DE ZEEDW Eieren van Jonge Hennen FLORA'S Hoenderbeschuit JOH. QUINTEN - GOES G. VAN WILLEGEN ZOON, TWEEDE BLAD. Wat er deze week voorviel PAULS OFFER. KLIERZIEKTE HET ADRES A. Wl L KIN G door 40-jarige reputatie l Ook verkrijgbaar voor droogvoeder bij de wederverkoopers en Stukken voor den Gemeenteraad van Goes. Bloedkoralen, Stukken, Sloten, Cantspelden, Parelspelden, Nette-Sfiootjes, Verlovingsringen, enz. enz. enz. FEUILLETON. Brieven uit Middelburg. Verharding Westwal. In den loop der jaren is het gedeelte van den Westwal vanaf de Agnesgang tot aan de Brouwersgang belangrijk van karakter ver anderd. Het toegenomen verkeer daar ter plaatse maakt het noodzakelijk, betere verharding aan te brengen, waardoor te gemoet kan worden gekomen aan den wensch van velen om dezen weg voor rijverkeer open te stellen. De Directeur van Gemeentewerken heeft een plan van verbetering samengesteld, hetwelk wij hierbij overleggen. De voorkeur dient gegeven te worden aan basaltslagverharding met sproeiphalt waarvan de kosten rioleering inbegre pen zijn geraamd op rond 13000. Het is de bedoeling van B. en Wl, zoodra het werk gereed zal zijn, op den weg rijverkeer in één richting toe te laten. Huurregeling woningen Voor stad 30 en 32. Ingevolge Raadsbesluit van 22 Mei 1930 is de Gemeente eige nares geworden van de woningen, plaat selijk gemerkt Voorstad no. 30 en 32, be woond door de gezinnen van H. Maas, H. Wijs, D. Wijs en A. Liplijn. De huur dezer woningen was reeds door den vorigen eigenaar vastgesteld op resp. f2.25, f2.25, f2.75 en f 1.40 per week en automatisch gecontinueerd. Da Directeur der N.V. Waterleiding-Mij „Zuid-Beveland" wil het abonnement voor de waterleiding door de gemeente doen overnemen. B. en W. hebben hiertegen geen bezwaar, mits de huursom met de kosten van het waterabonnement ka.n wor den verhoogd. De huurders hebben zich hiertoe bereid verklaard. Zij stellen den Raad mitsdien voor, den huurprijs der woningen bovenge noemd te verhoogen met resp. f0.25, £025, f0..25 en f0.20 per week. De gemeentebegrooting voor 1931. De financiëele commissie rapporteert: In het antwoord, dat door R. en W. d.d. 6 December 1929 op het rapport van de financiëele commissie over de begrooting 1930 werd gegeven, werd ge zegd, dat door die commissie steeds een sombere voorstelling van den financiëelen toestand dei gemeente werd gegeven, en dat daardoor „noodeloos" de burgerij werd verontrust en wederom „noodeloos" gestuurd werd in de richting van een zwaarderen belastingdruk. Er is inderdaad een verschil van in zicht te constateeren omtrent de gemeen- te-financiën tusschen B. en W. en de financiëele commissie. De financiëele commissie heeft steeds haar opvatting met cijfers gestaafd en wanneer zij meent ook betreffende de begrooting 1931 een minder opgewekten toon te moeten laten hooren, dan ge schiedt zulks wederom op grond der be schikbare gegevens en daarom spreekt zij de hoop uit, dat beschuldigingen, zoo als hierboven werden aangehaald, van de zijde van B. en W. achterwege zullen blijven. in de eerste plaats wijst de commissie er op, dat het nadeeiig slot van de rekening over 192J niet, zooals door B. en, W. wordt gezegd, meer schijn dan werkelijkheid is. De rekening van het gasbedrijf moet, naar de meening der commissie, in een ander licht worden beschouwd dan door B. en W. geschiedt. De winst van het gasbedrijf bedroeg (zonder extra-afschrijvingen) in het jaar 1929 ongeveer f 43000. Hieronder is be- gpege!t m9 tiewtssllige ksiê «egaaM sJea sing obligaties C. A. F., groot f5500, een winst tengevolge van een lage raming van dein voorraad cokes, groot ongeveer f 8600, is samen f 14100, blijft alzoo een winst van f 28900. Deze winst zal in 1930 bovendien be perkt worden door een inkrimping van het gasdebiet tengevolge van de elec- trificatie. De mindere winst, die hiervan het gevolg is, ramende op omstreeks 7000 gld, meent dq commissie te mogen con- eludeeron, dat de kans op een grootere bate uit het gasbedrijf ten gunste van de gemeente klein moet worden genoemd. Maar zelfs als blijken zou, dat de re sultaten van het gasbedrijf gunstiger zijn, dan de bovenstaande zeer globale bereke ning aantoont, ook dan nog blijf* de vraag pf de meerdere baten in bet belang van bet bedrijf niet moeten worden aange wend tot verlaging van den ga-,prij3 Nu bet gas voor verlichtingsdoei'ui^ien geleidelijk vervangen wordt door eloctri citeit, zal heit gasbedrijf vooral moeten zoeken naar afzet voor kracht- en verwar mingsdoeleinden. Thans is daarvoor de gasprijs in Goes ongetwijfeld nog te hoog. Inzake het vraagstuk der werkverschaf fing is door God. Staten van Zeeland thans een beslissing genomen, waardoor de zorg voor de werkloozen, thans in hoofdzaak gelegd wordt in handen van het Burgerlijk Armbestuur. Niet alleen wordt op de och ouders van het Burgerlijk Armbestuur door deze be slissing een nieuwe en een zware taak gelegd, maar tevens zal waarschijnlijk ook een verhooging" van de uitgaven van dit EeSssq fearran het gevolg zijn. Daarom is het van belang na te gaan, hoe de financiën van het Burgerlijk Arm bestuur zich in de laatste jaren hebben ontwikkeld. Bij het onderstaande overzicht van in komsten en uitgaven is geen rekening gehouden met de baten van vorige diens ten en met inkomsten en uitgaven, die den kapitaaldiemst betreffen. Men krijgt dan da volgende cijfers: 1925 batig saldo f 11.915.131/2, batig saldo 1923 f 16.278.96', batig saldo 1927 f 5.587.24, nad. saldo 1928 f 9.977.701/2, nad. saldo 1929 f 5.844.26. Hierbij dient te worden opgemerkt, dat in 1928 en 1929 door het Burgerlijk Arm bestuur bijzondere uitgaven werden ge daan. In 1928 heeft het B. A. bijge dragen in eenige extra verbeteringen, toen het Manhuis werd gerestaureerd en in 1929 werd de bijdrage voor de werkver schaffing met f2500 verhoogd. Maar ook als men hiermede rekening houdt, valt een kentering te bespeuren in da verhouding tusschen inkomsten en uitgaven. De vrij algemeen heerschende opvatting, dat het Burgerlijk Armbestuur steeds maar rijker wordt, blijkt, althans voor de jaren 1928 en 1929 niet juist te zijn. De werkelijke ontvangsten en uit gaven in die jaren geven een nadeeiig saldo te zien, dat in de komende jaren zal stijgen. De heerschende landbouw crisis zal oorzaak zijn, dat de inkomsten die hoofdzakelijk verkregen worden van het groote grondbezit, beduidend zullen dalen. De uitgaven zullen niet meer be streden kunnen worden. De mogelijkheid, dat in het vervolg een subsidie van de gemeente aan het Burgerlijk Armbestuur op de begrooting zal moeten worden gebracht, acht de financiëele commissie niet uitgesloten. Wat betreft de eigenlijke gemeente-be grooting, meent de financiëele commis sie te mogen opmerken, dat niettegen staande meerdere posten aan den lagen KAPELLE (Z.-Bev.). - TELEPJ0N 21 tegen concurreerende prijzen. VAN ZATERDAG 13 DEC. 1930. No. 64. Het zou weer geen moeilijke taak zijn om dit weekoverzicht te doen bestaan uit een revue van klachten, vergaderin gen, adressen, enz. over de economische crisis. Bepaald nieuwe gezichtspunten zouden er echter niet geopend kunnen worden. Alleen zou gewezen kunnen worden op de meening van een ter zake kundige, dat ook een deel der veehou derij reeds deelt in de algemeene daling der prijzen (althans in den groothandel; in den kleinhandel valt daarvan nog wei nig te merken), zoodat ook de crisis zich dreigt uit te strekken tot de veeteelt. Alom dreigt de werkloosheid, deze geesel der menschheid. Ook in onze pro vincie. Een bedrijf als „de Schelde" te Vlissingen moest ook reeds een deel van zijn personeel ontslaan. Daarom valt het te meer te bejammeren, dat door een ondergeschikte oorzaak (de uitvoering van de hinderwet) een flink bedrijf te Kapelle dreigt stopgezet te zullen wor den. Kan hier door hoogere colleges niet ingegrepen worden? Regeering en volksvertegenwoordiging hebben deze week ook behoorlijk aan dacht aan de crisis geschonken. De land- bouwbegrooting is na lange debatten aangenomen. Inmiddels is een wetsontwerp inge diend tot steun aan de aardappelmeel- industrie. Daarover krijgt de Tweede Kamer dus straks, evenals over het maal- en menggebod, te oordeelen. Men verwachte echter niet uitsluitend, zelfs niet in de eerste plaats, uitkomst van de regeering. Gemakkelijk is dit zeker wel (wij lazen dezer dagen b.v., dat het ook de schipperij zoo slecht gaat, zoodat ook zij maar om steun in Den Haag moet aankloppen/, .maar practisch uitvoerbaar niet. Te midden van al deze crisisbeschou wingen kan gereleveerd, dat Gedep. Sta ten van Zeeland hun voorstel tot verhoo ging der salarissen van burgemeesters, enz. door de Kroon zagen goedgekeurd. Het is hier wel anders geloopen dan in Noord-Brabant en Gelderland. Wat de buitenlandsche gebeurtenissen betreft kan gezegd, dat Duitschland zijn kabinet nog heeft (het kreeg een meer derheid in den Rijksdag achter zich) en dat Frankrijk er, ondanks de pogingen van enkele formateurs, nog steeds geen heeft. Aangrijpend waren de berichten uit België, waar in het Maasdal tengevolge van den mist verscheidene tientallen personen zijn gestorven. De geleerden zijn nog steeds aan het zoeken naar de juiste oorzaken van deze vreemde sterfgevallen. Deze week heeft de voorbereidende commissie der ontwapeningsconferentie te Genève haar taak beëindigd. Het schema, waarop de groote, eigen lijke ontwapeningsconferentie haar werk zaamheden zal kunnen verrichten, is na vier en een half jaar zwoegen eindelijk gereed gekomen. Of het document, dat na zooveel moei- Vrij naar het Engelsch. 87.) (Slot.) Het was een prettige middag; het was mooi weer en er was een gevoel van wederzijdsche sympathie in den kring, die allen vereende. Vooral Isabel was ge lukkig en groeide, kinderlijk verheugd, in haar belangrijkheid, door het succes van haar man. Paul had ten laatste zijn terrein gewonnen en daar mocht hij trotsch op zijn. Er werd druk gebab beld en gelachen en na de thee stond het gezelschap op om in groepjes wat rond te wandelen. Terwijl Paul en Isabel over de steenen balustrade leunden en in het water keken, kwamen de heer Kesterton en lady Farley, die samen opliepen, bin nen gehoorafstand en ze hoorden den minister-president zeggen: „Ik ben er ze ker van, dat het niet heel lang zal duren of hij heeft zitting in het Kabinet; de jongeman kan een schitterende carrière hebben. Het heeft me altijd gespeten, dat hij zich zoo verlagen kon, om een boek als „Schijn en Wezen" te schrijven; maar die knappe nicht van u zal hem voortaan wel binnen de perken houden. Zij, die het geluk hebben een verstandige vrouw te huwen, zijn niet de mannen, die fouten begaan". zawra arbeid geredigeerd werd, de vel- ken zal kunnen bevredigen, mag met recht betwijfeld worden. Tot pessimisme is wel reden, hoezeer men steeds bij de groote vraagstukken, welke in den Volkenbond behandeld wor den, voor oogen moet houden, dat de ge ringste vooruitgang reeds een succes is. Drie groote leemten zijn, dat er geen bepalingen zijn opgenomen voor een be perking der afgerichte reserve-troepen; dat geen beperkende maatregelen inzake het oorlogsmateriaal der landmacht tot stand konden komen, en dat voldoende bepalingen betreffende de openbaarheid inzake ditzelfde materiaal geheel ontbre ken. Alle voorstellen, welke de luchtvloot, het groote aanvalswapen der toekomst, aan banden kunnen leggen, zijn zorgvul dig uit de ontwerpconventie geweerd. Na de voorbereidende taak moet de eigenlijke conferentie volgen. Duitschland had voorgesteld reeds thans een datum vast te stellen, in November van het vol gend jaar. Men heeft 't echter niet gewild XXXIII. Amice, Tegen het eind van het jaar gaat men zijn rekening eens opmaken, teneinde te weten te komen wat de financiëele resul taten zijn van het jaar dat verliep. Is die rekening ongunstig, dan beraamt men plannen om zijn inkomsten te verbeteren, of zijn uitgaven te beperken, of beide. Ook de Raad van Middelburg hield zich verleden week met dezen arbeid bezig. Het blijkt nu gelukkig, dat wat wij sinds maanden in deze brieven opmerkten, dat n.l. Middelburg ver boven zijn stand leeft, erkend wordt. Door schade wordt men eindelijk wijs. Er zijn nog wel raadsleden, die óf met het oog op de komende raads verkiezingen, óf ingevolge hun. gestelde verlangens, met allerlei wenschen komen, wier inwilliging der gemeente geld zou kosten, doch zij weten nu zelf heel goed, dat van dat alles niets kan komen. Enfin, zij hebben dan aan de hun door partijge- nooten gedane opdrachten voldaan en, moeten zij straks voor hun kiezers met leege handen komen, een gedruischvolle optocht door de stadl-bf een knetterend vuurwerk op het Molenwater of een groot bord op den Dam of bij de Stationsbrug over de succesvolle(?) Engelsche arbei- dersregeering, maakt weer veel goed. Er zijn nog altijd menschen die niet doordenken en aanzien wat voor oogen is en op dezulken wordt gewoonlijk gespecu leerd. Dan zijn er ook nog voorlichters in de pers, die met de beperking in de verhoo ging van uitgaven, door vele raadsleden bepleit, wel moeten instemmen, omdat het niet anders kan, maar die toch, onder voorgeven dat die bezuiniging wel eens als „boeman kon "ebruikt worden" om maatregelen te nemen, die tot schade van de stad kunnen worden, weigeren van hun hobbelpaardje af te stappen, of, als dSt „middel van vervoer" onbruikbaar wordt, gauw weer een ander beestje be klimmen. Zoo is het b.v. thans wel allerduide lijkst, dat, nu er over een subsidie aan de gemeente Middelburg, teneinde aan dtu geopperden brandweerdirecteur f 4000 jaarlijks salaris te kunnen uitkeeren, in de wintervergadering der Prov. Staten geen woord is gerept en, naar wij ons officieus op de hoogte stelden, er geen sprake van is, dat andere Zeeuwsche gemeenten hier zullen bijspringen, omdat een ieder aan zichzelf meer dan genoeg heeft, ik her haal, dat het zoo klaar als een klontje is, dat de nieuwe aan de actie der Midd. Grt. verschuldigde autospuit, zal moeten worden gecommandeerd door een brand weerdirecteur, die voor zijn budget geens zins op 4 mille per jaar zal mogen reke nen en zich met hoogstens 3/10 van dat bedrag zal moeten contenteeren. We moeten echter met oprechten dank erkennen, dat genoemd blad ook tracht te zorgen voor verbetering van inkomsten en de plannen van een onbaatzuchtig Paul keek naar zijn vrouw en glim lachte haar toe; doch de oogen, die Isa bel tot hem ophief, waren verduisterd door tranen. Niet lang na dezen gedenkwaardigen theemiddag ontmoeten we Edgar Ford als gast in Paul Seaton's vriendelijk ho me in Kensington. De oude predikant logeerde een paar dagen bij zijn zoon en onder leiding van Isabel maakte hij leer zame uitstapjes in de wereldstad. Edgar en Alice zouden in den herfst trouwen; een woning hadden ze reeds uitgezocht in de buurt van de Stephy stichting en Edgar was druk bezig, het nestje voor de bruid in gereedheid te brengen. Het gesprek aan tafel liep over Edgars arbeid in de armenwijken; en hij deed zijn toehoorders beurtelings lachen en huilen door de wisselende humor en pa thos van zijn verhalen. Vooral dominee Seaton stelde veel belang in het werk der stichting en Edgar ontving menige waardevolle opmerking uit hetgeen de oude man zelf in zijn jongen tijd had ondervonden. „Wat mij altijd weer opnieuw treft", zeide Edgar, „is het groote gevoel van saamhoorigheid onder de armen en hun deelneming in elkanders lot. Zoo ziet men dat er onder de schors van ruwheid nog iets moois bewaard wordt, dat menigeen hun kan benijden." „Daar heb je, wat ik altijd beweerd heb", riep Paul; de menschelijke natuur Linburgetr rat, sp hert vo«tsp««r vaa Utrecht en Den Bosch, de Middelburgscht (en Engelsche?) poorters om een gezel- ligen disch in den Raadskelder te ver eenigen, zooal niet voorstaat, dan toch in bescherming neemt en er hare kolommen voor openstelt. Wat zou het niet alles zins gewenscht zijn dat Eneelschen, Bel gen, Franschen en Amerikanen in het vervolg bij hunne komst op de Middel- burgsche „buttermarket", niet meer hun boterhammetjes en banaantjes van België meebrachten, doch hunne belga's en six pences bij den Vaderlandschen waard in Kelderman's kelder kwamen opsoupeeren en de oude Middelburgers, staande op de stoepen hunner koffie-, thee- en melkhui zen, zulks met leede oogen zouden mogen aanzien I Nu genoemde waard er de voor keur aan zou geven in het „Limburg, mijn vaderland" metterwoon te blijven en de forensenbelasting wordt of! is afge schaft, zou er van den zetkastelein slechts een povere penning voor Middelburg's schot en lot kunnen worden ingevorderd en, zooals reeds elders is gezegd, Mid delburg de giro's en aangeteekende brie ven naar Maastricht of Den Bosch voor het nakijken hebben. Ut desent viresJ, tarnen est landanda voluntas! Al ontbreken de krachten, toch is de goede wil te loven, kan men gerus- telijk der Middelb. Grt. toevoegen, als zij, er, zooals in dit geval, op uit is om de f 4000 voor haar brandweerdirecteur bij een te brengen. Doch ter zake; het ziet er voor Middel burg niet best uit. En als we nu bij de vaststelling der hegrooting voor 1932 niet meer mogen rekenen op de f 38 a f 40.000 die door een administratieven maatre gel in 1931 aan Middelburg van Rijks wege extra ten goede komen, dan is de voorspelling niet gewaagd dat Wethou der Mr de Veer gelijk zal krijgen, als hij zegt, dat tegen 1932 op alle belas tingen verhooging zal moe ten wordentoegepast. Een fraai vooruitzicht! Zou het niet mogelijk zijn dat de Raad van Middelburg bij het bestuur der Vrijz. Hervormden in de leer gaat? Dit bestuur is er achter, zegt mr baron van der Feltz. Het beroept een voorganger in de St. Pie terskerk en biedt dezen zonder meer pok het leeraarschap in de Hebreeuwsché taal aan het gymnasium aan, met de daaraan verbonden jaarwedde. Zoo kan men nog eens een dominee beroepen! Mr v. d. Feltz doelt hier op het feit, dat voor ongeveer een half jaar de meerderheid van den Raad iemand heeft benoemd met minder capaciteiten dan de eerst-aanbevolene en deze nu niet meer wil solliciteeren. Daar mede krijgt het bestuur der Vrijz. Herv. de handen vrij. Als b.v. nu eens Vlissingen een neven baantje creëerde voor onzen arbeidsbeurs- directeur; Souburg een voor onzen ge- meentereinigingsdirecteur en St. Laurens voor onzen schoolarts en we konden ge daan krijgen, dat het salaris dier heeren ambtenaren verminderd werd met het hun door onze mede-eilanders uitgekeerd traktement, dan zou dit ons weer heel wat schelen. Met genasten eerbied bied ik den betrokkenen dit denkbeeld ter over weging aan. Met vrienschappel. groet t.t. METELLUS. is een vorm van tuberculose. Ver waarloost deze kwaal dus niet. Leest wat Dr. J. H. VAN GRAFHORST, arts, schrijft in zijn brochure: „Wen ken en raadgevingen bij de behande ling van tuberculose en scrofulose" over de gunstige resultaten verkregen met granuline. Deze brochure, die o.a. talrijke attesten bevat van ge- neesheeren en genezen paiiënten, wordt U op aanvrage, in gesloten enveloppe gratis toegezonden door Ide Pharm. Ond Dr. J. H. VAN GRAF HORST, Scheveningen, Alkmaarsche- straat D 9. is een groot iets, dat bedorven is, doch grootsch blijft ze altijd." „Doch men moet nimmer gaan gene raliseeren, slechts wanneer men met het individu te maken heeft, bemerkt men eerst iets van de innerlijke schoonheid. Daarom oordeele men ook niet een ge- heele klasse van menschen, of het nu de lichtzinnigheid van den rijkdom of de hardheid van de armen is, waarop men wil lostrekken". „Juist", viel dominee Seaton hem bij; „er zijn evengoed lichtzinnige armen en harde rijken; en in beide standen zijn er ook brave menschen, misschien wel meer, dan men zoo oppervlakkig zou vermoe den". „Het schijnt me toe, dat liefde het dee- sem is, dat allen doordringt", merkte Isabel op. „Eerst wanneer de menschen om elkander gaan geven, komen de schoonheden der menschelijke natuur naar voren. Wanneer men geen liefde kent, is iemands gemoed als een tuin in den winter", ging ze voort. „De eene deugd zit onder een glasplaat verborgen, de andere is met stroo omwikkeld, maar alle zijn ze vreeselijk bekneld en zwak. Dan komt de liefde, en het wordt zomer en de tuin leeft op en alles bloeit en schijnt, zonder dat er eenige zorg aan besteed behoeft te worden". „Desniettegenstaande", zeide Madder- ley, die zijn plaagzucht nog niet verloren had, „vrees ik dat liefde, al is ze nog zoo'n amusant tijdverdrijf, toch wel wat te onbestendig en grillig is, om ze tot grondprincipe van alles te verheffen". „Waarschijnlijk zoudt u willen bewe ren, dat niets veredelender werkt dan de invloed van het schoone", antwoordde Isabel rustig, te verstandig geworden om zich te laten vangen. „Daar hebt u het", riep de kunstenaar met vuur, voor eens in zijn leven ernstig; „wat wij kunst noemen, is niets anders dan onze drang, om het schoone te ver heerlijken; wat wij liefde noemen, is on ze verheerlijking van de schoonheid van het menschelijk hart; en wat wij gods dienst noemen is de verheerlijking van de schoonheid der ziel, ons door God in geplant". Isabel zweeg. „Ik moet u gelijk geven, dat liefde voor het schoone zich op ongedachte plaatsen en gelegenheden laat vinden", zeide Ed gar. „Onlangs werd er een clubje kinde ren uit het Hampden-gesticht met va cantia naar buiten, gezonden; en een van de ergste stakkers onder hen zeide later tot een verpleegster: „o zusterI het was alles zoo heerlijk mooi buiten, dat het me naar u deed verlangen!" Dat is het simpel bewijs, zooals je zegt, dat de ischoonheid der natuur een prikkel bleek voor hel kind zijn beste gevoelens, en het deed verlangen naar degeen, die het naast aan zijn hart lag." Isabel kon zich de gevoelens van dezen armen peuter uitstekend indenken; zelfs had za precies dezelfde emotie doorge- maaJkt opf de soiree ten hove. „Al® [het kind niet te voren genegen heid ivoor de zuster had gekoesterd, zou de schoonheid van het landschap het waarschijnlijk niet ontroerd hebben," zei de ze; „en dat is het bewijs van mijn stelling, dat liefde het „Sesam, open u" is, ,om het schoone toegang fe verleenen en ionze oogen er voor geschikt te maken, het ite omvatten." „Ik zou het juist andersom steilenj," hield Madderley vol, „en zeggen, dat schoonheid tot liefde leidt." Paul wendde zich tot zijn vader. „U hebt ons uw meening nog niet gezegd, over het deasem, dat al ons menschen doordringt en dat Isabel liefde noemt en Madderley schoonheid en Edgar indi vidualisme." „Ik zou geen van die namen willen gebruiken," antwoordde de grijsaard, „want ze zijn alle slechts loten van een stam, die veel dieper wortelt en veel krachtiger is, dan al die eigenschappen, tezamen." „En hoe noemt u die innerlijke en tegelijkertijd alles omvattende kracht dan?" vroeg Edgar. De'predikant glimlachte. „Ik ben een man van den ouden stempel en ik houd me aan waarheden, die nog veel ouder zijn," zeide hij. „Het deesem, dat ons allen doordringt, zou ik willen noemen: da liefde van onzen Heer Jezus Christus." EINDE. voor Manufacturen. Dames- en Kinderconfectie Tapijten - Gordijnen Bedden - Ledikanten en aanverwante artikelen Is GOES HULST |fP»

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1930 | | pagina 5