Sloans Liniment ipijnt Rechtzaken Leestafel. Het Vrouwenhoekje. Dammen. Ingezonden mededeellngen. Rugpijn Deel ■welbehagen toe aan de afgematte, pijnlijke, over spannen spieren met Sloan's Liniment. Lichtelijk aange wend, zonder inwrijven, drijft het de pijn er rechtstreeks Uit. Krampachtig samengetrokken spieren beginnen snel lenig te worden en pijn en gevoeligheid verdwijnen. Millioenen hebben Sloan's Liniment met succes gebruikt voor alle Spier- en Zenuw-pijnen, een houten bak voor het hoofd houdend, rende hij luid schreeuwend„Moord, moord, helpl" het café binnen. De bezoe ker schrok daar zóó van, dat hij ijlings het café uitvluchtte, de Spaansche kade op. De kastelein zette den man na, maar bij het Haringvliet verloor hij hem in het donker uit het oog. Onmiddellijk waar schuwde hij de politie. Het bleek, dat uit de cassa een bedrag van f 17.50 is gesto len. Aangenomen wordt, dat de bezoeker, die het café verlaten heeft, op den uitkijk heeft gestaan. Ook deze man is niet meer teruggevonden. De politie heeft van de mannen een vrij nauwkeurig signalement ontvangen. Rupsenplaag in de thee. De correspondent van het „Nieuws" te Tjibadak (N.O.I.) meldt, dat voor eenigen tijd melding werd gemaakt van een groote rupsenplaag in die streken. Het zoeken naar de rupsen had niet het resultaat, dat er van werd verwacht. Ook was het niet doenlijk voor de koelies, om zich in de besmette theetuinen te be geven, omdat het aanraken van de rupsen niet alleen een zwaren jeuk, maar op den duur ook koorts ten gevolge had. Daarom werd het zoeken naar het on gedierte gestaakt, maar daar op een ge geven moment zij zich alle tegelijk van de theebladeren lieten vallen, om op den grond te poppen, werd speciaal het zoe ken der poppen ter hand genomen. Op één onderneming dicht bij Tjibadak, worden per dag zes tot zevenhonderd dui zend cocons geraapt. Deze poppen worden alle in de Tjitja- tik geworpen en zullen daar door de vis- schen wel worden verorberd. Een verzoek van een pluimveehouder, om iederen dag eenige zakken poppen te mogen gebrui ken om als voeder voor zijn dieren te die nen, werd door den administrateur van de hand gewezen, omdat hij bang was, dat dan niet alle poppen zouden worden opgegeten en de uitkomende vlinders an dere thee-tuinen zouden besmetten. Complot voor een massa moord. Het Soer. Hdbld verneemt uit Djember, dat een complot werd ontdekt om alle Europeanen van de ondernemin gen Soembertengah, en Soember-Wadoeng bij Sempolan uit te moorden. De hoofdaanleggers van dit complot zijn gearresteerd. Het motief tot de voor genomen daad was van godsdienstigen aard. Rechtbank te Middelburg. Door de Rechtbank te Middelburg wer den gisteren de navolgende strafzaken behandeld. J. v. d. O., 24 j., koopman, vroeger wonende te Oostkapelle, thans in voor arrest, verdacht van oplichting, door op 17 Maart 1.1. bij zekeren Krijger te Grijps- kerke te komen en dezen mede te deelen dat hij, verdachte, het geld dat hij' aan K. schuldig was, vlug zou kunnen af lossen, doch dat hij eerst 200 moest leenen, dat hij dan een spaarbrief kon koopon 'bij de Amersfoortsche Bank waar voor hij dan 200 moest betalen, en dan een bedrag van 5000 kon krijgen, waar voor hij 4 rente moest betalen. Dat hij, zoodra hij de ƒ5000 had ontvangen, K. daarvan 4300 zou teruggeven, door welke verhalen, welke alle leugens waren, K. werd bewogen aan verdachte 200 af te geven. Verdachte erkende de hem ten laste gelegde feiten. De officier van Justitie vorderde een gevangenisstraf van 1 jaar. I. B., 22 j., landbouwer en A. J. W., 16 j., landbouwersknecht, beiden te Groe- de, verdacht van strooperij van twee wa gens met zand ten nadeele van het Wa terschap Tienhonderd en Zwarte, te Groede, op 5 December 1.1. Tot het hoo- ren van meerdere getuigen werd de ver dere behandeling dezer zaak aangehou den tot 15 Januari a.s. S. D., 31 j., koopman te Biggekerke, verdacht van verduistering van een paard dat hij' in huurkoop had van zekere C. Bolier, te St. Laurens in Juli 1931. Eisch: 4 maanden gevangenisstraf. L. G., 42 j., melkventer te IJzendijke, was in hooger beroep gekomen tegen een vonnis van den Kantonrechter te Oost burg, waarbij hij wegens geen voldoende zorg dragen voor het onschadelijk houden van een onder zijn hoede staand gevaar lijk dier, werd veroordeeld tot een geld boete van f8 of 8 d.h. en betaling van schadevergoeding van een bedrag, groot 5.75. Eisch: bevestiging van het vonnis waarvan hooger beroep. W. J., 62 j., voermansknecht te Hoek, was door den Kantonrechter te Terneuzen vrijgesproken van de hem ten laste ge legde overtreding van art. 455 W. Str. Een dier noodeloos arbeid doen verrich ten op pijnlijk kwellende wijze, tegen welke beslissing de ambtenaar van het O. M. hooger beroep aanteekende. Eisch: Vernietiging van het vonnis waarvan hooger beroep en veroordeeling tot een geldboete van f 20 of 10 d. 'h. M. A. B., huisvr. J. R., 46 j., zonder beroep te Hontenisse, had voor den Kan tonrechter te Hulst terecht gestaan ter zake van het afleveren van vleesch, dat niet gekeurd was. De Kantonrechter had de dagvaarding nietig verklaard. Eisch: Vernietiging van het vonnis waarvan hooger beroep en terugwijzing der zaak naar het Kantongerecht. J. E. de J., huisvr. C. B., 35 j., zonder beroep te Vlissingen, verdacht van po ging tot diefstal van 3 gulden ten nadeele van zekere Marannes te Vlissingen in den nacht van 26 op 27 Juli 1.1. Tot het hooren van meerdere getuigen werd de verdere behandeling dezer zaak aange houden tot 15 Januari a.s. H. S., 49 j., koopman en J. A. B., 42 j., voerman, beiden te Hoek, hadden voor ■het Kantongerecht te Terneuzen terecht gestaan terzake van invoer van kippen te Philippine, uit België. De Kantonrechter •had 'hen vrij gesproken van het hen ten laste gelegde, tegen welke beslissing de Ambtenaar van het O. M. hooger beroep aanteekende. Eisch: no. 1 vernietiging van het vonnis van den Kantonrechter en veroordeeling tot een geldboete van 20 of 10 d. h. No. 2 Vrijspraak. A. J. C., 20 j., werkman te Hontenisse, thans in een Krankzinnigengesticht, ver dacht van mishandeling van Dr J. A. F. Hermans te Hontenisse op 11 Oct. 1.1. Eisch: ter beschikkingstelling der Regee ring. M. M. v. d. V., 19 jr., arb.; B. H. S., 17 j., arbeider; J. V., 18 j., arbeider; J. M. J., 17 j., timmerman; J. V., 15 j., z. b. allen wonende te Wilhekninadorp, ge meente Kattendijike, verdacht van stroo perij van noten uit een boomgaard ten nadeele van de Maatschappij „De Wilhel- minapolder" welk feit gepleegd is op 27 September 1.1. Eisch: no. 1 en 3, ieder f 5 b. of 2 d. h.; no. 2, 4 en 5, ieder f5 b. of 1 week tuchtschool. A. K., 35 j., schoenmaker te Tholen, was in hooger beroep gekomen tegen een vonnis van den Kantonrechter te Goes, waarbij hij' wegens overtreding van do Motor- en Rijwielwet (als bestuurder van een motorrijtuig daarmede rijden over een weg op zoodanige wijze, dat de vrij heid van het verkeer wordt belemmerd), werd veroordeeld tot een geldboete van f50 of 20 d. h. en betaling van een schadevergoeding tot een bedrag van f 35.50. Eisch: Vernietiging van het von nis waarvan hooger beroep, vrijspraak. Uitspraak in alle zaken 15 Jan. a.s. Loonbeslag. Op grond van een door den Hoogen Raad in 1929 gewezen arrest werd den laatsten tijd aangenomen, dat hij, die een vordering had op den arbeider, bij den patroon slechts beslag kon leggen op hetgeen deze op den dag, dat het beslag werd gelegd, aan den werk nemer schuldig was en dat buiten het bedrag viel hetgeen de arbeider na den datum van het beslag tot den dag, waar op de patroon voor den rechter verklaar de hetgeen hij aan den werknemer schul dig was. Practisch zou dus een dergelijk beslag mogelijk zijn met het oog op het gewoonlijk geringe bedrag van eiken loon- termijn in verband met de kosten. In dezen zin had ook het Gerechtshof te 's-Gravenhage uitspraak gedaan. De beslaglegger had zich bij deze beslising echter niet neergelegd en een beroep in cassatie ingesteld. De Procureur-Generaal bij den Hoogen Raad heeft zich nu ver- eenigd met het door den beslaglegger in genomen standpunt. Mocht de Hooge Raad, die 25 Februari arrest zal geven, het met de zienswijze van den beslaglegger eens zijn, dan zullen on der het beslag vallen ook de toekomstige na het beslag door den werknemer tot op den dag van de door den patroon af te leggen verklaring in de verklaring der procedure, te verdienen loontermijnen. Hooger beroepen tegen vonnissen van den Kantonrechter te Goes: J. K., 30 jaar, landbouwer te Kortgene, wegens overtreding van de Leerplichtwet veroordeeld tot f 15 of 15 d. S. W., 34 jaar, landbouwer te '-Heer- Arendskerke, wegens overtreding van de Motor- en Rijwielwet, veroordeeld tot f 25 of 10 dagen. Ph. P., 44 jaar, schipper te Ierseke, we gens openbare dronkenschap, veroordeeld tot 10 dagen. A. K., 21 jaar, schauffeur te Heinkens- zand, wegens overtreding van de Motor en Rijwielwet tot f 25 of 25 d. en 6 mnd. intrekking rijbewijs. P. O., 22 jaar, werkman, Wemeldinge, wegens overtreding der Jachtwet, tot f 25 of 10 d. en verbeurdverklaring van het geweer. A. v. H., 53 jaar, werkman; J. v. L., 46 jaar, timmermansknecht en P. F. S., 38 jaar, metselaar, allen te Goes, wegens een vischtuig bij zich hebben in de nabij heid van een binnenwater, ieder tot f 2 of 2 dagen hecht. Door J. H., 44 j., aannemer te Goes, is hooger beroep aangeteekend tegen een vonnis van den Kantonrechter te Goes, waarbij hij terzake van zonder vergun ning een reclamebord, hetwelk voor den gevel aan de zijde van den openbaren weg uitsteekt, maken veroordeeld is tot f 5 of 5 dagen hecht. Waar kinderen wonen. Uitga^ ve Bosch Keuning, Baarn. Dit is het eerste deel van een serie goedkoope en toch goed verzorgde boe ken, die verschijnen onder den titel: „Op gang-serie". Een veelbelovend begin. De bedoeling van de uitgevers is voor weinig geld, goe de boeken te leveren. Welnu, als deze eersteling een profetie voor de toekomst is, dan wordt het doel in alle opzichten bereikt. „Deze bundel zegt A. M. de Vries- Robbé-Bergmans in een vlot geschreven inleidend artikel bevat een aantal kin derfoto's, beter gezegd kinder-s t u d i e s van Mevr. T. Arens-Tepe. Zooals de lit teraire medewerksters hun kinderfiguren bestudeerden, om hen in hun verhaal ty peerend weer te geven, zoo heeft ook Me vrouw Arens de kinderen bekeken, bestu deerd, en door haar camera opgenomen zooals ze waren, in hun sfeer en met hun grappige hebbelijkheidjes, in hun vrije, kinderlijke houding. Zij heeft de kinderen niet tot lachen gedwongen en daarom la chen ze ook lang niet allemaal. Maar als er een lacht, dan is het ook wel zoo'n smakelijke, ongedwongen, aanstekelijke kinderlach, dat de foto ons onmiddellijk het heele kindje met zijn groote pret sug gereert". Wat hier van de inderdaad zeldzaam mooie foto's gezegd wordt, geldt ook van de bijgevoegde schetsen uit het kinderle ven. Hier zitten ook wel eens kreukels in de jurkjes. Hier worden de kinderen ge- teekend met hun vreugde en verdriet. Wij hoorden van een ziekenhuis, waar een groot deel der zusters zich op deze „Opgang-serie" abonneerde. Dat is te ver staan. Elk deel van deze serie kost slechts f 1.65 en hier verschijnt als eerste deel een boek waarvan men de prijs, gezien ook de uitvoering, op het dubbele zou schatten. Als de voortzetting is als het begin, dan zal deze serie zonder twijfel een goe den opgang maken. Stemmen des Tijds. Maand blad voor Christendom en cul tuur. ,Uitg. G. J. A. Ruys' Uitg.- Mij., Utrecht. De nieuwe jaargang van dit maand blad zet weer goed in. Dit eerste nummer brengt: Christelijke cultuurwaardeering, door Dr W. J. Aal- ders. Nieuwjaar, door P. J. Molenaar. Dochters uit het Huis Oranje-Nassau, door Mej. Dr A. P. Roose. De Schriftuur lijke voorbereiding eener wereldconferen tie, door Dr C. M. Slotemaker de Bruine. Gedichten door Willem de Mérode. Litte raire Kroniek, door P. J. Molenaar. De bange onzekerheid, door H. L .Baarbé en Leestafel. Mogen wij speciaal de beheerders van Leeskringen nogeens op dit maandblad wijzen? Het behoort in geen portefeuille die „bij" wil zijn te ontbreken. Nieuwerwetsche stamppotten. In den winter komt bij den rechtgeaar- den Nederlander het verlangen op naar zijn traditioneelen winterschotel: „den stamppot". Het moet wel raar loopen, als nu niet elk gezin minstens éénmaal per week in den één of anderen vorm een „gestampte" pot wordt opgediend. Oorspronkelijk was dit gerecht 't nood zakelijk gevolg van gebrek aan ruimte om meer dan één pan tegelijk op het vuur te zetten. Later, in den tijd der ko- lenfornuizen, was er voldoende ruimte om alle gerechten in afzonderlijke pan nen naast elkaar te bereiden; nóg later, nu gas en electriciteit ons als warmtebron dienen, komt om een andere reden het verlangen op, naar het in één pan samen voegen men kan op die manier de gas- of electriciteitsrekening verminderen. Laat ik in verband daarmede wijzen op een maatregel, waardoor in deze richting nog meer te bereiken valt, terwijl we er tevens mee bereiken, dat het gerecht een grootere voedingswaarde behoudt. Die maatregel bestaat in het sterk bekorten van den kooktijd der groente, zóó, dat voor de geheele bereiding van den stamppot niet méér noodig is, dan de kooktijd van de aardappelen, d.i. ongeveer een K uur. Het eten zal niets te wenschen overla ten, als de groente maar van te voren goed fijn verdeeld wordt (door hakken of liever nog door malen). Behalve tijd- en brandstofbesparing be reiken we op die manier ook, dat alle zou ten en vitaminen waaraan het lichaam zoo'n behoefte heeft in onzen stamp pot mee op tafel komen, terwijl ze vroe ger voor het grootste deel verloren gingen. Een paar voorbeelden zullen onze be doeling duidelijk maken; men zal daaruit tevens zien, dat de hoeveelheid groente, speciaal voor de soorten, die tijdens 't koken sterk slinken vrij sterk kan worden ingekrompen, om er hetzelfde ef fect van smaak en van voedzaamheid mee te bereiken. Stamppot van roode kool. (4 personen). 1 Yt K.G. aardappelen, 1 pond a lli pond roode kool, 1 ui (naar ver kiezing), 2 groote zure appelen, ongeveer een halve afgestreken eetlepel zout, 60 gr. (3 afgestreken eetlepels) boter of vet, 2 theelepels Maggi's Aroma. Zet de geschilde aardappelen op met een bodempje water, strooi er het zout overheen, en laat de aardappelen op een zacht vuur (spaarbrander van het gas stel) door en door gaar worden (onge veer half uur). Maal intusschen de kool, de ui, en de appelen fijn. Stamp de aardappelen, roer er de gemalen kool, ui en appelen door met het vet, of de boter, en laat alles met elkaar nog even goed heet worden. Voeg, als het noodig blijkt, bij het stampen van de aardappelen nog wat water (of melk) toe, zoodat het gerecht de gewone stamp pot-dikte krijgt. Maak ten slotte den stamppot af met de Maggi's Aroma en misschien nog wat zout. Stamppot van andijvie (4 per sonen). 1 Y> K.G. aardappelen, 500 gr. (2 groote of 3 kleinere struiken versche an dijvie, 60 gram (3 afgestreken eetlepels) boter of vet, ongeveer een halve afge streken eetlepel zout, 2 theelepels Maggi's Aroma. Zet de aardappelen op met een bodem pje water, strooi er het zout over en kook ze op een zacht vuur door en door gaar. Stamp ze fijn, en voeg er, als het mengsel te droog wordt, zooveel melk bij, dat een stevige purée wordt gevormd. Roer er de intusschen schoongemaakte flink gewasschen en zeer fijn gesnipperde (liever nog gemalen) andijvie door met 't vocht, dat bij het malen of hakken mis schien uit de groente mocht zijn geperst. Voeg er de boter of het vet bij, laat alles samen nog even flink heet worden (niet bepaald koken), en roer er ten slotte de Maggi's Aroma door en misschien nog wat zout. Stamppot van zuurkool (4 personen). IK K.G. aardappelen, 1 pond a IK pond zuurkool, 60 gr. (3 afgestre ken eetlepels) boter of vet, ongeveer een halve afgestreken eetlepel zout, 2 theele pels Maggi's Aroma. Zet de geschilde aardappelen op met zooveel kokend water, dat ze halverwege onder staan; strooi er het zout over en leg er de gewasschen zuurkool op. Laat op een zacht vuur alles samen een half uur onafgebroken koken, tot n.l. de aardappelen door en door gaar zijn. Stamp de kool met de aardappelen door elkaar en roer er de boter en de Maggi's Aroma door. Handschoenen wasschen. Ten gerieve van de vele huisvrouwen, die tegenwoordig de in gebruik zijnde handschoenen zelf wasschen, willen wij hier overnemen, wat over dit onderwerp wordt medegedeeld in het werkje: „De wasch in huis", door M. A. Bilgen, N. Evers, en J. Kuiper. A. Waschbare stoffen en leeren hand schoenen: van katoen, wol, zijde, wasch- baar glacé, wildleer enz. Week de handschoenen in lauw water of sop. Wasch de wollen en zijden door ze te knijpen en te drukken in het sop, de katoenen en de leeren door met een zacbt borsteltje de vuile plekken te be werken. Spoel ze in lauw water na. Knijp ze uit in een doek, plak ze netjes in het model en hang ze met den goeden kant naar buiten te drogen. Indien de leeren handschoenen hard en donker op drogen, wrijf ze dan met de handen ge heel soepel, en rek ze met een handschoe nenknijper (of met een steel van een houten lepel) op. B. Zeemleeren handschoenen. Maak een zeer vet, lauw sop als voor teer gekleurd goed (voor donkere kleuren houtzeep) en kluts eenige druppels slaolie door het sop. Week de handschoenen 1 2 uur in het sop en wasch ze hierin door ze tus- schen de handen schoon te wrijven. Geef ze één of twee soppen. Knijp ze uit het sop in een doek (spoel zo niet), plak ze, blaas ze op, en laat ze zoo snel mogelijk, niet te dicht bij een kachel drogen; of hang ze op in handschoenenvormen. Rek ze met de hand, tot ze soepel zijn. C. Niet waschbare handschoenen (glacé peau de Suède). 2 d.L. benzine of tetra (2 kopjes). Weinig Marseillezeep. Giet de benzine in een jampot, zet de handschoenen hierin gedurende K 1 uur te weeken. Schroef het deksel goed dicht, en zet ze in een koel vertrek. Knijp de handschoenen uit en borstel de vuile gedeelten als toppen, naden, enz. schoon met een haren borsteltje, b.v. een ouden tandenborstel). Gebruik zoo noodig een weinig Marseillezeep als de hand schoenen zeer vuil zijn. Spoel de hand schoenen na in schoone benzine. Wrijf ze met een tot prop gevouwen doek half droog op een anderen doek. Zorg daarbij dat 't goede model wordt verkregen. Trek ze zoo mogelijk aan, en maak ze verder aan de handen droog. Werk met benzine altijd bij een open raam, (zorg, dat er geen vlam in de buurt is). In plaats van benzine kan men ook de onbrandbare tetra gebruiken. Deze stof is echter duurder en droogt niet zoo snel als benzine. Eenige wenken. Meubels, die hun oorspronkelijken glans verliezen, frisschen van een behan deling met keukenzout geheel op. Een beetje kurkdroog zout doet men op een dubbel linnen lapje, dat men vervolgens met 'n touwtje dichtbindt. Doop dat bun deltje in zuivere lijnolie, en wrijf de meu bels daarmee af. Om den hoogsten glans te verkrijgen, moet men het met een zach te wollen lap nawrijven. Wanneer u voor een purée of iets van dien aard, aardappelen gaat fijn ma ken, meng ze dan aan met warme melk in plaats van koude. Koude melk maakt de aardappelen zwaar en klef. Zweetvlekken in een crèpe-japon kan men wegmaken door een halve aspe- rine-poeder in een half glas water op te lossen, een prop watten of een lapje in die oplossing te bevochtigen en daarmee de bewuste plek te wrijven. De vlek ver dwijnt oogenblikkelijk en kan daarna ge streken worden. Gelieve alles, deze rubriek betreffende, te adresseeren aan P. Mons, Westerstr. 221, Amsterdam. Probleem No. 231. Auteur: J. Zuiver, Amsterdam. 1 2 3 4 5 47 48 49 50 Zwart 6 sch. op: 13, 14, 17, 21, 24, 26. Wit 7 sch. op: 28, 32, 38, 41 tot 44. Wit speelt en wint. Oplossingen binnen 8 dagen na laatste plaatsing in elke maand. Tournooi 1928. J. H. Vos (wit) J. F. Kuyer (Zwart) 1. 3429 2. 3934 3. 44—39 4. 32—28 5. 37X28 19—29 14—19 20—25 23X32 18—23 Door deze wijze van spelen behoudt zwart een randschijf, doch in het verde re gedeelte van de partij zal blijken, dat deze niet nadeelig is. 6. 29X18 12X32 7. 38X27 7—12 8. 41—37 12—18 9. 37—32 10—14 10. 46—41 14—20 11. 42—38 1—7 12. 47—42 7—12 13. 41—37 17—22 Deze zet is uitstekend, doch zwart zet foutief voort. Na den tekstzet kan wit nimmer 3228 spelen wegens stukver lies. Hij kan schijf 22 van zwart slechts op twee manieren verwijderen, n.l. door 3126 te spelen en dus eveneens een randschijf te accepteeren, waarbij de open ruit 36 niet sterk is, omdat daardoor van de witte schijf op 37 weinig kracht uit gaat. De tweede manier is, dat wit later 33 28 speelt, doch dit verzwakt den rechter vleugel. 14. 50—44 5—10 15. 33—28 22X33 16. 39 X28' 10—14 17. 43—39 20—24 18. 49—43 24—30 Dit is een zwakke voortzetting. Zwart moest 1420 spelen, waarna wit op een voudige wijze wordt belet, zoowel 3933 als 3833 te spelen. Wit is daarna dus aangewezen op 3126, 3127 of 2722, alle zetten waarmede wit zijn speelplan moet verklaren, terwijl zwart zijn tegen stander nog eenige zetten in onzekerheid kan laten. 19. 35X24 19X30 20. 34—29 Hierdoor komt wel duidelijk uit, dat de voorgaande zet van zwart zwak was, omdat deze nu niet 3034 kan spelen. De standen zijn nu ongeveer gelijk. Zwart heeft echter een kans op voordeel onge bruikt gelaten. 2030—35 21. 39—33 14—19 22. 43—39 19—24 23. 29X20 15X24 24. 31—26 Het is duidelijk, dat wit in het systeem van aanvallen met den linkervleugel, dat ontstaan is, ruit 26 of 22 niet kan ont wijken. 25. 40—34 14—19 26. 27—22 Zwart heeft meer tempo's dan wit en het is dus begrijpelijk, dat wit door de zen wederzijdschen afruil een aantal zet ten tracht te winnen. (Wordt vervolgd). 1932. Voor de op 1 Jan. ontvangen geluk- wenschen van vele lezers, betuigen wij onzen hartelijken dank. Het bleek ondoen lijk deze allen persoonlijk te gaan beant woorden, zoodat wij langs dezen weg we- derkeerig aan alle damvrienden, proble- misten oplossers, spelers en lezers, onze beste wenschen voor 1932 aanbieden

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1932 | | pagina 6