Loop niet Handleiding gratis. Predikbeurten. Onderwijs. Kerknieuws. Gemengd Nieuws. Wetenschap en Kunst Marktberichten. Hierop letten Afloop Verkoopinp en Aanbestedingen Advertentiën. Een Huis met Schuurtje en Tuin, GEMEENTE-BEDRIJVEN - MIDDELBURG. Stukken voor den Gemeenteraad van Vllsslngen Ingezonden Uededeellng. Schatten van schoonheid sluimeren in Uw huid. Gelaatsmassage met Purol wekt ze tot nieuw leven. Een handleiding voor gelaatsmassage ontvangt U gratis bij koop van Purol (doos 30 ct., tube 80 ct.). Alleen bij Apoth. en Drogisten. dat ongeveer 45 pond bot in den nacht uit de beunen was gehaald. Het vreemde van het geval is, dat, ondanks een hang slot op de beun was aangebracht, men niet kon zien, of dit was geforceerd. Waar de put vlak naast de Thoolsche brug ligt en hierop altijd personeel aanwezig is, moet de dief wel zeer voorzichtig te werk zijn gegaan, daar door de brugwachters geen verdachte geluiden zijn gehoord; het is te hopen, dat de politie den dader 6poedig te pakken krijgt. Wolphaartsdijk. Donderdagavond werd alhier in de zaal van J. Poleij onder lei ding van reserve-kolonel Seijn uit Breda een vergadering belegd om tot het oprich ten van een burgerwacht te geraken. Daar er buiten den burgemeester en spreker slechts twee personen aan den oproep gevolg hadden gegeven kon het doel niet worden verwezenlijkt. MIDDELBURG. Wij verwijzen onze le zers naar de advertentie in dit nummer, waarin het openstellen van den weg naar zee te Vrouwepolder wordt medegedeeld. Het betreden van het duinterrein, als mede het verontreinigen van het draineer- kanaal is ten strengste verboden, terwijl bij langdurige droogte gedacht moet wor den aan brandgevaar door weggeworpen brandende lucifers. Vertrouwd wordt, dat het publiek in dit alles zijn medewerking zal verleenen. In het tegenovergestelde ge val zal de weg onherroepelijk opnieuw af gesloten worden. GOES. Hedenmorgen is in de koelin- richting van het abattoir een ammoniak- buis gesprongen. Enkele personen, die hier aanwezig waren, werden onwel, maar konden zich tooch nog naar buiten begeven. Het vleesch is later uit de koel cellen weggehaald en had niets geleden. Waterschappen. Bij Kon. besluit zijn benoemd: tot voorzitter van het bestuur der wa- terkeering van de caiamiteuze polders Hoofdplaat en Thomaes, B. J. M. Jho- maes te Hoofdplaat; tot gezworene van den Elizabethpolder (Biervliet), Jan Bliek te Biervliet; tot gezworene van het waterschap St Maartensdijk, P. J. Voorn te Poortvliet; tot gezworene van den Muyepolder, P. Quaak te St Maartensdijk; tot gezworene van het waterschap Krui- ningen, J. Waverijn Jzn te Kruiningen; tot gezworene van den Oostpolder (Krab- bendijke) G. A. van Nieuwenhuyzen te Krabbendijke; tot gezworene van het waterschap Baarland, A. J. Bruggexnan te Oudelande; tot gezworene van den Molenpolder (Z.- Beveland) J. Ghr. van der Burght te Ier- seke; tot gezworene van den Heer-Janszpolder J. de Kam Czn te Wissenkerke; tot gezworene van den Mariapolder (N.- Beveland) E. van der Maas te Wissen kerke; tot gezworene van den Toornpolder P. A. Priester te Wissenkerke; tot gezworene van het waterschap Lo ven- en Willemskerke L. W. Tollenaar te Hoek; tot gezworene van den Koudepolder G. Dieleman te Hoek; tot gezworene van den Nieuw-Noord- Bevelandpolder A. G. Hagen te Colijns- plaat; tot gezworene van den Oud-Noord-Be- velandpolder M. de Regt te Kats; tot gezworene van 'het waterschap Groote St. Anna- en Nieuwehoven I. de Hullu Lzn., te Nieuwvliet; tot gezworene van het waterschap Cad- zand, A. I. Leenhouts, te Retranchement; tot gezworene van het waterschap Oud- Vossemeer, K. J. Hanse, te Oud-Vosse- meer; tot lid van het bestuur van 'het water schap voor het beheer en onderhoud van de Nol tusschen den Koude- en den Loven- polder, J. van Wijck te Hoek; tot lid van het dagelijksch bestuur van het waterschap der Sluis aan de Wielin gen E. B. Wijffels, te IJzendijike: tot gezworene van den Zonnemairepol- der, G. J. de Vlieger, te Zonnemaire; tot gezworene van het waterschap Ru- moirt, P. Boudeling, te Anna Jacobapol- der, gemeente St. Philips! and; tot gezworene van den polder Vier-ban- nen-van-Duiveland, A. 'G. v. d. Have, te Oosterland; tot gezworene van het waterschap Oes ter- en Sir-Jansland, A. S. v. Hoeve, te Sir-Jansland, gesm. Oosterland; tot gezworene van den Stadspolder, C. P. Kallewaard, te Kortgene; tot gezworene van den Adriaanpolder, J. de Regt, te Kortgene; tot gezworene van den Willenipolder (Noord-Beveland) S. Breure, te Wisse- kerke. Geref. Kerken. Tweetal te Burum, A. J. Boss te Mariën- berg en J. Koppe te Wagenborgen. Geref. Gemeenten. Aangenomen naar Vlaardingen, B. v. Neerbos te Terneuzen. Bedankt voor Benthuizen, M. Heikoop te Utrecht. Ds. J. J. van de Wall. t In den ouderdom van 47 jaar is gister middag na langdurige ongesteldheid te Groningen overleden ds J. J. v. d. Wall, predikant bij de Ned. Herv. Gemeente al- daai'. Ds Van de Wall aanvaardde 19 Nov. 1911 het ambt te Made; vandaar vertrok hij in 1916 naar Spijkenisse; in 1920 werd hij predikant te Breda en 24 April 1927 deed hij zijn intrede te Groningen. Souburg. Dhr Baay van Ginneken, is door den Kerkeraad der Ned. Herv. Gem. benoemd om de godsdienstoefeningen te West-Souburg te leiden en den predikant te vervangen indien zulks noodig blijkt en ook een gedeelte der catechisaties waar te nemen. Hij zal a.s. Zondagmiddag door Ds Spijkerboer tot zijn arbeid worden in geleid. Emeritaat. Door de classis Klundert der Geref. Kerken is aan Ds A. L. Ruij;s, van Dinteloord e.o., op zijn verzoek eervol emeritaat verleend. Ds Ruijs werd in Febr. 1892 candi- daat. Den 7den Aug. van dat jaar deed hij zijn intrede bij de Geref. Kerk van Fijnaart. Achtereenvolgens diende hij de kerken van Fijnaart, Serooskerke, Óolt- gensplaat, Montfoort en Dinteloord. Hierbij valt nog te vermelden, dat on der zijn leiding te Serooskerke de ineen smelting tot stand kwam, tusschen de kerk der afscheiding en die der dolean tie. Zondag 3 Juli 1932. Ned. Herv. Kerk. Goes, vm. ds de Vries, av. ds Homburg H. Doop) en Voorber. H. Av.) Wilhelminadorp, vm. ds Steinz, n.m. ds de Vries. Geersdijk, vm. ds Louwerse, n.m. lees- dienst. Wissekerke, v.m. leesdienst, n.m. ds Lou werse. Hansweert, 9.30 en 6.30 u. ds v. Selms. Oost-Souburg, 9.30 en 2 u. ds Spijkerboer (v.m. Voorber. H. Av., n.m. H. Doop). West-Souburg, 10 u. dhr Overgaauw. Waarde, 9.30 u. leesdienst, 2 u. ds Hoo- genraad (H. Doop). Geref. Kerken. Goes, 9.30 en 5.30 u. ds Scheele van Ka- pelle (voorm. Voorber. H. Av.). Kapelle, vm. leesdienst, n.m. ds Scheele. Gapinge, 9.30 leesdienst, 2 u. ds de Bruijne Vrouwepolder, 9.30 u. ds de Bruijne, 7 u. ds Visser. Souburg, 9.30 u. ds Kuiper, 2 u. ds Bouw man te Zaltbommel. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Ooltgensplaat, H. H. van Ameide te Ouddorp. Te Dinteloord, E. Schimmel te Ameide. Bedankt voor Oosternieland, H. J. Drost te Kolder- en Donselerveen. Voor Nieuw- Vennep, D. Bouman te Molkwerum. Geslaagd voor het diploma Gemeen te-administratie: J. Nonnekes te Vlissin- gen. Te Utrecht zijn bevorderd tot semi- arts de heeren G. Hage en G. Vaandrager. Man doodgeschoten. Gister morgen is op de Groote Heide een per soon, wiens identificeering nog niet ge lukte, door een kogel in het hoofd getrof fen. De man wandelde in de verboden zone, terwijl de Venlosche militairen met hun schietoefeningen bezig waren. Ontploffing in eenstoom- wasscherij. Vrijdagmiddag heeft een ontploffing plaats gehad in de stoomwas- scherij van de firma H. J. ten Oever te Arnhem. In het ketelhuis is n.l. een rook gasontploffing ontstaan in het kanaal dat uit het ketelvuur naar den buitenschoor steen gaat. Tengevolge hiervan is een ge deelte van den fabrieksschoorsteen, die niet zeer hoog is, naar beneden gestort en door het dak van het gebouw gevallen. I De muren zijn eenigszins uitgezet, terwijl vele ruiten werden vernield. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor, daar tijdens het schaftuur geen per soneel in de fabriek aanwezig is. Ook is geen brand ontstaan. Het grootste Duitsche landvliegtuig in Amsterdam. Gisterenmiddag is het nieuwste en groot ste landvliegtuig van de Deutsche Luft Hansa van Amsterdam's Luchthaven „Schiphol" vertrokken naar Londen. Deze nieuwe luchtreus zal in het vervolg gere geld op de lijn BerlijnAmsterdam Londen dienst doen. De „D 2500" kan niet minder dan 34 passagiers herbergen benevens nog zeven leden der bemanning. Verduistering van f 11.000. Op vermoeden van verduistering van f 11.000 en valschheid in geschrifte ten nadeele van het Waterschap „De Polders van Nieuw-Vosmeer" is de oud-burge meester en secretaris- penningmeester van dat waterschap B. v. d. W. gevanke lijk naar Breda overgebracht, waarna de officier van justitie hem in het Gatharina- gesticht te Bergen op Zoom heeft doen op nemen in verband met zijn gezondheids toestand. Deonbewaakteoverweg. Gis terenmiddag heeft op een onbewaakten landoverweg van de spoorlijn Leiden— Den Haag nabij „De Vink" een aanrijding plaats gehad. Een knecht van de gebroe ders Lonk, fouragehandelaar te Leiden, had met zijn paard en wagen een vracht voer gebracht op een boerderij nabij den overweg gelegen. Op den terugweg had hij paard en wagen door het afgesloten land gelaten. Terwijl hij het hek sloot was het paard met den wagen de spoor baan opgereden. Toen de bestuurder, ze kere W. B., daar op den wagen "wilde stappen, bemerkte hij plotseling een uit de richting Leiden komenden electrischen trein. Hij trachtte nog het paard weg te trekken, doch de trein was inmiddels zoo dicht genaderd, dat een botsing onver mijdelijk was. Paard en wagen werden tientallen meters weggeslingerd. De be stuurder had zich tijdig in veiligheid weten te brengen. Zware brand t{e Alkmaar. Gisterenavond is door onbekende oorzaak brand ontstaan in het groote gebouwen complex van de wasscherij van S. Krom te Alkmaar. Om kwart over 8 werd het vuur door omwonenden ontdekt, die ter stond de brandweer waarschuwden. Toen deze arriveerde was het voorste gebouw reeds een ware vuurzee, welke werd aan gewakkerd door den sterken wind. De brandweer, welke hier niets tegen vermocht concentreerde zich daarom op het achterliggende gebouw, waarin de chemische wasscherij is ondergebracht en groote hoeveelheden benzine voorradig waren. Door dit doortastend optreden is erger voorkomen. Wel brandde ook het achterste gebouw geheel uit, doch de ben zine voorraden kwamen niet met het vuur in aanraking. Intusschen was het voorste gebouw, waarin de wasscherij de strijk- en de droogafdeeling, de expeditie en het kan toor waren ondergebracht geheel uitge brand. Ongeveer 70 menschen komen door dezen brand zonder werk. „Nehalennia". Donderdag vergaderde in de eoc. St. Joris te Middelburg de vereen. „Neha lennia". De voorzitter, de heer L. J. v. Voort- huijsen, opende de vergadering en heet te de aanwezigen welkom met een kort openingswoord. Nehalennia voert een verdediging om een stadig afbrokkelend terrein en doet dit op drieërlei wijze. Ten eerste door het geven van adviezen en het opwekken van belangstelling voor de op Walcheren nog aanwezige kunst. Ten tweede door alleen of in samenwer king met gelijkgezinde vereenigingen te steunen en te behouden wat gevaar loopt verloren te gaan. In het afgeloopen jaar is o.a. met succes samengewerkt met de vereeniging tot in standhouding van oude gebouwen te Middelburg voor den gevel van het Leger des Heils aan de Hoog straat, te Middelburg, welke van de pleis terlaag is ontdaan, hersteld, opnieuw ge voegd en waarvan het houtwerk in de juiste kleur is geverfd. Ten derde door verspreiding van het jaarverslag der vereeniging. De rekening en verantwoording van den penningmeester werd nagezien en goedgekeurd. Van W. A. de Buck te Veere was een verzoek ingekomen om subsidie voor her stel van zijn gevel aan de Kade te Veere. Na bespreking van dit geval besloot men f 100 toe te staan, waarbij de heer Heij'se bepleitte voorwaarden te stellen en toe zicht uit te oefenen. Hoewel het ledental van de vereeniging niet afnam, dient ge zegd, dat nog meerdere belangstelling in het werk der vereeniging gewenscht ware. Hoeveel menschen stellen er zeker belang in al het mooie op Walcheren, de architectuur, de molens, gevelsteenen, in- rij'hekken, kleederdracht enz. Mede op grond hiervan konden nog veel meer men schen de vereeniging steunen met een mi nimum-contributie van f 1 per jaar. Bij de rondvraag zeide de heer Vern- hout, dat de samenstelling van het boek werk over de molens op Walcheren nog niet veel voortgang heeft. De voorzitter zeide dat reeds geruimen tijd aan het werk over de molens op Wal cheren is gewerkt en stelt voor nu de commissie met een lid (mr. Van Door- ninck) versterkt is, het werk vóór 1 Mei 1938 ter publicatie gereed te maken. Vervolgens besprak men een mede- deeling van den heer dr W. S. Unger over de hoornen aan den Blauwendijk te Middelburg en behandelde de inrijhekken op Walcheren. Niets meer aan de orde zijnde sprak de voorzitter den wensch uit de volgen de algemeene vergadering in Mei te hou den en daarna zoo mogelijk een bezoek aan de Abdijgebouwen te brengen. In verband met het minder aantal leerlingen stellen B. en W. voor het aan tal onderwijskrachten aan de openbare school A, thans sedert verleden jaar 4 bedragend, terug te brengen op 3, den onderwijzer C. J. L. Sitsen over te plaat sen van school A naar school C, omdat de onderwijzeres van die school, mej. J. C. F. van Beek reeds eenige maanden ziekte-verlof heeft en vermoedelijk bin nenkort den dienst met pensioen zal ver laten. Aan den klerk eerste klasse ter secre tarie G. Th. van Kesselen is op zijn ver zoek met ingang van 1 Augustus a.s. eer vol ontslag verleend wegens lichamelijke ongeschiktheid. Hij zal een rijkspensioen krijgen van f993. Daar hij ook tijdelijk 12 jaar in dienst der gemeente is ge weest stellen B. en W. voor aan van Kesselen een toeslag op zijn pensioen te verleenen van f420 per jaar. Aan den Vee- en Vleeschkeuringsdienst is o.a. verbonden de ambtenaar J. de Bruijne op een jaarwedde van f300. Diens werk is zeer toegenomen door de stich ting van het Coöperatief slachthuis; hij is| nu iederen dag van 912 en van 2—6 uur regelmatig voor den dienst werk zaam. Daarom komt het het hoofd van den dienst dringend gewenscht voor de zeer geringe belooning aanzienlijk te ver- hoogen en acht hij een salaris van f1200 'sjaars niet te hoog. B. en W. nemen dit in een voorstel over. Overeenkomstig een desbetreffend ver zoek stellen B. en W. voor den aanslag in de zakelijke belasting op het bedrijf 1932 voor de N.V. Aannemersbedrijf C. v. Leeuwen te Hillegersberg terug te bren gen van f144 op f60 en daar hij reeds f 72 heeft betaald, haar f 12 te restitueeren. De N.V. Stoomvaartmaatschappij „Zee land" zond ook nu weer een bezwaar schrift in tegen den aanslag in genoem de belasting tot een bedrag van f4236. Daar dit berust op dezelfde motieven als voor 1931, stellen B. en W. voor afwij zend te beschikken en hen te machtigen zich te verzetten tegen het door genoem de maatschappij bij den Hoogen Raad in gesteld cassatieberoep tegen de beslissin gen van den Raad van Beroep te Mid delburg tot handhaving der aanslagen over 1930 en 1931. B. en W. stellen voor van F. J. Stroo voor f 8000 te koopen een woning, schuur, werkplaats en erf aan den Koudekerk- schenweg-Oost, de genoemde gebouwen af te breken en aan F. J. Stroo te ver- koopen 112 vierk. M. grond aan de Oost zijde van de Duyvendrechtstraat voor f896. Ten slotte stellen B. en W. voor de vol gende grondprijzen vast te stellen: f 15 per vierk. M. voor bouwgrond aan den Singel; f 10 voor bouwgrond aan de straat, welke komt te liggen ten Noorden van het sportterrein der R.H.B.S. en een aan te leggen plantsoentje en f8 voor grond aan de straat, welke komt te liggen ten Zuiden van het plantsoentje en aan de straat, welke de verbinding zal vormen tusschen de van Dishoeckstraat en de beide aan te leggen straten hierboven bedoeld. VLISSINGEN. Veiling van 30 Juli 1932. Aardbeien 1221 ct. per K.G. Veiling van 1 Juli 1932. Aardbeien 16 23 ct. per K.G. ld. Bredasche 1317 ct. per doosje. Nieuwe aardappelen 3041, Poters 920 ct., beiden per 10 K.G. Peu len 3842, Doppers 1524, Tomaten I 30, Idem II 27—28, Idem III 24-20, Wage naars 5657, Snijbooneh 5164, Tuinboo- nen 911, Princessen 6067, Suikerboo- nen 59, Druiven Frankenthaelers 5075, Kruisbessen 5, Kersen 27—28, Spinazie 13 15, Posteleijn 410 ct., alles per K.G. Kipeieren 29—32 ct. per 10 stuks. Bloem kool 515, Sla 0,52, Komkommers 8,5 10 ct., alles per stuk. Sjalotten 3,5, Sel derie 6,512, Rabarber 11,5, Rammenas 2,53, Kroten 4,58, Peeën 912, Lelies 3—7, Rozen 920, Duizendschoon 6 ct., alles per bos. Peterselie 1720, Zuring 1018, Andijvie 3391 ct., alles per kist. VLISSINGEN. Veiling van hedenmor gen 8 uur. Aardbeien 1828 ct. p. K.G. GOES. Veilingen van 1 Juli. Export veiling van 11 uur: Aardbeien Jucunda A f 21.80, B f 18.00, Mad. Moutot f 15.40. 12 uur: Kruisbessen f 5.50f 5.80. 4 uur nm. aardbeien Jucunda A f 21.40, B f 18.20, Mad. Moutot f 14. Kleine veiling: aardbeien 822, fram bozen 51, kersen: Meikersen 63, Hollan ders 86, Luikenaars 3234, Tomaten 9 24, princesseboonen 2846, tuihboonen 4—9, doperwten 814, peulen 2139, postelein 13, spinazie (uitschot) 24, vroege aardappelen 2.40—4.50, id. poters 2.403.10 gld. alles per 100 k.g.; snij- boonen 0.901.10, bloemkool 611, id. 2e soort 26, roode kool 4.20, groene sa- voye kool 2.90, kropsla 0.40—2.20, me loenen 91, witte komkommers 59, groe- I ne idem 36, perziken 411 gld. alles per .100 stuks; wortelen 811, sjalotten 0.60, selderie 4.40 gld. p. 100 bos. Bloe men: Lathyrus 1.401.50, duizendschoo- nen 4, anjelieren 4, Groenlanders 9 gld. p. 100 bos. KRABBENDIJKE. Veiling van 1 Juli. Aardbeien f 15f 20.40 p. 100 K.G. KAPELLE-BIEZELINGE. Exportvei ling van 30 Juni. Veiling van 4.30 u n.m.: Mad. Moutot 10.1017.80, Mad. Lefebre 6.9013.40, Jucunda's 18.7022.10 per 100 K.G. Veilingen van 1 Juli: Exportveiling van 10 uur v.m.: Mad. Moutot 7.7017.10, Mad. Lefebre 7- 14.60, Jucunda's 17.3021.50 per 100 Kg. Exportveiling van 1 uur n.m.: Mad. Moutot 8.9014.40, Moud. Lefebre 8.70 Ingezonden Kededeeling, f Poeders en tabletten zijn alléén echt, als de verpakking voorzien is van den naam Mijnhardt. Let bij het koopen daar spe ciaal op, want dit alleen garandeert U de echtheid. 14.20, Jucunda's 18.50—22.10 per 100 Kg. Groote veiling: Kruisbessen 4.305.20 per 100 K.G. Kleine veiling: Aardbeien 1021, vroe ge kersen 2333, zoete morellen 11, roode bessen 3134, kruisbessen 45, aardap pelen 25, groene boontjes 39, dubb. pr. z. dr. 36, kassnijboonen 3255, kas- 4-, perziken 11, bloemkool 712, komkom mers 68, alles per 100 K.G.; kropsla boontjes 4348, doperwten 13, sjalotten 1.102.50 per 100 stuks; wortelen 5, ro zen 1013 ct. per bos. Middelburg. Door notaris Terpstra is publiek verkocht de hofstede Leliëndale in de gemeenten St.-Laurens en Vrouwe polder. De perceelen 126, samen groot 21 H.A. 20 A. 18 c.A. (54 gem. 7 roeden) werden gekocht door den heer P. W. M. Hoegen van Hoogelande te Serooskerke q.q. voor f30169; de perceelen 2732 (6 gemeenten 116 roeden) door dhr J. Lo- rier te St.-Laurens voor f 3863, de per ceelen 33 en 34 (4 gemeten 235 roeden) door dhr H. Willemsen te Middelburg voor f2715; perceel 35 (groot 2 gemeten 163 roeden) door dhr J. Koole te Koude kerks, voor f1216; perceel 36 (1 gemet 312 roeden) door dhr D. Koole te St.-Lau rens voor f455, perceel 37 (3 gem. 64 roe den) door dhr W. Verstraate te Koude- kerke voor f1120 en perc. 38 (2 gemeten 199 roeden) door dhr Mr L. v. Andel te Middelburg voor f740. Stand van hedenmorgen 10 uur. Stand van gistermiddag 3 u.: 747. Licht op voor fietsers: Zondag 9 u. 50 min. Maandag 9 u. 49 min. Dinsdag 5 Juli a.s. hoopt D.V. onze geliefde Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader dhr. W. P0PPE, rustend Landbouwer te Seroos kerke (W.) zijn 80sten geboorte dag te herdenken. Zijn dankbare familie. met pijnlijke voeten, maar ga naar A. C. van der REST, Ass. Apotheker, Goes, om de middelen ervoor I De Notarissen Mr P. LOEFF te Koudekerke en H. JONKERS te Goes, zullen VBIJDAG 8 JULI 1832, 's middags om half 2, in het Koffie huis „De Buitentuin" aan den Tramsingel tegenover de Lange- vielebrug te Middelburg, publiek verkoopen: gunstig gelegen aan den Nieuwen Vlissingschen weg E 169, gemeente Koudekerke, groot 1 A. 48 c.A., van alle gemakken voorzien, ver huurd aan dhr A. JOBSE, voor ƒ7.50 per week tot 1 Sept. 1932. Te zien: Donderdag 30 Juni en 7 Juli, van 1%4 uur. Nadere inlichtingen bij eerstge- noemden Notaris. Ondergeteekende maakt hierbij bekend, dat de weg naar zee door het duinterrein der Waterleiding bi] de Oranjezon met Ingang van 3 Juli a. s. voor het publiek wordt opengesteld. De Directeur der Bedrijven Ir. B. C. ROETERS VAN LENNEP.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1932 | | pagina 3