Kerknieuws. den waarin de üraua gerüta&i is, aw h&i groote crediet van ongeveer IX millioen, dat verleend is aan een oonservenfabriek te Breda en de malversaties van den be heerder van het kantoor te Tholen tot een bedrag van f 69.000. Nog bleek uit het rapport, dat thans ongeveer 50 tot 60 pet. van de schulden der firma gedekt zijn. In alphabetische volgorde werden de aanwezige crediteuren gehoord en voor het overgroots deel verklaarden zij zich voor het verleenen van de surséance van betaling. De uitspraak van de rechtbank volgt later. Aldeelino Zeeland Ned. Bond van Boerinnen. Dinsdag vergaderden te Goes de Zeeuw- sche leden van den Nederlandschen Bond van Boerinnen en andere plattelanders- vrouwen. Mej. J. Kome opende de vergadering met een woord van welkom. Het ver heugde haar dat er heden weer vele le den bijgekomen zijn en Zeeland thans 39 leden telt. Spr. spoorde de aanwe zigen aan propaganda te maken voor den bond. Bij de ingekomen stukken wees spr. op het ontstaan der afdeeling Zeeland. Begin Mei waren er 5 leden, doch al spoe dig waren er 10, waardoor men een lid naar de algemeene vergadering kon af vaardigen. Mevr. N. C. Polderman Wisse werd als afgevaardigde aangewe zen, die te Utrecht ook tot lid van het hoofdbestuur werd gekozen. Mevr. PoldermanWisse bracht hier na verslag uit over de algemeene verga dering waarover nog eeni'ge inlichtingen gevraagd en gegeven werden. Vervolgens werden besprekingen over de provinciale regeling voor Zeeland ge voerd. Een lid van Tholen meende, dat een ge westelijke afdeeling voor Tholen wensche- lijk was. Voor vergaderingen is Goes voor de leden uit Tholen niet gemakkelijk te bereiken. De voorzitster wees op het gevaar van versnippering, zoowel van werkkrachten als financiën. Alle leden waren tenslotte van mee ning, dat aanvankelijk een provinciaal verband gewenscht is, waarbij dan reke ning gehouden zal worden met de hierbo ven geopperde mogelijkheden. Bij de nu volgende bestuursverkiezing werd tot voorzitster verkozen mevr. Groe- newegenNelemans te St. Maartensdijk. Als verdere bestuursleden werden aange wezen de dames Bottenberg, Oudelande; PoldermanWisse, Kruiningen; Polder manBogaard,Kruiningen en Van Dij'ke Van Prooyen, Tholen. De vergadering werd besloten met de bespreking van eenige huishoudelijke za ken. Werkman bij Vlissingen door de tram gedood. Gisteravond omstreeks zes uur is de ongeveer 45-jarige werkman G. Houtzager aan den Nieuwe Vlissingscheweg door de electrische tram gegrepen en gedood. Het slachtoffer was werkzaam aan de verbetering van het wegdek daar ter plaatse, welk werk uit gevoerd wordt door de werkverschaffing. De man, die eenigszins doof is, heeft de tram blijkbaar niet aan hooren komen en werd door de treeplank gegrepen en onder de tram geslingerd, waarbij twee wagens hem over het lichaam gingen. Geneeskun dige hulp was direct ter plaatse, doch de dokter kon slechts den dood constateeren. Het slachtoffer was gehuwd en vader van zeven kinderen. Athletiek. De Vlissingsche Ath- letiekvereeniging „Maraton", die het kam pioenschap van den Zeeuwschen Athle- tiekbond won, ontving van de Amsterdam- sche Athletiek-Club (A.A.G.) een uitnoodi- ging voor een te Vlissingen te houden dual-meet. Dezelfde vereeniging organiseert Zater dag 25 Juli, den laatsten kermisdag, des avonds om half acht, een 4 maal 1800 M. Boulevardloopestafette. Voetbal. De stand! van de Za- terdagavondcompeftitie van den Zeeuw schen Voetbalbond is als volgt: Afdeeling A. (Resp.gesp., gew., verl., dloelp., p., geml) Volharding 2 2 176 4 2 Ajax ii_ ii—i 2 2 D. V. G. 1 1 7—1 2 2 S. M. I. T. 2 1 1 4—13 2 1 Zwart Wit 2—2 6—12 0 V. D. O. 2—2 3—16 0 Afdeeling B. Goes HI. 2 2 19—1 4 2 K. D. O. 2 11 6—6 2 1 C. V. V. 2 11 1—17 2 1 Goesche Boys 1 1 34 0 Stormvogels 1 1 01 0 Dinsdag vergaderde te Goes de afd. Noord- en Zuid-Beveland van de Nederl. Molenaarsbond onder leiding van den heer G. v. Oeveren. Na een inleiding van den heer Sassen uit Geertrui denberg werd de volgende motie aangenomen: De onderaf deeling Zuid- en Noord-Be veland, van den Algemeenen Nederland schen Molenaarsbond in vergadering op 14 Juli in de zaal van den heer G. J. van Liere, te Goes bijeen; Gehoord de bespreking waarin op meer dan gewone wijze, door de Zeeuwsche molenaars is kenbaar gemaakt, dat de toestand voor hen door de maatregelen der Tarwewet absurd te noemen is. Doordat de Zeeuwsche molenaars, de volle 100 pet Zeeuwsche tarwe niet kun nen vermalen wegens de abnormaal hoo- ge prijzen der Z&auwsche tarwe van f 15 en f 16 per 100 K.G. Dat de prijzen der buitenlandsche tar we f 6,35 per 100 K.G. bedragen. Dat de betrokken Zeeuwsche molenaars in tegenstelling met den geest der Tarwewet, 80 pet. buitenlandsche tarwe moesten vermalen. Dat hierdoor het verbruik van Zeeuw sche tarwe wordt geschaad en de boeren die Zeeuwsche tarwe laten vermalen (voor eigen gebruik) verplicht worden deze te vermengen met 20 pet V. I. T. A. tarwe. Dat thans reeds zij opgemerkt, dat de boeren zelf hun tarwe gaan vermalen, of brood koopen. Dat hierdoor de bestaansmogelijkheid van den Zeeuwschen loonmolenaar mede onmogelijk wordt gemaakt. Dat zij, door deze maatregelen der Tar wewet en de uitvoering ervan, nu reeds ondervinden, dat de meelfabrieken op deze wijze, zooals het er thans voorstaat, in staat worden gesteld, om het loon- maalbedrijf van den West-Brabantschen en Zeeuwschen molenaar onmogelijk te maken. Dat de vergadering onomwonden haar misnoegen kenbaar maakt. Besluit: Om afschrift van deze motie, te zenden aan de besturen der Neder- landsche molenaarsbonden en aan de dagbladen. En gaat over tot de orde van den dag. Gemeenteraad van Goes. De Raad der gemeente Goes zal a.s. Dinsdag des namiddags 3 uur vergaderen, ter behandeling van de volgende punten: Ingekomen stukken. Verzoeken om afschrijving van belas ting. Verzoek van den neer Mr J. A. A. Fran sen van de Putte t.m aan hem over te doen de huur van Jen zijarm der haven bij de werf. Verzoek van de Prov. Zeeuwsche Elec- triciteits-Maatschappij om te haren be hoeve een besluit te nemen als bedoeld in art. 54 van het Motor- en Rijwielregle- ment. Verzoek van den Nederl. Bond van Personeel in Overheidsdienst om aan den gewezen arbeider bij de Gemeente-Reini ging P. Liplijn een bijslag te geven op bet hem toegekende pensioen. Onderzoek der geloofsbrieven van de benoemde leden van den Raad. Voorstel tot overdracht in eigendom aan de Provincie Zeeland van den Westha- vendijk (weg naar Wilhelminadorp) voor zooveel in deze gemeente gelegen Voorstel tot wijziging der verordening op het houden van mestvaalten, enz. Voorstel tot onderhandsche aanbeste ding van de vernieuwing van twee ovens in de Gasfabriek. Voorstel tot wijziging der begrooting van het gasbedrijf voor het jaar 1931. Voorstel tot wijziging van de rooilijn aan de Middelburgsche straat. Voorstel tot wijziging van de rooilijn aan de Voorstad. Goes. Gisteravond gaf de heer Fer- werd'a uit Middelburg een bespeling van het carillon onzer gemeente. 'tWas voor d'e liefhebbers van carillon-,;muziek" een vernieuwde verrassing hoe heerlijk ook d'e Goesche klokken kunnen juichen en zingen, als geoefende hand ze daartoe dwingt. Ze zongen werkelijk in d'e gedragen melodieën als „Lobgesang" en „Chor uit Judas Maccabaus", terwijl ons de illustra tie d'oor die kleinere klokken met hun klaren klingelenden klank, vooral in no.'s als „Engelstimmen", als in and'eTe sfe ren bracht. Jammer, dat het stormach tige regenweder soms als het ware de harmonieën uit elkaar scheurde, doch voor de dichterbij vertoevenden was het een genotvol uurtje. Middelburg. De niet-alphabetische aan beveling voor de benoeming van een direc teur der gemeentebedrijven, gas-, waterlei ding- en electriciteitsbedrijf, bestaat uit de heeren Ir. B. G. Roeters van Lennep, ingenieur le klasse bij de Gemeentebedrij ven te Delft; Ir. G. Sax, bedrijfsingenieur, chef van de afdeeling electriciteit van de N.V. "Wilton's machinefabriek en scheeps werf te Rotterdam en H. O. Weening, ad junct-directeur in algemeenen dienst der technische bedrijven te Apeldoorn. Met de boot BreskensVlissingen werden heden 2000 passagiers en 43 mo torrijtuigen overgebracht. Wemeldinge. Woensdagmiddag kwamen alhier per extra trein uit Goes aan plm. 800 meisjes, behoorende tot den Ned. Herv. Meisjesband, waar zij werden op gewacht door de meisjesvereeniging „Kent de Heere in al uwe wegen." Nadat de stoet in gelederen van vier was opgesteld', werd gemarcheerd door de Oranjeboomstraat, Bonzijweg, over de Sluizen, Kanaaldijk, Nieuwendijk, Wilhel- minastraat, Dorpstraat naar d'en beken den Vliedberg van den heer Wabeke, bur gemeester van Wemeldinge, waar zij, wer den getracteerd op Wemeldingsche ker sen. Daarna had een samenkomst plaats in de Ned. Herv. Kerk, waar zij werden toegesproken door Ds Van Selms van Hansweert. Zijn Eerw. bepaalde zijn ge hoor, nadat hij eerst had laten zingen PB. 68 vers 10, in hoofdzaak tot den ernst der tijden, en wees in verband daarmede op het naburige Duitschland. Tot slot werd gezongen Gezang 264 Vers l.„Een vaste burg is onze God'", en vervolgens met dankgebed geëindigd. De kerk bleek de geheele schare van meis jes niet te kunnen bevatten. Daarna werd' die terugtocht naar het station aanvaard, waarna allen zeer voldaan huiswaartts keerden. Vrouwepolder. Woensdagochtend verga derde de Raad dezer gemeente onder voor zitterschap van den burgemeester. De voorzitter opende de vergadering op de gebruikelijke wijze, en wenschte dhr Mesu, die sedert October wegens ziekte verhinderd was geweest de vergaderingen bij te wonen, geluk met het herstel zijner ziekte en met zijn aanwezigheid in deze vergadering. De geloofsbrief van dhr L. Duvekot Sz., die tot lid van den Raad benoemd was verklaard in de vacature ontstaan door het overlijden van wijlen den heer de Vlie ger, werd onderzocht en in orde bevonden, waarna met alg. st. tot zijn toelating als raadslid werd besloten. Nadat dhr Duve kot de vergadering was binnengeleid, wer den door hem in handen van den voor zitter de bij de Gemeentewet voorgeschre ven eeden afgelegd, waarna de voorzitter dhr Duvekot welkom heette in de verga dering en hem de belangen van de ge meente aanbeval. De voorzitter deelde mede, dat sedert de vorige vergadering was ingekomen een schrijven van den Minister van Binnen- landsche Zaken en Landbouw, betreffen de de uitvoering van de Trekhonden wet, betreffende voorloopige vaststelling van de uitkeering van de kosten der I1.de Volkstelling op f 51.85, een schrijven van den Minister van Arbeid, betreffende re- miebouw en betreffende de uitvoering van de Winkelsluitingswet, een schrijven van den Commissaris der Koningin betreffen de herbenoeming leden van de Gezond heidscommissie, een schrijven van Gedep. Staten betreffende het uitzetten van ge meentegelden, en inzending van de ge meenterekening over 1930. Voorts deel de de voorzitter mede, dat het definitieve bevolkingscijfer der gemeente is vastge steld op 1037 inwoners; dat van de bestu ren der in de gemeente aanwezige Bijzon dere lagere scholen de verklaring als be doeld bij de L. O.-wet 1920 is ontvan gen en dat de door het Centraal Stembu reau benoemd verklaarde raadsleden allen hun benoeming hebLcn aangenomen. De sedert de vorige vergadering inge komen stukken en mededeelingea des voorzitters werden allen voor kennisge ving aangenomen. Ov ereenkomstig bet voorstel van B. en W. werd met alg. st. besloten voor kennisgeving aan te nemen het verzoek van l et Centraal Archief om toetreding als lid en het schrijven van het gemeentebestuur vn Bergen op Zoom inzake adhaesiebet jiging aan het dr or dat Gemeentebestuur aan den Ministerraad verzonden adres betreffende de overbrug- ging van het Hollandscb Diep nabij Wil- j lemstad. Met alg. st. werd besloten tot vaststelling van een verordening ex art. 178 der Gemeentewet en een besluit tot wijziging in de begrooting voor 1931. Met alg. st. werd besloten aan de N.V. PZEM. ontheffing te verleenen van het bepaalde in art 44, sub d, van bet Mo tor- en Rijwielreglement inzake het berij den der wegen in de bebouwde kommen der gemeente met de vrachtauto's der Maatschappij. Met alg. st. werd besloten het rapport van de Gezondheidscommissie, betieffeiide het bezoek der O. L. scholen in de gemeen te, ter afdoening in handen van B. en W. te stellen. Vervolgens werd m.a.st. beslo ten aan het Dagel. Bestuur van de PZEM 40 vierk. M. bouwgrond, gelegen in de afdeeling Gapinge, voor den bouw van een transformatorhuisje aldaar, te ver- koopen voor de som van f 6 per vierk. M. Naar aanleiding van het verzoek van W. Duvekot Szn, om over te gaan tot afschaffing van den 7en grondslag van heffing der personeele belasting (biljar ten), werd' na bespreking op voorstel van B. en W. met alg. stemmen besloten, de hoofdsom dier grondslag tot de helft te rug te brengen en alzoo te bepalen op f 10. Met alg. st. werd' besloten den pen sioensgrondslag van den burgemeester als ambtenaar van d'en Burgelijken "Stand vast te stellen op f 20. Vervolgens werd' door den voorzitter den Raad namens B. en W. d'e rekening der gemeente over 1930, aanwijzende in ontvang f29875.50, in uitgaaf f28.973.94, en sluitende met een goed1 slot van f896.92, aangeboden. Tot leden der commissie belast met het nazien dier rekening werden be noemd' de heeren Kesteloo, Arendse en Duvekot. Daarna werd de begrooting der ge meente voor het jaar 1932, aanwijzende in ontvang en uitgaaf f30.166.27, aan geboden. Vervolgens werd overgegaan tot bet onderzoek van de geloofsbrieven der in Juni j.l. gekozen raadsleden, welke in ord'e werden bevonden en tot wier toe lating met alg. st. werd' besloten. Daarna deelde de voorzitter mede, dat van het Bestuur van hqt Comité tot behartiging d'er Belangen van Vrouwepolder, een adres is ingekomen, houdende verzoek om een subsidie van f 50 uit de ge meentekas ten einde een reclame-cam pagne te kunnen voeren voor het bezoek van Vrouwepolder aan Zee, en om van gemeentewege over te gaan tot het doen aanleggen van een goed' voetpad, dat te vens als rijwielpad kan worden gebruikt, in d'e z.g.n. Korte- en Lange weg. De voorzitter deelde mede, dat waar dit ver zoekschrift eerst gisteren is ingediend, B. en W. met geen voorstellen te dezer zake in deze vergadering konden komen waarom hij voorstelde thans, gezien het vergevorderd seizoen, tot behandeling van het verzoek zond'er een voorstel van B. en W. over te gaan, waartoe met alg. st. werd besloten. Nadat het verzoek in den breed'e was besproken, werd met alg. st. besloten, de gevraagde subsidie te ver leenen en werd aan B. en W. opdracht gegeven voor den aanleg van een goed voetpad zorg te dragen. Dinsdag 14 Juli vergaderde de Zeeuwsche Bond van Oud-leerlingen van Land- bouw-cursussen in Zeeland, te St. Maartensdijk. Een groep deelnemers met bet Bestuur. X Mr P. Dieleman, Voorz. Z. L. M.; daarnaast (rechts) met stroo- hoed de Voorzitter de heer de Buck, links van Mr Dieleman de Secr. dhr A. Sinke. Bij de rondvraag gaf de heer Kesteloo, na inzage van het plan der P. Z. E. M. tot het plaatsen van d'e palen voor de bovengrondsche leiding, den raad met aandrang in overweging over te gaan tot intrekking van het raadsbesluit van 2 Juni j.l. waarbij tot bovengrondsche aan sluiting werd' besloten en alsnog te be sluiten, d'e electrificatie der gemeente on- d'ergrondsch te doen plaats hebben. Na bespreking van het door den heer Kes teloo naar voren gebrachte, werd' met 6 tegen 1 stem besloten, het besluit van 2 Juni j.l. tot bovengrondsche aansluiting te handhaven. De heer Dingemanse steld'e de vraag, of B. en W. al klaar zijn met hun voor stel inzake d'e verbetering van denWeele- weg, op welke vraag de voorzitter den heer Dingemanse van antwoord' diende. De heer Duvekot vestigde de aandacht van B. en W. op d'en toestand van den weg naar d'e Algemeene Begraafplaats te Vrouwepolder. De voorzitter deelde den heer Duvekot mede, dat de toestand van d'en door hem bedoelden weg de aandacht van B. en W. heeft en dat die weg te zijner tijd verbeterd zal worden. Daarna wordt de vergadering met dank zegging door den voorzitter gesloten. Breskens. In plaats van den heer I. de Huil li, die zijn benoeming niet aannam is mevr. S. ïazelaar benoemd verklaard tot lid van den gemeenteraad. B. en W. meenen dan ook, dat de Raad afwijzend op het gedane verzoek behoort te 'beslissen. Overdracht Westhavendijk de Provincie. aan Stukken voor den Gemeenteraad van Goes. Verhuring van den zijarm der haven. B. en W. stellen voor het perceel wa ter achter de scheepswerf, tot nu toe in huur hij wijlen den heer P. v. d. Hoeff, over te doen aan den heer Mr J. A. A. Fransen van de Putte alhier, die voor nemens is dit perceel water te gebruiken als ligplaats voor jachten, terwijl bij te vens wil trachten om de scheepswerf als zoodanig in stand te houden. Motor- en Rijwielwet Door de directie der Provinciale Zeeuw sche Electriciteits Maatschappij wordt ont heffing gevraagd van art. 44 sub d. van het Motor- en Rijwieireglement, ten be- hoe e van haar vrachtwagens, voorzooveel het betreft bet berijden der wegen binnen de bebouwde kom dezer gemeente. Als motief voor dit verzoek wordt aan gevoerd, dat het bij storingen in de boven grondsche electrische geleidingen som tijds noodig is om palen met vrachtauto's te vervoeren, doch dat het niet loonend is om daarvoor een speciaal transportmid del aan te schaffen. B. en W. geven den Raad in overwe ging, de gevraagde ontheffing te ver leenen. Pensioen P. Liplijn. De Nederlandsche Bond van Personeel in Overheidsdienst verzoekt om aan den gewezen arbeider bij den reinigingsdienst P. Liplijn, die met ingang van 1 Mei 1931 den dienst met pensioen heeft verlaten, een gratificatie toe te kennen boven het bedrag van het hem toegekende pensioen. B. en W. deelen in verband hiermee mede, dat 'bij besluit van B. en W. van 6 December 1915, 7 arbeiders van den aannemer van den Reinigingsdienst, in gaande 1 Januari 1916, in gemeentedienst zijn aangesteld; onder dezen behoort ook Pieter Liplijn, hierboven genoemd. Deze man is gedurende 151/s jaar in dienst ge weest van de gemeente en plm. 11 jaar van den aannemer. Krachtens de Pen sioenwet ontvangt hij een jaarlijksch pen sioen van f 390; ware hij gedurende 11 IS'A 26V3 jaar in gemeentedienst geweest, dan zou bij ontvangen f 600, het geen een verschil maakt van f210 per jaar. Hier staat evenwel tegenover, dat hij, ware hij niet overgenomen, thans naar alle waarschijnlijkheid in een minder gunstige financieele positie zou verkeeren en het getuigt o.i. wel van een eigen aardige mentaliteit, wanneer men de fei ten a.h.w. omdraait en het als een onbil lijkheid aanziet, dat de man thans niet nog wat meer ontvangt, dan waarop hij volgens de "Wet recht heeft. Mocht de Raad overeenkomstig het 'ge dane verzoek beslissen, dan valt te vree zen, dat meerderen, die in dezelfde om standigheden verkeeren, thans of in de toekomst, aanspraak zullen gaan maken op een bijslag, als in de aanvrage bedoeld. Bij Raadsbesluit van 24 Juli 1930 werd besloten om aan de Provincie Zeeland in beheer en onderhoud over te dragen het in de gemeente Goes gelegen gedeelte van den Westhavendijk en daarvoor aan de provincie te betalen een afkoopsom ten bedrage van f 7444. Na gevoerde briefwisseling hebben Ge deputeerde Staten mededeeling gedaan van hun (reeds in „De Zeeuw" vermeld) voorstel aan de Provinciale Staten bevattende eenige aan de overdracht te verbinden voorwaarden, waartegen B. en W. geen overwegend bezwaar hebben. Zij geven dan ook den Raad in over weging, tot deze overdracht te besluiten. Wijziging Verordening op het houden van mestvaalten enz. B. en W. stellen den Raad voor in de verordening op het houden van mest vaalten enz. de volgende bepaling op te nemen: Het is verboden, huiden of afval van dieren, zoomede doode dieren, voor dier lijk voedsel of andere doeleinden bestemd, aanwezig te hebben op plaatsen, van waar die voorwerpen, volgens bet oordeel van B. en W., een hinderlijken stank kunnen verspreiden of waarop die aan wezigheid om andere redenen, door dit College niet gewenscht wordt. Gemeente-Gasbedrijf. Ovenbouw. Blijkens een schrijven van de Gas- commissie is vernieuwing van twee ovens in de oude stokerij noodzakelijk gebleken. Door de Commissie zijn aanbiedingen voor het verrichten van deze werkzaam heden gevraagd van 5 aannemers; de laagste aanbieding is die van de Maat schappij tot vervaardiging van gasme ters enz. te Dordrecht, voor de som van f 7300. Op verschillende gronden advi seert de commissie het vernieuwen der ovens aan die Maatschappij op te dragen. Op advies van de Gascommissie stellen B. en W. den Raad voor te besluiten: le. tot het vernieuwen van twee ovens in de oude stokerij der gasfabriek; 2e. de uitvoering der werkzaamheden op te dragen aan de Maatschappij tot vervaardiging van Gasmeters enz. te Dor drecht voor de som van f 7300. Wijziging rooilijn. De beer G. Boudens verzoekt om wij ziging van de rooilijn aan de Middel burgsche straat voor bet perceel sectie G no. 2577, daar hij aldaar een woning wensebt te bouwen en de bouwgrond ter plaatse, verkregen door demping van een weel, geen voldoende vasten bodem biedt om te bouwen. B. en W. stellen voor dit verzoek in te willigen. Wijziging rooilijn) aan de Voorstad. De heer Ch. Verhoeven is voornemens de achter bet pleintje aan de Zuidzijde der Voorstad staande woningen ai te bre ken en aldaar te bouwen een nieuw kof fiehuis met twee woningen. In verband daarmede verzoekt bij de rooilijn Her plaatse meer evenwijdig langs de straat te laten loopen. Daar door bet bouwen van nieuwe pan den bet uiterlijk aanzien aldaar onge twijfeld zal worden verbeterd, te meer als deze meer evenwijdig met de straat ko men te staan, stellen B. en W. de Raad voor de rooilijn aan de zuidzijde der Voorstad te wijzigen zooals op een bij gaande situatie-teekening is aangegeven. Ned. Herv. Kerk. Drietal te Ruinerwold, J. Boonstra te Gieten, R. J. H. Brink te Borger en T. W. v. d. Ley te Arum. Beroepen te Woerden (vac. Jac. Erin- ga), H. Dekker te Weesp. Te Ooy, A. H. Magendans te Maasbommel. Te Lopiker- kapel, H. Schroten, cand. te Hasselt. Te Boven Hardinxveld, A. H. J. J. van Voorthuizen te Vuurscbe. Te St. Philips- land, O. J. van Rootselaar te Poortvliet. Aangenomen naar Wapenveld, G. Vlas blom te Oude-Tonge. Bedankt voor Ooltgensplaat, C. Vlas blom te Oude-Tonge.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1931 | | pagina 2