Een Meisjesgezicht Gemeenteraad van Goes. Kerknieuws. Onderwijs Gemengd Nieuws. Berichten over onze Adverteerders. Telegrammen. Finantiëele Berichten Marktberichten. Radio-Nieuws. Afloop Verknopingen en Aanbestedingen 0.- an W.-Souburg, Door de afdeeling kinderkoor van de Chr. zangvereeniging „Soli Deo Gloria" werden Maandag en Woensdag in „Rehoboth", onder zeer groote belangstelling uitvoeringen gege ven. Onder leiding van dhr de Ru werd door een 55-tal kinderen een 10-tal stuk jes gezongen, waarvan verschillende twee stemmig en enkele met pianobegeleiding. Daarna volgden een tweetal reizangen. Na de pauze werd als hoofdnummer op gevoerd het zangspel: „Asschepoester". Alles slaagde uitnemend. Dhr en mevr. de Ru werd een bloe menhulde gebracht. Loop der bevolking over het tijdvak van 115 Maart 1932. Vetrokken: L. Theune, geb. van Splun- der, van B 387 naar Vlissingen, Koude- kerksche weg Oost 34; J. de Ridder, van G 214 naar Middelburg, Lambrechtstraat C. J. van Dongen, van E 16 naar Vlissin gen, Wachtschip; J. A. But, van A 224 naar St Laurens A 54; M. E. Sinke, van B 293 naar Vlissingen, Wachtschip; J. H. Doeland, van B 367 naar Vlissingen, Wachtschip; A. Polderman en gezin, van G 253 naar Vlissingen, Irislaan 8; H. Lui- ting en gezin, van All naar Den Helder, Ooststraat 9; J. Eiff en gezin, van B 97 naar Vlissingen, Bouwen Ewoudstraat 34; H. Roest en gezin, van V 247, naar Schie dam, Halleijstraat 27b; J. Goedhart, van A 114b naar N. Beemster, Jasperweg 6. Vestiging: A. E. Slaager en gezin, van Burgh B 93 naar A 224; J. H. van der Horst en gezin van Utrecht, Rijnlaan 41 naar G 243; C. Verstraten van Vlissingen, naar G 253; J. B. Leniz van Geislingen- Altenstadt naar G 253; Wed. S. A. Luit- wieler-de Vos en gezin van Middelburg, Noordweig R 13b naar C 247; B. Bagmeijer van Apeldoorn, Zutphensche straat 106 naar A 59; P. Seijnstra, geb de Munck van Middelburg naar E 51. Zlerlkzee. Voor de Centrale van A.-R. Kiesvereenigingen trad alhier op dhr Mr P. A. Schwartz, burgemeester van Ril- land-Bath. Na door dhr W. den Boer te zijn ingeleid, ving spr. zijn rede aan met te wijzen op de dienende liefde van Jezus Christus, welke liefde ons, die daarin zoo veel te kort komen, tot voorbeeld is. In onzen tijd vindt men een zoeken van het persoonlijk en groepsbelang, een heer- schen van 't geweld. De liefde ontbreekt op velerlei gebied. Vandaar dat o.a. in het volkerenverkeer zoo weinig tot stand wordt gebracht. Spr. denkt aan de tarief- muren-politiek. De huidige crisis is, aldus spr., vooral duidelijk zichtbaar in het eco nomische. Niet minder dan een zevental crisis-oorzaken worden aangegeven en be sproken. Spr. 'becritiseert ter zake de hou ding der S.D.A.P., die deze crisis uitslui tend aan het kapitalistisch stelsel toe schrijft en zelf als onschuldig zich voor stelt. Maar de revisionistische strooming heeft toch immers de bestaande orde aan vaard, de triomf er van voor zich opge- eischt, de vruchten er van geplukt? Doch dan is zij ook mede verantwoordelijk voor deze orde van zaken. Ten aanzien van de vraag of de ineen storting van het kapitalisme moet wor den verwacht, merkt spr. op, dat zulks reeds meermalen is verwacht of geconsta teerd, evenals de dood van de coalitie. Maar men heeft te vroeg gejuicht. Spr. vraagt, wat is dat kapitalistisch stelsel. De S.D.A.P. kan op die vraag geen belijnd antwoord geven. Hij herinnert er aan, dat de huidige economische orde langzaam ge groeid en ontstaan is. Wat de S.D.A.P. er voor in de plaats wil stellen is ook al niet duidelijk. De leuze van Planwirtschaft in de plaats waarvan Dr Wibaut wil spreken van ordening der wereldproductie, heeft ook nog geen invloed. Van de leuzen der S.D.A.P. als socialisatie en medezeggen schap is ook niets terecht gekomen, zelfs niet in eigen kring. Spr. vraagt of, waar de Internationale van Vakvereenigingen niet in staat is gebleken den ooi-log te voorkomen, het wel vertrouwd is de we reldordening der productie haar in han den te geven. Daarvoor zou een wereld dictator noodig zijn. Ten slotte wijst spr. er op, dat de crisis zich afspeelt rondom de overheid. Men suggereert de gedachte, dat het wel anders zou zijn indien de Regeering maar wilde. Spr. stelt daartegenover het A.R. beginsel, dat zegt dat de overheid niet alles kan en niet alles mag. De overheid is niet geroe pen om gansch het economisch leven in boeien te slaan. Voor tweeërlei heeft zij zorg te dragen: le. voor een sluitende be grooting; 2e voor een sluitende betalings balans. Anderzijds moet men den arbeid der overheid in het landsbelang niet verklei nen. Voor verschillende maatregelen wor den tientallen van millioenen beschikbaar gesteld. Voor werkverschaffing, steun en armenzorg wordt totaal 300 millioen gul den uitgegeven. Spr. wijst op de funeste invloed, die van de socialistische opvoeding van ons volk uitgaat. Ook besprak hij de revolutionaire rede van Ds Kersten in de Staten-Gene- raal. Ten slotte wekte hij zijn aandachtig ge hoor op, om vooral in dezen tijd de over heid krachtig te steunen bij de handhaving van de grondslagen van Staat en Maat schappij. Verschillende vragen werden hierna aan spr. gesteld, waarna deze met dank zegging eindigde. Kamperland. Het was gisteren 25 jaar geleden, dat de A. R. kiesvereeniging „Ne derland en Oranje" alhier werd opgericht. Dit feit is herdacht. Tevens was dhr W. F. Conmou 25 jaar als voorzitter der ver- eeniging werkzaam geweest. Het bestuur had tegen gisteravond een vergadering belegd, waar in korte trekken de voorzitter het ontstaan en de werkzaamheden der vereeniging uiteenzette. De vereeniging, welke met 22 leden wae begonnen, telt op heden 67 leden. Uit het verslag bleek dat er met veel vrucht en zegen mocht ge werkt worden, ofschoon ook de teleurstel lingen niet zijn uitgebleven. De vice-voorzitter sprak namens het bestuur en al de aanwezigen, 35 in getal, dank voor al den arbeid, welke door den voorzitter was verricht vanaf de oprich ting tot heden. Onze wensch en stille bede is, dat de Heere hem nog vele jaren de lust, kracht en gezondheid moge schen ken als leider der A. R. kiesvereeniging alhier werkzaam te mogen zijn. De voor zitter werd daarna door de vergadering staande toegezongen Psalm 134 3. Hierna werd het woord gevoerd door dhr Boot, afgevaardigde van de A. R. kiesvereeniging van Wissenkerke. Dhr Tange droeg een gedicht voor, ge titeld: „Het raadslid en het geld". Ds F. J. van den Ende sprak ook een woord, waarin hij de A. R. beginselen bepleitte. De voorzitter dankte al de sprekers en waar dé ver. als blijk van hoogachting en erkentelijkheid den voorzitter een gouden vulpen gaf, daar bedankte hij de vergade ring voor deze ongedachte verrassing. Bergen op Zoom. Woensdag 16 Maart j.l. hield de A.-R. Kiesvereeniging „Ne derland en Oranje" een openbare vergade ring in het vereenigingslokaal. Ds W. M. le Cointre sprak over: „Heeft Jezus ook beteekenis voor het sociale leven." Spr. begint met te zeggen, dat vanouds is verstaan, dat Jezus Christus ook zijn woord had mee te spreken, over het ge meenschapsleven der menschen, in staat en maatschappij. Waar evenwel, bij de zoo geweldig samengestelde ontwikkeling van het staatkundig en maatschappelijk leven, het ook steeds moeilijker werd om prae- tisch en concreet te verstaan, wat Jezus' eischen waren, heeft die ontwikkeling in den modernen tijd zich veelszins bewogen buiten den lichtkring van den persoon van Jezus. Het zijn in onzen modernen tijd juist de radicalen van velerlei slag geweest, die het beeld van Jezus hebben trachten te annexeeren, om het een plaats te geven in het gebouw hunner sociale gedachten en voorstellingen. De theoretici der soc.-democratie heb ben veelal getracht aan te toonen, dat het ontstaan van het Christendom zeer wel kon worden mogelijk geacht zonder den persoon van Jezus. Of, al erkent men zijn bestaan, dan probeert men zijn persoon verdacht te maken en noemt in ieder ge val Zijn leer onpractisch. Anderzijds legt men in den persoon van Jezus zijn eigen gedachten en beschouwt hem dus als den eersten grooten socialist, communist, anar chist, revolutionair. In de practijk van het leven wordt het beeld van Jezus, juist door hen, die mid den in den feilen bestaansstrijd staan, meestal gewaardeerd in dien laatsten zin. In verband hiermede staan allerlei po gingen om den arbeiders het beeld van Jezus nader te brengen. Dit alles vond ook zijn weerslag in de poëzie. Vooral in Duitschland zijn veel kunstenaars aan te wijzen, wier lievelingswerk het is, Jezus te verheerlijken als den vriend der armen. Steeds meer vindt erkenning: de sociale kwestie is maar niet alleen een vraag van de maag, maar een zaak van zedelijk- geestelijken aard. Het socialisme wordt voor velen een Ersatz voor het Christen dom, straks tot hUn religie zelf. Uit de erkenning van het feit, dat het Jezusbeeld in ieder geval ook draagt de trekken van deernis met de onderdrukten en armen en er hunnerzijds onweerspreke lijke rechten bestaan, waarvan de bevredi ging bij Jezus moet zijn te vinden, vloeit heel de Ghr. Sociale beweging voort. Wel te onderscheiden van Ghr. sociale gezindheid is het Christen-Socialisme, de door alles heen wanhopige poging om Christendom en Socialisme te verbinden, waarbij altijd weer het eerste het heeft af moeten leggen tegen het laatste. Ten slotte, moeizaam is de arbeid om vast te stellen, in hoever Jezus' prediking een sociale genoemd mag worden. Gemak kelijker valt de afwijzing der tot nu toe voorgedragen opvattingen, dan de aanwij zingen van de door ons te volgen gedrags lijn. Spr. sluit zich aan bij het inzicht van Dr A. Kuyper in „Het sociale vraagBtuk en de Chr. Religie" 1891, maar vooral ook in zijn „De Christus en de sociale nooden" 1895. Naast hem noemen wij nog Talma en Sikkel. Spreker eindigde zijn met aandacht aangehoorde rede, met aan te toonen, dat de Anti-Rev. Partij ook draagster is van de Christelijk Sociale gedachte. De Gemeenteraad kwam hedenmor gen elf uur in spoedeischende vergadering bijeen. Afwezig dhr Adriaanse. De voorzitter merkt op, dat, of schoon het nu pas half Maart is, de Raad reeds voor de vijfde maal in dit jaar ver gadert. Ingekomen is een schrijven van Mevr. van Hattem, te Beverwijk, ambachts- vrouwe van Ellewoutsdijk, waarin zij de gemeente twee zwanen ten geschenke aan biedt. Dit geschenk wordt in dank aanvaard. Nu volgt geheime zitting ter behande ling van het punt: intrekking van het Raadsbesluit van 7 Maart 1932 waarbij werd besloten: a. tot het aangaan van een geldleening ad f 100.000 met de Levens verzekering Mij. Arnhem en b. tot het in combinatie met Hoorn aangaan van een obligatieleening ad f 550.000 (f 300.000 voor Hoorn en f 250.000 voor Goee). Na heropening der vergadering deelt de voorzitter mede, dat het besluit sub a door Ged. Staten is goedgekeurd en dat sub b een week is aangehouden. Intusschen heeft B. en W. een andere aanbieding bereikt, die wel iets minder voordeelig is, maar toch meer aantrek kelijk, omdat het risico minder is. Julius Oppenheims Bank te Groningen wil een obligatie-leening met Goes afsluiten groot f 250.000 a 6 pet. met een looptijd van 30 jaar, met dien verstande, dat de gemeente Goes na vijf jaar kan overgaan tot sterke aflossing of conversie. De aflossing kan echter ook volgens de gewone wijze ge schieden. De storting moet 1 April ge schieden. De gemeente heeft de zekerheid, dat ze het geheele bedrag ontvangt, ook al wer den de obligaties niet alle geplaatst. En vooral is er dit voordeel, dat na zes jaren geen moeilijkheden ontstaan, zooals bij het vorige voorstel. De financieele commissie gaat met het voorstel accoord. Dhr v. Poelgeest wijst nog op dit voordeel, dat we geen drie ton aan Hoorn behoeven te leenen. De voorzitter: maar de gemeente Hoorn is daar wel goed voor. Dhr v. Poelgeest ontkent dit niet, maar er zouden moeilijkheden ontstaan, als Hoorn eens na zes jaar de drie ton niet kon terugbetalen. Het voorstel van B. en W. wordt met alg. st. aangenomen. Rondvraag. Dhr de Roo vraagt of er al iets bekend is omtrent de Gasthuis kwestie. De voorzitter: het rapport der Vereen, van Ned. Gemeenten is nog niet verschenen. Wel zijn twee ambtenaren dier vereeniging hier geweest. Spr. heeft nog gisteren op spoed aangedrongen. Dhr v. d. W a r t vraagt of B. en W. al iets weten omtrent de litt.-economische afdeeling der H.B.S. De voorzitter antwoordt ontken nend. Spr. zegt spoedig onderzoek toe. Hierna sluiting. DE NOODTOESTAND IN DEN LANDBOUW. De voorzitters der centrale landbouw organisaties, de heeren mr P. A. Diepen horst, voorzitter van den Ghr. boeren- en tuindersbond in Nederland, J. Rh. Ver heggen, voorzitter van den Kath. Nederl. Boeren- en Tuindersbond en J. L. Ny- singh, voorzitter van het Kon. Ned. Land- bouw-comité, hebben tot de Koningin het verzoek gericht, hun een onderhoud toe te staan ter bespreking van den noodtoe stand in den landbouw, in het bijzonder in de veehouderij. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Eist, Dr G. Smit te Ooster- wierum. Te Poortvliet, A. Dekker te Nieu we Tonge. Te Burgwerd, D. Bouwman te Molkwerum. Aangenomen naar Eethen en Drongelen, P. L. Tasseron, cand. te Huis ter Heide. Bedankt voor Dantumawoude en Schaarsbergen, P. L. Tasseron, cand. te Huis ter Heide. Geref. Kerken. Beroepen te Oudshoorn, G. W. Akker huis te Maassluis. DsA. Corstanjef Maandag is te Franeker overleden Ds A. Corstanje, predikant bij de Vrije Evangelische ge meente aldaar. Ds Corstanje, geboren in 1902, werd in 1928 predikant te Oude- Pekela. Den 22sten September 1929 deed hij zijn intree te Franeker. Ds P. L. D. J. van Oeveren te Nisse hoopt 3 April afscheid te nemen van zijn gemeente en 10 April a.s. intrede te doen bij de Ned. Herv. Gem te Axel, na des morgens bevestigd te zijn door Ds G. van Dis te Zaamslag. Benoemd tot onderwijzeres aan de Openbare Lagere School te Vriezen veen, mej. S. K. Krijger te Goes. De heer A. de Smidt, leeraar aan de Rijkskweekschool te Middelburg, heeft op zijn verzoek met ingang van 1 September wegens het bereiken van den pensioen gerechtigden leeftijd eervol ontslag als zoodanig verkregen. Heidebrand. Dinsdagmorgen is door tot nu toe onbekende oorzaak hei debrand uitgebroken te Schijf onder de gemeente Rucphen. Over een lengte van eenige K.M. en een breedte van ongeveer een halve K.M. werden de aanplantingen van jonge denneboomen geheel verwoest. In totaal verbrandde ongeveer 20 H.A. heide en 1M H.A. bosch. Door de om wonenden, die den brand het eerst ont dekten, alsmede met behulp van de mare chaussee te Rucphen was men den brand omstreeks half twee in den namiddag meester. Winkel te Maassluis uit gebrand. Gistermiddag brak brand uit in het magazijn van manufacturen en confectiegoederen van den heer G. Spek te Maassluis. De brand nam direct een grooten omvang aan. Het gelukte twee voorbijgangers een jongen en een meisje, die zich in de kamer achter den bran denden winkel bevonden, naar buiten te brengen. Een 11-jarig dochtertje van den heer Spek slaagde er in een 2-jarig kindje dat in dezelfde kamer in een ledikantje lag, naar buiten te brengen. De kinderen kregen geen letsel. De brandweer, die spoedig ter plaatse was, bestreed het vuur met twee stralen op de motorspuit. Zij moch er in slagen den brand tot den winkel, die vrijwel geheel uitbrandde, te beperken. Mevrouw Lindbergh over spannen. Reuter meldt uit Hopewell: Een specialist voor zenuwziekten is naar hier ontboden om, naar verluidt, me vrouw Lindbergh te behandelen. Zij lijdt aan slapeloosheid tengevolge van de span ning der laatste 14 dagen. De nasporingen naar het ontvoerde kind zijn op niets uitgeloopen. Hooge doktersrekeningen. Naar uit Eindhoven wordt gemeld, over wegen B. en W. van Eindhoven maatre gelen tegcn de schrikbarend opgeloopen doktersrekeningen bij het Armbestuur. Een der geneesheeren er beslaat vrije artsenkeuze declareerde f 11.0001 Het totaal bedrag is f 60.000. Geen parachute-kunsten meer. In een bericht aan luchtvarenden wordt medegedeeld, dat valschermspron- gen bedoeld als vertooning of onderdeel van een vertooning voor publiek met het oog op de veiligheid niet meer worden toegelaten. Tragisch. Maandag vertrok de 70-jarige mevr. v. d. M., uit Eindhoven, naar hare in Duitschland wonende doch ter, die ernstig ziek was. De moeder is on derweg in den trein aan hartverlamming overleden. Ook de dochter was inmiddels overleden. De laatste jonge haring in de Zuiderzee. Het laatste gat van den afsluitdijk is thans zoo nauw, dat men er zich over moet verwonderen, dat de haring ook thans nog door dat gat de Zuiderzee binnentrekt. Het schijnt wel, dat er een drang is, die de haring voortstuwt naar dit zoo bij uit stek geschikte teelgebied. Millioenen haringen schieten in deze zee ieder voorjaar hun kuit en hom, de kiem van milliarden jonge vischjes. Er zijn plaatsen waar na den paaltijd het kuit op den zeebodem ligt ter dikte van wel 30 c.M. 1 voet. Als de haring ook dit voorjaar wil doorschieten, zoodat de zee weer optilt en wemelt van de visch, dan zullen ook dit voorjaar weer die geweldige massa's kuit worden afgezet Mettertijd zullen uit deze kuit weer de jonge haringen te voorschijn komen, on telbaar in aantal. Wanneer de zomer dan weer in het land is, komt er al wat ontwikkeling door de groote groeikracht van die vischjes, zoodat ze in den herfst ongeveer 6—10 c.M. groot zijn. De afsluitdijk nadert met eiken dag de voltooiing en als het straks een feit is ge worden, dat de verbinding Holland-Fries land tot stand is gebracht, dan is deze zee afgesloten van de Noordzee. Millioenen jonge haringen welke gebo ren zijn in de Zuiderzee, zullen dan later, wanneer de natuur hen naar de Noordzee drijft, hun weg versperd vinden. De afsluitdijk belet hun dien uittocht en door de steeds toenemende verzoeting van het water, zullen millioenen jonge harin gen niet tot ontwikkeling komen, en ten slotte binnen den afsluitdijk wegkwijnen en sterven. Een prettig geluid in dezen tijd. Naast de vele bedrijven, welke in wee klagen de moedeloosheid nabij schijnen, blijken er toch ook nog Nederlandsche in dustrieën te zijn, welke met energie en opgewektheid den strijd tegen den tijd durven aanbinden. De firma De Vries Weber te Nijkerk, fabrikante van de be kende Carlton-pastilles en andere lekker nijen, organiseerde, teneinde den verkoop barer producten te ondersteunen, een prijsvraag van zoo ongekende grootheid, welke ons even aan Amerika doet denken. Om een serie automobielen als prijzen be schikbaar te stellen, getuigt toch wel van ondernemingsgeest, om nog niet van de duizenden andere prijzen te spreken. Sus- ces moge haar belooning zijn; immers be- teekent zulks meer arbeid voor Neder landsche arbeidersl VLISSINGEN. De heer G. A. van Woel- deren, burgemeester dezer gemeente, is door den Koning van België benoemd tot Gommandeur in de Orde van Leopold EL AMSTERDAM. Hedenmorgen is het postvliegtuig naar Indië, „de Valk", voor de vlucht naar Indië vertrokken. ZUTPHEN. Vanmorgen te half 7 is brand uitgebroken in een behangerij en stoffeerder;} in de Korte Hofstraat. De bewoners moesten in nachtgewaad vluch ten. Het geheele perceel is uitgebrand. De oorzaak is vermoedelijk kortsluiting. PARIJS. Tusschen Tourijoing en Rijs- sel is een particulier vliegtuig, dat daar aan het cirkelen was, omlaag gestort. Het viel vóór een café op den straatweg en vloog toen in brand. De beide inzittenden verbrandden. In dezelfde omgeving is ook een mili tair vliegtuig neergestort. De bestuurder werd gedood, de waarnemer ernstig ge wond. SHANGHAI. Tijdens de gevechten van de afgeloopen week zijn te Shanghai 6000 personen gedood en 2000 gewond. Vier duizend personen worden vermist. BERLIJN. In opdracht van hst Pruisi sche Ministerie van Binnenlandsche Za ken zijn in geheel Pruisen huiszoekingen gedaan in de partijlokalen en -bureaux van de nationaal-socialistische partij, op vermoeden van voorgenomen onwettige handelingen. LONDEN. Het Engelsch bankdisconto is van 4 op 3)4 pet. gebracht. Wisselkoersen. Amsterdam, 17 Maart, 2.30 n. Berlijn 58.9458.98. Brussel 34.6834.72. Londen 8.979.02. Parijs 9.759.78. New York 2.47%—2.48. MIDDELBURG, 17 Maart 1932. Aan voer op de Graanmarkt gering. Kroonerwten f 10-11.50, witte boonen f 8-10.50, lange bruine boonen f 6.50-8. Aangevoerd door boerinnen: boter 0.59, kipeieren 2.80, poel-eieren 2, eend-eieren 3, ganseieren 13. Aangevoerd door handelaren: boter 0.55 kipeieren 2.60, eend-eieren 3, gans-eieren 10. Particuliere prijs: boter 0.67X, kip eieren 3.50, poelje-eieren 3, eend-eieren 4. Veilingsvereeniging „Walcheren". Aan voer 52.000 stuks. Prijzen kipeieren: 50-52 K.G. f 2.20, 52-54 f 2.26, 54-56 f 2.59, 56-58 f 2.62- 2.70, 58-60 f 2.72-2.82, 60-62 f 2.80-2.91, 62-64 f 2.93-2.96, 64-66 f 3.17, 66-68 f 3.40 Bruine: 58-60 K.G. f 2.81, 60-62 f 2.84- 2.95, 62-64 f 2.99-3.13, 66-68 f 3.44. Eendeieren f 3, ganseieren f 13. KAPELLE. Kleine veiling van 18 Mrt. 1932. Zure Bellefleur 214, Campagne zoet 318, Zoete Armgaard 16, Huis- manszoet 9—15, St.' Remy 20, Pondsperen 718, Spinazie 1822, Snijsalade 4146, Witlof 618, Spruiten 714, Uien 26, Aardappels 3, Veldsalade 11, Sjalotten 35, alles per 100 kg. Radijs 2.502.80, Prei 7, Selderij 45, Narcissen 78, Tul pen 1621, alles per 100 bos. Boerenkool 4, Savooye kool 1, Kipeieren 2.703, Poelje-eieren 2.102.40, alles per 100 st. Ingezonden Mededeeling. verliest ook bij guur en schraal weer nim mer zijn frissche teint en soepele gaaf heid, wanneer men zich tot gewoonte maakt het 's avonds met een weinig „Zij"-Crême in te wrijven. Programs van Vrijdag 8 Maart. HUIZEN, 298 M. Alleen N.C.R.V.-uitz. (Algem. programma). 8.159.30 Gramo foonpiaten. 11.0012.00 idem. 12.15 Solis tenconcert. 2.30 Solistenconcert. 5.30 Gra- mofoonplaten. Orgelmuziek. 8.00 Concert door het N.C.R.V.-Symphonie-orkeat 10.30 11.30 Gramofoonpiaten. HILVERSUM 1875 M. 8.00 Gramofoon piaten. 10.30 Concert door Trio. 12.00 12.15 Gramofoonpiaten. 12.15 Vocaalcon cert. 12.30 Het A.V.R.O.-Kamerorkest. 2.304.00 Het A.V.R.O.-Kleinorkest. 5.00 V.A.R.A.-Septet. 8.00 Uitz. door de Vrijz. Protestantsche Radio-Omroep. DAVENTRY, 1554 M. 10.35 Morgen wijding. 12.20 Concert door orkest. 1.05 Orgel. 1.50 Gramofoonpiaten. 4.50 Concert 6.50 Piano-muziek. 8.20 Sopraan, viool. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Verwachting tot den avond van 18 Maart: Zwakke tot matige N.O. tot N.W. wind, gedeeltelijk bewolkt, weinig of geen neerslag, weinig verandering in tem peratuur. Stand van hedenmiddag 3 uur: Licht op voor fietsers: Vrijdag 6 u. 34. 's-Heer Arendskerke. Door Notaris Van Werkum zijn hier geveild ten verzoeke van de erven Ghr. Nijsse Gz., twee per- ceelen bouwland. Perceel 1, groot plm. 51.99 A. is ver kocht aan dhr J. D. van Doorn te Kloe- tinge voor f 1120. Perceel 2, groot plm. 36.55 A. is ver kocht aan dhr Adr. Markusse alhier, voor f 860.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1932 | | pagina 3