Rechtzaken Land- en Tuinbouw Financieële Berichten. Telegrammen. Marktberichten. Burgerlijke Stand Scheepstijdingen. Afloop Verkoopingen en Aanbestedingen met een bluschappax&at te dooven. Dit lukte echter niet. Weldra stond de ge- heele autobus in vlammen. Spoedig is een autospuit ontboden. De 1ste technische opzichter bij den reinigingsdienst, de 51-jarige heer J. v. V., is, toen hij zich naar de autospuit spoedde, in elkaar gezakt en kort daarop aan hartverlamming overleden. Toen de autospuit ten slotte ter plaatse kwam, was er van den bus al niet heel veel meer over. Relletjes op den Cool- singel te Rotterdam. Gister middag hebben communisten te Rotter dam een demonstratie gehouden. De op tocht is op het Willemsplein ontbonden. De deelnemers zijn daarop gezamenlijk naar den Coolsingel gegaan, een plaats, waar de optocht niet had mogen komen. Het bijeenkomen op den Coolsingel was uiteraard ook niet geoorloofd. Toen de po litie de menigte ging verspreiden, werd met steenen naar de agenten gegooid. Daarop zijn een paar charches verricht, waarbij van den gummistok gebruik werd gemaakt, en een paar geduchte klappen zijn uitgedeeld. Tijdens de relletjes zijn vier van de belhamels, onder wie één vrouw, aangehouden en naar het politie bureau overgebracht, waar zij zijn opge sloten. Ook op den Schiedamschedijk is het nog even onrustig geweest. Om kwart over 5 was de rust hersteld. De Zeppelin in Neder land. De besprekingen over de landings- vlucht van den Graf Zeppelin naar Neder land zijn tot een goed einde gebracht. De contracten zijn geteekend. Onmid dellijk daarop is de datum, waarop de landingen zullen plaats hebben, vastge steld. Deze datum is Zaterdag 18 Juni a.s. Des ochtends zal de landing geschieden op het vliegveld Twente en des namiddags te Rotterdam-Waalhaven. Tusschen deze landingen zal de Graf Zeppelin een wijde rondvlucht ook bui ten onze grenzen maken, waarvoor voor passagiers de gelegenheid bestaat daaraan deel te nemen. Een maand de lucht in. Mevrouw Victor Bruce, die 23 Juni a.s. een poging wil wagen om het wereld- duur-record vliegen te verbeteren, is per vliegtuig van Croydon vertrokken naar Gibraltar, alwaar zich het toestel bevindt, waarmede zij deze poging wil wagen. Aan een persman verklaarde mevrouw Bruce, dat genoemd toestel buitengewoon geschikt is voor het vestigen van een duur- record. Het is een zes-persoons-eendek- ker, die als een miniatuur-flat zal worden ingericht, met eetkamer, keuken en dou che-installatie. Brandstof en voedsel zullen tweemaal per dag worden aangevuld, 's ochtends en 's avonds. Hiervoor heeft zij een nieuwe methode uitgedacht. Zij wil gebruik maken van twee machines, door een lijn van ongeveer 40 meter aan elkaar verbonden zij kan dan met haar toestel opstijgen, zoodat de lijn op haar toestel komt te rusten. Aan deze lijn is dan het voedsel, de benzine, olie, water, etc. in rubber-zakken, beves tigd, zoodat zij het gemakkelijk binnen boord kan halen. Snelheidsmaniakken. Zondagmiddag heeft een ernstig motor ongeluk plaats gehad op den weg 's Gra- venzande naar Hoek van Holland. De 24- jarige motorrijder B. uit Monster, reed met den 28-jarigen v. A. eveneens uit Mon ster, op de duo met een snelheid van on geveer 100 K.M. over den weg. Met deze snelheid werd een bocht genomen, op het zelfde oogenblik dat er in die bocht een autobus stond en een luxe-auto van de te genovergestelde richting kwam aanrijden. B. probeerde hier tusschendoor te schie ten, doch hij schoof zijdelings tegen do auto, met het gevolg, dat hij en zijn mede rijder tegen den grond werden geslingerd. Van den motorrijder was de schedelhuid geheel los, bovendien had hij een arm en een been gebroken. De duorijder was er oogenschijnlijk goed afgekomen, hij had slechts enkele verwondingen in het gelaat bekomen en een gescheurde hiel. De motorrijder werd naar het zieken huis in Den Haag overgebracht, waar hij aan de bekomen verwondingen is overle den. De duorijder werd naar zijn woning vervoerd. Zijn toestand is ernstig. Weer een smokkelaar dood geschoten. In den nacht van Zater dag op Zondag stuitte bij Tetenrath in het LimburgschDuitsche grensgebied een douanepatrouille op een twintig man sterke smokkelaarsbende, die met zwaar beladen rijwielen door het terrein trok. Aan de sommatie der beambten om te blij ven staan, werd geen gevolg gegeven, in tegendeel, zetten de smokkelaars het op een loopen. De commiezen maakten daar op van de vuurwapenen gebruik en losten verscheidene schoten. Tijdens de achter volging slaagden zij er in, tien smokke laars te arresteeren. Een groote partij koffie, tabak en ciga- retten, alsmede tien rijwielen werden in beslag genomen. Zondagmorgen vonden voorbijgangers een jongeman met een zware schotwonde in zijn buik op een boschpad liggen. Het bleek, dat de man tot een smokkelbende had behoord. In het ziekenhuis is hij aan de wonden overleden. Ouders laten zes kinde ren aan hun lot over. Zater dagnacht bemerkten twee heeren, dat twee kinderen van circa zes jaar op den Berg weg te Rotterdam bijna door een auto wer den overreden. Zij schoten onmiddellijk toe en brachten de jeugdige nachtbra kera veilig op het trottoir. Op een vraag van een der heeren, hoe het kwam, dat zij nog op straat liepen, vertelden de kin deren, dat zij naar vader en moeder zoch ten. Met groote moeite wisten zij aan de beide heeren duidelijk te maken, dat zij te Hillegersberg woonden. Zij waren het huis ontvlucht, omdat vader en moeder naar Rotterdam waren gegaan zij meenden naar een bruiloft en nog niet terug waren gekomen. De beide heeren, die niet veel van het verhaal geloofden, brachten de kinderen naar de ouderlijke woning. Dicht bij de woning gekomen, hoorden zij een onbedaarlijk gehuil en kwamen tot de ontstellende ontdekking, dat nog vier jongere kinderen in het huis zich bevonden. Door een openstaand raampje werden de beide ontvluchte kin deren het huis binnen gelaten, waarop de beide heeren de Hillegersbergsche politie zijn gaan waarschuwen. De politie verscheen en bij een onmid dellijk ingesteld onderzoek bleek, dat zes kinderen van één tot zeven jaar, zonder toezicht door de ouders waren achterge- Saten. De geheele buurt, die het huilen Ier kinderen had gehoord, was in op schudding over deze onverantwoordelijke daad der ouders. De politie is bij de kin deren gebleven, totdat vader midden in den nacht het toezichtweer overnam. Huurstaking te Zaan dam. Te Zaandam hadden gistermorgen een 5-tal gerechtelijke huisuitzettingen plaats bij bewoners in de Jonge Arnol- dusstraat, tengevolge van een huursta king. Een detachement rij'ksveldwacht en een groot aantal politie-agenten zette de be treffende straat over een lengte van ruim 100 M. af. De bewoners van dit straatge deelte werden gesommeerd zich in 'nun woningen te begeven en de deur te slui ten. Vanuit de bovenramen werd hun toegestaan het gebeurde te bezien, mits er niet werd geschreeuwd. De publieke belangstelling groeide al lengs, maar de groote politiemacht maakte indruk, zoodat de uitzetting rustig kon plants hebben. Auto-ongeval. Drie ge wonden. Zondagmiddag geraakte een auto, waarin de familie P. Dekker uit Alkmaar een tochtje maakte, te Anna Paulowna in de bermsloot, nadat de auto vooraf een slag over den kop had ge maakt. Drie der inzittenden bekwamen daarbij verwondingen. De heer Dekker bleek zijn knieschijf te hebben gebroken, zijn vrouw bekwam een hoofdwonde, en hun vader, een man van 83 jaar, een heupfractuur. Zijn toestand was zorgwekkend. De ge neesheer ach;tte overbrenging van alle drie patiënten naar het ziekenhuis noo- dig. !Qe bestuurder bleef ongedeerd. Boerderij verbrand. Ten gevolge van onbekende oorzaak is brand uitgebroken in de boerderij van den heer G. Gerrits te Balgoy. Op het oogenblik, dat de brand uitbrak, was de vrouw des huizes, die dien morgen juist haar negende kind ter wereld .had gebracht, met nog eenige kinderen alleen thuis. Met groote moeite mocht het omwo nenden gelukken haar en de kinderen op het laatste oogenblik in veiligheid te brengen. Het huis brandde geheel af. De inboedel en de landbouwersinventaris gingen ge heel verloren. Een koe en vier varkens kwamen in de vlammen om. De schade wordt door verzekering ge dekt. Ernstige vechtpartij te Veenhuizen. Zaterdagmiddag ont stond tusschen verpleegden van de rijks werkinrichting te Veenhuizen, terwijl zij bezig waren met het opladen van een wa gen 'gras, een twist, die zóó hevig werd, dat de mannen elkander met een hooivork te lijf gingen. Beiden werden hierbij zeer ernstig gewond. Een der verpleegden, ze kere v. H., die naar de ziekenverpleging van de hulpgevangenis alhier werd over gebracht, had zu'lke zware verwondingen gekregen, dat hij, aldaar aangekomen, spoedig overleed. De andere verpleegde, die eveneens naar de ziekenverpleging werd overgebracht, verkeert in ernstigen toestand. Malversaties te Breda. De Krijgsraad te 's Hertogenbosch heeft den luitenant der militaire administratie te Breda, die terecht had gestaan wegens malversaties bij het garnizoen aldaar, ver oordeeld tot acht maanden gevangenis straf met aftrek van het voorarrest en ontslag uit den dienst zonder ontzetting uit de bevoegdheid om bij de gewapende macht te dienen. De wachtmeester werd veroordeeld tot vijf maanden voorwaardelijk met een jaar proeftijd. Bond van Zuid-Bevelandsche paardenfokkers. Deze Bond hield vanmiddag in de melksalon „De Landbouw" te Goes zijn algemeene vergadering, onder voorzitter schap van den heer P. Scheele de Put ter (wnd. voorzitter), die zijn blijdschap uitspreekt over de groote opkomst der leden. Spr. concludeert hieruit, dat er nog belangstelling is voor de paardenfokkerij op Zuid-Beveland, ondanks dat wij er niets van maken. Spr. hoopt, dat er een goede geest onder de fokkers zal blijven. Na de lezing der notulen komt de voor zitter, de heer P. Dekker ter vergadering en neemt het presidium over. Medegedeeld wordt, dat het ledental stationnair is gebleven. De aftredende Bestuursleden de heeren P. Dekker en C. Mol worden herkozen. De rekening van den penningmeester, den heer J. Q. C. Peman Kakebeeke, wordt goedgekeurd met een ontvangst van f 1142.40y2 (waarbij goed slot vorig jaar f 484.72^2), uitgaaf f 704.34%, batig saldo f 438.06. Aanmerking wordt gemaakt op de hoo- ge rekening van de medailles. Dhr van Hotegem wil de inscripties doen verval len. De voorzitter antwoordt, dat het Bestuur deze inscriptie beschouwt als het cachet van den Bond. Men kan dan ook niet pronken met eens anders medailles. Het Bestuur stelt voor de keuringen te houden op Donderdag 23 Juni te Hein- kenszand, Kloetinge en Krabbendijke. Door het uitblijven van de subsidie van het Nat. Stamboek zullen enkele geld prijzen in de verschillende klassen moe ten vervallen, maar toch kan verder het gewone program worden uitgevoerd. Dhr Van Hotegem wil Kruiningen in plaats van Krabbendijke. Dhr P. Scheele verdedigt Krabbendijke, indien althans uit Krabbendijke en Rilland vol doende deelname komt. Het Bestuur zal naar bevind van zaken handelen en be- oordeelen, van waar de meeste aangiften komen. Dhr Van Hotegem stelt voor de keuring te Krabbendijke te houden, als de Bath- en Fredericapolders veulens aan geven, anders te Kruiningen. Dit wordt aagenomen. Dhr Goetheer stelt voor Goes in plaats van Kloetinge. Dhr P. Scheele wijst op het bezwaar van het terrein (de Markt) bij warm weer. Het Bestuur zal ook hier een besluit nemen naar gelang van de inschrijvingen. Wisselkoersen. Amsterdam, 31 Mei, 2.30 u. Berlijn 58.12—58.18. Londen 9.099.14. Parijs 9.70—9.76%. Brussel 34.4834.52. New-York 2.46)4—2.46%. Nederlandsche Middenstandsbank. Netto-winst f5600.na afschrij ving van f84.000.(v.j. f7900.— na afschrijving van f88.000. Wij ontleenen het volgende aan het Jaarverslag over het 4e boekjaar: Dat het totaalbedrag der ons door der den toevertrouwde gelden niet onbelang rijk teruggeloopen is, behoeft gezien in 't licht van de in het laatste kwartaal zich sterk accentueerende vertrouwenscrisis geenszins verwondering te wekken. Crediteuren, Deposito's en Spaargelden 31 December 1930 f 18.095.367.idem 1931 f 13.924.239.—. De ontwikkeling van ons actieve bedrijf gedurende het verslagjaar moge blijken uit de volgende cijfers: Uitstaand crediet aan cliënten 31 De cember 1930 f 15.199.632. Uistaand crediet aan Middenstandsbanken 31 December 1930 f 4.741.023. Totaal f 19.940.655. Uitstaand crediet aan cliënten 31 De cember 1931 f 14.391.100; uitstaand cre diet aan Middenstandsbanken 31 Decem ber 1931 f5.658.450. Totaal f20.049.550. Uit bovenstaande cijfers blijkt, dat het totaal uitstaande crediet per 31 December 1931 weinig verschil vertoont met dat per gelijken datum van het daaraan vooraf gaande jaar. Er heeft echter een belang rijke verschuiving plaats gehad van cliën ten naar banken, een gevolg van het feit eenerzij ds, dat wij met het oog op de zeer moeilijke tijdsomstandigheden voort gingen de grootste voorzichtigheid te be trachten en sterke selectie toe te passen bij de verleening van credieten aan den handeldrij venden- en industriëelen mid denstand anderzijds, dat een aantal Mid denstandsbanken, waarvan er vele tot voor kort meenden, dat zij een disconto centrale niet van noode hadden en der halve met onze instelling geen crediet- overeenkomst hadden gesloten, zich ge durende het laatste kwartaal tot ons wendden, ter verkrijging van een liquidi- teitscrediet. Wij meenden onzen steun niet te mo gen onthouden in alle zoodanige geval len, dat voor onze vordering voldoende zekerheid kón worden gegeven en dat onze eigen liquiditeit zelve niet in gevaar werd gebracht. De moeilijke omstandigheden hebben voor onze Bank althans dit gunstige ge volg gehad, dat het oogenblik er door verhaast is geworden, dat wij meer actief de saneering van het Middenstandscre- dietwezen konden ter hand nemen. Dat onder de gewijzigde omstandig heden onze eigen liquiditeit in meerdere mate onze voortdurende aandacht heeft gevergd, vloeit mede uit bovenstaande cijfers voort. Wij waren echter in staat aan alle ons gestelde eischen te voldoen, zonder genoodzaakt te zijn onze disconto portefeuille te mobiliseeren. Ook in het afgeloopen jaar waren wij weder in de gelegenheid een aantal nieu we relatiën tot onze kantoren te trekken en al heeft zulks niet terstond geleid tot een belangrijke uitbreiding van onze zaken, wij hebben er althans door be reikt, dat wij er in geslaagd zijn, niet tegenstaande de zeer ongunstige omstan digheden, ons bedrijf toch ongeveer op peil te houden. Moeten wij ons eenerzij ds tevreden stel len met een resultaat, dat, in aanmerking nemende de zeer bijzondere tijdsomstan digheden, niet geheel onbevredigend is, anderzijds kunnen wij dankbaar consta- teeren, dat wij voor groote verliezen ge spaard zijn gebleven. Aangezien wij voor onze dagelijksche behoeften steeds matige saldi in het bui tenland moeten aanhouden, bracht de maand September ons ten aanzien van onze pondenrekening teleurstelling, zij het dan, dat het verlies uit dien hoofde niet overmatig groot was. Het werd ten laste van de rekening valuta-provisie gebracht. Ook waren wij voor een zeker bedrag betrokken bij de Stillhalte-overeenkomst; ons belang ten deze is echter inmiddels geheele afgewikkeld. Onze Winst- en Verliesrekening wijst na afschrijving van f43.204.99 (v.j. f40.075.13) op Inventaris en Safe-Inrich tingen, benevens van f 11.000 (v.j. f18.000) op Oprichtingskosten en een Re serveering van f 30.000 (v.j. f 25.000) tegen bedrijfsrisico's, een winstsaldo aan van f5.637.31. De positie der Londensche banken. Het Londensche Zondagsblad Reynold News publiceert een sensationeel artikel ov^r de internationale financieele moei lijkheden, speciaal echter over moeilijkhe den binnen de muren van de Londensche City. Het artikel wijst op de groote moei lijkheden van verschillende Londensche bankfirma's. Men weet, dat de Londen sche City met zorgen te kampen heeft, doordien bepaalde firma's ernstig getrof fen zijn door het „bevriezen" van de cre dieten op korten termijn in Duitschland enz. en ten deele ook door de Kreuger- krach. Even goed weet men echter, dat reeds maanden geleden de circulatiebank, tezamen met de vijf groote Londensche banken, de in nood geraakte instellingen te hulp is gbkomen. Hoe ver deze steun operaties zullen kunnen gaan kan men natuurlijk niet zeggen. Dat hangt geheel af van het verdere internationale politieke en economische verloop. In dit verband is bet zeer begrijpelijk, dat zekere vrees gekoesterd wordt met betrekking tot de positie van bepaalde Londensche bankfir ma's. Door de Directie der Nederlandsche Spoorwegen is de uitvoering van bestek 160755: Het maken van een overbrugging over den spoorweg Roosendaal-Vlissingen bij K.M. 53/160 nabij 't station 's-Heer- Arendskerke opgedragen aan de laagste inschrijfster, de N. V. Maatschappij tot Aanneming van Werken v.h. H. J. Neder- borst te Gouda voor f 46.200. De drievoudige moord te Putbroek. ROERMOND. Heden werd voor de rechtbank te Roermond een aanvang ge maakt met de behandeling van de straf zaak tegen de beide jachtopzieners, vader en zoon. Zij worden er van verdacht in den nacht van Vrijdag 27 op Zaterdag 28 No vember van het vorige jaar in de nabij heid van Putbroek, een 'gehucht hij- Roer mond, den 27-jarigen F. Werens, den 19- jarigen M. Kersten en diens 27-jarigen broer W. Kersten vanuit een hinderlaag te hebben neergeschoten met een jachtge weer en een parabellum. Zij zouden hun slachtoffers hebben begraven op een plek iin het boseh, dicht in de nabijheid van den weig waar het misdrijf plaats vond. De beide jonge imannen waren op den bewusten avond uitgegaan, waarschijnlijk om strikken na te zien. Zij kwamen nooit terug.De ouders deden aangifte bij de politie en de bossc'hen werden grondig af gezocht. Eindelijk had dit onderzoek resul taat. In een kuil van ongeveer een meter diep werden de lijken van de drie ver misten gevonden, nadat op die plaats was gegraven. Bij de sectie bleek, dat de slachtoffers vanuit een 'hinderlaag lafhartig waren neergeveld op nog geen kilometer afstand van de woning. Met man en macht werd een grondig politieonderzoek ingesteld. Weldra werd een spoor gevonden; het resultaat was, dat de 55-jari'ge jachtopziener H. v. d- E. en zijn 22-jarige zoon M. v. d. E., politieagent te Posterholt, in 'hechtenis werden geno men. Te hunnen huize werden vijf revol vers en vier geweren in beslag genomen. In hetzelfde dorp werd sedert eenige maanden een 23-jariige jongeman, Roe- broekx genaamd vermist. Politie en bewo ners trokken op onderzoek uit en ook zijn lijk werd 'gevonden. Dit laatste geval is de beide verdachten niet ten 'laste ge legd. Tijdens het vooronderzoek hebben beide verdachten hardnekkig ontkend ook maar iets met het geval uitstaande te hebben. Zij worden verdedigd door Mr P. C. G. Tripels, advocaat te Roermond. Door het O.M. zijn 35 getuigen en des kundigen gedagvaard. OSLO. De directeur van de bankbiljet- tendrukkerij van de Noorsche bank, is ge arresteerd onder beschuldiging een groot aantal bankbiljetten, die bij het 'drukken beschadigd waren en die vernietigd moes ten worden, zich te hebben toegeëigend en ■ze te hebben uitgegeven. Naar hij ver klaarde, heeft hij zich een bedrag van 4000 'kronen aan beschadigde bankbiljetten toegeëigend. LONDEN. Gisteravond is MacDonald officieel op de hoogte gebracht van den gang van zaken in Duitschland. Kort daar op werd een kabinetszitting gehouden, waarin van het aftreden van Briining ken nis werd genomen en de nieuwe situatie daardoor ontstaan," onder het oog werd gezien. In bevoegde tóngen gelooft men niet, dat uitstel van de conferentie te Lau sanne hiervan het 'gevolg zal zijn. daar uitstel in verband met den afloop van het Hoover-moratorium niet wel mogelijk is. BERLIJN. President Hindenburg heeft ook vandaag de leiders van verschillende parlementaire 'groepen in gehoor ontvan gen. De Rijkspresident hoopt nog 'heden met de besprekingen met de partijleiders gereed te komen. Hedenmiddag om 5 uur zal een vergadering van het Senioren convent worden gehouden. Goes, 31 Mei 1932. Eieren per 100 stuks 1.70, per 25 stuks 42% ct., winkelprijs 2)4 ct., ganseieren 4 en 6 ct. Eendeieren 1.70 per 100 stuks. Boter per kilo 90, per halve kilo 45, winkelprijs 55 ct. V.P.Z. Aanvoer 32849 eieren. Prijs £2 per 100 stuks. MIDDELBURG. 30 Mei 1932. Kleine veiling: Zeeuwsche blauwe 50—81 ct. per 25 kg.; nieuwe aardappelen 2326, drie lingen idem 23, poters idem 1924, kriel idem 1116, tomaten 3351, aardbeien 72127, druiven 1.95, perfectboonen 1.15, peulen 8489, moskrul 1417, snijsla 5, spinazie 1526, zuring 37, postelein 1728, alles per K.G.; colea's 7 ct. per pot, violen 12 ct. per 10 stuks; pioenen 36, balrozen 8 ct. per bos; peen 13 27, radijs34, rammenas 5,5—6,5, raap stelen 3,5, selderie 45, kropsla 14,5, bloemkool 435, komkommers 1221, rabarber 1,53,5 ct., alles per bos of per stuk. MIDDELBURG. Exportveiling van 31 Mei 1932. Tomaten U.G.B.: tomaten A 46.70, tomaten C 46.80; buiten U.C.B.: to maten CC 25, tomaten B 31.30, alles per 100 K.G. Aanvoer 400 K.G. VLISSINGEN. Veiling van 29 Mei 1982. Nieuwe aardappelen 2830, poters 29 31, asperges Ie soort 45—47, idem lie soort 32, tomaten 53, moskrul 721, spi nazie 1523, postelein 1518 ct., alles per K.G.; kipeieren 20, eendeieren 20 ct. per 10 stuks; bloemkool 1327, sla 1 3,5, komkommers 13,514 ct., alles per stuk; raapstelen 3, radijs 2—2,5, selderie 45 rabarber 2—4,5, rammenas 3,54, peeën 1722,5, anjelieren 15, pioenen 25 35 ct. alles per bos; Petunia 8, Bego nia 3,5, Mezems 6, Salvia 11 ct., alles per plant; peterselie 15, kervel 4—6, zu ring 2628 ct. per kist; aardbeien 15 29 ct. per botje; idem 50—64 ct. per pond; druiven (Frankenthaler) 83 ct. per pond. ST. MAARTENSDIJK. Ondertrouwd: J. A. de Graaf 43 j. jm en W. Priem, 34 j. jd.; J. Noom 34 j. jm. en A. F. Engel- vaart, 30 j. jd.; H. M. Duijnhouwer 28 j. jm. en H. G. Polderman 22 j. jd.; A. G. v. d. Berge 26 j. jm. en R. de Korte 20 j. jd. Getrouwd: J. J. Breure 32 j. jm. en M. C. Stouten 29 j. jd. Geboren: Pieter Marinus z.v. M. Ne- lisse en M. van Beveren; Gerard Willem z.v. D. Scherpenisse en C. J. Boogerd. Overleden: J. Bout, 90 j. wednr. van J. Hage; R Jasperse 81 J. wed. van L. van Beveren. Over de maand April 1932. SCHERPENISSE. Gehuwd: M. Ver- kerke, 30 j. te Tholen en J. L. Opree 24 j. Stoomvaart-Mij. Nederland. POULAU BRAS, thuisr., p. 29 Ouessant. POELAU LAUT, uitr., 29 v. Bremen te Londen. POELAU ROEBIAH, thuisr., 27 v. Bela- wan. TARAKAN, thuisr., p. 29 Ouessant. Rotterdamscbe Lloyd. BALOERAN, thuisr., 29 v. Sabang. BONDOWOSO, thuisr., p. 30 Ouessant. DEMPO, uitr., p. 29 Finisterre. GAROET, thuisr., p. 29 Gibraltar. INDRAPOERA, uitr., 30 te Belawan. PALEMBANG, thuisr., p. 30 Kaap del Armi. BIBAJAK, 30 v. Batavia te Rotterdam. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Verw. tot den avond van 1 Juni 1932: Zwakke tot matige wind uit Zuidelijke richtingen, half tot zwaar bewolkt, aan- vangelijk weinig of geen regen, iets war mer overdag. Stand van hedenmiddag 3 uur: Stand van gistermiddag 3 u.: 758. Licht op voor fletsere Woensdag 9 n. 89 min.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1932 | | pagina 3