Pijnlijke Spieren? SLOAN'S Liniment to Gemsngd Nieuws. Rechtzaken Scheepstijdingen. Ingezonden mededeellngen. Breng Sloan's Liniment lichtelijk aan. Het dringt onmiddellijk door, verspreidt een tintelende warmte door de gewrichten en spieren en verdrijft de pijn en gevoeligheid. Sloan's is een zegen voor athleten, arbeiders in de open lucht, en alle personen, die blootgesteld zijn aan het winterweder. Het beveiligt U tegen rheumatiek. Schaf U nog heden een flacon aan. Gebruik het bij Rheumatiek, Lendejicht, Ischias, Verkoudheden op de Borst, Verstuikingen, Kneuzingen. den elkaar af. He keurige verslagen ge tuigden van een opgewekt vereenigiings- leven en van den bloei der vereeniging. Het waren een paar heel mooie avonden en „Tabitha" mag met voldoening op deze Jaarvergadering terugzien. Ook de sub- vereenigiing, de mondorgelclub „Inter Nos" bracht op uitstekende wijze een aardige afwisseling. Het was reeds mid dernacht toen de avond werd gesloten met het ontroerende tableau „Kerstgave". Wij wenschen deze vereeniging, onder leiding van mevr. Raams, nog menig voorspoedig jaar toe. Zoutelande. Donderdagavond werd de algemeene vergadering gehouden van de Rund- en Varkensvereeniging „Onder linge Hulp". Uit het verslag van den secretaris bleek, dat het aantal leden on geveer gelijk is gebleven en plm. 120 be draagt. In het afgeloopen boekjaar zijn 41 schadevergoedingen gegeven tot een bedrag van f 1416.31. Tot bestuurslid werd herkozen dhr L. de Voogd. In de plaats van de heeren A. Wijkhuys en G. Sturm, die zich niet meer beschikbaar stelden werden gekozen de heeren G. de Visser en M. Janse. Besloten werd, dat het bestuur herkeuring zal aanvragen in dien beesten voor de consumptie worden afgekeurd en ze naar het oordeel van het bestuur voor consumptie geschikt zijn. Zaamslag. De Ghr. Zangvereeniging „De Heere is onze banier" op het Veer, gaf Donderdagavond een uitvoering in het zanglokaal. Aangevangen werd met het gezamenlijk zingen van Ps. 89 1. De voorzitter, dhr J. Ver helst, ging voor in gebed en wees in een kort openingswoord er op, dat het koor met een geheel nieuw programma voor den dag komt. Hij deel de mede, dat het wel geen zware stukken zouden zijn, maar dat behoefde ook niet voor het gewone publiek. Daarna wer den een 15-tal nummers uitgevoerd, die voor het meerendeel goed werden gezon- gen. Een paar nummers waren niet erg welluidend. Vooral no. 5 „Avondrust" en no. 6 Psalm 146 voldeden goed. In de pauze werden door een drietal leden poëzie en prozastukjes voorgedragen. De directeur, dhr H. Wisse, heeft het koor in korten tijd op hooger peil weten te brengen, hem komt een woord van dank toe. Na het zingen van Ps. 72 11 ging dhr Jan de Putter voor in dankzegging. Tholen. Naar wij vernemen is door de fa Van Heel Go. te Goes het kapitale bank gebouw van het bijkantoor Tholen, staande aan de Hoogstraat, alhier, met bijbehoo- rende tuinen, uit de hand verkocht aan de gebroeders G. P. en J. Baay alhier. Bij de politie is als gevonden aange bracht een mooie jonge Duitsche herder, reu, met zwarte rug. De eigenaar kan deze tegen vergoeding der onkosten terug be komen. Reeds geruimen tijd1 werd de Visch- straat alhier, meestal des avonds in rep en roer gebracht door een zekere J. S., die in huis is bij zijn grootmoeder wed. S aldaar. Dikwijls was voor het optreden van den woesteling de hulp der politie ingeroe pen door genoemde grootmoeder, doch als deze dan kwam, kreeg de oude vrouw spijt en kon de politie onverrichter zake terug. Donderdagavond werd het haar echter toch wel te erg. Kleinzoon kwam thuis, nadat hij eerst in de tram een spektakel had jemaakt, pakte zijn ouide grootmoeder, een goede ziel van 83 jaar, beet, en smeet haar op straat. Toen het oude mensch in huis wilde, had haar kleinzoon alle deuren op slot gedaan. Goe de raad was nu duur, wat te doen. Na tuurlijk moest toen de politie weer komen. Op herhaalde sommatie werd de deur niet open gedaan, waarop met machtiging van den burgemeester, deze door een smid werd opengebroken, waarop men klein zoon gemoedelijk duttend aan tafel vond zitten. Natuurlijk greep de politie nu in en borg hem, een en ander onder grooten toeloop van het publiek, in de cel op. Donderdagmiddag 1.1. trok een vijf ja- rig kind van den landbouwersknecht A. Geuze, wonende hoeve „Luchtenhurg", al hier, in een onbewaakt oogenblik een kan met kokende koffie over het lichaam; aanvankelijk dacht men, dat het ongeval vrij goed af zou loopen, doch des avonds is de kleine plotseling overleden. Naar wij vernemen, moet de doodsoor- f zaak meer gezocht worden in de schrik, dan in de brandwonden. Het diep tragische van dit geval is, dat deze ouders voor eenige jaren op de zelfde manier een 2H jarig kind heb ben moeten missen terwijl de vader en de moeder ongesteld zijn. Ellewoutsdijk. Gemeenteraad. Besloten wordt adhaesie te betuigen aan het adres van de Vereeniging van Ned. Gemeenten (geen korting op de rijksbijdrage) en het adres der gemeente Wehl (instelling van een ministerie van landbouw). Naar aan leiding van de resolutie der Provinciale commissie voor werkloozenzorg inge steld door N.V.V. en S.D.A.P. merkte dhr Meulenberg op, dat ieder daarvoor veel moest voelen, als er geld voor was Op voorstel van dhr Klooster wordt er met de stemmen der heeren v. d. Velde en Meulenberg tegen besloten, te trach ten gedaan te krijgen, dat hij gesubsidi eerde werkverschaffing meer dan eén lid uit een gezin mag te werk gesteld wor den. Wegens zijn benoeming tot burgemees ter neemt deze zijn ontslag als correspon dent voor de arbeidsbemiddeling. De verordening op de winkelsluiting wordt vastgesteld. In de week zullen de winkels 's avonds om 8 uur moeten slui ten, Zaterdags :om 10 uur. Gedurende den zomertijd wordt het 9 en 11 uur (zomer tijd). Zondags den geheelen dag gesloten, behoudens de uitzonderingen bij de wet bepaald. Voor de benoeming van 2 leden van het Burg. Armbestuur verklaart de S.D.A.P.-fractie geen verantwoordelijk heid op zich te nemen en dus niet mede te willen werken aan die benoeming; dit moeten de vier anderen maar uitmaken. Gekozen worden met 4 stemmen: L. v. Boven en J. Verheijke. Daarna wordt dhr P. M. Smallegange benoemd tot lid der schattingscommissie. Verder wordt beslo ten tot telefoonaansluiting van het ge meentehuis. Dhr Meulenberg wil, dat de kosten van gestichts-verpleging van gees teszieken, wier ouders of kinderen niet armlastig zijn, op dezen gedeeltelijk ver haald worden. Na eenige discussie wordt besloten, aan de onderhoudsplichtigen vrijwillige bijdragen te vragen. Bij voorkomende zaken vraagt dhr Goetheer, hoe het staat met de werkver schaffing. Nog altijd schijnt er niets ge daan te zijn, hoewel er vele werkloozen rondloopen. De voorzitter heeft gedaan, wat hij kan, doch het wachten is op het polderbestuur. Dhr Meulenberg zegt, dat er hard aan gewerkt wordt en dat het wel spoedig voor elkaar zal zijn. Dhr Klooster is van meening, dat het mins tens nog een maand zal duren, waar schijnlijk langer. Hij stelt daarom een steunregeling voor. Dhr Goetheer meent ook, dat de werkverschaffing te lang op zich laat wachten, zoodat vooral de onge organiseerden het slachtoffer worden; hierop wordt opgemerkt, dat ze zich dan maar moeten organiseeren. Ten slotte wordt besloten, het tot vlak na nieuwjaar aan te zien, en dan, zoo noodig, een steunregeling te treffen. Dhr Kloosterman vraagt nog naar de loonen. Hiervan is nog niets vastgesteld, doch dhr Meulen berg meent, dat ze lager moeten zijn dan hij den boer. Dhr Klooster komt hier tegenop, daar het uit te voeren werk zui ver polderwerk en geen landwerk is. Voor grondwerk wordt hier en dat is aan den lagen kant 40 cent per uur be taald. Het zou dus te ge'k zijn, indien de loonen beneden het peil der landarbei- dersloonen daalden. Nadat dhr Meijnaard nog over verbetering der straten gespro ken heeft, ook mede uit het oogpunt van werkverschaffing, sluit de voorzitter de vergadering. 's-Gravenpolder. Gisterenavond verga derde de gemeenteraad. Afwezig wegens ziekte weth. Joziasse. Ingekomen bericht van de PZEM, dat de prijs van de elec- triciteit per KWU. 45 cent bedraagt. De voorz. deelt mede, dat hij bericht heeft ontvangen van den Minister van Binn. Zaken en Landbouw, dat H. M. geen termen aawezig acht om de verordening inzake Zondagssluiting te vernietigen. Medegedeeld werd, dat de leening groot f 7000 voor de electriciteit gesloten is. Op een^erzoek van C. de Jonge en H. Mol om vermindering van pacht, wordt op voorstel van B. en W. besloten 20 pet. vermindering toe te staan over 1931. Een verzoek van P. Braam en anderen wordt van de hand gewezen, omdat die gron den niet te duur zijn. Op een verzoek van eenige bewoners van den Stationsweg om verlichting, wordt besloten indien zij zelf voor onderhoud zorgen een petroleum- lantaarn te geven. Een verzoek om de toetreding tot het werkloosheidsbesluit te verlengen, wordt goedgevonden tot we deropzegging toe. (Tegen dhrn Bakker en de Koster). Met 1 Januari a.s. wordt den onder wijzer L. Eckhardt eervol ontslag ver leend, omdat hij als onderwijzer over compleet is. Herbenoemd wordt tot lid van het Burg. Armbestuur dhr J. de Koster met 5 stemmen; J. Everse ver kreeg 1 stem. De aanbeveling bestond uit J. de Koster en Joh. Buteijn. Over een schrijven om verandering te brengen in de Vleeschkeuringswet zal met de kringgemeenten vergaderd worden. Met het oog op de heerschende werk loosheid zal vanaf Maandag uit ieder gezin dat werkloos is, een persoon werk gegeven worden. Volgende week zal een volledig plan besproken worden. 's-H. H.-kinderen. Donderdagavond ver gaderde de Kolenvereeniging „Eendracht Maakt Macht" alhier. Aanwezig waren 94 leden. Als bestuursleden werden her kozen de heeren J. Zandee Az. te Goes en Jac. de Schipper te 's-H. H. kinderen, resp. als secretaris en bestuurslid. Aangekocht werden over 1931 4135 H.L. kolen. De ontvangsten bedroegen f5819.15 Uitgaven f5563.40. Aldus een batig saldo van f255.75; tot de vereeniging traden 9 nieuwe leden toe, waardoor het aan tal leden steeg van 164 tot 173. Het ver dere van den avond werd aan een ge- zelligen maaltijd doorgebracht. Kamperland. Donderdagavond j.l. werd in de Ghr. School de gewone jaarlijksche Ouderavond gehouden, welke onder lei ding stond van dhr J. Ch. de Muijnck, voorzitter der schoolvereeniging. Na opening op gebruikelijke wijze, sprak hij' in zijn openingswoord over het tweeërlei doel van dezen avond, n.l. het versterken van den band tusschen School en Ouders en kennis nemen van de ge maakte vorderingen in het schoolwerk der kinderen. Spr. deelde mede, dat dhr W. F. Coumou in Augustus j.l. 25 jaar als hoofd aan deze school verhonden was ge weest, en op zijn uitdrukkelijk verlangen, dit onopgemerkt was voorbijgegaan. Daarna hield het hoofd der school, de heer W. F. Coumou, een referaat over „De opvoedkundige waarde van het Ge schiedenisonderwijs". In de pauze werd ruime gelegenheid gegeven, 't uitgestalde werk der kinderen te bezichtigen, waarvan door de ouders een dankbaar gebruik werd gemaakt. Hierna hield de voorzitter, dhr J. Ch. de Muijnck een voordracht over „Beelden uit het Schoolleven uit de 16e en 17e eeuw". De avond werd verder doorgebracht met zang en onder het genot van een kopje chocolademelk. Ds F. J. v. d. Ende sprak het slot woord en sloot dezen gezelligen avond met dank aan G-od. De relletjes te Amsterdam. Ook gisteravond is het in de Jordaan en vooral in den omtrek van de Rozen gracht te Amsterdam nog tamelijk rumoe rig geweest. De politie moest herhaaldelijk chargeeren en daarbij werd eenige malen gebruik gemaakt van de revolver. In de zijstraten werden enkele straatlantaarns uitgegooid, voorts zagen eenige belhamels kans de steenen van het plaveisel op te breken en daarmee de politieagenten te bekogelen. Er was een groote politiemacht op de been, die de relletjes energiek be streed. Er werden voortdurend charges uitgevoerd en daarbij werden rake klap pen uitgedeeld. Van verschillende winkels op de Bozen- gracht zijn de ruiten ingegooid. In totaal heeft de politie 40 maal geschoten. Voor- zoover wij konden nagaan is niemand ge troffen. Op den hoek van de Lijnbaans gracht en Laurierstraat hadden zich een aantal mannen op het dak opgesteld en gooiden vanaf hun hooge standplaats de agenten met dakpannen. Gisteravond zijn ook verschillende rui ten van het nieuwe postkantoor vernield. De toestand in den Jordaan is dus gis terenavond zeer ernstig geweest. Maar ook op andere plaatsen in de stad heeft de politie meermalen met sabel en gum mistok moeten optreden. In vergelijking echter met wat er in den Jordaan is gebeurd is dit slechts van betrekkelijk weinig belang. Omstreeks half elf heeft het in de Ro zenstraat ernstig gespannen. Bij troepen trokken de stempelstakers door de straten met steenen in de hand, waarmee ze de winkelruiten stukstooten. Ook de politie die met extra versterking en een groote macht op de been was, werd met steenen bekogeld. Veel stakers hadden zich ook in de hui zen verschanst, vanwaar uit ze eveneens een steenen-bombardement op de politie richtten. Tegenover een verzet van dergelijken omvang liet de politie alle lankmoedig heid varen en begon zij in gesloten for matie op te treden. Een sterk detache ment drong de Rozenstraat in. De man schappen stelden zich, de revolver in de vuist, in gelid en op elke steen en elk schot dat uit de huizen werd afgezonden, werd met een salvo op de ruiten beantwoord. Ook in de Laurierstraat deden zich der gelijke tooneelen voor. De tweemannen die op het dak van het huis aan de Lijn baanstraat stonden, werden onder vuur genomen door een troep agenten, 'die zich aan den overkant van de gracht opstel den. Of de schoten doel getroffen hebben was nog niet bekend, maar de bekogeling met dakpannen hield op. Behalve deze ernstige gevechten hebben tal van charges plaats gehad op de Rozengracht en aan grenzende straten, zoowel als elders. Het onverbiddelijk optreden der politie bewees den rebellen, dat het haar hooge ernst was en dit heeft er waarschijnlijk toe bijgedragen, dat de oproermakers ten laatste inbonden. De vluchten Rotterdam— Haamstede. De K. L. M. heeft be sloten om, behalve op 24 December en 4 Januari a.s., zooals oorspronkelijk was vastgesteld, ook op Donderdag 31 Decem ber a.s. een retourvlucht Rotterdam Haamstede uit te voeren. Op de Donderdagen 24 en 31 December vertrekt het vliegtuig om 14 uur van Rotterdam naar Haamstede en keert om 14.40 uur weder vandaar naar Rotterdam terug. Op Maandag 4 Januari vindt het vertrek uit Rotterdam om 9 uur en van Haamstede om 9.45 uur plaats. Stakende raadsleden. In de gemeente Maasbree, grenzende aan de gemeente Venlo is een staking onder de raadsleden uitgebroken. Donderdagavond had de voor de gemeente Maasbree ge bruikelijke zesweeksche vergadering plaats. De agenda was niet te groot, doch de notulen vonden bij enkele leden een buitengewone bespreking. Nu is door een der pas gekozen leden bij de eerste ver gadering voorgesteld, niet langer te ver gaderen, dan van half zeven 's avonds tot ongeveer negen uur. Dit voorstel werd met de helft plus een aangenomen. Toen nu, Donderdagavond, de klok ongeveer half tien wees, schorste de voorzitter de vergadering tot den volgenden avond half zeven. Door een der heeren raadsleden, de heer v. d. B. werd opgemerkt, dat hij dan niet kon. Onmiddellijk viel dan ook de heer Hillen bij, met de mededeeling, dat het geen werk was, zoo kort van te voren een vergadering uit te schrijven. Van de zijde van den voorzitter werd toen ge antwoord: „dat komt door dat voorstel dat wij maar tot negen uur mogen ver gaderen. Hadden wij nog een half uur vergaderd, dan was de agenda afgehan deld, daarom morgenavond voortzetting". Uit de opkomst bleek echter, dat men eenparig besloten had niet te komen. Slechts 6 van de 15 raadsleden waren aanwezig. Nadat men ongeveer tot zeven uur gewacht had, togen de zes vroede vaderen onverrichter zake huiswaarts. Demoord op een Nederland se h e dame te Antwerpen. Men meldt uit Antwerpen: Men is er in geslaagd de beide ver dachten van den geheimzinnigen roof moord op de Nederlandsche dame, de weduwe Derksvan Ulft, van de Hand- schoenenmarkt te Antwerpen, op te spo ren en te arresteeren. Het zijn twee Roemenen, de 21-jarige D. en de 29-jarige A. M. De eerste werd te Brussel, de tweede te Rouaan aange houden. D. heeft volledig bekend, doch beweert, dat alleen M. den moord heeft gepleegd. Men verwacht, dat M. spoedig door de Fransche justitie zal worden uit geleverd. Kantongerecht te Middelburg. Terechtzitting van 16 Dec. 1931. De Kantonrechter te Middelburg heeft veroordeeld: Overtreding' Rijwielwet: F. de B. te Middelburg f 5 of 5 d. h. Dronkenschap: J. P. A. H. te Middel burg f 15 of 15 d. h.; J. v. B., te Arne- muiden f 15 of 15 ,d. h. In de gemeente Middelburg vuurwerk afsteken zonder schriftelijke vergunning van den Burgemeester: J. Th. B. te Mid delburg: Teruggave aan zijn ouders zon der toepassing van eenige straf. In de gemeente Vlissingen op den open baren weg voetballen: F. J. P. te Vlis singen f3 of 3 d. h. Rechtbank te Middelburg. Door de Rechtbank te Middelburg wer den heden de navolgende vonnissen uitge sproken; Overtreding motor en rijwielwet: E. J. A. T., 37 j., chauffeur te Ledeberg (B,). Vernietiging van het vonnis en terug wijzing der zaak naar het Kantongerecht te Ter Neuzen. Overtreding Veiligheidswet: A. G. 46 j., directeur van de zwavel en amoniak- fabriek te Sluiskil. Bevestiging van het vonnis en ontslagen van rechtsvervol ging. Overtreding Politieverordening van Hansweert: H. K., 24 j., werkman te Hansweert. Bevestiging van het vonnis met uitzondering van de straf f 10 of 5 d. Overtr. motor- en rijwielwet: G. V., 26 j., koopman te Kloetinge. Bevestiging van het vonnis met uitzondering van de ontzegging motorrijtuigen te besturen, welke ontzegging niet werd gehandhaafd. P. W. G. V., 20 j., reiziger te Kapelle. Bevestiging van het vonnis met uitzon dering van de straf f 10 of 5 d. Bedriegelijke bankbreuk: J. W., 42 j., koopman te Kattendijke. Vrijgesproken. Oplichting: J. v. d. V., 24- j., zonder be roep te Amsterdam, gedetineerd. Zes we ken gevangenisstraf. Verduistering: H. J. v. B., 54 j., zonder beroep te Hansweert, drie maanden ge vangenisstraf. Niet tijdig aangifte doen eener geboorte: A. L. V., 25 j., zonder vaste woonplaats. Vonnis waarvan beroep vernietigd en zaak terugverwezen naar het Kantongerecht te Terneuzen. Door de Rechtbank te Middelburg wer den gisteren de navolgende strafzaken behandeld: De Ambtenaar van het O. M. bij het Kantongerecht te Oostburg was in hoo ger beroep gekomen tegen een vonnis van den Kantonrechter, waarbij I. J. R., 44 j., landbouwer te Schoondijke, werd vrij gesproken van de hem ten laste gelegde overtreding van de Motor- en Rijwiel wet. Eisch: Vernietiging van het vonnis van den Kantonrechter en veroordeelang tot een geldboete van f 10 of 5 d. h. Dezelfde verdachte stond nogmaals voor een soortgelijke zaak terecht. Ook in dit geval was hij door den Kantonrechter vrijgesproken. Eisch: Vernietiging van het vonnis waarvan hoo'ger beroep en veroordeeling tot een geldboete van f 10 of 5 d. h. De landbouwer A. G. Th. 27 jaar te Hoofplaat, was door den Kantonrechter te Oostburg, ontslagen van rechtsvervol- ging van de hem ten laste gelegde over treding van de maximumsnelheid in de gemeente Biervliet, tegen welke beslissing de Ambtenaar van het 0. M. hooger be roep had aangetoekend. Eisch: Vernieti ging van het vonnis van den Kantonrech ter en veroordeeling tot-een geldboete van f 5 of 5 d. h. De Ambténaar van het 0. M. bij het Kantongerecht te Terneuzen was in hoo ger beroep gekomen tegen een vonnis van den Kantonrechter aldaar, waarbij zekere F. D., 38 j., werkman te Terneuzen word ontslagen van rechtsvervolging van de hom ten laste gelegde overtreding van de Leerplichtwet. Eisch: Vernietiging van het vonnis van den Kantonrechter en ver oordeeling tot een geldboete van f 10 b. of 5 d. h. De koopman E. J. F. de W., 46 j., koop man te Sluiskil was door den Kanton rechter te Terneuzen ontslagen van rechts vervolging van de hem ton laste gelegde overtreding der IJkwot, tegen welke be slissing de Ambtenaar van het O.M. hoo ger beroep aanteekende. Eisch: Bevesti ging van het vonnis waarvan hooger be roep. Valsche beschuldiging. Op 1 September 1.1. deed een persoon uit Wacktebeke hij den Rijksveldwachter te Overslag aangifte, dat hij op 4 Aug. 1.1. te Sas van Gent op het Postkantoor aan een ambtenaar aldaar, aan het loket 100 Belgische francs had betaald voor een rijwielbelastingmerk en voor een trans actie ter voorkoming van een gerechte lijke vervolging van een bekeuring we gens een door hem gepleegde overtreding van de Rijwielbelastingwet, terwijl sinds dien door hem tweemaal een dagvaarding was ontvangen uit Middelburg om terecht te staan wegens het rijden met een rijwiel zonder geldig belastingmerk, zijnde dit het feit, waarvoor hij voornoemde trans actie had aangegaan en betaald aan voor noemden ambtenaar, zoodat die ambte naar dit door verdachte gestorte geld niet moet hebben verantwoord en zich hebben toegeëigend. Van een en ander geschiedde aangifte aan den Rijksveldwachter, ter wijl hij wist dat vorenomschreven straf baar feit niet was gepleegd. Te dier zake had zich te verantwoor den Th. de L., 37 j., werkman te V.'achte- beke, België. Verdachte was niet verschenen. De Officier van Justitie eischte een gevan genisstraf voor den tijd van een maand. De Ambtenaar van het 0. M. was in hooger beroep gekomen tegen een von nis van den Kantonrechter te Goes, waar bij D. P. v. S., 18 jaar, slager te 's-IIee- renhoek, gedeeltelijk werd ontslagen van rechtsvervolging en gedeeltelijk werd vrij gesproken van de hem ten laste gelegde overtreding van de Motor- en Rijwielwet. Eisch: Bevestiging van het vonnis waar van hooger beroep. F. de R., 63 jaar, zonder beroep, wo nende te Kloetinge, was door den Kan tonrechter te Goes ontslagen van rechts vervolging van de hem ten laste gelegde overtreding van het Bijzonder Reglement van politie voor het Kanaal door Zuid- Boveland, tegen welke beslissing do Amb tenaar van het O.M. hooger beroep had aangeteekend. Eisch: Vernietiging van het vonnis waarvan hooger beroep en veroordeeling tot een geldboete van f 0.50 of 1 d. h. J. B., 20 j., chauffeur te St. Laurens, was in hooger beroep gekomen tegen een vonnis van den Kantonrechter te Mid delburg, waarbij hij wegens overtreding van de Motor- en Rijwielwet, werd ver oordeeld tot een geldboete van f 5 of 5 d. h. Eisch: Bevestiging van het vonnis, waarvan hooger beroep. Stoomvaart Mij Nederland. JOHAN VAN OLDENBARNEVELDT, uit reis, 17 v. Colombo. MARNIX VAN ST.-ALDEGONDE, thuis reis, 17 v. Algiers. PO EL AU LAUT, thuisr., 18 te Suez. SOEMBA, 17 v. Hamburg n. Amst. Kon. Holl. Lloyd. SIERRA MORENA, uitr., 17 te Monte video. Rotterdamsclie Lloyd. DJEMBER, 18 v. Brake te Rotterdam. KOTA PINANG, 18 v. Batavia 1. v. Lon den te Rotterdam. SIANTAR, thuisr., 18 v. Port Soedan. Stand van hedenmorgen 10 uur. Stand van gistermiddag 3 uur. i~9. Li ebt op voor fietsers: Zondag 4 u. 15. Maandag 4 u, 15.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1931 | | pagina 10