J. DONNER-MEIJLER Kapitaal. I Uit de Provincie. Kerknieuws. Predikbeurten. Onderwijs. Land- en Tuinbouw Afloop, Aanbestedingen, Verknopingen enz, Scheepstijdingen. Advertentiën. Heerenkleeding naar Maat. FIRMA 12. GAPPQN, Heinkenszand. BOHEMIA" Craquelé-Aardewerk POLDER WALCHEREN Zeeuws Den geheeler Dienstl Wintercostuums Winterjassen Loden Jassen Wegens uitbreiding van zaken particulier kapitaal ge vraagd, 10 15000 gulden als Ie hypotheek, rente 5 Openbare Verkooping. W. J. VAN DOESELAAR De Directie Vlissingen maal aan de Hoogst controle, op 27 6 uur nam. gee| Laurens, Seroos Grijpskerke, Gaf ©en flinke Dit I hangen hoe de verdere toestand zich ont wikkelt. In verband met de productiebeperking werd erop gewezen, dat dit een tweesnij dend zwaard is: eenerzijds wordt de po sitie van ons product op de markt beter maar anderzijds wordt de productieprijs verhoogd, waardoor onze concurrentie strijd heel wat zwaarder wordt. In dit verband is de toestand in Enge land een nieuwe bedreiging, een daling van het pond sterling maakt de concur- rentie-mogelijkheid van de Engelschen gemakkelijker op de internationale markt en dus ook op de Nederlandsche. In Duitschland heeft men dit geval be reids onder het oog gezien en gaan er reeds stemmen op om zich in geval het gevaar werkelijkheid wordt, gewapend te weten. Valutadaling in Engeland zal de Nederlandsche mijnen niet alleen op de internationale markt maar vooral in eigen land zwaar treffen. Bestrijding van de werkloosheid. De Vereeniging van Nederlandsche Ge meenten heeft, naar het Deventer Dag blad meldt, tot haar provinciale afdee- lingen een brief gericht, waarin de wen- schelijkheid wordt uitgesproken, dat van de zijde van de vereeniging een ernstige poging wordt ondernomen om de regee ring te overtuigen van de noodzakelijk heid, een instantie in het leven te roe pen, welke het gemeentelijke element op voldoende wijze vertegenwoordigt en met de regeering of met de door haar aan te wijzen competente organen regelmatig overleg zal hebben te plegen over vra gen, die zich bij het treffen van maat regelen ter bestrijding van de werkloos heid en haar gevolgen voordoen en ook verder in verschillende opzichten kun nen voordoen. Mede is de wenschelijkheid gevoeld, dat aan het ondernemen van stappen bij de regëering zal voorafgaan een be spreking van de werkloosheidscommis sie uit de vereeniging met een aantal vertegenwoordigers van groote en kleine gemeenten. Deze bespreking zal begin October in Den Haag gehouden worden. Vit de Metaal-industrie. Naar de Maasb. van de zijde van den Metaalbond vernam, zullen zijn leden te Rotterdam en te Schiedam vandaag in een mededeeling aan de arbeiders de be kende loonsverlaging met 5 pCt. afkon digen. Deze verlaging zal dan de vol gende week ingaan. Van den kant der arbeidersorganisaties in de metaalindustrie gewerd ons de mededeeling, dat indien de werkgevers bij dit loonsverlagingsbesluit blijven,' de werklieden bijeen zullen komen, teneinde te beramen, wat hun nu te doen zal staan. Minister Beelaerts van Blokland. De minister van Buitenlandsche Za ken, Jhr Mr Beelaerts van Blokland, is uit Genève tereuggekeerd en heeft gis termiddag zijn ambtsbezigheden hervat. Voor den opbloei van Suriname. Gisteren vertrok de heer H. N. van Dijk naar Suriname om in opdracht der Regeering gronden uit te zoeken, die ge schikt zullen zijn voor mechanische bo dembewerking en waarop in de toekomst in groot verband rijst en wellicht andere gewassen geteeld kunnen worden en welke gemechaniseerde landbouw zal moeten dienen om mede nieuw leven in de kolonie Suriname te brengen. Verdere steun aan de Suikerbietenteelt. Het aangekondigde ontwerp op het verleenen van steun aan de suikerbieten teelt blijft langer uit dan de belang hebbenden verwacht hebben. Uit de land bouwbladen en de verslagen van verga deringen blijkt wel, dat de landbouwers met groote spanning naar de voorstellen uitzien en dat een begrijpelijk ongeduld zich hoe langer hoe meer van hen mees ter maakt. Wij hebben, zegt de T e 1 e g r., nog eens ter bevoegder plaatse geïnformeerd hoe ver het eigenlijk met de plannen staat, doch ontvingen ten antwoord, dat daar over nog geen inlichtingen verstrekt konden worden, daar de kwestie nog ge heel interdepartementaal is. De conclu sie, dat het dus nog wol eenigen tijd zal duren voor dat een ontwerp ter griffie van de Kamer is gedeponeerd, schijnt zeker niet te gewaagd. Protest tegen Godslastering. Acht-en-twinüg Ned. Herv. predikan ten te Amsterdam hebben de volgende ver klaring gepubliceerd: „Ondergeteekenden, predikanten der Nederl. Hervormde Gemeente te Amster dam, kennis genomen hebbende van den inhoud van een artikel in het dagblad De Tribune van Zaterdag 18 September j.L, getiteld: „Naamlooze Vennootschap J. Christus en Co.", waarvan de eerste alinea luidt: „De firma „J. 'Christus en Co N.V." werd meer dan 2000 jaar geleden door den eigenaar van het „patent" op het „Rijk der Eeuwigheid" te zamen met nog twaalf Directeuren-aandeelhouders opgericht. De firma bezit het over de geheele wereld meest verbreide handelsmerk: twee elkaar 'kruisende staven"; reeds verontwaardigd over de beleediging, Hare Majesteit de Koningin en Hare regeering overvloedig 'aangedaan in hetzelfde dagblad van 16 September j.l.; spreken hun diepe droef heid uit, dat een zoodanige ongehoorde lastering van den Zaligmaker blijkbaar vrijelijk kan gedrukt en verspreid worden, niet zoozeer omdat de diepste gevoelens van alle christenen hiermede op het grofst worden beleedigd, maar meest om den vreeselijken smaad den Zoon van God aan gedaan, zich afvragende waar het heen moet met land en volk, indien zulke din gen getolereerd bhjven, an besluiten dit hun gevoelen kenbaar te maken aan Zijne Excellentie den minister van justitie en aan de pers. Amsterdam, 2-4 Sept. 1931." Vee-vervoer per spoorwegen. De commissie A 1 (vervoerbelangen) van de Ned. vereeniging tot bescherming van dieren, verzoekt ons mee te deelen, dat de directie van de Nederlandsche Spoorwegen op haar verzoek heeft beslo ten, ter verbetering van het veervervoer op marktdagen trein 2853, die van Rijs- sen vertrekt om 14 uur 19, van dat sta tion af open te stellen voor het vervoer van vee volgens het wagonladingtarief zonder verhooging en het stukstarief met 25 pet. verhooging. Hierdoor is een be tere en snelle verbinding met Almelo, Mariënberg, Stadskanaal en Ter Apel verkregen. Ook op zendingen met deze gelegenheid verzonden wordt de normale reductie verleend, die gereclameerd kan worden met reductiekaarten, welke men kan aanvragen aan de administratie vee- vervoer, postbus 79 te Utrecht. Nederland en België. Tusschen de Belgische en de Neder landsche regeeringen is een regeling ge troffen omtrent de afgifte van bewijzen van aankomst in het land van bestem ming voor gedistilleerd, dat in doorvoer uit Nederland naar België (of uit België naar Nederland) wordt vervoerd en dat omtrent de bepalingen van deze overeen komst, welke met ingang van 1 October a.s. in werking zal treden, inlichtingen zijn te verkrijgen bij de inspecteurs en de ontvangers der invoerrechten en ac cijnzen. Ned. Herv. Diaconessenhuis te Arnhem. Naar de Standaard verneemt, is het bestuur van het Ned. Herv. Diacones senhuis, door het faillissement der firma H. van den Broek Co., ernstig bena deeld. Inplaats van den heer G. C. v. d. Wall eenigst firmant der gefailleerde firma treedt als waarnemend penningmees ter op Mr A. J. A. Baron van Heemstra, uit Oosterbeek. Hoewel nog geen nauwkeurige cijfers zijn te noemen staat wel vast, dat ook op het bouwkapitaal voor het nieuwe Dia conessenhuis, waarmede men thans voor ruim tweederde deel gereed is, een groot verlies wordt geleden. Officiëele mededeelingen zijn door het bestuur van het Diaconessenhuis nog niet gedaan, doch zullen wel binnenkort wor den verstrekt. Onze steenkool en België. Meermalen zijn reeds mededeelingen gedaan over de door de Belgische regee ring te treffen maatregelen inzake den invoer van vreemde steenkolen in dat land, welke maatregelen, zooals men weet, voor de positie der Nederlandsche mijnbedrijven nieuwe moeilijkheden zul len brengen. Thans meldt de correspondent van het „Vaderland" te Brussel, hoe in officiëele kringen aldaar wordt verzekerd, dat het bedoelde systeem van consenten met in gang van 1 October a.s. in werking zal treden. De invoerbeperking, welke van dit systeem het gevolg zal zijn, zal on geveer 24 procent bedragen, terwijl de Belgische productie met 10 procent zal worden verminderd. BIJ LIJDERS AAN MAAG-, DARM- en STOFWISSELINGSZIEKTEN brengt het gebruik van het natuurlijke „Franz-Josel"- bitterwater de spijsverteringsorganen weer tot geregelde werking en vergemak kelijkt op die wijze, dat de gezonde voedingsstoffen in het bloed geraken. Hedenavond maansverduistering. Heden, Zaterdag, heeft er een totale maansverduistering plaats, die bij goed weer onder gunstige omstandigheden kan worden waargenomen: de tweede van dit jaar. Begin der eclips: 19 uur 14 min.; begin der totaliteit: 20 uur 25 min.; midden der eclips: 21 uur 8 min.; einde der totaliteit: 21 uur 50 min.; einde der eclips: 23 uur 2 min., alles in zomertijd gerekend. Zoo wel vóór het begin, als na het einde der verduistering zal men de maanschijf ge deeltelijk gehuld zien in den lichten sluier der halfschaduw. De maan komt onge veer 18 uur 48 min. op. Het is een groote zeldzaamheid, dat er in één jaar in één landstreek twee totale maansverduisterin gen volledig kunnen worden waargeno men. Zeeuwseh Technisch In stituut. Wij verwijzen belanghebben den naar de advertentie in dit nummer, waarin de gelegenheid wordt gegeven om zch aan te melden voor den voorbereiden den cursus voor waterbouwkundig opzich ter. De Ammoniakfabriek te Sluiskil. Naar men aan d'e „Tijd" meldt zal d'e ammoniakfabriek te Sluiskil, in het Zeeuwsch-Vlaamscha industriegebied op volle capaciteit gaan werken. Het aan tal arbeiders bedraagt dan 8 4 900. Ellewoutsdijk. Gisteren vergaderde de gemeenteraad'. Voorzitter de loco-burge meester, dhr C. v. d. Velde. Afwezig dhr Stouthamer. Deze zitting werd be legd op verzoek van de leden Klooster, Goetheer en Meijaard, ten einde te be slissen, of de werkverschaffing door de gemeente zal worden ter hand genomen. Na een bespreking door den heer Kloos ter, met wiens woorden dhr Meulenberg instemming betuigde, werd met algemeene stemmen besloten, dat de raad de werk verschaffing ter hand zal nemen. Een steunregeling wordt voorloopig niet t ingesteld', daar men van meening is, vol doende werk te kunnen vinden. lerseke. Vjijdagmiddag zijn van hier een negental oesterkweekers naar Lon den vertrokken vergezeld door burge meester Gunning (d'e voorzitter der ver eeniging tot bevordering der oestercul tuur). Daar zal de situatie nader besproken worden. Maar vooropgezet blijft, dat de handel in ponden met zoo'n wisselvalli- gen koers, niet gehandhaafd kan blijven. Tholen. De heer J. B. Dekker heeft ontslag genomen als wethouder, waartoe hij 1 Sept. j.l. werd gekozen. Ged. Staten achtten het met het oog op de belangen van den Prov. Waterstaat niet wensche- lijk, dat hij deze benoeming aanvaardde. Zierikzee. Alhier is met 9 leden opge richt een afd. van de Geref. Vereen, voor Drankbestrijding. Terneuzen. Openbare vergadering van- den gemeenteraad op Donderdag a.s., des nam. om 2 uur. Punten van behandeling o.m.Voorstel van B. en W. tot vast stelling van een reglement voor de ambte naren in dienst der gemeente. Idem tot wijziging der steunregeling voor werkloozen, voor zooveel betreft de metaalbewerkers en het grond'loon "der fabrieksarbeiders. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Veenendaal, Ph. J. Vreug- denhil te Gorinchem. Te St. Jacobi- Parochie en Wier, J. Smit Siebenga te Oldehove. Te Schalkwijk, S. Goverts te Gameren. Te Benschop, W. Deur te Schoonhoven. Aangenomen naar 's Heer Hendriks kinderen, J. Koopmans te Eikerzee. Naar Gasselte, T. A. v. d. Vlies te Poortugaal. Bedankt voor Colijnsplaat, E. D. G. v. d. Horst, em.-pred. te Bussum. Voor Krimpen a. d. Lek, A. H. J. G. van Voorlhuizen te Lage Vuursche. Voor Beerta, H. W. Bloemhoff te Hillegers- berg. Geref. Kerken. Bedankt voor Arnemuiden, O. Bouw man, cand. te Kampen. Colijnsplaat. Gisteravond is onder groo te belangstelling het nieuwe kerkgebouw der Geref. Gemeente te dezer plaatse in gebruik genomen. Ds Barth van Borssele die dezen eersten dienst leidde, had tot tekst gekozen Ps. 51 20 „Doe wel bij Sion naar uw welbehagen, bouw de mu ren van Jeruzalem op". Na de predikatie bracht Spr. nog een en ander naar voren uit de historie dezer gemeente, die op 26 Mei j.l. als zoodanig is geïnstitueerd. Tot ouderling werd toen verkozen J. Tazelaar en tot diaken J. J. de Krijger. Vervolgens werd een woord van dank gesproken tot Burgem. en Weth. van Co lijnsplaat, benevens tot den architect dhr P. Huibrechtsche van 's Gravenpolder, en tot den bouwer,-dhr Bouwense van Kort- gene. Dhr J. Tazelaar dankte aan het einde Ds Barth voor de woorden dezen avond gesproken. Zondag 27 Sept. Ned. Herv. Kerk. Goes, vm. ds Steinz, av. ds de Vries. Wilhelminadorp, vm. ds Homburg, nm. geen dienst. Geersdijk, vm. leesdienst, nm. dhr Over- gaauw. Wissekerke, vm. en nm. ds Louwerse. Biezelinge, vm. dhr Overgaauw, nm. ds v. Selms. Driewegen, 2 u. ds. Dijkstra. Ovezand, 9.30 u. ds Dijkstra. Arnemuiden, 9.30 u. leesdienst, 2 u. ds Vroeg in de Weij. Ritthem, vm. dr v. Oyen, nm. geen dienst. Geref. Gem. 's Gravenpolder, 9, 1.30 en 5.30 u. dhr Schothorst te Lunteren. Geslaagd voor politiediploma met aanteekening: G. F. Nagelkerke te Was senaar. Het diploma verwierven J. de Putter, Hoek en J. P. Quist, St.-Philipsland. Arnemuiden. Mej. A. M. Garo, 4 tijdelijk onderwijzeres aan de O. L. school alhier, is als zoodanig benoemd te Middelburg, terwijl mej. A. G. P. Thomassen in baar plaats als tijdelijk onderwijzeres is be noemd, ter vervanging van Mej. A. P. Verhage, die wegens ongesteldheid reeds door mej. Garo werd vervangen. Suikerbietensteun. Op de vraag, of er überhaupt nog een steunregeling voor de suikerbieten zal ko men, kunnen wij, aldus het Hdbl., uit den aard der zaak géén direct antwoord ge ven. Slechts kunnen wij zeggen, dat het ons al te zot zou voorkomen, indien men thans, in tegenstelling met den gerooid wordenden oogst, géén steun zou verlee nen. Want afgezien van het agrarische element, dat in zulk een steun is besloten, komt er nog bij de quaestie van de werk gelegenheid op het veld, bij het transport en in de fabriek. Aan arbeidsloon wordt in een normaal jaar 23 mill, golden betaald; zakt nu de suikerbietenteelt in elkaar, dan komt er méér werkloosheid en is er dus ook méér geld noodig voor werkloosheids-s t e u n. Men kan dus zeggen, dat de overheid zich min of meer geplaatst ziet voor het alter natief geldgeven (aan de bietencultuur) of betalen (voor de werkloozen). Om deze redenen lijkt het ons dus lo gisch dat de regeering ook dit jaar weer bij suppletoire begrooting een bedrag zal doen voteeren ter garandeering van een bepaalden 'bietenprijs, te meer daar de toestand wel anders, maar niet beter is geworden. Integendeel I En als men dan steun geeft, dan moet die ook voldoende zijn. De steun, indien gegeven, zou dit jaar grooter moeten zijn dan vorig jaar. Wat wij wél weten en zelfs met groote zekerheid, dat is dat het advies terzake van de commissie-Lovink neerkwam op een gegarandeerden bietenprijs van f 14 en 'dat dit advies door de regeering, d.w.z. door den ministerraad, ter zijde is gelegd. Het is absoluut van de baan als gevolg van den stand en de vooruitzichten van 's Rijks geldmiddelen. Uitvoer van landbouwproducten. Het overzicht van den uitvoer der land bouw producten over de maand Augustus en de periode Jan./Aug. 1931, samenge steld door de Nederlandsche Landbouw- Handelskamer, vertoont wel 'n ongunstig beeld. Van de meeste producten en vooral de belangrijkste, was de uitvoer dalend. Verlieten in Juli nog 521 stuks paar den ons land, in Augustus bedroeg dit aantal slechts 264. Duitschland nam slechts 18 oudere paarden af (Juli 106), Zwitserland (50) en Engeland (15), daa rentegen een grooter aantal. Van de jon gere paarden nam België 100 stuks (Juli 278) en Frankrijk 48 stuks (Juli 12) af. Slachtvee ontmoette een geringere vraag in België, onzen eenigsten afne mer. Dit land betrok in de afgeloopen maand 160 stuks (Juli 241). De uitvoer van f o k v e e nam toe, stieren- en stierkalveren worden in groo ter aantal naar België (11) en Frankrijk .(8) uitgevoerd. Melk- en kalfkoeien gin gen uitsluitend naar België (Aug. 385; Juli 193). Ook van jong vee was België met 257 stulae (Juli 172) de eenigste afnemer. De uitvoer van varkens (559) was gering; België betrok hiervan 557 stuks. Schapen werden ten getale van 116 stuks (Juli 249) naar onze Zuidelijke bu ren uitgevoerd. De uitvoer van pluimvee nam toe (Augustus 575.585 stuks ter waarde van f492.000 Juli 471.686 stuks). Vooral Duitschland (327.019) was een goede klant, doch ook in België (162.800), Frankrijk (25.535), Italië (38.983) en Zwitserland (20.141) vond ons pluimvee een goed afzetgebied. Geslacht pluimvee daarentegen werd minder in het buiten land gevraagd (Aug. 381, Juli 412 ton. De uitvoer van versch varkens vlees c h was iets minder groot dan in Juli (Aug. 2.390 ton ter waarde van f 1.347.000, Juli 2.912 ton). Hiervan was Frankrijk (1.388) de grootste afnemer. Ook versch rundvleesch werd iets minder geëxporteerd, de uitvoer van versch scha- penvleesch daarentegen nam iets toe. Duitschland (4.674) en Engeland (2.583) toonden een minder goede belang stelling voor onze ei e r e n. Totaal ver lieten 7.342 ton ter waarde van ruim 4 mill, gulden ons land (Juli 7.851 ton). Toch was de uitvoer iets grooter dan in Aug. 1930; toen bedroeg de uitvoer n.l. 7.059 ton. De uitvoer van zaaigranen was nihil. Erwten werden over het geheel iets meer geëxporteerd. Bruine boonen werden in ongeveer gelijke hoeveelheid uitgevoerd. De uitvoer van fijne zaden 'twas over het algemeen grooter dan in Juli. De export van uien en sjalotten nam belangrijk toe. (Aug. 5.316 ton; Juli 1.803). Naar Groot Brittannië (12.419) was de afzet van kleiaardappelen minder groot dan in Juli. De totale export bedroeg in Augustus 17.673 ton ter waarde van f 768.000 (in Juli 21.771). Onbewerkt vlas (5.891 ton) ging uit sluitend naar België. De uitvoer vein hooi en stroo is gering. Serooskerke (W.). Door notaris Terp stra is gisteren publiek verkocht een huis met schuur en boomgaard aan den Noord- weg, groot 29 A. 50 c.A. aan den heer P. Bosselaar alhier voor f2616. Stoomvaart-Mij Nederland. JOH. DE WITT, uitr., 24 Sept. van Genua. TARAKAN, 24 Sept. van Hamburg le Bremen. TABLA.N, thuisr., 25 Sept. te Genua. JOH. v. OLDENBARNEVELT, uitr., 24 van Colombo. Met deze betuig ik aan allen, zoo van hier als elders, mijn hartelijken dank voor de vele blijken van be langstelling bij mijn 75sten Ge boortedag ondervonden. W. KOOMAN. Wemeldinge, 26 Sept. 1931. Hartelijk dank aan hen, die deel neming betoonden na het over lijden van onze lieve Vrouw, Moe der, Behuwd- en Grootmoeder, MARIA WISSE. Uit aller naam: G. SINKE. Serooskerke (W.), Sept. 1931. Voor de vele bewijzen van deel neming ons betoond na het over lijden van onzen geliefden Echtge noot, Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader, JAN REMIJNSE. betuigen wij onzen hartelijken dank. Namens allen: Wed. J. REMIJNSE—BALJE. Nieuwdorp, September 1931. GOES - TELEF. 130 a met vallende schotten, draagvermogen 3500 4 4000 K.G. Zwaar model. Beslag van 10 c.M. breed. Prijs 375 Gulden. Aanbieding onder letter Z, Bureau „De Zeeuw" te Goes. Deurwaarder J. M. DE KOK te Goes, zal op WOENSDAG 30 SEPTEMBER 1931, 's namiddags IV2 uur, a/d. stal a/d. 's-Gravenpolderschen straatweg te Kloetinge, ten verzoeke van dhrn L. WILLEMS Co. te Roosendaal, 4 contant of op crediet, verkoop e n 3 Kalfkoeien, gek. en a/d. rek. 10 Kalfvaarzen gek. en a/d. rek. 6 lV2-jarig© Runderen. 6 Graskalveren. Betaaldag 1 April 1932. 99 Zoo juist ontvangen een zending Fijne kleuren Billijke prijzen In KAMPHOFTIN ontvingen we enkele geheel nieuwe Vazen, kogel modellen, schitterend uitgevoerd. Denk ook aan onze opruiming van Bloemvazen, prijzen vanaf 15 ct. Lange Vorststraat 58 GOES Telefoon 256 Het Dagelijksch Bestuur van den Polder Walcheren maakt bekend, dat op heden zijn uitgeloot de navolgende obligatiën ten laste van den Polder, t.w.: a. van de 4 Conversieleening anno 1856 de nummers: 82, 140, 145, 399 en 799, elk 4 ƒ1000.—. 557a, 557b, 650a en 650b, elk 4 ƒ500.—. 237a, t.e.m. k, elk 4 ƒ100. b. van de 4 leening anno 1900 de nummers: 30 en 51, elk 4 1000. Losbaar 2 Januari 1932. Middelburg, den 24 Sept. 1931. Het Dagelijksch Bestuur voornoemd: H. F. LANTSHEER, Voorzitter. R. W. VAN LYNDEN, Griffier. BOERDERIJ. Te koop gevraagd: Prima Boerderij met LAGE lastenen le KLAS gebouwen en grond! Verkooper kan op zéér voordeelige condities huurder worden voor termijn, naar verkiezing. Op offertes, die niet aan bovenstaande eischen voldoen, wordt geen acht geslagen 1 Aanbiedingen onder letters A. A., Bureau „De Zeeuw" te Goes. ZIEN IS N. S. F. RAD compl. m. 2 natte Philipsluidspr., sk BOVEN Jz., Krab; Voorl Firml De voorbereide aan op 9 October. De opleiding vangt aan 10 Octoll Aanmelding zi De notaris J. J. Kruiningen zal op WOENSDAG 30 SE! des namiddags 2 ui seke ten sterfhuize f SCHEELE, Wed. Wisse Azn, om conl publiek ver) bestaand Kast, Bureau, Lampen, Spiegels, ken, Vloerkleedeni kanten, Bedden enj en Aardewerk en all ten verkoop zal word Notaris J. C. Kr| is voornemens op WOENSDAG 7 0( voorm. 9y2 uur, in dhr M. KORSTAr, dinge, voor Mej. de| STANJE—GLAS, publiek te vel I EEN HERBERtf WOONHUIS, SCHUÏL aan den Wemeldil weg, A 125, kad. Gel Sectie B, no. 557, grj Op gebruik 7 Decer II. EEN WOONH- A 124, naast het vorl Gem. Kattendijke, Si groot 2 A. 1 Verhuurd aan E.l 1 Mei 1932. I Oagelijks te beziel Betaling: 27 Octol Wegens huwelijk \i/fTT,vraa9t; Mevr. ^IJK TIERENS V. wolphaartsdijk tegej eenigszins met koken);

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1931 | | pagina 2