Ischias LINIMENT DOODT PIJN Kerknieuws. Onderwijs. Staten-Generaal. Gemengd Nieuws. Posterijen en Telegrafie Wetenschap en Kunst Uw Zenuwen meeren en wuwo Ingezonden stukken Radio-Nieuws. Wilbra Lederyerf voor het verven van Schoenen. Kamer van Koophandel en Fabrieken te Middelburg. Mijnhardt's U verkrijgt onmiddellljko ver lichting door Sloan'9 Liniment Het dringt door, zonder inwrijven rechtstreeks tot de oorzaak der afmattende pijnen. De verwarmende, pijn. stillende invloed ervan doet de pijn snel geheel verdwijnen. Verkrijgbaar bij alle Apothe kers en Drogisten. perd om verlaging van de zeer hooge pol- derlasten in den Polder Borsselen te ver krijgen. De Raad draagt B. en W. op middelen te beramen, waardoor mede werking kan verleend worden bij een po ging van betrokkenen tot vermindering dier lasten. Dhr J. de Muynck blijkt een weg, die zijn eigendom is, en waarin buizen voor de waterleiding en de electrische kabel moeten gelegd worden, aan de gemeente te willen schenken op voorwaare, dat de ze openbare vieg wordt. De Raad neemt dit aanbod aan. Bij de rondvraag wijst de heer Dekker op den slechten toestand van den Molen weg. De voorz. belooft onderzoek en zegt verbetering toe. St.-Laurens. Loop der bevolking over de maand October. Ingekomen: C. Sturm, dienstbode B 23 uit Öostkapelle; Iz. Zwemer, landb. kn. B 88a uit Öostkapelle; J. Marinissen, dienst bode A 33 uit Grijpskerke; Chr. v. d. Woestjjne, landb. kn. B 85 uit Aagtekerke; L. J. Vroon en echtgen., zonder ber., B la uit Middelburg; B. Volmer, landb. kn. B 117, uit Vrouwepolder; M. L. de Regt, en gezin, landbouwer, B 85a uit Water landkerkje; H. Jongepier, landb. kn. B 142 uit Middelburg; J. van Vlaanderen, dienst bode B 114 uit Koudekerke; Th. I. Hage, en gezin, onderoff. Inf. B 158c uit Mid delburg; C. A. Polderman, dienstb. B 116 uit Middelburg; J. Vrucht en gezin, rijles- klerk registratie, B 38 uit Groningen. Vertrokken: F. de Bree, dienstbode van B 23 naar 0. ein W. Souburg'; Q. van Dalen, landb. kn. van A 34 naar Brou wershaven; D. Koole, landb. km van B 116 naar Middelburg; A. A. H. Schilt, zonder her. van B 42 naar Middelburg; E. Bom, dienstbode van B 42 naar Mid delburg; M. van Sorge, dienstbode, van A 89 naar O. en. W. Souburg; A. v. d. Broeke en gezin, landb. kn. van A 51 naar O. en W. Souburg; J. P. Louwerse dienstbode van A 33 naar Aagtekerke; P. van Dijke en gezin, landb. kn. van B 15 naar Arnemuiden; H. Baij'er, zonder ber. van All naar Bad Homburg; L. Klaas-se en echtgen., landarb. van B 112 naar Veere; J. Lorier, zonder beroep van A 63 naar Bergen op Zoom. Joh. v. d. Berge, smidsknecht, van B 122 naar 's H. Arends- kerke. Zending. Hier te lande is bericht ontvangen, dat na een week ziekte zacht ontslapen is de echtgenoote van den zen- deling-leeraar J. H. D. Nijenhuis te Ko- pandakan (N.-Celebes). In 1919 ging het echtpaar naar Bolaang Mongondow (Ce lebes), in 1927 vertoefde het met verlof in Holland en daarna werd net werk op Celebes weer hevat. Zend. W. Dunnebier en mevrouw, van Bolaang (Noord-Celebes), zijn met verlof naar het vaderland op weg. In de Herv. Gemeente te Wemel- dingo is voor de wintermaanden tot hulpprediker benoemd de heer A. J. van Rhijn, cand. tot den H. Dienst te Deventer Middelburg. Bij besluit van Ged. Staten van Zeeland, d.d. 24 October 1930, is ge grond verklaard het beroep van het be stuur der Vereeniging tot 't verstrekken van lager onderwijs op Gereformeerden grondslag te Middelburg, inzake het be sluit van den Raad der gemeente Middel burg, d.d. 2 April 1930, bij welk besluit afwijzend is beschikt op bet verzoek om beschikbaarstelling van schoolruimte overeenkomstig artikel 72 e.v. der L. 0.- wet 1920. Ged. Staten hebben o.a. beslist, dat hoe wel de stichting van de school in 1926, doordat de leerlingen werden betrokken van de reeds in deze gemeente bestaande 2 Gereformeerde en 2 Hervormde scholen geen verzoek om finantieele medewerking als bedoeld bij art. 72 der L. O.-wet 1920 kon worden gedaan, thans nu na 3 jaar gemelde school bezocht wordt door meer dan 40 kinderen, die tot dusver niet een gelijksoortige bijzondere school hebben be zocht, de aanvrage gegrond is op art. 72 e.v, der L. O.-wet en de gevorderde me dewerking door den Raad der gemeente Middelburg moet worden verleend. Volgens Ged. Staten doet hier niet aan af het feit, dat de hier bedoelde kinderen geen gelijksoortige andere school hebben kunnen bezoeken, als gevolg van hunne jeugdigen leeftijd, aangezien de wetgever niet heeft opengesteld de mogelijkheid om een onderzoek in te stellen en in verband daarmede een onderscheiding te maken naar de gronden, waarom de hier be doelde voor de toepassing van art. 72 e.v. wel in aanmerking komende leerlingen niet te voren een gelijksoortige onderne minghebben bezocht. De schoolkwestie to Lem mer. In een vergadering van de vereeni ging voor een Vrije School met den Bij bel te Lemmer bleek, dat de benoodigde 40 kinderen voor de oprichting der nieu- wo school aanwezig waren, alsmede 56 aan het onderwijs op de oude sc!: >1 wa ren onttrokken tengevolge van heo ontslag van den heer Schurer. Geslaagd aan de Universiteit te Lei den voor het artsexamen eerste deel, de heer H. Gerritsen te 's Gravenpolder. Machinisten-examens. Ge slaagd voor het voorloopig diploma de heeren C. Slijkhuis, H. J. Romunde, D. vj. M. Rah, A. van Bennekum, D. Snip, A. C. J. Reus, J. Doornbos en W. H. Sel ler, allen Vlissingen. ONDERWf JS-CiJFERS. Er is een tijd geweest, zegt het „Cen trum", dat men van de openbare neutrale school sprak als van de school, waaraan de Natie gehecht was. En dit „gehecht" zijn werd dan zóó uitgelegd, dat de bizondere confessioneele school weinig of geen kans had ooit in den waren zin des woords een 'volks school te worden. Die tijd ligt nu al ver achter ons. En telkenmale blijkt uit de verslagen over den toestand van het Lager Onder wijs, dat de openbare school terrein ver liest, en de bizondere terrein wint. Het jongste, kort geleden verschenen Verslag getuigt ook in dien zin. De verhouding van het aantal scholen en leerlingen tusschen het openbaar en het bizonder onderwijs blijkt alweer gun stiger voor dit laatste te zijn geworden Eenige cijfers laten wij hier volgen. Op 1 Januari 1927 bestonden er 3663 openbare scholen in ons land; op 1 Ja nuari 1928 was dit getal met slechts 19 gestegen en dus op 3682 gekomen. Voor het bijzonder onderwijs echter be droegen de cijfers resp. 3889 en 4152. De openbare scholen telden op 1 Ja nuari 1927 in totaal 480.090 leerlingen, welk getal een jaa.r later teruggeloo- p e n was tot 473.205. De bizondere scholen daarentegen za gen haar leerlingen-aantal stijgen van 617.947 tot 644.820. Het aantal gemeenten, waar geen openbare school meer bestaat, neemt ook gestadig toe, voornamelijk in de provin ciën Brabant en Limburg. Het liep van 1 Januari 1927 tot 1 Januari 1928 van 121 tot 148 op. Deze cijfers spreken een duidelijke taal. Zij bewijzen, dat het bizonder onder wijs, wel verre van sectarisch, of onna tionaal te zijn, steeds algemeen wordt in ons land. GEBR. MULDER - GOES. TWEEDE KAMER. Vergadering vanVrjjdag. De Pachtwetten. Del Tweede Kamer is gisteren met de behandeling der pachtontwerpen gereed gekomen. Nadat eerst de motie-Albarda tot op heffing van de preventieve radio-censuur was verworpen, werd voortgegaan met de bespreking van het continuatierecl waar in men den vorigen dag was bbj.en ste ken. De heer v. d. Heuvel, A.-R., ver klaart zich tegen art. 1636 (continuatie- rocht). Men gaat hierdoor de aantrekke lijkheid ontnemen van den grondeigen dom. Dit kan nie< zijn in het belang van den pachter. Het continuatiereclit be staat nergens ter wereld. Spr. gevoelt veel meer voor het stelsel van schadevergoe ding. De heer H i e m s t r a, s. d., bestrijdt het amendement van de Commissie van Rap porteurs, dat hij strijdig acht met de belangen der kleine pachters. De heer Goseling, R. IC, trekt in, zijn amendement betreffende uitsluiting der mogelijkheid tot continuatie in ge val van onteigening. De Minister van Justitie kan het amendement van de Commissie van Rapporteurs niet aanbevelen. De andere amendementen ontraadt hij. Subsidiair zou het amendement-Ebels het meest wor den verkozen. De heer B e u m e r wijzigt zjjn amende ment zoodanig, dat in het le lid Van airtf. 1636b wordt gelezen in plaats van los land van meer dan 1 H.A. oppervlakte, r waarvan de pachtprijs hooger is dan 300 gulden, „los land van meer dan Vj H.A. waarvan de pachtprijs hooger is dan 150 gulden." Hierdoor zou worden uitgeschakeld de continuatie voor stukken los land minder Idan i/2 H.A. on van minderen prijs dan f 1.50 per H.A. liet sub-amendement-van Rappard op dat van den heer Ebels (schadeloos stelling van de halve pachtsom over het laatste jaar) wordt verworpen met 81 tegen 0 stemmen. Een amendement-Ebels (schadeloos stelling) wordt verworpen rnet 55 tegen 35 stemmen. Een amendement-Van der Sluis (opheffing van de beperkingen voor con tinuatie) wordt verworpen met 61 tegen 29 stemmen. Een amendement-van der Sluis (vaststelling van den pachtprijs door den rechter) wordt verworpen met 65 tegen 23 stemmen. Een amendement- F1 e s k e n s om mo gelijk te maken, dat de rechter bij con tinuatie den pachtprijs vaststelt, wordt aangenomen met 60 tegen 31 stemmen. Een amendement-Rut ge rs van Ro zenburg (opi 'telling van beroep op do beslissing van den kantonrechter) wordt aangenomen met 52 tegen 36 stemmen. Een amendement - B e u m e r (uitslui ting van kleine stukken van continu atie) wordt aangenomen met 85 tegen 3 stemmen. Art. 1636 wordt daarna aangenomen met 61 tegen 28 stemmen. De Minister neemt een amende- ment-Goseling over om tusschentijdsche opzegging ook mogelijk te maken, indien andere dan landbouwbelangen dat vor deren. De beraadslaging over de pachtwet is geëindigd. De stemming wordt gehouden Woensdag 12 November, 1 uur. Aan de orde komt het wetsontwerp tot regeling van de pachtcommissies. De heer H i e m s t r a, S. D., verdedigt een amendement om de pachtcommissie ook te doen optreden, indien een der par tijen dit verlangt. Hij trekt dit amendement in, nadat minister Donner het in strijd heeft ver klaard met de Grondwet. Do eindstemming wordt eveneens op 12 November gehouden. Het wetsontwerp-de Visser inzake pachtcommissies wordt verworpen met 83 tegen 2 stemmen. De vergadering wordt daarna gesloten. Een woonhuis door stakers afgebroken. De directie der N.V. Ver een. Ned. Camottefabrieken te Geldermal- sen deelt mede, dat aldaar de stakers aan de Camottefabrieken Woensdagmid dag tusschen 5 en 6.30 uur een woonhuis toebehoorende aan den werkwilligen ar beider D. v. V. direct nadat de huurder een staker, het had verlaten, geheel met den grond gelijk gemaakt hebben. Een menigte van een paar honderd mannen en •vrouwen was bij deze vernieling aan wezig. Een volledige postendienst, was uitgezet om te waarschuwen tegen na dering van politie. De eigenaar van het huis, de arbeider T. v. V., lijdt een be langrijke schade. De justitie heeft een onderzoek gelast. BoosweerophetHollandsch d i ep. Gisteren stond op het Hollandsch Diep een sterke wind, die de golven op zweepte, waardoor een niet afgedekte mo torboot genaamd Pieternella, groot 76 ton van schipper Huigens van Breda en ge laden met suikerbieten vol water sloeg. De motorboot zit aan den Noorder wal nabij de gasboei tegenover de Dordtsche Kil. De opvarenden zijn gered. Eveneens is in de haven van Moerdijk een motorboot, die van beneden kwam, volgeslagen. Deze boot heet De Hoop, is 110 ton groot, schipper A. Verdoorn, wo nende te Papendrecht. De schipper en zijn knecht konden zich met moeite in de boomboot redden. Eenslanginbed. Een bewoon ster van de Aolbrachtskade te Rotterdam heeft Donderdagmiddag oen ontdekking gedaan, welke menigeen de stuipen op het lijf gejaagd zou hebben. De juffrouw kwam in haar slaapkamer, sloeg het dek weg en daar lag ineengekronkeld een slang te slapen. De juffrouw sloeg aan het gillen, de deur open en op de vlucht. Een buur man schoot te hulp en stelde in de slaap kamer een onderzoek in. En in bed vond hij, sluimerendeen slang, een heu- sche ringslang. Kordaat greep hij het serpent bij kop en staart en in den loop pas bracht hij 't reptiel naar 't politiebu reau, waar men de arrestant, die overi gens ongevaarlijk is, ook liever niet wil de houden. Men heeft de Rotterdamsche diergaarde opgebeld, die zich over het diertje heeft ontfermd. Hoe de slang in de slaapkamer is ge komen, is niet bekend. Dief met f 12Ö0.aan den haal. Gisteravond omstreeks zes uur be vond zich in den winkel der firma Vroom en Dreesmann te Haarlem een man, die daar iets kocht en zich daarna aan de cassa vervoegde om te betalen. Plotseling stak hij zijn hand door het cassa-raampje, greep een pakje bankbil jetten, dat later bleek een waarde van on geveer f 1200 te vertegenwoordigen en ging er mee van door. Hij greep zijn fiets, die voor het maga zijn stond en wilde long» het Spaarne ontkomen. Daarin werd hij echter ver hinderd door het drukke verkeer, zoodat hij zijn rijwiel wegwierp en te voet zijn weg vervolgde, achtervolgd door perso neel der firma Vroom en Dreesmann. Hij vluchtte door de Helmhrekerssteeg, de Kleine Houtstraat in, doch werd ter hoogte van de Gedempte Oudegracht door een burger gegrepen en aan de politie overgeleverd. Even tevoren had do man zijn overjas weggegooid, waarhij later een pakje bank biljetten werd gevonden. Omdat de cassa nog niet was opgemaakt, kon nog niet worden nagegaan, of het heelo bedrag te recht was. De aangehoudene bleek te zijn de 22- jarige Duitseher W., een werklooze sla ger, die in Haarlem op zoek was naar werk. Gedurende het afgeloopen zomer seizoen heeft hij te andvoort gewerkt. In de Vrijdagavond te Middelburg ge houden vergadering van de Kamer van Koophandel en fabrieken voor de Zeeuw- eclie eilanden, werd besloten een aantal ingekomen missieven pro en contra de voorgestelde wijziging van de octrooiwet voor kennisgeving aan te nemen. Dit zelfde had het bureau voorgesteld inzake ingekomen adressen betreffende liet wetsontwerp voor verhooging der ac cijns op het gedistilleerd. In afwijking met dit voorstel besloot de kamer met 11 tegen 13 stemmen zich te verklaren tegen bedoelde verhooging. Die begrooting der Kamer voor 1931 werd bepaald op f 15.750 in ontvang en uitgaaf met een goed slot van f 2000 en een post onvoorzien van f865.87. Aangenomen werden zonder discussie of stemming de voorstellen om zich te wenden tot den Minister van Waterstaat met verzoek de kosten voor telegram adressen en voor busrecht te verminde ren; tot hot il|oetreden als lid van de stichting „Fonds voor de Normalisatie 'in Nederland, om buitengewoon lid te worden van den A.N.W.B<. tegen £25 por jaar, en na korte discussie om zoo wel voor 1980 als voor 1931 f 100 te verleenen aan de Vereeniging tot bevordering van Tuinbouwonderwijs op Schouwen-Duivo- land te Haamstede, waartegen alleen de heer Jeronimus zich verklaarde. Na een korte bespreking vereenigde de Kamer zich mot het voorstel om afwij zend te beschikken op het verzoek van 'den heer J. J. Cock te Zierikzea om f5000 bij te dragen in het garan'iofonda in verband mot een vliegdienst Schouwen en DuivelandRotterdam v.v. Van de 14 leden waren er slechts 2 tegen het voorstel om bij den directeur generaal van den Arbeid aan te dringen op een soepele toepassing van het ver leenen van overwerk vergunning voor het opmaken van inventarissen. Zeer uitvoerige discussie werd gevoerd over het voorstel van het bureau om vooralsnog geen steun te verleenen aan de Stichting Economisch instituut voor den Middenstand, doch een afwachtende houding aan te nemen, of dit instituut werkelijk van belang is voor den handel. Een voorstel uit de vergadering gedaan, om wel financioelen steun te verleenen verkreeg slechts twee stemmen. Een laatste voorstel om f 20 bij te dra, gen in de kosten van een winkelweek te Kloetinge werd met 1 stem tegen aan genomen. Bjj de rondvraag stelde de heer Linden- berg voor het verzoek tot den minister te richten om den inv.oer van Russisch graan te verbieden. De voorzitter verzette zich met kracht tegen een dergelijk verstrekkend voorstel en een voorstel Lindenberg om zijn hoofd- voorstel direct te behandelen werd ver worpen met 8 tegen 6 stemmen. In ons volgend nummer komen wij uitvoeriger op de gevoerde besprekingen terug. Goes. De volgende onbestelbare brief kaart is aan het postkantoor te Goes ont vangen: Romejjn en Co, zonder plaats van bestemming. Sodom en Gomorrha teruggevonden? Aan een brief uit Palestina aan „De Tijd" over den stand der opgravingen in dit land. ontleenen wij het volgende: B;'zonder opzien hebben de opgravin gen gehaard, hier in opdracht van hot Pauselijk Instituut voor onderzoek naar de Biibelsche oudheid langs de Doode Zee verricht. Ik heb derwaarts een tocht gemaakt door dorre dalen, afgewisseld door rotsachtige glooiingen naar 't punt, dat voor het diepste van den aardbol ge houden wordt. Daar blinkt het loome vlak van de zee der vervloeking, de Doodt Zee. Zoutzee of Asnhaltmeer noemen de Joden dit eindmeer van den Jordaan. Het water bevat 25 pet vaste bestand- deelen, waarvan ruim 21 pet keukenzout, in dikke korsten tegen den oeverrand af gezet. Te allen tijde veronderstelde men, dat ten Zuiden of Zuid-Oosten van de Doo de Zee Sodom en Gomorrha lagen, die om hun goddeloosheid door een regen „van vuur en zwavel uit den hemel" ver woest werden (Gen. 19). En na ijverige en ingenieus releide opgravingen door wt, kol en worden daarbij tevens gesterkt door het gebruik van Glazen Buisje 75 ct. Bi) Apoth. en Drogisten, geleerdo paters Jezuïeten werden inder daad aan de uitmonding van den Jordaan naar do Doode Zee ruïnes van twee, on geveer anderhalvcn K.M. van elkander gelogen oude steden ontdekt en blootge legd. Gelijk mij door do deskundige ont- gravers werd uitgelegd, meent men op goede gronden hier do resten der boido steden Sodom en Gomorrha, die door 'n Goddelijk strafgerecht werden verdelgd, te hebben gevonden. Het bleek mij, dat hier inderdaad tal rijke bewijzen zijn gevonden, die het re laas van den Bijbel bevestigen. Behalve een aantal huizen, die duidelijk de spo ren van brand dragen, zijn menschelijke skeletten opgedolven, wier ligging er op wijst, dat deze menschen aan een plot selinge natuurramp zijn en offer geval len. Ook bewijst een laag asch, dat beide plaatsen op een bepaald tijdstip het in den Biibel beschreven lot hebben onder gaan. Men vond nog overblijfselen van weefsels, pottebakkerskunst, vuurstee- nen werktuigen, handmolens, kroezen en voorwerpen van luxueuze cultuur. De transporteerbare voorwerpen, die men er heeft gevonden, zijn in het mu seum van het Pauselijk instituut onder gebracht. "Wanneer de regenperiode ten einde is, zullen de werkzaamheden wor den voortgezet en men verwacht daarvan een heele reeks nieuwe belangrijke ont dekkingen. (Buiten verantwoordelijkheid van de Redactie) Verbond van Chr. Meisjosvereenigingen. De Ring „Walcheren", die aangesloten is bij hot Verbond van Chr. Moisjesvcr- eenigingea in Nederland, besloot in haar laatstgehouden Bestuursvergadering dit jaar 'een tweede Ringvergadering te hou den op Woensdag. 5 Nov., des middags half 3 in het Schuttershof te Middelburg alwaar do Bronovo-film zal. vertoond wor den, die uitgezonden wordt door 'tïïaag- sohe Diaconessenliuis „Bronovo". Daar deze film op zeer aangename, bevatte lijke wijze leert, wat 'het diaconossenwerk is en bedoelt, meondo hot Bestuur deze vergadering niet het karaktor te moeten geven van oen gewone 'Ringvergadering, maar er toegang te verleenen voor alle belangstellenden tegen een kleine vergoo ding, ter bestrijding van de onkosten (zie advertentie). IJs Van Voorst Vader ver klaarde zich bereid een inleidend woord te spreken, terwijl zuster van Dijk de noodigö toelichtingen zal geven. HET BESTUUR. Programma van Zondag 2 Nov. HUIZEN, 1875 M. 9.50 NCRV Dienst in de Geref. Kerk te Scheveningen, Ds G. O. Donner, voorganger. 121.30 Concert 2.304 Concert door het KRO-orkest. 5.50 Dienst in de Ned. Herv. Kerk te Kra lingen Ds J. E. v. d. Valk, voorganger. 8.15—10.40 Concert door de Gron. Orkest ver. HILVERSUM, 298 M. 12.30—2 Concert door het AVRO-Octet. 2.30 Concert door het Waterlands Fanfarecorps. 8.15—9 con cert door het omroeporkest. DAVENTRY, 1554.4 M. 3.20 Kerkcan- tate no. 180 van Bach. 4.05 Kinderkerk. 4.35 Concert Militair Orkest, bariton. 5.35 Piano-recital. 8.20 Kerkdienst. 9.25 Con cert. Orkest, bariton. Het aantal luisteraars In Nederland. Zooals bekend is, is de bezitter van een radio-ontvangtoestel verplicht, hiervan aangifts te doen aan het Rijkstelegraaf kantoor in zijn woonplaats. Het aantal aangiften bedroeg op 1 Oc tober j.l. 233.314, hetgeen neerkomt op 29.80 toesteihozitters op elke 1000 inwo ners. De stand op 1 Jiiii j.l. was 199.011. De V.A.R.A. eischi schadevergoeding van den Staat. Het hoofdbestuur van de V.A.R.A. deelt mede, dat het heeft besloten, een actie tot schadevergoeding in te stellen tegen den Nederlandschen Staat wegens het onrechtmatig doen verbreken van een op volkomen wettige wijze gehouden ra dio-uitzending van de V.A.R.A. op 8 Oc tober 1930, waarbij' een toespraak van den secretaris van de V.A.R.A., den heer G. J. Zwert'broek, werd afgebroken. Het V.A.R.A.-bestuur is van meening, dat geen enkel instituut op grond van be staande 'bepalingen het recht had een dergelijke uitzending te doen onderbre ken. Bovendien heeft het V.A.R.A.-he stuur lot nog toe officieel geen enkele mededeeling ontvangen omtrent de rede- nem i van de afbreking. Wel werd uit de pers vernomen, dat de secretaris van de Radio Controle-Commissie van oordeel was, dat de toespraak in strijd was met de openbare orde. Het V.A.R.A.-bestuur betwist dit en wenscht thans door den bevoegden rechter uitgemaakt te zien of hier inderdaad sprake kan zijn van het in strijd handelen met de openbare orde en of niet integendeel de Radio-Contróle- Commissie een onrechtmatige daad heeft begaan. Als rechtskundig raadsman van de V. A. R. A. treedt op mr M. van der Goes van Naters.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1930 | | pagina 10