Vervolgd en bevrijd I^SSKPUROL I J Uit de Provincie. FEUILLETO N. bij Wiel rijden ZONDER PUROU Kerknieuws. ba fais5*i»ik«s&wfiwll sawtti «üd genten. Ingediend is een wetsontwerp houdende wettelijke bepalingen omtrent den rechts toestand van agenten en reizigers. Blijkens de Memorie van Toelichting verdient een uitvoerige regeling, als in de buitenlandsche wetten wordt gevonden, geen navolging. Een aanvulling van den titel van lastgeving in het Burg. Wetboek en van den vierden titel van het eerste boek van het Wetboek van Koophandel schijnt voldoende. Behoudens ten aanzien van eenige na der te noemen punten behoeven regels voor de interne verhouding niet te worden gegeven. Er bestaat met name geen reden, voor de reizigers, op wie de bepalingen omtrent arbeidsovereenkomst toepasse lijk zijn, af te wijken van de regeling, welke voor alle arbeidsovereenkomsten geldt. Voorgesteld wordt, te bepalen: dat de agent de bevoegdheid heeft tot het sluiten van in het bedrijf van zijn principaal ge bruikelijke overeenkomsten als tot het in ontvangst nemen van mededeelingen, wel ke op de uitvoering van zoodanige over eenkomsten betrekking hebben; dat de rei ziger de bevoegdheid heeft tot het slui ten van in het bedrijf van zijn patroon gebruikelijke overeenkomsten, onder voor behoud. van de goedkeuring van zijn pa troon; en dat de derde, met wien de agent of de reiziger heeft gehandeld, zich niet kan beroepen op bovenstaande bepalin gen, indien hem bekend was of moest zijn, dat de last beperkter was dan die bepalin gen medebrengen of dat de last was inge trokken. Ter bevordering van de rechtszekerheid is de aanstelling van agenten opgenomen onder de feiten waarvan opgave moet worden gedaan voor de inschrijving in het handelsregister. Van de zijde der vak organisaties is gevraagd om een voor schrift, dat een arbeidsovereenkomst voor langer dan twee maanden moet wor den aangegaan. Voor deze afwijking van hetgeen voor arbeidsovereenkomsten in het algemeen geldt, alleen voor reizigers, bestaat niet voldoende aanleiding. AFHALEN VAN DAGBLADEN. De Directeur-Generaal der Posterijen en Telefonie vestigt de aandacht op het volgende: Dagbladen, welke op den dag van ver schijning op een zoodanig tijdstip ter plaatse van bestemming worden aange bracht, dat zij dien dag niet meer wor den besteld, mogen gedurende een door den betrokken directeur te bepalen tijd vak zoo noodig na sluitingstijd van het kantoor of hulpkantoor, kosteloos wor den afgehaald aan 't kantoor of waar mogelijk aan het station voor den post dienst ter plaatse; poststukken, waar onder dagbladen, welke op den dag van aankomst niet meer in de bestelling wor den opgenomen, doordat zij bestemd zijn voor personen, te wier huize minder veel vuldig wordt besteld dan in de kom der plaats, mogen tijdens de openstelling van het kantoor of waar mogelijk van het station voor den postdienst ter plaatse eveneens kosteloos worden afgehaald, een en ander voorzoover zulks zonder kosten voor het Staatsbedrijf kan geschieden en de belangen van den dienst er zich niet tegen verzetten. Vliegfeest. Zaterdag 12 Septem ber wordt op het Luchtvaartterrein West- schouwen een vliegfeest gehouden. Verschillende autoriteiten zullen per vliegtuig een bezoek aan Schouwen-Dui- veland brengen. Vooraanstaande kunst vliegers zullen worden uitgenoodigd dien dag hun medewerking te willen verlee- nen. De K.L.M. zal met twee vliegtuigen rondvluchten houden. De verbetering van de ha ven te VI is singe n. Op Woensdag 26 Augustus zal aan het gebouw van het provinciaal bestuur van Zeeland te Mid delburg worden aanbesteed: het maken van een bordes, het maken en plaatsen van een pijler en het herstellen van toe- gangsbruggen met bijbehoorende werk zaamheden in de buitenhaven te Vlis- singen, behoorende tot de werken tot ver betering van de haven van Vlissingen, Historisch verhaal uit den tischen tijd. 59.) o— Napoleon- „Waar wil je dan heen?" vroeg Con stance nogmaals. „Naar de gevangenis. Ga je mee?" Buiten zichzelf van schrik liet Con stance haar borduurwerk vallen en keek Margo aan, zeer geneigd een harer gelief koosde uitroepen te slaken, doch de don kere oogen van haar vriendin beletten dit. „Meegaan.... naar de gevik?" stamelde zij. „Ja, naar de gevangenis, jij en ik," hervatte de koele jonge dame. „Ik zie het al, 't is niet zeer vermake lijk, maar 't zal er zeker niet vervelend zijn. De vrienden van ons, die daar hun verblijf hebben, zullen wel niet te veel visites ontvangen, dunkt me." ,,Maar.in de gevangenis.hui verde Constance. „Mijn Meve vriendin," zside Margo op onderwijzenden toon, „je zult me toch toe geven dat de bewoners de waards van hst huis heffen, nietw&tE'? Aio wij sset onze i ingevolge de wet van 25 Juli 1914 en tot de werken van het kanaal door Walche ren. Raming f68.000. Middelburg. Woensdagmiddag maakte de Geref. Zondagsschoolvereen. „Jachin" alhier met een 300-tal kinderen een uit stapje naar Domburg. Met een extra stoomtram werd onder geleide van vele Zondagsschoolonderwijzers en -onderwij zeressen daarheen gereden. Het is, begun stigd door prachtig zomerweer een on vergetelijk uitstapje geworden. Er werd op het strand te Domburg door jong en oud volop genoten. Door de anti-kermis-menschen wordt in de kermisweek nogal eens iets onder nomen om de menschen van iets beters dan kermisvermaak te doen genieten. Vanwege de Geref. Evangelisatiecom missie zijn drie samenkomsten uitgeschre ven, op Dinsdag-, Donderdag- en Zater dagavond, die in den regel geen gebrek aan belangstelling hebben en zeer ge waardeerd worden, wat met de eerste reeds gehouden samenkomst trouwens ook weer het geval was. De Geref. jongelui organiseerden een fiets en een roeitocht op Dinsdag- en Vrij dagavond en een gezellige bijeenkomst op Donderdag in Mercurius, waarvoor zeker de belangstelling niet zal ontbreken. Dan is er nog de jaarlijksche „Koren bloemdag" op Zaterdagmiddag a.s., waar voor de fietsers vanuit de richting Mid delburg kwart over een opstellen op het Molenwater. Rilland-Bath. De arbeider-rangeerder bij de Ned. Spoorwegen, C. van Schaak, is als zoodanig overgeplaatst van hier naar Vlissingen, en de arbeider-telegTa- fist Th. Michels, van hier naar Rosmalen. Kapelie. De Landbouwvereeniging kwam gisteravond in het hotel De Zwaan onder voorzitterschap van dhr J. Wabeke in algemeene ledenvergadering hijeen. De voorzitter deelt mee, dat de prijzen van de zwavelzure ammoniak zeldzaam laag zijn en het bestuur meende, de leden in de gelegenheid te moeten stellen om hiervan te kunnen profiteeren. De thans geldende prijzen zijn f 67 per 100 K.G. De aankoop zal zijn tegén levering Febr. 1932. Reeds werden voorloopig 5000 KG. opgegeven. Het bestuur meende nog enkele dagen de gelegenheid open te stellen voor de le den en daarna tot aankoop over te gaan. Alsnu kwam in behandeling het voor stel van dhr Joz. de Jager Az., om de leden, welke de vergadering bezoeken, 'n presentiegeld toe te kennen van f 0,25 per vergadering. Een drukke bespreking volgde hierover. Besloten werd tot toekenning zoolang de gelden strekken. Meliskerke. Zaterdag vergaderde de Raad alhier. Alle leden aanwezig. Ope ning met gebed. De heeren de Korte en Matthijsse werden aangewezen om de geloofsbrie ven na te zien van de her- en gekozen raadsleden. Met alg. st. tot toelating be sloten. Het Bestuur van Centraal Archief ver zocht de gemeente om toe te treden. De voorz. licht dit nader toe. Op voorstel van B. en W. met alg. stemmen goed gevonden. Het bekende adres van Bergen op Zoom over de brug bij Willemstad wordt voor kennisgeving aangenomen. Nadat de gemeenterekening 1930, door B. en W. aangeboden, door de heeren Dekker en Huijsman is nagezien wordt deze zonder aanmerkingen voorloopig goedgekeurd. De begrooting van het Burgerl. Arm wezen wordt zonder wijziging vastgesteld. B. en W. bieden de gemeentebegrooting 1932 aan met een ontvang en uitgaaf van f 13045. Een schrijven van dhr J. Francke, klerk ter secretarie, met dank voor ont vangen steun wegens vertrek naar Axel, wordt voor kennisgeving aangenomen. Verder heeft uitloting plaats van obli gatie van gemeenteleening 1929. Uitgeloot werd no. 9. Het Ambtenarenreglement door de daartoe aangewezen commissie ingediend en door B. en W. aangevuld, wordt na bespreking en enkele kleine wijzigingen vastgesteld met alg. stemmen. Vervolgens werden enkele belasting verordeningen vastgesteld. De gemeente vrienden en vriendinnen willen spreken, dan is een tuinmansvoorkamer zoo goed als een salon. Wel?" Daar kon Constance niets op zeggen. Zij week in haar laatste verschansing terug. „Maar zoo, op klaarlichten dag!" Dat is mijn bedoeling niet", hervatte Margo haastig. „Ik zal u vanavond om zeven uur komen halen, mits ge mij; be looft geen hoofdpijn of iets dergelijks te krijgen, want ik ben zoo vrij daar bij voorbaat niets van te gelooven. Dat is dus afgesproken? Tot vanavond dan. Adieu!" Margo was zoo goed als haar woord. Klokslag zeven uur kwam zaj bij; haar vriendin en dwong haar, die tot geen be sluit had kunnen komen, zich gereed te maken. De lucht was betrokken; daardoor viel de duisternis spoedig in. De beide wan- delaarsters in donkere regenmantels ge huld, werden door weinigen opgemerkt, door niemand herkend. De norsche bewaarder werd bij de ver tooning van het toegangsbewijs en een kwartje („dankje vriendelijk juffrouw!") een weinig toeschietelijker. Hij leidde de meisjes naar een groote kamer, met een hooge zoldering, die geschraagd werd door twee geweldig dikke balken en ©en zal geplaatst worden in do 3e klasse voor de gemeentefondsbelasting. Op de hoofd som van die belasting zullen 30 opcenten worden geheven op voorstel van dhr de Korte; B. en W. hadden 40 opcenten voorgesteld, terwijl in totaal 80 opcenten zullen worden geheven op de perso- neele belasting. De voorzitter brengt een woord van dank aan alle raadsleden voor de aan gename samenwerking in deze zittings periode, in 't bijzonder bracht hij dank aan de heeren de Korte en Matthijsse, welke niet in den nieuwen raad zullen terugkeeren, de eerste is 18 jaar en de laatste 10 jaar raadslid geweest. Dhrn de Korte en Matthijsse zeggen ook dank voor ondervonden medewerking en vriend schap. Bij de rondvraag wees dhr Dekker op het stuk zijn van het groote hek aan de oude begraafplaats (ingang naar de Herv. Kerk) en op het snoeien van hout gewas aan de wegen. B. en W. zullen hier aandacht aan schenken. Ook wilde dhr Dekker het Polderbestuur door den raad verzoeken om zand te mogen halen te Biggekerke door inwoners der gemeen te. B. en W. zeggen, dat zij geruimen tijd geleden 'reeds een verzoek hebben ingezonden. Op het antwoord moet nog even gewacht tot alles beter kan geregeld worden. Hierna sluiting met gebed. Uitslag schietwedstrijd van den Bijz. Vrijw. Landstorm op Maandag avond 3 Aug. Maximum 100 punten: 1. C. Davidse 97 punten; 2. A. Komejan 95 p.; 3. J. Melse 94 p.; 4. J. Poppe 93 p.; 5. J. de Bruijne 92 p.; 6. L. Melse 92 p.; 7. S. J. Matthijsse 91 p.; 8. P. Geschiere Jz. 91 p.; 9. A. Spruyt 91 p.; 10. P. Louws 90 p.; 11. W. P. Davidse 88 p.; 12. P. Ge schiere Ez. 88 p.; 13. C. Dingemanse 88 p.; 14. J. Wisse Jzn. 87 p.; 15 J. Mun ter 86 p.; 16. E. Koppejan 86 p.; 17. S. Wisse Pzn 86 p.; 18. A. Boogaard 85 p.; 19. S. v. Keulen 85 p.; 20. M. Louwerse; 21. A. Louws; 22. J. Sturm; 23. A. Janse Pz.; 24. W. de Buck; 25. P. Sinke; 26. L. Dekker; 27. H. Krijger. Door bijdragen van het 'gemeentebestuur en van dhr de Bruyn van Meliskerke, was de afd. in staat gesteld voor ieder een flinke prijs beschikbaar te stellen. St Philipsland. Maandagavond ontlast te zich boven deze gemeente een hevig onweder. De bliksem sloeg in de woning op de hofstede „Steene Poort" en verniel de eenig huisraad. Brand werd echter niet veroorzaakt. Colijnsplaat. Vertrokken zijn in de maand Juli: W. J. Koster, naar Huizen; N. de Pree en gezin, naar Goes; J. D. de Fouw, naar 's-Gravenhage; J. Breure, naar H. I. Am bacht; G. L. de Smit, naar Middelburg; L. A. van der Weele, naar Hilversum; W. K. Platschorre en vrouw, naar Den Haag; E. JeronimusProvoost, naarWis- senkerke; J. C. Kleppe, naar Middelburg; C. A. van der Weele (Wed. L. Kramer) naar Kortgene. Ingekomen niemand. Kats. Vertrokken: A. Kramer, naar Den Haag; M. Klaassen, naar Kruiningen. Bruinlsse. In de Vrijdagavond gehou den raadsvergadering waren afwezig de heeren De Koning en Wemmers, de laat ste met kennisgeving, dat hij geen verga deringen van den raad meer zal bijwonen. Gunstig wordt beschikt op het verzoek van het Damescomité uit 't Groene Kruis om gratis gebruik te mogen maken van het gemeentelijk vergaderlokaal, voor het houden van een bazar. Op een verzoek van M. G. Wisse, om een belooning voor de waarneming der betrekking van Hoofd der School gedu rende 4 of 5 maanden, wordt op voorstel van B. en W. besloten hem f 75 toe te kennen. De heer De Waal stemde tegen. Gunstig wordt beschikt op het verzoek van het bestuur der bijzondere school om gelden uit de gemeentekas beschikbaar te stellen voor het aanbrengen van eenige veranderingen in de school, zulks naar aanleiding van een schrijven van den in specteur en waarvan de kosten zijn be groot op f 500. Aangenomen wordt een voorstel van B. en W. om door wegbreking van een muur van twee lokalen in de openbare lagere school, één te maken, en dat in te rich ten voor gymnastieklokaal; voorts om aantal kleine onregelmatige kinderbalkjes; een groot rechthoekig spinneweb. De alles overtreffende indruk, die deze holle ruim te op de beide bezoeksters maakte, was kaalheid. Het ameublement werd verte genwoordigd door een groote vierkante tafel, onooglijk smerig, en een tiental kra kende stoelen, zoo gehavend, dat wanneer iemand op den inval was gekomen om uit die tien invalieden, complete stoelen te vervaardigen, hij. waarschijnlijk niet in staat was geweest er meer dan vier af te leveren. De vloer was modderig van 't spuwen der bewoners. Er waren twee vensters met kleine ruiten en dikke ijze ren tralies, die op een binnenplaats met hooge muren uitzagen of liever niet uitzagen, want het vensterglas herinnerde zich geen kennismaking met water en lui wagens; het leek wel matglas, en wan neer de zon er op scheen, dan schitterde het met al de kleuren van den regen boog. In deze ruimte van tien meters 1»"" en zes breed, stonden, zaten en lagen bij de dertig mannen van allerlei leeftijd, zin gende, drinkende, rookende en pratende. De grond scheen den meisjes onder de voeten weg te zinken, toen zij dit ellen dige vertrek binnentraden. In de kamer, door eenige kaarsen meer verduisterd dan verlicht, ontstond een algemeene stilte voor opberging van handwerken een paar kasten te laten maken. Afwijzend wordt beschikt op het adres van den Bond van Goöp. Suikerfabrie ken om verlaging van de tarieven voor kaai-, haven- en liggelden voor suiker bieten, in verband met den voor den land bouw zoo ongunstigen tijd. De raad is van meening, dat de tarieven in deze gemeen te heel wat minder zijn dan in andere plaatsen. Het bekende adres van het gemeente bestuur van Bergen op Zoom om adhae- sie-betuiging aan bet aan den Minister raad gerichte adres inzake het aanbren gen van een brug van Willemstad naar Numansdorp in plaats van bij Moerdijk, wordt op voorstel van den voorzitter voor kennisgeving aangenomen, wijl de raad zich niet bevoegd acht, over deze gewich tige zaak een oordeel uit te spreken. Aan de orde is thans het onderzoek van de geloofsbrieven van de nieuw ge kozen leden van den raad. Deze worden in orde bevonden en wordt tot hun toelating besloten. De gemeenterekening over het dienst jaar 1930, is door een commissie onder zocht. Zij adviseert tot voorloopige vast stelling daarvan en tot goedkeuring van de rekening van het Burgerlijk Armbe stuur. Conform dit voorstel werd besloten De gewone dienst van de gemeente-re kening sluit met een ontvangst van f 81.051.44, een uitgaaf vanf 76.087.09, en een batig slot van f4964.35. De kapitaal- dienst heeft een ontvangst van f 69.164.09 en een uitgaaf van f 68.331.09, batig slot f 833. De rekening van het Burgerlijk Armbestuur sluit met de volgende cijfers; ontvangsten f 3417.75, uitg. f 3029.87^, batig slot f 387.87^. De voorzitter deelt mede, dat het uit diepen der haven 'n bedrag van f 4227.20 heeft gekost, waarvan ongeveer f 3000 werkloon en uitbrengen der bakken. Hoe wel dit een niet gering bedrag is, en duur der is uitgekomen, dan wanneer de uit baggering plaats vond met behulp van een baggermachine, heeft men er dit resul taat mee bereikt, dat beter werk is gele verd terwijl een flinke som aan werkloon in de gemeente gebleven is. B. en W. stellen aan den raad voor, aan de opzichters van het werk, de hee ren Leendertse en Elenbaas, een belooning toe te kennen voor hunne diensten van 160 gld. voor beiden, welk voorstel z.h.st. wordt aangenomen. De voorzitter deelt mede, dat deze ver gadering hoogstwaarschijnlijk de laatste zal zijn, die door de oude Raad is gehou den. Behoudens onvoorziene omstandig heden zal voor September niet meer ver gaderd worden. Hij acht het oogenblik gekomen, om den heeren nu hartelijk dank te zeggen voor de vele werkzaam- Zonnebrand. Smetten en Stukloopen van Huid en Voeten, verzacht en geneest men met Doos 30-60 90 ct. Tube 80 ct. Bij Apoth. eo Drogisten v plaatsii ln alle Admin: heden, die zij in het bijna afgeloopen 4-jarig tijdperk in het belang der gemeen te hebben verricht en vobr de aangename samenwerking, zoowel onderling als met den voorzitter. Het spijt spr., dat de hee ren Wemmers, de Waal en Elenbaas niet meer in den nieuwen Raad zullen terug keeren; hij hoopt, dat het hun welga. De heer de Waal dankt den voorzitter voor de woorden tot hem gericht; hij hoopt, dat de nieuwe Raad onder Gods gunst mag werkzaam zijn. Ook dhr Elen baas dankt voor de vriendelijke woorden. Gisteren Werd alhier op de algemee ne begraafplaats ter aarde besteld het stoffelijk overschot van dhr J. C. van Rhee. Aan de groeve werd het woord ge voerd door Ds Waardenburg, Ned. Herv. predikant, welke den overledene herdacht voor het vele werk, dat hij voor de Kerk heeft gedaan, daar hij deze vele jaren heeft gediend, eerst als diaken, daarna als ouderling. Ook herdacht hij zijn ar beid aan de kinderen gedaan, vooral voor de Zondagsschool, waaraan hij ook vele jaren heeft gearbeid. Vervolgens sprak dhr W. van den Berg Dz. als voorzitter van de vereen. Christe lijk onderwijs. Vele jaren heeft de heer Van Rhee zich ook daaraan gegeven. Hij beheerde eerst de financiën der school, wat veel moeite meebracht en daarna is hij tal van jaren voorzitter van deze ver- eenieing geweest. Met den heer van Rhee is wederom een stoere werker op Kerk en schoolgebied heengegaan. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Axel J. Mortier te Zalk en Veecaten; te Bergschenhoek J. Rouge te Hoog-Blokland. Bedankt voor St. Philipsland 0. J. van Ilootselaar te Poortvliet; voor Terhorne J. van Rijs te Tjerkwerd; voor Boven Hardinxveld A. H. J. G. van Voorthui zen te Lage Vuursche; voor Hurwenen D. B. Kagenaar te Vuren en Dalem. De onthulling van het monument op het graf van den oud-burgemeester Koert te Wolfaartsdijk. op het zien der ongewone bezoeksters, een stilte, spoedig verbroken door half luide, spottende, ruwe gezegden. „Bezoek voor nommer achtenzestig en negenenzestig!" galmde de opzichter. Uit den donkersten hoek van het vertrek maakten zich twee schaduwen van den muur los en traden vooruit, welke, naar mate zij meer in 't licht en naderbij kwa men, in lichamen veranderden en de ge lijkenis aannamen van Leo en Jan Cui- lenburg. „Constance, wat een inval!" zei Leo half verwijtend, als hij van zijn eerste verbazing bekomen was. „Is dit een plaats voor jonge dames om er een bezoek te brengen? Maar wij kunnen ergens an ders heengaan," en zich naar den ci pier wendend fluisterde hij dezen iets in 't oor. „Nou ja, maar die is zoo maar niet voor iedereen te krijgen," gaf deze op on verschilligen toon ten antwoord. Weer een gefluister. „Nou ja, maar niet voor niks," zei de man met een knorrige uitdrukking op zijn houten gezicht. „Dat zal ik wel goed maken," zei Mar go, wie dat dralen verveelde. „Nou ja, maar vooruit betalen," grom de de vent, die hoe langer hoe nijdiger scheen te worden. „Hoeveel?" vroeg Margo, haar beursje uithalend. „Nou.ja, voor dezen keer maar een gulden," zei de man op een toon alsof hij de aanhoudende beleedigingen geen oogenblik meer wilde verdragen. „Asjeblieft!" zei Margo, het bedongen geldstuk in zijn grijpgrage hand latend vallen. „Wees zoo goed en wijs ons nu terstond de kamer." „Nou ja, dadelijk!" snauwde de cipier, en na den gulden in een vuil zakje ge bonden te hebben, ontstak hij een kaars op een looden blaker en liep vooruit, uit gewoonte telkens omziende of zijn gasten hem volgden. Hij liep een gang door, opende een deur en liet de gevangenen met de bezoeksters binnen. Vervolgens zette hij den blaker op de tafel, keek op zijn horloge dat van dof ijzer of lood scheen vervaardigd en beet een gipsen borstbeeld van Napoleon, dat op den hoek eener kast verdwaald, zich stond te ver velen toe: „Nou ja, nog vijf en twintig minuten, langer niet" alsof het beeld op den tijd moest passen; hij ging de ka mer uit en trok de deur met een boos- aardigen flap in het slot. (Wordt vervolgd.) B e r o e Velden schrijf bode": Wie stelt b de Candidaat paratoir exan daat zich her Al geschied de vele candid en de weinig pen kunnen, zich niet bero het in enkele dan de goede dat men om geen roeping ging kan nem Erger word een onzer ke candidaat mei baar is, maa: is des Zonde De classis men- beroer ning verleend des Woords meldt niet 1 hebben we het Samen Siantar op de staat een Prot Gereformeerd* zit een behooi geen der beid eigen kerkgeb nu voor gezan Beurtelings m hun godsdien ten gebouw h( Zeker een p A1 g. S Kerk. De ai Wereldbond d node verzodht gaan ten gun, ling op touw internationale de Synode zii eerste zitting* soortgelijk do« matie zou do eer worden v-e De heer Va zekere inoeilij dorp zijn ont trekking tot h ouders, die h Jierv. Kerk iN a besprek adres van A. dorp, inhoude doopsbedienin, nemen. De heer Bo stel van de co menzorg, tot diakenen. Ei stig van diaconieën. D. wezen, dat di meenten, te De minde: commissie ia art. ai. 2 opent. Daarentegen der commissie der voorstelle: van den heer voorstel met worpen. Prof. Dr een voorstel v van Leiden, to het reglement Hier is de b die terugkeerd legenheid te te treden, mi den voldoen, verwerven va: en Grieksch e„ dit doel ingest rapporteerendel voorstel niet zich met het d het lid der R sproken, dat een reeks van dingsveld he„„ rugkeer honoril tot de Evangel Synode zou d langen in een natuurlijk ook den^ zou zijn i Na verdere stel tot invoer het reglement men met 17 te, Dr S et- Naar de Tel. vJ benoeming te vl rijn tot hoogled siteit te Utrech den godsdienst volging van drl tijd geleden opj Blag is verleenc Geslaagd C. de Ridder handwerken Mq burg, Geslaagd St. Versluijs te| Geslaagd W. den Boer

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1931 | | pagina 2