Afloop Verkoopinp en Aanbestedingen Kerknieuws. Onderwijs. Gemengd Nieuws. Land- en Tuinbouw Telegrammen. Posterijen en Telegrafie Financieële Berichten. Burgerlijke Stand. Marktberichten. Radio-nieuws Scheepstijdingen. Advertentiën. f OORSUIZEN tot het aanschaffen van een nieuwen werk te verschaffen. De heeren P. de Visser, die in de vorige vergadering niet tegenwoordig was, zegt, dat hij tegen het beschikbaarstellen van deze gelden zal stemmen, het bedrag is wel niet groot maar hij acht dezen looper niet noodig en meent, dat in deze tijden geen derge lijke luxe uitgaven gedaan mogen wor den. Met 4 tegen 3 stemmen, die van de heeren Wisse, Corré en W. de Visser, wordt besloten de gevraagde gelden niet beschikbaar te stellen. Eenige discussie wordt vervolgens ge voerd over een, van het Gemeentebestuur van Domburg ingekomen, schrijven in zake hulpverleening bij brand. Met 4 tegen 3 stemmen, die van de heeren C. de Visser, Corré en Moens, wordt besloten tot het aangaan van de bedoelde overeenkomst, doch met weg lating van de bepaling, dat zoekgeraakt of beschadigd materiaal moet worden be taald. Besloten werd nog een nadere Memorie van Toelichting aan den Raad van State te zenden inzake het beroep tegen het besluit van Ged. Staten betreffende het beschikbaar stellen van gelden voor schoolbanken, aangevraagd door de Dia conieschool. Daarna komt de werkverschaffing in bespreking. De voorzitter zegt, dat ver schillende personen reeds zich weer voor werkverschaffing hebben aangemeld. Dhr Wisse vraagt of niet door de Diaconieën gesteund wordt. Wanneer dit niet het geval is zou hij willen voorstellen weer werk te verschaffen. De heeren P. de Visser en Moens meenen, dat eerst aan de 'Diaconieën om hulp moet worden gevraagd. Dhr C. de Visser vraagt of niet op gemeentekosten werkloozen bij land bouwers te werk gesteld kunnen worden, waarop de voorzitter antwoordt, dat dit de werkloosheid eerder in de hand zal werken, waarom de Minister deze wijze van steun ontraadt en verder een billijke regeling moeilijk te treffen is. Na eenige discussie wordt besloten de werkverschaf fing stop te zetten. Na rondvraag volgt sluiting. Westkapelle. Bij' het agentschap van de arbeidsbemiddeling te Westkapelle waren op 1 Juni ingeschreven 94 werkloozen. Dit aantal bedroeg op 1 Mei 1.1. 113. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Krimpen a. d. IJssel, F. G. Bosboom te Hilliger-sberg. Bedankt voor Driesum, A. M. den Oudsten te EIburg. Geref. Gemeenten. Beroepen te Melisfcerte, J. D. Barth te Borsselen. Beroepbaar. Door de classis Utrecht der Geref. Kerken is beroepbaar verklaard de heer H. G. Voorneveld Jr., Moreelsepark Hg. G 2, Utrecht. Door de classis Assen de heer H. Veenstra, Jon- kersbrug, Smilde. Examen land- en tuinbouw kunde L. O. De Minister van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen brengt ter kennis van belanghebbenden, dat in 1932 de examens ter verkrijging van een akte van bekwaamheid tot het geven van lager onderwijs in de beginselen der landbouw kunde en in die der tuinbouwkunde zullen worden gehouden in de maand Augustus en, zoo noodig, ook in September. Hij, die zich aan één dezer examens of aan beide wenscht te onderwerpen, moet zich vóór of uiterlijk op 15 Juni a.s. aan melden bij den voobzitter der examencom missie, den inspecteur van het landbouw onderwijs, Ir D. S. Huizinga, Bezuiden- hout 30, 's-Gravenhage. Voor bijzonder heden zij verwezen naar de Staatscourant van gisteravond, no. 105. Geslaagd voor het examen zieken verpleging (diploma A) de zusters G. M. Kloet, J. W. Geluk, M. G. Berman, J. Eckhardt en M. Kribbe, allen werkzaam in het gasthuis te Goes. Een doode herleeft. Gisteren middag vervoegde een juffrouw zich aan een der loketten van .den Burgerlijken Stand, te Amsterdam, die te kennen gaf, dat zij haar papieren in orde wilde laten maken. De ambtenaar ging tusschen de pape rassen zoeken en wie schetst zijn verba zing toen hij ontdekte, dat de bewuste vrouw bij hem ingeschreven stond als overlêden. Dit was in Januari van dit jaar reeds geschied. Het was voor den ambtenaar een lastig geval teneinde raad belde hij het politie bureau op om nadere inlichtingen. Da politie begon toen onmiddellijk haar be scheiden na te zien en na eenig zoeken kwam inderdaad aan het licht, dat zij de desbetreffende juffrouw als verdron ken had opgegeven aan den Burgelijken Stand. Het lijk werd in Januari uit den Buitensingel opgehaald en pertinent door den wettigen echtgenoot en eenige fami lieleden van de vrouw herkend. Ter ver duidelijking moet hier worden bijge voegd, dat de vrouw reeds geruimen tijd van haar man gescheiden leefde. Om zich nu wettelijk van haar man te kunnen scheiden, wilde de vrouw nu bij den Burgelijken Stand haar papieren in orde laten maken. De taak van de politie, om na te gaan wie er dan wel verdronken is, is niet erg gemakkelijk, daar er reeds na de begrafenis een half jaar verstreken is. Het eenige houvast voor haar schijnt de sprekende gelijkenis, tusschen de leven de en de verdronken vrouw. Vrouw in brand geraakt. Ter wijl mej. v. d. Krans te Waddinxveen eenige bezigheden in de keuken ver richtte, speelde haar kleinkind met een flesch benzine. Zij wilde het kind de flesch ontnemen, waarbij echter de kurk er af viel en een gedeelte van den inhoud der flesch in het, in de nabijheid staande petroleumstel terecht kwam. Bij haar pogingen om de vlammen te dooven, hield de vrouw de flesch nog in de hand, waarop deze in aanraking kwam met de vlammen en sprong. De nog in de flesch aanwezige benzine stroomde over de kleeren van de vrouw waardoor deze vlam vatten. Gillend rende de vrouw het huis uit waarop ijlings toegeschoten buren het slachtoffer in de kens wikkelden en de vlammen doofden. De ontboden geneesheer constateerde, dat de vrouw brandwonden over het geheele lichaam had opgeloopen en oordeelde overbrenging naar de Wijkverpleging te Gouda noodzakelijk. Het kind had slechts lichte brandwonden gekregen, welke door den dokter verbonden werden. De toe stand van de vrouw is zeer zorgwek kend. (Tel.) Noodweer boven Rotterdam Gisteravond woedde een vrij hevig on weer boven Rotterdam, gepaard metzwa- ren regenval. De bliksem sloeg op de P. C. Hooftlaan in de bovenleiding van de electrische tram, tengevolge waarvan het tramverkeer in het westelijk stads deel grootendeels kwam stil te staan. Veel bewoners van de Schoonderloo- straat, welke zeer laag is gelegen, onder vonden hinder van het water, doordat kelders en sousterrains onderliepen. Per soonlijke ongelukken kwamen niet voor. Botsing tusschen auto's bij M i 11 i n g e n. Gisteravond had tusschen Nieuw Millingen en den Dassenberg nabij Apeldoorn een ernstige botsing plaats tus schen een militairen en een particulieren auto, waarbij een tweetal personen ern stig gewond werden, n.l. mevr. Bijl uit Den Haag die o.a. een sleutelbeen brak en sergeant Monshouwer uit Rotterdam, die eveneens een sleutelbeenbreuk be kwam. De beide auto's werden geheel ver nield. Tarweteelt in Zuid-Holland. In een communiqué van de Gewestelijke Tarweorganisatie voor Z.-Holland wordt erop gewezen, dat de tarwecultuur in die provincie is gestegen van 8.411 H,A. in 1931 tot 12.742, een toeneming dus met 50 pet. Toestand van de Zuivel-industrie. De vorige week vergaderde te Londen het hoofdbestuur van den Int. Zuivelbond. Aanwezig waren de vertegenwoordigers van de nationale comité's in Engeland, Frankrijk, Duitschland, Italië, Zwitser land, Noorwegen, Zweden, België, Neder land, Finland, Denemarken, Australië, N.- Zeeland, Letland en Estland. Het resultaat van de bespreking was, dat het dagelijksch bestuur eenige com missies zou benoemen om een mogelijken uitweg voor de verschillende landen te zoeken. De bedoeling is om voor Duitsch land, Engeland, Frankrijk en België aan de nationale comité's van de landen, die in belangrijke mate naar een dezer landen exporteeren, te vragen, personen te wil len aanwijzen, die met de belanghebben den in zoo'n land de zaken nader zullen bespreken. Ook in deze bijeenkomst was men overtuigd dat als ter zake deskundigen de juiste verhouding bespraken, het moge lijk moet zijn wegen te vinden, die bevredi gend zouden kunnen zijn, zoowel voor be langhebbenden in exportlanden als in im- portlanden. Waren déze belanghebbenden het eens geworden, dan zou het voor de betreffende regeeringen veel gemakkelijker zijn elkander te vinden. De afsluiting van de Zuiderzee. AMSTERDAM. Naar genfeld wordt zijn gedurende de eerste week na de afsluiting van de Zuiderzee de werkzaamheden aan den afsluitdijk uitstekend gevorderd. De 'kleileemdam is reeds een flink stuk opge hoogd en het aanbrengen van de steen glooiing had goeden voortgang. Binnen kort zal de dijk over de geheele lengte, zij 'tdan nog niet over de volle breedte zijn voltooid. In tegenstelling met de vo rige dichtingen is sinds Zaterdag geen druppel water over den dijk gegaan. De waterstand aan de Noordzijde komt tot nu toe geheel overeen met de gemaakte berekeningen. Naar vernomen wordt, zijn de plan nen voor de drooglegging van den Noord- Oost-polder in het IJsselmeer door den dienst der Zuiderzeewerken bij de Re geering ingediend. Wanneer op de eerstvolgende Staats- begrooting de noodige gelden beschikbaar worden gesteld, kan het volgend jaar mét de werkzaamheden van de drooglegging een aanvang worden gemaakt. Mr Th. Heemskerk. De toestand van minister van staat mr Th. Heemskerk, lid van de Tweede Kamer, die in het Diaconessenhuis te Utrecht een operatie heeft ondergaan en daar wordt verpleegd, was gisteravond zorgelijk. Volgens de berichten van hedenmiddag is de toestand zorgelijk, maar niet hope loos. GOUDA. Gisteren vonden te Gouda werkloozen-relletjes plaats, waarvoor de directe oorzaak te zoeken is in de onte vredenheid over de uitkeeringen van het maatschappelijk hulpbetoon. Vanmorgen, toen opnieuw een samenscholing plaats had voor het gebouw van maatschappe lijk hulpbetoon, is het plein door de po litie ontruimd. Toen verschillende roerige elementen weigerden zich te verwijderen werd door de politie een charge uitge voerd, waarbij rake klappen werden uit gedeeld. Arrestaties hadden niet plaats. Thans is alles rustig. ENSCHEDE. In den afgeloopen nacht is brand uitgebroken in de slagerijl van S. Co- hen aan 'de Koningstr. De bewoners konden zich met moeite in nachtgewaad in veilig heid stellen. Het perceel brandde geheel uit. Een daarnaast gelegen rijwielhandel kreeg zeer veel waterschade. EMMEN. Hedenmorgen werd te Am- sterdaroscheveld de 18-jarige H. Siemons bewusteloos gevonden in de dakgoot van een boerderij. Waarschijnlijk js hij. met den electrischen stroom in aanraking gekomen. Een dadelijk geroepen genees heer jkon slechts den dood constateeren. PARIJS. Gemeld wordt, dat de Engel- sche regeering aan de sub-commissie van de financieele commissie van den Volken bond een belangrijk aanbod heeft gedaan tot financieelen steun aan de Donau-lan- den. Engeland zou bereid zijn Oostenrijk te helpen met een leening van 150 millioen shilling. BERLIJN. Het Duitsche Rijkskabinet is nog niet bijeengekomen. Alleen hebben nog voorloopige besprekingen plaats gehad tus schen den Rijkskanselier en de ministers. In de zitting van het Rijkskabinet, die waarschijnlijk vandaag zal gehouden wor den, zal een beslissing worden genomen over de al of niet ontbinding van den Rijksdag en over den datum van de nieuwe verkiezingen. Vermoedelijk -zullen de ver kiezingen eind Juli worden gehouden. Aan de ontbinding van den Rijksdag wordt niet meer getwijfeld. Wel bestaat er verschil van meening over de vraag of de Rijksdag nog eenmaal zal bijeenkomen, dan wel of het ontbindingsbesluit per brief zal worden meegedeeld. Het laatste wordt het meest waarschijnlijk geacht. Post-, telegraaf- en telefoonkanioor te Goes. Lijst van onbestelbare brieven en brief kaarten, vanwelke de afzenders onbekend zijn, terugontvangen in de tweede helft der maand Mei 1932. Rrieven, binnenland: de blauwe rijger, Roosendaal; D. Ickman, Woensdrecht; Burgemeester en Wethouders, Katten- dijke. 1 briefkaart zonder adres. Post-, telefoon- en telegraafkantoor te Krabbendijkè. Lijst van onbestelbare brieven en brief kaarten, van welke de afzenders onbekend zijn, terugontvangen in de tweede helft der maand Mei. Brieven, binnenland: Fabriek van As trakan, Breda: Brieven no. 4073 Bureau van dit Blad?; Rijksverzekeringsbank, Amsterdam. Krabbendijke. Gisteren werd aanbe steed het verbouwen van een schuur voor den heer P. van Weele, alhier. Laagste in schrijver was Jan v. d. SandeVan Iwaarden alhier, voor f 665. Gegund. Wisselkoersen. Amsterdam, 3 Juni, 2.30 u. Parijs 9.719.76^. Londen 9.089,12 Brussel 34.4834.52. New-York 2.4-6 2.47. Berlijn 58.35—58.40. Tweede Nederlandsche Staatsleening 1932 De 5 pet. tweede Staatsleening 1932, groot f 250 millioen, waarop gisteren de inschrijving was opengesteld, is voltee- kend. Van het gegarandeerde bedrag kan slechts een gedeelte worden toegewezen. Zooals men weet, hadden de houders der 6 pet. Staatsleening 1922 B, welke 1 Juli 1932 geheel wordt afgelost, recht van voorkeur. Coöperatieve Centrale Raiffeisenbank. De Coöperatieve Centrale Raiffeisenbank heeft gisteren te Utrecht de jaarlijksche algemeene vergadering gehouden. De heer G. W. Stroink te Steenwijker- wold wees op de groote nooden en behoef ten van onze landbouwende bevolking in den laatsten tijd, vyier toestand hoe langer hoe meer benauwend wordt. Be stuur en raad van toezicht zijn intus- schen nog steeds de overtuiging toege daan, dat de Centrale Railffeisen Bank kerngezond is en dat pessimisme niet op zijn plaats is. Wel hebben de tijdsom standigheden haar invloed op den gang van zaken bij de bank, maar het geld, bij ons gedeponeerd, zeide spr., is nog altijd veilig. Het bedrijf als zoodanig laat zich gunstig aanzien. Gebleken is echter weer de noodzakelijkheid van het vormen van reserves. Spr. gaf daarna tal van cijfers betref fende de werkzaamheden der bank. Zoo deelde spr. o.m. mede, dat op 1 Mei 1932 het deposito 39 millioen bedroeg, waarbij over Mei 1932 nog 4 millioen bijkwamen, alzoo op 1 Juni 43 millioen, aan voor schotten werd uitbetaald 17 millioen. Het overschot is alzoo slechts 26 millioen, vo rig jaar 65 millioen. Het is duidelijk, zeide spr., dat er aan het kunnen van de bank een eind komt, en in dit verband drukte spr. er zijn leedwezen over uit, dat nie mand van de regeering op deze verga dering is vertegenwoordigd, \nders zou aan dien vertegenwoordiger gezegd kun nen worden, dat de oogen der landbou wers wederom op den Minister zijn ge richt. Hierna hadden tal van verkiezingen plaats. Na rondvraag werd de vergadering ge sloten. GOES. Geboren: Jan Pieter Cornelis, z.v. Cornelis Langeveld en Cornelia Lan- geveld. Van 26 Mei2 Juni 1932. VLISSINGEN. Ondertrouwd: J. Reijerse 21 j. en W. J. Balmakers, 20 j. Getrouwd: F. J. de Muijnck, 23 j. en M. H. van de Ven, 20 j. Bevallen: J. J. de Meulder, geb. Le- naerts, z.; F. C. van de Ketterij, geb. van de Velde, d.; S. J. Kerpestein, geb. Ris- seeuw, z.; C. A. Huibregtse, geb. de Rid der, d.; A. Meijer, geb. Bakker, z.; M. Schets, geb. de Pagter, d.; A. P. van Wezel, geb. Koolwijk, z. Overleden: M. Hoffman, 42 j., m. v. J. Maas; C. H. de Vlieger, d., 2 j.; P. L. G. Pihl, z. 4 d.; M. W. Cevaal, 67 j., vr. v. J. Duijvekot; J. Huiszoon, 44 j., vr. v. J. van Belzen. (Vliss. Crt.) Over de maand Mei. NISSE. Gehuwd: 18, Bastiaan van Damme, 27 j. jm. te Heinkenszand en Magdalena Fierloos, 27 j. jd. Geboren: 8, Cornelia, d. v. Pieter de Baar en Maria Drijdijk; 21, Pieter Adri- aan, z. v. Abraham Hoogesteger en Leuntje Hoogenboom; 26. Petrus Mari- nus, z. v. Pieter Acda en Magdalena Drie- dijk. SGHORE. Gehuwd: Cornelis Bruijnzeel, 28 j. jm. te Stad Delden en Elisabeth Tan netje Keim, 23 j. jd. te Schore; Leendert Wiskerke, 24 j. jm. te 's Gravenzande en Pieternella Saaman, 22 j. jd. Geboren: Cornelia, d. v. Jan Walhout en Pieternella v. Boven. OVEZAND. Geboren: 7, Jan Adriaan, z.v. J. van 't Leven en E. van Sluijs; 24, Cornelis, z. v. W. de Jonge en J. de Win ter; 28, Jacobus, z. v. D. Boonman en E. M. Huige; 29, Gillis Adriaan, z. v. F. Menheere en A. A. Vermeule; 30, Eliza beth Maria, d. v. L. Steenbakker en J. Vermeule. Gehuwd: 6, Aalbrecht van den Dries, 36 j. en Jobina de Jonge, 26 j. KAPELLE. Gehuwd: Dingenis van Wel en Paulina Kooman; Pieter Staal en Geertrui da van der Kerkhoff; Paulus Kosten en Johanna Wieckardt; Cornelis Gerard de Puit en Pieternella J. van Wil- legen; Adr. A. Schipper en Neeltje Gan seman; M. J. Dekker en Willemina H. Vermaire. Geboren: Janna, d. 'v. C. Wisse en J. de Kunder Maatje, d. v. W. Korslanje en C. Kraak; Cornelis, z. v. A. de Waard en E. Burger; Jacob Pieter, z. v. M. J. Bus- raan en P. de Keyzer. Overleden: Jacomina Baas, 29 j., echt- genoote van L. Eversdijk; Thona Lena de Lange, 75 j., echtgenoote van C. J. Lou- werse; Martina Verhulst, 76 j„ wed. van Pieter Sinke; Jan Jacobus Dronkers, 66 j., echtgenoot van D. de Groene. KLOETINGE. Gehuwd: 12, Pieter Ever s dijk, 30 j. jm. te Kapelle en Jacomina van der Plasse, 25 j. jd.; 14, Wilhelm Arnold Roelvink, 28 j. jm. te Enschede en Jacoba Quirina Cornelia de Koning, 21 j. jd.; An- thonie Frans Bakker, 27 j. jm. te Goes en Cornelia van Zweden, 28 j. jd. Geboren: 10, Cornelia Wilhelmina, d. v. Pieter de Zwarte en Catharina Witte, 24, Pieternella, d. v. Jacob Tilroe en Johanna Martina Otte. Overleden: 19, Jan Sinke, 58 j., echtge noot van Cornelia van Boven; 20, te Ber gen op Zoom, Johannis Scheele, 66 j., echtgenoot van Richardina Adriana van Fraassen. WOLPHAARTSDIJK. Gehuwd: 12, Marinus Veerbeek, 30 j. jm. en Elizabeth Verheule, 26 j. jd. Geboren: li, Marcus Jan, z. v. Jan Ver burg en Catharina Jacomina de Jonge; 20, Cornelia, d. v. Adriaan Strijd en He lena Pieternella de Visser; 24, Jacoba Cornelia, d. v. Jan Scherp en Adriana Elizabeth de Pree; 30, Marinus Jan, z. v. Jan Johannis Meijaard en Doortje Ver meulen. j GOES, 3 Juni 1932. Aardbeien I 66-101, id. II 45-62, Kas Princesseboonen 90-93, Spinazie 15-20, Zeespinazie 7-8, Poste lein 17-20, id. II 6-7, Doperwten 51, To maten 16-44, Aardappelen 1-2.50, alles per 100 K.G. Bloemen: Rozen 12-18, Lathyrus 7-8, Balrozen 6, Wortelen 5-i 7, Rammenas 3.70, Radijs 2.20, Rabarber 2-2.50, Sel derie 1.80-4.30, alles- per 100 bos. Aardbeien 0.4-01.30; Witte Komkom mers 917; Groene idem 612; Bloem kool le soort 1517; idem 2e soort 813; idem uitschot 18; Koolplan ten 0.05 0.06; Kropsla 25, alles per 100 stuks. Programma van Zondag 5 Juni, HUIZEN, 1875 M. 8.30 R.-K. Morgen wijding. 10 u. Geref. kerkdienst te Am sterdam (ds S. G. de Graaf), 11.3012.15 orgelbespeling. 12.15 Lunchconcert. 5 u. Ned. Herv. Kerkdienst te Zaandam (dr R-. B. Evenhuis). 6.30—7.45 gewijde mu ziek door vocaal kwartet. 8.15 K.R.O.- orkest. HILVERSUM, 296 M. 9.30 u. orkest, 12.30 AVRO-orkest, 5 u. VARA. 6.45 vrijz. wij dingsuur. 8.15 AVRO-orkest. 9.15 u. con certgebouw-orkest te Amsterdam. Sfoomvaart-Mij. Nederland. MARNIX VAN ST ALDEGONDE, thuisr. 2 v. Algiers. TABIAN, uitr., 2 v. Port Said. TANIBAR, thuisr., 26 v. Tjilitjap. Rotterdamsclie Eloyd. BALOERAN, thuisr., 1 v. Colombo. DEMPO, uitr., 2 te Marseille. INDRAPOERA, 2 v. Ro-tt. te Batavia. K0TA TJANDI, thuisr., p. Kaap Guar- dafin. PALEMBANG, thuisr., 1 v. Marseille. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Verwachting tot den avond van 4 Juni: Zwakke tot matige wind uit Noordelijke richtingen, gedeeltelijk bewolkt, waar schijnlijk droog weer, kouder des nachts, overdag weinig verandering in tempera tuur. Stand van hedenmiddag 3 uur: Licht op voor fietsers: Zaterdag 9 u. 45 min. In plaats van kaarten. Ondertrouwd J, LUTEIJN en E. SANDERSE Grijpskerke, 2 Juni 1932. Huwelijksvoltrekking 15 Juni. Heden overleed onze geliefde dochter AP0L0NA BAAS, in den ouderdom van 20 jaar en 8 maanden. J. DE JAGER—Paasse eii Kinderen. Kapelle, 3 Juni 1932. Voor de vele blijken van deelneming ontvangen bij het overlijden van onzen innig geliefden Zoon en Broeder AN DRIES JAN, betuigen wij onzen hartelijken dank. Uit aller naam, A. VAN DER HAGE. Ellewoutsdijk, 2 Juni 1932. Hartelijk dank aan allen voor de blijken van deelneming tijdens het lijden en bij het overlijden van onze geliefde Moeder, Behuwd- en Groot moeder PIETERNELLA KODDE, Wed. E. Wisse en inzonderheid voor de liefdevolle verzorging en verpleging door Catha de Rijke en de wijkzusters. Uit aller naam, J. WISSE Ez. Koudekerke, 3 Juni 1932. Voor de vele ontvangen bewijzen van deelneming tijdens de ziekte en na het overlijden van onzen geliefden Man, Vader, Behuwd- en Grootvader JAN MARINUSSEN, betuigen wij onzen hartelijken dank. Uit aller naam, Wed. J. MARINUSSEN- Pieterse. Grijpskerke, 3 Juni 1932. en doofheid ook ouderdoms- doofheid, oorverkalking, loo- pende ooren, brommen, suizen, fluiten, geraas in het hoofd, enz. Vraagt kosteloos brochurë nr. 4 omtrent „genezing". S. WIJNBERG, Oosterpark 45, Amsterdam.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1932 | | pagina 3