La; K< I J. B Adv Zijn bij: FIRI Chri u Uit de Provincie Kerknieuws. Predikbeurten. Onderwijs. ZILV. MAGGISTANDAARD 'T GEROHUIS St. Adriaanstr. GOES. Gemengd Nieuws. Marktberichten. Burgerlijke Stand Scheepstijdingen. EL 26 A Neder HEEMJ staf of van eenige andere leger of vloot- autoriteit, Geen hunner is door den raad van ministers gehoord geworden en de chef van den generalen staf (wien reeds hekend was, dat hij tot opperbevelheb ber van land- en zeemacht zou worden voorgedragen en dus de verantwoorde lijkheid voor de militaire leiding der de fensie zou moeten dragen) heeft zelfs aan den minister van oorlog geen gefor muleerd voorstel tot mobiliseeren behoe ven te doen, omdat de minister zelf de eischen van den toestand volkomen juist inzag, elk mogelijk en wenschelijk initia tief ontwikkelde en bij den raad van mi nisters een vertrouwensvol gehoor vond, evenals helder inzicht in den ernst van den toestand." Honderden arbeiders aan de Zuiderzeewerken. Nadat men enkele onderdeelen van het bedrijf der Zuiderzeewerken reeds direct in het begin van Januari den arbeid was hervat met 150 grondwerkers, 30 bakken- schippers en 100 rijswerkers, is het per soneel, te Den Oever werkzaam, reeds thans met 800 man sterkte uitgebreid, terwijl het zich laat aanzien, dat dit aan tal in Maart of April als de sluiting van de „Vlieter" (het laatste sluitgat in den afsluitdijk) in uitvoering is tot plm. 2000 man zal groeien. Dat thans reeds zoo vele arbeiders aan het werk zijn, is een ge volg van de omstandigheid, dat vorst of onwerkbaar weer tot dusverre is uitge bleven. Aan de Friesche kust zijn mo menteel reeds 500 arbeiders op den af sluitdijk werkzaam. Contingenteering van versch of gekoeld vleesch. Naar het Corr. Bur. verneemt, heeft een wetsontwerp inzake de contingenteering van versch of gekoeld en van bevroren rund- en kalfsvleesch ter vervanging van de Koninklijke Besluiten van 23 en 30 Januari 1932 het departement van Arbeid Handel en Nijverheid veriaten. Met executie bedreigde boeren. Het Tweede Kamerlid Braat vestigt in een tweetal schriftelijke vragen de aan dacht van den Minister van Binnenland- sche Zaken en Landbouw op het feit, dat vele landbouwers in dezen crisistijd niet aan hun verplichtingen om hypotheek rente en aflossing te betalen, kunnen vol doen, waardoor hun goederen publiek verkocht dreigen tS- worden. Gevraagd wordt, of de minister bereid is om in die kwesties tusschenbeide te komen en de executie zooveel mogelijk tegen te gaan. De contingenteeringsmaatregelen. Donderdag vergaderden te Rotterdam een aantal firma's en vertegenwoordi gers van belangrijke organisaties uit den importhandel, die zich bedreigd gevoe len door de wijze, waarop met hun be langen wordt omgesprogen. Besloten werd een landelijke actie op touw te zetten, o.a. door bemiddeling der bestaande organisaties, waartoe een voorloopig comité van actie uit de ver gadering werd benoemd, waarvan het voorloopig secretariaat gevestigd is: Ha ringvliet 79 te Rotterdam. Nationaal Crisis-Comité. Het bestuur van de Vereen, van Burge meesters, Wethouders en Secretarissen „Groen van Prinsterer" heeft aan het Nationaal Crisisoomité verzocht, de ra diorede, betreffende de werkzaamheden van het comité niet op een Zondag, maar op een werkdag te doen uitzenden. De nood der boeren. Het lid der Tweede Kamer de heer Van Voorst tot Voorst heeft aan den Mi nister van Binnenlandsche Zakein en Land bouw de volgende schriftelijke vragen ge steld: Is het den Minister bekend, dat de toe stand in de weide- en gemengde bedrijven thans zoo hoogst ernstig is geworden, dat het meerendeel der boeren aan den rand van den afgrond staat? Is de Minister niet van meening, dat onmiddellijk maatregelen dienen genomen te worden om den prijs van de melk op te voeren tot een minimum van 6 Cents in! iden (zomer enj 7 cents per liter in de wintermaanden? Kan de Minister mededeeïen of binnen keer korten tijd desbetreffende voorstellen by de Kamer zullen inkomen? Dr J. van der Moer f Tengevolge van een ongeluk is in het ziekenhuis te Ermelo op 68-jarigen leef tijd overleden de bekende archaeoloog en geoloog dr J. v. d. Moer. De thans ontslapene heeft zich groote vermaardheid verworven door zijm opgra vingen op de Veluwe. Rijkswaterstaat. Bij Kon. besluit is met- ingang van 1 Mei aan den opzichter van den Rijks waterstaat der 1ste klasse A. Sliedrecht, te Zutphen, en aan den ambtenaar bij den algemeenen dienst P. van Voorthuy- sen, te 's-Gravenhage, op verzoek, eer vol ontslag verleend. Burgemeesters. Op verzoek met 15 April eervol ont slagen met dank R. G. Rij kens als bur gemeester van Velsen. J. N. Elenbaas f Heden is te Kruiningen overleden de heer J. N. Elenbaas, burgemeester-secre taris dezer gemeente. De heer Elenbaas was eerst gedurende enkele jai-en burgemeester en secretaris •ym KïflJföwfUikSe jsrerd daarna lid van Gedep. Staten van Zeeland en werd in 1910 benoemd tot burgemeester van Krui ningen. De heer Elenbaas had op het gebied van gemeente-administratie een uitstekenden naam, zoodat hij de vraagbaak van velen was. Zeer bekend en algemeen gebruikt is zijn handboek voor gemeente-administra^ tie, dat vele drukken beleefde. Ook redi geerde hij vele jaren op voortreffelijke wijze het weekblad van den Ned. Bond van Gemeente-ambtenaren. Ook was bij secretaris van de vereen, van burgemeesters en secretarissen op Zuid- en Noord-Beveland en lid van den Raad van Beheer der N. V. Waterleiding- Maatschappij Zuid-Beveland. In den heer Elenbaas is dan ook een bekwaam en verdienstelijk man heenge gaan. Brand. Te Driewegen (Gem. Bier vliet), is, vermoedelijk door kortsluiting, de landbouwschuur van A. W. geheel afgebrand. Een vijftal runderen kwam in de vlammen om. Goes. Gisteravond bracht het muziek gezelschap Euphonia den Commissaris van Politie, den heer E. G. Wierts van Coehoorn, een serenade in verband met zijn veertigjarig politie-jubileum. Zooals in dit nr. wordt geannon ceerd, zal de heer Sevensma a.s. Woens dag hier weer optreden. Ditmaal in bet Slot Ostende. 's-Heercnhoek Woensdagmiddag werd vanwege de P.Z.E.M. een lezing gehou den over de electriciteit en hare toepas singen. De heer Ir. De Regt heeft allen gedurende twee uren zeer aangenaam bezig gehouden en aan de hand van licht beelden uitgelegd hoe electriciteit ont staat, wordt voortgeleid naar steden en dorpen en op welke manier deze tenslotte in de huizen wordt gebracht. Hierna werd aangetoond de aanwending der electriciteit in huisgezin en bedrijf. Na de pauze werden nog twee films vertoond Alles te zamen een leerzame middagl Jammer dat de huisvrouwen niet aan wezig waren. Deze vooral hadden zeer veel kunnen leeren. Veere. Op initiatief van den Burgemees ter is op Woensdag j.l. een plaatselijk Crisis-Comité opgericht, bestaande uit de heeren H. Dronkers, Burgemeester, Voor zitter; H. T. H. C. Coops, A. P. Wouters, J. J. v. Beveren, L. Blind, F. A. Holle- man, W. de Buck, F. Minneboo, F. J. Castel, secr.-penningm. Besloten werd, dat door bovenvermelde heeren de volgende week met gesloten bussen bij de inge zetenen gecollecteerd zal worden, en dat bij den penningmeester gelegenheid be staat giften voor bovenvermeld doel af te geven. Tevens werd in bespreking ge bracht de circulaire van het Hoofd-Cri- sis-Comité in verband met het verstrek ken van Zwavelzure Ammoniak aan boeren en tuinders, weike daarvoor in aanmerking zouden komen. Vrouwepolder. Daar de prijs van den electrischen stroom hier indertijd door de P. Z. E. M. op 45 cent per K.W.U. ge steld is, zullen de aangeslotenen zich thans met een adres tot de P. Z. E. M. wenden, om hier alsnog verandering in te brengen, daar men in de afd. Gapinge 39 cent per K.W.U. betaalt. De prijs van de melk ia ook alhier vastgesteld op 8 cent per L. Zoufelande. Bevolking. Ingekomen: Jo hannes Janse van Biggekerke. Vertrokken: Pieternella Adriana Cor nelia Entink naar Vlissingen. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Oosterend (Fr.), H. G. J. van Deelen te Oostermeer. Te Kockengen, J. Bus te Wouterswoude. Aangenomen naar Zunderdorp, J. A. Gerth van Wijk, em.-pred. te Soestdijk. Bedankt voor Burgwerd, J. van der Heide te Hindeloopen. Voor Alkmaar, H. Dekker te Weesp. Beroepbaar. Door de classis Boisward is beroepbaar verklaard in de Geref. Kerken de heer K. Bökma, theol. cand., Sneekerweg 26, Boisward. Door de classis Aalten, de heer J. P. Schou ten, theod. cand., 't Blik? Aalten. Door de classis Zwolle de heer H. N. Rid derbos, theol. cand. te Kampen. Preekverzoeken aan can did a t e n. Ter vereenvoudiging van het doen van preekverzoeken aan candidaten heeft een aantal theologische candiaten van de Vrije Universiteit en van de Theologische School te Kampen zich ver bonden aan een centraal adres, waar, aan de hand van een geregelde admini stratie, de eventueele verzoeken van kerkeraden aan candidaten in volgorde worden doorgegeven. Kerkeraden van Gereformeerde Kerken, die voor een bepaalden Zondag voorzie ning in den dienst des Woords door een candidaat wenschen, kunnen zich der halve wenden tot den heer N. A. van V elzen, Velgersdijkstraat 85, Rotterdam, die dan dit verzoek doorzendt aan den candidaat, die dien Zondag nog vrij heeft. Ook kerken, die door omstandigheden op het laatste oogenblik nog voorziening in den dienst der Woords willen hebben, kunnen van deze regeling profiteeren. Dit voorkomt vergeefsche uitnoodigingen. Natuurlijk behouden de kerkeraden volkomen de vrijheid, om rechtstreeks candidaten uit te noodigen. Indien de kerkeraden zulks verzoeken kunnen ze ook zelf opgave krijgen van de candidaten, die een bepaalden Zondag nog vrij hebben, opdat ze daaruit een keuze kunnen doen. Zondag 7 Febr. 1932. Ned. Herv. Kerk. Goes, v.m. Ds Steinz, n.m. Ds Homburg (H, Doop), av. Ds Koopmans van 's-H. Hendrikskinderen. Wilhelminadorp, v.m. ds Homburg, n.m. geen dienst. Geersdijk, v.m. ds Louwerse, n.m. lees- dienst. Wissekerke, v.m. leesdienst, n.m. ds Louwerse. Hansweert, 9.30 en 6.30 u. ds v. Selms. Geref. Kerken. Geersdijk, v.m. en n.m. ds Staal. Vrouwepolder. Als tijdelijk onderwijzer aan de Chr. School is benoemd dhr A. Willemse, alhier. Ingezonden Mededeeling. met fleschje f 3.50. Een droevig incident. Gister middag is tijdens den tocht van een rouw stoet naar de Noord-Oosterbegraafplaats te Amsterdam een droevig incident ge schied. Op het einde van de N. Keizers gracht schrokken de voor de lijkkoets ge spannen paarden zoo hevig, dat zij een paar sprongen zijwaarts deden, met het gevolg, dat de dieren van den walkant stortten. Gelukkig bevond zich juist onder hen een schuit, waarop een der dieren terecht kwam. Het andere bleef tusschen de schuit en den walkant hangen. Het lemoen brak af, zoodat de koets op het droge bleef. Verschillende familieleden waren door dit voorval zeer in de war. Spoedig reden de volgrijtuigen met in zittenden naar de begraafplaats. De kist. werd later per auto aangebracht. sprong terug en vluchtte op Nederlandsch gebied. De Duitsche beambten stuurden hem dadelijk een hond na, die 20 M. op Hollandsch gebied bij den jongen bleef staan. Daarna pakte een Duitsche dou ane-beambte den jongen daar bij de kraag en trok hem met zijn fiets mee naar het kantoor. Verscheidene Nederlandsche werklie den, die werkzaam zijn bij de verbou wing van de marechaussee-kazerne, had den dit incident gezien. Gistermiddag is door den wachtmeester der marechaussee en door den rijksin specteur der belastingen te Winschoten een onderzoek ingesteld, evenals door de betrokken Duitsche autoriteiten. De betrokken jongen is vrij gelaten. Onregelmatigheden te Breda. Wij vernemen, dat inzake de onregelmatigheden bij de militaire admini stratie te Breda nog een arrestatie heeft plaats gehad en wel van een wachtmees ter. De militaire politie zet haar onder zoek voort. Grensincident. Gisterenmiddag om 12 uur is een Duitsche jongen op Duitsch gebied door de Duitsche douane wegens smokkelarij aangehouden. Bij het Zollamt Hemden verzocht men den jongen binnen te komen, maar deze Kind uit den trein geval len. Toen gistermiddag Mej. B. uit Al phen aan den Rijn van een bezoek aan haar ouders in Duitschland met haar drie kinderen naar huis terug keerde, is even ten noorden van het station Meppel haar 5-jarig zoontje uit den sneltrein gevallen. Direct werd aan de noodrem getrokken, waarop de trein stopte. Toen men den kleine op de spoorbaan vond, bleken beide beentjes ter hoogte van de dijen, benevens een der armpjes afgereden te zijn. Nadat het kind in de kamer van den stationschef voorloopig was verbonden, is het in hoogst ernstigen toestand naar het Sofia-ziekenhuis te Zwolle vervoerd. Kinderverlamming. Op de openbare lagere school te Twello is een geval van kinderverlamming bij een kind van elf jaren geconstateerd. Het kind is naar de barakken te Deventer vervoerd. Een comité dat geld overhoudt. Onder dezen titel komt in de Indische bladen een Aneta-telegram uit Den Haag voor van den volgenden in houd: „Het Inzamelingscomité voor den her bouw van het tweede Nederlandsche Pa viljoen te Vincennes, ziet zich geplaatst voor een merkwaardig feit. De door het comité ingezamelde gelden ten bedrage van f 53.000 zijn in totaal disponibel ten gevolge van de omstandigheid, dat de Fransche assurantie-maajtschappijeii de verzekeringssom van het eerste paviljoen geheel hebben uitbetaald. In verband hier medé overwoog heit comité, na de eerste berichten over de door het nood weer op Bali veroorzaakte ramp, om voor te stellen het bedrag te besteden voor de leniging van den nood op dat zoo zwaar getroffen eiland. Doch daar de ramp minder omvangrijk bleek te zijn, werd besloten van die gelden, voor zoover ze niet worden teruggevraagd, 50 pet. aan het Nederlandsche en 50 pet. aan 't Indische Grisiscomité te schenken." - Verjegen toot biggen. Een veehouder in den Frieschen Greid- hoek zag zijn veestapel vermeerderd met een 12-tal jonge varkens. Gaf een der gelijke gebeurtenis vroeger reden tot vreugde, thans was men er ten zeerste mee verlegen, waarom dan ook besloten werd ze den zelfdenweg te laten gaan als jonge katten, n.l. ze te verdrinken. Verscheidene malen komt het dan ech ter voor, dat moeder poes de kleintjes weer uit het water haalt en ze op een verborgen plaatsje groot brengt. En de betrokken veehouder dacht, dat dit ook met zijn biggetjes was geschied, toen hij n.l. den volgenden morgen op stond, lagen weer twaalf biggetjes bij de moeder-zeug in het hok. Wat was echter gebeurd? Een buurman had bij een zij ner varkens ook biggen gebregen, doch daar hij er tegen opzag de jonge dieren te verdrinken, had hij ze maar bij zijn buurman in het hok gedeponeerd. (Tel.) NIEUWE CONTINGENTEERINGS MAATREGELEN. Voor schoeisel, tricotgoederen, wollen stoffen en bovenkleeding. De Staatscourant van gisteravond be vat Koninklijke besluiten van 5 Februari tot tijdelijke beperking van den invoer van schoeisel, wollen en half wollen stof fen, confectie-artikelen en tricotgoederen. De artikels 1 van deze besluiten die vandaag in werking treden luiden als volgt: Schoeisel. Gedurende het tijdvak van 1 Januari 1932 tot 1 April 1932 is de invoer uit ieder land verboden van: a. (post 675) schoenen, laarzen en pan toffels, geheel of voor het grootste deel van leder, voor zoover deze meer bedraagt dan 50 ten honderd van het gemiddeld aantal paren dier goederen, dat uit dat land per drie maanden in de jaren 1928, 1929 en 1930 is ingevoerd; b. (post 2675) schoenen, laarzen en pantoffels, niet geheel of voor het grootste deel van leder, caoutchouc, gomelastiek of rubber, voor zoover deze meer bedraagt dan 75 ten honderd van het gemiddeld aantal paren dier goederen, dat uit dat land per drie maanden in de jaren 1928, 1929 en 1930 is ingevoerd; c. (post 3675) schoenen, laarzen en pantoffels, geheel of voor het grootste deel van caoutchouc, gomelastiek of rub ber, voor zoover deze meer bedraagt dan 100 ten honderd van het gemiddeld aan tal paren dier goederen, dat uit dat land per drie maanden in de jaren 1929 en 1930 is ingevoerd. Wollen en half-wollen stoffen. Gedurende het tijdvak van 1 Februari 1932 tot 1 Mei 1932 is de invoer uit ieder land van (posten 723, 724, 725 en 726) manufacturen, stoffen en weefsels van wol of van halfwol verboden, voor zoover deze meer bedraagt dan 62.5 ten honderd van hetgeen gemiddeld per drie maanden in de jaren 1928, 1929 en 1930 van die goederen uit het land is ingevoerd, be rekend naar de waarde dier goederen. Bovenkleeding. Gedurende het tijdvak van 1 Februari 1932 tot 1 Mei 1932 is de invoer uit ieder land verboden van: a. (posten 754, 2754, 756en 2756) bo venkleeding voor mannen en jongen9, vrouwen, meisjes en kieine kinderen, geen gebreide en tricotgoederen en niet ver vaardigd van weefsels met caoutchouc (gom-elastiek of rubber) en dergelijke, voor zoover deze meer bedraagt dan 50 ten honderd van hetgeen gemiddeld per drie maanden in de jaren 1928, 1929 en 1930 van die goederen uit dat land is in gevoerd, berekend naar de waarde dier goederen; b. (posten 753 en 755) bovenkleeding voor mannen en jongens, vrouwen, meis jes en kleine kinderen, vervaardigd van weefsels met caoutchouc, voor zoover de ze meer bedraagt dan 100 ten honderd van hetgeen gemiddeld per drie maan den in de jaren 1929 en 1930 van die goederen is ingevoerd, berekend naar de waarde dier goederen. Tricotgoederen. Gedurende het tijdvak van 1 Februari 1932 tot 1 Mei 1932 is de invoer in ieder land van (post 2757) bovenkleeding en onderkleeding, gebreid of uit tricotstof vervaardigd, zonder rubber (geen kousen of sokken) verboden, voor zoover deze meer bedraagt dan 60 ten honderd van hetgeen gemiddeld per drie maanden in de jaren 1929 en 1930 van die goederen uit dat land is ingevoerd, berekend naar de waarde dier goederen. GOES. V. V. „Zuid-Bevedand". Veiling van 5 Febr. 1932. Zure Bellefleur 47, Bramley Seedling 6, Kleiperen 13, Win- terlouwtjes 2, Spruiten 0.404, Witlof 25, Kroten. 0.40, Uien 0.801, aard appelen 2.503.80, alles per 100 K.G. Savoije kool 1.602, Roode Kool 0.60, Bloemkool 7, Prei 0.30, Boerekool 0.80, KnoJselderie 0.801.80, per 100 st. Sel derie 2.10, Prei 5, beide per 100 bos; Gladiolenbollen 1.10, Tulpenbollen 0.50 0.80, Tulpen 1.301.50, per 100 st. Snijtulpen 26 ot per bos. VLISSINGEN. Veiling van 5 Febr. Goudreinet 626, Campagnezoet 13, ster appel 6, Lane's Prins Albert 24, Huis- manszoet 810, Marnix 1011, grauw- zoet 715, zure Bellefleur 1012, Erm- gaard 12, meigroen 6, kleiperen 10—14, pondsperen 1013, Érederode 18, uitn 4,5—5, koolraap 1—1,5, spruiten 6—13, kroten 3,55, wijnpeen 2,54, kleine peen 5, witlof 6—8, schorseneeren 15, bruine boonen 9 ct. alles per k.g. Kipeieren 3238, eendeieren 38 ot., beide per 10 stuks. Boerekool 0,52,5, roode kool 1,53,5, savoy e kool 15,5, bloemkool 1115 ct., alles per stuk. Selderie 26, prei 44,5, rapen 1,52, tulpen 1114 ct. alles p. bos. Veldsla 1039, andijvie 3555, peter selie 3335 ct., alles p. kist of mandje; madeliefje 2,5, sneeuwklokje 1,5 ct. p. plant. h» Over de maand Januari 1932. ELLEWOUTSDIJK. Geboren: 2, Adri- aan, z.v. Wilhelmus Hermanus Kelder en Wilhelmina Maria Mack; 15, Adriaan, z. v. Jan van Doom en Jannetje Adriana Platscborre; 22, Maria Breigtje, d. van Martinus Servaas Jansems en Cornelia Barbera Huijzen. OOSTKAPELLE. Geboren. Catharina d. v. Jan de Visser en Maria de Visser; Jan z.v. Marinus Boone en Christina Schoe; Debora d.v. Andries de Visser en Jo hanna Cornelia Louwerse. ZOUTELANDE. Geboren: Maarten z.v. Stoffel van Sluijs en Willemina de Wolf, Adriana d.v. Johannes Pieter Entink en Adriana Geelhoed. Overl.: Francina v. d. Meule, wed. v. Pieter Francke, 79 j. AXEL. Huw.-aang.: 21, Abraham de Koeyer 25 j. jm. van Terneuzen en Cor nelia Pieternella Dobbelaar. 18 j. jd. Gehuwd. 7, Amedé Kalle 26 j. jm. van Westdorpe en Anna Catharira Seghers, 24 j. jd.; Hermanus van Luyk 29 j. jm. en Johanna Tanneke van Langeveldo 23 j. jd.; 14, Adriaan van Tiggele 33 j. wedn. en Cornelia Schieman 35 j. wed.; 21, Rcné Hemelsoet 27 j. jm. van Westdorpe en Ga- briëlla Margarietha v. d. Vijver 28 j. jd.; 27, Hendrik v. d. Voet, 43 j. jm. en Ca tharina Martina de Hullu 32 j. jd. Geboren: 3, Wilhelmina Pieternella d.v. Govert Hamelink en Elisabeth Suzanna van Tatenhove; 3, Antje d.v. Jacob Kas pers en Aaltje v. d. Veen; 15, Willem z.v. Comelis Reinier Boeije en Aaltje Scheele; 18 Imé Oscar Edumond z.v. Clementus Jo hannes Groothaert en Irma Louisa Domi nica Mattelé; 20, Cornelia. Adriana, d.v. Jan van den Hout en Johanna Geert.ruida Maria de Zeeuw; 28, Willemina Louisa d.v. Johannes Ecke en Pieternella Jacoba Stouthamer. Overleden: 2, Cornelia Schuitvlot 79 j. echtgen. van Jan van Drongelen; Adriaan van Meurs 70 j. wednr. van Krina Riek- wel; 11, Absalon Wijna 81 j., echtg. van Debora Jansen van Rosendaal; 13, Her manus de Feijter 63 j. echtg. van Jaco- mina de Putter; 21, Engeltje Bakker 71 j. wed. van Gilles Zegers; 22, Petrus Tiele- man 75 j. echtg. van Sophia Kalle. STAVENISSE. Over de maand Jan. '32. Geboren: Adriaan, z.v. Com. Buijs en Maria HoudjDina, d.v. Jacob Hage en Dina van Oeveren; Catharina Maria, d.v. Jan Matthijs van Westen en Cornelia Wes- dorp; Jozua, z. v. Marinus Moerland en Adriana van fjaaften; Marinus Comelis z. v. Comelis M. A. Steendijk en J. P. Nelisse. Overleden: Adriaan Wesdorp, 80 jaar, wedn. van Tona Bogert. ST.-ANNALAND. Geboren: Johannis, z. v. A. Rijnberg en J. E. Kaashoek; Cor nelia, d. v. G. van Oeveren en J. P. van der Klooster; Hendrik Jacob, z. v. J. A. Jeroense en N. E. Rijnberg. Overleden: Johanna van der Welle, 77 j., wed. van A. Duijzer; Maria Jacoba van der Slikke, 42 j., echtgen. v. J. P. Ligtendag; Neeltje van der Weele, 81 j. wed. van J. Goedegebuure. Stoomvaart-Mij. Nederland. CHR. HUYGENS, uitr., 5 v. South. TAJADOEN, thuisr., 5 te Gravesend (verb.) Rotterdamsche LloytL BALOERAN, uitr., 5 n.m. 1 u. v. Mar seille. SOEKABOEMI, thuisr., pass. 5 Dover; 6 v.m. 8 u. te Rotterdam verwacht. BALOERAN, uitr., 5 1 n.m. v. Marseille. Stand van hedenmorgen 10 uur. Stand van gistermiddag 3 uur: 775. Licht op voor fietsers: Zondag: 5 u. 17. Maandag: o. 19. Ondergei hartelijker ken van 1 jarige E( den op 3 F. Kattendijk 95 In het Sc S A 1 B Versterkt Toegangsk Schuttershc Plaatsbespr 8 Februari LET 99

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1932 | | pagina 2