Kruisbessenveilingen. mgen enz. Telegrammen. Laatste Berichten. Finantiëele Berichten Marktberichten. Burgerlijke Stand Advertentiën. HENK H. SCHOENMAKER en CO VERSCHELLING. Ockenburghstr. 8 Huize Bloemendaal. geen Kruisbessen overigen, ondersteund door de brandweer, begonnen onmiddellijk met het bevrijden van de slachtoffers. Vier hunner, n.l drie arbeiders en een tienjarig meisje, olie» uit Berlijn, waren echter op slag dood, terwijl negen anderen, waaronder ver scheidene kinderen, zeer zwaar werden gewond; een paar hunner bevinden zich in levensgevaar. Vijftien personen liepen lichte verwondingen op. Uit het onder zoek is reeds gebleken, dat de omgevallen muur geen vaste fundamenten had en op moerasgrond was gebouwd. De talrijke vrachtauto's die voortdurend voorbij het gebouw reden, hadden den muur aan het wankelen gebracht. Vijf menschenen een a u t o t e w a t e r. Maandagmorgen reed een gesloten Chevrolet met twee jonge man nen en twee meisjes langs den Sloter- meerdijk uit de richting Purmerend naar Amsterdam. Dit voertuig werd ingehaald door een onbekend gebleven vrachtauto. De laatste reed den Chevrolet aan. Door den schok geraakte de bestuur der, een 23-jarige landbouwer uit de Beemster, het stuur kwijt, en ging de wa gen van den dijk het Noord-Hollandsch Kanaal in, met zich meesleurend een wielrijder. De bestuurder had de tegenwoordigheid van geest het portier van den wagen open te maken. Hij greep zijn meisje en even daarna ook den tweeden man. Met de redding van het tweede meisje had men meer moeite. Door een schipper werd zij met een haak gered. Zij was reeds bewusteloos. De levensgeesten kon den echter weer opgewekt worden. De dienste goudmijn ter we re 1 d. In de vergadering van aandeel houders van de Robinson Deep-mijn heeft de voorzitter, D. Christophenson, medege deeld, dat de directie besloten heeft om deze reeds diepste mijn van de wereld nog dieper te maken, n.l. 8500 voet. Jo hannesburg ligt 5764 voet boven de zee. De Village Deep-mijn heeft onlangs de record-diepte van 7500 voet bereikt. Zij is nu samengesmolten met de Robinson deep. De schacht zal nu tot 8500 voet wor den gegraven. Wanneer de mijnwerkers op die diepte werken, zullen zij 2736 voet onder den zeespiegel zijn. De heer Christophenson deelde ver der mede, dat het ongeveer 3 jaar zou duren voor dat die diepte bereikt zou worden. Hij verwachtte zelfs een grootere diepte te kunnen bereiken bij verbetering der machinerieën. Het proces der alcohol- smokkelaars. De rechtbank te Brugge heeft uitspraak gedaan in de zaak van acht handelaars uit West- en Oost- Haanderen en den ontvanger der douane rechten te Zeebrugge, allen beschuldigd van 75 vaten alcohol, ieder van 400 liter, onder valsche opgave, via Zeebrugge, uit Nederland te hebben binnengesmokkeld. Van de 75 vaten konden er 14 in beslag worden genomen. De rest heeft men niet teruggevonden. Behalve deze beklaagden was ook nog de firma John P. Best te Antwerpen, ver antwoordelijk gesteld voor een harer be dienden, die in de smokkelzaak betrok ken bleek te zijn. Ter gerechtszitting trok de advokaat van het departement van Fi nanciën, uit naam van de aanleggers, de klacht ten laste van deze firma ech ter in. De beklaagden werden wegens smokkelarij veroordeeld tot straffen gaan de van vier maanden tot een jaar op sluiting en het solidair betalen van 1.396.500 francs schadevergoeding aan den Belgischen Staat een geldboete van frcs 13.965.000. De ontvanger der douane rechten hoorde zich verwijzen tot vier jaar opsluiting terwijl de te Brugge ge vestigde Nederlandsche handelaar Adri- aan de Meester en een persoon uit Mal- deghem bovendien, ieder nog wegens om- kooperij tot twee jaar opsluiting, met on middellijke aanhouding, werden veroor deeld. Verhoogde Werking van denMerapi. Zondagmiddag werd een verhoogde werking van den Merapi geconstateerd. Er werden zeven gloedwol- ken waargenomen in een tijd van vijf kwartier, waarbij een zoo laag, dat de heer Ecoma Versteeg van den Vulcano- logischen Dienst op het punt heeft ge staan om van Goenoeng Gono uit alge meen alarm over het gedreigde gebied te geven. De eerste gloedwolk, welke te 11 uur 31 werd waargenomen, was de grootste van de laatste weken. De afmetingen waren dusdanig, dat op een oogenblik de zon werd verduisterd voor een gezelschap uit Djocja, dat onge veer op duizend meter afstand noordelij ker aanwezig was. De ontwikkeling der krachtig opbruisende wolken ging ge- Paard met een sterk gesis als gevolg van den vulkanischen modderregen. Intus- schen hadden constante lava-afstortingen plaats met doffe slagen, waardoor steenen ep steenen in den bovenloop van het Blongkeng-hoofdravijn werden gestort, dat noordelijker ligt dan het ravijn waar in de gloedwolken eindigden en dat door een hoogen rug daarvan gescheiden is. Financieels moeil ij k h e- d e n. Te Alblasserdam is plotseling over leden de heer G. Ross, secretaris dezer ge meente. De overledene was directeur van het kantoor der Middenstandsbank. Uit een achtergelaten schrijven van den heer Ross valt op te maken, dat er moei lijkheden zijn met genoemde instelling, hen onderzoek naar een en ander wordt °nder leiding van den burgemeester in gesteld. Be overledene was tevens bestuurslid en adviseur van verschillende organisa- ties. i Ronselaars voor het vreemd el ingenlegioen. In den laatsten tijd komt het herhaaldelijk voor, aan de Duitsch-Nederlandsche en aan de Duitsch-Belgische grens dat jonge mannen door onbekende personen verleid worden tot dienstneming bij het Fransche vreemdelingenlegioen. De werfagenten schilderen den dienst en de toestanden in het vreemdelingen legioen in.de mooiste en aantrekkelijkste kleuren. Ook zijn ze zeer royaal met het geld en tracteeren flink op wijn, sigaret ten, enz. Eenige dagen geleden werden enkele jonge mannen uit Aken, nadat stevig ge borreld was, uitgenoodigd tot een auto tocht. Men reed van Lichtenbusch naar Raeren. Onderweg werd nogmaals een café bezocht. Twee hunner vertrouwden het zaakje niet en sloegen op de vlucht. De derde reed mee, doch kon door de autoriteiten uit de handen der werfagen ten bevrijd worden. De bevrijding geschiedde eerst na groote moeite en met een list, daar het slacht offer reeds een schriftelijke verklaring had onderteekend. Een dergelijk geval wordt uit Vaals ge meld. De jongelui waren in een auto ge stapt, omdat de werfagent hun loonend werk in België had bezorgd. Later kwam hij met de waarheid voor den dag. Wat een jongmensch uit Büsbacth (bij Aken) overkwam, is nog wel het vermel den waard. Hij had aan de Duitsch-Fran- sche grens werk gekregen, veel wijn met een hem onbekend persoon gedronken en het contract onderteekend. Toen hij nuchter was, ontwaakte hij in een kazerne. Het gelukte hem te ontko men onder voorwendsel, van zijn vrienden nog afscheid te willen nemen. Na veel wederwaardigheden kwam de verloren zoon in het ouderlijke huis terug. ECONOMISCHE SLAVÊRNIJ IN RUSLAND. De communisten in Rusland en elders juichen. Want Rusland heeft het uitbui tingssysteem van het gehate kapitalisme afgeworpen. De arbeiders zijn niet langer in de macht van de bourgeoisie. Wanneer men evenwel den werkelijken toestand nagaat, zegt de „Nederl.", dan is er geen land, waar de arbeider zulk een economische slaaf is als in Rusland. De dwang, die de Staat thans uitoefent, is veel en veel erger dan de afhankelijk heid van den arbeider tegenover den par ticulieren ondernemer. Ten bewijze daar van een tweetal voorbeelden. In alle kapitalistische landen kent men een behoorlijke werkloosheidsverzekering. Daardoor heeft de arbeider een zekere mate van vrijheid of hij een bepaalde be trekking wil aanvaarden. De werkloos- heidsuitkeering stelt hem in staat naar anderen passenden arbeid uit te zien. Geheel anders in Rusland. In 1930 is de werkloosheidsverzekering afgeschaft. De staat wijst iederen werklooze aan, welken arbeid hij moet verrichten. Wie zich daartegen verzet, wordt voor den tijd van zes maanden van allen arbeid uitgesloten en daarmede aan den honger prijsgege ven. Men moet dus wel blindelings ge hoorzamen. Ziehier een nieuwe vorm van slavernij. Een tweede voorbeeld. In alle kapitalistische landen is de le vensstandaard der arbeiders in de laatste halve eeuw gestegen. Ook thans is die lijn nog stijgende. In Rusland daarentegen is de levens standaard laag. Men heeft gebrek aan ka pitaal. Om dat te verkrijgen wordt niet minder dan 30 pet. van het geheele volks inkomen jaarlijks opgelegd! De productie moet bevorderd. Maar voor het verbruik blijft daardoor veel te weinig over. De communisten verdedigen steeds het recht van den arbeider op zijn volle arbeids- opbrengst. Hier wordt den arbeider bijna één derde van die opbrengst onthouden! Men ziet waartoe theoretische verdwa zing kan voeren. Onder het motto van „vrijheid" wordt in werkelijkheid een er gerlijke onderdrukking toegepast. AMSTERDAM. Op den Overtoom is he denmorgen een ernstig ongeluk voorgeko men. Terwijl een 26-jarige juffrouw ach ter een tram vandaan kwam, werd zij door een passeerende auto gegrepen. Met een ernstige hersenschudding en gebro ken beenen werd zij naar het ziekenhuis overgebracht. GRONINGEN. Op de spoorlijn Gronin genWinsum heeft men gisteren even voor de trein passeerde, nabij „De Hoog te" stukken ijzer op de rails gevonden. Waren deze voorwerpen niet tijdig ont dekt, dan zou een ramp niet zijn uitge bleven. Bij een ingesteld onderzoek bleek, dat eenige jongens van pl.m. 12 jaar uit baldadigheid de stukken ijzer op de rails hadden gelegd. Door de politie is proces verbaal opgemaakt. GRONINGEN. Een tweetal jongens van 12 en 15 jaar die de vorige week uit de ouderlijke woning waren weggeloopen zijn te Zwolle aangehouden. Gebleken is dat zij zich in de afgeloopen dagen aan tal van diefstallen hebben schuldig ge maakt. VELDHOVEN. Een 3-jarig dochtertje van de fam. S. is door een passeerende tram overreden. Beide beenen werden af gereden. Het kind is overleden. Hevig onweer In verschillende plaatsen. 1 NIJMEGEN. Hedenmorgen woedde er een hevig onweer boven het Rijngebied tusschen Milligen en Emmerik, Te Milli- gen is een dubbel woonhuis tot den grond afgebrand. In de Duitsche dorpen in de omgeving zijn eveneens verschillende wo ningen door den bliksem getroffen en verbrand. Hier werd echter door het on weer geen schade aangericht. WINSCHOTEN. Gedurende een hevig onweer sloeg hedenmorgen te elf uur de bliksem in den toren van het stadhuis. In de spits werd een gat geslagen, ter wijl het electrische torenuurwerk defect geraakte. Belangrijke schade werd ech ter niet aangericht. SLEEN (Dr.). In het dorpje Enn in deze gemeente is hedenmorgen tijdens een zwaar onweer, de bliksem geslagen in een boerderij, die een prooi der vlam men werd. Van den inboedel kon niets worden gered. Drie koeien, een paar var kens en een groot aantal kippen kwamen in de vlammen om. BUINEN. Gedurende het hevige on weer, dat hier vanmorgen woedde werd een boerderij door den bliksem getroffen. De boerderij geraakte in brand. Al spoe dig sloegen de vlammen over naar een nabijgelegen boerderij, die eveneens in de vlammen opging. Er zijn o.a. vier koeien, 20 varkens en een aantal kippen ver brand. HENGELO. Hier woedde hedenmorgen een kort maar hevig onweer, vergezeld van zware slagregens. In een minimum van tijd stonden verschillende laaggele gen straten onder water. Bij het postkan toor stond het water meer dan 15 c.M. hoog. Een man door den bliksem gedood. HELMOND. Gedurende het hevige on weer dat hier woeddesloeg de bliksem in de boerderij van den landbouwer P. v. d. W. De landbouwer en diens vrouw dia in de keuken zaten, werden getrof fen. De man, vader van drie kinderen, was op slag dood. De vrouw was bewus teloos, maar bleek niet ernstig getroffen. De materiëele schade is gering. AMSTERDAM. Op 7 October werd een 15-jarige loopjongen van zijn geldtasoh waarin een bedrag van f13.000 beroofd. Vermoed werd, dat hem dit bedrag in een fietsenbergplaats was afhandig ge maakt. De fietsenhersteller stond heden met twee medeplichtigen terecht. De laat sten werden vrijgesproken. De rijwiel-her steller werd overeenkomstig den eisch veroordeeld tot 2 jaren gev. straf. PARIJS. Na afloop van den Minister raad van hedenmorgen werd officieel me degedeeld, dat Briand op aandringen van het geheele kabinet zijn genomen besluit om als Minister van Éuitenlandsche Za ken af te treden, heeft herroepen. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. rr Verwachting: Zwakke tot matige wind uit Noordelijke tot Oostelijke richtingen, zwaar bewolkt met tijdelijke opklaringen, waarschijnlijk nog onweersbuien, aanvan kelijk koeler. Het Zeeuwsch Comité voor Armenië „Philadelphia". Dit Comité houdt vandaag zijn jaar vergadering in de „Prins van Oranje" te Goes. De presidente, Mej. J. J. Donner, opent om ongeveer kwart over elf uur de ver- gad. gaat voor in^gebed, leest voor Ef. 3 14 tot einde en spreekt een woord van wel kom daarbij inzonderheid gedenkende den voorz. van het Ned. Com. A. C. O. Baron van Boetselaer, Mej. de Witte en den Secr. Dr Berron* de Dir. der „Action Chrétienne en Oriënt", welke uit Straats burg was overgekomen. Verder wijst de presidente op het werk door de verschil lende afdeelingen gezamenlijk verricht, bepaalt de aanwezigen bij den arbeid voor Armenië, welke hoofdzakelijk door vrouwen geschiedt en verwijst in dit ver band naar Ex. 35 25 waar over het werk der vrouwen gesproken wordt, welke ar beidden aan de kleeden voor den taber nakel. Moge het later gezegd kunnen worden: vele Zeeuwsche vrouwen wier hart be wogen was door barmhartigheid, spon nen draden van barmhartigheid tot heil van het Armeensche volk. Hierop volgen notulen, jaarverslag en financiëel verslag, welke door Mej. v. d. Bosch worden uitgebracht. Uit het jaar verslag blijkt, dat niettegenstaande de malaise, den arbeid der afdeelingen goe den voortgang heeft gehad. Het aantal afdeelingen steeg met 4, n.l. Middelburg, Vlissingen, St.-Laurens en Oudelande, tot 59, terwijl Groede werd opgeheven. Regelmatig wordt maandelijks f340 overgemaakt voor de instandhouding der 4 vrijbedden. Ook het onderhouden der 2 pleegkinderen wordt voortgezet Ook is dezen winter voor kleeding gezorgd en voor een matras, welke nog in de barak ontbrak. Uit het financiëel ver slag blijkt, dat dit jaar de ontvangsten toenamen en stegen met een bedrag van f 1255.93 en bedroegen f 6640.06. Totaal ontvangsten bedroegen f10623.74, hierin is begrepen goed saldo vorig jaar, terug betaalde voorschot voor handwerken door Mej. Witte. Beide verslagen worden goed gekeurd. De presidente doet namens het bestuur het voorstel om gezien de gunstige staat der kas f 1000 te schenken voor den bouw van een Evangslisatlcgebouw te Aleppo en f500 voor den bouw van een herstel lingsoord in de bergen voor T.B.C.-pa- tiënten. Mejuffr. Witte licht deze voorstellen nader toe, wijzende op de noodzakelijk heid van beide gebouwen. Een centraal punt is noodig. Ook Dr Berron spreekt de vergadering toe, welke toespraak vertaald wordt door Mej. Witte. Dr Berron stelt in 't licht de wenschelijkheid om vanuit een Evangelisatielokaal te arbeiden. Ook is de mogelijkheid groot, dat binnenkort eeti Armenische jongeman( welke thans nog in opleiding is in Zwitserland, naar Aleppo zal komen om de evangelisatie onder de Armeniërs, inzonderheid onder de kinderen, ter hand te nemen. Beide voorstellen worden met alge- meene stemmen aangenomen. Mevr. van Dis rapporteert over het nazien der rekening, waarna Mej. v. d. Bosch gedechargeerd wordt voor het ge houden beheer. De presidente benoemt tot leden voor het nazien der rekening, de dames Kool stra en Burger. Verder wordt besloten om het comité uit te breiden met een 2e presidente en 2e secretaresse en daarvoor aan te wijzen de dames Mevr. Nederhand en Duvekot Sparenberg, welke beide bereid zijn in het comité zitting te nemen. De voorz. van het Nederl. Comité der A. C. O., Baron van Boetzelaer, doet mede- deeling, dat het hoofdcomité gaarne Zee land door 2 leden vertegenwoordigd zag en vraagt den dames J. J. Donner en M. S. v. d. Bosch om zitting te nemen in het Nederl. Comité. De vergadering betuigt door applaus haar ingenomen heid met dit besluit. Beide nemen deze benoeming aan. Hierop volgt de rondvraag, waarbij Mej. Witte gelegenheid vindt om te danken voor de ontvangen goederen en tevens te vragen om zoo het mogelijk is, de goederen tijdig aan haar toe te zenden, zoodat de kisten in de eerste helft van October door haar verzonden kunnen worden naar Aleppo. Hierop wordt gepauzeerd en aan een gemeenschappelijke koffietafel plaats ge nomen, welke voorgezeten werd door Ds Burger van N.- en St.-Joosland. De collecte aan tafel gehouden, bracht ruim f40 op. De firma Van Nelle zorgde op zeer royale wijze voor de koffie, zoowel gedu rende den maaltijd als 's morgens bij het binnenkomen der verschillende afdeelin gen. Het tentoongestelde Armeensch handwerk trok veler belangstelling. Er werd reeds heel wat verkocht. Na de pauze spreekt Dr Berron te Graffenstaden bij Straatsburg, directeur der „Action Chrétienne en Orient" over het onderwerp „Hoe ik de Armeniërs leer de liefhebben", welke rede door mej. G. de Witte te Utrecht vertaald wordt. (Slot völgt.) Wisselkoersen. Amsterdam, 27 Mei, 2.30 u. Londen 12.09*/ib—12.09<7ie. Parijs 9.739.74. Brussel 34.6334.64. Berlijn 59.0459.05. New-York 2.48%2.48%. BOTER EN MARGARINE. Het verbruik van natuurboter is gedu rende de laatste jaren blijkens publi caties van het Centraal Bureau voor de Statistiek maar zeer weinig veranderd, gerekend per hoofd der bevolking. Het jaar 1930 is daar een uitzondering op. Immers bet boterverbruik is met ruim 10 pet. gestegen. Daartegenover is het merkwaardig te zien, dat het margarineverbruik jaar in jaar uit (sinds 1922) is toegenomen tot 1930, in welk jaar plotseling eenige da ling intreedt. Het is zeer waarschijnlijk, dat bij een en ander de prijs een zeer voorname rol heeft gespeeld. De margarineprijs wij hebben daar ai eerder op gewezen heeft zich eenige jaren onveranderd gehandhaafd; natuur boter daalde in 1930 sterk en de prijzen van andere vetten, als vetspek en reuzel gingen eveneens naar beneden. Het verbruik van margarine heeft zich onder deze omstandigheden niet kunnen handhaven. We willen een en ander doen zien door de volgende vergelijking bij ver bruik per hoofd der bevolking. Margarine Natuurboter 1921 5.8 6.3 1922 5.4 6.6 1925 7.4 5.6 1926 7.4 5.8 1929 9.2 5.9 1930 8.9 6.5 Intusschen is het Margarineconcern met een „nieuw" lees goedkooper artikel op de markt gekomen, om daar mee waarschijnlijk het verloren terrein weer te herwinnen. behoorende deels fat de werkea vaa hert Kanaal van Terneuzea en kamende ove rigens ten laste van het wegenfonds. Ra- mtng f18.000, Inschrijvers: J. P. de Vos, Terneuzen f12.480; J. A. Meertens, Hoek f 12,480; J. H. van de Ven, Vlissingen, f12.460; R. Verschelling, Terneuzen i 12.800; Is. Adriaanssens, Terneuzen f 11.960; J. de Bree Fzn, Terneuzen 'f 11.860; L. J. G. van de Ven, Koudekerke en M. Wandel, Schoondijke f 11.797; G. A. van der Straa- ten, Terneuzen f 11.600; Jos. de Maegt, Hontenisse f 11.241. B. het maken van fundeeringen en bij komende werken ten behoeve van een dubbel draaibrugje over het buitenhoofd van de middenschutsluis te Terneuzen. Raming 13200. Eenige inschrijver de heer G. A. van der Straaten, Terneuzen voor f 2875. Zierikzee. Het dagelijksch bestuur van het waterschap Schouwen heeft alhier aanbesteed het uitvoeren van zink- en stortwerken aan het district Scharendij- ke. Laagste inschrijfster de N. V. Mij. tot Expl. van Baggermateriaal te Dordrecht, met f 71.778, aan wie het werk is gegund Middelburg. De hoofdingenieur-directeur van den rijks waterstaat heeft heden aan. besteed: A. het uitvoeren van bestratingswen ken aan den Rijksweg van GoesHoede- kenskerke—Terneuzen—Sas van Gent- grens, gedeelte TerneuzenBelgische grens, alsmede aan langs het Kanaal van Terneuzen gelegen los- en opslagplaatsen «en on ander met bijkomende werken, GOES. Veiling van 26 Mei. Tomaten 90, princesseboonen 8098, spinazie 58, idem uitschot 1, postelein 1117, aard appelen groote 6.707, idem poters 1.90 2.60, aardbeien 2383 gld., alles per 100 k.g.; aardbeien 0.301.40, bloemkool Ie soort 1623, lie 1018, Ille en uit schot 6—12, kropsla 35.10, idem uit schot 0.201.20, witte komkommers 9 18, groene idem 911, kipeieren 3.20 3.80, violenplanten 1.40 gld. alles per 100 stuks; Bloemen: Primula's 16 gld p. 100 pot; seringen 2, rozen 16, lathyrus 1, wor telen 718, radijs 11.20, rhabarber 2.50 3.10 gld. alles p. 100 bos. KAPELLE-BIEZELINGE. Kleine vel ling van 26 Mei 1931 (10 uur v.m.): Bloemkool 315, Aardbeien 2060, Gla diolen 14 gld., alles per 100 stuks. Aard beien 5566, Spinazie 35 gld., beiden per 100 K.G. Sjalotten 0.90, Rhabarber 2.30 gld. per 100 bos. Kropsla 4,50 gld. per 100 krop. Op de gisteren in het Veilingslokaal Warmoezierstraat 37-39 te Rotterdam ge houden veiling werden de volgende prij zen besteed: Kipeieren f2.95f4.55, Eendeieren f 3.15f 3.70. Aanv. 200.000 stuks. MIDDELBURG. Bevallen: J. Matthijsse, geb. Vermeulen, d.; J. A. C. van Op>- dorp, geb. van Miert, d.; G. Corbijn, geb. Boot, d. Overleden: J. Ingelse, 73 jr, geh. met J. Meertens; C. Brouwer, 80 jr, wed. H. Jongepier. Huw. aangifte: G. F. de Roojj, 24 jr en J. M. C. de Koster 27 jr. Gehuwd: J. P. Houterman, 29 jr en E. S. T. Kaan 20 jr; J. van Wijtek 29 jr en' E. A. van Kalkeren 23 jr; L. Vader 23 jr en A. Jobse 24 jr; P. Vogel 25 jr en F. C. K. Adriaansen 24 jr. In plaats van kaarten. Verloofd: AREND DE ZOETE en SUUS VERSCHELLING. Wilhelminastraat 109 Huize Bloemendaal. Loosduinen, 25 Mei '31, De Heer en Mevrouw EI) KEN SLUYTERS—LODDER geven met blijdschap kennis van de geboorte eener dochter. Ellewoutsdijk, 25 Mei 1931. Tijdelijk villa „Elisabeth", Parkweg, 's-Gravenhage. Voor de vele bewijzen VBn be langstelling, ontvangen bij gelegenheid van de herdenking van mijn 80sten geboortedag, betuig ik, mede namens mijn familie, onzen hartelijken dank. T. HOVESTADT. Middelburg, 27 Mei 1931. Door de bi) de Prov. Comm. uit de veilingen In Zeeland aangesloten veilingen werd besloten te vellen In baaltjes vóór DJNSDAG 2 JUNI. Tot dien datum aanvoer In ohlpa. Nadere Inllohtlngei), bl) de versohlllende veilingen.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1931 | | pagina 3