Kerknieuws. Gemengd Nieuws. Telegrammen. Financieele Berichten. Marktberichten. Burgerlijke Stand Politie. Radio-Nieuws. Scheepstijdingen. I Kattendijke. Zondagavond j.l. hield ds Ter Haar Romeny voor een geheel gevulde kerk zijn aangekondigde lezing over „Een zendeling in een koud land". Op de hem eigen, onnavolgbaar boeiende wijze toe kende hij zijn gehoor den pioniersarbeid van den zeüdeling-arts Dr Grenfell in het onherbergzame Labrador, dat door hem tot een, zelfs voor een Engelschman be woonbaar land! en dat zegt watl is gemaakt. En het was niet uit drang tot sociale hervorming of alleen uit redenen van hu maniteit, dat deze man daar 37 jaar ge arbeid heeft, neen het was, gelijk bij al die grooten in het Koninkrijk Gods, zooals de zendelingen Otten en Schweitzer die met name genoemd werden de liefde van Christus die hem drong. En zoo stond ook in deze lezing Christus in het middelpunt. Terecht mocht ds Enklaar, die zajln ouden vriend op hartelijke wijze had inge leid, bij zijn woord van dank de opmer king maken, dat, vergeleken bij een reus als Dr Grenfell, wij, dominees, toch maar zwakke stumperds zijn. Gelukkig, wan neer wij ervaren, dat God ook zulke stum perds wil gebruiken bij de uitbreiding van Zijn Koninkrijk. Toen wij na dezen wonderschoonen avond weer huiswaarts keerden, namen wij in ons hart ,als naklank van deze le zing mede de beide vragen, zoo onver breekbaar aan elkaar verbonden, „wat is Christus voor mij", en „wat heeft Chris tus aan mij". Bath. Hedenmorgen is van een Belgisch jacht uit Antwerpen waarop zich een ge zelschap bevond, dat met een kanon op de eendenjacht was, op een paar mannen die trachtten eenden te vangen, een schot hagel gelost. Een van hen werd in het hoofd en in den arm gewond. Het jacht is in de richting Antwerpen vertrokken. De politie stelt een onderzoek in. Colijnsplaat. Toen Zondagavond het echtpaar de Pree uit de kerk thuiskwam, bemerkten zij dat ongewenschte gasten een bezoek aan de woning hadden ge bracht. De achterdeur benevens de schuur deur stonden open, ook een raam was opgeschoven. Zelfs de lichtmeter bleek af gesloten te zijn. Vermist is er echter niets. Van de da ders geen spoor. Van het geval is direct bij de politie aangifte gedan. Nader meldt men ons nog: De heer de P. bewaart de gelden van de Geref. Kerk en verleden week Woensdag (dankdag) is er een flink bedrag gecollec teerd in de kerk. Hierop hadden de dieven het waarschijnlijk gemunt. Ze hebben het geld echter niet kunnen vinden. Vermoe delijk hebben ze tijdens hun snood bedrijf onraad gemeend te hooren, waarop ze gauw het hazenpad kozen. Nieuwdorp. Toen de 10-jarige C. P. uit school huiswaarts ging, week zij uit voor een passeerende motorfiets. Daarna ging zij weer op den weg zonder te merken, dat er ook nog een auto achterop kwam. De chauffeur remde krachtig, doch kon niet voorkomen, dat het meisje werd aange reden. Zij viel voorover en de auto reed over haar heen; zonder haar verder te raken. Eerst liet het geval zich zeer ernstig aanzien. Het geneeskundig on derzoek wees uit, dat er slechts uitwen dige kneuzingen waren. De chauffeur was zeer onder den indruk. Oudelande. In de gisteren gehouden gemeenteraadsvergadering werd herbe noemd tot lid van de comm. van toezicht op het L. O. dhr G. Meijaard Pz., idem tot lid van het Burg. Armbestuur dhr D. Hoffius. In de vac.-D. Hoondert werd gekozen dhr A. Zandee met 4 tegen 3 st. op H. A. de Jonge. Tot wegwerker en graf delver werd uit 7 sollicitanten benoemd Adr. Westveer met 5 st. Mars. Schipper bekwam 2 st. Met alg. st. werd besloten een verpleeg de in een krankzinnigengesticht vanaf 1 Nov. voor rekening der gemeente ne men. Als werkverschaffing zal de dorpsvate worden uitgebaggerd. Gisteravond werd de tweede alg. ledenvergadering in dit jaar van het „Groene Kruis" gehouden, waarop de be grooting van de gecombineerde wijkver pleging werd vastgesteld in ontv. en uitg. op f 2274 en die van de afd. op f 701. De aftr. bestuursleden G. Douw en A. Remijnse werden herkozen. Gewijzigd werd het regl. voor de wijkverpleging, in dien zin, dat bij toetreding van leden deze per gezin f 0.50 zullen betalen. Dit geldt ook voor de afd. van het Groene Kruis. De instructie van den bode werd aangevuld met de bepaling dat hij 3 we ken nadat hij de kwitanties heeft ontvan gen de gelden aan den penningmeester zal overdragen. Bij de rondvraag deed de voorz. de vraag of de leden het wenschelijk achten dat een film werd gegeven over het Groene Kruis. Een lid wenschte dat dit zou ge schieden. De kosten zullen door entreegel den worden gedekt. Van de ruim 200 leden waxen 42 aan wezig. Wemeldinge. Bevolking. Ingekomen: H. Schouwenaar van Woerden naar Dorps- str. B 203; H. de Schipper van Dintel- oord naar Noordelijke Achterweg B 269; F. G. Regaart en gezin van Schare naar het Sluisplateau G. Vertrokken: D. van Stel naar 's Graven- hage, Egelantierstr. 33; E. Korstanje, naar Rotterdam, Oranjelaan 8b; P. van Baal, naar Hilversum, Vaartweg 89; N, de Kunder naar Borssele, Oostsingel 157; A. C. Koopman, naar Amsterdam, Keizers gracht 743. Krabbendijke. Maandagavond hield de A.R. kiesvereen, alhier haar eerste verga dering in dit seizoen onder leiding van haar voorzitter dhr P. G. Vogelaar Sr. In deze vergadering,die zeer druk bezocht was, sprak de voorzitter over „Gemeente politiek". In een duidelijk en uitvoerig be toog werd nagegaan onze gemeentepoli tiek van 't laatste half jaar. Uitvoerig stond spr. stil bij de belangrijke besluiten van onzen Raad. De houding der A.R. raadsfractie werd nader toegelicht. Bij de bespreking bleek, dat alle leden met die houding zich konden vereenigen. De secr. was dan ook de tolk der ver gadering, toen hij den voorz. dank bracht voor zijn inleiding en de A.R. raadsfractie voor de wijze, waarop ze haar taak ver vult. Met alg. st. werd de volgende motie aangenomen. De A.R. Kiesvereen. in vergadering bij een op Maandag 30 Nov.; gehoord de inleiding van haar voorz. over „Gemeentepolitiek"; gezien de daarop gevolgde bespreking; betuigt haar instemming met de hou ding der A. R. raadsfractie en zegt deze dank voor haar optreden in den Raad. Staande de vergadering traden drie nieuwe leden toe. Wolfaartsdijk. Maandag v.m. omstreeks elf uur daalde hier een vliegtuig op een perceel klaverland, dicht bij Wolfaarts- dijksche veer. De bestuurder was iemand van buitenlandsche nationaliteit. Hij was door den mist de koers kwijt geraakt. Hij was op weg naar Ostende (België). Zoo wel de landing als de opstijging, die spoe dig plaats gehad, liepen goed van stapel, Dit ongewone voorval bracht in weinige minuten veel volk op de been. In de suikerbietencampagne 1931 werden op de weegbrug de Eendracht (ha ven) alhier gewogen twee millioen ze venhonderd duizend K.G. Vorige jaar vier millioen zes honderd duizend K.G. Weegbrug de Hoop (Locaalspoor dorp) 1931: een millioen vijfhonderdduizend en driehonderd K.G. Vorige jaar vier millioen en ruim zeven honderdduizend K.G. Terneuzen. Naar de Tem. Grt. ver neemt, heeft het bestuur van de ven eemiging „Het Groene Kruis" alhier, vrij willig de door de gemeente toegestane subsidie teruggebracht van twaalfhonderd op duizend gulden. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Heinenoord, Mr E. D. G. v. d. Horst, em.-pred. te Bussum. Aangenomen naar Axel, P. L. D. J. v. 'Oevéren'të Nisse. tfaaj Brielseh-Nieuw- land, H. W. Bosch te Geertruidenberg. Geref. Kerken. Tweetal te Neede, S. Hania, cand. te Leeuwarden en K. Meima, cand. te Gro ningen. Beroepen te Alphen a d. Rijn, G. Mul der te Slikkerveer. Te Neede, K. Meima, cand. te Groningen. Aangenomen naar Baambrugge, H. W. Matter, cand. te Amsterdam. Ghr. Geref. Kerk. Bedankt voor Apeldoorn, J. L. de Vries te Bussum. Geref. Gemeenten. Tweetal te Gouda, J. D. Barth te Bors- selen en G. H. Kersten te Rotterdam. Nieuwdorp. De afd. Heinkenszand c.a. van het Ned. Bijbelgenootschap hoopt a.s. Donderdagavond 3 Dec. 's avonds 7 uur in de Ned. Hervj Kerk te Nieuwdorp een openbare propaganda-avond te houden. Ds D. E. Boeke (secr. afd. Binnenland van het Ned. Bijbelgenootschap) zal spreken over het werk van het Genootschap: Ds E. Beukema, Geref. pred. ter plaatse, hoopt het openingswoord, ds de Willigen, Ned. Herv. pred. te Heinkenszand, het slotwoord te spreken. Nieuwdorp en omgeving worden opge wekt belangstelling in het werk van het Ned. Bijbel Genootschap te toonen door deze vergadering bij te komen wonen. Bevestiging en intrede. Na een langdurige vacature mocht te N i e u- werkerk de gemeente der Geref. Kerk Zondag weer een eigen predikant ont vangen. Des morgens werd door Ds J. D. v. d. Velden van Rotterdam de beroe pen predikant, cand. M. Heuzeveldt in het ambt bevestigd met een predicatie over Jeremia 111 en 12. Na de beant woording der gestelde vragen had de handoplegging plaats door Ds v. d. Velden en den consulent Ds Hoek van Zonne- maire, waarna door de gemeente werd toegezongen Psalm 134: 3. Des avonds verbond Ds Heuzeveldt zich aan zijn gemeente met de woorden van Petrus 119. Na het eindigen van de prediking sprak Ds Heuzeveldt ver schillende personen, colleges, catechisan ten en ten slotte zijn gemeente toe. Na mens den kerkeraad ,en de gemeente riep de heer de Jonge aan Z.Eerw. het welkom toe en verzocht de gemeente den nieuwen leeraar toe te zingen Psalm 121 vers 4. Tenslotte werd nog het woord gevoerd door Ds v. d. Velden den consu lent Ds Hoek en den burgemeester. Er was veel belangstelling, vooral des avonds. i Toloorlog te Maartens- d ij k. Het comité van actie tegen den tol op den straatweg HilversumUtrecht is gisteren met zijn daadwerkelijken strijd tegen den tol bij Maartensdijk begonnen. In de eerste plaats zijn op initiatief van het comité de autobussen Hilversum Utrecht voorzien van een groot plakkaat, waarop gedrukt staat: „Volg mij niet. Het kost u 40 cent tolgeld voor luxe auto's of twee gulden voor vrachtwagens. Rijdt lie ver over SoestdijkDe Bilt." De eerste van een plakkaat voorziene bus werd gistermiddag gevolgd door een groot aantal particuliere auto's. Vóór den Maartensdijkschen tol hield de kolossale stoet halt. Er waren naar schatting toen ruim honderd wagens. Hier werden de deelnemers aan den optocht toegesproken door den leider van de actie, den heer P. van den Hoek. Mr Westrik, advocaat te Hilversum en juridisch adviseur van het comité, sprak zijn afkeuring er over uit, dat deze tol nog bestaat en waarschijnlijk nog tiental len van jaren zal blijven bestaan op een weg, die twee groote pletsen als Utrecht en Hilversum met elkaar verbindt. De boe renwagen met paard, geit of bok, wordt beter beschermd dan de auto. Spr. gaf dan ook zijn voornemen te kennen om zijn auto met behulp van een paard door den tol te laten trekken. Vervolgens werd een paard voor den auto van den heer Westrik gespannen, die nu doorgang door den tol eischte te gen betaling van 7% cent, het gebruike lijke tarief voor met paarden bespannen voertuigen. De tolgaarder eischte echter het autotarief van veertig cent. Mr West rik zette tegenover den tolgaarder uiteen, dat men hier niet te doen had met een auto in den zin der wet, omdat zijn door een paard getrokken automobiel geen door mechanische kracht bewogen voertuig was. Toen de tolgaarder bleef weigeren, en den tolboom zelfs met een extra slot verzekerde, verzocht mr Westrik den aan wezigen gerdeenteveldwachter van Maar tensdijk proces-verbaal van deze weige ring op te maken. Inplaats van aan dit verzoek gevolg te geven, verwijderde de politieman zicih. Een verzoek aan den burgemeester om ter plaatse te komen, werd eveneens niet ingewilligd. Mr Westrik voorzag zich nu van een aantal getuigen, doch aangezien zich in middels een igroote volksmenigte verza meld had, sommeerde de teruggekeerde gemeenteveldwachter hem, zich uit de menigte te verwijderen, waarop hij weer plaats in zijn auto nam. Inmiddels waren nog tal van voertui gen op den drukken straatweg aan weers zijden van dèn tolboom aangekomen, doch de tol bleef önherroepelijk gesloten. Gistermiddag te ruim drie uur was het verkeer op 'den weg dan ook geheel ge stremd en <fe tolboom nog steeds geblok keerd. >!.fc' Het stroopersdrama te Echt. Nog Zondagmiddag is een huiszoeking ge- schied bij dim jachtopziener H. v. d. den opzichter van de jachtgoederen van graaf van Aefferden. Deze woont te Pos>- terholt. Bij hom werden eenige wapens in beslag g'enomen, o.a. vuurwapenen. Deze v. d. 12. moet ook betrokken zijn geweest bij ide schietpartij van enkele jaren gèleden op de gebroeders v. H. De man staat bij de bewoners bekend als buitengewoon streng, en treedt steeds krachtig op tegen de stroopers, die hier in grooten getale wonen. Vrijwel alle ar beiders in de omgeving van dit gehucht maken zich van tijd tot tijd wel schuldig aan het stroopen van konijnen. Na verhoor heeft men v. d. E. weer op vrije voeten gesteld. Overval op klaarlichten dag. Te Oudendijk onder de gemeente Woudrichem heeft Maandagmorgen te' om streeks half tien een overval plaats ge had ten huize van den heer H. Pelikaan, gepensioneerd brugwachter aldaar, wonen de aan de Zandsteeg. Tijdens zijn af wezigheid is een onbekend persoon het huis binnengedrongen en heeft aan me vrouw Kamerman, die met haar echt genoot bij de familie P. inwoont en op dat oogenblik alleen thuis was, gevraagd, waar het geld geborgen was. Toen zij aan het verzoek niet voldeed, heeft de man haar vastgepakt en het hoofdhaar van cjfi dame afgesneden. Zij volhardde echter in haar weigering. De man heeft haar toen bij de keel i gegrepen en haar aldus gedwongen de plaats van het geld aan te wijzen. Nadat hij het geldkistje gevonden had heeft de man nog een kast opengebroken, doch geen geld meer gevonden. In het kistje bevond zich slechts een bedrag van f 25, mevrouw K. wist inmiddels te ontkomen en is naar haar vader, die op geruimen afstand woont, geloopen, waarna de po litie van het geval in kennis is gesteld. De bandiet is er vandoor gegaan. Tot dusver ontbreekt ieder spoor. De opper wachtmeester der Marechaussee en de gemeenteveldwachter leiden het onder zoek. De verdwenen bankier. De zaak Kreglinger houdt de Antwerpsche gemoederen nog altijd sterk bezig. Zo6als men weet, zou volgens de jongste geruchten, van misdaad geen spra ke zijn, maar zou de groothandelaar eige ner beweging verdwenen zijn: waarom? Ook daarover loopen allerlei geruchten. Sommigen spreken van financieele aan gelegenheden en in verband daarmee is het zeker niet van belang ontbloot te vernemen, dat het Antwerpsch parket, dat met veel ijver deze duistere zaak tracht op te klaren, Zaterdag bij alle Antwerps sohe banken een schriftelijke vraag heeft ingediend, of de firma Kreglinger daar deposito's heeft en of daaraan ook iets ontnomen is. Het parket van Brussel heeft uit Ne derland een telegram ontvangen waarin gemeld wordt, dat men op 18, 19 en 20 November den auto van Kreglinger heeft gezien te Deventer. Sensationeele overval te Den Haag. DEN HAAG. In den laten avond ls gisteren in het kantoor der N.V. Vereenig- de Bakkerij en Haagsche Broodfabriek en „de Oude Vette Hen" aan de Bilderdijk- straat een sensationeele overval gepleegd. Te 10 u. 15 zag de directeur de heer Zondag, de deur opengaan. Een gemas kerd man trad binnen met een revolver in de hand. De revolver werd op den heer Z. gericht, wien werd toegevoegd: „Geen woord, of ik schiet je dood!" Ook werd hem gelast: „de handen omhoog". Onder deze omstandigheden moest Z. wel gehoorzamen. Intusschen nam de in dringer de situatie eens op, maar hield steeds de revolver op dhr Z. gericht. De indringer gelastte Z. hem te volgen. In een aangrenzend vertrek werd Z. een doek over het hoofd geworpen. Ook werd hij daar met behulp van een tweeden indrin ger, gekneveld, waarna hij bewusteloos ge raakte. Tot twaalf uur heeft hij daar ge legen, toen de nachtwaker die iedere twee uur de ronde doet, hem vond. De politie werd direct gewaarschuwd en de heer Z., die inmiddels weer tot be wustzijn kwam, bevrijd. Uit de brandkast was een bedrag van f 9000 gestolen. Het onderzoek der politie heeft nog geen resultaat gehad. ENSCHEDE. In 't conflict bij de tex tielindustrie in Twente is weinig verande ring gekomen. Aanvankelijk scheen het, dat het aantal stakers belangrijk min der was dan gisteren. De stakingsleiding deelde mede, dat het gisteren gegeven advies om aan 'twerk te gaan door velen was opgevolgd. Van werkgeverszijde werd daarentegen ge meld, dat het aantal stakers ongeveer even groot is als gisteren. ROERMOND. In verband met dé drie voudige moord te Echt wordt gemeld, dat bij den jachtopziener v. E. te Poster- holt door een Rijksveldwachter kleeren, schoenen en een geweer in beslag zijn genomen. Een scheikundige uit Roer mond zal deze voorwerpen onderzoeken. Het wordt waarschijnlijk geacht, dat spoe- dig arrestaties zullen volgen. Bij het on derzoek is gebleken, dat de schoten uit opwaartsche richting zijn gelost, zoodat de daders in een hinderlaag gelegen moeten hebben. GRONINGEN. De 51-jarige brievenbe steller te N.-Pekela, die was gearresteerd in verband met den postdiefstal van f 1000 te Winschoten, is weer op vrije voeten ge steld. LONDEN. De Chineesche regeering heeft het voorstel van Briand tot vorming van een neutrale zone in Mantschoerije aanvaard. Wisselkoersen. Amsterdam, 1 Dec., 2.30 u. Parijs 9.719.74. Londen 8.108.26. Brussel 34.4834.52. New-York 2.48%2.48%. Berlijn 58.85—58.95. GOFS. Op de graanmarkt van 1 Dec. was de aanvoer ruim; handel slap. PeuL- vruchten aanmerkelijk lager. Chevalier- gerst 6.75, haver 5.506, fcookerwten 11.50, schokkers 1720.50, bruine boo- nen 89.50, maanzaad 2424.25. Boter per kilo f 1.10, per pond 55 ct., aan part. verkocht 65 ct. Fabriaksboter verkocht k 70 ct. Eieren f 5.70 per 100, per 25 f 1.421/2, per stuk aan part. 7 ct. eendeieren 5 ct. pcelje-eieren 3(2 ct. Noteering der handelaren: Boter per Kilo f 1.10, per halve kilo 55 cent, per pond aan part. 65 cent. Fa- brieksbotar per pond verkocht 60 ct. Eieren per 100 stuks f5.70, per 25 st. f 1.421/2, per stuk aan part. 7 cent. Eendé eieren 5 cent, poelje>-eieren k f3.50 per 100 stuks. Noteering der V. P. Z. Aanvoer 9337 stuks eieren. Prijs 6 gld per 100. GOES. Veiling van 30 Nov. Tomaten 21 gld., idem 2e soort 6, spruiten 57, idem 2e soort 23, witlof 611, idem uitschot 0.012, uien 1, idem uitschot 0.40, sja lotten 1.20 gld. alles p. 100 K.G.; bloem kool 69, idem 2e soort 34, idem uit schot 1, roode kool 4.90, savoye kool 2.10 3, knolselderij 0.400.70 gld., alles p. 100 stuks; knolselderie 1.90 gld. p. 100 bos; Hazen 2.91 gld. p. stuk. MIDDELBURG. 30 Nov. Op de veiling werden de volgende prijzen besteed: Z. blauwe aardappelen 1.27, idem poters 63 67 per 25 K.G. koolrapen 12, wijn peer: 3, spruiten 118, veldsla 414, witlof 713, uien 15, spinazie 911, kroten 34, roode kool 3, dubbele kas- princessen 43, rentegevers 69, stoksnij- boonen 53, alles per K.G. Peen 66.5, rapen 22.5, kroten 13.5, prei 5 6.5, savoije kool 1.53, roode kool 34, witte jjpol 35, boerekool 0.13, sel derie 2, knolselderie 0.52, andijvie 0.25 —1.25, kropsla 0.75—1, bloemkool 0.79 —14, chrysanthen 4, rammenas 1—2 alles per bos. Van 16—30 Nov. 1931. KOUDEKERKE. Ondertrouwd: A. Vader wedr. 38 j. en G. B. den Hertog, 20 j. jd. A. Marijs, jrn. 35 j. en W. M. Kleinepier, jd. 28 j. Gehuwd: B. J. Schot, jm. 25 j. en M. de Kuijper, jd. 25 j. Bevallen: J. Nieuwenhuijze, geb. Din- gemanse, d.; N. Roose, geb. Wielemaker, d.; J. de Witte, geb. van der Vorst, d.; M. H. de Klerk, geb. van Iren, z.; C. Vreeke, geb. Hollebrandse, d.; D. J. Kal- jouw, geb. van de Putte, z. Overleden: C. Bakker, m. v. M. Taal, 66 j.; P. Hillebrand jm. 84 j. Gevonden voorwerpen. In de maand November 1931 zijn aan het bureau van politie te Goes onder staande voorwerpen als gevonden aange geven en zijn aldaar verdere inlichtin gen betreffende deze voorwerpen te beko men: Twee brocbe's, twee ceintuurs, twee portemonnaie's met inhoud, zes lepels en zes vorken, een vulpen, vijf rijwielbelas- tingmerken 1931/1932, een rozenkrans in etui, een tafellaken, een vulpotlood, twee mutsjes, een pet, een gulden en een cent, drie sleuteltjes aan een koordje, twee bandschoenen, een naaigarnituur, een gul den, een dubbeltje en een 2 Yi centstuk, een penhouder, een mondharmonica, twee rijwielpompen, een kinderscboentje, een actetasch, een kindertaschje, een lederen kussen,, een zilveren vulpotlood, een schroevendraaier, een lederen handbe schermer, een polsarmbandhorloge, een lederen beursje, een ladder, een haarstrik en een gymnastiekschoen. De Commissaris van Politie, E. G. WIERTS VAN C0EH00RN. Goes, 1 December 1931. Programma van Woensdag 2 Dec.: HUIZEN, 1875 M. Uitsluitend N.C.R.V. uitzending. 8 u. Schriftlezing. 8.15 9.45 Gramofoonpl. 10 Zang NCRV-Da- meskoor. 10.30 Ziekendienst. 11 Harmoniumspel. 12.1512.30 Gramo foonpl. 12.302 Concert NCRV-kwar- tet (zang, viool, cello, piano). 2 Gra mofoonpl. 2.30 Chr. Lectuur. 3 Con cert Draper-kwartet (2 violen, alt-cello). 4.30—4.45 Gramofoonpl. 5 Kinder uur. 6 Voor de Landbouwers. 8 Volkszang. 9 Causerie. 9.3010.30 Orgelspel. HILVERSUM. 298 M. Uitsluitend VA- RA-uitz. 10 VPRO. DAVENTRG, 1554 M. 10.35 Morgenwij ding. 12.20 Orkestconcert. 1.352.35 Orgelconcert. 3.50 Concert. Sted. orkest Bournemouth. 5.05 Orgelconcert. 6.50 Beethoven's Pianosonates. 8.35 Symphonieconcert. Stoomvaart MIJ Nederland. CHR. HUYGENS, uitr., pass. 27 Perim. ENGGANO thuisr., 30 v. Genua. MARNIX VAN ST.-ALDEGONDE, thuisr. 29 v. Sabang. PO EL AU BRAS, 30 v. Amst. te Batavia. TABIAN, uitr., 30 te Port-Said. Rotterdamsclie Lloyd. KOTA PINANG, thuisr., pass. 30 Perim. SIBAJAK, thuis., 30 9 u. v.m. v. Cowes. SLAMAT, thuisr., pass. 30 Perim. DJEMBER, thuisr., pass. 29 Ouessant; 1 'smidd. 12 u. te Rott. verwacht. KOTA NOPAN, uitr., 29 Kaap del Armi gep. SOEKABOEMI, uitr., 28 te Padang. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Verwachting tot den avond van 2 Dec.: Zwakke wind uit Zuidelijke richtingen, nevelig tot zwaar bewolkt, weinig of geen neerslag, iets zachter in 't Oosten. Stand van hedenmiddag 3 uur: Licht op voor fietsers: Woensdag 4 uur 21.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1931 | | pagina 2