke. 12 Krabbendijke 2 u. n.m. inspan, v. Dijke. 13 Lewedorp, inspan, de Wilde. 13 Nieuwdorp, huis, schuur, bouwland, Beth. 16 Biezelinge, hofstede 's Lands Hoefje, Verbist. 17 Oostkapelle, „Randduin", geslagen kaphout, Blaupot ten Gate. 18 Colijnsplaat, woonhuis, schuur en erf, Matthijs. 24 Oostkapelle, geslagen kaphout te be ginnen bij „Eikenoord", Blaupot ten Gate. 25 Goes, aandeel in „De Wilhelminapol- der", Sadee en Jonkers. 25 Goes, 9 onderaandeelen „Bathpol- ders", Jonkers en v. Dissel. 27 Oostkapelle, „Zeeduin", geslagen kaphout, Blaupot ten Gate. Hansweert, scheepsbouwwerf „Zee land", Jonkers. Febr. 10 Borssele, scheepsafbraak, de Wilde. Maart. 22 Hoedekenskerke inspan, de Wilde. Stoomvaart-Mij. Nederland. TABIAN, thuisr., 8 v. Land's End. MARNIX VAN ST ALDEGONDE, uitr., 8 te Sabang. JOHAN DE WITT, thuisr., 8 v. Sabang. JOHAN VAN OLDENBARNEVELDT, 10 vm. 10 u. te Amsterdam verwacht. TARAKAN, thuisr., 8 v. Genua. Rotterdamsche Lloyd. BALOERAN, uitr., p. 7 Perim. DEMPO, thuisr., p. 8 Kaap del Armi. KOT A AGOENG, 8 v. Batavia te Rott. KOTA BAROE, thuisr., 7 v. Port Said. KOTA PINANG, uitr., 8 te Padang. KOTA TJANDI, 7 v. Batavia n. Rott. SOEKABOEMI, uitr., 9 te Tjilatjap. TAPANOELI, thuisr., p. 8 Ouessant. TOSARI, uitr., 7 v. Napels. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Verwachting tot den avond van 11 Jan.: Meest matige tot zwakke West. tot Z.W. of Zuidel. wind, nevelig tot licht of half bewolkt, weinig of geen neerslag, iets kouder. Geseind te 10 u. v.m. van De Bilt aan de posten van Delfzijl tot Hoek van Hol land: Attentiesein neer. Stand van hedenmiddag 3 uur: Stand van gistermiddag 3 u.: 777. Licht op voor fietsers: Woensdag 4 u. 32 min. Den Heere dankbaar, Die het alles wel maakte, geven we kennis van de geboorte van onze JOHANNA. Ds en Mevr. VAN STRIEN. Geref. Pastorie. Rijk-Haarlemmermeer, 9 Jan. 1933. Heden overleed plotseling onze geliefde Moeder, Be huwd- en Grootmoeder ELIZABETH FRANCKE, Wed. van Adriaan Boogaard, in den ouderdom van 70 jaar. Uit aller naam, R. BOOGAARD. Zoutelande, 8 Januari 1933.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1933 | | pagina 3