Kerknieuws. Onderwijs Gemengd Nieuws. Rechtzaken Telegrammen. Gele tanctön bij nkm Laatste Berichten. Financieële Berichten. Burgerlijke Stand. Marktberichten. Radio-nieuws Scheepstijdingen. Advertentiën. en overwegen voor*! te gaan., die m uiter aard zoo kort mogelijk zullen trachten te houden, doch die bezwaarlijk vóór i Jan. a.s. zal kunnen worden afgesloten. Ook na 1 Jan. zal derhalve, onverschil lig hoe de Minister ten slotte beslist, de dienst voorloopig op den ouden voet die nen te worden voortgezet, althans naar de meening van Ged. Staten; valt de Rijks bijdrage evenwel inderdaad weg, dan mee- nen zij, dat ten spoedigste door de Staten een beslissing genomen zal moeten worden ten aanzien van de vraag, of de dienst VlissingenNeuzen nog langer in stand gehouden kan worden. De beslissing, ge lijk zij; dan naar bun oordeel, gelet op het resultaat der met anderen te voeren on derhandelingen, zou moeten luiden, zou den zij dan in een daarvoor bijeen te roepen buitengewone zitting in den aan vang van 1932 wenschen voor te leggen, opdat de (uiteindel'jke regeling bij het inwerking treden van den zomerdienst, haar beslag zal hebben gekregen. Als de Staten zich met deze zienswijze kunnen vereenigen, dan stellen Ged. Staten voor, deze mededeeling voor kennisgeving aan te nemen. Opcenten Rijksbelastingen. Ged. Staten doen een voorstel tot hef fing van veertig opcenten, ten behoeve der Provincie, op de hoofdsommen der vermogens- en inkomstenbelasting. Voor zooveel noodig herinneren zij; er aan, dat reeds in de vorige zitting een besluit is genomen om 50 opcenten te heffen op de hoofdsom der grondbelasting en deelen zij mede geen aanleiding te vin den voor te stellen daarin wijziging te brengen. Evenals in dat besluit is geschied, is het nu aangeboden ontwerp-besluit zoo danig geformuleerd, dat alleen in ge val van wijziging waarvan het al of niet noodzakelijke telken jare bij de vast stelling van de begrooting wordt overwo gen het nemen van een nieuw be sluit noodig zal zijn. Het besluit luidt dan ook, dat te re kenen van 1 Mei 1932 bovengenoemde opcenten worden geheven. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Ridderkerk, W. Deur te Schoonhoven. Geref. Kerken. Aangenomen naar Maxum (Gr.), S. van Wou we te Arum. Geref. Gemeenten. Bedankt voor Moercapelle, M. Hofman te Krabbendijke. Voor Ierseke, J. D. Barth te Borssele. Vrije Evang. Gemeente. Aangenomen naar Oldebroek, A. W. F. Waardenburg te Wezep. Emeritaat. Ds Meindertsma, Geref. predikant te De Leek (Gron.) is voornemens met emeritaat te gaan. Alg. Synodale Gommis- si e. In de gisteren gehouden zitting van de Alg. Synodale Commissie der Ned. Herv. Kerk zijn benoemd tot correspon dent voor Gelderland dr W. J. Aalders, Z.- Holland ds J. Barbas, N.-Holland ds G. J. Weyland, Zeeland de heer H. C. G. Frank, Utrecht ds C. J. van Paassen, Friesland ds F. Tammens, Overijssel ds G. J. van Paassen, Groningen ds A. B. te Winkel, N.-Brabant en Limburg mr H. J. M. Tijssens, en voor Drenthe ds A. B. te Winkel. Na het opnemen der stemmen van de provinciale kerkbesturen bleken de regle mentswijzigingen alle aangenomen te zijn. De voorbereiding tot de wijdingssamen komst op den eersten dag van de vergade ring der Synode werd opgedragen aan het Moderamen. Kortgene. Door stemgerechtigde lid maten der Ned. Herv. Gem. zijn tot leden van het kiescollege herkozen de heeren H. A. Kramer en Mart. de Jonge, en ge kozen dhr P. van Schaik. De aftredende notabelen zijn herkozen. Begaafde blinde. Thans is het de heer A. Klep, woonachtig te Bre da, ondanks zijn blindheid, gelukt, voor het examen handels-correspondentie Fransch te slagen, zoodat hij thans een gediplomeerd correspondent is in de Ne- derlandsche, Duitsche, Engelsche en Fransche taal. Te Leiden slaagde voor het docto- raal-examen rechtsgeleerdheid mej. A. M. J. van Deinse te Middelburg. Waarde. Vrijdagnamiddag heeft hot hoofd der O. L. School de heer M. van Weele, afscheid genomen van zijn leer lingen. Toen de heer Van Weele met zijn fa milie was aangekomen werd hij achter eenvolgens toegesproken door den Bur gemeester der gemeente, door den heer J. J. Pieper, vertegenwoordiger der oud leerlingen, door een der leerlingen van de hoogste klasse en door den wethou der L. van Koeveringe. Namens oud-leerlingen werden hem een leuningstoel en bloemen aangebo den en door de leerlingen der hoogste klasse een gravure. De heer Van Weele dankte daarop voor de gesproken woorden en voor de verschillende geschenken. Hierop werden de schoolkinderen ont haald. 's Avonds werd den scheidende een serenade gebracht door de muziek- vereeniging „Vooruit", die gevolgd werd door een lichtstoet (schoolkinderen met brandende lampions). By monde van den voorzitter da muziekvereeniging „Vooruit" werd aan den heer Van Weele een vulpen aange boden. Ruzie tusschen burgemees ter en raad'. In de raadsvergadering van MelickIlerkenbosch (L.) is het Spaansch toegegaan tusschen den raad onder aanvoering van wethouder Claes- sens, en den burgemeester, die op alle punten d'en slag verloren heeft. Het begon al, toen de voorzitter na mens B. en W. de begrooting Burg. Arm bestuur 1932, de gemeenterekening 1930, en de begrooting voor 1932 ter behande ling wilde aanbieden. Wethouder Claes- sens wist van deze stukken niets af, had' ze niet gezien en verkoos dus niet dat ze namens B. en W. den raad werden aangeboden. De voorzitter nam zijn voor stel terug. Daarna stelde weth. Claessens voor de reis- en verblijfkosten voor gemeente-amb tenaren te verlagen en o.a. 3e klas spoor- vergoeding in te stellen. De voorzitter merkte sarcastisch op, dat de kosten wellicht nog minder wor den, als men op bet dak der spoorweg- wagons zou reizen, doch de raad ging met algemeene stemmen accoord met bet voorstel-Claessens. In verband met toelichtingen van den voorzitter, deed weth. Claessens scherpe verwijten aan burgemeester Maessen, dat deze de wethouders niet behoorlijk in lichtte en hen als kwajongens behandelde. Hij wees er verder op, dat voor slacht)- bewijzen aan den gemeente-secretaris of den veldwachter een kwartje moet wor den betaald, waarvan de helft in de ge meentekas komt, maar welke heffing niet in de leges-verordening staat en geen door de Kroon goedgekeurde belasting verordening bestaat: de menschen be taalden terwijl zij geen verplichting had den, dus eigenlijk afperserijzoo concludeerde hij. Die gelden moeten te ruggestort worden. De Raad besloot een stemmig de gelden in de kas te laten terugstorten en nader een nieuwe rege ling voor de heffing vast te stellen. Vliegtuig in het openbaar verkocht. Op hef vliegveld' vanSteene bij Oostende is dezer dagen een vliegtuig geveild, dat door de rechtbank in beslag was genomen, qp verzoek van iemand, aan wien de eigenaar der machine geld schuldig was. Het betrof hier een één- dekker met een motor van 100 p.k., een machine, welker waarde op 80.000 fr. werd' geschat. Bij d'e veiling was een twaalftal be langstellenden aanwezig, doch niemand had' er een belangrijke som voor over. Ten slotte ging het vliegtuig over in het bezit van een Brusselaar, die er niet meer dan 3500 frans voor bood. De afsla ger deed hardnekkige pogingen om een hooiger bod te verkrijgen, hetgeen echter mislukte, zood'at ten slotte het vliegtuig voor 3500 francs werd' toegewezen. Een oorverdoovend claxonconcert. Honderdvijftig Antwerpsche taxichauffeurs hielden bij de opening der jongste raadszitting op de Groote Markt een luidruchtige betooging voor de door ben gevraagde herziening van bet reglement der toewijzing van de standplaatsen voor auto-taxi's. Zij ver schenen onverwachts met bun wagens voor het raadhuis en vingen op een afge sproken oogenblik een oorverdoovend claxonconcert aan. Niet zonder moeite en eerst nadat eenige processen verbaal wa ren opgemaakt, slaagde de politie er in de betoogende chauffeurs tot verder doorrij den te bewegen. De paratyphus-epidemie te Alphen. In verband met de te Alphen aan den Rijn heerschende para typhus-epidemie, vernemen wij nog dat thans in het laboratorium van het Cen traal Bureau voor de Volksgezondheid te Utrecht in de in beslag genomen spekres- ten inderdaad paratyphus-bacillen zijn geconstateerd. Het aantal patiënten bedraagt nog steeds eenige tientallen. Het algemeen verloop der ziekte is echter bevredigend. Nog een overval. Zaterdag avond fietste op de Mooksche baan in de richting Mook de beer H. G., uit Nijme gen. Ter hoogte van café Spoeltman, op een donker gedeelte van den weg, sprong plotseling een man van achter een boom te voorschijn, die den beer G. met een zwaar voorwerp een slag toebracht, welke echter slechts ten deele raak was en het achterhoofd trof. De heer G. wierp zijn fiets tegen den grond en ging zajh aan rander met een electrische zaklantaarn die hij in de hand droeg, te lijf en dien de hem daarmee eenige slagen toe. De heer G. echter liep daarbij tevens een he vige slag op de hand op, welke vermoede lijk met een ijzeren staaf werd toege bracht. Door het hevige verzet nam de aanrander daarop de vlucht. De politie werd aanstonds van een en ander in kennis gesteld, doch vond tot nog toe geen spoor van den dader. Smokkelhandel aan de Oostgrens. Den laatsten tijd' had de smokkelhandel aan de Geldersch-Duitsche grens een omvang genomen, dat de Duit sche douane den toestand moeilijk kon meester worden. De handel in koffie, thee en sigaret ten was zóó groot, dat de winkeliers in d'e Duitsche grenssteden het goed in hun zaken konden merken, dat de mens schen bediend werden door de sluikers. Nadat de douane afdoende maatregelen getroffen had, welke leidden tot beper king van den tarwe»3mokkelhandel, welke mersigen grensboer flinke winst heeft op- geleverd', zijn nu maatregelen getroffen, om ook den verboden handel in koloni ale waren d'en kop in te drukken. Thans zijn op de voornaamste knooppunten van de douane-controle met verlof gestuurde rijksweersold'aten aangekomen, die het consigne hebben zoo streng mogelijk te gen iederen vorm van smokkelhandel op te treden. Bovendien zijn Duitsche kom- miezen, die eerst slechts voorzien wa ren van een pistool, nu gewapend' met karabijnen. Soms ziet men ze met 4 5 man tege lijk langs d'e grenswegen controleeren en vooral d'e chauffeurs van de smokkel auto's met dubbele bodems en dubbele wanden hebben nu den schrik gekregen, zoodat zelfs de gepantserde wagens, als vroeger d'e „Blauwe Vogel", wegbleven. Zij, die thans nog smokkelen aan Duit sche zijd'e, zijn meestal werklooze, be- rooid'o Duitschers, die geen ander mid del zien om aan geld te komen, dan in den smokkelhandel. Ondanks hun betere bewapening wordt er door de kommie zen niet zooveel geschoten, als men wel denkt; de meesten lossen waarschuwings schoten .en tot heden zijn er in het uit gebreide gebied tusschen Venlo, Strae» len, Goch en Kleef, slechts drie dooden gevallen. Op het oogenblik is d'e smokkelhandel in sigaretten, en tabak, welke diep Duitschland' ingevoerd worden, wel het grootst. Hierbij wordt veelal gebruik ge maakt van auto's, welke, zooals bekend', soms gepantserd zijn. Menige eigenaar spant er een vreemden chauffeur voor om de smokkelwaar over de grens te bren gen. De douane vraagt evenwel niet aan wien da smokkelwaar toebehoort, doch wie d'e goederen het land binnensmokke len. Zoo zitten er thans op d'en Schwa- nenturm te Kleef twee jonge Nijmege- naars, die beweren, dat zij een auto over de grens brachten, waarvan zij niet wisten, dat deze smokkelwaar bevatte. Rechtbank te Middelburg. Politierechter. Zitting van 17 Nov. 1931. De volgende personen waren gedag vaard: M. F. H., 37 j., vrachtrijder te Kloe- tinge, wegens het veroorzaken van pijn of letsel aan een hond, door deze op de straat te werpen. Eisch en uitspraak f 15 of 15 d h. L. A. B., 35 j., fabrieksbaas te Ter- neuzen, wegens mishandeling van Johan Teterman en Catharina Teterman. Vrijspraak. J. O., 45 j., landbouwer te Zicrikzee, wegens mishandeling van Pieter Wil- lemse. Eisch en uitspraak f-10 of 10 d. h. J. v. H., 26 j., koopman te Middelburg, wegens mishandeling van Klaas Els- hout te Zierikzee. Eisch en uitspraak 1 mnd. gev.straf. H. v. W., 55 j., ambtenaar bij de Ned. Spoorwegen, te Middelburg, wegens mis handeling van Gornelis Koegemans. Eisch en uitspraak f 10 of 10 d. h. K. E., 57 j., logementhouder te Zie rikzee, wegens mishandeling van J. van Hoperen. Eisch f 15 of 15 d. h. Uitspraak ont slag van rechtsvervolging. M. de F., 53 j., werkman te Hoek, we gens mishandeling van Pieternella Vinke. Eisch f5 of f5 d. h. Uitspraak f 3 of 3 d. h. R. M. J., huisvr. v. G. L. de B., 31 j., zonder beroep te Clinge, wegens mishan deling. Eisch en uitspraak f 10 of 5 d. h. P. de V., 34 j., landbouwer te Souburg, wegens diefstal van een geldsbedrag van ongeveer f 58, toebehoorende aan P. Hou- mes en S. Willeboordse. Eisch 1 mnd. gev.straf. Uitspraak 1 mnd. gev.straf voorw. proeftijd 3 jaar. Ie. F. in de W., 20 j., 2e. J. A. L., 28 j.,boerenknecht te Rilland-Bath, we gens diefstal van een hoeveelheid paling. Eisch ieder f 25 of f 10 d. h. Uitspraak ieder f 15 of 5 d. h. G. P., 43 j., caféhouder te Wemeldinge, wegens beleediging van den gemeente veldwachter van Hoorn. Eisch en uitspraak f 15 of 5 d. h. P. de V., 50 j., werkman te Hulst, we gens beleediging van den gemeenteveld wachter Gortvriendt. Eisch en uitspraak f 10 of 5 d. h. M. J. S., huisvr. v. P J. V., 32 j., zon der beroep te Vlissingen wegens beleedi ging van M. J. v. d. Weijde. Eisch en uitspraak f 10 of 5 d. h. J. van B., 22 j., arbeider te Groede, werd ten laste gelegd dat hij op 11 Octo ber j.l. Daniël Robijn heeft geslagen. Eisch en uitspraak f 10 of 5 d. h. Door H. K., 23 j., werkman te Hansweert is hooger beroep aangetee- kend tegen bet vonnis van den Kanton rechter te Goes, waarbij hij terzake van overtreding van het Vloekverbod is ver oordeeld tot f25 of 25 d. h. AMSTERDAM. Naar wij vernemen is het voorarrest van den advocaat Mr S., verdacht van verduistering en valschheid in geschrifte, verlengd. ENSCHEDE. Eenige maanden geleden is te Almelo een postzak ontvreemd, waar bij een bedrag aan eenige duizenden gul dens buit gemaakt werd. In verband hier mee is thans te Enschedé aangehouden de opperman H. H. R., die bekend heeft in samenwerking met zijn broer den post zak te hebben ontvreemd. Zijn broer is eveneens aangehouden. De ontbrekende waardepapieren zijn nog niet gevonden. „Na lans zoeken eindelijk datgene, wat ik voor mijn tanden noodig hebt Nadat ik bet drie maal gebruikt had, waren mijn tanden helder wit, hoewel zij er door het veie roo- ken bruin en ieelijk hadden uitgezien. Ik zal Seen ander merk meer gebruiken dan Chloro- ont."" B., Horst Berg. Verlangt alleen de g echte Chlorodont-tandpasta met rood-wit- blauwe garantiestrook, tube 35 cent en 60 cent! S LEEUWARDEN. Toen gisteravond Dr Mantel uit Weidum met vier andere per sonen van een daxnwedstrijd terugkeer de, is hij onder Wirdum door den dich ten mist, met zijn auto in een vaart ge reden. Alle inzittenden wisten zich met veel moeite te redden. De auto is later opgehaald. DEVENTER. Gisteravond is bij het Woudhuis op den weg tusschen Zutphen en Apeldoorn een auto in volle vaart tegen een boom gereden. De bestuurder, de heer S. uit Twello, werd op slag ge dood. Briand ongesteld. PARIJS. Toen Minister Briand gisteren in den Senaat de opening der debatten over de buitenlandsche politiek bijwoon de, is hij plotseling door een aanval van zwakte overvallen. Na onderzoek ver klaarden de geneesheeren, dat hij nog steeds overwerkt is en dat de oude krach ten nog niet zijn herwonnen. WARSCHAU. De tramstaking is weer opgeheven. Deeischen der stakers zijn ingewilligd. ATHENE. In het Kabinet van den burgemeester van de havenstad Pyreus is een groote verduisteringsaffaire ont dekt. Een bedrag van meer dan een mil- lioen zou zijn verduisterd. De burgemees ter en 3 ambtenaren zijn gearresteerd. GOES. Hedennacht is op de Oude Sin gel een auto-ongeval gebeurd dat nog boven verwachting is afgeloopen. Een viertal personen was naar Breda geweest naar een circus-voorstelling. Na dat een der inzittenden naar Kattendijke was gebracht kwam de auto, die bestuurd werd door den 27-jarigen K., op den Ouden Singel in botsing met een boom, met bet gevolg, dat de auto ernstig be schadigd werd, terwijl de inzittenden, de Gebr. v. d. L. gewond werden. Daar de wonden nogal ernstig schenen te zijn en door een der passagiers over inwendige pijnen geklaagd werd, werden d'e slachtoffers naar het ziekenhuis ge bracht, waar evenwel bleek, dat de ver wondingen niet van ernstigen aard waren, zood'at opname in heit ziekenhuis niet noodig bleeik. Wisselkoers. Amsterdam, 18 Nov., 2.30 u, Parijs 9.749.75 S. Londen 9.359.45. Brussel 34.5834.62. New-York 2.49—2.49%. Berlijn 59.1059.20. Surséance aangevraagd. De Gooische Bank, die onlangs haar betalingen had' gestaakt, heeft thans bij d'e Amsterdamsdie rechtbank surséance van betaling aangevraagd. Aanvankelijk had' een der crediteuren het faillissement van de bank aangevraagd, doch met deze is overeenstemming verkregen, zoodat de faillissementsaanvrage is ingetrokken. MIDDELBURG. Bevallen: W. A. Roe lans, geb. de Groote, d. Overleden: J. Ton, 76 j., wedn. v. L, Kodde. MIDDELBURG, 17 Nov. 1931. Kleine veiling: Peren: Bergamotten 38, Besy van Schonauwen 12, Foppepeer 4, Joden- peer 48, Nouveau Poiteau 917, Beurré Clairgeau 8, Groene Chaumontel 5, Jo- séphine de Malines 14, Gieser Wildeman 411, Pondspeer 9, St.-Remey 9, Kleipeer 17 ct., alles per K.G. Appels: Goudreinetten 125, Groninger Kroon 1118, Jacques Lebel 3, Zure Bel lefleur 210, Zoete Ermgaard 211, Grauwzoet 1—13, Roode Ribbing 3—9, Campagnezoet 39, Court Pendu 3, Peper- appel 13, Pippin Ribston 12, Sterappel 3—17, Afval Vio6 ct., alles per K.G. Tomaten 926, Mispels 812 ct., bei den per K.G. GOES. Fruitveiling van 17 Nov. 1931. Exportveiling: Zure Kroetappels 80 ct per 100 K.G. Kleine veiling: Peren: Beurré Diel 28, Beurré Alexander Lucas 1740, Comtesse de Paris 1332, Nouveau. Poiteau 1018, Delice de Hiver 23—30, Le Lectier 1620, Groene Chaumontel 6—11, Madame La- vavaseur 5—8, Jodenperen 9—11, Winter- suikerijen 4—8, Francois Borgia 6—9, Do rothea Royal 9—10, Winterlouwtjes 10, Wintemetperen 10, St-Remey 8—9, Ponds- peren 6—10, Gieser Wildeman 7—14, Klei- peren 711, Afval- en Kroetperen 0.50 4 gulden, alles per 100 K.G. Appels: Goudreinetten 1542, Lemoen- appel 12, Cox's Oranje Pippin 23, Bramley Seedling 11—21, Groninger Kroon 13—28, Sterappel 11—28 gulden, Dubb. zure Bellefleur 1016, zure Belle fleur 515, Rembour Mortier 511, On tario 11, Golden Noble 7, Court Pendu 48, Koolappel 6, zure Ruster 56, Grauwzuur 5, Eierappels 3, zoete Cam pagne 6—13, soete Amgaarde 10—13, soete Bellefleur 5—9, Pomme d'Oreaje 1015, Geldersehe Hola&rt 78, Fran sche zoete Holaart 7, afval- en kroétap;:-ela 0.10—4 gld. alles p. 100 K.G. Diversen: BI. Druiven 53—59, id. uit schot 31, tomaten 33, idem uitschot 7, mispels 12 gld. alles p. 100 K.G.; bloe men 58 gld. p. 100 bos; noten 0.27 p. 100 stuks; hazen 1.602.90, fazanten 1.50 1.81, patrijzen 0.59, eenden 0.60 gl<L alles p. stuk. GOES. Groenteveiling van 18 Novem ber 1931. Blauwe Druiven 43, Tomaten 1026, Witlof 2025, Schorseneren 211, Snijsla 7, Koolrapen 1, Spruiten le soort 38, idem 2e soort 13, Kleine Uien 1, Uien 34, idem uitschot 0.601 gulden, alles per 100 K.G. Bloemen 313, Wor telen 56, Rapen 2.50, Prei 5.10—5.50 gul den, alles per 100 bos. Bloemkool le soort 56, idem 2e soort 13, Roode kool 4.20 4.50, Boerenkool 2.60, Witte kool 1.20, Savoye kool 1.502, Kropsla 1.60, Andijvie 1.401.70, idem uitschot 0.100.60, Knol selderij 1.10, Winter Rammenas 0.40, Prei 0.30 gulden, alles per 100 stuks. Hazen f2.76—f2.80 per stuk. Proeramma van Donderdag 19 Nov. HUIZEN. 1875 M. 8 uur K.R.O. 10 uur NCRV 11—1.2 KRO 12—11.30 NCRV. 8 9.15 en io10.15 gramofoonpLaten. 10.15 ziekendienst. 10.45 gramofoonplar ten. 12.15 concert KRO-orkest. 2 uur hand'werkcursus. 33.45 vrouwenuurtje. 4 uur zi ekenuurtje. 5 uur Cursus handen arbeid' voor de jeugd. 5.456.45 concert, zang, viool, piano. 6.45 knipcursus. 8.30 11 concert Enka's Mannenkoor. Chr. Harmonie-vereen. 99.30 A. J. Drewes. Vad'er en Moeder. 11—11.30 gramofoon- platen. HILVERSUM. 298 M. Uitsl. AVRO-uit- zend'ing. 810 gramofoonplaten. 10 u. morgenwijding. 10.15 gramofoonplatem. 11 u. orgelconcert, zang. 12 u. Concert. 2 u. halfuur voor d'e vrouw. 3 u. knip cursus. 3.45 gramofoonplaten. 4 u. zie- kenuurtje. 5 u. Russisch Balalaika-en semble. 6 uur omroeporkest. 6.40 cau serie over Volkenbond! en Ontwapening 7 u. vervolg orkestconcert. 8 u. vervolg concert. 9 u. gramofoonplaten. 10.15 Ko- vacs Lajos en zijn orkest. DAVENTRY. 1554 M. 10.35 morgen wijding. 12.20 orgelconcert. 1.20 gramo foonplaten. 1.35 orkestconcert. 3.20 kerk dienst. 6.50 volksliederen uit West-Euro pa. 8.20 „The Rid'geway Parade". Stoomvaart-Mi] Nederland. CHR. HUYGENS, uitr., pass. 16 Gibral tar. P. C. HOOFT, thuisr., 15 v. Sabang. POELAU TELLO, thuisr., pass. 16 Perim. Rotterdamscha Lloyd. KOTA TJANDI, thuisr., pass. 16 Sagraa. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Verwachting tot den avond van 19 Nov.: Zwakke tot matige wind uit Zuidelijke richtingen; nevelig tot zwaarbewolkt, wei nig of geen regen, iets zachter overdag. Stand van hedenmiddag 3 nor: Licht op voor fietsers: Donderdag 4 u. 34. De Heer en Mevrouw KUIPER- GOUDAPPEL geven, met dank aan God, kennis van de geboorte van hun Zoon JAN. Souburg, 17 November 1931. Pastorie Geref. Kerk. Hiermede vervullen wij den treurigen plicht u kennis te geven van het plotseling over lijden van onzen geliefden Man, Vader, Behuwd- en Grootvader CORNELIS BAKKER, in den ouderdom van ruim 66 jaar. De diepbedroefde Familie: Wed. M. BAKKER—TAAL. Ierseke: J. A. OLREE—BAKKER. L. J. OLREE. NELLIE OLREE. Middelburg, 'tZand D 59.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1931 | | pagina 3