NIVEA IZAAKI Abo Binnenland. DE GEMEENTEWET. Logisch en verstandig. Uit de Provincie. Kerknieuws. Bij guur weer, bij wintersport Onderwijs Telegrammen. Zoeklichtjes. Burgerlijke Stand. Mar Wegens familie is na 10 uur GES BOER Ned. Chr. Afd. PR0PAGAN Direcl GEN Aan N/er Koo Nee Ver PASSAG IV Inlichti en Vac A\ de ontslagen arbeiders dezer onderne ming weder aan het werk kunnen gaan. De meeste sneeuw is gevallen in Montenegro. Het geheele land is behalve langs den weg van Bari volkomen van de buitenwereld afgesneden. Volgens ds laatste berichten ligt de sneeuw er 4 M. hoog. Naar uit Toulouse gemeld wordt, zit op het traject Toulouse-Fuigcerda, tusschen de stations Porte en Porta, reeds sinds Zaterdag een trein in de sneeuw vast. Twee en veertig passagiers moeten in Porté hun toevlucht zoeken. Opbrengst Rijksmiddelen. De inzet voor het nieuwe jaar is niet slecht. Over de maand Januari was de opbrengst der gewone Rijksmiddelen: Jan. 1931 Jan. 1930 Grondbelasting f Pers. bel. Inkom. bel. Vermogensbel. - Div., Tant. bel. - Rechten o/d inv. - Statistiekrecht - Acc. op zout Acc. op 'geslacht - Acc. op wijn Acc. op gedist. - Acc. op bier Acc. op suiker - Acc. op tabak Bel. goud. en zilv. werken - Zegelrechten Registr. rechten - Succ. rechten - Dom. enz. Opbr. Staatsl. Akten jacht, vissch Vogelw. enz. Loodsgelden 3.222.575 3.301.426 7.908.643 1.251.357 826.223 5.224.983 282.249 194.635 756.347 35.102 3.452.202 943.271 4.459.476 2.808.257 69.547 2.351.322 1.343.739 4.102.609 249.004 16.974 verg., f 3.232.440 3.243.953 8.400.217 1.343.982 838.260 5.652.176 362.935 224.357 1.064 122 51.161 3.194.883 1.134.038 4.265.249 2.633.399 86.417 2.453.478 2.274.077 3.214.334 303.748 16.954 455.807 - 466.395 Totalen f43.255.758 f 44.456.585 Blijkens dezen staat zijn in Januari de Rijksmiddelen f 1.6 millioen gebleven be neden 1/12 van de raming. De grondbelas- tihg en de personeele belasting zijn ech ter bij. 'dit cijfer uitgeschakeld. Voor die beide belastingen, die voortaan grooten- deels aan de gemeenten ten goede zullen komen, is 1/12 van de raming met f 5.6 millioen overschreden. De oorzaak hier van is, dat geraamd is wat in het dienst jaar 1931 aan het Rijk ten goede zal ko men, terwijl de opbrengst in de eerste maand nagenoeg uitsluitend betalingen bevat over vorige dienstjaren. Ten bate van het Leeningsfonds 1914 werd in totaal ontvangen f 5.887.588 en ten bate van het wegenfonds f 572.682. Gemeentefondsbelasting. Blijkens het Voorloopig Verslag over de begrooting van het Gemeentefonds voor het begrootingsjaar 19311932 achtten verscheidene leden het zeer waarschijnlijk, dat de opbrengst der Ge meentefondsbelasting en van de vijfig opcenten op de Vermogensbelasting wel eens verre beneden de raming zou kun nen blijven en dan voor het Rijk een groot tekort zoude kunnen doen ont staan, omdat de uitkeeringen aan de ge meenten telkens voor vijf jaar vooruit worden gefixeerd. Ook zouden de gemeenten dan wellicht in grooten getale met de toegestane 8ü opcenten op do Gemeentefondsbelasting niet kunnen volstaan en worden gedwon gen een veel grooter getal opcenten te heffen, wellicht honderd, in welk geval de wet gewijzigd zou moeten worden, tenzij een andere oplossing mocht wor den gevonden. Gaarne zou men het oor deel der regeering hierover vernemen. Hollandsche boter in België. De Brusselsche correspondent van de „Maasbode" meldt: Een Nederlandsch blad had gemeld, dat men in België in overweging had ge nomen, de invoerrechten op Hollandsche boter met 2 frs. per k.g. te verhoogen, doch dat men later gekomen is op een verhooging van frs. 1.40 per k.g. Het blad in kwestie voegde hier aan toe, dat de regeering voor een verhooging der rechten evenwel niet veel gevoelt. Aan de hand van inlichtingen uit de beste bron kunnen wij mededeelen, dat aan de regeering geen enkel verzoek is gedaan, om de inkomende rechten te ver hoogen en dat anderzijds de regeering zelf geen enkele verhooging in dezen geest in overweging heeft genomen. Wij kunnen hier nog aan toevoegen, dat in strijd met andersluidende bewe ringen, als de kwestie aan de orde van den dag zou komen, de regeering er wel iets voor zou gevoelen, om de inkomende rechten op Hollandsche boter te verhoo gen. De Indische postvluchfen. Het 11e postvliegtuig is gisteren te 5.42 uur uit Allahabad vertrokken, en na een tusschenlanding te Calcutta, om 14.35 uur te Akyab geland. Alles wel; heden verder. Donderdag 19 dezer vertrekt weder een vliegtuig van den regelmatigen Licht dienst naar Indië. De correspondentie, welke hiermede moet worden verzonden, moet zoo tijdig gepost worden, dat deze uiterlijk Woens dagavond te Amsterdam aankomt. Volle digheidshalve zij hier nog eens vermeld, dat het luchtrecht, hetwelk boven het ge wone port verschuldigd is brdrc ag voor briefkaarten en brieven tot 5 gram 30 ct., boven 5 tot en met 20 gram 75 ct. en ver der 75 cent voor elke 20 gram. Ook voor de tusschenliggende buiten Europeesche landen wordt corresponden tie medegenomen. J. Paardekoper. t Op 55-jarigen leeftijd is te Leeuwar den Zaterdagavond plotseling overleden de musicus J. Paardekoper, organist der Groote Kerk aldaar, directeur' van ver scheidene koren en componist van een groot aantal liederen. In het Friesche muziekleven nam hij een plaats van be- teekenis in. De Gemeentewet is weer eens op de helling geweest. Tot een radicale herziening, door som migen gewenscht, door anderen noodza kelijk geacht, is het niet gekomen. Enkele jaren geleden waren de des kundigen van meening, xlat een grondige herziening niet kon uitblijven, maar toen men het resultaat van den arbeid der daarvoor benoemde commissie voor zich zag, begon men te vreezen, dat de na doelen wel eens grooter konden zijn dan de voordeelen. Vandaar, dat de tegenwoordige Minis ter van Binnenlandsche Zaken, die in 1923 een meer uitgebreid herzieningsont- werp aanhangig maakte, bij zijn wederop- treden in 192d de voorkeur gaf aan het meer bescheiden voorstel van zijn voor ganger, minister Kan. Naast de samenwerking van gemeenten en de vereeniging, splitsing en andere wijziging van de grenzen van gemeenten onderwerpen, ten aanzien van welker wettelijke regeling de wenschelijkheid van herziening reeds sedert jaren algemeen werd erkend bevatte dit ontwerp uit sluitend voorstellen tot het aanbrengen van die wijzigingen, waarvan de ervaring de noodzakelijkheid of wenschelijkheid had aangetoond. Dit ontwerp is zij het op onder- deelen gewijzigddoor de Staten-Gene- raal goedgekeurd. Wij zullen van het resultaat van deze herziening geen breed uitgewerkt over zicht geven. Maar wel kan het nuttig zijn de voor naamste wijzigingen die werden aange bracht in het kort weer te geven, wat wij dan ook in volgende nummers hopen te doen. DE LOCOMOTIEVEN-ORDER. Waarom de order naar het buitenland ging. De Haagsche correspondent van het Hdbl. meldt: De order voor de levering van tien lo comotieven, bestemd voor de Ned'erland- sehe Spoorwegen, aan een Berlijnsche machinefabriek beeft hier te lande ver wondering gewekt, omdat men van de veronderstelling uitging, dat in deze tijden van werkloosheid de Nederlandsche in dustrie zooveel mogelijk moet worden ge steund en dan zeker door een bedrijf als dat der N.S. Dat deze order ten slotte aan de Berlijn sche fabriek is gegeven, omdat deze voor een niet onbelangrijk bedrag lager had ingeschreven dan Werkspoor, mag niet worden toegeschreven aan dumping, zoo vernamen wij. De zaak is eenigszins an ders. Toen de Nederlandsche Spoorwegen ruim een jaar geleden prijsopgave vroe gen voor de levering van locomotieven, bleek de laagste inschrijving uit Duitsch- land welke niet afkomstig was van de Berlijnsche fabriek, welke thans de order heeft gekregen een zeer belangrijk be drag lager te zijn dan die van Werkspoor. De order is eenigen tijd opgehouden en toen opnieuw een inschrijving werd open gesteld, vroeg Werkspoor weliswaar een bedrag, dat aanzienlijk lager was dan het vorige, maar dat toch uitkwam boven de laagste inschrijving der Duitsche fabriek een jaar geleden „De Crt" vernam nog het volgende: Werkspoor schreef in voor een bedrag van ruim f 90.000 per stuk. De goed koopste aanbieding 'kreeg men in Utrecht echter van de Duitsche firma Henschell, die per locomotief f 75.000 wilde ontvan gen. Er zijn toen over deze kwestie uit voerige onderhandelingen gevoerd met het resultaat, dat Werkspoor aanbood zijn bedrag tot f 75.000 te verlagen, zijnde den uitersten prijs waarvoor geleverd kon worden. De zaak scheen hiermede geregeld en zonder twijfel had Werkspoor de order gekregen als niet een andere Duitsche firma, n.l. de N.V. Schwarzkopf uit Ber lijn, met een nieuwe aanbieding was ge komen. Deze firma toch deed een offerte van f 65.000 per locomotief. De Ned. Spoorwegen 'kwamen nu in een moeilijk parket; voorop ston'd hij de direc tie, dat zij zorg had te dragen voor een sluitende exploitatie. Echter zag men in Utrecht zeer wel in dat het in het belang van ons land was, indien de levering aan Werkspoor werd opgedragen. Daarbij gaf zij te kennen, dat indien Werkspoor, een iets lageren prijs vroeg dan de firma Hen schell zij de Nederlandsche industrie zou laten voorgaan. In geen geval mocht het prijsverschil echter de aanzienlijke som van f 10.000 per locomotief bedragen. De directie der Ned. Spoorwegen achtte zich met het oog op de aan baar toevertrouwde belangen niet gerechtigd een dergelijk be drag op de order toe te leggen. Werkspoor nu stelde zich op het stand punt, dat men hier met een geval van dumping van Duitsche zijde te doen had; f 75.000 per locomotief is volgens Werk spoor de prijs, die gevraagd moet worden om de productiekosten te dekken. Wie iets wil verkoopen adverteert. Dat is logisch. Wie adverteeren wil gebruikt daarvoor DE ZEEUW". Dat is verstandig. Een kleine advertentie in de rubriek „Vraag en Aanbod" kost slechts 75 cent bij vooruitbetaling. Candidaatstelling Prov. Staten. De uitslag van de gehouden proefstem- ming in den Statenkieskring Goes is, dat de volgende R.K. candidatenlijst voor de Prov. Staten is opgemaakt: 1. Mr J. H. M. Stieger te Goes (aftr.); 2. A. van Hootegem te Kruiningen; 3. Mr A. J. J. M. Mes te Heinkenszand; 4. P. Raas te 's Heerenhoek; 5. J. F. Brooy- mans te St. Annaland; 6. A. M. Simons te Goes; 7. A. Menheere te 's Heeren hoek; 8. C. Stokx te 's Heerenhoek; 9. A. Simonse Bz. te Heinkenszand. Vlissingen. Zaterdagmiddag vergaderde alhier de Centrale van A.-R. Kiesvereeni- gingen. Nadat deze vergadering op de gebrui kelijke wijze door den voorzitter, den heer G. v. d. Putte, was geopend, roept hij de aanwezigen, inzonderheid het Ka merlid Van Dijk een hartelijk welkom toe. Daarna geeft hij gelegenheid tot het doen van vragen, waarvan door de ver gadering druk gebruik werd gemaakt. Ver schillende vragen die gesteld werden, wer den door den heer Van Dijk op zeer dui delijke wijze beantwoord. Voornamelijk liepen deze vragen over het Tarwe-wetje, Suiker-wetje, verzoek van Giessen-Nieuw- kerk inzake vrijstelling lichamelijke oefe ningen, de autonomie der gemeenten, en hoe men sta,at tegenover de kerstening van Indië. Aan het einde der vergade ring dankte de voorzitter den heer Van Dijk voor zijne inlichtingen. De vergade ring werd door den heer Van Dijk met dankgebed beëindigd. West-Souburg. Maandag 1.1. werd in de Marnix-school een druk-bezochte ouder avond gehouden. Nadat het werk der leer lingen bezichtigd was, hield mej. C. Bras ser ,pen interessante lezing over „Een eerste schooldag", en de heer H. van Sighem over het onderwerp „Kindervra gen", die beide met aandacht werden aangehoord Nadat de heer Deij eenige practische wenken gegeven had, gingen allen vol daan huiswaarts. Koudekerks. Loop der bevolking over de eerste helft der maand Februari. Ingekomen: M. Bravenboer met gezin, D 150, uit Middelburg; mej. J. Minder- houd, B 188 uit 'a Heer Arendskerke A. A. Brouwers met gezin, B 203, uit Mid delburg; A. J. van Beek, B 203 uit Mid delburg; W. P. Davidse met gezin, E 98a uit St. Laurens. Vertrokken: Wed. P. J. Kraamer, geb. Buijs, van D 72 naar Bergen op Zoom. 's Heer Hendrikskinderen. Vrijdag avond j.l. vergaderde de Christelijk- Historische Kiesvereeniging. Na opening door den voorzitter, dhr Jac. de Schip per, werd door den secretaris het jaar verslag uitgebracht, waaruit bleek, da; er 27 leden zijn en er nieuw leven in de vereeniging komt. De penningmeester, dhr Jan Vermeule Mzn., bracht verslag uit, waaruit bleek, dat er een klein batig saldo was. Het bestuur werd van 3 op 5 leden gebracht. Gekozen werden de hee- ren Jac. Boogert en M. Schipper Mz., die beiden de benoeming aannamen. Tot candidaten voor de a.s. Gemeente raadsverkiezingen werden gekozen als nr. 1 dhr J. Vermeule Mzn., nr. 2 dhr Jac. de Schipper, nr. 3 dhr M. Schipper Mz. Hierop leverde dhr Back een inlei ding over het onderwerp: „Waarom C.-H." Beginsel en doel van de C.H. Unie werden door spreker duidelijk uiteen ge zet. De opkomst was goed. De secretaris sloot met dankzegging. Zaterdagmiddag hield de Maat schappij tot Exploitatie van de Weeg brug 's Heer Hendrikskinderen haar al- gemeene vergadering. Gewogen werd dit jaar aan diversen 3.390.550 K.G. plus 14 stuks vee. Aan dividend werd uitgekeerd 6 pet. Als bestuursleden werden herkozen de heeren J. Vermeule, secr.penningm., Jac. de Schipper en C. Korstanje als commissarissen. Terneuzen. Op 12 Maart a.s. zal het 25 jaar geleden zijn, dat de heer J. J. de Jager, wethouder dezer gemeente, geko zen werd tot lid van den gemeenteraad. Onafgebroken mocht hij die 25 jaar de A.-R. partij in den Raad vertegenwoordi gen. Getrouw, waar het noodig was, in het opkomen voor zijn beginsel, heeft hij getoond een ruimen en breeden blik te hebben om de belangen der gemeente te behartigen. De 8 jaren, die hij als wet houder van financiën de gemeente heeft helpen besturen, hebben getoond, dat hij op een juiste wijze de financiën der ge meente leidde. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Stevensweert, W. de Peer te Eist. Bedankt voor Sellingen, E. Emmen te Kuinre. Vóói ge U naar buiten begeelt, éérst inwrijven. Nivea dringt geheel in de buid zonder glans achter te laten. Zij maakt de huid gezond en krachtig, en geelt weerstandsvermogen tegen weer en wind. Een roode en gesprongen huid is bij gebruik van Nivea onmoge lijk. Wrijlt ook iederen avond voor het naar bed gaan gezicht en handen grondig hiermede in. Nivea is niet te vervangen, want haar bijzondere wer king berust op het gehalte aan huidverzorgende Eucerit, dat in geen andere huidcreme aanwezig is. Doozen15, ZO, 40 en 90 ct. I Tuuen45 en 75 ol PEBECO MIJ., AMSTERDAM-C. Geref. Kerken. Beroepen te Harlingen, J. Meijer te Hoogeveen. Geref. Kerken (H. V.) Bedankt voor Enschede, P. A. E. Sille- vis Smitt te Haarlem. Chr. Geref. Kerk. Beroepen te Lisse, G. Salomons to 's Gravenzande. Geref. Gemeenten. Bedankt voor Werkendam, A. Verha gen te Middelburg. Evang. Luth. Kerk. Drietal te Haarlem: G. J. Duyvendak te Bussum, mej. J. A. Haumersen te Bodegraven-Woerden en G. Munter te Kampen. Meliskerke. Bij de in de Ned. Herv. Kerk gehouden tienjaarlijksche stem ming voor kerkeraad of kiescollege wer den bijna alle stemmen uitgebracht voor het kiescollege, zoodat de toestand de zelfde bleef. Kortgene. Gisteravond had alhier de tienjaarlijksche stemming plaats of in de volgende tien jaar de beroeping en be noeming van predikant en kerkeraads- raadsleden zal geschieden door den ker keraad of het kiescollege. De vergadering sprak zich uit met op één na algemeene stemmen voor het kiescollege, zoodat de bestaande regeling blijft gehandhaafd. Kattendijke. Met 22 tegen 5 stemmen hebben de stemgerechtigde leden der Herv. Gemeente alhier besloten geen kiescollege in te voeren. Het recht van beroeping van predikanten en van be noeming van ouderlingen en diakenen blijft dus aan de stemgerechtigden, waar toe de vorige week niet met 30, doch met 36 tegen 3 stemmen besloten was. Geslaagd voor coupeuse mej. J. Goedegebuure te Nieuwdorp. Wisselkoersen. Amsterdam, 17 Febr., 2.30 u. Parijs 9.76—9.77 54 Londen 12,1054—12.10% New York 2.49 542.49% Brussel 34.71—34.72 Berlijn 59.2259.23 De staking in West-Z.-Vlaanderen. BRESKENS. Ofschoon de staking niet officiëel geëindigd is, kan toch van eenige actie onder de stakende landarbeiders in West-Zeeuwsch-Vlaanderen niet meer ge sproken worden. Te Nieuwvliet, Groede en Retranche- ment zouden de werkgevers overeengeko men zijn om gedurende de wintermaan den 23 cent per uur als loon vast te stel len met een werkdag van 9 uur en gedu rende de zomermaanden 30 cent per uur. Mocht de prijs der tarwe minder dan f 12 zijn en die van de bieten minder dan f 14, dan behouden zij zich het recht voor het loon te verminderen. Men gelooft niet, dat de arbeiders hier mede accoord zullen gaan en zoo wordt met het a.s. voorjaar opnieuw een alge meene staking verwacht. Aanslag in het Rijksmuseum. AMSTERDAM. Hedenmiddag te onge veer half drie heeft in het Rijksmuseum een misdadige aanslag plaats gehad. Op dat uur bevond zich in de zaal, waarin Rembrandt's „Anatomische Les" hangt, een bezoeker, een heer van 38- a 40 jaar Plotseling haalde hij een bijltje te voor schijn en sloeg daarmee vijfmaal op het doek, dat beschadigd werd. De dader werd onmiddellijk door een suppoost gegrepen en later aan de politie overgeleverd. Hij is naar een politie bureau overgebracht. ROTTERDAM. De Rechtbank heeft he den uitspraak gedaan tegen den 22-jari- gen G. M., die onlangs zijn 25-jarige schoonzuster met bijlslagen heeft gedood om zich meester te kunnen maken van een bedrag van f 4000. De eisch was levens lang, de uitspraak luidde 20 jaar gevan genisstraf. KERKRADE. De 25-jarige R. is door de drukte met het carnaval onder de tram geraakt. Hij was onmiddellijk dood. ATHENE. Tengevolge van den hevigen regenval is de rivier Mesta bij Saloniki buiten hare oevers getreden. Het te velde staande winterkoren is vernield. Bij de overstrooming zijn 4 boeren verdronken. Uit Breskens schrijft men aan „He^ Volk": „Vrijdag hield onze afdeeling een cur susvergadering met pg. Overhof uit Goes als spreker. Onderwerp: „Multatuli en de arbeidersbeweging". 70 menschen waren aanwezig, die met belangstelling den spreker volgden. Een collecte voor een invalide makker uit Wemeldinge bracht f 10.20 op. Een prachtig bewijs van solidariteit!" De opvattingen verschillen. Een flink bezochte vergadering, een belangwekkende rede, ongetwijfeld een warm woord over den nood van den in validen makker en dan een collecte die f 10.20 opbrengt. Als dat een prachtig bewijs van so lidariteit moet heeten, dan is 't zeker te hopen dat de maatschappij voor de soli- dariteitsuitingen van de S.D.A.P. be waard blijft. OPMERKER. DE KABINETS-CRISIS IN SPANJE. Zal de Koning voorloopig afstand doen van zijn rechten? LONDEN. Uit Madrid wordt gemeld, dat Koning Alfonso zou hebben besloten zijne rechten op de kroon tijdelijk prijs te geven om Spanje van de revolutie te red den en zichzelf tenslotte nog een kans te geven om aan het bewind te blijven. Het kwam vast te siaan na de met den oud-premier Sanchez Guerra gevoerde be sprekingen, dat deze bejaarde leider der liberalen heden den koning een lijst van ministers zal aanbieden. Deze aanbieding zou hedenmiddag geschieden, waarna de koning voorloopig afstand zou doen van zijne rechten. De koning zou slechts de rol van toe schouwer vervullen gedurende den tijd, dat het land zijne vertegenwoordigers voor het parlement kiest en het parlement een nieuwe Grondwet zal hebben vastgesteld, waarbij dan beslist zal moeten worden over de vraag of Spanje een monarchie dan wel een republiek zal zijn. MADRID. In de vroege ochtenduren werd te Getave bij Madrid, het daar ge- stationneerde regiment veldartillerie ge alarmeerd, waarna de poorten werden be zet. 'Het verkeer werd nauwkeurig gecon troleerd. In Madrid zelf is alles rustig. MADRID. Sanchez Guerra heeft heden middag aan den koning de opdracht tot vorming van een 'kabinet teruggegeven. Hij deelde den koning mede, dat 'hij zich hiertoe genoodzaakt ziet, doordat men hem in vele kringen, waarvan hij steun verwachtte, in den steek heeft gelaten. LONDEN. Naar gemeld wordt hebben plm. 150.000 wevers en spinners in Lan- canshire het werk hervat. Overal wordt nu gewerkt volgens het oude systeem, zoo dat een wever slechts 4 weefgetouwen zal hebben te bedienen. PARIJS. Te Havre is het bij een sta king onder de havenarbeiders tot ernstige onlusten gekomen, waarbij vijf personen ernstig en vijftien licht gewond werden. Vergaderingen, concerten, enz. te Goes. Febr. 18 Geref. Mannenvereenlging. 18 Prop.-verg. Chr. Bond van Perso neel in Publ. dienst. 19 Uitvoering Chr. Gemengd Koor. 19 Lezing Vereen. Wetensch. Belangen. 20 Chr. Winterlezing. 24 Filmavond Chr. Besturenbond. 24 Vereen. Oud-leerl. Landbouwwinter- cursussen (B. v. G.) Maart. 4 Prop. av. Ned. Chr. Reisvereeniging. 5 Zaalconcert Hosanna. 5 Jaarverg. afd. Goes Geref. Vereen, voor Drankbestrijding. 11 Geref. Mannenvereeniging. 12 Film over de Staatsmijnen (voor Pa trimonium). 18 Spreekbeurt van dhr J. Sevensma. 20 Chr. Winterlezing. GOES. Overleden: Thomasia Cornelia Croïn, 69 jaar; Pieter Markusse, 16 jaar, te 'sHeer Arendskerke. KOUDFKERKE. Van 1—15 Febr. '31. Bevallen: A. de Witte, geb. Wisse, d.; A. Goedbloed, geb. Tange, z.; J. de Vis ser, gel). Kaljouw, z.; M. L. de Schip per, geb. Koet», z.; J. Verhage, geb. de V Visser, d L. Schout, z.; S. d.; A. de Kan Onder! rouwe M. C. Maa3, j.m. 20 jr en W. Mindcrhoui hoofd j.d. 23 Overleden: D. B, Verburg Goudswaard. KORTGENE lem Arie, zv. Jerina Scherp Overleden: hoek, 69 j. w< Leeuwen. KATS. Ond< Anthony van c ana Priester, Geboren: 2 nelis Jan Ver 9 Febr., Chris en rieternella GOES. Op 17 Februari w de handel ze f6.25, Goudge Zoo de I leeft, hoopt MARIK a.s. Vrijdag 80sten jaarc Wij hopi laatste lever heid en lief doorbrengen Name Boor Nieuwdorp, Heden o kalm onze Broeder, P in den lee en 8 maanc Zijn heer l J 's-H. Arend Voor de bli, ling, gedurend overlijden van der, Behuwd- CORNI Wed. ondervonden, hartelijken dai J Kloetinge, 17 op Vrijdag avonds half ach Als spreker: de heeren P. P v. d C. B. B. STOKMAN Landarb. Bond Alle land- e beleefd doch deze vergadeiii werkgevers.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1931 | | pagina 2