Staten-Generaai Uit de Provincie tfnTrfTSMtftjï Predikbeurten. Onderwijs. Gemengd Nieuws. Telegrammen. Marktberichten. Kerknieuws. STERKER KUIKENS,IDEALE LEGSTERS BERTELS MBSIK AMSTERDAM Afloop, Aanbestedingen, Verkopingen enz. YtPEm a^MliHEWMBKAtaiM«ia uitgesproken voor de toelating der vrouw voor het notarisambt. Directie van Landbouw. Op 1 April a.s. zal, zooals men weet, dr Swaving aftreden als inspecteur van het Zuivehvezen, hoofd van de 5de aid. (zuivelaangelegenheden) van de directie van den Landbouw, als rijkszuivelinspec- teur (uitvoering boterwet) en als waar nemend directeur-generaal van den Land bouw. Mr Frederiks, secretaris-generaal van het departement van Binnenlandsche Za ken en Landbouw, die als juridisch amb tenaar een reeks van jaren aan de Direc tie van den Landbouw is werkzaam ge weest, wordt van dien datum af met de waarneming van het Directoraat van den Landbouw belast. Mr Wintermans, in specteur van het Landbouwonderwijs en hoofd van de eerste afdeeling (onder wijs) van de directie van den Landbouw, wordt met ingang van denzelfden datum belast met de waarneming van de b e i d e inspecteursfuncties en met de leiding van de afdeeling Zuivelaangelegenheden. Bijslag voor weduwen van oud- gepensionneerden. Op de vraag van den heer Ter Laan, lid der Tweede Kamer, betreffende hei geven van een bijslag volgens de voor de oud-gepensionueerden geldende be palingen op de pensioenen van de gepen- sionneerden volgens de nieuwe wet, wier pensioeógrondslag is vastgesteld vóór 1918, heeft de minister van Finan ciën geantwoord, dat aannemende dat gedoeld wordt op de nieuw-gepen- sionneerde weduwen van oud-gepension- neerden die weduwen tot dusver voor bijslag in aanmerking werden gebracht, als do man reeds een uitkeering uit de stichtingskas genoot. De minister heeft kort geleden beslist, dat de uitkeering ook kan worden gegeven aan weduwen, als hier bedoeld, wier echtgenoot niet in het genot van een bijslag was. Hierbij is niet uitsluitend gedacht aan pensioen regelingen, maar ook aan salarisrege lingen. TWEEDE KAMER. Met vacantie. De Tweede Kamer heeft gisteren het ontwerp tot wijziging van de Woning wet afgehandeld en is daarna tot 28 April met vacantie gegaan. De leden hebben nu gelegenheid weer eens op adem te komen en zich te wijden aan de Statenverkiezingen, waarbij velen persoonlijk betrokken zijn. EERSTE KAMER. De Eerste Kamer heeft eveneens va cantie gekregen, evenwel slechts tot 14 April. Dan zal vermoedelijk wel allereerst aan de orde komen het z.g. Bietenwetje. Gisteren werden nog verschillende be grootingen afgedaan, n.l. die van Wa terstaat, Zuiderzeefonds en Wegenfonds. De Tarwewet. In verband met de uitvoering der tar wewet is Vrijdag in een te Goes gehou den vergadering een Vereeniging opge richt van handelaren in granen, zaden en peulvruchten in Zeeland. Tot voorzitter koos de vergadering den heer W. Bosman te Middelburg, tot se cretaris den heer T. van Heel te Goes, tot penningmeester den heer A. Jeroni- mus te Middelburg, tot overige leden van het dagelijksch bestuur de heeren Johs. Ribbens te Zierikzee en F. Klaaijsen te Breskens en van het algemeen bestuur de heeren: P. van Dixhoorn te Hoek, Honorée Hemelaar te Hulst, E. Groosman te IJzendijke, L. Duvekot Gzn te Goes, Iz. Aarnoudse te St Philipsland, K. M. Schippers te Kamperland en Johs van den Berge te Bruinisse. Na vaststellen van statuten en regle ment besloot men een commissie in te stellen, bestaande uit één lid uit ieder district van Zeeland, welke commissie onder leiding van het bestuur zal han delen in het belang der leden. Middelburg. Men schrijft ons: In October 1930 vertelde Mej. Cato de Witte in de Bogardzaal over het vreese- lijk lijden der christenen in Armenië en over hun grooten nood en ellende. Mej. de Witte heeft tweemaal de Zendings- posten in Armenië bezocht. Diep onder den indruk van het toen gesproken woord, vormde zich alhier een Dames-comité om gelden ten bate van dezen arbeid te verzamelen. Men ging met lijsten in de verschillende wijken rond, met de bedoeling zooveel mogelijk vaste contribuanten te verwerven. Dit doel is slechts gedeeltelijk bereikt. De meesten gaven een gift ineens. Wij mogen ech ter met dankbaarheid vermelden, dat, dank zij de ijver onzer trouwe collectan ten sinds October aan vaste contribu- tiën en aan giften in-eens tezamen de mooie som van f545.30 werd bijjenge- bracht. r-Ioe denkbaar wij hier ook voor zijn, toch hopen wij op den duur rog vast? confcihbfW'tPvi te krijgen. garni Penningmeesteres is Mevr. van Voorst Vader. De vaste contribuanten krijgen dan elke drie maanden het blaadje „Morgenland", waardoor men op de hoogte komt van dien Zendingsarbeid. Dan mogen wij ook niet zwijgen over de inzameling van gedragen kleeren, die heeft plaats gehad. Mejuffrouw C. van Offenbeek, Wijn- gaerdstr. L 156, verzond reeds een groote kist aan mej. de Witte en ontving daar voor een zeer dankbaren brief. Mej. C. v. Offenbeek houdt zich bij voortduring aanbevolen voor het ontvan gen van kleedingstukken, die nog in goe den staat verkeeren. Zij hoopt dan in het komende najaar weer een groote verza meling te kunnen wegzenden. Vfissingen. De damesafdeeling van de Vlissingsche Athletiekvereeniging „Ma rathon" hield Donderdagavond een ou derlingen wedstrijd in hoogspringen met aanloop, vérspringen met aanloop en kogelstooten 5 K.G. Er heerschte een opgewekte stemming en dit mede door de mooie prijzen, die beschikbaar waren, waaronder een zeer aardig wisselbekertje aangeboden door de heeren P. M. Odenaerde en F. Salo- mé, leden van het bestuur. Er was een groote belangstelling voor dezen wedstrijd en deze had een vlot verloop, dank zij vooral de uitstekende leiding van den technischleider, den heer D. Lap, die behalve vele hartelijke woorden van dank ook een fraaie luxe doos sigaren in ontvangst had te nemen, daarvoor belangeloos beschikbaar ge steld door het sigarenmagazijn „de Valk". De uitslag voor de leden was: eerste prijs mej. A. J. Bos, 27 p., wisselbeker 2e. mej. A. v. d. Weijde 26 p. 3e. mej J. de Jong 26 p.; 4e. mej. G. H Sandi- fort 25 p. Voor de adspiranten: le. mej. C. Fritz 23 p.; 2e. mej. N. van Maris 19 p. en 3e. mej. J. Brasser 17 p. De beste praestaties waren: hoogsprin gen mej. Sandifort 1.37 M.; vérspringen mej. Bos 4.71 en kogelstooten mej. v. d. Weijde 7.03 M. De directie der Miss Blanche siga retten zond 20 doozen sigaretten ter ver loting onder de aanwezigen. Het was een goed geslaagde avond. Kapelle. De Kolenbond „Ons Voordeel" kwam m .algemuene ledenvergadering 'in het lokaal Obadja, onder voorzitterschap van dhr J. Ganseman, bijeen. De voorzit ter zegt, dat 1930 een goed jaar is ge weest voor de vereeniging. De secretaris-penningmeester, de heer W. K. G. Schrier, deed rekening en ver antwoording over gehouden beheer. De ontvangsten bedroegen f 14433,31, de uit gaven f 13966,06, goed slot f 467,25. Het totaal bezit bedraagt f 767,25. Uit het verslag bleek, dat aangekocht waren 9779 H. L. kolen en 28950 K.G. sloffen, de prijs was zoo krap mogelijk genomen, soms beneden inkoopprijs. De vereeniging klom van 336 tot 339 leden, 2 zijn overleden, 2 vertrokken en 1 lid bedankte, 8 nieuwe leden traden toe. Het vervoer werd gegund aan J. van Liere Mz. voor f 5,75 per H.L. en het lossen en afdragen aan de ploeg J. Veerhoek voor f 6,25 per H.L. Herkozen werd met overgroots meer derheid de voorzitter J. Ganseman. Los- en vervoeraangelegenheden wor den gegeven in handen van het bestuur. Tot aanbesteding zal overgegaan worden gelijk het bestuur dit voorstelde. De voorzitter merkte op, dat niet al leen het lossen en het bezorgen ten ge- noege van het bestuur moet zijn, maar ook van de leden. Correcte en nette bezor ging is eerste eisch. Machtiging tot eventueele aankoop van een pakhuis werd verleend. Ook werd be sloten het personeel ten koste van de ver eeniging te doen verzekeren tegen on gelukken. Aan het eind van de vergadering ge komen, verzoekt de voorzitter weer aller medewerking bij eventueele contractaf sluiting, welke, gelijk 1930 dit heeft aan getoond, het voordeeligst is. De prijzen varieerden van f 1,30 en f 1,25 per H.L. voor de leden. Verschillende vereenigin- gen staan hooger. 28 Oct. 1931 zal het 40 jaar geleden zijn dat de vereeniging werd opgericht. Krabbendijke. Voor de a.s. Gemeente raadsverkiezing zijn door de S. D. A. P. de volgende candidaten gesteld: de hee ren Minderhoud, de Smooker, van Dit- tem, KoomanRaaijmaker en Jan Ja- cobusse. Outlelande. Gisteravond hield de afd. der vereen, voor Chr. verz. van krank zinnigen in Zeeland, haar jaarvergade ring, welke slecht bezocht was. Bij ont stentenis van den voorzitter werd de ver gadering gepresideerd door den vice-voor- zitter D. Hoffius. De boeken van den penningm. wezen uit, dat aan contributiën was ontvangen f61. De aftredende bestuursleden D. Meu- lenberg en W. Wiskerke werd bij accla matie herkozen. Tot afgevaardigde naar de jaarvergade ring der vereen, werd gekozen dhr D. de Leeuw, tot zijn ger. dhr W. de Jager, Bij de rondvraag werd opgemerkt, dat nog verscheidene personen lid der afd. konden zijn. Getracht zal worden deze te winnen. Rilland-Bath. Op de algemeene vergade ring der C.-H. Kiesvereeniging waren er slechts drie leden aanwezig. De belang stelling voor de komende verkiezingen is dus niet groot. Zaamslag. De gemeenteraad benoemde tot gemeente-ontvanger den heer J. C. Eijke, ambtenaar ter secretarie. Grijpskerke. Door de A. R. Kiesveree niging zijn candidaat gesteld voor den Gemeenteraad: 1. G. Louwerse, aftr.; 2. A. Geschiere J. Hz., aftr.; 3. A. P. Rotte, aftr.; 4. A. Louwerse; 5. J. Vlieger, aftr.; 6. A. P. Koster; 7. W. de Wolf; 8. P. Ton; 9. A. Pouwer; 10. L. Marinissen. Zierikzee. Donderdagavond had alhier een vergadering plaats van de onlangs opgerichte afdeeling van den Alg. Ned. Chr. Landarbeidersbond. De vergadering werd geopend door den heer L. M. Steen- dam, waarna dhr Vingerling van Zuid- land het woord verkreeg om te spreken over „De beteekenis der organisatie". Hij wees op de noodzakelijkheid van or ganisatie, waardoor o.m. overleg kan plaats hebben tusschen werkgever en werknemer. In den breede toonde spr. het nut en de werking der organisatie aan, vooral in dezen tijd van malaise. Met nadruk wees hij op den zegen der organisatie, welke in overeenstemming handelt met Gods Woord. Spr. bespreekt nog kort de huidige cri sis en spreekt als zijn oordeel uit, dat de loonen, vooral in Zeeland, niet mogen verlaagd. Het bedrijfsrisico behoort ook in dagen van laagconjunctuur, door den ondernemer gedragen te worden. In dit verband wijst hij op den bietensteun, welke door de Regeering is toegezegd op voorwaarde, dat deze ook ten goede zou komen aan de landarbeiders. Na nog oenige beschouwingen te heb ben gegeven over den arbeid op sociaal terrein in ons land, eindigde hij zijn met aandacht gevol ie rede. Van de gelegenheid tot het stellen van vragen werd een druk gebruik gemaakt. 12 nieuwe leden werden ingeschreven, zoodat de afdeeling nu 42 leden telt. Een mooi resultaat. Tholcn. Tegen Woensdag 1 April a.s. is een openbare raadsvergadering uitge schreven. Naar wij vernemen, zal er nu door den raad een beslissing worden ge nomen, of de gemeente al of niet zal aansluiten bij het lichtnet der P.Z.E.M. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Drachten, D. Bakker, pre dikant v. d. Vereen, v. Vrijz. te Amster dam. Te Ooltgensplaat, J. Lekkerkerker te Molenaarsgraaf. Te Streefkerk, Th. Hettinga te Dantumawoude. Te Wou- brugge, W. Okken te Tienhoven. Te Aardenburg, J. M. B. van Dalfsen te Diever. Bedankt voor Kockengen, P. Kruyt te Kesteren. Geref. Kerken. Tweetal te Zuilichem, J. E. Booy, cand. te Alphen a. d. Rijn en J. Vrolijk, cand. te Scheveningen. Theol. candidaat. Aan de The ologische school te Kampen is geslaagd voor het cand.-examen de heer D. J. Cou- mou te Middelburg. Ned. Herv. Kerk. Goes, v.m. half 10 uur ds Steinz, H. Av., av. ds de Vries. Voorm. Lokaal Chr. Bewaarschool ds Homburg. Vrijdag v.m. ds de Vries, av. ds Ham burg. Bed. H. Av. Wilhelminadorp, voorm. ds de Vries. (H. Av.) Nm. ds Steinz. Vrijdag, av. 6 uur ds de Vries. Biggekerke, v.m. en nm. ds v. d. Waa, (Bed. H. Av. en Dankz.). Vrijdag 5.30 u. ds v. d. Waa. Wissenkerke, v.m. leesdienst, n.m. ds Lou werse. Geersdijk, voorm. Ds Louwerse, nam. leesdienst. Geref. Kerken. Kruiningen, vm. en nm. ds van Heijnin- gen te Wolfaartsdijk. (Bed. Heilig Av. en Dankz.) Wissenkerke, vm. en nm. carid. van der Guchte van Bergen op Zoom. Benoemd voor tijdelijk aan de Dr H. Bavinckschool te 's-Gravenhage dhr J. D. Fossen, thans tijdelijk werkzaam aan de Herv. Diaconieschool te Den Haag. CONGESTIES, hartbeklemming, be nauwdheden, angstgevoel, prikkelbaar heid der zenuwen, migraine, zwaarmoe digheid, slapeloosheid kunnen door het gebruik van natuurlijk „Franz-Josef"- bitterwater spoedig overwonnen worden. (Adv.) Een vaas van f260.voor f 2.60. Dezer dagen heeft zich in een der groote zaken te 's Gravenhage het geval voorgedaan, dat zich voor een in de eta lage staand airtikel een kooper kwam melden, maar dat de winkelchef hem het verlangde niet wilde leveren. Niet omdat de adspirantkooper geen geld had om den prijs, waarvoor het arti kel geëtaleerd stond, te betalen, noch op grond, dat er niet meer van die artikelen in voorraad waren. Wat was dan wel het geval? Het betrof hier een groote bronzen vaas, waarvan de verkoopprijs door de firma op f 260. was bepaald. Bij vergissing evenwel had de betreffende winkeljuffrouw de vaas ge prijsd voor f2.60. Aan het beeld hing evenwel nog een klein kaartje, vermeldende den prijs van f 260.dat de asp. kooper niet van bui ten af had kunnen waarnemen. Was het vreemd, dat dit bijzonder aan bod spoedig een kooper vond? Echter is het bij een poging om de vaas voor de zen spotprijs te koopen, gebleven. De winkelchef beriep zich op de ge maakte vergissing en weigerde de vaas te leveren. Doch de klant „liet zich maar niet zoo zonder meer afschepen". Hij haalde er drie getuigen bij en bleef aan dringen op het tot stand komen van den koop, waarop hij naar zijn oordeel recht zou hebben. De firma bleef echter ook op haar standpunt staan, met het gevolg, dat de a.s. kooper zich tot een advocaat wendde, die de firma schriftelijk sommeerde het verlangde alsnog te leveren. Ook deze aanmaning had geen resultaat, doch de firma voorzag zich eveneens van een ad vocaat, zoodat uiteindelijk de rechter te beslissen zal krijgen, of hier inderdaad van het tot stand komen van een koop ge sproken kan worden. Staking in den Wieringer- m e e r p o 1 d e r. In de gisteren ge houden vergadering van stakers te Wie- ringen werd besloten, vandaag onder pro test weer aan het werk te gaan, in af wachting van het resultaat der onderhan delingen tusschen den Rijksbemiddelaar en „de directie van het in cultuur brengen der Wieringermeerpolder". Over het alge meen heerscht onder de arbeiders, ook onder hen die aan het werk bleven, over het verlengen van den arbeidsdag tot 10 uur, groote ontevredenheid, omdat zeer velen per dag drie uur kwijt zijn voor het heen en weer trekken naar en van hun werkplaats, waarvoor ze niets vergoed krijgen. Toen gisteren de werkwillige arbeiders aan bet we"k wi'd m gaan, werden zij door de stakers lastig gevallen Er dreig den bot ingen, zoodat de politie zich ge noodzaakt zag in te grijpen. Leze moest zelfs van haar vuurwapenen gebruik ma ken. Nadat drie schoten waren gelost werden de stakers op de vlucht gelreven. De stakers zijn hoofdzakelijk anarchis ten. Gisteren hebben de stakers een werk willige in een sloot geworpen .en zijn schop gebroken. Intusscben is de politie tot twintig man versterkt en met karabijnen gewapend. Benzineontploffing. Toen me vrouw M. te Dedemsvaart gisteren in de keuken bezig was met het vullen van een benzinekachel vatte de benzine vlam door het omvallen van een theelichtje. Een ontploffing volgde; mevrouw M. be kwam zeer ernstige brandwonden en werd in zorgwekkenden toestand naar het R.K. Ziekenhuis te Zwolle overgebracht, waar zij ter verpleging is opgenomen. Het dienstmeisje, dat zich in de keuken be vond, bekwam brandwonden aan de armen. Tweeboerderijen afgebrand. Gisterennacht zijn de twee boerderijen van J. Oosting en Donker nabij Wolvega totaal afgebrand. Veel vee kwam in de vlammen om. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. Tragisch einde van 3 spe lende kinderen. Uit Boedapest wordt gemeld: In een nabijgelegen dorp kropen 3 spelende kinderen tijdens afwe zigheid van hun ouders, in 'n grooten kof fer. Plotseling viel het deksel in het slot, zoodat de kinderen gevangen zaten. De ouders, die eerst eenige uren later thuis kwamen, deden de verschrikkelijke ontdekking, dat hun kinderen gestikt wa ren. 102 jaar. Morgen viert de oud ste inwoonster van Groningen haar 102- den verjaardag, n.l. de Wed. Tjadens Postema. Zij is merkwaardig kras en heeft den geheelen winter door haar da- gelijksche wandeling achter haar wagen tje gedaan. Op de drukste punten steekt zij de straat over zonder eenigen vrees, verzorgt alleen haar huishouding en is zeer pienter. Ook haar gezicht is nog uitstekend. Doofheid is haar eenig ge brek. AMSTERDAM. Vannacht te kwart over één is op het terrein der Amsterdamsche Droogdok-Maatschappij, terwijl men bezig was herstellingen te verrichten aan een carbidketel, deze ketel met een hevigen knal in de lucht gevlogen. Een 33-jarige arbeider kreeg een deel van den ketel tegen het lichaam en was op slag dood. Een andere arbeider kreeg brandwonden. Een luchtschipverbinding tusschen Nederland en Indië? AMSTERDAM. Van de directies der Mij. Nederland en Rotterdamsche Lloyd vernemen wij, dat in verband met de ont wikkeling van het luchtvaartverkeer tus schen Indië en Nederland men voorne mens is samenwerking te zoeken met de Luftschiffbau Zeppelin te Friedrichsha- By voecfepppoeven gpoeiden de kuikens het best van C O. (volledig dagrantsoen van 1» daq tof A- weken) en daarna gebroken XutistkMi/] deopfokkosten bedroegen de helft en later de eien productie als hieronder aangegeven Eenvoudiger. voordeeliger en betere voeding Alle fout/ef voederen wordt hierdoor opgeheven Vaar nog niet verkrygbaar direct af fabriek In ieder zakje C.O.ons kuikenvoederbakje q/trCUs. bruto 514 10KG 2SKfi 50K4 Q.O.OpfohvoechvL-* 3" 7- 13." per SudrtMiitstkouetSX! 1? 7? poshw Volledig dagrantsoen. niets byvoeren OctkoiinJOJktht JkcpÊKtdjtenMet.tt tt/nwfnaoA$t& Vraagt brochure:Voeding in nieuwe banen. ven voor een gezamenlijke bestudeering van de mogelijkheid van een luchtschip verbinding tusschen Nederland en Indië. Op 26 dezer gehouden onderhand- sche aanbesteding voor gymnastiek-werk- tuigen en installatie van twee scholen voor rekening van de gemeente Velsen, bestaande o.m. uit 312 schoolbanken, bor den enz,, was laagste inschrijver de Schoolmeubelfabriek „De Schelde" te Goes met f 8963. De schoolmeubelfabriek „De Schelde" kreeg eveneens opdracht voor de instal latie van drie scholen te Beemster voor f 64-00, voor de R. K. Tuinbouwschool te Beverwijk voor f 3800, voor de Christe lijke school G. V. O. te Rotterdam-Vree wijk voor f 4500, en de installatie van eenige scholen voor rekening der gemeen te Hoogeveen voor totaal f 14.300, en voor de Herv. School te Middelharnis f 2900. Aan dezelfde fabriek werden voor onze provincie o.m. opgedragen de uitbreiding van de Oranjeschool te Vlissingen voor ca. f 1400, der Herv. School te Koude- kerke voor f 900 en schoolbanken voor Zierikzee ad f 1200. Ook zijn nog in bewerking geheele of gedeeltelijke inrichtingen voor Breda (de Chr. Mulo-school), Nieuwendijk (Ulo school), Munnikezijl (G. V. O.), Spaken burg, Duivendrecht en Medemblik. Onder supervisie van Rijksmonumen tenzorg werd haar opgedragen de ged. betimmering van de Ilervormede Kerk te Schoonhoven, uit te voeren in Slavo nisch eikenhout, volgens architectonische gegevens van den architect W, Krom hout. Wolfaartsdijk. Vrijdag werd alhier door notaris Jonkers publiek verkocht een woon- en winkelhuis met schuur en erf en tuin, aan de Dorpsstraat, groot 6 A. 53 c.A. aan Mach. Zandee te Wolfaartsdijk, voor f 1700. GOES. Veilingsvereeniging „Zuid Beve land". Veiling van 27 Maart 1931. Sprui ten f 21, Witlof 2130, Spinazie 1822, Andijvie 20, Kroten 4.10, Wijnpeen 0.30, Sjalotten 6, per 100 K.G. Schorseneeren 1, Radijs 5.908.10, Prei 2—8, Selderij 7.909.80 per 100 bos;. Kropsla 8.80 9.10 per 100 krop; Savoije kool 5, Roode kool 23, Prei 0.200.70, per 100 st. Pluksla 1.12 per bushel; Hyacinthen 15 17 per 100 pot, Narcissen 67 per 100 bri VLISSINGEN, 27 Maart 1931. Ponds peren 32, Gieser Wildeman 39, Poters 5.56, uien 12.5, spinazie 1834, kool rapen 11.5, spruiten 2640, wijnpeen I.52, kleine peen 23.5, witlof 2528, snijsla 4265, schorseneeren 21, roode kool 58, gele kool 67, bruine boonen 10, alles per K.G. Kipeieren 3541 per 10 stuks. Boerekool 0,52, sla 10, beide p. stuk. Radijs 4.59, selderij 813, prei 2.5 6, lelies 613, bakkruid 57, flieren II, alles per bos. Veldsla 2045, postelein (Winter) 42 48, peterselie 75, zuring 18, alles per kist of mandje. KAPELLE-BIEZELINGE, 27 Maart '31 Kleine veiling: Spinazie 1618, Snijsla 79, Koolrapen 12, Uien 4, alles per 100 K.G. Radijs 3,505, Narcissen 0,50, beiden per 100 bos. Roode kool f 3 per 100 stuks. Stand van hedenmorgen 10 uur: Licbt op voor fietsers: Zondag 6 u. 47. Maandag 6 u. 49.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1931 | | pagina 2