j. DONNER-MEIJLER 'T GEROHUIS de Geschenk-tafel 'n Gero-geschenk Heerenkleeding naar Maat. 8.0935 Hectare [70 G. 113% 8.) Uitmuntend en gunstig gelegen Bouw- en Weiland Kerknieuws. Onderwijs Predikbeurten. Gemengd Nieuws. Op Sint Adriaanstraat Goes Wetenschap en Kunst Politie. Marktberichten. Burgerlijke Stand Advertentiën. Wintercostuums Winterjassen Loden Jassen DIJKGESCHOT. Veiling te Meliskerke. ten straten en wegen bezuinigd zal moe ten worden om gelden vrij te maken. Spr. zegt, dat het dit College niet moge lijk is een hoogeren post dan f500 te ramen voor de werkverschaffing. Gaat men nog hooger, dan zullen belasting bronnen moeten worden aangeboord, het geen B. en W. in de huidige tijdsomstan digheden niet wenschelijk voorkomt. Dhr J. A. Dominicus geeft in over weging de vaststelling der begrooting aan te houden tot een volgende vergadering. Dit voorstel wordt aangenomen met alg. stemmen, behalve die van den Voorzitter. Aan de orde komt een voorstel van B. en W. om niet over te gaan tot onder- grondsche aansluiting aan het electrisch net. De Voorz. zegt, dat B. en W. het in verband met de algemeene malaise niet raadzaam achten hiervoor een uitgaaf te voteeren van f12000. Dhr Lindenbergh wijst op het groote voordeel, dat bestaat in het ondergrondsch net. Bovendien is de gedane toezegging, dat de kans bestaat van teruggaaf der kosten van een onder grondsch net niet van belang ontbloot Spr. zou dit in het besluit willen aan halen. Dhr J. A. Dominicus acht het on sierlijke, het gevaarlijke en het onher stelbare een reden om tot ondergrondsche aansluiting te besluiten. Spr. zou echter het voorstel willen splitsen, in verband met de aansluiting voor de straatverlich ting. Dhr Lindenbergh meent ook, dat de uitgaaf van f2200, voor aansluiting der straatverlichting op het electrisch net niet noodig is, en meent voorts, dat niet te veel op de heerschende malaise moet worden geschoven. Spr. vertrouwt, dat deze weer wel voorbij gaat en wijst op de lage belasting in deze gemeente in vergelijking met die in naburige gemeen ten. Eenige verhooging was geen overwe gend bezwaar. Dhr Felius vraagt of zijn denkbeeld gedeeltelijk kabel, gedeeltelijk boven- grondsch nader onder het oog is gezien. De Voorzitter meent, dat hiervoor niet veel gevoeld wordt; men is voor het één, of voor het ander. Dhr Felius zegt, dat dit een belangrijk verschil in prijs zou beteekenen en ver wijst naar de radiodistributie, die haar palen heeft op alle mogelijke plaatsen. Dhr A. Dominicus geeft in overweging om dit punt eveneens aan te houden tot een volgende vergadering, omdat het in verband staat met.de begrooting. De Voorzitter acht het noodig thans een beslissing te nemen. Na breedvoerige bespreking wordt het voorstel van B. en W.' met 4 tegen 3 stemmen aangenomen; voor stemden dhrn A. Dominicus, Cij- souw, de Jonge en de Voorzitter; tegen dhrn Lindenbergh, J. A. Dominicus en Felius. Bij de gewone rondvraag stelt dhr Cij- souw voor de vergaderingen te openen met gebed en het sluitingsuur voor de tapperijen met één uur te vervroegen. De Voorzitter geeft in overweging deze voorstellen in een volgende vergadering te behandelen. Dhr Cijsouw neemt hier mede genoegen. Dhr Lindenbergh vraagt inlichtingen omtrent het gerucht, dat in deze gemeen te gaat, n.l., dat één der wethouders zal ontslag nemen. Spr. miste dit punt op de agenda. Dhr Cijsouw deelt mede, dat het Bestuur van het Waterschap de Breede Watering bew. Ierseke, hem niet heeft toegestaan de functie van Wethou der waar te nemen, naast zijn tegen woordige betrekking. Enkele omstandig heden, o.a. deze, dat hem niet bekend is met ingang van welken datum hij zal moeten bedanken, zijn oorzaak, dat hij zijn ontslag niet heeft ingediend. Dhr Felius wijst op de straatverlichting op het terrein van de gedempte bermsloot en op den toestand van den nieuwen weg. De Voorzitter zegt, dat deze weg nog niet geheel in orde is en dat dit nog wel een poosje zal duren. Dhr Cijsouw deelt mede, dat de putten eerstdaags weer zullen worden aange vuld. Hierna sluiting. Aardenburg. Gistermiddag brak brand uit op de hofstede, bewoond door den landbouwer de Bruickere in de Wester Eede polder, gemeente Sluis. Toen van de gemeente Sluis het verzoek was inge komen om hulp van de brandweer, rukte deze direct uit. Bij dezen brand heeft de pas enkele dagen geleverde brandspuit van Bikkers uit Rotterdam een schitte rend proefstuk geleverd en tevens de brandweer van Aardenburg zijn naam in eere hersteld. Zes minuten nadat het ver zoek om hulp was ingekomen, stond de autospuit op de ongeveer 4 K.M. verwij derde hofstede, binnen een halve minuut was hij spuitklaar, binnen 10 minuten was de 200 M. slang uitgerold en wierp de spuit stroomen waters in het bran dende perceel. Na 3 uur onafgebroken spuiten was alles gebluscht en kon de spuit inrukken. Als men bedenkt, dat men anders voor een brandende schuur, waarin nog al wat hooi was geborgen, een iheele nacht kan blijven werken eer alle gevaar voor weer opvlammen geweken is, mag dit toch ze ker wel een prestatie genoemd worden. Op het terrein waren aanwezig B. en W. van Aardenburg en de waarnemende burgemeester van Sluis. Het zal vermoe delijk voor 'het gemeentebestuur van Sluis wel een nieuwe prikkel zijn, in plaats van bun handspuitje, ook moderner blusch- middelen aan te schaffen. Het is nu in 14 dagen tijds de tweede maal, dat ze de hulp van naburige gemeenten moet in roepen voor brand. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Genemuiden en te Den Bommel, J. Vermaas te Ter Aa. Te Giet- horn, A. de Meijere, cand. tt Soestdui- nen. Te Melissant, P. Bouw, cand. te Utrecht. Te Kockengen, A. Prins te Neer langbroek. Te Eethen en Drongelen, W. R. Boerendans te Kerk-Driel. Te Ooij, S. R. Hermanidus te Valkenburg (Z.H Aangenomen naar Woerden, Fred. J. Broeyer te Oude Wetering. Bedankt voor Zevenbergen, Fred. J. Broeyer te Oude Wetering. Voor Wage- ningen en Woubrugge, G. de Vries te Heerde. Geref. Kerken. Tweetal te Burum, W. v. d. Heide te Zoutkamp en J. Los te Siddeburen. Beroepen te Marum, A. D. R. Polman te Roden. Aangenomen naar Brouwershaven, J. Meester, cand. te Spakenburg. Naan Smilde, D. van Enk te Zweelo. Bedankt voor Sliedrecht, J. W. Esse- link te Doorn. Voor Oud-Beijerland, J. Snoey te 's Gravenmoer. Ierseke. Zondag 11 Oct. n.m. 2 uür zal Ds Vasseur, die kort geleden door den Bond van Vrij Ev. Gemeenten in Neder land werd aangenomen als Dienaar des Woords in die gemeenten worden ge ordend en bevestigd door Ds M. v. d. Vis van Goes. Ds Vasseur heeft bijna 3 jaar de Vrij Ev. Gemeente alhier gediend als hulpprediker. Aan de Landbouwhoogeschool te Wageningen zijn geslaagd voor het eerste gedeelte van het propaedeutisch examen de heeren W. Kakebeeke, en J. W. van Nieuwenhuizen. Ned. Herv. Kerk. Goes, vm. ds Homburg (Voorber. H. Av.), n.m. ds de Vries (H. Doop), av. ds Petri van Dordrecht (Jeugddienst). Wilhelminadorp, vm. ds de Vries, nm. ds Homburg (Voorber. H. A.) Hansweert, 9.30 en 6.30 u. ds v. Selms. West-Souburg (Marnix-school), vm. 10 u. dhr P. D. Middelkoop van Middelburg (in de plaats van den heer Petermeijer). Geersdijk, vm. leesdienst, nm. dhr Lou- werse. Wissenkerke, vm. leesdienst, nm. ds Lou- werse. Geref. Kerk. Wissenkerke, vm. en nm. ds Hoek te Zon- nemaire. Arnemuiden, 9.30 en 2 u. leesdienst. De brand! te Rotterdam. Koe nen heeft aan een vriend kort voor zijn diood nog een vrij uitvoerig relaas kunnen doen, van wat er vlak aan den brand ia vooraf gegaan. Uit wat hij heeft ver teld! is het volgende gebleken: Koenen was d'an bezig met het smelten van was in een pannetje, dat op een brandend petroleumstel stond. Zijn vrouw zat d'icht bij hem aan tafel de krant te lezen. Juist toen Koenen het pannetje van het stel wilde nemen, vroeg zijn vrouw hem bet stel aan te laten, om dat zij nog waschwater wilde warmen. Toen Koenen het pannetje van het stel tilde, morste hij een paar druppels, die dadelijk vlam vatten. De vlam sloeg in d'e pan, waaruit oogenblikkelijk het vuur hóóg oplaaide en zich terstond aan de poetslappen meedeelde. Dadelijk stond d'e geheele kamer in lichte laaie. Koe nen sprong op en greep d'e beide kinde ren, d'ie in de bedstede te slapen lagen. Hjj viel bij zijn vlucht echter over een stoel en tegelijkertijd' sloeg de gangdeur dicht. De vrouw, die het kinderwagentje had gegrepen, waarin het jongste kind te slapen lag, raakte in brand. Koenen heeft d'e beide kinderen terug in de bed stede gelegd, om de deur te kunnen open maken. Daarbfj is hij zelf in brand' ge raakt. Zijn vrouw is langs hem 'heen, d'e trap afgerend'. Hij zag nog, hoe zij als een fakkel brandde. Hijzelf is de trap af gevallen. Hij kon nog weer overeind' ko men, maar buiten gekomen, zakte hij in elkaar. Van wat er verd'eir gebeurd is, wist .hij niets. Gistermiddag omstreeks half drie is ook d'e vrouw aan de gevolgen overleden, zoodat bij den noodlottigen brand thans 5 menschenlevens zijn te betreuren. Een burgervader te paard. De bazuinigingscommissie van dén ge>- meenteraad' van het Hongaaxsche stadje Esztergom is naar d'e Magyarorszóg be richt, tot een interessante nieuwigheid overgegaan. Besloten werd' n.l. het den burgemeester ter beschikking staande rij tuig met twee paarden af te schaffen en d'ezen in de plaats daarvan een rijpaard ter beschikking te stellen. Vleeschvergiftiging. In een tehuis voor ouden van dagen te Alicante in Spanje zijn vijftig inwoners tengevolge van vleeschvergiftiging ziek geworden. Veertien van hen zijn reed's overleden. De doktoren hebben weinig hoop, de meeste d'er overige patiënten to behou den. Verduistering bij de Tur- macf abri eken. Bij de Turmac-siga- rettenfabrieken was men sinds langen tijd tot de ontdekking gekomen, dat er uit de partü horloges, welke de firma aan de klanten cadeau geeft, groote hoeveelheden vermist werden, Een door de politie inge steld onderzoek leidde er toe een der be dienden van deze verduistering te verden ken. Toen de politie, na uitgebreid mate riaal tegen den dader verzameld te heb ben, tot zijn arrestatie overging, trachtte de man door dolksteken een einde aan zijn leven te maken. Hij bracht zich een drietal niet levensgevaarlijke wonden toe. Kindje gedood, vader zwaar gewond. Op den weg van Hengelo naar Delden is een auto, welks bestuurder werd verblind door het licht van een tegenkomende auto, tegen twee wielrijders aangereden. Dezen, mej. H. en de heer E., welke laatste zijn 4-jarig dochtertje vóór zich op de fiets had zitten, werden tegen den grond geworpen. De heer E. en zijn dochtertje bleken zwaar, mej. H. 'licht gewond. Zij zijn naar het ziekenhuis vervoerd, waar het kind is overleden. Auto door trein gegrepen; de bestuurder gedood. Gis teravond is op den onhewaakten overweg bij! Roermond een luxe auto, bestuurd door den heer Groenestege, directeur van de Roermondsehe Stooinzuivelfabriek, door een goederentrein gegrepen. De be stuurder werd uit den auto geslingerd en op slag gedood; zijn lijk was zeer ernstig verminkt. De auto was geheel versplin terd. blinkt boven alle geschenken uit Enorme collectie geschenken in GERO-ZILVER-TIN-GROMALCA Het kankeronderzoek van den arts Bendien uit Zeist. Het Persbureau Vaz Dias meldt: Wij zijn thans in staat de uitkomsten mede te deelen van de in het laboratori um voor kankeronderzoek van het Insti- tuur voor preventieve Geneeskunde te Leiden door Dr de Bruine Groeneveldt en De Kromme, met medewerking van een scheikundige en een natuurkundige verrichtte controle-onderzoek, dat heden in de geneeskundige pers wordt gepubli ceerd. Aan het slot van hun onderzoek komen de heeren tot de volgende conclusies: 1. De uitylokkingsreactie van arts Ben dien als zóódanig heeft geen beteekenis voor de kankerdiagnostiek. Haar eventu eels waarde wordt uitsluitend bepaald door de mogelijkheid van spectroscopi sche differentiatie der serum-eiwitten. 2. Deze spectroscopische differentiatie der serum-eiwitten is volgens de door arts Bendien aangegeven metbode niet mogelijk. 3. Aan de methode van kankerdiagnosi- tiek, beschreven in het boekje „Spezifi- sche Veranderungen des Blutserums (ein Beitrag zur serologischen Diagnose von Krebs und Tuberkulose) van arts Bendien kan geen plaats, hoe gering ook, worden gegeven in de rij der reeds bekende meer of minder specifieke kanker-reacties. Ook deze Nederlandsche onderzoekers zijn derhalve tot de slotsom gekomen, dat het werk van arts Bendien g^en waarde heeft en berust op een aaneen schakeling van fouten en vergissingen. Gevonden Voorwerpen. In de maand September 1931 zijn aan het bureau van politie te Goes onder staande voorwerpen als gevonden aan gegeven en zijn aldaar verdere inlichtin gen betreffende deze voorwerpen te be komen: Vier Damestaschjes met inhoud, een paar Sokken, twee Knipmessen, een doos je Kalzan, een Tandenborstel, vier Rij- wielbelastingmerken 1931/1932, twee slin gers van een auto, drie portemonnaie s met inhoud, een Rozenkrans, twee zakken inhoudende eierkolen, een Foxhond, een Damesrijwiel, drie Mantel ceintuurs, een zilveren Horloge, een stalen Meetband, een zilveren Gulden, twee ledige Kisten, een Portefeuille met inhoud, twee Vul- potlooden, een lap Stof, een Vulpen, een Koperen Gewicht, een Sikkel, een Glas van een Rijwiellantaarn, een Benzinedop, een Pop, een Overall, een Doos met in houd, een Huissleutel, een Handschoen en een Glassnijder. Goes, 1 October 1931. De Commissaris van Politie, E. C. WIERTS VAN COEHOORN. GOES. Veilingsvereeai. „Zuid'-BeveLand". Groentenveiling van 2 October 1931. Stoksnijboonen 25, idlem uitschot 36, Kasstoksnijboomen 38, Kasstokrentegevers 2831, Stokprincesseboonen 28 33, Per fect 23, dubbele Princessan 1023, Groe ne boonen 7, Spruiten 1012, idem 2e soort 89, 'Spinazie 1, Uien 23, AartF appelan 4, Blauwe Druiven 3137, per 100 K.G. Bloemkool le soort 511, idem 2e soort 26, idem 3e soort 2—3, roode kool 4, Savoije kool 3, Meloenen 18, Witte Komkommers 1, Kropsla 0.60 1.90, Andijvie 2.30, Tulpenbollen 0.11 p. 100 stuks. VLISSINGEN, 2 Oct. 1931. Witte drui ven 41, Blauwe druiven 37-50, Tomaten 1-7, Jacq. Lebel 7, Gron. Kroon 3-4, Ster appels 6-14, Dantziger kant 14, zure Bel lefleur 1-3, Bordaan 17, Calabas Cara- fon 11, Tafel van Boddaert 13, William Duchesse 7-14, Pondsperen 3-4, Gieser Wildeman 8-9, B. de Merode 9-11, B. Hardy 23, B. Clairgeau 3-7, B. d'Aren- berg 11-12, Maagdeperen 8-10, Triumphe de Vienne 26, Conseil a la Court 6, N. Poiteau 7, Soldat Laboureur 4-10, Petit Marguerit 6, Bramen 13-21 Spinazie 7- 12, uien 2-2.5, Spruiten 8-18, Princessen 31-38, Snijboonen 20-41, alles per K.G. Kipeieren 45-55, Poeleieren 29, per 10 stuks. Roode kool 1.5-4, Savoye kool 1.5-4, Bloemkool 0.5-8, Sla 0.25-1, Witkrop 3, Komkommers 2-2.5, Netmeloenen 14-25, alles per stuk. Radijs 1.5, Selderie 2-4, Prei 3.5-4.5, Peen 3-5, Kroten 4-5, Rapen 1-2, Dah lia's 10-11, Chrysanthen 18-23, alles per bos. Veldsla 14, Andijvie 8-39, Fransche Postelein 1, Peterselie 2-6, alles per kist. Late blauwe aardappelen 36, blauwe Eigenheimers 35-36, beide per 10 K.G. Augurken 33-40 per 100. KAPELLE. Veilingen van 2 October 31. Groote veiling: Zure kroetappels 1.10 p. 100 K.G. Kleine veiling: Goud'reinetten 315, Zure Bellefleur 17, dubbele Bellefleur 48, Zoete Bellefleur 15, Fransche Rei- nette 510, Sterappels 410, Manks Cod- lin 612, Jacq. Lebel 27, Groninger Kroon 47, Landsberger Reinette 34, Hondsmuil 34, Campagnezoett 27, Pe perappels 25, Court Pendu 24, Le- moenappels 58, Rembour Mortier 4 6, Adams Permain 47, Zoete Hollaart 3, Hollands Zoet 14, Bramley's Seedling 68, Gemberzoet 7, Allengton Pippin 2 5, Oranje-reinette 5, Beurré van den Ham 913, Beurré Clairgeau 512, Beurré Alexander Lucas 15, Beurré Hardy 20 Williams Duchesse 5, Nouveau Poiteau 28, Comtesse de Paris 4—11, Beurré Durandeau 38, Maagdeperen 59, Jodenperen 27, Pondsperen 25, St Remey 25, Gieser Wildeman 38, Mar sepeinperen 7, Bezy van Schonauwen 6 7, Sijsjesperen 69, Peren zonder zaadhuis 14, Groene Chaumontel 15, Le Curé 46, Druiven 3040, Noten 15, Dubb. Pr. z. dr. 1018, Rijnsche Spek- boonen 11, Rentegevers 28, Spruiten 27 alles per K.G. Bloemkool 1-6, Savoye kool 1, Kom kommers 1, Ananasmeloenen 14, Perzi ken 1-2, alles per stuk. Andijvie 1.20-1.50, Kropsla. 0.10-0.30, beide per 100 krop. Noten 51-61 per 100 stuks. Prei 6-7 per bos. Tomaten 1-5 per pond. Van 16 tot en met 30 September 1931. KOUDEKERKE. Ondertrouwd: C. Broerse, jm. 23 jaar en L. P. Wisse, jd. 23 jaar. W. Reijnierse, jm. 33 jaar en S. P. Polderman, jd. 26 jaar. Gehuwd: J. van der Heijden, jm. 23 jaar en L. Wielemaker, jd. 23 jaar. J. v. Tuil, jm. 31 jaar en W. de Priester, jd. 29 jaar. Bevallen: J. Vader, geb. Frangois, z. W. Bosschaart, geb. Alewijnse, d. G. S. Mol, geb. Ingelse, z. Overleden: I. Pattenier, 81 j., man van C. Maas. Van 24 Sept.—1 Oct. 1931. SOUBURG. Getrouwd: Gillis van Sorge 25 j. en Maatje van Sorge 25 j. Geboren: Gerardina Wilhelmina d.v. Jacobus van Eijkeren en Johanna Pie- ternella Sara la Grand; Pieternella Ma ria, d.v. Johannes Suurmond en Wilhel mina Gijselman. Overleden: Maatje Adriana 4 j. 'd.v. Abraham Christoffel Hendrik Suurmond en Adriana Theune. Van 25 Sept.2 Oct. 1931. IERSEKE. Ondertrouwd: Jacobus Duin- kerke, 27 j. jm. en Jannetje van Stee, 25 j. jd. Getrouwd: Dirk Kloosterman, 26 j. jm. en Laurina Jozina van IJsseldijk, 25 j. jd. Geboren: Cornelia, d. van Johannes de Koeijer en Pieternella Maria van den Dorpel. Over de maand September. BIGGEKERKE. Getrouwd: Aarnoud Franke, jm. 25 j. en Suzanna Marinisse, jd. 22 j. Geboren Hendrika, d. van Cornelis Zachariasse en Jacoba Dekker. 'Overleden: Pieter Vader, 70 j., man van D. Melis. OVEZAND. Geboren: 9, Albrecht z.v. Adriaan Jozef Goense en Elena Ars; 12, Jozina d.v. Cornelis Koole en Maria Ver- bart; 14, Apolonia Geertruida d.v. Pau- lus Knopjes en Cornelia Vroonland; 16, Marinus z.v. Johannes Drijdijk en Ludo- vica Cornelia Martens; 27, Cornelis z.v. Jacobus Stokx en Sophia Verbart; 28, An- thonia Laurina d.v. Cornelis Otte- en Neeltje Hoogesteger; 28, Sophia Maria d.v. Augustinus van Steenbergen en Maria Magdalena Pantus. AAGTEKERKE. Geboren; Elizabeth, d. v. Sam Maljaars en Maatje Sturm; Jacob z. v. M. v. d. Driest en Lourina Meijers. ZOUTELANDE. Gehuwd: Gerrit Ga- briëlse 28 j. jm. en Maria Sara Brou wer 26 j. jd. Geboren: Pieter, z. v. Pieter Dinge- manse en Jacoba Boogaard. VROUWEPOLDER. Bevallen: M. Lan- gebeeke geb. Dobbelaar, z.; W. C. Tjeb- bes geb. James, z. VEERE. Gehuwd: 2, Eliza Riemens, 27 j. en Maria Brouwer, 22 j. Geboren: 3, L. Blind, geb. J. S. Haas- dijk, d. 28, M. Taytelbaum, geb. E. de Groot, z. GOES - TELEF. 130 Ned. Chr. Vrouwenbond - Afd. GOES. Vergadering Maandag 5 October, 's avonds 8 uur, in ,,De Prins van Oranje". Spreker de heer W. 'T HOOFT. De Ontvanger van den Polder Walcheren herinnert belang hebbenden ter voorkoming van kosten aan hunne verplichting tot betaling der verschuldigde termijnen van hunnen aanslag In het DIJKGESCHOT voor den dienst 1931. Notaris Mr P. LOEFF, zal VRIJDAG 16 OCTOBER 1931, om half 2 bij dhr A, JONGEPIER (v.h. Wed. Harpe) te Meliskerke, voor dhr A. AARNOUTSE Az. publiek verkoopen: als: 1—2: 0.8545 H.A. (2 G. 53V2 R.) BOUWLAND, a/d. Nieuwen Straat weg MeliskerkeMariekerke, zeer geschikt als Bouwterrein. 3. 0.3770 H.A. (288 R.) BOUW LAND, a/d. Straatweg naar Bigge- kerke en den Pastoorsweg. 4—7. 1.7070 H.A. (4 G. 105 R.) BOUWLAND, a/d. Pastoorsweg. 8. 0.4200 H.A. (1 G. 21 R.) BOUW LAND a/d. Sluijsbaan bij den Noordweg. 9—14. 3.8890 H.A. (9 G. 272V2 -R.) WEILAND EN BOUWLAND a/d. Mariekerkschen Weg 1 en den Mool- weg. 15. 0.8360 H.A. (2 G. 39 R.) WEI LAND, a/d. Koperen Heulweg. Alles nader omschreven in No tities, met kaart verkrijgbaar bij den Notaris en den Criëerder te Meliskerke, a 0.25 ten bate van de Armen van Meliskerke. Notaris J. C. KRAM te Kapelle is voornemens, publiek te verkoopen: A. op Woensdag 7 October 1931, voorm. 10 uur, in de herberg ven dhr M. KORSTANJE te Wemel- dinge: Voor de Erven van wijlen Mej. de Wed. A. LAVEN—SAUER e.a.: I. EEN WOONHUIS MET SCHUUR, ERF EN TUIN, aan de Dorpsstraat B 200 te Wemeldinge, uitkomende aan den Achterweg, kad. Sectie B, no. 977, groot 11 A. 23 c.A. met den mede-eigendom voor 10 c.A. in het naastgelegen perceel Sectie B, no. 989. II. EEN PERCEELTJE BOUW LAND EN ZIJKANTWEG, aan den Wemeldingschen Grintweg, naast het eigendom van Mej. de Wed. C. Korstanje, kad. Gem. Kattendijke Sectie B nrs 133 en 445, samen groot 15 A. 78 c.A. Verhuurd tot 1 November 1932 aan Mej. de Wed. C. Korstanje. Voor dhr P. VAN DER WERFF: III. HET WOONHUIS MET SCHUURTJE, TUIN EN ERF, op het dorp B 3 te Wemeldinge, kad. Sectie B, no. 801, groot 2 A. 39 c.A. De perceelen I en III komen op gebruik dadelijk na de betaling uiterlijk 27 October 1931. B. op Woensdag 7 en Donderdag 8 October a.s., telkens nam. 12y2 uur, aan gemeld huis, Dorpsstraat B 200, a contant: DIVERSE MEUBILAIRE- EN ANDERE GOEDEREN. De te verkoopen huizen en in boedel zijn te bezichtigen Woens dag 30 September en Donderdag 1 October a.s., van 24 uur.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1931 | | pagina 2