Gemengd Nieuws. Rechtzaken da Kamer van Koophandel, om op de meest juiste manier deze zaak ter be voegde plaatse te bespreken en te ver dedigen. Tijdens deze geanimeerde ver gadering werden drie nieuwe leden inge schreven en is daarmee het aantal leden der vereeniging gestegen tot 225. Goes. Eergisterenavond is een jong paartje op den Parallelweg door een mo tortram uit de richting 's Heer Hendriks kinderen gegrepen en over den grond ge worpen. Het meisje en de jongeman be kwamen slechts eenige kneuzingen en lichte verwondingen. Kruiningen. Tot meteropnemer bij het electrisch bedrijf der P. E. Z. E. M. alhier is benoemd dhr L. de Smidt alhier. Krabbendijke. Loop der bevolging over de maand October 1932. Ingekomen: M. H. J. Dregmans van Hoek. D. J. Wabeke van Breda. P. Lob- bezoo van Zevenhuizen. Vertrokken: J. G. Hollestelle naar Krui- ningen (Oostdijk). G. J. Tollenaar naar Deventer. Atte Visser naar Wijmbritsera/- deel (Hommerts 149). A. Andreae naar Groningen. G. van Kogelenberg naar 0.- en W.-Souburg. Aan het postkantoor alhier en de daaronder ressorteerende hulppostkanto ren werd gedurende de maand October in gelegd f 4475,65 en terugbetaald f 5206,45 Wemaldinge. In verband met de omzet ting van het Post- en Telegraafkantoor alhier in een hulpkantoor, zal de laatste buslichting voor de op Zondagmorgen te verzenden brievenpost geschieden van 5 Nov. a.s. af, inplaats van Zondagsmor- ges, den avond te voren bij de laatste kom- bestelling. Loop der bevolking over de maand October 1932. Ingekomen: J. Jumelet van Bruinisse, Molenstraat B 191 naar Dorpsstraat B 187; G. J. Fluijt en gezin van Bergen op Zoom, Prins Mauritsstraat 5, naar Oost hoek G 2m; N. Manni, van St Annaland naar Noordelijke Achterweg B 264; S. Paauwe, van Schiedam, Nassaulaan 75 naar Wilhelminastraat B 115. Vertrokken: M. Slagboom naar Middel burg, Zandstraat Q 197; A. Paauwe, naar Antwerpen (B.), Lange Doornickstraat 24; J. P. Meyaard, naar Stavenisse, Molen dijk 223; H. van Nieuwenhuijze en gezin, naar Bergen op Zoom, Zuid-Oostsingel 15; P. J. Korstanje en gezin, naar Boom (B.) Noeveren 25. lerseke. Gisteren vergaderde de Gemeen- meenteraad. Afwezig dhr A. Kooman. Het adres van den Gemeenteraad van St Maartensdijk, beoogende vermindering salarissen van burgemeesters en secreta rissen wordt voor kennisgeving aangeno men. De winkeliersvereeniging vraagt om strafbaarstelling van hinderlijk ophouden voor winkel-etalages. Dhr Hage verdedigt dit, terwijl de voorzitter de moeilijkheden van zoo'n verordening uiteenzet. Bij het punt korting jaarwedden wet houders en ambtenaren van den Burg. Stand met 3 pet. merkt dhr Bom op, dat hieruit blijkt, dat Ged. Staten den toe stand nog niet ernstig inzien. 3 pet. is be lachelijk. Dhr van Es stelt voor 10 pet. te korten. Dit wordt niet ondersteund. Dhr Gornelisse is het met dhr Bom eens. Nie mand vraagt stemming. De zaak blijft zoo- als ze is. De begrooting 1933 vee- en vleeschkeu- ringsdienst wordt aangenomen met de toezegging, dat getracht zal worden op eenige posten te bezuinigen. Benoemd wordt bij loting na drie stem mingen tot lid van het Burg. Armbestuur (vac.-de Jager) dhr I. Hage. De aanbeve ling bestond uit dhm G. de Jager en I. Hage. Aangeboden wordt de begrooting, dienst 1933 tot een bedrag van f 132605. Vastgesteld wordt de verordening agent schap arbeidsbemiddeling. Benoemd wordt dhr G. van Oeveren met 6 st. Voor het winterseizoen zal de lage gasprijs worden behouden. Dhr van Ea vraagt verbreeding Bom- straat. Dhr Gornelisse dankt namens de bewoners van Julianastraat en Bekhof voor de voortreffelijke rioleering daar aangebracht en vraagt naar de zittings uren van den burgemeester ter secretarie. Dhr de Jager vraagt of met Dankdag het gemeentehuis altijd is gesloten. Dhr Hage klaagt over slechte ligplaatsen in de ha ven en straatgebreken in den Burenpol- der. Dhr G. Daane spreekt ook over de haven. De boot van dhr Bom draait gaten in de haven. Laatste spreker is dhr Bom, die de stratenpolitiek der gemeente be spreekt. De oliebooten in de haven liggen aan een verkeerde plaats. De ligplaatsen der haven zijn wel goed, maar de schepen zijn zeer slecht. Alle sprekers werden door den voorzitter al of niet naar hun zin beantwoord. De begrooting, aldus de voor zitter, geeft geen mooie perspectieven, al is de toestand niet verontrustend. Hansweert. Aan het postkantoor Hans- weert en de daaronder ressorteerende hulppostkantoren werd gedurende de maand October bij de Rijkspostspaarbank ingelegd f 7622.10, terugbetaald werd f 12037.03. Serooskerke. Woensdagavond hield de Contactcommissie der Geref. Jeugdver- eenigingen alhier 'n openbare vergadering, waarin als spreker optrad de plaatselijke predikant Ds W. F. M. Lindeboom, met het onderwerp: „Naar het Nassau- sche Land, de Bakermat van ons Vorsten huis." Toen om half zeven de deuren werden geopend, was op het kerkplein reeds een groote schare verzameld, zoo dat het kerkgebouw dadelijk volstroomde met ouden en jongen uit Serooskerke en omgeving. Om zeven uur opende de heer P. Abrahamse de vergadering op de gebruikelijke wijze en met een kort ope ningswoord, waarin hij zijn voldoening uitsprak over de groote belangstelling voor dezen avond. Ds Lindeboom, het woord verkrijgende, stelde de groote be- teekenis van het Nassausche Vorstenge slacht voor Nederland in het licht onder aanhaling van een citaat van Groen van Prinsterer, dat er een tijd geweest is, dat niet minder dan 26 Nassausche vorsten, dienden in de Nederlandsche legers. Te recht werd gezegd, dat de grond van Ne derland is gedrenkt met het bloed der Nas sausche vorsten. Na een korte historische uiteenzetting werd met de vertooning der lichtbeelden een aanvang gemaakt. We maakten op het doek een reis door het wondermooie Nassausche land met een groot gezelschap Nederlanders, dat daar voor eenige jaren bijzonder hartelijk werd ontvangen. Overal vlagvertoon en in de meeste plaatsen ook van de zijde der auto riteiten groote belangstelling in het Hol- landsch gezelschap, dat op zijn beurt in die landen zooveel herinneringen aan zijn eigen Vaderlandsche geschiedenis aantrof en menigmaal diep onder den indruk was van zooveel, dat aan de voorvaderen van onze vorstelijke familie herinnert. Inzon derheid was dit het geval te Dillenburg, waar Prins Willem van Oranje op 24 of 25 April 1533 geboren werd en voor ruim 50 jaar de beroemde Willemstoren werd gebouwd op de ruïnes van 't oude slot. Nog staat te Dillenburg de linde, waaronder Prins Willem ten overstaan van de ge zanten uit de Nederlanden de belofte deed alles voor het verdrukte volk te zullen doen „en spreekt van 's Prinsen moed en trouwe en van de hulp van Zijnen God". Ook werden talrijke plaatjes vertoond van de stad Diez, de plaats van herkomst der Friesche stadhouders, van wie onze Koningin in rechte lijn afstamt. Eveneens van het mooie slot in de onmiddellijke om geving dier stad: Oraniestein, dat door het intermediair der Christelijke Reisvereeni- ging lang voor het Rijnland werd ontruimd, ingevolge een telegrafisch ver zoek aan den Franschen minister van Oorlog. Dit slot werd gebouwd door Da niel Marot, die ook de bouwmeester is van het Koninklijk Paleis het Loo, in opdracht van Albertine Agnes, de dochter van Fre- derik Hendrik, die in denzelfden tijd bij Heerenveen het Oranjewoud liet aanleg gen. Eenige fraaie kiekjes op de Lahn en het Lahndal wisselden hier de stadsge zichten af. Tenslotte werden foto's ver toond van de vorstelijke familie, waarbij, onder begeleiding van den organist, den heer J. de Visser, spontaan het Wilhel mus werd gezongen, waarna Ds Lindeboom de welgeslaagde vergadering met dank zegging sloot. Grijpskerke. Dinsdag is alhier een ai- deeling der Z.L.M. opgericht met onge veer 20 leden. Zooals bekend is de vroe gere afd. der Z.L.M. omgezet in een aid. van den Chr. Boeren- en Tuindersbond. Biggekerke. Loop der bevolking over de maand October 1932. Ingekomen: Jans Brasser, A 57, van Middelburg; Aloysius Alphonse de Poepe en gezin, A 98, van Wieringen. Pieternel- la Goedbloed, A 85, van Middelburg. Jo hannes Louwerse, B 26, van Aagtekerke; Martina de Witte, A 9, van Koudekerke; Jan Kleinepier, B 47, van Westkapelle. Vertrokken: Jan Dingemanse van A 29 naar Middelburg; Jan de Witte van A 9 naar Koudekerke. Arnemuiden. Woensdagavond kwam al hier onder presidium van dhr G. Mulder de af deeling van den Ned. Ghr. Bouwar- beidersbond in vergadering bijeen. Na gebruikelijke opening verkreeg dhr Mobach, districtbestuurder uit Utrecht, 't woord over de steunregeling. Na eenige bespreking over dit onderwerp werd be sloten om te trachten eenige verbetering te krijgen in de crisis-steunregeling, zulks eventueel in samenwerking met andere organisaties. Loop der bevolking over de maand October 1932. Ingekomen: uit Breda, Aa. van de Ket terij, E 6; Grijpskerke, L. Jacobsen, G 71; N.- en St Joosland, P. Bliek, F 11; Mid Onder groote belangstelling werd eerste steen gelegd voor de nieui delburg, M. W. Meeuwse-Quiat, A 173. Vertrokken: naar Vlaardingen, Riobeek- straat 23, J. Hage en gezin; naar Rotter dam, Paarlstraat 13, A. de Ridder en ge zin; naar Maastricht, Stokstraat 41, A. Baaijens; naar Wolf aartsdijk, B 142, Ca. Ja. Kole; naar Middelburg, E 20, P. J. Snoep en gezin. Wissenkerke. Loop der bevolking over de maand October 1932. Ingekomen: Elisabeth Anna Lena Tons- beek uit Utrecht; Daniël Midavaine uit Middelburg; Suzanna Adriana Leenhouts, huishoudster uit Breskens. Vertrokken: Jacobus van Haver naar lerseke; Pieter Krijger naar Goes, Blauw- beenstraat 3; Jansje Ringelberg naar Ou derkerk; Gornelis Bus traan naar lerseke, Damstraat 230. Bastiana Verhey-Pols, n. 's-Gravenhage, Ruychrocklaan. Poortvliet. Het nieuw gebouwde electri- sche watergemaal, is nog wel niet offi cieel aan het waterschap Poortvliet over gedragen, doch wordt toch geregeld ge bruikt voor proef. Het vorige stoomge maal staat thans ongebruikt. Het nieuwe boezemgemaal is nu van de zeesluis af hankelijk, zoodat bij een sterke westen wind, zooals vorige week het geval was, de sluisdeuren bijna niet open gaan, en de boezem niet leeg komt. Oud-Vossemeer. De gemeenteraad be sloot tot het geven van een cursus voor voortgez. onderw. aan de rijpere jeugd in de O. L. school op dezelfde voorwaarden als vorige jaren. Een cursus zal ook toe gestaan worden voor de R.-K. school als zich minstens 7 leerlingen melden. Afgewezen werd een adres van het Dag. Bestuur der Z.L.M. betreffende een te houden cursus in Landbouwhuishoud- kunde. De gemeentebegrooting werd met algemeene stemmen goedgekeurd. Voor de brandweer zullen nog nieuwe kranen aan de bestaande worden toegevoegd en ook nieuwe slangen bijgevoegd worden. De steunregeling zal op dezelfde wijze wer ken, zoodra die noodig is. De gemeente begrooting bedraagt in ontvang en uitgaaf f63.075. 66 JAAR EN NOG „WINKELMEISJE". Alle vroegere kwaaltjes verdwenen. Haar bron van energie. Hoe trotsch is deze vrouw op haar werkkracht I Maar uit haar brief, dien wij hieronder afdrukken, zult U zien, dat ze reden heeft om trotsch te zijn. „Ik ben 66 jaar en 15 jaar lang ben ik nu al assistente in een zeer drukke manufac turenzaak. Tegenwoordig sta ik van 9 uur 's morgens tot 7 uur 's avonds achter de toonbank. Het zal nu ongeveer drie jaar geleden zijn, dat ik begon Kruschen te nemen, en ik ben er vast van overtuigd, dat mijn tegenwoordige energie het ge volg is van „de kleine dagelijksche dosis". Voordat ik Kruschen Salts nam had ik wel aanvallen van galzucht en leed aan een algeheele vermoeidheid, zoodat ik het gevoel kreeg, dat ik spoedig mijn werk zou moeten opgeven. Hoe 'took zij, nu denk ik daar niet over, hoewel ik spoedig gepensioeneerd zal worden. De tijd voor pensioeneering zou voor alle employé's gemakkelijk vijf jaar later gesteld kunnen worden, als ze ook allen Kruschen Salts namen". Mevr. E. W. Hetzij U nog in Uw volle jeugd bent, of dat Uw beste jaren reeds voorbij zijn, het is nooit te vroeg en nooit te laat om met „de kleine, dagelijksche dosis" te begin nen. Niets dan dat kleine beetje Kruschen Salts, dat U niet proeven zult, in Uw eersten kop thee of koffie, dat is Kru- schen-wet voor volmaakten en ongestoor- den levenslust. Kruschen is een ideale combinatie van zes natuurlijke zouten, welke de lever, nieren en spijsverterings organen aansporen tot een gezonde, ge regelde functionneering. Daardoor bewer ken zij een inwendige zuiverheid en een frisschen, gezonden bloedsomloop. Nieuw, gezuiverd bloed zal elke vezel van Uw lichaam doorstroomen. Begin morgen di rect met Kruschen Salts. In den tijd van een week zult U zich al zoo heerlijk ge zond voelen en jonger zeker, ontegen zeggelijk jonger. En dan zult U, als zoo vele anderen, erkennen, dat U liever Uw Voensdag door Ds J. C. Kuiper de Gereformeerde Kerk te Souburg. ontbijt zoudt missen dan ïïw „kleine, da gelijksche dosis" Krusohen. Kruschen Salts is uitsluitend verkrijg baar bij alle apothekers en drogisten 4 0.90 en 1.60 per flacon. Nu is het de meest geschikte tijd, dit alles eens zelf te ondervinden op 'toogenblik kunt U Kruschen Salts pro- beeren op onze kosten. Want door heel Holland zijn onder de apothekers en dro gisten duizenden flacons Kruschen ver deeld, die verpakt zijn met een gTatis proefflacon. U kunt dezen grajtis proeffla- con gebruiken zonder den gewonen flacon Kruschen te openen. En als U na deze proef niet volkomen tevreden bent, kunt U den grooten flacon terugbrengen bij den winkelier waar U hem kocht en hij zal U uw Fl. 1.60 (uw geheele uitgave) zonder omwegen terugbetalen. Maar ver geet niet, dat de gratis proefflacon alleen verpakt is bij de groote maat van Fl. 1.60 en dan nog slechts voor een beperkten tijd. Gaat dus naar Uw apotheker of drogist, voordat hij deze groote proefpakken uit verkocht heeft. (Adv.) DE STEUN AAN DEN TUINBOUW. Voorloop ig Verslag. Verschenen is het Voorloopig Verslag der Tweede Kamer nopens het wetsont werp tot wijziging en verhooging van het Tiende hoofdstuk der Rijksbegrooting voor 1932 (uitkeeringen ten behoeve van verbouwers van fruit en warmoezerijgfr' wassen). Vrijwel algemeen werd de indiening van dit wetsontwerp toegejuicht. Wel meenden verscheidene leden, dat steunmaatregelen ten behoeve van dezen bedrijfstak eorder genomen hadden moe ten worden. Vrij algemeen vond het waar deering, dat dit ontwerp terugwerkende kracht heeft door uitkeering over het ge heele jaar 1932 mogelijk te maken; daar door worden de bezwaren van het lange aarzelen der Regeering voor een groot deel opgeheven. De slechte toestand in den tuinbouw is, zoo werd opgemerkt, het gevolg van de belemmering in het internationale han delsverkeer. Opnieuw werd daarom de hoop uitge sproken, dat de Regeering al het moge lijke zal blijven doen teneinde daarin ver betering te brengen. Met den algemeenen opzet van het plan der Regeering: vergoeding van het ver schil tusschen den prijs, dien het product aan de veiling heeft opgebracht en een richtprijs, kon men zich in hoofdzaak vereenigen. Eenige leden meenden, dat met het ver- leenen van steun op deze wijze niet zal kunnen worden voortgegaan; er zullen andere wegen moeten worden ingeslagen, wil de Staat niet binnen afzienbaren tijd voor onoverkomelijke moeilijkheden ko men te staan. Beperking der productie achtten zij in elk geval noodig. Verscheidene leden waren van mee ning, dat de tuinbouw met het verleenen van directen Regeeringssteun alleen niet voldoende geholpen zal kunnen worden. Er zullen ook andere voorzienin gen getroffen moeten worden. In de eerste plaats werd gewezen op de wanverhouding, die speciaal in dit bedrijf bestaat tusschen de prijzen, die de produ cent voor zijn artikelen ontvangt en de prijzen die de consument voor deze arti kelen betaalt. Voorts werd een betere distri butieregeling dringend noodzake lijk geacht; behoud van den bestaanden toestand, waarbij uitnemende tuinbouw producten in groote hoeveelheden moeten worden vernietigd, werd ontoelaatbaar geacht. Bepleit werd wijziging van de Cri sispachtwet in dien zin, dat de toe passing der wet ook voor tuingrond (zoo wel voor grove als fijne cultures en ook voor kasssen) buiten twijfel gesteld en de continuatie der pacht verzekerd wordt. Tenslotte werd opnieuw de aandacht gevestigd op den invoer van buitenland- sche groenten, fruit, aardappelen en an dere land- en tuinbouwproducten. Wat het plan van uitvoering betreft zouden sommige leden inplaats van 1928 t/m 1930 als basisjaren te beschouwen, 1927 t/m 1929 als grondslag te willen ne men, daar 1930 in verschillende streken reeds een crisisjaar was. Verscheidene leden wezen erop, dat het noodzakelijk zal zijn in het plan van uitvoering een af zonderlijke regeling ten behoeve van de kleine tuinders, die niet aangesloten zijn bij een veiling op te nemen. Tegen de bepaling, dat slechts uitkee ringen zullen geschieden aan personen, die in den tuinbouw hun hoofdberoep vinden, hadden eenige leden bezwaar. Zij zouden willen spreken van bona-fide tuinbouwers, om te voorkomen, dat per sonen, die een gemengd akker- en tuin bouwbedrijf hebben, buiten deze regeling vallen. Tramconducteur over reden en gedood. Te 's-Gravenhage is gisteravond een ernstig ongeluk ge beurd. De conducteur-bestuurder der H. T. M., de heer H. sprong daar ter plaatse van een wagen van lijtn 14, doch werd daarna onmiddellijk door een wagen van lijn 12 gegrepen. De man kreeg daarbij zoodanige verwondingen, dat hij spoedig daarna aan da gevolgen is overleden. Zijn lijk ds naar het R.K. Ziekenhuis vervoerd. Vele crisisvarkens gedood. Woensdagmiddag Is een vrachtauto, ge laden met 85 varkens voor rekening van de Varkenscentrala ®p weg vast Pui - rend naar Oss bij het uitwijken voor een andere auto tweemaal over den kop ge duikeld van den dijk tor hoogte van den „Hoogen Blieker" onder Vianen. De auto vloog in brand en is geheel vernield. Van de lading varkens zijn verscheiden ge dood en andere zoo zwaar gewond, dat ze zijn afgemaakt. De oorzaak van het ongeval moet waar schijnlijk gezocht worden in de zachtheid van den dijk, tengevolge van den regen, in verband met het feit, dat daar ter plaatse kort geleden de kabel voor de electrische leiding is gelegd. Het schrikkelijk auto-on geluk bij Ilpendam. Bij het auto ongeluk onder Hpendam verloren Zondag avond het leven de heer P. Hellingman, de heer Ja Smit, diens vrouw en zoon, wonende resp. te Haarlem en te Hille- gersberg. Donderdag had te Midden-Beemstor de begrafenis plaats van de drie laatstge noemde slachtoffers, 's Morgens werden hun lijken overgebracht van het zieken huis te Purmerend naar Midden-Beem- ster. Onder groote belangstelling van vele vrienden en van de bevolking had de be grafenis plaats. Achtereenvolgens werden aan den schoot der aarde toevertrouwd, het stoffelijk overschot van den vader, de moeder en tenslotte den zoon. Aan het graf werd het woord gevoerd door Ds J. M. Doornbos, den heer Tey- geler namens vakgenooten en den heer Winters als vriend. Een neef van den overledene dankte. Ernstig auto-ongeluk te Antwerpen. Gisteravond is de Neder landsche groentenh andelaar J. van Pop- pel, afkomstig uit Breda, toen hij te Ant werpen een auto wilde passeeren, in aan rijding gekomen met een autobus. Van P. verloor de macht over het stuur en reed achtereenvolgens drie auto's aan, en den laatste met zulk een vaart, dat hij met zijn auto tegen de huizen botste. Van P. werd ernstig gewond. Bewusteloos is hij naar het gasthuis gebracht. Men vreest voor zijn leven. Vechtpartij. Gisteravond kregen L. en. van ,R. te Bergen op Zoom twist met elkaar. Deze liep zoo hoog, dat L. een mes trok en v. R. eenige gevaarlijke ste ken toebracht in hals en gelaat. De ge troffene werd naar het politiebureau ge bracht en daarna naar 't algemeen bur gerlijk gasthuis vervoerd. L. is later ge arresteerd. Toen hij eenige oogenblikken op het politiebureau was geraakte hij bui ten bewustzijn. De oorzaak van de vecht partij ligt in een oude veete. Ernstig auto-ongeluk. Toen Dr van den M. uit Horst Woensdagavond te Baarlo reed, moest hij voor een twee tal fietsers, dat hem tegemoet kwam, het licht van zijn auto dempen. Plotseling be merkte hij, dat voor hem uit een onver lichte kar reed. Teneinde de kar nog te kunnen passeeren wierp hij het stuur naar links om, doch kwam daarbij met zijn auto in aanraking met de beide wielrij ders en botste toen tegen een telefoonpaal langs den weg. De beide wielrijders, S. en P. uit Neer, werden beiden gewond. S. kreeg een arm en een beenbreuk, terwijl P. inwendige kneuzingen opliep. Dr v. d. M. verbond de gewonden ter plaatse en liet beiden naar het H. K. ziekenhuis te Venlo overbren gen. De rijwielen werden geheel vernield ter wijl de auto aanzienlijk beschadigd was. Een hulpstoker gedood. Op de gemeentegasfabriek te Harlingen waa bij de reparatie van een loopbaan, waar langs de kolenwagens gaan voor de la ding van de retorten, vergeten den elec- trischen stroom uit te schakelen. De hulp stoker S. kwam in aanraking met den stroom en toen deze was uitgeschakeld, viel de man bewusteloos van den ladder. Meer dan een uur is kunstmatige adem haling toegepast, echter zonder resultaat. Het slachtoffer was ongeveer 40 jaar oud en laat een weduwe met jeugdige kinderen achter. Kantongerecht te Goes. Door den Kantonrechter te Goes zijn veroordeeld wegens overtreding: Zonder vergunning van den eigenaar een paard laten loopen in een weide: H. I. P. S. te Goes f 5 of 1 w. tuchtschool. Des avonds een auto onverlicht op den openbaren weg laten staan: D. A. M. te Kortgene f 5 of 5 d. h. Wielen van wagen niet van klei en modder zuiveren: F. v. d. W. te Borssel6, W. M. te Golijnsplaat f 10 of 10 d. h. Als schipper een rijkskanaal bevarende zijn naam niet op zijn schip hebben: K. F te Auenheim f 5 of 5 d. h. Te Kloetinge venten zonder vergun ning: M. H. B. zonder bekende woon plaats f 1 of 1 d. h. Met auto des avonds rijden zonder rood achterlicht en zonder nummer en letter is verlicht: A. B. te Middelburg f3 en f2 of 3 en 2 d. h. Des avonds fietsen zonder reflector: J. R. te Heinkenszand f 2 of 2 d. h. Des avonds fietsen zonder licht: J. R te 's Heerenhoek f 5 of 5 d. h.p M. R. te Wolphaartsdijk f 2 of 2 d. h. Met een voertuig rijden zonder licht: J. B. te Kwadendamme f 3 of 1 w. tucht school. Met een auto de veiligheid van het ver keer in gevaar brengen: A. v. d. B. te Goes, vrijgesproken. Dronkenschap: A. v. d. P. te Oudelande, J. T., zonder bekende woonplaats, f 15 of 15 d. h.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1932 | | pagina 6