I Binnenland. Uit de Provincie. Uitslag Gemeenteraads verkiezingen. Kerknieuws. Telegrammen. Onderwijs Gemengd Nieuws. Land- en Tuinbouw Ingezonden stukken In verband met het ontdekte revo lutionaire complot in Peru zijn overal in het land talrijke personen gearresteerd. Twee en veertig personen werden verban nen naar het eiland San Lorenzo. De staat van beleg blijft voorloopig nog gehandhaafd. RAADSVERKIEZING MIDDELBURG. De Antirevolutionaire candidaten voor de Gteraadsverkiezing zijn: 1. Mr A. A. de Veer. 2. W. A. den Hollander. 3. Mr L. van Andel. 4. J. F. Heemskerk. 5. A. D. LIttooy. 6. Chr. de Bruijn. 7. K. E. Helder. 8. J. W. Kögeler. 9. J. S. Hoek 10. P. I. Roth. STEMT MO. 1 VAN LIJST 2. Comité van economisch verweer. Zaterdag heeft in Den Haag onder lei ding van dr F. E. Posthuma het comité van economisch verweer uit de Neder- landsche land- en tuinbouworganisaties vergaderd. Behalve over de douanepolitiek van Frankrijk werd uitvoerig gesproken over de jongste tariefplannen op landbouwge bied in Duitschland en het door rijksmi nister Schiele bij het Duitsche kabinet in gediende voorstel tot verhooging van het botertarief, waardoor de meestbegunsti- ging in verband met het Duitsch-Finsche handelsverdrag weer in het gedrang zou komen. Het comité zal binnenkort een bijeen komst beleggen met de groepen van im porteurs van belangrijke Duitsche arti kelen, met wie daaromtrent repris overleg is gepleegd. Bond van Chr Bakkerspatroons In Nederland. Het hoofdbestuur van bovengenoemden Bond vergaderde 3 Juni te Zwolle. Beslo ten werd, de 3e algemeene vergadering te houden op Donderdag 10 Sept. in het Gebouw van Chr. Sociale Belangen, Kromme Nieuwe Gracht te Utrecht. In de rnorgenv -ugadering zullen de huishoudelijke zaken worden afgedaan, terwijl in de middagvergadering het ver koopverbod van versch brood zal worden behandeld, waarna al- slot var? de jaar vergadering een opwekkend woord zal worden gesproken, waarvoor een der Utrechtsohe predikanten zal warden uitge- noodigd. Tevens zal aan deze jaarver gadering een broodwedstrijd worden ver bonden, waaraan de leden van dezen Bond kunnen deelnemen. Nog kan worden vermeld, dat met ingang van 15 Juni tot propagandist van den Bond is be noemd dhr H. W. van Altena te Amster dam Faillissement. Door de Recht bank te Middelburg is heden failliet verklaard: J. v. d. Wekken, zonder beroep, te Kou- dekerke. Rechter-commissaris Mr Th. Portheine, rechter. Curator: Mr A. H. Kuipers, advocaat te Middelburg. Korfbal. De uitslagen van de Za terdag j.l. gespeelde seriewedstrijden van Zeevaartschool te Vlissingen, luiden als volgt: 2e klas: C.KW.O.—V.I.O.S 4—1; H.B.S. Mosschen 4—1; C.K.W.O.—H.B.S. 3—1. C.KW.O. Ie pr. medaille Z.KB.; H.B.S. 2e pr. medaille Z.KB. Ie klas: D.O.S.Zeevaartschool 24;; E.L.T.O.D.O.S. 33; Zeevaartschool E.L.T.O. 3—2. Zeevaartschool le pr. Zilveren lauwer krans; E.L.T.O. 2e pr. verguld zilv, me daille. Zomeravondcompetitie Z.K.B. Gespeeld: Zeelandia I—Zeelandia II 9 1, rust 21. Te spelen: Dinsdag 16 dezer: D.O.S. Zeevaartschool, Jobse. Zaterdag 20 dezer, 6 uur te Kloetinge: E.L.T.O.—Zeevaart school, Bruggeman. Vlissingen. Tegen Zaterdag a.s. is aan 117 arbeiders van „De Schelde", uit ver schillende afdeelingen, ontslag aange zegd. Bovendien zijn 80 jongens van de leerschool ontslagen. Hierbij komen nog de zeer velen, welke om de maand of 2 maanden werken. Het begint er somber uit te zien, temeer daar nog meerderen ontslagen zullen worden. Tijdens een kort, doch hevig onweer sloeg gistermiddag de bliksem in een wo ning in bet Tuindorp alhier. De schoor steen werd vernield en de electrische ge leiding getroffen, zoodat de geheele buurt van electrisch licht was verstoken. Per soonlijke ongevallen vonden gelukkig niet plaats. Duizenden mannen, vrouwen en kin deren, die den dag in de duinen doorbrach ten, werden gisteren door 'tonweer ver rast en aanvaardden doornat den terug tocht naar de stad. Goes. Benoemd tot tweede klerk bij het gemeente-gasbedrijf dhr P. B. Kramer alhier. De fitter F. W. Ouwehand, werk zaam bij dit bedrijf, is in gelijke functie benoemd bij de gemeentebedrijven te Maassluis. Zaterdag maakte de Oudheidkun dige Vereen. „De Bevelanden" een excur sie naar Gast. Onder begunstiging van mooi weder arriveerde men te half 10 bij het Gerard Duivelsteen, waar het ge zelschap werd ontvangen door Dr L. van de Werveke, Rijks-archivaris van Gent en Oost-Vlaanderen. Onder diens geleide werd de stad Gent bezocht. Verschillende kerken en musea werden met een bezoek vereerd, o.a. de St Baafskerk en het ,,'s Gravensteen", van welks transen men een fraai gezicht op de stad van Artevelde had. Te 6 uur werd Gent verlaten, nadat de voorzitter der vereeniging, dhr P. G. de Gelleke, Dr v. d. Werveke, namens de excursisten, hartelijk dank had betuigd voor dezen schoonen dag. Zaterdagmiddag vergaderde de Ring Zeeland van den Bond van Chr. Zangvereenigingen in de Melksalon bij Dhr Bustraan. Vertegenwoordigd waren 22 van de 29 aangesloten vereenigitigen. Uit het verslag, dat de secretaris, dhr P Fraanje gaf over het j.l. gehouden Concours en het Zangersfeest der kin derkoren bleek, dat beiden uitnemend geslaagd zijn. Het voornaamste punt der agenda was: bespreking regeling Bondsvergadering, welke volgens besluit D. V. zal gehouden worden te Goes op de Paaschdagen van 1932. Na een uitvoerige gedachten wisseling werd een regelingscommissie van 10 per sonen gevormd. Uit het Ringbestuur Dhr Gusinklo, Fraeoje, van Belle en Fran- Qoys; uit de "Vereenigingen buiten Goes Dhr Kousemaker en Haartsen en vier leden aan te wijzen door de vereeniging „De Lofstem" uit Goes. De rapporten en diploma's van het 1.1. gehouden concours werden uitgereikt. Daarna sluiting. Kruiningen. Zondagavond kwam een motorrijder uit Goes op den korten draai bij dhr Duindam met een te snelle vaart en te korte bocht aangereden, juist toen van de tegenovergestelde richting een auto in de goede bocht passeerde. Zonder aanrijding schoot de motor met zijn be rijder de sloot in. Wonder boven wonder bleek alleen de lantaarn stuk. Berijder en motor hadden geen letsel bekomen. Hoe langjnag men nog zoo hard rijden door Kruiningen? GEMEENTERAADSVERKIEZING GOES. De Antirevolutionaire candidaten voor den Gemeenteraad zijn: 1. Mr J. W. Goedbloed. 2. G. Eek hardt. 3. A. de Lange. 4. Q. Trimpe. 5. J. Laport. 6. W. L. B. J. Dekker. 7. F. C. van Dijke. 8. Mr M. R. Krans. 9. M. de Jonge. 10. J. Donner. STEMT NO. 1 VAN LIJST 3. Zuidzande. Gekozen zijn bij de Ge meenteraadsverkiezing: 1. A. R.: P. Lu- teijn met 42 st. (aftr.). 2. S. D. A. P.: J. de Roij en J. A. de Lijser met resp. 163 en 5 st. 4. Liberaal: J. Risseeuw-de Hullu met 78, I. Luteijn Bouwens met 36, A. J. Lako met 50 en J. J. Perduijn met 21 stemmen (allen aftredend). Er heeft een verschuiving plaats ge had van 2 zetels ten gunste van de S. D. A. P. Bruinisse. De uitslag van de Vrijdag gehouden stemming voor leden van den gemeenteraad alhier is als volgt: Uitgebracht zijn: 1088 geldige stem men. Hierven verkregen: Lijst 1 (A. R.): Johs. J. Wemmers 60; W. van den Berg Dz. 120; W. Haak 8; G. van den Berge Az. 0; Joh. Muller Sz. 6; J. van de Sluis 0; G. J. Hanse 0; L. Zoeter 1; J. G. de Waal Gz. 1; totaal 196 stemmen. Lijst 2 (V. B.): F. D. van Vessem 296 Johs Padmos Fz. 47; Mars. de Koning Thz. 114; Jn. Goudswaard 34; P. L. Kre- pel 18; Johs. van den Berge L. Hz. 5; Jn. de Keijzer 10; P. J. Okkerse 14; B. Capelle 11; totaal 549 stemmen. Lijst 3 (Vrije lijst-Boone): M. Boone 229; M. Hage Az. 5; totaal 234 stemmen. Lijst 4 (St. Geref. P.): K. Geluk 72; L. J. Hoogerheide 16; J. Ronkema 8; Ma- rinus M. Verkammen 4; M. de Waal Jacz. 6; Johs. van den Berge Cz. 1; H. Oker- se Hz. 3; totaal 110 stemmen. Van onwaarde waren 51 stemmen. Gekozen zijn de heeren: W. van den Berg (A. R.) aftr.; F. D. van Vessem en Johs. Padmos Fz., beiden (V. B.) aftr. weth. en Mars. de Koning (V. B.) aftr.; Jn. Goudswaard (V. B.) nieuw lid; M. Boone en M. Hage (Vrije lijst) nieuwe leden. Dhrn Joh. J. Wemmers, aftr. A. R.; Johs. de Waal Cz., aftr. St. Geref. en L. W. M. Elenbaas, aftr. V. B., keeren niet in den Raad terug. De laatste twee kwa men niet op de candidatenlijst voor. De oude Raad bestond uit: 4 V. B., 2 A.R. en 1 St. Geref. De nieuwe Raad zal bestaan uit: 4 V. B., 1 A. R. en 2 Vrije lijst. De A. R. en de Stk. Geref. moeten elk één zetel afstaan aan de vrije lijst-Boone, welke ook de Chr. beginselen is toege daan. Geref. Gemeenten. Tweetal te Meliskerke, W. C. Lamain te Leiden en J. Fraanje te Barneveld. De emeriteering van predi kanten. Ter Particuliere Synode der Geref. Kerken in Groningen stelden De- putaten voor art. 13 K.O. voor, dat voor een predikant, die, voordat hij den veer tigjarigen diensttijd heeft bereikt, doch reeds dertig dienstjaren heeft of den zes tigjarigen leeftijd bereikte, een beroep naar een kleine gemeente aanneemt, even tueel bij diens emeriteering zijn pensioen zal berekend worden naar het traktement dat op het oogenblik van zijn emeritecv ring wordt uitgekeerd door de kerk, die Een instorting. Een aannemer bedolven. AMSTERDAM. Hedenmorgen kwart voor tien hoorden de omwonenden van de op de Keizersgracht staande H. B. S., een hevigen slag, direct gevolgd door een tweeden. Het bleek, dat de vloeren van de le en 2e verdieping en een gedeelte van den achtermuur van het perceel, dat bij de H. B. S. zou worden getrokken, naar beneden waren gekomen. Twintig werklieden waren hier aan het werk, die zich allen in veiligheid konden stellen. Een hunner werd bij de vlucht aan het been gewond. De aannemer Tak werd echter bedolven. Brandweer en politie waren spoedig ter plaatse en trachtten met man en De vorige week werd de Diaconale Conferentie der Geref. Kerken in Zeeland gehouden. Hierboven een foto van de af gevaardigden vóór de Geref. Kerk te Goes. hij het laatst vóór zijn overkomst tot de kleine kerk diende. Dit voorstel werd aangenomen. De Zending op Soemba. De Particuliere Synode der Geref. Kerken in Groningen besloot de Kerk yan Groningen uit te noodigen over te gaan tot de bei- roeping van den Eerw. heer P. J. Luijenr dijk voor den arbeid der Zending op Soemba. Legaat. Wijlen me.j E. Speelman te Pernis heeft gelegateerd aan de Geref. Kerk aldaar f 1000 en aan de diaconie dier kerk eveneens f 1000. Baarland. Gekozen bij de Geref. Kerk tot ouderling dhr D. de Leeuw, zulks in de vacature H. Hoeve. Geslaagd aan de Rijks-Universiteit te Utrecht voor tandarts mej. M. 1 ols te Ierseke. Bij Kon. besluit is benoemd tot schoolopziener van het lager onderwijs in de inspectie Amsterdam de heer J. J. F e r i n g a, hoofd van een lagere school te Amsterdam. Aan de Christelijke Kweekschool te Middelburg slaagden Zaterdag al de 6 mannelijke candidaten voor het onderwij zers-eindexamen, n.l. J. B. van Kesselen, Vlissingen; J. Koppejan, Meliskerke; W. D. J. Lafeber, Middelburg; J. Luteijn, Ga- pinge; M. A. Maas, Vlissingen en J. de Nood, Grijpskerke. Door vallenden boom tak g e d o o d. In de Rotterdamsche Diergaarde is Zondagmiddag een nood lottig ongeval gebeurd. Te ongeveer half- vier wandelde daar 'n 36-jarige verpleeg ster. Door een plotselingen rukwind werd van een grooten boom een zware tak van ongeveer drie meter lengte, afgerukt. De tak viel rechtstandig omlaag en kwam ongelukkigerwijze terecht op het hoofd van de verpleegster. Met een ernstige schedelbreuk werd zij naar het ziekenhuis vervoerd. Bij aankomst was zij reeds over leden. Noodweer boven Heer- I e n. Gisteravond ongeveer 8 uur ont laadde zich boven Heerlen een geweldige wind- en zandhoos, die ongeveer tien mi nuten duurde. Een stofwolk benam in de ze minuten alle uitzicht. Op het dak van het socialistische niipe- ratiegebouw stond een groote lichtrecla me voor de raadsverkiezingen opgesteld, die totaal vernield werd, terwijl eenige ruiten en een glazen dak het mede moes ten ontgelden. Van een huis werd het geheele dak medegenomen; ettelijke ruiten en dakpan nen werden het slachtoffer. Oliefabriek in bra n d. Om streeks 12 uur gisteravond bemerkte een voorbijganger, dat brand was uitgebro ken in de N.V. Oliefabriek „De Toekomst". De brand was ontstaan in de oliekoeken- afdeeling en greep in het zeer brandbare materiaal uiterst snel om zich heen. In minder dan geen tijd stond het geheele één-verdiepingsgebouw in lichterlaaie. De Paratyphus-gevallen in Den Haag. Naar het Corr. Bureau bij informatie aan het militair hospitaal werd medegedeeld, zijn de pa tiënten, die ten gevolge van het eten van geïnfecteerde cRroenvla door paialyphus werden aangetast, \an de gevolgen Jezer ziekte zoo goed als hersteld. macht den aannemer te bevrijden. Dit werk moest onder uiterst gevaarvolle om standigheden worden verricht, daar het dak over de volle lengte ongestut was, en er nu eu dan brokken omlaag vielen. Om 11 uur gaf de brandweer order het opruimingswerk te staken, daar er ern stig gevaar voor instorting dreigde. In de kroonlijst van het dak was een knik van 20 c.M. gekomen. Er was dus groote kans, dat het dak en de voorgevel zouden instorten. De Keizersgracht werd om deze reden afgezet. Van het slachtof fer werd geen toeken van leven gehoord. Er was groote belangstelling van de zijde van het publiek, dat op eenigen afstand het werk gadesloeg. De gevel, dien het Gemeentebestuur gaarne wilde behouden, is feitelijk het eenige deel, wat over is van deze stichting van Jacob van Campen AMSTERDAM. Naar wij vernemen, zal de Nederl. Vereeniging Landverhuizing deze maand worden ontbonden. AMSTERDAM. De oudste inwoner, de heer K. Bloemendaal, is op 100-jarigen leeftijd overleden. APELDOORN. De Koninklijke familie is te 11 u. 15 van het Loo naar Soestdijk vertrokken. APELDOORN. De nieuw benoemde gouverneur-generaal van Oost-Indië, JLr Mr de Jonge, is gisteren ten paleize het Loo door Prins Hendrik in audiëntie ont vangen. DEN HOUT. (N.-Br.). Gisteren waren nabij de brug over het Wilhelminakanaal eenige kinderen aan het spelen. Hierbij geraakte een 4-jarig zoontje van den ca féhouder V. te water en verdronk. ALMELO. Gisteravond is door tot nu toe onbekende oorzaak de boerderij van den landbouwer Hoek te Albergen tot den grond afgebrand. Behalve de inboedel is ook een bedrag van f 300 van een kost ganger verloren gegaan. Verzekering dekt de schade. PARIJS. Naar uit Rouhaix gemeld wordt is er in den toestand daar ter plaatse nog geen verandering gekomen. Het is aan de marechausseetroepen nog niet gelukt de barricaden te ontruimen. Gedurende den nacht was het vrij rustig, maar men vreest voor nieuwe onlusten. SCHEEPSRAMP BIJ ST. NAZAIRE. Circa 400 menschen verdronken. Aan de Fransche Westkust heeft zich gisteren een ontzettende scheepsramp af gespeeld. Een stoomschip, de „St. Philbert", die gisterochtend met 500 passagiers aan boord van Nantes was vertrokken, is op circa 8 K.M. afstand van St. Nazaire door een hevigen storm overvallen en gekap seisd. Voorzoover bekend konden slechts 8 opvarenden worden gered, zoodat ge vreesd moet worden, dat bij de ramp omstreeks 500 personen het leven hebben verloren. De „St. Philherl" was gisterochtend uit Nantes vertrokken voor een excursie near Noirmoutier, waar men om drie uur ir den namiddag arrh eerde. Ongeveer een uur later werd de terugreis aanvaard. Toen de boot zich nabij de de rotsen van Ghateliers bevond, stak een hevige storm op en de passagiois haastten zich allen naar de loefzijde cm daar beschuri'ng te vinden, waardoor het schip ging over lel len. Even later stortte zich een hevige stortzee op het schip, met het noodlottig gevolg, dat het kapseisde. Onmiddellijk na bet bekend worden der jobstijding voeten sleepbooten uit, ten ein de zoo mogelijk nog hulp te kunnen bie den. Een der booten is intusschen terug gekeerd met 3 of 10 overlevenden aan boord. Tevens had de boot een groot aantal lijken van slachtoffers der „St. Philbert" bij zich. PARIJS. Uit Saint-Nazaire wordt na der gemeld, dat het verongelukte pleizier- vaartuig „St. Philbert" op het oogenblik dat de ramp plaats vond ruim 350 perso nen aan boord had. Ongeveer 150 passa giers hadden zich kort te voren uit vrees voor de dreigende lucht, aan land begeven om per trein naar Nantes terug te kee ren. Een van de geredden verklaarde, dat alles zich in enkele minuten afspeelde. De meeste passagiers bevonden zich aan de linksche zijde van de boot om daar be schutting te vinden, toen er plotseling een hooge golf kwam en de boot kapseisde. Er stond zulk een hooge zee, dat een reddingboot eenige malen omsloeg, waar door personen die aanvankelijk gered wa ren, toch nog verongelukten. Toen de storm had uitgewoed dreven tal van lijken tusschen de wrakstukken rond. Hedenmorgen vroeg waren nog niet alle bijzonderheden bekend omtrent het vergaan van de St Philbert. Men schat het aantal omgekomenen nu op 400-440. Er zouden 467 personen aan boord zijn geweest, terwijl het aantal geredden slechts 25 bedraagt. De boulevard te St Nazaire staat zweert van menschen. Men ziet echter weinig meer dan de woeste golven. Dit is de ernstigste scheepsramp, die velen zich hier kunnen herinneren. Noodweer in Engeland en West-Frankrijk. LONDEN. Boven Cheltenham heeft gisteren een hevige storm gewoed, zóó hevig, al» men zich niet herinneren kan. Ruim drie uur Heeft hel zooveel gere gend, dal de Ghell 6 voet boven den nor malen stand steeg en buiten haar oevers trad. Ook boven andere plaatsen van Engeland heeft het noodweer gewoed. Te Salisbury en Birmingham is veel schade aangericht. Voor zoover bekend, zijn tien personen door vallende steenen ernstig gewond. Twee personen werden door den bliksem gedood. Dertig boerenwoningen zijn afge brand. Van de geheele Westkust van Frank rijk komen ook berichten omtrent den hevigen storm die daar heeft gewoed. De storm duurde ongeveer 4 uur. Bij Duinkerken werd een auto met zulk een kracht tegen een muur geslingerd dat de inzittenden werden gedood. De kersen verwachtingen in de Betuwe. Men meldt uit de Betuwe aan de „Telegr.": De prijzen besteed op de ker- senverkoopingen op het hout wijzen er op, dat men dit jaar dure kersen zal moe ten eten. In Oosterhout was de duurste boomgaard f 1725, te Eist, waar de groote verkooping zeer veel belangstelling trok, was de grootste opbrengst van een boom gaard, die van de Ned. Heide Maatschap pij f 940. Er wordt een derde van een vol gewas verwacht. (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie). De Gemeenteraadsverkiezingen op Noord-Beveland. Mijnheer de Redacteur. Gun mij s.v.p. een plaatsje in uw veel gelezen blad naar aanleiding van een stukje aan Herv. kiezers in t Noord-Be- velandsch Advertentieblad van Zaterdag 18 Juni. Daarin wordt toch een oproep gedaan natuurlijk weer met veel onwaarheid, aan de rechtzinnige Herv. kiezers om hun stem uit te brengen op de candidaten der Chr. Hist. Unie, omdat die heeren de be langen der Herv. Kerk het veiligst bewa ren. Voorts moet natuurlijk Dr Kuyper het weer ontgelden, en wordt hem aangewre ven dat hij de Theol. faculteit van de Uni versiteit te Utrecht, waar Herv. predikan ten hun opleiding krijgen in een Geref. wilde omzetten. Dat moet dan gelukkig door Dr de Visser verhoed zijn. Maar hoor wel, kiezers, het is nu zoover toch dat, o gruwel, een man van de Geref. Kerk, prof. Noordtzij, daar aan die Uni versiteit de studenten les geeft in theolo gie. Daar komt dan ook dat groepje Bondspredikanten vandaan, dat Antirevo lutionair stemt en vlak bij de Oud-Geref. staat. (Waar komen dan de vrijz. en so cialistische dominé's vandaan?) Daarom Herv. kiezers, als de Kerk u lief is, stemt met ons Chr. Hist. Mijnheer de Redacteur, tot hiertoe de onzin. Op een vergadering die van Chr. Hist, zijde bij de Statenverkiezing te Co- lijnsplaat werd gehouden, werd ongeveer uit het zelfde vaatje getapt. Het antwoord, dat de Herv. kiezers te Colijnsplaat daarop gegeven hebben, was dit: Het stemmental der Antirevo lutionairen-ging, in vergelijking met 1929 flink vooruit, terwijl dat der Chr. Hist, terugliep. Dit is het beste antwoord dat in zulke omstandigheden gegeven kan worden. Als men nu bedenkt, dat te Wissenkerke en Kamperland nrl van de lijst der Antirevolutionairen is dhr J o h. v. d. Maas, eenmandieeen voor aanstaande plaats in neemt er ook als lid der Herv. Kerk, een sieraad kan genoemd worden, en dat zeer veel geachte leden der Herv. Kerk aldaar An tirevolutionair R,, of de Chr. zijn z.g. te ijv< juist niet bezig deeld te makei de Antirev. ce lid der Her genachtig schr halen, dan hij c de schrijvers dat de leden d Beveland zoo i ales wijs te lat het niets ander Als zij prope| hun candidateq dan niet met Te Wissel één man op on men, dhr Joh plaat zijn de keleien onder e met vuil gesm zelf weten. Eei deeld, kan oc Antirevolutiona, te. De naam va om met veel ve moet te gaan. de twee jaren heeft, getoond, rechte plaats te een slappe rugj voorstel komt, en te handhave den raad aang Staten verworj voor den Raad voorstel te verc rijk wint. Voc geen propagani het burgerlijk teur der Boerei ne Kruis en I andere vereeni| een plaats der links in hem h Voorts is het oj ke kracht, die N.-Beveland be tionair 18 kara Wat C a t s 1 de gemeentera wordt. Dus tro we deze week t ven in de kraal N Aan de ki Een laatste m Dat onze tijd algemeen erken ligt voor een maar toch voc Op Donderc onze geliefd huwd-, Groc| moeder, ELIZABE haar 75sten herdenken. Dat zij nof moge blijver van Hare dar Klein- k| Serooskerke, Zoo de leven, hopeil Ouders, Beb| ouders MARINUS DE SI HELENA D BUS' Donderdag Jarige Echtve denken. Dat zij noi mogen blijve van Hun dan Behuwd- Nisse, 15 Juni Hartelijk danl of bij ons huwt langstelling blf B. P. DAVIDjJ N. J. A. DAV Goes, 15 Juni 1£ Oostsingel 60c Ondergeteeken telijk dank vooj lijke bewijzen vriendschap tijd het overlijden v lijken man JOANIS I ondervonden. Wed. INGE Middelburg, 15 Dokter DE WE zegt vriendelijk die 11 dezer blij belangstelling.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1931 | | pagina 2