[LH a LfGli, KOOPJES! H.H. JAGc-RS! J. K. KODDE Kerknieuws. Onderwijs. Gemengd Nieuws. Telegrammen. Financieële Berichten. Radio-Nieuws. Burgerlijke Stand, Marktberichten. Advertentiën. Een lekkere Sigaar is altijd welkom. J. DE NOOD - Machinehandel HALFWAS SCHILDER. 0. a. JUMBO 5 P. K., LISTER 2 P. K., MILO 5 P. K., POWEL 4 P.K. MIDDELBURG publiek ie verkoopen: Gevraagd voor direct: Orgalfabrlek A. S. J. DEKKER, GOES. Speciaal Aanbod I Znnraslag. Vrijdagavond had vanwege den Ned. Bond van Christ. Fabrieks- en Transportarbeiders, in de Chr. bewaar school een propagandavergadering plaats. De vergadering, welke stond onder lei ding van Ds van Dis, werd door dezen geopend met gebed, waarna het woord verleend werd aan den spreker van dezen ayond, den heer C. van Baren Jr., hoofd bestuurder van genoemden bond, die sprak over „Waarom Christelijk georgani seerd?" Spr. besloot zijn met aandacht gevolgde rede, met een krachtige opwekking tot de aanwezigen, aan den arbeid der Chr. vakbeweging mede deel te nemen. Verschillende vragen, die daarna wer den gesteld, werden door spreker beant woord. Eenigen der aanwezigen gaven zich als lid op, zoodat tot vorming van een afdeeling Zaamslag kon worden over gegaan. Nadat Ds Kok, die mede aanwezig was, den spreker dank had gebracht voor zijn heldere en leerzame rede, werd door dezen de vergadering met dankgebed ge sloten. Brulnisse. Zaterrdagavond vergaderde de Vereeniging „Algemeen Schippers- en Visschersbelang", alhier, in het hotel „Veerhuis". De Voorzitter, de heer M. Vijverberg, wijdde in zijn openingswoord eenige woorden ter nagedachtenis aan het overleden bestuurslid den heer I. Jume- let. Daarna werd overgegaan tot het stem men van een nieuw bestuurslid en werd als zoodanig gekozen de heer E. Jume- let. Vervolgens werd gesproken over de schade, die aan het oester- en mosselbe- drijf zal worden toegebracht, wanneer aan de plannen tot verbetering van den vaarweg door het Hellegat gevolg zal worden gegeven. Het plan bestaat n.l. om een strekdam te leggen waardoor de eb- stroom van het Hollandschdiep direct door het Hellegat zal worden geleid. Wan neer er nu in het voorjaar veel zoet wa ter, zoogenaamd opperwater, is, zal dat tengevolge daarvan door de Grevelingen worden geleid, waardoor de oesters en mossels zullen sterven. Aan het Gemeen tebestuur van Bruinisse en aan het Be stuur der Visscherijen op de Zeeuwsche stroomen zal een verzoek worden gericht om adhaesie te betuigen aan een verzoek hetwelk aan het Ministerie van Water staat zal worden verzonden, ten einde het leggen van bovengenoemden strekdam tegen te gaan. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te 'Gemderen, G. van Dijk te Anjum. Te Angerlo, C. D. Buenk, cand. te Zeist. Te Linschoten, J. Hupkes te Ooster- wolde. Te Breda, G. de Vries te Heerde. Aangenomen naar Wilsum, J. G. Ab- bringh, cand. te Groningen. Bedankt voor Domburg, H. W. Lovink te Graansfoergen. Voor St. Annaland, Haamstede en Wijngaarden, J. G. Aib— bringh cand. te Groningen. Geref. Kerken. Beroepen te Den Helder, S. Wesbonk te 'Hoorn. Te Klaaswaal-Numansdorp, E. Mobach cand. te Haarlem. Cthr. Geref. Kerk. Tweetal te Nieuwpoort, J. A. Ridkel te Sliedreoht en J. W. v. Ree te Barendrecht. tlglng plaats, waarna Ds Baudet eenige hartelijke woorden tot den nieuwen pre dikant en diens nieuwe gemeente richtte, en de gemeente haar nieuwen leeraar het 4e vers van Gezang 69 toezong. Des avonds hield Ds Pijnacker Hordijk in de Kleine Kerk zijn intrede. Z.Eerw. koos tot tekst 2 Cor. 3, de verzen 4, 5, 6 en 18. Na het beëindigen der predikatie volgden de gebruikelijke toespraken tot den kerkeraad, de kerk voogdij, ds Voors, die door ziekte ver hinderd was tegenwoordig te zijn, dr Hel der, zijn bevestiger, en ten slotte tot de "gemeente. Met 't zingen van Gezang 96 werd de dienst gesloten. Db A. S. Talmat. De teraardebe stelling van, den Zaterdag j.l. overleden ds A. S. Talma, emeritus-predikant der Ned. Herv. Kerk, is bepaald op Wioensdag te twee uur op Nieuw Eik en Duinen te 's-Gravenhage. Alg. Synode Ned. Herv. Kerk. De najaarsvergadering der algemeene Synodale commissie van de Nederl. Hervormde Kerk is bepaald op Dinsdag 18 November in het gebouw der Synode te 's-Gravenhage. Intree ds J. WI Swaan. Na Zon dagochtend door ds H. J. Rooseboom van Delft bevestigd te zijn met een predikatie over Joh. 5 5 heeft ds J. Wi. Swaan, gekomen van Domburg, Zondagmiddag zijn intrede gedaan bij de Ned. Herv. gemeente te IJmuiden, sprekende over 1 Cor. 4 20. Aanwezig waren verscheidene ringpred kanten, ds Hf. J. D'ijckmeester te Arnhem;, wiens plaats ds Swaan inneemt en de burgemeester van Velsen. De nieuwe leeraar werd toegesproken door ds W|. Kroese van IJmuiden-Oost. Nieuwe Kerken. Te Schiedam wor. den, naar de Nederl. verneemt, vanwege de Geref. Kerk twee nieuwe kerkgebouwen ge bouwd en een derde predikant beroepen. De nieuwe bouw van één der kerkgebouwen is noodig door de onteigening van den grond. Een nieuwe kerk op Gotland. Op het Zweedsche eiland Gotland is de jongste kerk meer dan zeshonderd jaar oud. Het eiland is immers beroemd om zijn middeleeuwsche kerken, die dateeren uit den bloeitijd van de hanzestad Visby. Deze stad zelve had er 20, waarvan er thans nog slechts één in gebruik is en groot genoeg geacht wordt voor de in aantal zeer geslonken bevol king; van. de andere kerken staan nog slechts de hoogst-interessante ruïnes. Maar ook het platteland telde nog vele tientallen oude ker ken, waaronder verscheidene zeer merkwaar dige. Thans wordt er voor het eerst sinds zes eeuwen een nieuwe kerk op het eiland ge bouwd, doch weer in middeleeuwschen stijl. Zlerlkzee. Zondagmorgen werd in de Nieuwe Kerk ds A. N. Pijnacker Hordijk, overgekomen van Sappemeer, door ds H. H. Baudet van Klooster Tor Apel, alhier in zijn ambt bevestigd, met een predi katie over Jakobus I, vers 21: „Ontvangt het woord, hetwelk Uwe zielen kan zalig maken". Na de predikatie had de beves- H. J. de Groot. Nu de heer H. J. de Groot, inspecteur-generaal van het nij verheidsonderwijs, met 1 November den dienst gaat verlaten, heeft zich een commissie ge vormd, die hem op 30 October a.s. te 's-Gra venhage zal huldigen. De minister van Onderwijs K. en Wl. heeft het eere-voorzitterschap aanvaard. De com missie is verder samengesteld uit: dr J. Th de Visser, voorzitter, jhr. mr C. Feith, onder voorzitter, mr S. J. Hogeraeil, penningmeester en J. van den Brink, secretaris. Ongelukken, Te Geertruidenberg had de slagersknecht S. het ongeluk met zijn hand tusschen een vleeschmachine te gera ken, waardoor twee vingers afgesneden wer den. Te Eindhoven heeft het anderhalf- jarig dochtertje van den heer L., dat aan de mazelen leed zich zoodanig in haar bedje omgewoeld, dat het den verstikkingsdood ge storven is. Het 1-jarig kind van J. H. te Houtigehage is in de vaart voor de ouder lijke woning geraakt en verdronken. Te Eindhoven is de 25-jarige J. v. M. wonende te Haaren uit een waterkuil opgehaald. De jongeman is aan de .gevolgen overleden. Jeugdig motorrijder veronge lukt. Op den Rotterdamschen weg nabij Delft is Zondagmiddag omstreeks 4 uur de motorrijder C. P., beambte aan de Philips- fabrieken te Eindhoven, waarschijnlijk door te snel rijden over den kop geslagen. De politie vervoerde hem naar het Gasthuis, waar hij enkele uren later, zonder tot bewustzijn te zijn ^gekomen, is overleden. Ernstig ongeluk. Op den Rijks straatweg nabij Marlot te Wassenaar heeft Zondagmiddag een ernstig ongeluk p'aats gj bad. Lit de richting Den Haag naderde met groote snelheid een Essex H. no. 73882. Ver moedelijk heeft de bestuurder plotseling ge remd, zoodat de auto is geslipt. Hij sloeg tegen een boom, met het gevolg, dat de rechterzijwand geheel werd ingedrukt. Alle 6 inzittenden liepen verwondingen op. Een dame werd ernstig in 't gelaat getroffen door gebroken glas en moest naar een ziekenhuis worden overgebracht. De auto werd met een kraanwagen weggesleept. UITVOER VAN MELKPRODUCTEN C.A. Ingediend is een wetsontwerp tot regeling van den uitvoer van melkproducten en van gepasteuriseerde en gesteriliseerde melk en room. Bij algemeenen maatregel van bestuur van 1.8 Juli 1930 zijn regelen gesteld met betrek king tot den uitvoer van melkproducten eD van gepasteuriseerde en gesteriliseerde melk en room. Volgens art. 9 der Landbouwuit- voerwet 1929 dienen „deze voorschriften te worden gevolgd door een regeling bij wet. Het onderhavige ontwerp is bestemd, daarin te voorzien. De omstandigheden van den export van melkproducten en soortgelijke waar zijn, naar in de Mem. v. Toelichting wordt opgemerkt, niet van dien aard, dat van een nationaal merk de oplossing van bestaande moeilijkheden kan worden verwacht. De productie is immers niet in dien zin „nationaal", dat het Nederlandsch product als zoodanig een apart karakter heeft. Daarom is veeleer gedacht aan een uitvoer- controle, welke „stilzwijgend" zou kunnen wor den genoemd, waarbij alleen waar met be paalde eigenschappen .de grens mag passeeren, zonder dat deze eigenschappen uiterlijk als propagandamiddel worden gebruikt. Daartoe dient, in afwijking van het stelsel der Landbouwuitvoerwet 1929, een certifies tenstelsel, waarbij de bewijzen van geschikt- heid in het land van herkomst achterblijven. In verband met den moeilijk te _£>eoordeelen aard van het artikel en de snelle wijzigingen, welke zoowel productie, die in dit geval de wetenschap op den voet volgt., als methoden van onderzoek kunnen ondergaan, is het be zwaarlijk om de eischen, aan de waar te stellen, in wetsvoorschriften vast te leggen. De noodige soepelheid moet hier betracht worden weshalve vaststelling van deze eischen oek thans bij algemeenen maatregel van bestuur zal geschieden. een groote dorechmaohine ging met den f anderen inhoud verloren. Deze machine was niet verzekerd. Tijdens den brand sloeg op verschil lende plaatsen de bliksem in, evenwel zonder brand te veroorzaken. De H.A.A.E.O. te Sofia. DEN HAAG. Omtrent het oponthoud van het tweede postvliegtuig op Indiü de P. H. A. E. 0. vernemen wij, dat dit het gevolg is van het uitblijven der vergunning van de Turksche regeering. Daar het niet mogelijk was een door- loopende vergunning te verkrijgen, moest genoegen worden genomen met een re geling, dat voor elke vlucht afzonderlijk vergunning werd gevraagd. Er werd ech ter niet aan getwijfeld of de vergunning zou worden verkregen. De Nederlandsche Regeering heeft stap pen gedaan, alsnog een vergunning te krijgen, evenwel zonder resultaat, ook' wat betreft de reden van de weigering. Onder deze omstandigheden wordt overwogen over Griekenland en Egypte waarvoor bereids vergunning is ver kregen de reis te vervolgen. AMSTERDAM. Hedennacht zijn in een perceel aan de Runstraat een 79-jarige man en een 88-jarige vrouw bewusteloos geraakt. Hun toestand was hedenmorgen bevredigend. TILBURG. Gisteravond is een 41-jarige slagerknecht op den Bredaschen weg door een auto aangereden. In den loop van den nacht is hij aan de gevolgen overleden. Uitvoer van Helinm. NEW YORK. Naar aanleiding van de ramp met het Britsche luchtschip, de R 101, worden thans te Washington stap pen gedaan om te komen tot de opheffing van het verbod van uivoer van Helium, uit de Vereen. Staten. De onlusten ln BrazillB. NEW YORK. In verband met de on lusten in Brazilië zijn verschillende vlieg- diensten stop gezet. Muitende Britsche matrozen. LONDEN. Uit Nice wordt gemeld dat aan boord van het Britsche slagschip „Revenge" moeilijkheden zijn ontstaan. De bemanning klaagde over het slechte voedsel en de strenge disciplinaire maat regelen welke aan boord werden geno men. Een gedeelte der bemanning die verlof had aan land te gaan, weigerde aan boord terug te keeren. Toen de com mandant aan land ging werd hij door de muitende manschappen uitge'ouwd. Daarop heeft de commandant de Fransche politie verzocht de deserteurs te arres teeren. Een 40-tal personen werden in arrest gesteld. Gistermiddag werd door den Commandant van het Eerste Middel- landsche Zee-eskader aan boord egn ernstig onderzoek naar de oorzaak van de ongeregeldheden ingesteld. De ondergang van de R. 101. BERLIJN. Volgens een aantal Berlijn- sche bladen heeft Dr Eckener van de Brit sche regeering het verzoek ontvangen a's deskundige deel te willen nemen aan de werkzaamheden van de FngelschFran sche commissie, die belast is met het instellen van een onderzoek naar de on dergang van de R 101. Men acht het zoo goed als zeker dat deze uitnoodiging zal worden geaccepteerd. K0PN0. Gedurende een voorstelling ontstond in een theater hier ter stede een begin van brand. Hierdoor ontstond een paniek, met het gevolg, dat 77 personen, w.o. eenige kinderen, gedood werden. Meer dan 30 personen zijn min of meer ernstig gewond. Wisselkoersen. Amsterdam, 7 Oct. 1930, 2.30 u. Londen T2.04V2—12.043/4. Berlijn 58.97—58.99. Brussel 34.5834.59. New York 2.47'/s2.48. Parijs 9.729.731/2- Over de maand September. SEROOSKERKÏ.. Geboren: 13. Maria, d. v. Jan de Visser en Maatje Simonse; 26. Maar ten Reïnier, z. v. Cornells Jobse en Neeltje Pieternella van der Weele, Overleden: 22 Pieter Snegank 83 jaar echt- genoot van Pieternella Poortvliet. OOSTKAPELLE. Ondertrouwd: Martinus de Lignië 24 j. jm. en Jerina Schout 25 j. jd. Getrouwd: Willem Geldof 65 j. weduwn. van Maatje Boogaard en Margrieta Wiattel 67 j. wed. van Leendert Melse eerder van Pieter Smaerdijk. Geboren: Jacomina, Catharina, d. v. Abra ham de Visser en Pieternella de Kam. Goes, 7 October 1930. Nieuwe Tarwe 6.008.50, Goudgerst per 100 K.G. 6 00, Kookerwten 9.0010.00, Kroon- erwten 9.0012.00, Bruine Boonen 12.00 15.50, Schokkers 10.0013.0Q, Maanzaad 25.00 28.00, harwijzaad 27.00. Aanvoer gewoon, handel kalm,. Boter per K.G. 1.60, middenprijs 80, parti culiere prijs 90, Fabrjeksboter 95, Eieren 7.10, middenprijs 1.771/2, particuliere prijs 8, Eend eieren 6V2, Poeleieren 41/2,. V. P. Z. Goes. Noteering van 7 Oct. 1930. Aanvoer 7447 eieren. Prijs 7.60 per 100 stuks. MIDDELBURG 6 Oct. 1930. Zeeuwsche Blauwe 66.5, Poters idem 23, Koolrapen 34, Spruiten 728, Veldsla 411, Uien 24, Kleine uien 1/41, Spinazie 1?18, Kroten 23, Stoksnijboonen 322, Verbeterde Veen- sche kassnijboonen 5l45, Kassnijboonen 41 44, Stokprincessen 2328, Stamprincessen 1116, Postelein 1725, Suikerboonen 13— 16, Perfect 2225, Nero 10, Snijboonen 2 Princessen 18—27, Augurken 29, Roem van Holland 1425, alles per K.G. Peën 2—4.5, Rapen 1.54, Kroten 1—5, Prei 48, Sel derie 1/43, Rammenas 2-54.5, Radijs 3, Dahlia's 1, alles per bos, Savoye kool 1.5— 5. Roode kool 24 .Siercalebas 1 .alles per Btuk. Andijvie 344, Kropsla 1344, Can- tonner witkrop 227, Bloemkool 17136, Boerekool 67, alles per kist. Komkommers 14, per stuk. VL1SSINGEN 6 Oct. 1930. Druiven 55— 64, Wi. Duchesse 1424, Noveau Poiteau 17 22, Hertogin F.lza 21, Calabas de Tongaart 18, Maagdeperen 152Q, Jleurró Hardy 20 21, iieupré Alex, l-ucas 1720, Zwijn- drechlsche Wijnpeer 1719, Gicser Wildeman 1519, Beurré Clair.jeau 11, Due. de Bra bant 14, Beurré v. Ham 14, Bonne Louisse 25, Jos. de Malmes 18, Goudreinet 18 27, Pipping 22, Sterappel 2022, Zoete Belle fleur 23, Blomzoet 17, Landsberger reinet '22, Glasappel 21, Uien 2—4, Spinazie 815, Spruiten 1925, Kleine Peën 44.5, Pos telein 2022, Suikerboonen 1517, Princes sen 1832, Dubb. Princessen 27, Wagenaars 812, Snijboonen 2023, Pronkboonen 12, '1 omaten 23—28, alies per K.G. Kipeieren 68 per 1.0 stuks. Roode kool 15 5, Wiitte kool 24, Savoye kool 56.5, Bloemkool 825, Sla 1.5-2.5, Witkrop 2 53, Netmeloenen 2025. alles per stuk. Selderie 13, Prei 66.5, Peën 5.5—6.6, Kroten 56, Rapen 2—5, Dahlia's 1011, Chrysanten 16, alles per bos. Andijvie 2051, Peterselie 7, bei den per kist. Augurken 30, per 100 stuks. ■REBRÖRAFISCH WEERBERICHT. Verwachting tot den avond van 8 Oct.: Meest matige wellicht weer toenemende Westelijke tot Z.-Westelijke wind, zwaar bewolkt met tijdelijke opklaring, aanvan kelijk nog regenbyien, iets zachter over dag. Stand ven hedenmiddag 3 uur: VLISSINGEN. Het Lettische stoom schip „Culdiva", geladen met hout, is met gebroken stuurinrichting bij Westkapelle ten anker gekomen. Hedenmorgen is het schip door sleepbooten naar Terneuzen gesleept. Brand te AxeL AXEL. Onder deze gemeente sloeg gis teravond tijdens een kort, doch hevig on weer de bliksem in de landbouwsohuur van den heer J. Dees. De autospuit was spoedig ter plaatse en greep krachtig in, zoodat het vuur tot de schuur beperkt bleef. Het ree kon worden gered, maar Programma van Woensdag 8 Oct. 1930. HUIZEN 1875 M. Uitsl. N.C.R.V.-uitz. 8.15 130 Gramofoonplaten. 10.30—11.00 Zieken dienst o. 1. v. ds Kruyswijk. 11.0011,30 Gra mofoonplaten. 1.123012 30 Orgelconcert door M. F. Jurjaanz. 12.00—2.00 Solistenconcert, sopraan, piano, viool, cello. 2.00—2.46 Con cert door het Arnhemsch Instrumentaal Trio, piano, fluit, fagot. 2.45 Lezen van Christ. Lectuur. 3.154.16 Vervolg concert. 4.15— 6.00 Gramofoonpl. 5.006.00 Kinderuurtje. 6.00—6.45 Landbouwpraatje door H. Pilon 6.46—7.16 Halfuurtje voor de rijpere jeugd. 7.15—7.45 Cursus electrotechniek. 8.0010.00 Concert in de Geref. Kerk te Rotterdam. Solo- roannenkwartet „Sursum Corda" en het Delft- Bche Trio, piano, viool, cello. Sprekers: ds Knoop en ds Kuyper, M. J. Sehmuder. 10.00 Persber. 10.10—11.80 Gramofoonpl. HILVERSUM 1071 M. Vóór 6 uur: 298 M Uitsl. V.A.R.A.-Uitzending. DAVENTRY 1554.4 M. 10.35 Morgenwijding. 11.05 Lezing. 12.20 Gramofoonpl. 1,20 Orkest- ooncert. 2.20 Concert. 2.60 Uitz. voor scho len. 3.20 Lezing. 3.50 Concert Orkest. 6.06 Orgelspel door R. New. 5.35 Kinderuurtje. 6.35 Nieuwsber. 6.55 Berichten. 8.05 „The Ridgeway Parad*", III. 9.20 Berichten. 9.40 „The Imperial Conference". 9.65 Concert. -Stand van gistermiddag 744. Licht op voor fietsers: Woensdag 6 u'. 6. Heden overleed plotseling, ln den ouderdom van ruim 75 jaar, onze geliefde Man, Vader, Behuwd- en Grootvader, de heer WILLEM DE BACK. Namens de Familie: L, DE BACKBouwens. L. BRUGGEMAN-De Back. P. BRUGGEMAN. A. VAN HOORN-De Back. F. VAN OVERBEEKE- De Back. P. W. VAN OVERBEEKE. J. C, DE BACK en Kleinkinderen. Kapelle, 6 October 1930. De Hoofdingenieur ven den Rijke waterstaat, waarnemende den dicnat van Hoofdingenieur-Directeur ven den Rijkswaterstaat in de directie Zeeland te Middelburg, brengt namens den Minister van Waterstaat, ter openbare kennis, dat het gedeelte van den Rijksweg Middelburg* Goes-Kapelle, tussohen de spoorwegovergangen 42 en 41, beoosten Goes, onder de ge meenten Goes en Kloetlnge, in verband met de uitvoering van werk zaamheden, van 13 October 1930 des voormiddags 8 ure tot 8 No vember 1930, of zooveel korter of langer ris noodig zal blijken, voor het verkec'. met uitzondering van voetgangers zal zijn afgesloten. Vraagt onze standaardmerken Mexicaantjes 8 ct. Schuttevaer3 en 6 ct. Filmster 6 ct. De bekende Go idvischjes 21/» ct. Fa. GEBR. MORISCO Dz., Numansdorp. De BURGEMEESTER-STRAND VONDER der Gemeente Kruinin- gen, roept ieder, die meent gerech tigd te zijn tot een eikenhouten Roeiboot en een boomstam op. deze te reclameeren. Diverse Motoren voor dlreote levering in voorraad Veerscheweg Telef. 431 - Middelburg Wederom ruim voorzien in de bekende merken: verder alle BUSPATRONEN, HAGELS, enz. VLASMARKT K 149 De Notaris J. L. VAN DER HARST te Middelburg is voorne mens om op DONDERDAG 9 OCTOBER 1930, des namiddags 2 uren in „Mercu- rius" aan de Koepoortstraat te Mid delburg, 1—2. Een KOFSTEEDJE met 38 Aren 60 cA. Tuin en Boomgaard aan den Grooten Abeele A no. 225 (276 roeden). Bewoond door den heer SANDERSE en den heer BOONE. 3. WEILAND, groot 1,25.10 H.A. (3 gem, 56 r.) bij de Hofstede „Vlug- tenburg" te Oost- en West-Sou burg. (Pachter dhr J. JANSE). 4. WEILAND, groot 36 Aren 60 c.A. (280 roeden) bij den Zuideweg te Oost- en WesLSouburg (Pach ter dhr J. J. POLDERMAN). 5. BOUWLAND, groot 10 Aren 70 cA. (81% r.) te Biggekerke bij het Dorp (Pachter de heer BIM- MEL). Nader omschreven bij gedrukte biljetten. Bezichtiging gebouwen Woens dag 8 Oct. van 1012 en van 24 uren en Donderdag 9 Oct. van 10 12 uur, op vertoon van een bewijs van toegang, de landerijen dar gelijks. Nadere inlichtingen verstrekt ge noemde Notaris ten zijnen kantore, Lange Noordstraat L 112, alwaar de kadastrale kaarten ter inzage liggen. MOTOR 3 P.K. International als nieuw, zonder gebreken, op wagen f 146.—. J. DE NOOD, Machinehandel, Veersche Weg, Tel. 431, Middelburg.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1930 | | pagina 3