Rheumatiek? 30 ets. per lli pondspakje -ri SLOAN'S 4.INIMENT °PUNT Versch gekarnd met 25 °/o allerfijnste Room boter onder Rijkscontrole Gen Kerknieuws. Predikbeurten. Land- Kloetinge. Donderdag kwam de Raad dezer gemeente in een openbare vergade ring bijeen. Voorzitter de burgemeester. Ingekomen zijn o.a.: Beschikking van den Minister van Fi nanciën waarbij aan de gemeente een voorschot uit 's Rijks kas wordt verleend groot f 3362, ter uitvoering der Landar- beiderswet. Schrijven van de provinciale commis sie voor werkloozenzorg N.V.V.S.D.A.P. betreffende te nemen maatregelen in den a.s. winter. Voor kennisgeving aangenomen. Schrijven van de A.N.W.B. Toeristen bond voor Nederland waarbij deze vraagt de gemeente te mogen inschrijven als bui tengewoon lid of een subsidie te willen verleenen. B. en W. stellen voor een subsidie te verleenen van f 5 per jaar. Het voorstel wordt na eenige discussie met 4 tegen 3 stemmen (de heeren Hoog- straate, Straub en Zweedijk) aangeno men. Schrijven van den Minister van Bin- nenlandsche Zaken waarbij deze in over weging geeft om lid te worden van het Centraal Archief en Inlichtingenbureau inzake maatschappelijk hulpbetoon. De heer Straub vraagt of het dan de bedoe ling is om voortaan advies te vragen alvo rens toestemming wordt gegeven tot het houden van een collecte. De voorz. zegt dat zulks in de bedoeling ligt. Het voor stel wordt hierna met algemeene stemmen aangenomen. Verzoek van de afd. Zuid-Beveland van de Nederiandsche Pomologische Vereeni- ging om voor een te houden tuinbouw- cursus een verwarmd en verlicht schoollo kaal gratis beschikbaar te stellen. B. en W. stellen voor het verzoek in te willigen tegen een jaarlijksche vergoeding van f 5. De voorz. hoopt, dat de ingeschrevenen ook werkelijk den cursus zullen blijven be zoeken en het niet gaat als verleden jaar. De heer Straub staat verbaasd over eenige candidaten en vraagt zich af wat zij met deze moeten beginnen. Er zijn er zelfs bij die slechts tot in de 4e klasse der lagere school zijn gekomen. Hij zou gaar ne zien, dat bepaald werd dat wanneer het aantal leerlingen beneden een zeker aantal daalt geen lokaal meer beschikbaar wordt gesteld. De voorz. zegt dat het moeilijk gaat zulks te bepalen omdat wanneer zich 12 leerlingen hebben aangemeld, de cursus door het Rijk gesubsidieerd wordt, ook al daalt het leerlingenaantal gedurende den cursus. Overigens zijn de leerlingen indien zij den cursus bezoeken 's avonds van de straat, wat ook goed is. Het voor stel wordt aangenomen. Aan de orde komt het voorstel van B. en B. tot wijziging der algemeene politie verordening o.a. door toevoeging van een nieuw artikel luidende: Het is verboden: a. huiden of afval van dieren, zoomede doode dieren, voor dierlijk voedsel of an dere doeleinden bestemd, aanwezig te hebben op plaatsen, vanwaar die voor werpen volgens het oordeel van B. en W. een hinderlijken stank kunnen versprei den of waarop die aanwezigheid om an dere redenen, door dit college niet ge- wenscht wordt. b. een of meer varkens, schapen, run deren, kalveren, paarden, ezels, geiten, konijnen of al of niet uitvliegend pluimgedierte te houden, waar dit voor de openbare gezondheid of zindelijkheid nadeelig wordt geacht, een en ander ter beoordeeling van B. en W. Dhr Straub vindt deze wijziging nog al ingrijpend en acht het gewenscht aan het artikel toe te voegen dat van een be slissing van B. en W. beroep openstaat bij den Raad. De Raad deelt deze meening. De voorz. zegt dat het ontwerp van B. on W door de Gezondheidscommissie is ioegezonden. Nu evenwel een verande ring- pi&ats vindt zal eerst het advies dier commissie moeten worden gevraagd. Burgemeester en Wethouds:--» stellen voor: a. de koopsom en onkosten en die van timmerwerk aan de nieuwe veldwachters woning te bestrijden door het batig saldo van de exploitatie van het bouwterrein (f2000 en een geldleening van f2000 tegen 4 pet. af te lossen in 10 jaar aan te gaan bij het burg. armbestuur alhier. b. het voormalige postkantoor aan de afdeeling Kloetinge van het Groene Kruis te verhuren. De huur bedraagt f 75 per jaar. Dhr Zweedijk vraagt of het noodig is dat er nog voor f 250 vertimmerd wordt. De voorz. noemt hierop de aan te bren gen veranderingen. Dhr Zweedijk vindt de huur van f75 wel een beetje hoog en meent dat inder tijd een bedrag genoemd is van f 60. De voorz. zegt, dat een bedrag van f 75 gerekend naar de kosten der veranderin gen niet te veel is. Dhr Straub (voorzitter van het Groene Kruis) zegt dat het bedrag bij het bestuur een beetje te hoog werd geacht. Het plan is om in het gebouw een hoogtezon-instal- latie te plaatsen die nogal duur in het ge bruik zal zijn. Het is de bedoeling dat hiervan gratis gebruik kan worden ge mankt. De heer Kousemaker vindt de huur hoog, doch bij nadere berekening kan hij er zich mee vereenigen. Na eenige discussie vraagt de heer Straub, of het Groene Kruis, indien mocht blijken dat zij door de inrichting van het gebouwtje geen kloppende begroo ting meer kan maken, om vermindering van huur mag vragen. De voorzitter zegt dat zij zulks kan doen en meent dat het verzoek alsdan in over weging zal worden genomen indien zij zulks met bescheiden kan aantoonen. Het voorstel wordt zonder hoofdelijke stemming aangenomen. Op voorstel van B. en W. wordt be sloten aan Gedep. Staten vrijstelling te vragen van de verplichting om het vak lichamelijke oefening te onderwijzen aan de openbare lagere school zulks tot 1 Jan. 1935. Dhr Kousemaker vraagt of dan onder wijs wordt gegeven in vrije- en ordeoefe ningen der gymnastiek. De voorz. zegt, dat Ged. Staten dit bij de vrijstelling als voorwaarde stellen. Hij meent, dat er evenwel niet veel aan wordt gedaan. Dhr Kousemaker acht het toch in het belang der kinderen dat dit onderwijs wordt gegeven. Wellicht kan gebruik wor den gemaakt van het sportveld. Naar aanleiding van een circulaire stellen B. en W. voor aan Ged. Staten te adviseeren een tijdelijke korting van 2,5 pet. toe te passen op de jaarwedden der wethouders en der ambtenaren van den burgerlijken stand, met ingang van 1 Jan. 1933. Dhr Strauab zou dit liever bij de be grooting voor 1933 behandelen. De voor zitter en andere leden meenen dat zulks niet noodig is omdat slechts het advies van den Raad wordt gevraagd. Dhr Hoogstraate vindt een verlaging van 2,5 tot 5 pet. van deze geringe sala rissen zoo 'n klein bedrag, dat hij zulks geen bezuiniging noemt. Dhr Eversdijk vindt de voorgestelde korting te laag. Hij zelf wil wel wat meer afstaan. Het voorstel van B. en W. wordt aange nomen met 4 tegen 3 stemmen (tegen de heeren Hoogstraate, Straub en Zweedijk). B. en W. stellen voor om A. van de Velde voor 'i seizoen 19321933 weder te belasten met de controle der straatver lichting tegen f3.— per week. Na discussie met 6 tegen 1 stem (dhr Straub) aangenomen. Behandeling begrooting voor 19 3 3. Dhr Straub houdt algemeene be schouwingen en zegt, dat het hem is tegengevallen, dat op geen enkel salaris is bezuinigd. Ook heeft het hem getroffen, dat in de ontwerp-begrooting nog een jaarwedde- verhooging voorkomt. De gemeentewerk man onderhoudt in zijn vrijen tijd eenige eigen graven op de begraafplaats wat z.i. in strijd is met de gemeentewet. Was zulks niet het geval dan zou de jaar wedde van den grafdelver niet verhoogd behoeven te worden. Voorts is het hem opgevallen, dat de verteringen van de stembureaux in 1931, zooveel hebben bedragen. Hij is veront waardigd, dat een bedrag van f43.is verteerd en schaamt zich daaraan te hebben deelgenomen. Hij zal bij den be- trekkelijken post voorstellen deze te schrappen; er moeten dan maar plaats vervangers optreden, opdat de leden thuis kunnen gaan eten. Dhr Buitenhuis zegt, dat hij de begroo ting vrij nauwkeurig heeft onderzocht en acht het een gelukkige omstandigheid, dat de gewone dienst sluit. De post werk verschaffing ad f3000.die voor eenige jaren nog niet op de begrooting voorkwam acht hij een bijzondere uitgaaf. Hetgeen aan verhooging van belasting moet bin nen komen is ongeveer gelijk aan het bedrag dier bijzondere uitgaaf. Het saldo van 1932 zal naar zijn meening aanzien lijk moeten zijn om in 1934 belasting- verhooging uit te sluiten. Alles bij elkaar genomen vindt hij, dat het een eisch is om de uitgaven zooveel mogelijk te be perken en dat voor de bijzondere uitgaaf voor werkverschaffing allen naar vermo gen moeten bijdragen, Dhr Kousemaker zegt, dat hij het vorige jaar heeft gewezen op de brandblusch- middelen. Het doet hem genoegen, dat op deze begrooting althans iets is uitgetrok ken voor aanschaffing van lantaarns. Hij hoopt, dat verdere aandacht aan het brandwezen zal worden geschonken. Het heeft hem genoegen gedaan, dat een aanzienlijk bedrag is uitgetrokken voor werkverschaffing, doch zou gaarne een gedeelte overbrengen naar den post steunverleening, Voorts zag hij gaarne, dat het aanzien der gemeente werd verfraaid. Hij denkt aan het leggen van trottoirs. Dit kan dan wellicht geschieden in eigen beheer door werklooze vakarbeiders. Hij wijst op het Marktveld, dat, naar hij vernomen heeft van anderen, vroeger zoo'n mooi plekje was. Hij vindt er thans weinig moois aan. Daar de gemeente met het bouwterrein goed geboerd heeft, geeft hij in overwe ging om te trachten nog eens een perceel te koopen voor uitgifte van goedkoopen bouwgrond. De voorzitter zegt, dat de post voor ver teringen van de stembureaux niet hooger is geweest dan vorige jaren. Hij vindt, dat dhr Straub hierover nogal heftig is geweest. Dhr Straub zegt, dat het ook ongehoord veel is. De voorzitter en andere leden wijzen er op, dat in 1931 2 ver kiezingen zijn gehouden en dat 2 stem bureaux aanwezig zijn en dat de uitgaven werkelijk niet te hoog zijn geweest. De heer Straub zegt, dat hij dacht, dat zulks voor 1 verkiezing was geweest. Hij neemt dan zijn woorden hierover gesproken, terug. Met dhr Buitenhuis is de voorzitter het eens, dat de begrooting er tamelijk gun stig uitziet ook vergeleken bij andere gemeenten. De verhoogingen der belas tingen is inderdaad voor den post werk verschaffing. In antwoord op het gezegde van dhr Kousemaker zegt de voorzitter, dat hij voortdurend aandacht zal schenken aan de brandweer. Het belang van het lid zijn der gemeente van den Brandweer- bond is, dat men bij reorganisatie van de brandweer en aanschaffing van nieuw materiaal van den bond gratis adviezen ontvangt. Na eenige oogenblikken gepauzeerd te hebben en de voorzitter den heeren een kopje thee heeft aangeboden, wordt over gegaan tot artikelsgewijze behandeling der begrooting. (Slot volgt Maandag). Wolfaartsdijk. Vrijdagmiddag verga derde de raad dezer gemeente voltallig ter vaststelling gemeente-begrooting 1933. De commissie tot nazien had bedenking tegen de vermindering van de rijwielvergoeding voor den gemeente-veldwachter van f 60 op f 30. B. en W. stelden nader voor f 40. Dhr Van Wel verklaart namens de com missie 'haar voorstel van f45 te moeten handhaven. Het voorstel der commissie wordt met 4 tegen 3 stemmen aangeno men. De begrooting wordt daarna voor- loopig vastgesteld. Eveneens wordt goed gekeurd de begrooting voor 1933 van. het burgerlijk armbestuur. Op verzoek van de afdeeling Wolfaartsdijk van den Ned. Chr. Landarbeidersbond om uitbreiding der vertegenwoordiging in de commissie van werkverschaffing enz. werd afwijzend be schikt nadat het was bestreden door dhr Lindenbergh en was verdedigd door dhr Van Oeveren. Voor stemden met -dhr Van Oeveren de heeren Van Wel en Snoodijk. Ten opzichte van het adres van Ged. Staten inzake tijdelijke korting op jaar wedden van wethouders en ambtenaren van den burgerlijken stand werd op advies van B. en W. besloten met 43 stemmen te berichten, dat deze salarissen niet te hoog zijn en derhalve niet voor korting in aanmerking komen. Een voorstel van dhr Snoodijk om ge lijke korting toe te passen, als is geschied op de salarissen van den burgemeester en secretaris, wordt verworpen met 34 st. (tegen de leden Overbeeke, Lindenbergh en de beide wethouders). Met de stem van dhr Overbeeke tegen werd besloten f 15 subsidie te verleenen aan den A. N. W. B. Zonder hoofdelijke stemming wordt beslo ten f 10 subsidie te verleenen aan de gei- tenfokvereeniging met ingang van 1933. In de politieverordening zal wijziging worden gebracht, waardoor het mogelijk wordt om het trottoir in den Papeiweg voor wielrijders te verbieden. Besloten wordt een geldleening groot f 4800 aan te gaan ter bestrijding van de uitgaven voor wegverbetering in den Papeweg en te Oud-S abbinge. Bij de rondvraag vraagt dhr Linden bergh of het B. en W. bekend is, dat in de gemeentewoning, bewoond door den ge meente-arts, fröbelonderwijs wordt gege ven, zoo ja of daarvoor toestemming is verkregen van B. en W. en ook of het B. en W. bekend is, dat deze School niet voor ieder kind toegankelijk is. Namens B. en W. deelt de voorzitter mede, dat een en ander zonder voorkennis en toestemming van B. en W. is geschied. Hij doet verder mededeeb'ng, dat door B. en W. een schrijven is gericht aan den gemeente arts, waarin hierop is gewezen. Zijns in ziens is de dokter zijn bevoegdheid te Ingezonden Mededeellng. Smeer de pijnlijke plek licht in met Sloan 3 Liniment, zonder inwrijven. Het dringt onmiddel lijk door geeft een tintelende warmte aan de pijnlijke gewrichten en spieren. De opzwelling en inflammatie slinken en de pijn verdwijnt. Snelle verlichting. Heerlijk wel behagen. Milhoenen hebben Sloan's Liniment met succes gebruikt voor het verdrijven der pijnen van Rheumatiek, Lende jicht, Ischias, Verkoudheden op de Borst, Verstuikingen, Kneuzingen. buiten gegaan als bewoner der ambtswo ning. Dhr v. Oeveren bestrijdt dit en is van meening, dat het hier betreft huis onderwijs, waardoor zijns inziens het ka rakter van het bewonen der ambtswoning niet verandert. Dhr Lindenbergh stelt een motie van afkeuring voor, welke met de stemmen van Overbeeke en Van Oeveren tegen wordt aangenomen. Hierna sluiting. lerseke. Daar de banken mosselzaad bij Terneuzen reeds op zijn, hebben de mos selschippers verder de Schelde afgezocht en nu dicht bij Vlissingen wederom een fijne bank mosselzaad gevonden. Volop wordt daar nu weer gevisebt en verkocht. Ook uit België wordt veel paalzaad aan gebracht. Hedenmorgen lagen voor lerseke zeven Belgische bootjes met zaad. Krabbendijke. De Vrijwillige Landstorm hieid haar Jaarlijksche schietwedstrijd op 6 Oct.. De prijzen werden behaald door: 1. J. d. Vrieze 95 punten; 2. P. Tramper 95 p.; 3. I. Henckij 93 p.; 4. L. Vogelaar 91 p.; 5. J. L. Kriekaard 90 p.; 6. J. Poort vliet 89 p.; 7. P. Elsacker 89 p.; 8. J. Be- nou 89 p.; 9. J. bij de Vate 88 p.; 10. M. Korstanje 87 p.; 11. H. Schouwenaar 87 p.; 12. C. v. Pijl 85 p.; 13. J. Zandee 85 p.; 14. J. v. d. Vrede 83 p.; 15. B. Meeuze 83 p.; 16. J. v. Strien 83 p.; 17. J. Griep 82 p.; 18. W. Kuzee 82 p.; 19. J. Moerland 81 p.; 20. H. Koeveringe 81 p.; 21. A. Goffau 80 p.; 22. J. Dominions 65 p.; 23. G. Clement 64 punten. Heinkenszand. Vrijdag vergaderde de raad voltallig. Op een verzoek om subsidie door de A. N. W. B. werd afwijzend be schikt. Met algemeene stemmen, behalve die der wethouders, die zich buiten stem ming hielden, werd afwijzend beschikt op het voorstel van den Commissaris der Ko ningin in Zeeland om het salaris dezer functionnarissen te korten. De Raad is van meening, dat van geen traktement kan ge sproken worden, omdat de f 100 belooning slechts een vergoeding kan worden ge noemd voor het vele werk door hen ver richt. Over het traktement van den amb tenaar van den Burg. Stand zal in een volgende vergadering worden beslist. Met alg. st. wordt besloten met ingang van 1 Jan. 1933 rechten te heffen voor het ge bruik van voor den openbaren dienst be stemden grond, daar dit thans alleen ge schiedt voor geplaatste benzinepompen. Met alg. st. wordt besloten per 1 Jan. 1933 leges te heffen voor bet afgeven van ventvergunningen. Eveneens^wordt beslo ten op advies der gezondheidscommissie als onbewoonbaar te verklaren bet perceel A 219 aan den Slaakweg. Een voorstel tot vestiging van een erfdienstbaarheid ten behoeve der gemeente wordt aangehouden tot een volgende vergadering. Door B. en W. wordt de begrooting der gemeente voor het dienstjaar 1933 aange boden met een bedrag van in ontvang en uitgaaf van f58.615,39 met een post voor onvoorzien van f 1238,45. In bespreking kwam een voorstel van B. W. tot het aanwijzen van werk objecten. Eenige objecten werden algemeen als ge schikt beschouwd, zoodat ter zijner tijd een en ander zal kunnen worden uitge voerd. Bij de rondvraag vestigt dhr Beau fort de aandacht van den Raad op de bestrating van het nieuwe gedeelte dorps straat. De voorz. zegt, dat hij over de slordige bestrating van den hoofdweg reeds een bespreking hield met den op zichter. Hij is er van overtuigd, dat met dit werk bij oplevering geen genoegen zal worden genomen. De heer Steketee informeert naar den toestand van het locaalspoor, waarop de voorzitter eenige mededeelingen doet be treffende het verloop van een gehouden vergadering hierover. Verder vraagt spr. of het niet noodig wordt geacht, dat B. en W. de aandacht vestigen van de Pro vincie op de ontbrekende waterafvoer van het Claraspad aan de Noordzijde. De voorzitter zegt daxover reeds een onder houd te hebben gehad en hij heeft goede hoop, dat een en ander spoedig in orde komt. i Zoutelande. De vereeniging tot bevorde ring van het vreemdelingenverkeer heeft een fonds gesticht, waaruit de kosten van het aanschaffen van reddingsmiddelen op het badstrand zullen worden bestreden. Tholen, Niettoegestaan. Ged. Sta ten van Noord-Brabant hebben de aan vragen om een autodienst uit te oefenen tusschen TholenBergen op Zoom v.v. ingediend door de autobusondernemers G. van der Klundert te Oud-Vossemeer en J. C. Krijger te Goes, geweigerd. Scherpenisse. Aan de pachters van Do meingronden zal op de huidige pacht een korting van 40 pet. in mindering worden gebracht. Colijnsplaat. Loop der bevolking over de maand September 1932. Ingekomen: Aa. van der Peyl, geb. Rot tier uit Rilland-Bath; A. A. Bazen en echt- genoote uit St Maartensdijk; Eduard Vis ser van Wissenkerke; Catha. Fortuin, geb. Koster, van Wissenkerke; Suzanna M. Risseeuw uit Rotterdam. Vertrokken: Pieter de Bruine naar Goes. Maria de Looff naar 's-Gravenhage; Cor nells van Breda naar Utrecht. Kats. Loop der bevolking over de maand September 1932. Vertrokken: Marinus Korteknie naar Eindhoven. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Kampen, W. Wesseldijk te Den Ham. Te Roswinkel, G. J. Sanders te Ee. Aangenomen naar Aalsum, W. Oost, cand. te Leeuwarden. Naar 's Graven moer, dr J. G. van der Roest, met verlof uit Amerika te Naarden. Bedankt voor NijegaElahuizen, W. Oost, cand. te Leeuwarden. Voor Maar tensdijk, D. Th. Keek te Staphorst. Chr. Geref. Kerk. Tweetal te Gorinchem, P. de Groot te Amersfoort en J. P. Meijering te Zwijn- drecht. Beroepingswerk. Naar het Kerk- beurtenblad meldt, heeft de commissie van advies inzake het beroepingswerk aan den algemeenen kerker and der Ned. HerV,. Gem. te Amsterdam in de predikantsvaca ture Prof. Dr A. de Hartog het volgende drietal voorgesteld: Ds K. M. Miskotte te Haarlem, Ds J. J. Stam te Rotterdam en Ds A. G. van Uchelen te Meppel. Bevestiging en intrede. De heer A. M. Fransen, theol. cand., beroepen bij de Chr. Geref. Kerk te Biezelinge, hoopt D. V. zijn intrede te doen op Zon dagnamiddag 6 Nov. 1932, na des mor gens bevestigd te zijn door Prof. G. Wisse, hoogleeraar aan de Theol. School te Apel doorn. Zondag 9 Oct. 1932. Ned. Herv. Kerk. Goes, V.1TL Ds Homburg (H. Av.), n.m. Ds de Vries (H. Av.), av. Ds Steinz (Dankz.). Lokaal Chr. Bewaarschool 9.30 u. Ds de Vries. Wilhelminadorp, vm. Ds Steinz (H. Av.) n.m. Ds Homburg (Dankz.). Nisse 9.30 en 2 u. Ds Blanson Henkemans (n.m. H. Av.) Hansweert, 9.30 en 2.30. u. ds v. Selms. Geersdijk, v.m. leesdienst, av. ds Tons- beek. Koudekerke, 9.30 u. ds van der Giesen, 2 u. ds Ten Kate (Doopsbediening). 'tZand: 10 u. ds Ten Kate (H. Av.), 2 u. ds Vossers van Vlissingen (dankzeg ging). Geref. Kerken. Wemeldinge, vm. en n.m. leesdienst (gewijzigde opgaaf). BLUE BAND Te Lek daats rechtei J. W. M. Pe< Geslaag Machinistent H. L. Oele, t Vers g e n. De afdt bond van fas gadering belt geheel gevu merkbaar w. schen die am tisehe beweg; Dr van dei spreker zou ordeverstorin andig tegeno te willen ver aan gevolg. I publiek opgei openbaar wa Er werd een groep ai zetten Van zijn. De pol aanwezig wa Daarna were wie men me orde niet zou digheid van de vergaderii van ongewen verzocht de h de, gezamenl: Drie pensone gevolg te gev zocht heen te Toen kondt redevoeringei geanimeerd, tegenwoordig groep. De o; verstoord. Donderdag: leider van de paganda-avoi de geheel gev leden van. 0.< aanwezig. Bi, rumoering er 'het spreken optreden va- de rede van Toen deze beantwoorden „Rood frontT ternationaie I beantwoordinl kon. Het iawf eenige fascisü waarop de p<| hruik maakte Pogi Verdacht vanl zijn echtgenool haar eten, dl gisteren gearn K. te Almelo! het eten gebrl ijdeld. Het vof zonden. T e g e d e n t e. De sl termorgen in aan het girolj storten en ev naast zich h| daarop tot de het taschje mj I n b r streeks half van het rijksj bamis, dat er schuwde onmk de politie. Bijl brekers zich I door de kolei brandkast veJ scheurd. De bL gehoord, dochl malen tot 1 uf was, schonk n Daar de ontva gen geld op slechts f loo, plaatjes. Elk spoor va Tuinbouw! In den loop gemeene tuinbJ den te Biezelirj Kloetinge, Krl Lewedorp, Mie lande, Ovezan a Heerenhoek,] Wolfaartsdijk, Zieri kzee. Cursussen gegeven te Axl burg en Neuzf Cursussen vd van fruit te Ovezand, 's m Waarde en W| Suikeren Blijkens de briek te Dintelol bet suikergehall ten tot nog toe dus aan den 1; b&gin October 18'5 pet. Toch Augustus en

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1932 | | pagina 2