Rechtzaken Land- en Tuinbouw Telegrammen. Laatste Berichten. Marktberichten. Burgerlijke Stand Finantiëele Berichten Afloop Verkoopingen en Aanbestedingen Scheepstijdingen. Advertentiën. jaar. Misschien een gevolg van de ta- riefsverhooging? Tram met werkloozen ontspoord. Gistermorgen is nabij den spoorwegovergang te Weerdinge een tram die werkloozen uit de gemeente Emmen naar de rijkswerkverschaffing te Zwin- derscheveld vervoerde, ontspoord. De lo comotief en een der met arbeiders gevul de wagens werden uit de rails geworpen, doch niemand bekwam kwetsuren. De tram ondervond eenige uren vertraging. Naar de oorzaak wordt een onderzoek ingesteld. Men schijnt aan kwaadwillig heid te denken. Roofoverval op een oude vrouw. Uit Alphen aan den Rijn wordt gemeld: Dezer dagen hebben onbekende perso nen getracht een overval te plegen op een 69-jarige vrouw, die in een woonschuit onder de gemeente Ter Aar gehuisvest is De poging mislukte, toen de vrouw met een misthoorn alarm maakte. In den nacht van Zondag op Maandag echter, te ongeveer half twee, hebben twee mannen opnieuw een poging gewaagd, en ditmaal met meer succes. Zij drongen de woonschuit binnen, en na de vrouw te hebben gebonden en haar een prop in den mond te hebben geduwd, zijn zij er met haar spaarduitjes, ten bedrage van onge veer f 300, vandoor gegaan. De vrouw, die zich met veel moeite heeft weten los te werken, schreeuwde om hulp, waarop een brugwachter kwam toe snellen, die telefonisch de politie op de hoogte heeft gebracht. Deze stelde echter dadelijk een uitgebreid onderzoek in, dat echter tot nu toe geen resultaat heeft op geleverd. Een gerechtelijke verkoo- ping uitgesteld. Gistermorgen is het op den Beukelsweg te Rotterdam ru moerig geweest. Er zou een gerechtelijke verkooping geschieden in de woning van een kapper. Toen de deurwaarder ver scheen, zat het huis vol vrienden van den kapper, zoodat de bonafide koopers niet binnen konden komen. De verkooping is uitgesteld. Vóór het huis is gedemon streerd tegen den deurwaarder. De politie heeft aan het relletje een einde gemaakt. Inbraak bij een bank van 1 e e n i n g. In den nacht van Zondag op Maandag is ingebroken in de Stadsbank van Leening aan de O. Z. Voorburgwal te Amsterdam. Een groot aantal zilveren en gouden voorwerpen en kleine diaman ten voorwerpen, ter waarde van ruim f 3000 is ontvreemd. Een agent van politie heeft een onbekend persoon zien vluchten langs een regenafvoerbuis. De agent heeft geschoten, doch de dief wist te ontkomen. Geheime zender te Devem ter. In den nacht van Zaterdag op Zon dag, plm. 2 u. werd door de politie te De venter opgebeld door een, naar de stem te oordeelen, jongmensch, die den dienst- doenden ordebewaker verzocht te willen luisteren naar de uitzending, die op een golflengte van 296 M. plaats vond. De politie voldeed inderdaad aan het verzoek en luisterde naar de uitzending van een schitterende collectie gramofoon- platen. Intusschen hadden de geheimzin nige oproepers niet de vermetelheid veel te spreken, omdat dit wellicht aanleiding zou kunnen zijn, dat men hen op het spoor kwam. De politie stelt thans een onderzoek in. Deviezensmokkelaars aan gehouden. De Duitsche douane te Her- zogenrat heeft een auto aangehouden met twee Polen, die in het bezit waren van 350.000 Mark en f 45.000, welk geld over de Nederlandsche grens zou worden ge smokkeld. In de auto werd verder een om vangrijke correspondentie gevonden, waar uit het bestaan van een uitgebreide orga nisatie tot het smokkelen van deviezen blijkt. Het in beslag genomen geld en de papieren zijn ter beschikking van de dou ane-autoriteiten te Dusseldorp gesteld. Dezaa k-T e e r 1 i n g. Het gerechts hof te Den Haag heeft het vonnis van de Arrondissements-rechtbank te Middelburg bekrachtigd, waarbij M. T., oud-leeraar aan de Zeevaartschool te Vlissingen de vordering werd ontzegd tegen het bestuur dezer school wegens het z. i. onrechtmatig gegeven ontslag. Dure liefhebberij. Op de Ja- valaan te Hilversum woont iemand, die er zijn hobby van maakte het overschot uit den rioolput te werpen over de schut ting van zijn buurman. Reeds was dit on- frisch geschenk een rechtzaak geweest, waarbij de kantonrechter den milden ge ver tot een paar weken rust veroordeelde. Bij het vrij komen ging de laanbewoner weer verder met zijn liefhebberij, doch thans trachtte hij dit ongemerkt te doen. Hij werd echter op heeterdaad gesnapt. Vrijdag j.l. werd hij in de rechtzaal ver oordeeld tot f 1500 boete of 4 maanden hechtenis. Zulks om hem de onhebbelijk heid voor goed af te leeren. ImWesten nichts neues. Zooals men zich zal herinneren hebben zoowel de rechtbank te Middelburg als het gerechtshof in den Haag de firma S. te Vlissingen veroordeeld tot f40 boete wegens benadeeling van een gezelschap dat een tooneelvoorstelling zou geven met bovengenoemden titel, door te publicee- ren, dat dit niet was wat men er van verwachtte. De firma S. zag daarin een benadeeling van haar bioscoop-onderne ming. De zaak is door den Hoogen Raad naar het gerechtshof te 's Hertogenbosch ver wezen en dit beeft S, thans vrijgesproken. Kring Walcheren Z. L. M. Maandagmiddag vergaderde de kring Walcheren van de Z. L. M.. De voorzitter, de heer Mr M. G. van der Minne, heette de ongeveer 30 aan wezigen welkom en in het bijzonder, den heer Ir Siebenga, algemeen secretaris. De voorzitter deelde mede, dat de kring organiseerde een ploegwedstrijd met 21, een cursus in veeverloskunde met 29, een in motorkennis met 52 geslaagde leer lingen, terwijl een cursus in paardenken nis met 14 deelnemers te Aagtekerke nog niet geëindigd is. Aan den heer G. Zwagerman is op diens verzoek een extra subsidie vein f 10 toe gekend voor de rundveekeuringen, die in dezen tijd zeker moeten doorgaan. De heer Zwagerman zond een tweede verzoek in en wel om mede te werken aan de tot stand koming van een varkensfonds, waarvan het doel is beeran en biggen van het Deensche varkensras in te voeren in Zeeland. De invoer van Deensche fokdieren zal de kans op export in de toekomst zeer kunnen bevorderen. Men zal op die ma nier een varken krijgen, dat 't meest ge vraagd wordt. De vergadering besloot f 25 bij te dra gen. Naar aanleiding van een schriftelijk geuite wensch inzake vermindering van de kosten van sera- en entstoffen, zeide de voorzitter, dat een voorloopig on derzoek heeft uitgemaakt, dat de tarieven van de veeartsen niet beslist te hoog zijn, vooral niet als zij eenige dieren in de zelfde omgeving gelijk kunnen inënten, maar de zaak zal nader met de veeartsen besproken worden. Uit de vergadering werd o.a. gewezen op de dure embalage, die wel 40 pet van den prijs uitmaakt, terwijl van andere zijde werd opgemerkt, dat de buitenland- sche sera en entstof goedkooper zijn dan de binnenlandsche. De afdeéling Grijpskerke vroeg of men niet kan komen tot verplichting van ge bruik van koopbriefjes bij den aardappel- handel. De voorzitter zeide, dat het ge- wenscht is, dat alle afdeelingen dit in voeren. De handelaren voelen er ook voor doch de com m issionnairs niet. Het fs noodzakelijk, dat iedere landbouwer een briefje eischt. Het niet vragen is voor den verkooper een groot risico. De heer Wisse zeide, dat de goede kooplui dan juist komen, maar de knoei ers blijven voor de briefjes weg. De heer Gastel zeide, dat van een gehouden enquete de resultaten niet zijn meegevallen. De meeste leden zeiden: Als ze het allemaal doen, doe ik het ook. Men moet namens den kring de leden opwek ken. De voorzitter zeide, dat het kring- bestuur gaarne zal opwekken, maar men moet er mee beginnen. Een der aanwezigen sprak over een boete van f 25 als iemand zonder briefje verkoopt. De voorzitter antwoordde, dat er altijd zullen zijn, die niet mee doen. De heer Wisse meende, dat deze juist de knoeiers zijn. De secretaris, de heer J. Langebee- ke, bracht daarop het jaarverslag over 1931 uit. Bij de onderlinge Walchersche slachtveeverzekering waren verzekerd 919 ossen, stieren en vaarzen, 305 varenkoeien 1024 kalveren en 247 varkens, tegen pre mies van resp. f 1.40, f 2.80, f 0.70 en f 0.20. De poging tot veiling der Zeeuwsche eigenheimers, liep tegen, omdat men bui ten de veiling om er nog meer van maakte. De kring spande zich voor de bestrij ding der t.b.c. onder het vee. Verder had het bestuur veel werk in verband met het abattoir, de tarwewet en den steun aan de bietenverbouwers. Hierna sprak IrJ. Siebenga over: „De toepassing van de Landbouwuitvoer- wet op pootgoed". Spreker begon met er op te wijzen, dat men in België, Frankrijk, Engeland en Duitschland de cultuur van consumptie aardappelen zeer heeft uitgebreid. Als nu in die omliggende landen de oogst goed is, heeft men onze aardappelen niet meer noodig. De afzet hangt dus aan een zwak ke zijden draad. Spreker zeide verder, dat Nederland goede pootaardappelen kan le veren, niet alleen doordat het goede kwee kers heeft, maar ook, omdat het hier een goed klimaat en in de kleiprovincies ook een goede grond heeft. Zeeland neemt daarbij een bevoorrechte plaats m. De vraag nam de laatste jaren geweldig toe, maar de consulent in Frankrijk, de heer Sevenster, moest ook spreken van een schrikbewind van knoeiers. Velen werken met schijncertificaten. Eén had op alles een A staan en als men hem dan vroeg, hoe dat kwam, zeide hij, dat dit een soortnummer was en ook nog B en G te hebben, maar die zag men ver der nooit. Het groote gevaar is daarom, dat alles wat uit Holland komt, in het ge drang raakt. Het is voorgekomen, dat 5 landbouwers samen een keuringsdienst stichtten. Dan was van hen natuurlijk al les goed en kreeg een certificaat. Door dit alles kwam de vraag naar vo ren, of de Landbouwuitvoerwet ook hier niet van toepassing moest worden ver klaard. De Centrale Controle Commissie is voor uitvoer-keuring, doch wilde aan vankelijk de controle bij de organisatie houden, omdat dit het U. G. B. veel heeft geleerd. Bij de grens is keuring niet meer mogelijk, er moet keuring te velde plaats hebben, 't Is echter gewenscht, dat ieder product onder dezelfde voorwaarden ge keurd wordt en daarom voelde men te moeten komen tot één keuringsdienst, maar als die er zou komen, moest er ook sa menwerking zijn met het K. I. Z. en moet de keuring geheel los staan van de wijze van afzet van het product. Men heeft over deze kwestie 1 tot 2 jaar strijd gevoerd met Friesland. Op het departement is men benauwd zich aan koud water te branden. Ten slotte kwam men ook met het EL. I. Z. tot een compromis. Er komt nu een cen trale keuring, aangewezen door de orga nisaties, die zich met den handel niet be moeien. Wel gaat de keuringsdienst de wijze na, waarop de zaken worden gedreven. Als spreker over deze dingen spreekt, geeft men hem in het openbaar nooit on gelijk, maar als hij eens stil luistert, b.v. op de beurs, dan hoort hij wèl bezwaren, maar in den regel van personen, die niet zuiver op de graat zijn. Spr. weet van iemand, die 6 H.A. ongekeurd en 1 H.A. gekeurd had en later biedt hij dan alleen gekeurd aan met en zonder plombe. In ieder geval, zoo besluit spreker, zijn de pootaardappelen nog een product met perspectief. Daarom moet men zich op het verbouwen toeleggen. De voorzitter bracht den heer Siebenga dank voor zijn duidelijke uit eenzetting. Rondvraag. De heer De Buck vroeg, of men werkelijk niet meer dan twee vergunningen per jaar voor huis- slachting kan krijgen; hij heeft althans reeds twee maal geslacht en nu vernomen, dat hij in het najaar geen toestemming meer krijgt. De heer Siebenga meende, dat dit toch wel zal worden toegestaan. De heer Franse, vice-voorzitter van den kring, wees er op, dat de heer v. d. Minne in het eerste jaar van zijn voorzit terschap reeds veel voor den kring heeft gedaan, maar ook als lid van 't Zeeuwsch Pachtbureau en van de Gewestelijke tar- we-organisatie. Spreker brengt hem daar voor dank. De voorzitter bracht dank voor die vriendelijke woorden. De heer Wisse vroeg nog, of de Go- operatie Eiland Walcheren geen poters uit Zeeland kan betrekken. Dit gaf aanleiding tot eenige bespreking waarbij o.a. naar voren werd gebracht, dat een product in eigen streek niet gewild is; het moet bepaald van elders komen. Hierna sluiting. H. M. de Koningin en H. K. H. Prinses Juliana te Bodegraven. BODEGRAVENHedenmorgen hebben H. M. de Koningin en H. K. H. Prinses Juliana een bezoek gebracht aan de we- kelijksche kaasmarkt alhier. De burge meester heeft de hooge gasten ontvangen, die daarop geruimen tijd tusschen de kaasboeren en de kooplieden vertoefden. Zij hadden een langdurig onderhoud met één der kaasboeren en informeerden naar den toestand in het zuivelbedrijf. Nadat eenige ververschingen waren gebruikt, hadden de hooge bezoekers een onderhoud met drie kaas-exporteurs en twee land bouwers. Het bezoek duurde ongeever 1 Yi uur. Daarna werd een bezoek aan enkele kaaspakhuizen gebracht. Te tien uur ver trokken de Koningin en de Prinses naar Gouda. Ook daar zouden enkele kaaspak huizen worden bezocht. De arbeid in de textielfabrieken hervat. ENSGHEDé. Hedenmorgen is het werk in de textielfabrieken hervat. Er was veel politie op de been, die echter niet behoef de op te treden. Overal was het rustig. Een groot aantal arbeiders is nog buiten de poorten gebleven, maar successievelijk zal dit aantal verminderen. Reeds deze week zal vermoedelijk het grootste deel weer aan het werk kunnen gaan. Het is onjuist, dat slechts 60 pet. der arbeiders weer werk zal vinden. Dit geldt slechts door toegepaste rationalisatie voor enkele fabrieken. In het algemeen zal het per centage aanmerkelijk hooger zijn. UTRECHT. De Rechtbank veroordeelde heden den 25-jarigen J. uit Amerongen, gewezen administrateur van de waterlei ding aldaar, wegens verduistering van f 5320 ten nadeele van de gemeente en valschheid in geschrifte tot 1 jaar gevan genisstraf met aftrek van preventieve hechtenis, waarvan zes maanden voor waardelijk. ALMELO. Ook hier is de arbeid in de textielfabrieken, waar gestaakt was, her vat. Slechts enkelen konden niet te werk worden gesteld. Alles had een rustig ver loop. ROOSENDAAL. Maandagavond had te "Hoeven een ernstige vechtpartij in een café plaats. In dat café vertoefde een 4- tal personen, van wie één den zoon van den caféhouder bewusteloos neersloeg. De caféhouder, die op het tumult kwam toe- loopen, sloep den dader eenige malen met het hoofd tegen den grond, zoodat deze met ernstige verwondingen naar het zie kenhuis moest worden vervoerd. De ka meraden van den getroffene gingen nu den caféhouder te lijf, maar deze was te gen hen opgewassen en wist het geheele stel naar buiten te werken. Daar werd de strijd voortgezet. Ook werden de rui ten van het café stukgegooid en werden ramen en deuren met balken gerammeid. De politie arresteerde later enkele ge wonde vechtersbazen. DIEREN. Gisteravond hebben opnieuw botsingen plaats gehad tusschen betoo- gers en politie. Twee politiemannen wer den gewond. Eén belhamel, die een sabel houw had opgeloopen, is in arrest ge steld. Om 10 uur was alles weer rustig. MOSCOU. Uit Shanghai wordt gemeld, dat de Japanache troepen gisteren plot seling een algemeenen aanval hebben ondernomen op de Chineesche stellingen nabij Shanghai. De aanval duurde onge veer twee uur en zou door de Chineesche troepen zijn afgeslagen. PARIJS. Tardieu is hedenmorgen weer te Parijs aangekomen. Hij verklaarde over de besprekingen te Londen zeer bevredigd te zijn. Van resultaten kan geen sprake zijn, omdat niets definitiefs besloten is. PARIJS. Heden gaat de 24-urige pro teststaking van theaters, bioscopen, varié té's en cabarets in. FRIEDRICHSHAVEN. Vanmorgen te 6 u. 32 is de Zeppelin voor de tweede maal in 1932 gestart voor een reis naar Zuid-Amerika. Tengevolge van den storm ondervond het vertrek twee uur vertra^ ging. Aan boord bevinden zich acht pas sagiers. Wolf aartsdijk. Gisteravond omstreeks half elf werd de brandweer alhier gealar meerd voor een uitslaanden brand die ontstaan was in den winkel van P. van Strien te Oud-Sabbinge. De bewoners la gen allen te bed. De vrouw, wakker ge worden door het springen van glasrui ten, wekte haar man, in de meening, dat er inbrekers aan het werk waren. De man begaf zich hierop naar den winkel, die in lichte laaie stond. Vlug werden de drie jongens gewekt die op den zolder sliepen en welke zich evenals de vrouw in nachtgewaad naar buiten begaven en alarm maakten. Door het krachtig optre den van de brandweer kon het woonhuis behouden blijven, evenals den inboedel. De winkel met inventaris brandde echter geheel uit. Verzekering dekt de schade. De oorzaak is tot heden onbekend. Koudekerks. Loop der bevolking van 16 tot en met 31 Maart 1932. Ingekomen: H. Gornelisse, E 20, uit Gelebes (N. 0. I.). Vertrokken: Mevr. de wed. H. G. Een hoorn, geb. Kluit, E 163, naar 's-Graven- hage; W. de Witte, B 131, naar Bigge- kerke; Mej. J. Overweel, D 31c, naar Mid delburg; K. Pouwelse, D 203, naar Arn hem; S. Baas en gezin, B 267, naar 0.- en W.-Souburg. Arnemuiden. Bevolking. Ingekomen: uit Groede P. J. Israël, A 1; uit Middel burg A. Ch. Zeggers, A 144; uit Middel burg, J. D. de Doelder D 8; uit St. Lau rens J. Dieleman en gezin, D 12; uit Hoo- geveen H. Scholing en gezin, A 157; uit Reeuwijk A. W. v. d. Graaff A 42; uit N. en St. Joosland P. G. de Kam Kool- aard A 198. Vertrokken: naar 'sH. Arendskerke J. Meerman; naar Lunteren Sp. 19 E Dol- dersum; naar Vlissingen „Bethesda" J. de Klerk; naar Veere D 19, Gh. Tissink en gezin. Goes, 5 April 1932. Chevaliergerst 6.506.75; kookerwten 1012, kroonerwten 1011.50; schok kers 1316.25, bruine boonen 5.507, mosterdzaad 25.5026 gld. Aanvoer flink; handel gewoon. Eieren p. 100 f 1.70, middenpr. p. 25 42,5 ct., winkelprijs 2,5 ct.; boter p. k.g. f 1, middenpr. p. pond 50 ct., winkelpr. 60 ct. Fabrieksboter 65 ct., eendeneieren f 1.70 p. 100, ganseieren groote 8 ct., kleine 6 cent. V.P.Z. aanvoer 40.456 eieren. Prijs f 2 p. 100 stuks. GOES. Veiling van 4 April. Witlof 12 15, spruiten 38, spinazie 1318, koolrapen 0.701.20, kroten 0.30, stek- uien 1.60, aardappelen 2.103.50, idem poters 1.301.50 gld. alles per 100 k.g.; bloemen (narcissen) 11.40, radijs 1.80 2.80, prei 211 gld. alles p. 100 bos; gladiolusbollen 0.200.30, bloemkool 15, idem uitschot 1, roode kool 1.90—3.10, koolplanten 0.150.18, kropsla 5.60 7.20, idem 2e soort 4.104.20, prei 0.40 0.50 gld. alles p. 100 stuks. KAPELLE. Veiling van 4 April, spina zie 1013, snijsla 31, witlof 69, aard appelen 13 ct. alles p. k.g.; kropsla 5.307.60 gld. p. 100 krop; radijs 1.60 2.50 gld. p. 100 bos; narcissen 11.50 gld. p. 1000 stuks. MIDDELBURG, 4 April 1932. Kleine veiling. Aardappelen: Z. blauwe 86-130, Poters id. 25-49, Bonte poters 25, Drie lingen 36-45, alles per 25 K.G. Spruiten 8-24, Veldsla 6-8, Witlof 13- 18, Baksla 33-40, Moskrul 31-36, Snijsla 28-36, Spinazie 14-26, Kroten 3-5, Uien 6-9, roode kool 1-2, peen 3-5, rapen 1-3, Bakpostelein 46, Winterpostelein 7-11, alles per K.G. Komkommers 22 cent per stuk. Tuinkers 6-8 per doosje. Flieren 25 cent per 10 stuks. Tulpen 10-13, Narcissen 2-4, beiden p. bos. Violen 6-7, Madelieven 10, beiden per 10 stuks. Aardbeien 1.5-2.5 per stuk. Rapen 1-1.25, raapstelen 3-3.5, Prei 3.5 -8, boerekool 2-3.5, savoye kool 1.5-7.5, roode kool 1-4.5, knolselderie 1.5-4.5, sel derie 1-5.5, peterselie 5.5, kropsla 1.5-8.5, radijs 4-6.5, bloemkool 2.5-32, rabarber 7-16, alles per stuk of per bos. Over de maand Maart B0RSSELEN. Ondertrouwd; 29, Louis Adriaan de Pree, 34 j. Jm. te Colijnsplaat en Elisabeth v. d. Velde, 30 j. jd. Gehuwd: 2, Frederik Willem Jacob Im- minck, 37 j. jm. en Dorothea Maria Al- fonsina Buys, 28 j. jd. 4, Jan Murre, 20 j. jm. en Catharina Voole, 21 j. jd. Geboren: 4, Janna Pieternella, dv. Adri aan Corstanje en Adriana Pieternella v. d. Gieze. 11, Marinus Jan, zv. Izak Adri aan de Bue en Louwrina Otte. Overleden: 2, Cornelia, 3 d., dv. Jacob Cornelis Vermue en Jobje de Winter. 6, Gerard Verburg, 91 j., wedr van Johanna Bras. 16, Jan de Muynck, 55 j. echtg. van Maria Boone. 17, Johannes Huige, 61 j., echtg. van Johanna. Faas. NISSE. Geboren: 6, Hendrica, dv. Ni- colaas Otte en Johanna Jacoba van der Vliet. 21, Willem Jacobus, zv. Louwerus Bosman en Krina Hubrina van Schaik. Wisselkoersen. Amsterdam, 5 April, 2.30 u Berlijn 58.6058.70. Londen 9.269.36. Parijs 9.72—9.77. Brussel 34.5534.60. New York 2.47ys—2.47%. Kamper Bank en Boaz-spaarbank. Te Zwolle is een verificatievergadering gehouden in het faillissement der N. V. Kamper Bank en Stichting Spaarbank van de Boazbank. De belangstelling was niet groot. Curatoren hebben in beide fail lissementen rapport uitgebracht, en mede gedeeld, dat de uitkeering van het divi dend der Boaz-Spaarbank ten nauwste verband houdt met die der Kamperbank. Naar schatting zal de Kamperbank 25 pet. kunnen uitkeeren. Zal dit zoo zijn, dan is het niet onmogelijk, dat dan aan spaarders der Boazbank 27 pet. wordt uit gekeerd. Echter zijn deze cijfers slechts schattingen, en zal het verder verloop af gewacht moeten worden. Arnemuiden. Notaris J. Terpstra heeft Zaterdag alhier publiek verkocht een huis aan de Molenstraat C 85. Kooper dhr P. van Belzen Gz. voor f 2150. Stoomvaart-Mij. Nederland. P. G. HOOFT, uitr., p. 2 Perim. ENGGANO, thuisr., 1 v. Padang. TAJANDOEN, uitr., 3 te Balik Papan. TAWALI, uitr., p. 1 Gibraltar. Rotterdamsclie Lloyd. SLAMAT, thuisr., p. 4 Perim. BALOERAN, 4 v. Batavia te Rotterdam. KOTA INTEN, thuisr., 2 v. Port Said. KOTA TJANDI, uitr., p. 3 Ouessant. JAGATRA, 3 v. Rott. te Hamburg. SIBAJAK, uitr., p. 3 Kaap del Armi. BONDOWOSO, uitr., 4 te Singapore. GAROET, uitr., p. 2 Perim. KERTOSONO, thuisr., 3 v. Sabang. TOSARI, thuisr., p. 3 Sagres. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Verw. tot den avond van 6 April 1932: Zwakke tot matige N.W. tot Z.W. wind, zwaar bewolkt tot betrokken, waarschijn lijk eenige regen, aanvankelijk weinig ver andering in temperatuur, later iets zach ter. Stand van hedenmiddag 3 uur: Licht op voor fietsers: Woendsag: 7 u. 3. Eenige kennisgeving. Hedenmiddag overleed te Serooskerke (W.) tot onze diepe smart ons aller lieve lingetje JOHANNA, in den leeftijd van bijna 8 maanden. Wij vertrouwen op Gods verbondsbelofte. 1 Anna-Jacobapolder: J. P. VAN DIJK. A. C. VAN DIJK—SCHOUT. RINI. JAN. Middelburg: Familie VAN DIJK. Serooskerke (W.): Familie SCHOUT. Serooskerke (W.), 4 April '32.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1932 | | pagina 3