jarige ffënommée Uit de Provincie. Kerknieuws. Marktberichten, Telegrammen. Burgerlijke Stand Scheepstijdingen. Radio-nieuws Advertentiën. Ingezonden Mededeellng. Mlllioenen menschen danken hunne gezondheid aan hel dagelijksch gebrek van Quaker. Doctoren en opvoeders der jeugd hebben het reeds gedurende aanbevolen. De autoboising te 's-Heer Arendskerke. Betreffende de autobotsing te 's-Heer Arendskerke kunnen wij nog nader mel den, dat de botsing plaats had in 'n bocht van den weg bij de Drie Linden, tusschen een personen-auto, bestuurd door den heer de Jonge uit Ovezand, waarin geze ten was de familie Vervaat uit Goes, en een reclame-auto van de Ghlorodont-tand- pasta, waarin naast de chauffeur een ver tegenwoordiger van genoemde fabriek zat. De botsing was zóó hevig, dat beide auto's van voren zoo goed als vernield waren en uit elkaar moesten worden ge trokken. Alle inzittenden werden mm of meer ernstig gewond. De beide inzittenden van de reclame- auto (die Duitschers waren) werden naar hei Gasthuis te Goes vervoerd. De chauf feur maakt het redelijk wel, maar de ver tegenwoordiger der fabriek is er zeer ern stig aan toe. Hedenmorgen was hij nog steeds buiten bewustzijn. De inzittenden van de andere auto wer den naar het Ziekenhuis St Joanna ver voerd. Fier bleek, dat de chauffeur en de heer Vervaat en diens zoon er met enkele schrammen en kneuzingen waren afgeko men. Zij konden na verbonden te zijn huis waarts keeren. De vrouw van den heer V. had echter, zij het uitwendige, verwondin gen opgeloopen, zoodat zij in het zieken huis werd opgenomen. Een logé van de familie V., broeder Eufrasius uit Den Haag, had een gecompliceerde beenbreuk bekomen. Ook hij werd ter verpleging op genomen. Het parket uit Middelburg werd ge waarschuwd en was spoedig ter plaatse met den autokeuringsdeskundige, dhr Vij geboom uit Vlissingen. De bestuurder van de luxe auto heeft vermoedelijk te veel naar links en de andere auto te hard ge reden. Het openbaar slachthuis te Vlissingen. Onze lezers herinneren zich dat eenige maanden geleden het nieuwe coöperatief abattoir te Vlissingen is geopend. Bij de plechtige opening wees de burge meester o.a. op de prachtige samenwer king met de slagersvereeniging. Het merkwaardige geval deed zich echter voor, dat reeds de eerste dagen na de in gebruikneming van het slachthuis bijna niemand der slagers daar slachtte, doch he|t vleesch uit de naburige ge meenten aanvoerde. Het gevolg was: groote vermindering der inkomsten, werkloos personeel in het abattoir enz. Er liepen geruchten, dat B. en W. een gewijzigde verordening zouden hebben af gekondigd, welke met spoed door de hoo- gere autoriteiten zou zijn goedgekeurd, waarin het verboden was vleesch uit an dere gemeenten in te voeren en die de slagers dus zou dwingen in hun eigen abattoir te slachten. Bij informatie ter bevoegder plaatse is gebleken, dat dit laatste natuurlijk geheel onjuist is. B. en W. kunnen geen verorde ning afkondigen, zonder dat de Raad die eerst heeft aangenomen. Bovendien kan geen enkele gemeente hare grenzen voor den invoer van goedgekeurd vleesch slui ten. Dit ware al te dwaas. Wij vernamen, dat inderdaad een aan tal slagers weigert in hejt abattoir te slachten. Aan de zoo hoog geroemde sa menwerking schijnt dus wel het een en ander te mankeeren. Er is geen enkele verordening, die hen nu of straks daar toe kan dwingen. Wel kan de gemeente een invoer keur loon heffen van elders geslacht vleesch. Daartoe heeft ook Vlissingen het recht gekregen. Er was echter tusschen de ge meente en Ged. Staten verschil van mee ning over het bedrag van dat loon. De gemeente wilde 4 cent per K.G. heffen, maar moest dit van Ged. Staten terug brengen tot 2 cent per K.G. Aangezien deze verordening nog niet door de Kroon is goedgekeurd, behoeft er nu nog in 't geheel geen invoerkeurloon betaald te worden. Vlissingen. De Ned. Chr. Reis ver een. had gisteravond in „De Oude Vriendschap" een z.g. Steravond georga niseerd, die maar matig bezocht was. De N.C.R.V. bestaat dit jaar 10 jaar en is in dien tijd gegroeid tot een vereeniging van plm. 15000 leden. Dit 10-jarig bestaan zal gevierd worden allereerst in Zwit serland, het toeristenland bij uitnemend heid, waarheen 13 reizen zijn georgani seerd (een paar z'jn. er nu reeds vol tee kend), met op 4 Aug. samenkomst van alle deelnemers te Interlaken. In Neder land word* dit lustrum herdacht in Mid delburg op 31 Augustus. Over deze Zwitsersche Stertochten, zoo als deze jubileumreizen genoemd worden, sprak nu dhr J. Westerhoud uit Den Haag, directeur van het Bureau der Ver eeniging. Zijn lezing werd geïllustreerd door prachtige lantaarnplaatjes, terwijl na de pauze dhr Graziano van de Zwitsersche Verkeerscentrale nog enkele Zwitsersche films vertoonde. Hedenmorgen is het Duitsche stoom schip „Halle" op de reede in aanvaring geweest met het Engelsche stoomschip „Marga". De „Halle" bekwam averij aan den boeg en keerde naar Antwerpen terug, de „Marga" kon de reis vervolgen. Gisteravond hield de afdeeling Vlis singen van „Patrimonium" haar jaarver gadering, welke zeer druk was bezocht. Na opening op de gebruikelijke wijze door den voorzitter, den heer J. de Bruijne, volgde het jaarverslag van secretaris en penningmeester. Het 50-jarig bestaan werd vorige maand met opgewektheid gevierd; het ledental steeg tot 90. De in komsten en uitgaven bedroegen f877.88, met een batig saldo van f381.11. Uit het legaat voor zieke- en werklooze leden wordt aan de werklooze leden een uitkeering verstrekt. Het legaat is thans groot f 2350.58. Het ziekenfonds keerde aan 17 zieken uit f329.85. Het saldo bedraagt f 1396.74. Van de bibliotheek wordt een zeer druk gebruik gemaakt. Het aantal boeken ver meerdert steeds en is thans ruim 400, w.o. de nieuwste sociale studie-werken. Tot bestuursleden werden herkozen de heeren J. Verhage en J. Marijs. Goes. Ingekomen: I. L. van Daalen, schilder, van Paramaribo, Poelweg V 20; J. B. M. Polfliet, arbeider, van Sheboygan, Bekhof 7; G. Gamman, dienstbode, van Boxmeer, Stationsweg 29; J. Oppeneer en gezin, veldarbeider, van Kruiningen, J. Valckestraat 9; A. L. Bos, hulp huishou ding, van Bedum, L. Vorststraat 46; S. v. Belois-Wieling, zonder beroep, van O. en W. Souburg, Westhavendijk 29; J. J. Nooijens, typograaf, van Vlissingen, 's-H. Hendrikskinderendijk 60; J. Davidse, zon der beroep, van Vlissingen, 's-H. Hendr. dijk 60; -M. C. Steigstra-Tholenaar, huis houdster, van Kloetinge, Oosthavendijk 7; G. Nobels en gezin, coupeur, van ierneu- zen, Kamperfoeliestraat 4; M. A. Krijger, zonder beroep, van Zieri'kzee, Westsingel 149; A. Verdaasdonk, kantoorbediende, van Breda, Kleine Kade 1; H. Vriend, bureelambtenaar R. Waterstaat, van Am sterdam, Gouwerverstraat IA.; J. Visser, bloemist, van Rotterdam, Lange Kerk straat 2. Vertrokken: J. M. Kesselaar, matroos, naar Vlissingen, a.b. H.M. „Wachtschip"; W. de Schipper, landbouwersknecht, naar Kapelle, Biezelinge E 40; W. G. Lansen, geleidster, naar Rheden, Ellecom, Zut- phenschestraatweg 66; P. WTestveer, bak ker, naar Oudelande A 61; M. Hazenberg- de Jonge, zonder beroep, naar Voorburg, Adrianusstraat 7; G. J. Tazelaar, dienst bode, naar Kats, Langeville 108; H. M G. de Pan, sjouwerman, naar Kloetinge, Schoolstraat A 150; E. C. Looij, dienst bode, naar Ovezand; G. F. Gastel, bak ker, naar Hoedekenskerke, Havenstraat 114; J. Lucasse-Rottier, zonder beroep, naar Voorschoten, Wijngaardelaan 3 G; G. G. Kögeler, gezelschapsjuffrouw, naar Voorschoten, Wijngaardelaan 3 G, E. M Nieuwersteeg-de Block en kinderen, zod- der beroep, n. Vlissingen, Lange Zelke 37- boven; F. van Gelderen, schoenmaker, n. Vlissingen, Kalkkokstraat 14; J. M. van Nieuwenhuijzen, landbouwer, naar 's-H Arendskerke, Huize „Vredenhof". ierseke. Naar wij vernemen zijn tot op heden bij het Bestuur der Visscherijeu op de Zeeuwsche stroomen te Middelburg on geveer 200 der beste en duurste oester- perceelen op de Iersekscbe en Bergsche Bank ingegeven ter hernieuwde verpach ting. Dit is sedert 1913 niet gebeurd, dat ■zooveel perceelen zullen verpacht worden. Het is wel een bewijs van de malaise, die in 't oestervak heerscht. Terneuzen. Donderdagavond hield „Ter- neuzen Klimop" haar eerste jaarvergade ring De voorzitter de heer A. van den Bruele opende de bijeenkomst. Uit de jaar verslagen van secretaris en penningmees ter bleek, dat de vereeniging nuttig werk beeft verricht, al blijft de critiek op som mige punten niet achterwege. Dat Terneu zen in zoo korten tijd een zoo algemeene bekendheid verworven heeft, is een der mooiste resultaten der jonge vereeniging. Waar er aanmerkingen gemankt zijn, bij voorbeeld over het georganiseerde poken- ieest dat door zijn heidenschen oor sprong in onzen tijd niet geduld mag wor den zegt de voorzitter, dat zulks niet op touw gezet is door de winkelierayer- eeniging, doch door het N.O.S.E.-comité, dat een afzonderlijk lichaam is. Te betreu ren viel, dat niet meerdere leden deze uit eenzetting hebben beluisterd, aangezien het bier zeer speciaal geldt een foutieve opvatting die veelal bestaat en blijkens de feiten geen grond heeft. Het N.O.S.E.- fonds is een geheel afzonderlijke actie, af gescheiden van „Terneuzen Klimop". Uit het financieel verslag bleek, dat in één jaar rond f 3300 is ontvangen en uit gegeven. De drie aftredende bestuursleden, de heeren J. Tazelaar, P. v. Grembergen en H. Ribbens werden herkozen. Wissenkerke. Ingekomen: Jozina Catha- rina Jacobs, winkelierster, uit Hoek; Abraham Pieter Marcusse, uit Hoek; Cor nelia Marcusse, uit Hoek; Willem Leen- dert Begthel, arbeider Barsingerhorn. Vertrokken: Thomas de Looff, naar St. Maartensdijk, Molenstr. A 72; Mozes Ge rard Kempe, naar Veere, Kruisweg ia; Cornelia Jannetje Dekker, naar Vlissin gen, Koudekerksehe weg 44; Willem Arie Marcusse, naar Colijnsplaat; Maria Kas telein, naar Colijnsplaat Een en ander over de oesterteelt. Men schrijft ons uit Ierseke: Meermalen hoorden we ouden van da gen onder ons vertellen dat eenmaal een tijdperk van 67 jaar heeft bestaan, waarin de Iersekscbe oesterbank vrijwel .geheel van haar oesterstand was be roofd. Een tijd waarin de Iersekenaren uitgingen op de lerseksche Bank en iede re oester, die de maat had, verzamelden en ze afleverden aan den heer Van den Berge c.s. van Bruinisse, die ze uitzaaide op zijn familie-eigendommen op de Oude Tongsche Bank. Zoo'n toestand duurde 'n jaar of 67. Toen de geheele oestercul tuur in de laatste tientallen jaren der 20e eeuw werd omgebouwd tot de thans bloei ende industrie, was dit een gevolg van betere export-gelegenheid (trein en boo ten). Toen kwam natuurlijk de Staat zich herinneren dat alles van hem was. Hij greep in en verpachtte vanaf 1870 de zoogenaamde vrije gronden. Hij trok veel geld als jaarlijksche pachtsommen, maar gaf ook zijn bescherming en politietoe zicht. Zijn bemoeiingen in jaren van druk, van verminderden export, door ziekte of malaise, zijn alle bekend. In de oorlogs jaren was het minister Treub, die in greep, de industrie voor instorten behoed de en de zoo beroemde ontdekking van „Cokzo" deed. Vanaf 1870 tot 1930 zijn groote kapi talen verdiend, maar ook verloren. Verschillende keeren is de oesterstand zeer ernstig bedreigd. Zoo in 1890, toen de geheele oestervoorraad door de aan houdende vorst werd vernietigd. In 1894 was er weer veel schade, maar niet zoo ernstig. Maar spoedig herstelde de oester stand zich, zoodat als er eenige hinder in de afname optrad, overproductie dreigde. In de jaren 19161919 was de voor raad wederom geweldig. Er kon niet genoeg worden verzonden, zoodat de oes ters die aangeboden werden hoe langer hoe zwaarder werden. Daarop is de geweldige sterfte geko men. Daardoor stegen de oesterprijzen geweldig. De gevolgen der sterfte waren steeds: verminderd gewicht en hooger prijs. Nu was voor eenigen in dien tijd der topprijzen de cultuur loonend, ja gaf voor enkelen reuzenwinsten, maar daar tegen over staat dat toen in dien tijd ook oes terkweekers werden gevonden die, door dat juist hun die abnormale sterfte het zwaarste trof, nog slechts met moeite de eindjes aan elkander konden knoopen. Ook zou nog veel betoogd kunnen worden hoe de langzame uittreding van Cnk&o- leden, m.a.w. meer consumpue-oesters op de vrije markt, sedert 1926—1927 langza merhand de prijzen ging drukken, totdat in 19301931 deze achteruit gingen tot de grootste soorten in de helft, en de kleinste soorten tot van den prijs. Nu is er dit jaar een geweldige sterfte geweest en de algemeene verwachting was: hooger prijzen. Deze zijn ook inzet geweest. De eerst verzonden oesters brachten goed geld op, maar de later in gevallen malaise en muntdepreciatie in Engeland en ook in Denemarken, de beta lingsmoeilijkheden in Duitschland deden minder vraag ontstaan en een reuzen- aanbod, met gevolg: steeds maar goedkoo- per aanbiedingen en zakkende prijzen. De ontvangsten in het oesterbedrijf zijn dan ook dit jaar zeer slecht geweest. Winst was er bij slechts enkelen en ver liezen bij zeker 8085 pet. der oester kweekers. Nu is zeker geen bedrijf meer aan schommelingen onderhevig dan 't oesterbedrijf. Dit zou dan ook geen ver zuchtingen doen slaken, maar er is een ander kwaad en dat is de ziekte die onder de oesters heerscht en die dit jaar reeds 8070 pet. deed sneuvelen. En hoe ziet het er dit jaa.r uit? Steekt men de oesters open, dan blijkt dat de grootste helft der scheluen_ is aangestoken door een klei ne worm, die 't eerst niet ernstig doet aanzien, maar sloopend en doodend is in haar werking. Wat doet de regeering daartegen? Laat ze wel bedenken, dat ze veel, veel belang heeft bij een financieel gezonden pach tersstand. De desorganisatie die nu heerscht, doet het ergste vreezen. Zie maar naar de prijzen van de zaaioesters in dit seizoen. Dit alles komt door desorganisatie en zie ke oesters. Provinciale Staten. De heer A. C. Heijboer te Oud-Vossemeer, die na dat de heer Iz. de Feijter te Axel zijn geloofsbrieven niet op tijd had Ingezon den, tot lid van de Provinciale Staten gekozen is verklaard, heeft die benoeming aangenomen. K0TA PINANG, thuisr., p. 30 Ouessant. SOEKABOEMI, uitr., p. 31 Periin. DEMPO, 31 v. Rott. te Batavia. Ned. Herv. Kerk. Viertal te Wemeldinge Joh. Luuring te Oudwoude; P. N. Tonsbeek te Kamper land; M. J. C. Visser te West-Terschel ling en E. Warmolts te Scherpenzeel. Beroepen te Wemeldinge E. Warmolts te Scherpenzeel. Te Willemsoord L. J. Wesseldijk te Opwierde. Te Oudega (W J. Jellema te St.-Pancras. Te Papendrecht B. N. B. Bouthoorn te Renkum. Aangenomen naar Gaastmeer H. v. Schothorst ,cand. te 's-Gravenhage. Naar Almkerk G. J. v. Dingstee, cand. te Leiden. Bedankt voor SerooskerkeKerkwerve en N.-Pekela H. v. Schothorst, cand. te 's Gravenhage. Voor Den Bommel E. I Schimmel te Ameide. I Gerei. Kerken. Tweetal te Loosduinen W. H. den Hou- ting Jr te Huizum bij Leeuwarden en G. Laarman te Hilversum. Aangenomen naar Groningen L. Oranje te Laren (N.-H.) Nederiandsche steenkolen voor België. HEERLEN. Gisteren hebben te Brussel besprekingen plaats gehad tusschen ver tegenwoordigers van de Belgische regee ring en van de Nederiandsche mijnen. Daarbij is gebleken, dat België voorne mens schijnt te zijn den invoer van Ne deriandsche kolen ernstig te beperken. Het gevolg zou zijn dat aan onze mijnen een groot aantal arbeiders zou moeten worden ontslagen. ROTTERDAM. De vorige week heeft het bestuur van de Melkfederatie zich te legrafisch tot H. M. de Koningin gewend en de aandacht gevestigd op den moeilij ken toestand in den melkhandel. Thans is van den Minister van Binnen! Zaken en Landbouw bericht ontvangen, dat de Re geering besloten heeft de melkveehouderij steun te verleenen. Een auto te water. Een man verdronken. GRONINGEN. Gisteravond hoorde de brugwachter van de Oostzijdendraai te Oostwold, gemeente Leek, een plomp in het water van het Hoensdiep. Toen hij er heenging zag hij echter niets bijzonders. Toen hij vanmorgen vroeg weer bij het water kwam zag hij daar het dak van een auto. Met behulp van de politie en het personeel van een passeerende boot werd de auto op den weg gebracht. De bestuurder, de ongeveer 60-jarige S. Giezen uit Hoogkerk zat dood achter het stuur. Zijn horloge was 's avonds om 9 uur stil blijven staan. Vermoedelijk heeft de auto, die nog ongeveer 20 M. onder water was doorgereden, groote vaart ge had. LONDEN. Nog steeds is het niet be kend, wanneer de vier-mogendheden con ferentie bijeen zal komen. Vernomen wordt, dat de Engelsche regeering heeft voorgesteld de conferentie a.s. Woensdag te Londen te openen. PARIJS Tengevolge van de ontploffing van een benzine-reservoir zijn te Algiers vier menschen gedood en twee gewond. MIDDELBURG. Fruitveiling van 31 Maart 1932. Klripeer 19, Huismanszoet 311, Rood* hakker 1114, Grauwzoet 10- LT, Armgaard 13, Tuinzoet 317; Zure Bellefleur 319, Narcissen 57 ct. per bos. GOES. Veilingsvereeniging „Zuid-Beve land". Veiling van 1 April: Witlof 817, Spinazie 1416, Snijsla 1622, Spruiten 511, idem uitschot 12, Stekuien 4.50, Kroten 0.402.50, Aardappelen 4.40, id. poters 1.201.40, alles per 100 K.G.; Bloemen: Nascissen 0.901.60, Tulpen 613, Prei 68, Radijs 1.203.60, alles per 100 bos; Bloemkool 716, id. He srt. 25, Wittekool 3.50, Roodekool 1.80 3.50, Kolplanten 0.220.24, Prei 1, Krop sla 4.808.60, id. He soort 3.104.80, al les per 100 stuks. MIDDELBURG. Huw.-aang.: J. L. Jan- se, 24 j. en A. G. de Ruijter, 24 j.; M. J. de Jonge, 21 j. en M. Sazina, 23 j. Gehuwd: A. Brouwer, 26 j. en M. Murk, 28 j.; F. Versloot, 26 j. en P. A. Wiegel, 23 j.; J. Gideonse, 24 j. en F. van Kuijk, 21 j. Bevallen: J. Drostv. d. Stoep, z.; J. LefevreTraas, d.; E. H. H. Hesseling Eekhout, d. Overleden: L. Provoost, 91 j., wedn. van L. Jobse; N. Overweel, 52 j., geh. met P. Wondergem. GOES. Overleden: Marcus de Regt, 62 j., wedn. v. Adriana Karelse te Borssele; Marinus Cornelis Oele, 2 j. Stoomvaart-Mii. Nederland. P0ELAU ROEBIAH, uitr., 31 te Genua. POELAU TELLO, 30 v. Amst. n. Hamb. MARNIX VAN ST ALDEGONDE, uitr., 31 te Southampton. Rotterdamsclie Lloyd. BALOERAN, thuisr., 31 v. Tanger. TOSARI, thuisr., 31 te Marseille. SIBAJAK, uitr,, 31 te Marseille. Wisselkoersen. Amsterdam, 1 April, 2.30 u. Berlijn 58.7558.85. Londen 9.359.46. Parijs 9.71—9.78. Brussel 34.60—34.65. New-York 2.47142.47%. Programma van Zondag 3 April. HUIZEN, 1875 M. 8.30—9.30 Morgen wijding (ds P. Boes te 's-Graveland). 10.00 R.K. Hoogmis. 12.00 Lunchconcert. 2.30 Middagconcert. 5.00 Orgelbespeling. 5.30 Ned. Herv. Kerkdienst te Katwijk a. d. Rijn (ds L. G. Bruyn). 7.007.45 Gewijde muziek. 8.15 K.R.O.-orkest. HILVERSUM, 298 M. 10.30 Vrijz. Kerk dienst te Utrecht (ds Noorman te Bor- culo). 12.00 Orkest. 2.30 Concertgebouw orkest. 8.15 A.V.R.O.-orkest. Programma van Maandag 4 April. HUIZEN, 1875 M. 8.00 Morgenwijding. 8.159.30 Morgenconcert. 10.30 Zieken- dienst (ds Hoeksema te Hilversum). 11.00 Lezen Chr. lectuur. 12.30 Orgelconcert. 2.35 Causerie over kamerplanten. 4.00 Ziekendienst (ds W. E. van Duin te Am sterdam). 5.00 Concert. 6.45 Lezing A. Stapelkamp (seer. C.N.V.). 8.00 Uitzen ding herdenkingssamenkomst 60-jarig be staan van „De Standaard". Sprekers Dr H. Colijn en Prof. Dr Diepenhorst. Zang en muziek. HILVERSUM. Algemeen programma, verzorgd door de V.A.R.A. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Verwachting tot den avond van 2 April Zwakke tot matige wind, uit Westelijk! richtingen, aanvankelijk opklarend, late? weer toenemende bewolking; aanvankelijk weinig of geen neerslag, later weer tijdel lijk regen, weinig verandering in tempe ratuur. Stand van hedenmiddag 3 uur: Stand van gistermiddag 3 uur: 752. Licht op voor fietsers: Zaterdag 6 u. 57. Heden overleed in het Gast huis te Goes mijn geliefde Echtgenoote en der Kinderen zorgdragende Moeder ELIZABETH v. d. BERGE, geb. Dees, in den leeftijd van 26 jaar en ruim 9 maanden. Uit aller naam: JOH. VAN DEN BERGE. Krabbendijke, 1 April 1932. Eenige en algemeene kennis- geving. Herplaatst wegens misstelling. Voor de vele bewijzen van deel neming, ontvangen na het over lijden van onzen geliefden Vader, Groot- en Overgrootvader G. WILLEMSE, betuigen wij onzen hartelijken dank. Namens de Familie: J. WILLEMSE. Grijpskerke, 31 Maart 1932. Voor de vele bewijzen van deel neming, ontvangen na het overlij den van onzen geliefden Vader, Be huwd-, Groot- en Overgrootvader, den heer C. BOSSCHAART, betuigen wij onzen hartelijken dank. Uit aller naam: J. BOSSCHAART. Vlissingen, 1 April 1932. Voor de vele blijken van deel neming voor en na het overlijden van onze onvergetelijke lieve Vrouw, Moeder, Behuwd- en Grootmoeder SUZANNA DEKKER, betuigen wij onzen hartelijken Jank en inzonderheid aan Zr KRIJ GER voor de liefderijke verpleging. Uit aller naam: H. JOOSSE. Gapinge, 31 Maart 1932.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1932 | | pagina 2