jéK JOAN GARISBROKE Elscht Blue Band, dan weet U wat U eet. Blue Band versch gekarnd met 25 °/o allerfijnste Roomboter onder Rijkscontröle, Holland's beste Standaardmerk 7'Memi /ui BLUE BAND VERSCH GEKARND FEUILLETON. en Chr. Besturenbond en den R.-K Volks bond. Gewezen werd op den nood, die in de gezinnen van verschillende werkloozen heerscht en gevraagd, of de werkverschaf fing weer hervat kon worden. B. en W. antwoordden hierop, dat dit laatste althans op eenigszins groote schaal momenteel niet kon plaats hebben wegens gebrek aan groote werkobjecten. Wel is men weer bezig aan de voorbereiding van enkele nieuwe werken. Naar wij vernemen zijn ondanks de officiëele stopzetting der werkverschaf fing toch nog 26 27 werkloozen aan het werk gehouden (voor het meerendeel uitgetrokkenen) tot het afmaken van enkele onderhanden zijnde werken. De winkelweken. Het was gis teren, zoowel overdag als 's avonds druk in de stad. De belangstelling voor de etalages is merkbaar groot Vanmiddag trekt de reclame auto-stoet door Westelijk Zuid-Beveland. Vanavond zal een concert in de haven gegeven worden op het motorschip „Anjo- ma" door de mondharmonicaclub „Kunst vrienden" van Goes en de clubs uit Kloe- tinge en Kapelle. Naar wij vernemen zijn dezer dagen weer onderhandelingen gevoerd tusschen het Gemeentebestuur van Goes en de gas- centrale Oosteinde over gaslevering door Goes aan de gemeenten op Oostelijk Zuid- Beveland. Er is redelijke grond voor de verwachting, dat men nu tot overeen stemming zal komen. Voor eenige maanden werd bericht, dat iets nieuws op de rijwielmarkt ge bracht zou worden, nl. „De electrische fiets". Thans is dit rijwiel, een Burger E.N.R. met electrischen motor, tentoon gesteld in de zaak van dhr Jac. Snoodijk, Keizerstraat alhier. De drijfkracht wordt geleverd door een accu, welke de fiets bij normale belasting, 80 K.M. doet loopen. Zie verder advertentie in dit nummer waarin gratis demonstratie wordt aan geboden. Kloetinge. De landbouwer V. alhier kwam dezer dagen tot de onaangename ontdekking, dat 2 van zijn runders uit een weide waren verdwenen. De politie onderzoekt of hier diefstal heeft plaats gehad. 's Heerenhoek. Zaterdag 24 Sept. a.s. zal er alhier, zooals gewoonlijk een volksfeest gehouden worden. De festiviteiten zullen o.a. bestaan in traktatie der schooljeugd, optocht, komische voetbalmatch, kinder spelen en enkele attracties voor groote ren. Een en ander zal op de bekende plaatsen aangeplakt worden. De winke liers hebben voor die gelegenheid een win kelweek georganiseerd, welke op 30 Sept. eindigt Krabbendijke. De diakonie der Ned. Herv. Kerk heeft besloten aan de pach ters van de gronden 40 pet korting op de pacht te geven. Schore. Het 10-jarig dochtertje van den heer M. Mol te Vlake kreeg een zoodani- gen slag van een paard tegen het linker bovenbeen, dat opneming in een zieken huis noodzakelijk was. Het meisje is dan ook direct naar Goes overgebracht, alwaar bleek, dat het been gebroken was. lerseke. Tegen 1 Januari a.s. zal door den heer A. P. van Hertum eervol ont slag aangevraagd worden als gemeente veldwachter. De heer van Hertum is dan 35 Jaren als zoodanig in deze gemeente veldwachter geweest Tijdens de winkelweken is des avonds de toren en kerk schitterend electrisch belicht Het geheel biedt een prachtig ge zicht, vooral vanuit de Schelde gezien. Des avonds maakt het fanfarekorps „Mo zart" muzikale wandelingen door 'tdorp. Naar wij vernemen, zal bij het ge bouw van den Prov. Keuringsdienst van Waren een garage gebouwd worden. De gemeente zou de materialen bij de daar voor aangewezen adressen gekocht heb ben, maar het zou de bedoeling zijn het eigenlijke werk (timmeren, metselen, enz.) door den concierge te laten uitvoeren. Naar ons wordt medegedeeld, zal hier tegen door de organisatie van bouwvak patroons en de werknemersorganisaties geprotesteerd worden. Te meer heerscht hierover ontstemming, omdat momenteel de werkloosheid in de bouwvakken zoo groot ia Met de oesterverzending gaat het niet erg druk. Het was verleden jaar op dezen tijd iets drukker. Ook de prij zen waren verleden jaar (voor de daling van 'tPond) hooger. Over het algemeen houdt men zich aan de prijzen der nieu we vereeniging (Vebo). Slechts een enkele is lager. Men doet zijn uiterste best om eeensgezind op te treden. De kwaliteit is uitstekend, de groei matig en het sterfte percentage meer dan normaal. Hansweert. Bij de werken van den sluisbouw alhier had gisternamiddag een ernstig ongeluk plaats. Bij het cement- storten sprong plotseling het deksel van den cementketel af en kreeg de werkman J. de Boer de volle cementlading in zijn gezicht, waardoor hij ernstig werd ge wond en geneeskundige hulp moest wor den ingeroepen. Hansweert. Zaterdag j.l. hadden de feestelijkheden plaats ter eere van de her denking van het 15-jarig bestaan van de Sportvereeniging „Zeelandia". De uitslagen zijn: 50 Meter vrije slag, dames, leden Zee landia; T. Openeer 54.4 sec.; B. Openeer 57.1 sec.; Chr. Krombeen 62 sec.; Jo de Leeuw v. Weenen 63 sec. 100 Meter vrije slag heeren, leden Zee landia, Bekerwedstrijd: Leys te Kapelle 1 min. 45 sec.; A. Krombeen te Hans weert 1 min. 52.9 sec.; H. Krombeen te Hansweert 2 min. 10.9 sec. (50 (M) rugslag, dames: C. van der Graaff te Goes 55.2 sec., D. v. d. Peyl te Goes 55.7 sec.; Jo de Leeuw v. Weenen te Hansweert 64 sec. 50 M. rugslag heeren: A. J. Barto te Middelburg 50.9 sec.; G. van Loo te Mid delburg 54.6 sec.; F. den Hartog te Goes 57 seo.; H. Krombeen te Hansweert 61 sec. Schoonspringen: F. van Anraad te Vlis singen 82 punten; C. Bosters te Hans weert 76 p.; mej. D. v. d. Peyl te Goes 74 K p.; Jan Quakkelaar te Hansweert 64 p.; mej. Jo de Leeuw van Weenen 64 p. (beide laatsten loten om 4e pr.). 3 X 50 M. estafette dames. Vlissing- sche Zwemclub: M. Meerman, M. van den Heuvel en J. van der Made 2 min. 39 sec.; 't Sas te Goes: A. Hommes, D. v. d. Peyl, G. van der Graaff 2 min. 54.2 sec. 3 maal 50 M. estafette heeren: Vlis- singscbe Zwemclub: Schot, Anraad en Offers 2 min. 5,5 sec.; Zwemclub Middel burg: J. C. Geervliet. A. J. Barto en J. de Pagter 2 min. 14.5 seo.; 'tSaa te Goes: A. J. Jongepier, J. v. d. Peyl, J. de Key- zer 2 min. 27.1 sec.; Zeelandia te Hans weert: G. Bosters, J. Quakkelaar, J. Leys 2 min. 31,5 sec.; Zwemclub Middelburg II: P. A. Bouwense, H. J. Weezepoel, G. van Loo 2 min. 44.4 sec. 1000 M. vrije slag heeren:F. van An raad, Vliss. Zwemclub 16 min. 43 sec.; J. G. Geervliet, Middelburg 16 min. 57.2 see.; mej. Meerman, Vliss. zwemclub 17 min. 32.7 sec.; G. van Loo, Middelburg 18 min. 19.7 sec.; A. Wattel, Middelburg 22 min. 0.3 sec.; P. A. Bouwense, Middel burg 24 min. 3,1 sec.; (voorstel dames buiten mededinging). 50 M. vrije slag dames: T. Openeer, Zeelandia, Hansweert 49 sec.; J. van der Made, Vlissingen, 50.1 sec.; mej. Meerman, Vlissingen 50.7 sec.; M. van den Heuvel, Vlissingen, 51.4 sec.; M. Lau- reins, Vlissingen, 54 sec., Jo de Leeuw v. Weenen te Hansweert 60.1 sec. 100 M. vrije slag heeren: F. van An raad, Vlissingen, 1 min. 28 seo.; L. Schot te Vlissingen, 1 min. 30 sec.; J. de Pag ter te Middelburg 1 min. 31 sec.; J. van der Peyl te Goes 1 min. 57.7 sec. 50 M. vrije slag heeren senioren boven 35 jaar: A. J. Barto te Middelburg 43.1 seo.;J. de Jong te Vlissingen 51.1 sec.; G. A. Minderhoud te Middelburg 52 sec. De P. Z. E. M. had veel succes met de verlichting van pastorie en toren van de R.K. Kerk. De gymnastiekvereen. „Olympia" te Zierikzee heeft 's avonds rhythmische dansen uitgevoerd. Kwadendamme. In deze gemeente is onder de varkens de gevreesde vlekziekte uitgebroken. Ook in naburige gemeenten zijn reeds vele dieren aan deze ziekte be zweken. Te Hoedekenskerke zelf 8 zware varkens. Wemeldlnge. Met ingang van 16 Sept. a.s. is benoemd tot sluisknecht alhier dhr Anth. Servaas, thans brugknecht bij den Rijkswaterstaat te Middelburg. Bij Kon. besluit werd op heden aan mej. P. van der KloosterNieuwenhuijze alhier verleend de bronzen eeremedaille verbonden aan de orde van Oranje-N as- sau, wegens haar 50-jarigen dienst als te lefoonhoudster bij de firma de Groof, ex pediteurs te Hansweert. Oomburg. Maandag vergaderde de ge meenteraad onder voorzitterschap van dhr P. J. Elout, wethouder. Besloten werd om, zoo deze gemeente daarmede accoord gaat, een wederkeerigheidsovereenkomst voor hulp bij brand te sluiten met de ge meente Westkapelle. De gemeentereke ning over 1931 werd voorloopig vastge steld op een bedrag wat betreft den ge wonen dienst van f60.355.96 in ontvang, (55.261.18 in uitgaaf, dus met een goed slot van f 5094.78 en wat de kapitaaldienst betreft met een bedrag van f 105523.27 in ontvang, f 102757.46 in uitgaaf, dus met een goed slot van f2765.81. De gemeente- begrooting voor 1933 werd daarna over gelegd. Deze bedroeg in ontvang en uit gaaf f52457.92. Besloten werd ten behoe ve van de werkverschaffing een 10-tal kruiwagens aan te schaffen. Besloten werd tot het aanvaarden van schenkin gen van eenige strookjes grond aan de gedempte sloot bij den Roosjesweg. B. en W. stelden voor de brandplaats voor varkens en de begraafplaats voor dieren te verplaatsen en deze te brengen op een perceel grond ongeveer achter de Algemeene Begraafplaats gelegen, verder om ten behoeve daarvan een gedeelte van de daar gelegen weide en van tuingrond aan de pacht te onttrekken en om een toegansweg daarheen aan te leggen. Dhr de Visser opperde bezwaren tegen deze oplossing. Door onttrekking aan de pacht wordt het weiland zeer geschonden en blijft een minder gunstig gedeelte over. Bovendien zal het in orde maken van terrein en toegangsweg duur zijn, z.i. kon op goedkoopere wijze een dichterbij ge legen stuk tuingrond voor brandplaats bestemd worden. Dhr de Pagter wijst op de groote kosten van omheining. Dhr Reijnhoudt acht het maken van een brandplaats voor varkens in de onmid dellijke nabijheid van tuingrond niet ge- wenscht Tenslotte wordt, met algemeene stemmen het voorstel van B. en W. aan genomen. Van P. Brand was een verzoek inge komen tot het verkrijgen in erfpacht van een perceeltje grond voor het bouwen van een schuurtje. B. en W. stelden voor een perceeltje grond op een eenigszins andere plaats gelegen af te staan in huur, en niet in erfpacht, voor den tijd van 10 jaar en voor den prijs van f 0.15 per vierk. M. De grond, dien verzoeker vraagt is gelegen aan de Kanonweide, een terrein dat bijv. later voor het bouwen van een gemeentebergpaats of iets dergelijks noo- dig zou kunnen zijn. Dhr Geldof ziet geen reden waarom deze grond niet in erfpacht zou worden uitgegeven. Na eenige discussie wordt besloten om dezen grond te verhuren voor 10 Jaren, maar onder voorwaarde, dat, wanneer dan de grond niet voor de gemeente noo- dig is, de huur nog voor 10 jaar verlengd zal worden. De waterleiding. Thans kwam aan de orde de watervoor ziening van Domburg, waaromtrent van het Rijksbureau voor Drinkwatervoorzie ning een uitvoerig rapport aan de ge meente was uitgebracht, waarvan de con clusie was, dat zonder al te groote op offeringen 't aanleggen van'n drinkwater leiding, waarbij het water uit de prise d'eau aan de Oranjezon zou worden ver kregen, mogelijk was. B. en W. stelden voor om in beginsel te besluiten tot het aanleggen van een waterleiding op de basis van dit rapport, hen te machtigen met Ged. Staten en B. en W. der betrokken gemeenten in onder handeling te treden en een crediet te verleenen tot verdere uitwerking van het rapport van f250. De voorzitter zegt, dat het de bedoeling is om in deze vergade ring alleen de principiëele vraag van aansluiting te behandelen. Dhr Geldof acht bespreking van ver schillende détails toch wel gewenscht. De tarieven zijn z.i. niet juist. Ook acht hij een rente als in het rapport genoemd van 5y2 pet. te hoog. Hij verklaart zich overigens een groot voorstander van waterleiding. Dhr Brand zou eerst met Ged. Staten willen overleggen omtrent samenwerking met andere gemeenten. Hij ziet in deze waterleiding, behalve een belang voor Domburg ook een streek- belang. Dhr de Visser zegt, dat de theo retische beschouwingen in het rapport hem niet van een tegenstander in een voorstander hebben kunnen veranderen. Hij wijst op de slechte tijden en op de zeer groote uitgaven, die ongetwijfeld van aanneming van het voorstel weer het ge volg zullen z(Jn. Hij wijst op den grooten post voor werkverschaffing op de begroo ting en op de moeilijkheid om die begroo ting bij aanneming van het voorstel slui tend te maken. Dhr Reijnhoudt zegt zijn stem aan dit voorstel te zullen geven, om dat hij het van groot belang voor de bad plaats acht en het, met het oog op de prijzen van een en ander een gunstige tijd is om daartoe over te gaan. Dhr de Pagter verklaart zich geen principieel tegenstander van de waterleiding, maar hij gelooft, dat uitvoering van dit plan wel eens een ramp voor de gemeente zou kunnen worden. Hij meent, dat men meer in het belang van de badplaats werkt, wanneer men de pensionhouders gelegenheid geeft zoo goedkoop mogelijk te werken dan wanneer men hen weer nieuwe lasten oplegt. De voorzitter zegt, evenals dhr Westenburger, uit eigen er varing te weten, dat tal van personen juist niet naar Domburg komen, omdat geen waterleiding aanwezig is. Na eenige discussie wordt het voorstel van B. en W. aangenomen met 5 tegen 2. stemmen, die van de heeren de Visser en de Pagter. Dhr Brand vestigde de aandacht op den slechten toestand waarin de Singel des winters verkeert. Besloten werd een ver hard voetpad te maken en de boomen aan de zuidzijde te rooien. Nadat dhr de Visser nog inlichtingen waren ver strekt over het delven van slooten en dhr Geldof over de afwatering bij de begraaf plaats, werd de vergadering gesloten. Grljpskerks. Vrijdagavond vergaderde de landbouwvereen. „Nooit Gedacht". Ingekomen was een verzoek van den Chr. Boeren- en Tuindersbond, om als afd. Z. L. M. te bedanken en als afd. tot de G. B. T. B. toe te treden. De Voorzitter licht dit voorstel toe, en is van meening, dat men als Chr. boer zich ook Christelijk moet organiseeren. Het bestuur komt niet met een voorstel in deze, daar er op de bestuursvergade ring geen eenstemmigheid verkregen was, en ook het bestuur niet voltailig was. Hij wil liever, dat er uit de leden een voor stel komt. Dhr A. Koster zegt niet te begrijpen, dat er nog verschil van meening is, daar we toch Protestantsche Christenen zijn, en dus niet thuis hooren in een neutrale organisatie, de Z. L. M. De heer A. de Buck zegt, dat men als Christen ook wel in de Z. L. M. kan zijn en daar als Protestantsche Christenen de mannen die men het best acht, naai voren kan brengen. Dhr de Bree zegt, dat men als Christen geen verdeeldheid moet kweeken, maar eensgezind onder elkaar (moet zijn en Christen naar de daadl De voorz. zegt, dat het niet gaat tegen de Z. L. M. maar om het beginsel. Het voorstel tot uittreden als afdeeling der Z. L. M. wordt met 19 st. vóór en 16 tegen en 2 onthoudingen aangenomen. De voorz. zegt, nu dit besluit gevallen is, dezen avond niet^ verder te willen gaan, maar eerst rustig te overdenken, en te bespreken om dan later toe te treden tot den C. B. T. B. Dhr Koster wil het verzoek van den C. B. T. B. geheel afgewerkt zien, en stelt voot om als afdeeling tot den C. B. T. B. toe te treden en zoo er splitsing in de vereen, moest komen de kas procentsge- wijze te verdeelen. ci.am i BBG4-C dooi EMMA JANE WORBOLSE. Vrij naar het Engelsch. 19) o— „Dan zal ik mijnheer Frank moeten verzoeken ze buiten jullie bereik te hou den. Ik ga nu naar de kinderkamer, maar ik laat de deur open, dat de temperatuur hier wat dalen kan. Het iB vanavond hee- lemaal niet koud en ik vermoed, dat het hier minstens een graad of zeventig is. "Waar is de thermometer?" „Die is gebroken", riepen beiden met een onschuldig gezicht uit. Zij hadden dat nuttig instrument uit boosaardigheid ge broken, omdat Meliora nooit toestond, dat de temperatuur ver boven de zeventig gra den steeg. De gouvernante, die de blik van verstandhouding, welke er tusschen de meisjes gewisseld werd, opving kon wel raden, wat de oorzaak van het breken was geweest; maar ze zei er niets van en op hetzelfde oogenblik dat haar voetstappen wegstierven in de gang, sprong Netta op en sloot de deur van het vertrek, terwijl Brenda deed wat ze kon, om het vuur weer zoo spoedig mogelijk aan te wakke ren. „Akelig wezen", zei de eene zuster. „Nare, oude hekel" zei de andere. „Ik wist wel, dat ons prettig leventje een einde zou nemen, als zij terugkwam," vervolg de Brenda; „maar vanavond doen we nog wat we willen; ze zal niet onmiddellijk beginnen met ons te straffen en ze durft zich bij vader niet te beklagen, want hij mag nog niet lastig gevallen worden en Vinny en Maggie kiezen toch onze partij." „Ja, Vinny en Maggie kiezen toch onze partij en we doen vanavond nog waar we zin in hebben," herhaalde de echo. Melio ra vroeg zich wel eens ai, of ze, daar ze tweelingen waren, samen soms de herse nen hadden gekregen, die voor een nor maal mensch bedoeld waren. De Sia- meesche tweelingen konden nauwelijks meer eensgezind in denken en doen en spreken zijn. Ondertusschen had ze de kinderkamer bereikt, waar ze Joan vond in een schommelstoel gezeten, zachtjes de baby heen en weer wiegend, terwijl ze slaapliedjes zong. Haar lange, zwarte kousebeenen vielen het eerste op. „Wel, Joan, lieve kind, ben je kinder meisje geworden?" vroeg juffrouw Mar tin vriendelijk. „Ja., ik vind 'f zoo prettig," antwoord de Joan opgewonden. „Het is zoo heerlijk een levende pop te hebbenl Stil maar, mijn lieveling! Slaap jij maar, mijn kleine schat! Ik weet zeker, dat ze mij al kent, juffrouw Martin! Nu, is ze niet lief?" Juffrouw Martin knielde neer op het haardkleedje om het kleine wezentje in Joans schoot beter te bekijken. Joan wachtte vol spanning op de uitspraak van haar gouvernante. Zuster Barnard had het kindje „een armoedige baby het armoedigste wezentje, dat ze ooit ter wereld verzorgd had", genoemd; de oudere zusters noemden het kortweg een „mormel" en Frank gaf als zijn oordeel dat het maar het beste was, als het weg genomen werd. „Joan", zei Meliora glimlachend, „je bent als de moeder, die meende, dat al haar kuikens jonge zwaantjes waren! Maar ik weet toch niet," vervolgde ze, toen de baby plotseling een paar mooie, donkere oogen opsloeg en staarde, zooals babies kunnen staren, „ik ben er nog niet zoo zeker van, dat je geen gelijk hebt, of liever gelijk zult hebben, als het kleine ding in leven blijft. Het zal een geval wor den van een leelijk jong eendje, Joan. Neen, ik kan werkelijk niet beweren, dat het een mooie baby is; maar ik denk, dat ze zal opgroeien tot een knappe vrouw. Ze heeft prachtige oogen en zie eens, wat een lange, mooie wenkbrauwen! Haar gelaatstrekken zijn, naar ik meen, ook goed. Ze is een beetje geel, dat is waar; en verschrikkelijk mager vel over been; maar dat kan verbeteren. Als ze in leven blijft, zal ze eens de schoon heid van de familie worden." „Ik wist het wel, ik heb precies het zelfde gezegd," zei Joan verrukt. „Ik ben zoo blij, dat u dezelfde meening is toegedaan. Ik geef graag toe, dat ze niet mooi is, behalve in mijn oogen misschien; ik ben ook zooveel van haar gaan houden en als ze bij mij is, dan is ze rustiger dan bij iemand anders. Ik heb eens een oude pop gehad, juffrouw Martin ja, om u de waarheid te zeggen heb ik haar nog, maar ik heb haar verstopt. Want Maggie is van plan haar te verbranden, als ze haar in handen krijgt, heeft ze gezegd het is ook een armzalig, oud, versleten ding, zooiets als een oude negerin, die in hevige mate de pokken heeft gehad en het haar van de koorts verloren heeftl Het was mijn eerste echte pop, geloof ik en ik vrees, dat ik haar wel een beetje ruw behandeld heb; maar toen ik op mijn verjaardag een groote nieuwe kreeg, kon ik er niet zooveel voor voelen als voor Fe licia zoo heette ze, weet u! Nooit heb ik trouwens om een andere pop zooveel gegeven als om mijn eerste wassen lieve ling en ik heb er toch heel wat gehad. Felicia was mijn kind de andere wa ren maar poppen! Ik nam ze mee, als ik uit ging, maar Felicia nam ik iederen avond mee naar bed en ik stopte haar in en zoende haar arme, bleeke, bekraste wangen en zette haar een nachtmuts op het kale hoofd en trachtte te gelooven, dat ze lekker lag. Ik mocht haar nooit bulten do kinderkamer brengen, omdat ze zoo leelijk en versleten was; en ce maak ten me standjes, omdat ik niets wilde we ten, van de roodwangige, blondharige, keurig-gekleede jonge dame3, die ik zoo nu en dan cadeau kreeg; maar ik kon niet van hen houden, ziet u en zoolang als ik met poppen heb gespeeld, is Felicia me liever geweest dan eenige andere. En dit is mijn eerste levende pop; ik zal nooit een baby zien, die in mijn oogen liever is dan deze! Maar Felicia werd natuur lijk steeds leelijker en, naar ik vrees, vui ler; en mijn klein schattekind wordt met den dag liever en aardiger! U zult me toch niet verbieden naar de kinderkamer te gaan, is het wel, juffrouw Martin?" „Zeer zeker niet, Joan. Ik geloof, dat het je goed zal doen veel van de baby te houden. Maar je mag er natuurlijk je an dere plichten niet voor verwaarloozen; je moet je lessen leeren, je thema's maken en zoo voort, en zoo voort. Het kan best zijn, dat God jou heeft voorbestemd om een klein moedertje over dit kind te zijn; maar je eigen opvoeding mag daar niet onder lijden. Ik zou zelfs zeggen, dat het een rede te meer is om je in te spannen, alles te leeren, wat je kunt en zoo goed te zijn als je kunt, dat je geschikt zult zijn om haar te leiden en te leeren, als ze ouder wordt. Je zult terwille van haar moeten trachten al je slechte gewoonten af te leeren, want ik weet zeker, lieve Joan, dat je deze kleine toch geen slecht voorbeeld zoudt willen geren,"

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1932 | | pagina 2