Ijsvermaak geeft ruwe huid verzacht geneest Uit de Provincie Kerknieuws. Onderwijs. DRUKKE DAGEN EN TOCH RUSTIGE NACHTEN. Gemengd Nieuws. Posterijen en Telegrafie Finantiëele Berichten Laatste Berichten. Gemeenteraad van Goes. Zoeklichtjes. Nieuw object van werk verschaffing. „Het Volk" weet te melden, dat binnenkort een aanvang zal worden gemaakt met de uitvoering der ontwateringswerken van den polder Wal cheren in werkverschaffing. Er zullen werklooze arbeiders uit Vlissingen, Mid delburg en Souburg worden te werk ge steld. Het gemiddeld uurloon heeft de minister vastgesteld op 35 cent. Er zal in accoordloon worden gewerkt onder lei ding der Ned. Heide Mij. en de te werk stelling van arbeiders uit bovengenoemde gemeenten geschiedt in verhouding tot het aantal ingeschreven werkloozen in iedere gemeente. 's Heer Arenskerke. Al spelenderwijze kwam het driejarig dochtertje van L. de Pr., alhier, zoodanig te vallen, dat een potloodje in haar gehemelte drong en spoedige overbrenging naar het zieken huis te Goes noodzakelijk bleek. Arnemuiden. Vrijdagavond werd alhier in de Ghr. school een propaganda-verga- dering gehouden door de afdeeling Mid delburg van de Geref. Ver. voor Drank bestrijding. De propagandist dezer ver- eeniging, dhr Volkringa, opende deze ver gadering op gebruikelijke wijze, waarna hij in 't kort uiteenzette het doel en stre ven der Geref. Drankbestrijding. Door dhr P. Loof werd een serie licht beelden vertoond, over het gevangenis wezen. De heer J. D. Kousemaker Dzn. is niet zooals vermeld is tot 2e schrijver, doch tot 2e klerk bij de administratie der N.V. P. Z. E. M. te Vlissingen benoemd. Oostkapelle. Vrijdagavond hield de Chr. Zangvereen. „Halleluja" haar jaarverga dering. Deze vergadering, die een feeste lijk karakter droeg, stond onder leiding van den voorz., dhr Jasp. de Kam Az. De jaarverslagen van secr. en penning meester werden (uitgebracht. De direc teur, dhr Suurmond, hield een toespraak, waarin hij vooral wees op de noodzake lijkheid dat vrouwelijke krachten tot de vereen, toetreden. De vereen, zong onder leiding van den directeur verschillende liederen ten genoege der begunstigers en verdere genoodigden. De avond werd verder gezellig doorge bracht met voordrachten, samenspraken en het zingen van verschillende liederen. Vrijdagavond gaf de Zangvereen. „Eendracht maakt Macht" alhier haar jaarlijksche openbare uitvoering in de openbare school, onder leiding van den directeur dhr J. Geldof. Er werden zoowel vóór als na de pauze een zestal nummers ten gehoore gebracht. N.- en St Joosland. Vrijdagavond vond in de Chr. school alhier de jaarlijksche ouderavond plants. In twee lokalen waren wederom alle schriften en teekeningen der leerlingen tentoongesteld. Bijzondere aandacht en waardeering trok de tafel met nuttige handwerken. Het hoofd der school las een verslag voor over 1931, waaruit bleek dat het aantal leerlingen gestegen was van 91 tot 101. Vervolgens sprak de heer J. Dekker, onderwijzer aan de school, over „De ont wikkeling van het kind", de onderwij zeres mej. W. A. C. Modderkreeke, over „Huis en school" en het hoofd der school de heer L. Sluimer over „Beginsel". Ook thans bleek weer hoe vele ouders de ouderavonden op prijs stellen en het Chr. onderwijs in deze gemeente gewaar deerd wordt. Westkapelle. Onder voorzitterschap van den burgemeester vergaderde de Raad al hier Vrijdagmiddag. Na opening verzoekt de voorzitter den leden even op te staan, ter nagedachtenis van het overlijden van het Raadslid dhr H. Verhulst. Tot zijn opvolger is benoemd dhr J. Minderhoud. Deze heeft echter bedankt. Voorgelezen wordt een verzoek van dhr Jan Minder houd Jz. C.8., waarin verzocht wordt om „Het Hout" niet te bestraten, of indien toch tot bestrating wordt overgegaan, de kosten daarvoor niet te verhalen op de aangelanden, omdat adressanten van meening zijn, dat de bestrate weg geen landweg is, maar een dorpsstraat is ge worden. De voorzitter deelt mede, dat het Hout een deel uitmaakt van den Noord- weg en dus in de baatbelasting No. 1 van de gemeente Westkapelle is begrepen. Spr. wijst er op, dat door dhr Jacs. Cijsouw, aangelande van den Nieuwen Weg, destijds ook het volle bedrag we genbelasting is betaald. Na eenige discussie wordt het voorstel van B. en W., om het in de vorige ver gadering genomen besluit te handhaven aangenomen met vier tegen twee stem men (die der hm L. Minderhoud en K. Cijsouw. Voorgelezen wordt daarop de bekende circulaire van Ged. Staten, betreffende wijziging in de salarisregeling van bur gemeesters, secretarissen en ontvangers in Zeeland. Daar in deze gemeente het maximum, zijnde 834 pet. pensioenpre mie op de ambtenaren verhaald wordt, wordt het schrijven voor kennisgeving aangenomen. Dhr Hubregtse merkt nog op, dat hij niet begrijpt, waarom Ged. Staten nog de meening vragen van den Raad, omdat dit College toch zijn zin doet. Daarop wordt vastgesteld de vergoe ding, volgens art. 101 L. O.-wet, voor de bijzondere school over 1931. Deze wordt bepaald op f 7.52 per leerling, zijnde het uitgegeven bedrag per leerling aan de openbare school, welk bedrag vermeer derd wordt met 50 cent per leerling voor admini str'> t j «kosten. Het totaalbedrag wordt vastgesteld op f 035.59, verraeer- derd met f 75 voor vergoeding van vak onderwijs (handwerken). Besloten wordt nu om het voorschot op de gemeentelijke vergoeding, Art. 101 L. O.-wet, over 1932 vast te stellen op f 600. Daarna gaat de openbare in een be sloten vergadering over. Na heropening wordt besloten om B. en W. te machtigen, betreffende 't recht trekken van Slaakwegs Wegeling, onder handeling met belanghebbende te voeren, en indien tot overeenstemming geraakt kan worden, het werk te doen uitvoeren bij wijze van werkverschaffing. Dhr Huibregtse vraagt, of geprobeerd is kindertoeslag voor de werkloozen te krijgen en verzoekt om spoedig werk te verschaffen. De voorzitter zegt, dat door de vorst de werkverschaffing, waarmee reeds begon nen was, stop gezet is moeten worden. Bo vendien moet er rekening gehouden wor den met de op de begrooting geplaatste som van f 1500. Spr. zegt, dat er nog geen toezegging van het Rijk is ontvangen van een hoogere subsidie voor deze ge meente. Wanneer het Rijk inplaats van de toegezegde 25 pet., 50 pet gaf, zou er meer gedaan kunnen worden. Voor de gelijkmaking van het vroon is de toestem ming noodig van den Polder. Spr. hoopt spoedig de werkverschaffing te kunnen hervatten. Dhr Huibregtse vindt uitbetalen van 22 cent per uur te weinig voor een gezin. De voorzitter zegt, dat de voorschriften van het Rijk opgevolgd moeten worden, daar de subsidieering anders gevaar loopt. Invoering van een steunregeling is voor Westkapelle niet mogelijk. Dhr Huibregtse zegt nogmaals, dat hij een uurloon van 22 cent te weinig acht. Kan dat niet hooger, dan dienen er brand stoffen verstrekt te worden aan groote gezinnen. Spr. stelt voor pogingen in het werk te stellen voor een kindertoeslag. De voorzitter wil trachten dat te be reiken, maar heeft vernomen, dat zulk een verzoek, door St Laurens en Seroos- kerke gedaan, is afgewezen. Ook wil dhr Huibregtse een hooger uurloon krijgen. De voorzitter wijst er nogmaals op, dat geen hooger bedrag dan f-1500 voor de werkverschaffing beschikbaar is. Dhr Huibregtse wijst er op, dat de ge- organiseerden wekelijks een groot offer brengen, door meer dan 50 cent contri butie te betalen. Spr. zou het gewenscht achten, dat dit bedrag er bij betaald werd bij de werkverschaffing. Dhr H.Cijsouw zegt, dit een groote on billijkheid te vinden. De heer Huibregtse meent, dat de geor- ganiseerden daarmee niet bevoordeeld worden omdat daardoor weer gezorgd wordt voor steun in het volgend jaar. De voorz. zegt, dat er voordeel voor de gemeente is gelegen, in het feit dat de werklieden georganiseerd zijn. De voorz. is er niet tegen, dat die 50 ct. per week er bij betaald wordt. De mi nister zal dit wel goed vinden. Spr. acht het gewenscht dat een commissie uit den raad benoemd wordt, om met B. en W. de aangelegenheden betreffende de werk verschaffing te regelen. De heer Huibregtse wil een commis sie uit leden van hier gevestigde organi saties, Daartoe wordt besloten. De voorz. stelt voor om de 50 ct. contri butie per week toe te kennen, onder na dere goedkeuring. Dit wordt aangenomen met 4 tegen 2 st., die van de heeren H. Cijsouw en L. Minderhoud. De heer Huibregtse vraagt daarop toe lichting waarom de bewaarschool thans ondergebracht is in de openbare school. De voorz. zegt, dat de gesloten bewaar school verbouwd wordt. Daarop vraagt dhr K. Cijsouw om het water op het gemeentevroon in het ver volg niet meer voor 1 Maart af te laten, zulks met het oog op een ijsbaan. De voorz. zegt, dat die datum b.v. gesteld zou kunnen worden op 15 Eebr., waartoe besloten wordt. Ned. Herv. Kerk. Bedankt voor Woubrugge, E. Waimolts te Scherpenzeel. Geref. Kerken. Bedankt voor Scheveningen, P. C. de Bruijn te Apeldoorn. Voor Dedemsvaart, A. Wijngaarden te Bedum. Chr. Geref. Kerk. Aangenomen naar Amsterdam, G. Sa- lomons te 's Gravenzande. Geen emeritaat Ds I. de Bruin, Chr. Geref. Pred. te Baam, heeft eervol emeritaat aangevraagd. De classis Utrecht besloot echter dezen 70-jarigen dienaar een ziekteverlof van 6 maanden te ver- leenen met behoud van het volle trac- tement. De geschorste kerke raad. De leden van den kerkeraad der Nederl. Herv. gemeente te Biezelinge, die door het classicaal bestuur van Goes zijn geschorst, hebben van de uitspraak van dat bestuur hooger geroep aange- teekend bij het Provinciaal kerkbestuur van Zeeland. Primitief Avondmaal- s t e 1. In „De Wekker" schrijft Prof. v. d. Schuit over een Avpndmaalsbediening in de Chr. Geref. Kerk te Eindhoven, waarbij het Avondmaalsstel wel wat al te veel te wenschen overliet. Zeker, het zit niet in den beker, noch in den glans van de schaal, die op de tafel prijkt. Ma-ar trots dit een en ander zullen wij het er toch allen wel over eens zijn, dat op een avondmaalstafel toch ook een avondmaalsstel hoort. En zie, dat ontbrak nu hier geheel en al. Neen, ik ga niet opsommen, wat er dan wel was, en hoe wij ons beholpen hebben. Maar menigeen zou vreemd opkijken, als hij inplaats van een wijnkan, een klein bloemenkannetje vond en in plaats van een schaal een boterhambordje, en in plaats van een offerbus een collectezakje en in plaats van Maar ik schrijf niets meer op. Gij allen kunt toch wel begrijpen, dat dit onoogelijk allegaartje het geheel van de Avondmaals ure niet verhoogt." Benoemd tot onderwijzer aan een Chr. school te Zaandam, hoofd dhr L. Harms Jr, dhr D. J. Bastmeijer te Lei derdorp. Bij het op Zaterdag j.l. te Gent ge houden examen voor piano- en harmo niumspel werd door „De Vlaamsche Jury" aldaar uitgereikt aan mej. Lenie Brons het lager diploma met onderschei ding, aan den heer M. v. d. Moer, mid delbaar met onderscheiding. Beiden te Middelburg. Dhr G. de Jonge te Kruinin- gen behaalde middelbaar met voldoening. Dhr Louis de Roo te 's Heer Abtskerke, voorbereidend met onderscheiding. Allen voor piano. Voor harmoniumspel behaal den het lager diploma met voldoening de heeren G. Jobse te Serooskerke (W.) en A. Verschuure te Ierseke. Allen leerlingen van dhr W. L. Harthoom, muziekleeraar te 's Heer Arendskerke. Ingezonden Mededeeling. Ieder, die geestelijken arbeid verricht, kent de gevolgen, overspanning en sla peloosheid en weet, dat het na een sla- peloozen nacht moeilijk is zijn gedachten te concentreeren. Wie die ervaring heeft, neme eens een kop OVOMALTINE voor het naar bed gaan. Men heeft dan niet het gevoel van „volheid", maar ook niet van „leegte" in de maag. Reeds dat bevordert den slaap. Maar belangrijker is, dat Ovomaltine door zijn groote voedingswaarde en ge makkelijke verteerbaarheid tijdens den slaap de verbruikte energie weer aanvult, zoodat den volgenden dag weer nieuwe kracht voor den arbeid ter beschikking is. Noodig en noodzakelijk is het, dat er evenwicht zij tusschen het verbruik en den toevoer van energie. De gewone voe ding doet dit in onvoldoende mate. Ovo maltine als geconcentreerd en gemakke lijk assimileerbaar voedingsmiddel, her stelt het evenwicht. Neemt U eens een proef. Dat kost U toch bijna niets. U heeft reeds bij eiken apotheker en drogist een busje voor 70 cent. De fraude te Breda. Naar de „Tel." van militaire zijde verneemt, is het voorloopig onderzoek inzake de frau de bij de militaire administratie te Breda geëindigd. In verband hiermede is de wachtmeester van het derde regiment veldartillerie, die op 4 Febr. j.l. werd aan gehouden, weer op vrije voeten gesteld. Gebleken is, dat hij wel fooien heeft ge noten, doch geen steekpeningen heeft aan genomen. Nog meer ijs-ongevallen. Nabij de ouderlijke woning is het 4-jarig zoontje van dhr Hoogeboom te Bergen door het ijs gezakt en verdronken. Zaterdagmiddag speelde 'n troepje kinderen op het ijs van den grooten vijver bij het gemeentehuis te Brunssum. Op 'n gegeven oogenblik zakten drie der kin deren door het ijs. Op het hulpgeroep snelden twee jongens toe, die zich in de nabijheid bevonden en stelden direct po gingen in het werk om de kleinen te red den. Intusschen waren twee der drenke lingen uit het water gekropen, maar de derde zag daartoe geen kans. De 19-ja- rige L. gleed bij een poging om den jon gen uit het wak te trekken er zelf in en verdronk jammerlijk. Na twee en een half uur dreggen is zijn lijk door de gemeente politie opgehaald. De kleine jongen was er inmiddels in geslaagd op het droge te komen. Het lijk van het slachtoffer is naar de ouderlijke woning overgebracht. Ingezonden Mededeeling. Te huur een boerderij met ouden van da,gen, „De Voorzorg", bet orgaan van den Chr. Werkmansbond, schrijft Wat gaat er nu b.v. geschieden in Vod- lenhove? In Volleoihove heeft de Ned. Herv. Kerk een Armenhuis, waarin plm. 15 verpleegden zijn. Deze verpleegden, w.o. haif-idioten, zeer oude menschen, die zichzelf al bevuilen, genieten allen zander onderscheid goede en liefderijke verzorging van vader en moeder Klooster. Het Armenhuis heeft ook veel land, waar van ze zelf veel gebruiken en tevens nog verhuren. Den laatsten tijd wordt uit de boerderij geen winst gemaakt (maar wie maakt dat wel?) en daarom wil men de zaak veranderen en wed verhuren. In vier bladen is een advertentie ge plaatst: te huur een boerderij, groot plm. 14 H.A. land enz. met verzorging ver pleegden in het Armenhuis, op nader overeen te komen voorwaarden. Die voorwaarden zijn van iederen ver pleegde f 5 per persoon per week vergoe ding. Men kan dus ook gaan zeggen: te jiuur een boerderij1 met ouden van dagen; zoodat de menschen ook verhuurd worden 1 Die oudjes, waarvan die het heb ben, hun ouderdomsrente nog afstaan, worden gewoonweg in een exploitatie op genomen. Voert ons zoo iets niet terug naar de middeleeuwen? De Kerkeraad is tot deze daad overge gaan omdat het financieel voordeeliger is. Maar bekijk eens de moreela on so ciale zijde van die zaak, dan schreit het toch, dat er nog zulke dingen mogen ge beuren I Slapte in het bedrijf. De glasfabriek van de N.V. Bottle Works te Zwijndrecht wordt vandaag wegens slapte in het bedrijf stilgelegd. Het per soneel, groot 7580 personen, wordt hierdoor werkloos. Schildpad van 1300 pond. In de Golf van Mexico heeft men een schildpad gevangen, die blijkbaar geen voorstandster van de moderne slanke lijn was, aangezien zij het lieve gewicht van 1300 pond woog. Haar leeftijd wordt door deskundigen op minstens 300 jaar ge schat, zoodat zij er wellicht wel bij tegen woordig was, toen Piet Hein de zilver- vloo-oo-ooot won. Britsche vliegers aan C h i n a's z ij d e? Volgens de „Sunday Chronicle" zou een 70-tal vroegere En- gelsche militaire vliegers voornemens zijn zich met drie vliegtuigeskaders aan te sluiten bij de Chineesche luchtstrijdkrach ten. De onderneming zou door een En- gelsche firma worden gesteund. Deze firma zou de noodige bombarde- ments- en gevechtsvliegtuigen, welke met twee machinegeweren worden uitgerust, ter beschikking stellen. Een zekere Mr Harding heeft de leiding der onderne ming op zich genomen en het blad in een onderhoud medegedeeld, dat hij de vol gende week naar China zal vertrekken om de noodige onderhandelingen te voe ren welke reeds met de Chineesche instan ties te Londen zijn aangevangen. Lijst van onbestelbare brieven en briefkaarten, van welke de afzenders on bekend zijn, terugontvangen in de eerste helft der maand Februari 1932 aan het postkantoor te Goes. Brieven, binnenland: Belastingkantoor, Hansweert; Bureau van dit blad (P) 40 G 1940; W. Coonen, Scherminkelstr. 9, Vlis singen. Briefkaarten, binnenland: W. van Vliet, Sperwestr. 80, Nijmegen (Oost). De koersen stijgen. Op de effectenbeurs te New-York heerschte Zaterdag een der grootste haus se-bewegingen van de laatste twee jaren. Talrijke waardepapieren sloten met een winst van 2 tot 15 punten. Niet minder dan 2.200.000 aandeelen wisselden van bezitters. De oorzaak van deze beweging is de gunstige ontvangst door de commissies van Congres en Senaat, van het ontwerp tot uitbreiding van de credieten. Wisselkoersen. Amsterdam, 15 Febr., 2.30 u. Berlijn 58.70—58.75. Brussel 34.4834.52. Londen 8.538.57. Parijs 9.73—9.76. New-York 2.467/8—2.471/8. Hedenmiddag vergaderde de Gemeente raad van Goes voltallig. De voorzitter opent met gebed. Ingekomen stukken Afschrift van de genomen beslissing op het beroep, ingesteld door het bestuur der vereeniging tot bevordering van Chr. Schoolonderwijs te Goes, inzake vaststel ling vergoeding, art. 101 der L.O.-wet 1920, over 'het jaar 1928. Goedkeuring van raadsbesluiten. (Bericht van de N.V. Centrale Ammo- niakfabriek te Weesperkarspel, dat de po ging tot gedeeltelijke conversie der 6 pet. obligatieleening 1921 ad f 350.000 is mis lukt. Voor kennisgeving aangenomen Een eigenaardig advies in het hoofd orgaan van de S.D.A.P. trok mijn aan dacht. Verschillende kleine afdeelingen had den steun gevraagd opdat ze, ondanks de slechte economische omstandigheden toch op het partijcongres vertegenwoor digd kunnen zijn. De secretaris van het partijbestuur noemt nu verschillende dingen op, die afvaardiging vergemakkelijken en ver volgt dan; „Naar ons oordeel behoeven dus de kosten voor de kleine afdeelingen slechts gering te zijn, vooral als de afgevaardig den voor voeding niet te veel geld uit geven." Is dat niet grappig? De afgevaardigden, die een paar dagen voor de partij op sjouw zijn, moeten voor al niet te veel eten. Dat zullen de „heeren" in de partij, als ze aan een fijn diner aanzitten, wel voor hen doen. Anders wel geestig dit advies voor de afgevaardigden van de kleine arme af deelingen. OPMERKER. Schrijven van Gedep. Staten van Zee land .inzake eventueele wijziging van de jaarwedden van Burgemeester, Secretaris en Ontvanger. Verzoek van den Goeschen Bestuurders- bond om mede aandrang uit te oefenen op dat de bouwarbeiders alsnog onder de crisiswerkloozen worden gerangschikt. Inzake de circulaire van Ged. Staten stelt dhr Van M e 11 e voor te antwoor den, dat naar de meeninig van den Raad daartoe de noodzakelijkheid in 't algemeen niet bestaat, de wensohelijkheid niet is gebleken en de financieele positie van Goes niet van dien aard is, dat het nood zakelijk is. Spr. doet dit voorstel mede namens Mr. Goed-bloed. De burgemeester heeft zich van advies onthouden. Dhr Crucq is het daarmee eens, maar spr. had graag een schriftelijk prae- advies van B. en W. gezien. De voorzitter had eerst de circu laire voor kennisgeving willen aannemen. Ook dhr Simons had graag een schriftelijk voorstel gezien. De voorzitter stelt voor deze zaak eerst in besloten zitting te behandelen. Goedgevonden. Het verzoek van den modernen Bestuur ders-bond wil -de voorzitter naar B. en W. zenden om prae-advies. D-hr Crucq wil directe behandeling. Dhr Van Poelgeest ziet in Goes geen werkloosheid van beteekenis onder de bouwvakarbeiders. Het werk in de bouwvakken -gaat rustig door. Daarom moet Goes aan deze algemeene adresbe weging niet meedoen. Dhr Crucq zegt, dat er juist groote werkloosheid is in Goes onder -de bouw vakarbeiders. Op het platteland wordt zoo goed als niets -gebouwd. Een groot deel van -de Goesche bouwvakarbeiders werkt anders op het platteland. Er zijn er, die in 2, 3 maanden geen werk hebben. Dhr v. -d. Wart vraagt naar het aan tal werkloozen in -de bouwvakken. Spr. be grijpt niet, welk bezwaar er is om nu aan het verzoek te voldoen. Dhr Van Poelgeest merkt op, dat er 's winters altijd werkloosheid in de bouwvakken is. Het is een seizoenbedrijf. De voorzitter deelt mede, dat er in derdaad werklooze bouwvakarbeiders zich bij de werkverschaffing hebben aan gemeld, wat vorige winters niet het ge val was. Weth. Goedbloed wil zich referee- ren aan het oordeel van den Minister, die op grond van zijn inlichtingen zegt, dat er geen crisiswerkloosheid onder de bouwvakarbeiders bestaat. Dhr Visscher deelt mede, dat ver schillende bouwvakarbeiders reeds uitge trokken zijn. Dhr v. d. Does wil, gezien de bespre kingen in de werkloosheidscommissie, toch eerst prae-advies van B. en W. Tot dit laatste wordt met alg. st. be sloten. De voorzitter leest voor een schrij ven van het Burg. Armbestuur, gericht aan B. en W. Geprotesteerd werd tegen enkele uitlatingen van den burgemeester in de laatste Raadsvergadering. Het B.A. ziet in deze onjuiste bejegeningen een on aangename aanval tegen het B.A. Het B. A. komt er tegen op, dat het onvriendelijke, onduidelijke brieven zou schrijven. De voorzitter zegt, niets onvrien delijks tegen het B. A. of zijn voorzitter of secretaris bedoeld te hebben. Dhr Van Poelgeest meent, dat de waarheid toch gezegd mag worden. Ook dhr v. d. Does heeft erkend, dat de brief van het B. A. niet duidelijk was. Dhr v. d. Does merkt op, dat de ver dere bespreking in een besloten zitting is geschied. Dus dit mag hier niet aan de orde komen. Dhr Van Poelgeest: maar ik zeg het dan nu in 't openbaar. De voorzitter sluit hierover de dis cussie. Vergoeding aan de bijz. lag. scholen. Dhr v. Poelgeest zegt, dat de fin. comm. hierover niet wil adviseeren, voor zij volledig is ingelicht over de kaspositie van Goes. In een vo rige vergadering zijn daarover goede in lichtingen door B. en W. gegeven, maar van de buitenwacht heeft Spr. andere dingen gehoord. Bij elke uitgave, dia we doen, moeten we weten of er geld is, hoe de kaspositie i».

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1932 | | pagina 2