Onderwijs Logisch en verstandig. Gemengd Nieuws. Rechtzaken Land- en Tuinbouw Telegrammen. Scheepstijdingen. Marktberichten. Bedankt voor Drimmelen, R. H. 01de- man, cand. te Velp. Voor Schoondijke, H. A. Boeser te Vierlingsbeek, die eerst 't be roep bad aangenomen. Geref. Kerken. Beroepen te Gerkesklooster-Stroobos, W. L. Korfker te Barneveld. Te Marum, A. Adama te Opende. Gbr. Geref. Kerk. Beroepen te Apeldoorn, A. H. Hilbers te Enschedé. Bedankt voor Soestdijk, L. H. Beekamp te Meppel. Geref. Gemeenten. Beroepen te Kampen, A. de Blois te Dirksland. Bedankt voor Rotterdam-Zuid, A. de Blois te Dirksland. Dsl. K. Wessels nam j.l. Zon dag na een verblijf van 4 jaar en 8 maan den afscheid van de Geref. Kerk te Du rum, om naar Harlingen te vertrekken. Z.Eerw. had tot tekst gekozen Efeze 8 20 en 21. Na de preek werden toespraken ge houden tot kerkeraad, classis en gemeente. Nanjens den kerkeraad sprak ouderling Kooistra den vertrekkenden predikant hartelijk toe. Voor de classis sprak ds Goslinga van Buitenpost. Allen gewaagden van den grooten zegen die ds Weasels op zijn arbeid had mogen zien. Ds Wessels dankte voor de goede woorden, waarna door de groote schare die was opgekomen den vertrekkenden leeraar werd toege zongen Ps. 121 3. Theol. candidates Aan de Theol. School te Kampen is geslaagd voor het cand. examen de heer J. ten Hove te Zalk en aan de Vrije Universi teit voor het cand. examen theologie de heer J. H. Mulder te Leeuwarden. Nen. Zend. Genootschap. Het Ned. Zend. Genootschap heeft be noemd tot zendeling-leeraar op Oost-Java ds Ph. B. W. G. Gramberg, Luth. predi kant te Zwolle. Ds. Gramberg heeft de be noeming aangenomen. Hij zal in de jaar- lijksche vergadering op 8 Juli worden af gevaardigd en in het najaar naar Tndiö vertrekken. Jeugddiensten. De Algemeene Synode der Ned. Herv. Kerk heeft in 1928 eene commissie benoemd, die een onderzoek zou instellen naar hetgeen er tot dusver op het gebied der Jeugd diensten, speciaal in de Ned. Herv. Kerk is bereikt, en tegelijk naar wegen zou omzien, waarlangs er in den arbeid der Hervormde Jeugddiensten meer eenheid en doel kon worden gebracht. Deze commissie is met haar taak ge reed gekomen en heeft aan de Algemeene Synode een rapport aangeboden, waarin zij haar indrukken en wenschen betref fende de Jeugddiensten heeft samenge vat, en daarnaast een overzicht van >wat in eene drievoudige enquete op grond van allerlei vragen aan feitelijk materiaal werd verkregen. Het is het plan der commissie, op deze rapporten een geschrift over Jeugd diensten te laten volgen, waarin hare k-iou over de belangrijkste vragen der Ned. Herv. Jeugddienstten handelen. Te Roosendaal slaagde voor het di ploma boekhouden van de vereen, van Leeraren dhr K. Houterman te Seroos- kerke. Te Utrecht slaagde voor dit examen eveneens dhr J. G. Vadetf te Middelburg. MIDDELBURG. Voor het eindexamen A van de R.H.B.S. slaagden heden de da mes N. G. Fastenau, A. M. M. de Looff, M. W. Th. Meijer, en de heer P. Winkster Wie iets wil verkoopen adverteert. Dat is logisch. Wie adverteeren wil gebruikt daarvoor „DE ZEEUW". Dat is verstandig. Aan doodsgevaar ont snapt. In den nacht van Zaterdag op Zondag bemerkte een der bewoners van een perceel te Monster, bewoond door de familie de BL, een sterke gaslucht. Hij alarmeerde direct de verdere familieleden waarbij bleek, dat reeds enkele personen min of meer bedwelmd waren. De bewo ners hebben onmiddellijk de ramen open gezet, waardoor het gas, dat uit een ge sprongen gasslang stroomde, zich een uit weg naar buiten kon banen. Een tweetal kinderen moest echter door een dokter in behandeling worden genomen, daar zich bij hen reeds teekenen van verstik king voordeden. Zes uiurmet eenzieke voo r het Moerdijkveer. Men schrijft uit Dordrecht aan de G r t.: Het rijksveer aan den Moerdijk zet tot des nachts half twaalf over, tot des mor gens half zeven wordt normaal niet over gezet. Tusschen half twaalf en half zeven moet extra worden betaald. In den nacht van 22 op 23 Juni moest de vrouw van schipper S., liggende te Terneuzen vervoerd worden naar Dor drecht. De dokter adviseerde snel vervoer en per auto vertrok men 's avonds te 7 uur van Terneuzen. Door onbekendheid met den weg kwam men te kwart over één uur na middernacht aan de Moerdijk. Het personeel werd gewekt, doch de schipper moest een bedrag van f 30 beta len voor de overtocht. Dit bedrr had de man niet en hoewel hij wees op cieke vrouw, ging het personeel ter ruste en liet de auto staan. Zelfs toon omstreeks half vier een ex tra dienst werd gedaan om een auto te ha len van de overzijde, werd de auto met de zieke vrouw niet medegenomen. Aldus geschiedde, dat van 's nachts één uur tot 's morgens half zeven de auto moest wachten om overgezet te worden. Er blijkt uit de geschiedenis, hoe broodnoodig het is, dat dit veer ook des nachts op gewone wijze dient beschikbaar te zijn. Moord op Neder 1. stoom schip. De reederij Gebr. v. Udeh kreeg begin Mei mededeeling van den gezag voerder van haar stoomschip „Delfsha- ven", dat tijdens de reis onder de Ameri- kaansche kust de hofmeester J. van den B. uit Vlissingen was doodgestoken door den 22-jarigen messroombediende W. T. uit Rotterdam. Toen het vaartuig op de terugreis naar Bremen was, ver zocht de kapitein den dader van boord te laten halen. Doch in overleg met de rivier politie te Rotterdam heeft de kapitein den dader in arrest gesteld en dezen gisteren na aankomst te Rotterdam aan de rivier politie overgeleverd. De man is terstoAd aan een verhoor on derworpen. Hij heeft een volledige beken tenis afgelegd en bleek diep onder den in druk te zijn van zijn daad, die met zoo ernstig bedoeld was. Hij verklaarde reeds gedurende de geheele reis ruzie met den hofmeester te hebben gehad. Op zekere dag liep de twist zóó hoog, dat hij in ccn vlaag van drift waarbij hij niet meer wist wat hij deed, zpn tegenstander met een mes te lijf ging. De hofmeester Werd zóó ernstig gewond, dat hij eenige uren na de vechtpartij aan de bekomen verwondingen bezweek. De dader za! naar het Huis van Bewa ring worden overgebracht. (Telegr Treinontsporing t e D o r- d r e c h t. Toen trein 12.57 van Rotter dam naar Venlo welke 3.10 te Dordrecht moest aankomen, zich gistermiddag nog op den wissel van den Chrispijnschen overweg bevond, heeft de seinhuiswachter den wissel overgetrokken, tengevolge waarvan het ^achterste gedeelte van den trein een ander spoor moest volgen en drie personenrijtuigen zijn ontspoord. De wagens waren met reizigers gevuld, die geen van allen eenig letsel hebben opge- loopen. Onmiddellijk is daarna een nieuwen trein samengesteld en met ongeveer een half uur vertraging is de reis naar Venlo voortgezet. Ook de a.ndere treinen hebben tot 's avonds half tien nog eenige vertra ging gehad. Daarna liep alles weer gere geld. Viool vergeten. Een inwoner van Utrecht, die op weg was van Bergen naar de plaats van zijn inwoning, liet, toe hij te Amsterdam aankwam en over stappen moest, een viool, die een waarde had van f 1300 in het bagagenet liggen. Hij heeft bij de Nederl. Spoorwegen ge- informeerd of op de afdeeling gevonden voorwerpen de viool was gedeponeerd, doch Zulks bleek niet het geval tq zijn. Vermoedelijk is het instrument dus gesto len. Brand te Waddinxveen. Te Waddinxveen brak gistermiddag om streeks drie uur brand uit in één der houtopslagplaatsen van de N.V. Meubel fabriek Riedemans en Klarenbeek. Ter stond alarmeerde men de vrijwillige brandweer, die na enkele minuten aanwe zig was en het vuur met drie stralen aan tastte. Door krachtig optreden wist men te voorkomen, dat de fabriek in vlammen opging. Een parij hout ging echter ver loren. Het vuur sloeg over op de aan grenzende schoppenmakerij, waarvan het dak voor het grootste gedeelte door brandde. Twee menschen ver brand. Een vreeselijk drama heeft zich gistermiddag tegen half zes afge speeld in de Lindenstraat 27 te Amster dam. De eerste verdieping van dat perceel, een voor- en achterkamer, wordt be woond door het echtpaar Haanappel Kramer. Op een fornuisje in de achter kamer stond een petroleumtoestel. De man, heeft dat petroleumtoestel, toen het nog brandde, bijgevuld met petroleum. Het toestel is daarbij in brand gevlogen en de vlammen deelden zich mede aan de kleeren van den 65-jarigen Haanappel. Zijn 62-jarige vrouw, die erg bijziende is, heeft toen getracht de vlammen te dooven en is daardoor zelf ook in brand geraakt. Toen de brandweer kwam vond zij de twee menschen als een klomp vuur. De man lag bij den gootsteen in de achterka mer. Vermoedelijk heeft hij nog pogingen gedaan om met water de vlammen te doo ven. De vrouw lag bij het raam in de ach terkamer. Beiden waren reeds dood. De brand zelf had zoo goed als niets te betee- kenen. Hier en daar is in de kamer wat geschroeid. Beiden waren alcoholisten. Als de man met jenever thuis kwam, kroop de bijna blinde vrouw het bed uit. Naar de flesch. Gas en electriciteit waren reeds lang af gesneden, omdat er niet betaald werd. Op een petroleumstel, dat in het donkere slaapvertrek stond, kookten zij hun potje. Hoe de slotscène van deze levenstrage die is geweest, zal niemand ooit weten. De twee oude menschen hadden zich op gesloten in hun krot. Toen de buren de vlam uit het achterraam zagen slaan en hulp wilden bieden, moest de deur eerst ingetrapt worden. Zes boerderijen afge brand. Gistermiddag tegen twee uur is door tot nu toe onbekende ooreaak te Lith brand ontstaan, welke spoedig een grooten omvang aannam. De boerderijen van J. van Schijndel, de wed. De Jong, W. van Dijk, J. de Jong en Van Nunen en P. Jansen werden een prooi der vlam men. De plaatselijke brandweer kon te genover deze vuurzee niets uitrichten, zoodat hulp werd gerequireerd uit Oss. De brandweer van deze gemeente was spoedig ter plaatse, doch kon evenmin verhoeden dat de boerderijen tot den grond toe afbrandden. De verzekering dekt de schade slechts gedeeltelijk. EEN STADIUM VAN SOCIALE BENARDHEID? Aan den maaltijd, waaraan de deel nemers van de 154 ste vergadering van de Ned. Mij voor Nijverheid en Handel te Deventer, Zaterdagavond aanzaten, heeft Minister Verschuur enkele opmerkingen gemaakt over den gedruk- ten socialen toestand. Het beangstigende vraagstuk van Rus land in de wereldeconomie zoo zeide hij is op uw vergadering in grooten stijl behandeld. Voor het lot van de ge- heele wereld is wat zich thans in Rus land afspeelt, beslissend. Afgezien van het kleine lichtsignaaltje, dat Amerika uit eigen belang heeft gegeven, is alles somber en ernstig om ons en slechts de zorgende voorzienigheid kan ons staande houden. Thans, evenals in 1914, gaat het om ons behoud; de vrees is gewettigd, dat wij zullen krijgen een stadium van soci ale benardheid, waarop de regeering zich thans reeds ernstig dient voor te bereiden. Niemand is daarvan meer dan de Ne derlandsche regeering overtuigd. Daarom moet albeheerschend zijn de bevordering van de productieve kracht van het volk. De regeering prijst zich ge lukkig, daarbij te kunnen steunen op mannen van gezag, als hier aanwezig, wier geest is gesteld op het algemeen belang, die inzicht hebben in de eischen der werkelijkheid. Protectie aldus vervolgde de minis ter leidt tot desordre en een regeering, die naar buiten slechting der tariefmuren predikt, zal niet naar binnen ze weer mogen optrekken. Slechts moet men rekening houden met. de mogelijkheid van incidenteele verde diging. Ten slotte sprak de minister de hoop uit, dat de regeering steeds zal mo gen rekenen op mannen van zoo uitne mende ervaring en toewijding voor de algemeene zaak, als de Maatschappij on der hare leden telt. Raadslid, dat zijn mond voorbij praatte. De Arr. Rechtbank te Maastricht veroordeelde het lid van den Gemeenteraad van Eysden, F. I-I. M. J., die bij 'n verkoop van een huis, hetwelk de Gemeente wilde koopen, in een café den eventueel te besteden prijs noemde, welke werd vastgesteld in een be sloten vergadering van den Gemeenteraad, tot f 300 boete subs, twee maanden hechte- nisstraf. DE TARWEWET. Eén der felle bestrijders van de Tar- wewet is de heer Mathijsen, lid van het bestuur der S. D. A. P. en redacteur van „Het Volk". Eén der werkelijk deskundigen onder de socialisten, de heer L. H. Mansholt, dient den partijbestuurder in het hoofd orgaan aldus van antwoord: In zijn artikel van 20 Mei over de maat regelen tot uitvoering van de Tarwewet betoogt partijgenoot Matthijsen: le. de de ingevoerde tarwebloem met een prijsverhooging van f 6 per 100 K.G. ter beschikking jran de industrie zal ge steld worden; 2e. dat „uit verschillende mededeelin- gen" mag worden opgemaakt, dat de uitzaai van tarwe dit jaar mogelijk het dubbele zal bedragen van de vorige jaren beteelde oppelvlakten. Beide veronderstellingen zijn volkomen onjuist. Volgens mijn inlichtingen is van ver dubbeling van den uitzaai van tarwe geen sprake. In Zeeland, Limburg, Gelderland en Overijssel is de tarwetelt zelfs met plm. 6000 H.A. ingekrompen. In Drente en Groningen wordt pl.m. 60 pet. meer verbouwd, mede een gevolg hiervan, dat de veenkeloniale boeren, die tevoren geen tarwe verbouwden, in hun radeloosheid zich nu op dezen verbouw toelegden, waardoor voor hen de strijd om het bestaan althans eenigermate wordt verlicht. Over het geheele land gerekend zal de verbouw ongeveer met 17 a 20 pet. toene men en niet met 100 pet., zooals Ma thijsen ons wil doen gelooven. Daar komt nog bij, dat de opbrengst per H.A. waar schijnlijk zat verminderen, door het be langrijk ingekrompen gebruik van kunst mest. Omtrent de exorbitante winsten, die volgens M. importeurs en handelaars zou den maken, won ik het oordeel in van een bevoegd en volkomen betrouowbaar persoon. Na er op te hebben gewezen, dat het systeem Boon-Oud bij nadere bestu deering aanleiding zou geven tot zeer veel knoeierij en controle-maatregelen, wordt mij meegedeeld, dat maatregelen in over weging zijn, waarbij mede in verband met de belangen van het personeel voortzetting van de zaken van genoemde personoen mogelijk zal zijn, doch een ver goeding van f 6 per 100 K.G., zooals die genoemd wordt, wordt „een dwaasheid" genoemd, Ik -betreur het, dat ook ons blad staat in het koor van hen, die kost wat kost, en met behulp van uit de lucht gegrepen veronderstellingen de Tarwewet in discre- diet trachten te brengen. De wet is er. Laat straks de uitwerking er van becri- tiseeren aan de hand van genomen besluiten en op grond van juiste ge gevens, doch laat ons blad zich niet ver der blameeren met sensatie-journalistiek. Kersen-campagne. Uit Eist wordt gemeld: Dank zij het zeer gunstige weer, ver loopt de kersencampagne vlot en kan de pluk van het gewas ononderbroken plaats hebben. In het begin waren de noteerin gen op veilingen en markten vrij hoog, maar sinds eenige dagen zijn de prijzen danig gezakt, zoodat er thans, gezien de hooge prijzen, die op het hout worden gegeven, door pachters van boomgaarden verlies wordt geleden. De vrucht is dit jaar van zeer goede kwaliteit en lekker van smaak. Men hoopt, wanneer er wat meer rijpe kersen aan de markt komen en het rood wat zal zijn verdwenen, dat de prijzen door inlandsche consumptie zullen oploopen. Ook de aardbeien, waarvan groote par tijen ter veilingen komen, zijn laag ge noteerd. De Zeppelin boven Nederland. FRIEDRICHSHAVEN. Het luchtschip de Graf Zeppelin is vanmorgen te 5 u. 35 voor een vlucht naar het Noorden ver trokken. Aan boord bevinden zich 12 pas sagiers, onder wie twee Nederlandsche koopvaardij-officieren, n.l. een inspecteur van de Stoomvaart Mij. Nederland en een van de Rotterdamsche Lloyd. Hun reis houdt verband met het plan om in ver binding met de luchtscheepvaart een ver binding per luchtschip met Neder- landsch-Indië te onderhouden. Hun reis is bedoeld als een studiereis. De vlucht zal langs de kust van Noor wegen tot de Noordkaap gaan. De terug tocht gaat langs de Engelsche kust. De bedoeling is Vrijdag weer in Friedrichs- haven terug te zijn. KEULEN. De Zeppelin is te 10 u. 5 (Amst. tijd) hier gepasseerd en zette koers naar Krefeld. Verder verdween het luchtschip in de richting van de Neder landsche grens. NIJMEGEN. Het luchtschip de Graf Zeppelin vloog te 10 min. voor 12 over de Nederlandsche grens en verscheen later op 300 M. hoogte boven Nijmegen. Het volgde de Waal en verdween in Weste lijke richting. UTRECHT. De Graf Zeppelin vloog te half een boven Utrecht en te 12 u. 35 bo ven Vleuten. ROTTERDAM. De Graf Zeppelin vloog te ongeveer één uur boven Den Haag en verdween te 1 u. 10 via Scheveningen in Westelijke richting. AMSTERDAM. De verwachting, dat de Zeppelin nog boven Amsterdam zou ver schijnen is niet in vervulling gegaan. Van Scheveningen werd in de richting van de Engelsche kust gekoerst. AMSTERDAM.De P.H.A.G.R. is te 5 u. uit Calcutta vertrokken en na een tus- schenlanding te Allahabad te 15 u. 30 te Jodpoer geland. De landbouw en de ulenultvoer. DEN HAAG. Onder de landbouwers, die zich bezig houden met de teelt van uien, bestaat reeds geruimen tijd ont stemming over de uitvoering van de land- bouw-ui'tvoerwet, ten opzichte van uien. De controle op dien uitvoer is opgedragen aan het U.G.B., waarin de landbouwers geen vertegenwoordiging hebben. Aangedrongen is reeds meermalen om het noodige te doen teneinde tot betere regeling te komen. Morgen zal een confe rentie worden gehouden op het Departe ment van Binnenlandsche Zaken en Land bouw. TILBURG. Gisteravond is een dertig jarige vrouw, die het ongeluk had met haar fiets te vallen, door een vracht auto overreden. Ze was onmiddellijk dood en laat een man en drie kinderen achter. Jhr L. van Citiers t Hedenmorgen is in het Gasthuis te Goes op 31-jarigen leeftijd overleden Jhr L. van Citters, burgemeester van Haam stede. De overledene was van 1925-1927 burgemeester van Kortgene en sedert '27 van Haamstede. In beide gemeenten had hij de alge meene achting der burgerij verworven. Hij had een hooge opvatting van zijn ambt en gaf zich met volle toewijding aan zijn taak, wat nog kort geleden bij de opening van het vliegveld te Haam stede bleek. AMSTERDAM. De Indische bediende, die eenigen tijd geleden te De Bilt een vrouw en twee kinderen heeft gedood, is door het Gerechtshof tot 10 jaar ge vangenisstraf veroordeeld. Een drama. LONNEKER. Vanmorgen heeft een 26- jarige jongeman een moordaanslag op zijn vroegere verloofde gepleegd. Hiji vroeg haar te spreken en bracht haar, toen ziji verscheen, verscheidene verwondingen met een scheermes toe. Zjj moest in ern stiger» toestand naar het Ziekennuis te Enschede worden vervoerd. De dader vluchtte, maar meldde zich bij een surveilleerend agent van politie te Enschedé aan. Toen deze hem naar het politiebureau wilde brengen, sprong hij onverwachts onder een auto, die kwam aanrijden. Ook hij moest in zorgwekken- den toestand naar het Ziekenhuis wor den vervoerd. ROERMOND. De Rechtbank heeft he den de spoorwegwachteres uit Blerick, die de boomen van den overweg niet tijdig heeft gesloten, waardoor een autobus door een trein werd gegrepen en vijf personen werden gedood, veroordeeld tot 1 maand hechtenis. Het plan-Hoover. WASHINGTON. Gisteren is een offi- ciëele verklaring uitgegeven, volgens wel ke alle regeeringen, met uitzondering van de Fransche, in principe met het plain van president Hoover hebben ingestemd. Eenige moeilijkheden zijn ontstaan in ver band met de vraag in hoeverre de Fran sche tegenvoorstellen in overeenstemming zijn met den geest van het plan-Hoover. De besprekingen te Parijs worden voort gezet. Deze verkleuring stelt de Fransche regeering verantwoordelijk voor een even tueel uitstel der definitieve beslissing. President Hoover wil blijkbaar de publie ke opinie in 't geweer roepen tegen de ontoegevendheid van Frankrijk. MOSCOU. Hier is een krachtige aard beving opgeteekend, die haar centrum in Japan of de Korilla-eilanden had. Wisselkoersen. Amsterdam, 30 Juni, 2.30 u. Londen 12.091/!.—12.093/i». Parijs 9.73—9.73^. Brussel 34.6234.64. Berlijn 58.9758.99. New-York 2.48H2.48%. Stoomvaart-Mi] Nederland. POELAU LAUT, uitr., p. 27 Perim. TARAKAN, uitr., 29 te Sabang. SALAWATI, uitr., 27 te Sabang. J. P. COEN, thuisr., 28 V. Sabang. SAPAROEA, 29 v. Amst., n. Batavia. Rotterd. Lloyd. SOEKABOEMI, thuisit, 28 v. Gibraltar. KO'IO RADJA, 28 v. Batavia te Rotter dam. DEMPO, uitr., p. 27 Kaap del Armi. NOTA AGOENG, uitr., p. 28 Ouessant. KOTA PINANG, 28 v. Batavia te Soera- baja. INDRAPOERA, thuisr., p. 29 Gibraltar. HOOG WATER. Stand van Woensdag 1 Juli 1931. v.m. n.m. Terneuzen 3.41 4.— Borsselen 3.21 3.40 Breskens en Vlissingen 3.06 3.25 Hoedekenskerke 4.01 4.20 Hansweert 4.21 4.40 Veere 3.31 3.50 Colijnsplaat 3.56 4.15 Goesche Sas 4.51 5.10 Wemeldinge 4.56 5.15 Tholen 5.16 5.35 Zierikzee 4.11 4.30 TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Verwachting tot den avond van 1 Juli: Meest zwakke wind uit Westel. richtin gen in het Noorden, in het Zuiden uil Oostelijke richtingen, licht tot half be wolkt, weinig of geen regen in het Noor den, in het Zuiden droog weer, iets war mer. Stand van hedenmiddag 3 uur: Stand van gistermiddag 768. Licbt op voor fietsers: Woensdag 9 u. 52. Goes, 30 Juni. Eieren p. 100 f3.50, middenpr. p. 25 87,5, winkelprijs 4,5 ct.; boter p. kilo f 1.40, middenpr. p. pond 70 ct., winkel prijs 80 ct. Fabrieksboter 85 ct,, eendeieren f 3.50 p. 100, poeleieren 2,5 ct. ganseieren 8 ct. V. P, Z. Noteering van 30 Juni. Aan voer 25669 eieren. Prijs f 3.80 p. 100 stuks GOES. Veilingen van 29 Juni. Export veiling aardbeien vm, 10.30 u. f 10.80 f 16.30, nm. 3.30 u. f 11.30—f 13.70, nm. 7 uur f 9.10f 11.20; kruisbessen f 3.70 p. 100 K.G. Kleine Veiling: Kruisbessen 2.10, roo- de bessen 25, aardbeien 811, Kersen: Hollanders 3543, Meikersen 30, porse-

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1931 | | pagina 3