steeds toonaangevend Uit de Provincie Kerknieuws. Telegrammen. Rechtzaken Onderwijs Leestafel. fllloop, Aanbestedingen, Verkoopinyen enz. Marktberichten. Advertentiën. bied 'bij het afleggen van examens werd toegestaan, opnieuw verwarring op dit terrein zal ontstaan? Welke maatregelen denkt de minister te nemen, om, zoo mogelijk, grootere ver warring te voorkomen? DE 'sGRAVENPOLDERSCHE KWESTIE. Naar wij vernemen heeft de Kroon het beroep van den Gemeenteraad van 's Gra venpolder tegen de beslissing van Gedepu teerde Staten van Zeeland in de bekende zaak betreffende het veldwachterssalaris ongegrond verklaard. Middelburg. Sedert enkele dagen is men bezig het steenwerk van den gevel van het Oost-Indisch Huis aan de zijde van de Rotterdamsche Kade af te bran den; alleen de verf van den steen mag worden afgebrand, en de schilder, die daar hedenmorgen aan den linker boven hoek mede bezig was, hield zich stipt aan de voorwaarde van het houtwerk af te olijven; toch heeft juist op den hoek een wegspringende vonk zich medege deeld aan een vermolmd stuk hout, dat aan het smeulen raakte. Toen de schilder dit ontdekte is zoo spoedig mogelijk de politie gewaarschuwd en door het wegbreken van een console en het gebruik van een minimax is erger voorkomen. Niettegenstaande de grootste voorzichtigheid is weer bewezen, dat dit werk gevaarlijk blijft. Vlissingen. Door de Antirev. kiesver- eeniging is de candidatenlijst voor den gemeenteraad als volgt samengesteld: 1. P. G. Laernoes, 2. H. Gh. V. Sorel, 3. G. van Westen, 4. Ph. J. Woltering, 5. J. Marijs, 6. J. Baarschers, 7. J. de Bruij- ne, 8. L. de Nooijer, 9. J. L. de Wit, 10, P. A. Sommeijer, 11 G. de Zwiart. Deslapteaan„deScheld e". Nog voortdurend worden aan de Kon. Maatsch. „de Schelde" te Vlissingen ar beiders uit verschillende afdeelingen ont slagen. Thans is weer aan ruim 20 werk lieden uit de timmerfabriek ontslag aan gezegd. Ook het aantal om de maand werken den neemt nog toe. Kloetinge. Loop der bevolking over de maand April 1931. Ingekomen: P. A. de Dreu, pakhuis knecht, en gezin, Peperstraat A 193. Neoltje Huissoon, Wed. J. Dekker, zon der beroep, en gezin, Monnikendijk D 82. A. G. van Wijk, schoenmaker, Nieuwstr. A 104. Sa. de Jager, geh. met J. Schip per, Abbekinderen G 77. J. Louisse, fruit- kweekersknecht. A. J. Herrebout, land arbeider, Kapelsche weg D 90. Vertrokken: Ja. Kesselaar, dienstbode, naar Goes, Westwal 22. Na. Hooiveld, dienstbode, naar Amsterdam, Jan van Eijkstraat 6. J. J. de Boe, landarbeider, naar Pijnacker, Emmastraat D 7. P. R. Claus, zonder beroep, naar Wassenberg (Duitschland). Aa. Grimminck, dienst bode, naar Breukelen. Ja. Remijnse, dienstbode, naar 's-Heerenhoek. Aa. Ruissen, dienstbode, naar Kattendijke A 110. J. van Fraassen, zonder beroep, n. Goes, Voorstad 18. 's-Gravenpolder. Gisteravond werd in de Geref. Kerk alhier een vergadering ge houden van Antirevolutionaire kiezers. De vergadering stond onder leiding van den heer Mr P. A. Schwartz, voor zitter van de Centrale A. R. Kiesvereeni- ging, die in zijn openingswoord de wen- schelijkheid van organisatie betoogde en de aanwezigen opwekte over te gaan tot de oprichting van een A. R. Kiesvereeni ging. Nadat ook de heer R. Zuidema van Goes een kort woord had gesproken en mede het nut van organisatie in het licht had gesteld, werd tot de oprichting van een A. R. Kiesvereeniging besloten. Bijna alle aanwezigen traden als lid toe. Tot voorzitter werd gekozen de heer Ch. G. Verhulst. De heer W. de Schipper zal zich voorloopig met het secretariaat be lasten. Besloten werd, dat de vereeniging zich zal aansluiten bij het Centraal Comité van A. R. Kiesvereenigingen. Vervolgens werd nog gesproken over de a.s. Gemeenteraadsverkiezingen. Een viertal candidaten zullen worden ge steld. Als no. 1 werd op de lijst geplaatst de heer Gh. G. Verhulst (aftr.) en als no. 2 de heer P. Dekker. Over de volgende plaatsen zal nog nader overleg worden gepleegd. Met het oog op bet reeds vergevor derde uur, werd, nadat nog enkele punten de gemeentepolitiek betreffende, in het kort waren besproken, de vergadering ge sloten. De heer Schwartz en Zuidema ver klaarden zich bereid in het volgende ver gader-seizoen voor de Kiesvereeniging op te treden. De 'heer Schwartz sprak nog een kort slotwoord, waarin hij1 zijn blijdschap .uit sprak over het totstandkomen van deze vereeniging en haar bij haren aTbeid des Heeren zegen toewenschte. De heer Ver hulst bracht dank voor de verleende hulp en daarna eindigde de heer Zuidema met dankzegging. Meliskerke. Alhier vergaderde de Land- bouwvereen. Mededeeling werd gedaan, dat het bestuur aan 'net Polderbestuur schriftelijk gevraagd had de zandput te Valkenisse wederom open te stellen voor ingezetenen van Meliskerke, tot het ha len van zand voor wegen voetpaden en ge bouwen. Besproken werd ook het invullen van O O het nieuwe belastingbiljet voor inkomen en vermogen. Prijzen werden genoemd zoowel van landerijen als van levende ha ve. Besloten werd om via de Z. L. M. bij de Centrale Organisatie er op aan te dringen, stelling te nemen tegen de nog vaak geldende hoogconjuctuurprijzen van verschillende industrieele producten wel ke de landbouw noodig heeft; in het bij zonder van diverse machines welke ge bruikt worden in den akkerbouw en de zuivelbereiding. Momenteel wordt niets gekocht, vooral omdat de prijzen nog niets verlaagd zijn. De vergadering was goed bezocht. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Sellingen, J. G. van der Burgt te Giethoorn. Aangenomen naar Pijnacker, Th. G. Tonnon te Hoogmade. Bedankt voor Woubrugge, Th. G. Ton non te Hoogmade. Voor Nieuw-Lekker- land, J. Lekkerkerker te Molenaarsgraaf. Geref. Kerken. Beroepen te Lochem en Barchem, J. Kapteijn, cand. te Almelo. Chr. Geref. Kerk. Bedankt voor Vlaardingen, J. W. van Ree te Barendrecht. Baptisten Gemeenten. Aangenomen naar Siddeburen, W. M. Roest te Delfzijl. waarvan wij den inhoud hier laten vol gen: Hoofdartikel: „Zie Ik ben met u". In drukken Hoofdredacteur: In de voetstap- pen van Moeder. Geschilderd portret „Prinses Juliana". Lente in de haven. „Molen bij Voorschoten", ets van H. E. Roodenburg. De Schepping, door A. No- rel-Straatsma. Lentelied, muziek van J. F. 'lierie. Houtsnede van Han Krug. i Vaderlandsche havens, door H. J. v. d. Munnik. Het stadstuintje, door Mevrouw Kuyper-van Oordt. Levenswaarde, Ge dicht van H. W. Aalders. Als de Ribes bloeit...., door A. L. van Hulzen met illustratie. Bloedreiniging in het voorjaar, door Dr. J. Voorhoeve. Een koninklijk woord, door A. J. Drewes. Die Staatsfor- men Europas nach der spanischen Revo lution. Overzicht. Zit recht, door A. Luk- kien. Gedachte-Zwanen, door A. J. L. Looyen. Referendum over „De Nieuwe Spelling". Kunstbijlage in vierkleuren druk naar een schilderij van J. van Vuu- ren: „Schaapskooi op de Veluwe". Dit nummer, waarin geen vervolgstuk ken zijn opgenomen, is afzonderlijk ver krijgbaar gesteld. Uitgeefster is de firma La Rivière en Voorhoeve, Brink, Zwolle. Overtr. Veewet, W. du B., 29 j., vracht rijder te Breskens. Vernietiging van het vonnis van den Kantonrechter. Vrij spraak. Overtreding Politieverordening Terneu- zen, M. v. F., 57 j. koopman te Middel burg. Bevestiging van het vonnis waarvan hooger beroep f 3 of 1 d. Oplichting, P. B., 43 j., brillenkoop- man te Bergen op Zoom, 1 mnd. gevan genisstraf. Beroepbaar Het Prov. Kerk bestuur van Drente heeft tot de Evange liebediening in de Ned. Herv. Kerk toe gelaten den heer II. D. Molenaar, tlieol. cand. aan de Rijksuniversiteit te Utrecht, wonende te Arnhem, Sweerts de Landas- straat 14. Emeritaat. Aan Ds D. K. Wie- lenga te Diemen heeft de classis Amster dam van de Geref. Kerken, eervol eme ritaat verleend om gezondheidsredenen. Hooger Onderwijs. Benoemd tot gewoon hoogleeraar in de faculteit der letteren en wijsbegeerte aan de rijks universiteit te Groningen om onderwijs te geven in de Dui'tsche letterkunde van de middeleeuwen en van den nieuwen tijd dr T. C. van Stocki'.m, thans lector aan die universiteit. Hoofdinspecteur Rienks b 1 ij f t. De heer A. Rienks, hoofdinspec teur van het Onderwijs te Den Haag, was voornemens met pensioen te gaan, aange zien hij den daartoe gerechtigden leeftijd heeft bereikt. Het Departement van Onderwijs stelt echter in verband met aanhangige plan nen met ons onderwijs zooveel prijs op zijn aanblijven, dat hij van zijn voor nemen heeft afgezien. Eigenaardige toestanden. Een inzender van het „Utr. Dagblad" schrijft: „Op de O. L. scholen te Zuilen werd aan de kinderen medegedeeld, dat zij, die op 1 Mei a.s. vrij wilden hebben, een briefje van de ouders mee moesten bren gen. Dit komt mij toch zeer vreemd voor aangezien over den verjaardag van Prin ses Juliana (30 April) geen woord werd gerept en geen vrijaf werd gegeven." De redactie van het „U. D." teekent daarbij aan: „Wij begrijpen het wel. Het wordt tegenwoordig tot zelfs door de Overheden van kleine gemeenten ondersteld, dat ieder sociaal-democraat is, dus dat de belangstelling voor de 1 Mei-viering groot zal zijn. Belangstelling voor zooiets ouderwetsch als nationaal gevoel en vor stenhuis wordt niet verwacht. Wij moeten maar goed voet geven aan het protserige roode machtsbewust zijn en andere overtuigingen behoedzaam wegmoffelen, dan zijn wij als overheden bekwaam." Nederland en Oranje, offi cieel orgaan van het Verband van Anti revolutionaire Propagandaclubs in Ne derland. Het April-nummer van dit or gaan begint met een herdenking van Ds J. Sybesma sinds 1909 bestuurslid van den Bond van A.R. Propagandaclubs. Verder volgt een schema ter bestudeering van het onderwerp. „Overheid en Zen ding" door Ds Sybesma kort voor zijn sterven geschreven. Mr J. W. Noteboom geeft voorts het eerste gedeelte van een bijdrage over Zondagsrust. In het voor de A. R. J. A. bestemde gedeelte geeft Mr G. Beekenkamp een studieschets over het Fascisme. Timotheus. Lentenummer. De uitgeefster van het reeds in breeden Ifiring bekende weekblad „Timotheus" laat niets onbeproefd wat er toe strekken kan om de aantrekkelijkheid van dit blad te ver- hoogen. Zoo werd b.v. den laatsten tijd herhaaldelijk een reproductie van een houtsnede van den bekenden kunstenaar Joh. Melse te Goes opgenomen, wat zeker door velen zal zijn gewaardeerd. En thans werden de abonné's ver rast door een prachtig Lentenummer, Rechtbank te Middelburg. Door de Rechtbank te Middelburg wer den heden de navolgende strafzaken be- j handeld: De Ambtenaar van het O.- M. bij het Kantongerecht te Terneuzen was in hoo ger beroep gekomen tegen een vonnis van den Kantonrechter, waarbij Ph. A. K., 49 jaar, autoverhuurder te Zaamslag werd vrijgesproken van de hem ten laste gelegde overtreding van de Motor- en Rij- I wiel wet. Verdachte zou n.l. op 21 Jan. 1.1. te Sas van Ge als bestuurder van een auto gereden hebben over de West kade, terwijl hij onder den invloed van sterken drank verkeerde, en vervolgens met een der wielen in aanraking zijn ge komen met een meerpaal, tengevolge waarvan hij met zijn auto in het kanaal terecht kwam. De Ambtenaar vorderde destijds 14 d. h. en ontzegging van de be voegdheid om motorrijtuigen te besturen voor den tijd van 1 jaar. Eisch: vernieti ging van het vonnis van den Kanton rechter. Vrijspraak, j J. K., 29 jaar, landbouwer te Axel, was in hooger berpep gekomen tegen een vonnis van den Kantonrechter te Ter- neuzen, waarbij hij wegens overtreding j van de Jachtwet (jagen op een met een Zondag gelijk gestelden dag) werd ver oordeeld tot een geldboete van f 1 of 1 d. en verbeurdverklaring van het niet in beslag genomen jachtgeweer of f 20 of 5 d. Eisch: bevestiging van het vonnis waar van hooger beroep. A. S., 25 j., chauffeur te Ierseke, was in hooger beroep gekomen tegen een vonnis van den Kantonrechter te Goes, waarbij hij wegens overtreding van de Motor- en Rijwielwet werd veroordeeld tot een geld boete van f 10 of 10 d. Eisch: bevestiging van het vonnis waarvan hooger beroep. De Ambtenaar van het O. M. bij het Kantongerecht te Terneuzen was in hoo ger beroep gekomen tegen een vonnis van den Kantonrechter, waarbij P. E., 41 jaar, werkman te Watervliet, werd vrij gesproken van de hem ten laste gelegde overtreding van het Provinciaal Regle ment op de Wegen en Voetpaden in Zee land. Eisch: vernietiging van het vonnis van den Kantonrechter; ontslag van rechtsvervolging. E. L., 31 jaar, koopman te St Laureyns, verdacht van poging tot diefstal te St Kruis op 1 Jan. 1.1. bij den caféhouder Blondeel, aldaar. Eisch: 4 mnd. gev. str. J. de J., 48 jaar, landbouwer te Haam stede, verdacht dat hij, na op 19 Jan. 1.1. door de Rechtbank te Middelburg te zijn failliet verklaard, een hoeveelheid goederen, huisraad, aan den boedel heeft onttrokken en deze goederen niet aan den curator heeft verantwoord, toen deze be zig was met de boedelbeschrijving, en op een vraag van den curator aan verdach te, of hij niets meer had te verantwoor den, daarop ontkennend heeft geantwoord Eisch: 4 mnd. gev. str. Uitspraak 18 Mei a.s. Poging tot moord op zijn vrouw. De Rechtbank te Middelburg deed he den vervroegd uitspraak in de zaak van den 34-jarigen koster B. te Ovezande, in 1 voorarrest te Middelburg, die Vrijdag 1 dezer terecht stond als verdacht van po ging tot moord op zijn echtgenoote, ge pleegd te Ovezande in den avond van 5 Febr. 1.1. De Rechtbank achtte het aan verdachte ten laste gelegde niet bewezen, en sprak hem vrij, tevens zijn onmiddel lijke invrijheidstelling bevelende. Zooals men weet eischte de Officier van Justitie tegen hem een gevangenisstraf van 7 jaar. Door de Rechtbank te Middelburg wer den verder de navolgende vonnissen uit gesproken: Overtreding Motor- en Rijwielwet, A. I. F., 19 j., fotograaf te Biervliet. Ver nietiging van het vonnis van den Kan tonrechter. Vrijspraak. Valschheid in geschrifte, R. A. v. d. V., 38 j., smid te Hontenisse f 25 of 25 d. h. Overtr. Arbeidswet, A. J. de V., 27 j., aannemer te Zaamslag. Vernietiging von nis van den Kantonrechter. Geen straf opgelegd. De nieuwe Staatsleening. AMSTERDAM. De agent van het Minis terie van Financiën deelt mede, dat de inschrijvingen op de Staatsleening 1931 zoodanig zijn geschied, dat behalve een enkele reductie op de grootste inschrijvin gen, de preferente inschrijvingen tenvolle worden toegewezen. Op de vrije inschrij vingen kon niets worden toegewezen. AMSTERDAM. Het drama dat zich aan de stille zijde van het Rokin afspeelde, heeft in sterke mate de belangstelling van het publiek gaande gemaakt. De politie stelt een ernstig onderzoek in, teneinde den dader op te sporen. AMSTERDAM. Naar wij vernemen zal de leidekkerspatroon J. J. M„ die er van verdacht wordt zijn compagnon A., op wiens leven hij een verzekering van f 50.000 had gesloten, in den toren van de Ger. Majellakerk te hebben gedood, teneinde de verzekeringspremie machtig te worden, op 20 Mei a.s. terechtstaan. Door het 0. M. zijn 36 getuigen gedag vaard. Mr Kokosky zal als verdediger van beklaagde optreden. RHENEN. Gisteravond Iaat heeft op de Grebbeberg een auto-ongeluk plaats ge had, dat voor de betrokkenen buitenge woon goed is afgeloopen. Op een gegeven oogenblik kon de bestuurder v an een hoogbeladen vrachtauto in de gevaarlijke bocht op de helling van den berg zijn stuur niet meer houden. In groote vaart botste de auto tegen een telefoonpaal, die als een rietje afbrak. Tenslotte liep de auto vast tegen den berm van den weg en een telefoonpaal. De nog nieuwe auto is totaal vernield. De bestuurder kon zichzelf bevrijden. 1 en andere inzittende wer.l weggeslingerd, doch kwam er vrij goed af. De groote auto, eigendom van de firma Van Zijl te Naaldwijk, was geladen met spinazie en sla en op weg naar Elten. HAARLEM. In de Centrale werkplaat sen van de Nederlandsche Spoorwegen is een 33-jarige arbeider door een omval lende tankwagen verpletterd. Zwaar in wendig gewetst werd de ongelukkige naar het ziekenhuis overgebracht. Zijn toe stand is zeer ernstig. SCHIEDAM. Hedenmorgen hebben een aantal werkloozen, die bij de werkver schaffing „Het Witteveen" in Drenthe werkzaam waren, maar bij wijze van pro test het werk neerlegden en naar huis terugkeerden, een betooging op touw gezet. Al spoedig was een groote menigte op de been, die tenslotte door de politie uit eengedreven werd. Bij de oncere; eld- heden, die daarop volgden, werden een drietal betoogers gewond. De relletjes brachten groote opschudding teweeg. BAARL4ND. Hedennacht is brand uit gebroken in de schuur en het woonhirs van G. de J. alhier Beide perceelen zijn tot den grond afgebrand. Verzekering dekt de schade. Mijnongeluk in Henegouwen. BRUSSEL. De zes mijnwerkers, die de vorige week bij een grondverzakking in een mijn bedolven werden, zijn, nadat zij 130 uur in de afgesloten schacht gevan gen waren geweest, in veiligheid gesteld. Naar omstandigheden is hun toestand vrij goed. COCKSDORP. Maandagavond is de heer A. Meyer uit 's-Gra\ enhage, terwijl hij met een bootje op de zeehondenjacht was, verdronken. Het bootje sloeg om en andere ter redding uitgevaren bootjes kwamen te laat om den heer M. nog te redden. Poortvliet. Door de Landbouwvereeni- ging „Ons Voordeel" is aanbesteed het leveren van 36000 K.G. Kalk-salp., 4500 K.G. Chilisalp., 500 K.G. Zwaverzureamo- niak. Ingeschreven werd door: Gebr. Hartog, Scherpenisse voor de Kalk-salp. f 10.09, Chilisalp. f 10.97, Zwavelz. f 10.75, Firma Kostense, Kruiningen Kalksalp. f 10.09, Chilisalp. f 11.10, Zwavelz. f 10.45, P. J. van Aronne, Dordrecht: Kalksalp. f 10.06, Chilisalp. f 10.18, Zwavelz. f 10.50, Cooman en Co., Dirksland: Kalksalp. f 10.06, Chili salp. f 10.83, Zwavelz. f 10.40, Bataafsche N.V. Import-Mij, Bergen op Zoom: Kalk salp. f 10.19. Levering is gegund aan Cooman Co., Dirksland. Wisselkoersen. Amsterdam, 2.30 uur. Londen 12.10Vie12.103/ia. Parijs 9.72 K—9.73 K. Brussel 34.6134.62. Berlijn 59.25—59.26. New-York 2.4818/i«—2.4815/«. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Verwachting: matige tot zwakke, Zuide lijke tot Z.-Oostelijke wind, meest half be wolkt, weinig of geen regen, warmer overdag. Stormwaarschuwingsdienst. Hedenmor gen te 7.10 geseind van De Bilt aan alle posten: Attentiesein neer. Stand van hedenmiddag 3 uur: Stand van gistermiddag 750. Licht op voor fietsers: Woensdag 8 u. 1. Goes, 5 Mei 1931. Graanmarkt: Chevaliergerst f6.50, Kookerwten f 8f 10, Kroonervvten f 8 f 11, Schokkers f 13f 16, Bruine boonen f6f8.50, Maanzaad f32, Karwijzaad f28, Aanvoer klein, handel slap. Fabrieksboter verkocht 80 ct. Boter per kilo f 1.20, middenprijs per halve kilo 60 ct., winkelprijs 70 ct. Eieren per 100 stuks f3, middenprijs per 25 stuks 75 ct., winkelprijs 4 ct. Eendeneieren f3 per 100. Poeleieren 2 ct. Ganseieren 8 en 10 ct. GOES. V.P.Z. Noteering van 5 Mei 1930. Aanvoer 40183 eieren. Prijs f3.20 per 100 stuks. MIDDELBURG. Coöp. Veilingsvereen. „Walcheren" W.A. Kleine veiling van 4 Mei 1931. Aardappelen Nieuwe 5156, Poters Nieuwe 4045, beide per kilo. Zeeuwsche Blauwe 2.28, Idem Poters 96 1.11, Bevelanders 1.211.35, idem Po ters 7883, Bonte aardappelen 1.80—1.83, idem Bravo's 1.551.62, alles per 25 kg. Postelein 3047, Boontjes 1.011.50, Moskrui 18, Snijsla 1517, Spinazie 110, Dunsel 69, Zuring 69, Witlof 2428, Uien 1-3, Stoofsla 57, Bak- sla 8—9, Rapen 2, alles p. kg. Tulpen 13 34, Rozen 46, heide p. 10 st. Blauwe Druifjes 4061 per 10 bos. Aardbeien K9, Perziken 1116, beide p. st. To maten 1.10 p. kg. Plantjes 1 K12 p. st. Tuinkers 56 per doosje. Veensche kas- snijbloemen 90 cent per 50 st. Peen 923, Narcissen 4148, Koolrabi 3, Raapstelen 33 'A, Prei 38 K, Selderie 3/46, Peterselie IK, Knolselderie 6K, Kropsla 18K, Bloemkool 134, Komkommers 1520, Rabarber K3, Radijs K5. VLISSINGEN, 4 Mei 1931. Spinazie 1 11, Witlof 12—22, Snijsla 710, Pos telein 4448, Roode kool 11.5-12.5, al les per K.G. Kipeieren 36, eendeneieren 3031, bei den per 10 stuks. Bloemkool 1835, Sla 58, beiden p. stuk. Raapstelen 12, Radijs 56, Selderij 7.58, Prei 2.55, Uien 3.5—4, Peen 1819, Rabarber 0.52.5, Phoenica 21, Tulpen 1627, Narcis 14—14.5, Flieren 5.56, Margrieten 1213, Hyacinthen 9 11, alles per bos. Peterselie 1020, Zuring 911, bei den per mandje. Tomaten 4148 per pond. KAPELLE-BIEZELINGE, 4 Mei 1931. Kleine veiling: Spinazie 810, Witlof 22, Aardappelen 35 ct., alles per K.G. Bloemkool 1026 ct. per stuk, Kropsla flf6.80 per 100 krop, Tulpen f2.10 f2.30 per 100 stuks. Radijs f2.30f4.30 per 100 bos. Zoo de Heere wil, hopen J H onze geliefde Ouders, Behuwd- H H en Grootouders I COIÏNELIS CORBIJN 1 en WILHELMINA ALEWIJNSE a op Vrijdag 8 Mei a.s. hunne ffl 40-jarige Echtvereeniging te M herdenken. jU Dat de Heere hen nog lang moge sparen is de wensch van (Sj Hunne dankbare Kinderen, Ij Behuwd- en Kleinkinderen. M Vrouwepolder, 5 Mei 1931. Maandag den 11 den Mei a.s. hopen onze geliefde Broe der en Zuster C0RNELIS DEN HOLLANDER en SUZANNA SCH0E, hunne 25-jarige Echtvereeniging te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wensch van de wederzijdsche familie. Oostkapelle. Mei 1931.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1931 | | pagina 2