Slapeloosheid J Bedankt voor Ouderkerk a. d. IJssel en IJsselmuiden A. F. P, Pop te Monster. Predikbeurten. Gemengd Nieuws Rechtzaken Kerknieuws. Radio-nieuws Finantiëele Berichten Burgerlijke Stand Marktberichten. Kruidingen. In de gecombineerde ver gadering van kerkvoogden en notabelen werd door den voorz. J. Sinke herdacht de overleden secr. A. Ie Clercq, die een aantal jaren eerst notabele en daarna als kerkvoogd en secretaris een steun was voor het bestuur, alsmede de op tragi sche wijze omgekomen kerkvoogd J. Wa verijn. Besloten werd in deze maand in beide vacatures te voorzien. Ook werd besloten te onderzoeken naar de kosten van electrische windaandrijving voor het kerkorgel. Ds Ter Haar Romeny vroeg de meening der vergadering over zijn gedachte om benoemde en herbenoemde Kerkvoogden ook kerkelijk te bevestigen. Hij meende dat de gemeentebelangen stof felijk en geestelijk zijn in dit ambt. De vergadering vereenigde zich hiermede. Zondag 21 Aug. Ned. Herv. Kerk. Goes, vm, ds de Vries, av. dhr Van Kempen, te Amsterdam. Wilhelminadorp, vm. ds Steinz, nm. ds de Vries. Wolphaartsdijk, vm. dhr Calliber, nm. ds van Dijk. Hansweert, 9.30 u. ds van Selms. Geref. Kerken. Driewegen, vm. en n.m. ds Coumou te Leksmond. Het treinpersoneel en de hitte. Het hoofdbestuur van de Nederland- sche Vereeniging van Spoor- en Tram wegpersoneel heeft telegrafisch aan de directie van de Nederlandsche Spoorwe gen verzocht, het treinpersoneel vergun ning te geven, zoolang dit gewenscht is, dienst te doen in eigen kleeding met dienstpet en distinctief. Bliksem slaat in een mos kee. Een hevig onweer, dat gisteren bo ven Pesj, in de nabijheid der grens van Albanië losbarstte, heeft groote schade aangericht. De bliksem sloeg o.a. in de minaret van een moskee, juist toen de muezzin de geloovigen tot het gebed op riep; hij werd op slag gedood. Een tweede bliksemstraal sloeg direct daarop in het dak van de moskee, dat instortte en tal rijke Mohammedanen bedolf, die zich in die moskee bevonden. Drie personen wer den gedood en velen zwaar gewond. Politiebureau als ooie vaarsnest. In Tsjecho-Slowakië zijn honderden ooievaars het slachtoffers ge worden van de ook daar heerschende ge weldige hittegolf. Tallooze van deze vo gels, welke daar te lande als gelukbren- gers worden beschouwd, worden thans door de bevolking naar de politiebureaux gebracht. Speciale auto's rijden het land door, om de vogels, die bij de uitgedroogde sloo- ten en rivierbeddingen, door honger en dorst uitgeput, liggen te versmachten, te redden. Een groot aantal kinderen is op zoek naar levende kikkers, die door hen naar de politiebureaux worden gebracht, waar de ooievaars in koele cellen zijn gehuis vest. De wonderlijke tamheid van de ooie vaars, gewend als ze zijn als koningen onder de dorpsbewoners te leven, doet de vogels het levende voedsel van de kinde ren zonder schuwheid of vrees aannemen. EenhaaiinBergenopZoom. Te Bergen op Zoom hebben eenige jon gens in de Schelde een haai gevangen, die bijna 1 M. lang was. Door de warmte bevangen. De landbouwer A. te Rucphen werd door de warmte onwel en overleed eenige uren later. Verdronken. In de badinrich ting Nieuw-Loosdrecht te Loosdrecht, had gisteravond te 6 uur een ongeval plaats met doodelijken afloop. De 19-jarige Mep L. te Hilversum, die niet kon zwemmen ging desondanks in het 3 M. diepe bassin. Zij verdween in de diepte en werd na korten tijd uit het water opgehaald. In den kelder gevallen. De 89-jarige Mej. G. S. uit Amsterdam, die te Lunteren in pension was, had het on geluk in een kelder te vallen. Aan de ge volgen daarvan is zij overleden. Door een zonnesteek ge troffen. Vrijdagmiddag werd de arbei der S. in den Haarlemmermeerpolder bij het verrichten zijner werkzaamheden door een zonnesteek getroffen. De man werd in emstigen toestand naar het ziekenhuis overgebracht. met maximum temperaturen van boven de 25 gr. C. en deze reeks begint aardig een bestaand record te naderen. Dit staat tot heden op 1923 met een reeks van 11 dagen, terwijl in het jaar 1900 gedurende een reeks van 12 dagen een dag precies 25 gr. C. registreerde en de overige daarbo ven waren. Wanneer het dus vandaag warm zal blijven en morgen, dan is er een record gebroken. (Msb.) Ziekte van Weil te Rot terdam. Naar wij vernemen hebben zich den Iaatsten tijd te Rotterdam 11 gevallen van de ziekte van Weil voorge daan. Vier hiervan werden vóór Augustus geconstateerd en 7 in de afgeloopen dagen van Augustus. Van deze 11 ziektegevallen zouden er 4 zeer waarschijnlijk zijn ont staan na het zwemmen in den Wilgen- plas te Schiebroek. De andere gevallen hoofdzakelijk na het zwemmen in de Waalhaven. Eén van de gevallen heeft een doodelijken afloop gehad. Deze patiënt zou in den Wilgenpias hebben gezwom men, Rotterdam kreeg geen water genoeg. De puffende Rotter dammers hebben gistermiddag zooveel glazen water gedronken en zoo dikwijls handen en gelaat verkwikt onder de kraan, dat de gemeentelijke waterleiding het niet kon bolwerken. In sommige dee- len van de stad kregen de menschen, die hooggelegen étages bewonen, soms zoo goed als niets uit de opengedraaide kra nen. De directie van de drinkwaterleiding kreeg een stroom van klachten binnen en heeft daarop den druk verhoogd. In een hooiklamp. Wij lezen in „De Nieuwe Dag": Het is gebeurd bij een veehouder in de onmiddellijke omgeving van Alkmaar. Het was op Maandag 15 Augustus, een der heetste dagen van deze bij uitzonde ring eens mooie vacantiemaand. Maar heeter nog dan in het onbarm hartige zonnetje was het in den hooiklamp van dezen agragiër. Plichtmatig, zooals zijn verzekering hem dat voorschrijft, was hij aan het werk getogen, waardoor voor de broeihitte een veiligheidsklep gescha pen werd. Dit gat liep van den top van den hoo- gen berg eenige meters loodrecht naar naar beneden. Toen het uur van den noen was aange broken, en de boer en zijn helpers den welverdienden maaltijd gingen nuttigen, werd boven over het gat een plankje ge legd met een dun laagje hooi erop, om „trekking" in het gat te voorkomen. Deze verstandige wijze van doen, die wel geinspireerd leek op de bekende me thode, om in de woestijn wilde dieren te vangen, had echter bijna een menschelijk slachtoffer gemaakt. Want het toeval wilde, dat tijdens de middagrust een controleur der verzeke ring eens kwam kijken heel begrijpelijk in dezen tijd, nu hooibroei aan de orde van den dag is of aan alle polisvoor waarden wel was voldaan. Geen mensch ziende, klom hij tegen de ladder van den hooiklamp op en waagde zich boven op dezen berg. Met het gevolg, dat hij door de brooze bedekking heen- zakte en in het smoorheete hooigat te recht kwam. Natuurlijk verhief hij zijn stem en riep luide om hulp. Dit werd in de boerderij wel gehoord, doch bij inspectie bleek geen sterveling te zien. Wie kon ook vermoeden, dat deze hooiklamp een menschelijk wezen in zijn buik herbergde? Later evenwel hoorde men een ge heimzinnig geklop als van metaal op hout. Nu werd het toch te gek. Nogmaals werd alles onderzocht en een der aan wezigen kwam op het gelukkig idee, den berg te beklimmen en den top eens te be kijken. Toen was het geheim opgelost. De ge vangene, die door angst, hitte en inspan ning zijn stem reeds verloren had, was met zijn tabakdoos gaan klappen op de gebroken plankjes, die mee naar beneden waren gevallen. Dit werd zijn redding; met een laddertje werd hij nu spoedig uit zijn hachelijke positie verlost. De Oostenrijksche oud-Bondskanse lier Schober is overleden. Er is een verbetering gekomen in de verstandhouding tusschen Engeland en Ierland. Men zou tot overeenstemming zijn gekomen over de kwestie der arbi trage inzake de annuïteiten van de grond renten. De Engelsche vlieger Mollison slaag de er in over den Oceaan te vliegen van Dublin naar Halifax. Bij Kon. Besluit ia aan A. Mulder, commies bij het Rijksarchief in Zeeland, te Middelburg, wegens verandering in de inrichting van het dienstvak, waarbij hij werkzaam is, eervol ontslag als zoodanig verleend. Middelburg. De vereeniging „Handels belang" bestaat in 1932 35 jaar, en zij zal dit feit herdenken door het organi- seeren van een feestweek van 29 Aug. tot en met 3 September. Geheel in de lijn van het doel dezer vereeniging: behartiging van de belangen van den Middelburgschen handel, zal die feestweek ten doel hebben: de aandacht te vestigen op het vele, dat men in Middel burg, als centrum van Zeeland, kan koo- pen. Door het organiseeren van feestelijkhe den in die week wordt getracht Middel burg zoo aantrekkelijk mogelijk te maken. In die feestweek valt ook het Koningin- nefeest, dat de vereeniging „Uit het Volk, Voor het volk" organiseert. Ook zal er een electriciteits-, gas- en waterleiding-tentoonstelling worden ge houden, die zeer zeker het bezoek aan Zeelands hoofdstad zal aanmoedigen. Hoofdnummer van die feestweek is wel de te houden étalagewedstrijd. Het aan tal deelnemers daaraan is grooter dan ooit het geval was. Om de belangstelling voor dezen étala gewedstrijd zoo groot mogelijk te doen zijn wordt aan de beoordeeling van die étala ges door het publiek ook een letterraadsel verbonden. Naast hetgeen wij nu vermeld hebben zullen er concerten en andere feestelijkhe den in die week plaats vinden. Niet on vermeld blijve echter de kano-wedstrijd, die Zaterdagmiddag 2 September plaats zal vinden, op Vrijdagavond vooraf gegaan door een verlichte gondelvaart langs Mid delburgs kadenl De Middelburgsche Vacantieschool is er gisteren voor de laatste maal op uit getrokken en ondanks de groote hitte zijn alle kinderen weer zonder ongelukken thuis gekomen. Toen deze laatste tocht te ruim kwart over zes op de Loskade eindigde, stond daar de signaal-afdeeling van „Achilles" gereed en ging het in optocht door een deel der stad, waarbij de kinderen blijk gaven niet vermoeid te zijn. Zij zongen nog hun hoogste lied. Het eindpunt was de Markt, waar de voorzitter, de heer P. Ph. Paul, de kinderen toesprak en dank bracht aan signaalafdeeling, aan allen, die financiëele of moreele mede werking verleenden en een krachtig ondersteund driewerf hoerah op de ge leidsters en geleiders instelde. Met een „tot volgend jaar" besloot spr. de vacan tieschool 1932. De commissie kan met groote voldoe ning op haar arbeid terugzien. Vllssingen. Vanmiddag te 1.15 u. zal 't Flottieljevaartuig „Johan Maurits van Nassau", in aanbouw bij de N.V. Kon. Mij. „De Schelde" voor de Kon. Nederl. Marine, te water worden gelaten. De laatste beletselen zullen worden weggenomen door Mevr. v. d. Stad, echt- genoote van den toekomstigen Comman dant van dit vaartuig. Het schip wordt gebouwd speciaal voor den dienst in de tropen en zal in West- Indië gestationneerd worden. De hoofdafmetingen van het Flottielje vaartuig zijn: Lengte over alles 78.85 M.; grootste breedte op buitenkant spanten 11.60 M.; holte in de zijde tot bovendek 6.45 M.; bij voluitgerusten toestand zal het schip bij een diepgang van 3.75 M. 1750 ton water verplaatsen. Bak- en brugdek zijn aaneengebouwd en loopen als tentdek van vóórsteven tot o\-er de dekhuizen op het bovendek door. Boven het tentdek is het brugdek aan gebracht met commandobrug, commando toren en kaartenkamer. Het bovendek loopt van vóór tot achter onafgebroken door. Onder het bovendek volgt het pantser- dek en gelijk met het middengedeelte hier van het tusschendek. Het pantserdek is geheel electrisch ge- lascht; klinknagels zijn geheel vermeden, zoodat bij eventueele treffers geen nagel koppen kunnen afspringen. Gepantserd zijn, behalve het pantser- dek, de huid naast de stuurinstallatie, de kokers voor munitieopvoer en opvoer der kabels en de commandotoren. De bewapening bestaat uit drie kanon nen van 15 c.M. en vier mitrailleurs, welke laatste tevens dienst doen als af weergeschut voor vliegtuigen. De munitieruimen, die geheel geïso leerd worden tegen temperatuurwisselin gen, bevinden zich onder het pantserdek. Op het tusschendek achter zijn het rui me verblijf en de hutten voor de officie ren (zeven éénpersoons en twee tweeper soons), alsook de gamelle, mandiekamers, en het toilet voor de officieren. Op het bovendek achter in het dekhuis zijn voor den Commandant een ruim ver blijf, tevens werkkamer, een slaapkamer, een mandiekamer en een toilet. In het vóórschip zijn op het tusschen dek de verblijven van de bemanning. Op het bovendek vóór zijn de wasch- plaatsen en toiletten voor de bemanning en de onderofficieren, verder vier hut ten, ieder voor drie onderofficieren, de apotheek, het ziekenverblijf met onder- zoekkamer en badkamer. In het dekhuis op het tentdek zijn de hutten voor schipper en twee onderoffi cieren, alsmede een ruim verblijf voor alle onderofficieren met gamelle. Voor een ruime electrische verlichting is gezorgd, terwijl met het oog op den dienst in de tropen een kunstmatige ven- tilatie is aangebracht, waartoe tien elee- trische ventilatoren zijn opgesteld. Het schip wordt voortbewogen door twee triple-expansiestoommachines met een vermogen van 1050 I.P.K. elk. De schroeven maken 165 omwentelingen per minuut. Voor het opwekken van electriciteit ten behoeve van licht, ventilatoren en pomp- motoren, dienen twee Dieseldynamo's en één stoomdynamo, elk met een vermo gen van 75 A.P.K. Te stoom wordt geleverd door vier wa terpijpketels, type Schelde-Yarrow, met een totaal verwarmend oppervlak van 600 M2. De stoomdruk bedraagt 14 atm. De ketels worden met olie gestookt en werken met geforceerden trek. Goes. Gisteravond, toen er een zeer druk verkeer was op het smalle paadje van het Goesche Sas tot dicht onder Wilhel minadorp, kwam mej. Verheule uit Goes in botsing met een motorrijder. Zij werd aan het gezicht verwond en het ongeval liet zich eerst nogal ernstig aanzien. Later bleek het, dat het vrij goed is afgeloopen. Het voorste gedeelte van het rijwiel werd geheel vernield; het motorrijwiel bekwam geen schade. De politie stelde een onderzoek naar de oorzaak van het ongeval in. Voor het steeds drukker wordende ver keer naar het Sas is het smalle pad, voor al voor motorrijders, wel onvoldoende. Ons bericht over de werkverschaffing behoeft eenige correctie. Zooals bekend, is deze bij wijze van proef voorloopig stop gezet, omdat men meende, dat er b.v. in den landbouw werkkrachten gevraagd werden. Zoo konden er in den Wilhelmi- napolder een twintig arbeiders geplaatst worden. Twee en twintig werden er opge geven als geschikt voor dat werk. Maar verschillende hunner hebben zich niet eens gemeld. Anderen weigerden een sik kel mee te brengen enz. Het slot was, dat er 11 te werk werden gesteld. Het ligt echter niet in de bedoeling de werkverschaffing wederom direct aan den gang te brengen, daar 80 pet. der werk- loozen nog kan trekken uit de kassen. Al leen de bouwvakarbeiders kunnen dat niet. Zij worden tewerk gehouden met nog eenige andere voor werken die nu moeten worden afgewerkt. Bij de warmte EAU DE COLOGNE van A. C. VAN DER RESTI Zie de groote verscheidenheid in de etalagel (Adv.). Hansweert. In deze gemeente zijn deze week eenige gevallen van roodvonk voor gekomen. Het 5-jarig kind van de familie S. uit Sluis, dat hier bij familie was ge logeerd, is reeds overleden. In verband hiermede raadt de burge meester op advies van den dokter aan, niet te gaan zwemmen in den put, aan de Oostzijde van het kanaal. Het is daar stil staand water. Werneldinge. Met betrekking tot het zwemmen alhier kan gemeld worden, dat reeds van particuliere zijde voor kleed gelegenheid is gezorgd. Er (staan zes kleedhokjes gereed die 'te huur zijn. Wolphaartsdijk. Vrijdag had alhier op den Veerweg een aanrijding plaats tus schen de vrachtauto van den molenaar C. van Oeveren, alhier, en de luxe auto van J. van Maldegem van Kortgene. De vrachtauto werd zoodanig bescha digd, dat zij per kraanwagen van den heer Snoodijk naar Goes moest worden ver voerd. De luxe auto was slechts weinig beschadigd. De aanrijding werd veroor zaakt doordat van Oeveren plotseling 'n erf opreed, en geen richting aangaf. Pro ces-verbaal werd opgemaakt. Arnemuiden Hedennacht te ongeveer half drie werden de bewoners dezer ge meente opgeschrikt door het luiden der brandklok. Weldra bleek, dat een zaag- selpakhuis, van bakker M. de Graag, staande achter diens bakkerij met aan grenzend woonhuis, in lichte laaie stond. De Middelburgsche brandweer, die in middels telefonisch was gewaarschuwd, heeft den brand gebluscht, zoodat deze tot het pakhuis beperkt bleef, hetwelk geheel afbrandde. Verschillende buurtbewoners waren reeds bezig huisraad enz. bij anderen on der te brengen, uit angst dat de brand in deze dicht bebouwde kom der ge meente zich verder zou uitbreiden, hetgeen gelukkig niet is geschied. Daar de motorspuit uit Middelburg in een minimum van tijd aanwezig was en water gaf, behoefde de plaatselijke brand weer, die met de brandspuit was uitge rukt, geen dienst meer te doen. Oorzaak van den brand onbekend. N.- en St Joosland. Als verdacht van brandstichting in den hoop vlas, die hier in het begin dezer week i9 verbrand, is gevankelijk naar Middelburg overge bracht J. B., woonachtig te Nieuwdorp. tengevolge van de zomerwarmte overwint men spoedig door het gebruik van een paar Mljnhardt's Zenuwtabletten. Buisje 75 ct. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Aalten M. N. W. Smit te Rottum en Stitswerd. Aangenomen naar Asperen, F. de Gidts te Oud-Vossemeer; naar Vinkeveen, P. A. A. Kliisener te Wanswerd. HoewarmhetwasHet zal wel onnoodig zijn te zeggen, dat het warm is. De hoogste temperatuur van deza warm- teperiode werd gisteren in De Bilt gere gistreerd, n.l. 32.9 gr. G. of 91.2 gr. F. Als men dan daar tegenover stelt een tem peratuur van 37 pr. C., waaraan men in het Zuiden van Frankrijk blootgesteld was kunnen we nog tevreden zijn ook. Vreem der is het evenwel, dat het Zuiden van Zweden niet meer dan 6 gr. G. registreer de. Voor de Bilt is de geregistreerde ther mometerstand intusschen nog lang geen record. Immers op 11 Augustus van het jaar 1911 constateerde de Bilt 35.0 gr C. of 95 gr. F. Tot en met gisteren hebben wij echter een periode van 10 dagen achter den rug Kantongerecht te Goes. Door den Kantonrechter te Goes zijn veroordeeld wegens overtreding: Met een auto de veiligheid van het ver keer in gevaar brengen: S. d. R., Amster dam f 25 of 25 d. Leerplichtig kind niet op school laten gaan: W. C. H., Hansweert 50 ct. of 1 d. h. Straatschenderij: A. B., W. H. V., C. J., Goes een berisping, W. d. H., Lewe- dorp f 20 of 20 d. h., P. G., Kapelle f 10 of 2 w. t.sch. Als schipper een rijkskanaal bevarende zijn naam niet op zijn schip hebben: A. V., Raamsdonk f 3 of 3 d. Zich te Goes bevinden in een lichtko- zijn: L. I. V., Goes vrijgesproken. Kind beneden de 16 jaar als voerman bezigen van een paard, S. J. d. V., Goes vrijgesproken. Op den openbaren weg een wapen bij zich hebben, M. de B., 's H. Arendskerke f 3 of 3 d. J. R., Oostkapelle f 5 of 5 d. Fietsen over de Groote Markt, L. J. P., Goes, ontslagen van rechtsvervolging. Op den openbaren weg vuil water van een huis laten loopen te Ierseke, J. v. d. P., Ierseke f 6 of 6 d. Zonder vergunning over spoorweg loo pen M. J. P., Ossendrecht f 5 of 5 d. Voorgeschreven bord ingevolge de Drankwet niet aan gevel aanwezig hebben G. K., Wolf aartsdijk, geen straf toege past. Ankeren op verboden plants in de Schelde J. B. Czn., Ierseke f 10 of 10 d. Visschen zonder akte, G. d. W., Bors- sele f 10 of 10 d. Te Kloetinge met motorrijtuig harder rijden dan 20 K.M. per uur, P. M., 's Hee- renhoek f 15 of 15 d. Fietsen terwijl men verkeert onder in vloed van drank: P. M., 's Heerenhoek f 15 of 15 d. Met rijwiel de veiligheid van het ver keer in gevaar brengen: I. K., Oostburg f5 of 5 d.; J. H., Vlissingen, L.W.G., al daar f 5 of 5 d. h. Met hoorn geen voldoende signaal ge ven: P. D., Krabbendijke f 0.50 of 1 d. Met motorfiets rijden zonder voldoende werkende remmen: A. P. V., Wissenker- ke, G. C., Dordrecht f 50 of 5 d. Met motorrijtuig rijden zonder rijbe wijs: A. v. M., Goes, K. J., Serooskerke f 2 of 2 d., A. H., Heinkenszand f 5 of 5 d. 's Avonds fietsen zonder licht: J. L., 's H. Arendskerke f 3 of 3 d. h., J. G. H. Hoek van Hollanad, P. M., Ierseke f 5 of 5 d. In dronkenschap de openbare orde ver storen: J. T., Heoinkenszand f25 of 25 d. h. Straatschenderij,, L. W., ite Wissen- kerke f 15 of 15 d. h. Hooger beroep is aangeteekend door P. G., te Biezelinge, veroordeeld wegens Straatschenderij tot f 10 of 2 w. t.sch. Programma van Zondag 21 Aug. HILVERSUM, 1875 M. 10 Kerkdienst VPRO. 12.15 Orkest. 2 Boekenhalfuurtje. 2.30 Pianorecital. 3 Orkest. 8 AVRO. Or kest. HUIZEN, 296 M. 8.30 N.C.R.V. Morgen wijding (Ds K. H. Wallien). 9.30 K.R.O. Gramofoonplaten. 10 Hoogmis. 12 Sextet concert. 2.30 Orkestconcert en solisten. 5 N.C.R.V. Kerkdienst te Maassluis (Ds B. J. v. Garderen). 8.50 Concert. HOOG WATER. Zondag 21 Aug. Vlissingen 5 u. 13 en 17.22 Domburg 4 u. 50 en 16.59 Werneldinge 7 u. 6 en 19.17 Goesche Sas 7 u. 1 en 19.12 Ierseke 7 u. 11 en 19.22 Maandag 22 Aug. Vlissingen 5 u. 42 en 17.50 Domburg 5 u. 19 en 17.27 Werneldinge 7 u. 35 en 19.45 Goesche Sas 7 u. 30 en 19.40 Ierseke 7 u. 40 en 19.50 Stand van hedenmorgen 10 uur. Licht op voor fietsers: Zondag: 8 u. 51 min. Maandag: 8 u. 50 min. 5 pet. leening Hlllegom. Naar emittenten berichten is de 5 pet obligatieleening ad f550.000 van de ge meente Hillegom waarvoor gisteren de inschrijving open stond geheel vol teekend. IERSEKE. Van 12—19 Aug. Onder trouwd Adriaan Mol, 24 jr jm. en Ja cobs Janna Verschuure, 23 jr j.d. GeborenElizabeth Pieternella, d. v. Cornelis Bruijnzeel, en Johanna Adriana Bom; Johanna, d. v. Willem Philippus Pekaar en Willemina Daane. KAPELLE, 19 Aug. 1932. Groote vei ling. Roode bessen 11-14.10, Roode Sui- kerij 5-5.10, beiden per 100 K.G. Kleine veiling: Frambozen 25-56, R. bessen 9-15, Moerbeien 30-51, Druiven 60- 64, Washington 22-54, Dubb. Boere Witte

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1932 | | pagina 2