Telegrammen, Wat de bladen zeggen. Ingezonden stukken Marktberichten. Burgerlijke Stand Financiële Berichten. Scheepstijdingen. Advertentiën. Berichten over onze Adverteerders. Afloop, Verkoopingeii, Aanbestedingen, enz EEN CYCLOON. DEN BRIEL. Boven Abbenbroek en Heenvliet beeft een cycloon gewoed, ten gevolge waarvan aan boerderijen en tuin derijen groote schade is aangericht. Verdere bijzonderheden ontbreken nog, daar de telefonische en telegrafische ver bindingen verbroken zijn. Nader wordt gemeld: De cycloon, die gisteren boven Voorne en Putten woedde, kwam tegen zes uur n.m. opzetten en trok in Noord-Oostelijke richting over het eiland. Vooral tusschen Heenvliet en Geervliet is groote schade aangericht. Van verschillende boerderijen werden de daken afgerukt, terwijl de te velde staande gewassen vernield werden. De telefonische- en telegrafische verbin dingen werden door de kracht van den cycloon gestoord. Zeer veel broeikassen werden vernield. Ook boven Abbenbroek is groote schade aangericht. Voor zoover bekend, kwamen geen persoonlijke onge lukken voor. De cycloon duurde slechts vijf minuten. Zware storm boven Aalst. AALST. Gisteravond woedde hier een zware storm, die uit Westelijke richting kwam en in Oostelijke richting trok. Een groot aantal fruitboomen werden ver nield, terwijl hooibergen werden verwoest. De storm duurde gelukkig slechts kort. Nieuwe hoogleeraren aan de Vrije Universiteit. AMSTERDAM. Om onderwijs te geven in de Wis- en Natuurkunde is benoemd tot gewoon hoogleeraar aan de Vrije Uni versiteit Dr J. F. Koksma, leeraar aan het Geref. Gymnasium te Kampen. De nieuw benoemde hoogleeraar werd op 21 April 1904 te Hilversum geboren. Hij studeerde aan de Universiteit te Gronin gen, waar hij in 1924 zijn candidaats- examen deed. In 1927 deed hij zijn doc- toraal-examen en op 4 Juli j.l. promo veerde hij cum laude tot doctor in de Wis- en Natuurkunde. Met deze benoeming is de nieuwe fa culteit der Wis- en Natuurkunde aan de Vrije Universiteit compleet. Dr Koksma behoort tot de Geref. Kerk. Om onderwijs te geven in de Verzeke- rings-Wiskunde, is benoemd tot buiten gewoon hoogleeraar in de Wis- en Na tuurkunde aan de Vrije Universiteit, Dr M. van Haaften, te Amsterdam. Dr van Haaften, geboren 13 Juli 1888, studeerde aan de Vrije Universiteit en de Gemeentelijke Universiteit te Amsterdam. Hij behoort tot de A.R.-partij en is lid der Ned. Herv. Kerk. Dr van Haaften is o.a. wiskundig-adviseur van de Algem. Synode der Ned. Herv. Kerk. AMSTELVEEN. Hedenochtend is de vrouw van C. T. met haar fiets door een vrachtauto overreden. Een der wielen ging over haar hoofd, zoodat de dood on middellijk intrad. Kingsford Smith in het ziekenhuis te Middelburg opgenomen. AMSTERDAM. Bij zijn aankomst op Schiphol klaagde de bekende Oceaan-vlie ger Kingsford Smith, dat hij zich niet heelemaal wel gevoe de. De bijzonder har telijke ontvangst te Amsterdam deed hem op de been blijven, maar daar hij zich uiterst vermoeid gevoelde en niet slapen kon of eten, vertrok hij naar Veere om daar tot rust te komen. Vanmorgen klaagde hij over pijn in den ïug. Dr Koch uit Middelburg achtte het noodig, dat hij in het gasthuis werd opgenomen ter observatie. Het onderzoek zal waarschijnlijk wel eenige dagen in be slag nemen. Den patiënt is absolute rust voorgeschreven, zoodat hij niet lastig ge vallen mag worden met brieven en tele grammen. Gemeld wordt nog, dat Kingsford Smith ler te eerder toe overgegaan is zich onder geneeskundige behandeling te stellen, om dat hij de vlucht Fngeland-Australië niet wil ondernemen als er kans bestaat, dat hij onderweg ongesteld zou kunnen wor den. EINDHOVEN. Op den weg Boxtel-Best is de heer Berchman, commissionair te Eindhoven, met zijn auto, doordat het stuur defect geraakte, tegen een boom gereden. Een andere inzittende, de 17- jarige v. G., kon er tijdig uitspringen. B. zat echter achter het stuur bekneld en is spoedig aan zijn verwondingen overleden. IJMUIDEN. Alhier is een zes-jarig kind door een motorfiets overreden en gedood. Rampen In Japan. LONDEN. Onmiddellijk na den hevigen typhoon, die de Noordkust van Japan teisterde, volgden overstroomingen, die in omvang alle dergelijke rampen van de laatste jaren overtreffen. Er zijn zeker 50 personen omgekomen. De voornaamste spoorlijn op het eiland Hondo, is op vele plaatsen verbroken. Te Osaka staan 10000 en te Tokio 4000 huizen onder water. De schade aan de gewassen is zeer groot. De voorsteden van Tokio zijn ontruimd. PARIJS. De in Noord-Frankrijk tegen vandaag geproclameerde staking, zal on geveer 150.000 arbeiders omvatten. Te Rijssel is 600 man politieversterking aan gekomen. KOVNO. Uit Moskou wordt gemeld, dat een aardbeving den Noordoostelijken oever van de Kaspische Zee zwaar getrof fen heeft. Drie stéden zijn vrijwel geheel vernield. Vijfhonderd inwoners werden gedood, es vierduizend gewond. De rivier de Oeral ia bovendien bniten haar oevers getreden en heeft Oeritsky overstroomd. Ook vele dorpen zijn vernield. Moderne zeeslangverhalen. W$ lezen in de Standaard: Het is nog slechts enkele dagen geleden, dat een bestuurder van het socialistisch vakverbond, het N.V.V., een klaagtoon aanhief over de eigen leden bij' de werk verschaffing, die zoo gemakkelijk onder communistischen invloed kwamen en de bestuursleden van hun vakbond zelfs weg hoonden, als zij tot bezinning maanden. Zulke klacht wijst op het wankele fun dament van de Soc.-Dem. vakorganisatie. Misschien, dat dit labiele van hun be staan de leiders ook onevenwichtig maakt in hun denken, zoodat zij de eigen fanta sie voor de werkelijkheid aanzien. Het geval is zelfs niet zonder zorg. D>e fantasie kan een verontrustende afmeting aannemen. Wij willen een voorbeeld noemen. Een der bestuurders toch van het N- V.V. schreef een artikel over de werk verschaffing, waarin hij mededeelde, dat, terwijl andere vakcentralen er niet aan dachten zich druk te maken over de werk verschaffing, het N.V.V. den grooten man leverde, die alles wrocht wat wij' op dit gebied zagen verschijnen. En dan komt het: Wanneer dan ook thans in Groningen vruchtbare polders als de Karei Goenraad- polder en de Juliana-polder zijn aangelegd, wanneer de Biesbosch voor Let grootste deel werd drooggelegd, in Overijsel sap pige weilanden ontstonden, daar Waar vroeger het water de gronden verdronk, Drenthe met een net van nieuw aange legde kanalen en wegen werd doorsneden, groote uitgestrektheden woeste gronden in verschillende provincies in cultuur wer den gebracht; wanneer daaiaan en daarbij dan tevens duizenden arbeid mochten vin den, dan is daaraan onafscheidelijk de naam van de socialistische arbeidersbewe ging van het N.V.V. verbonden. De ge schiedenis schrijven van de werkverschaf fing in Nederland beteekent tevens," enz. Men begrijpt de rest. Hier heeft inderdaad de bluf een afme ting aangenomen, die met eenige bezorgd heid kan vervullen. Hoe is het mogelijk, denkt men dllicht, dat iemand met gezonde hersenen zoo op eenmaal kan wegdenken de werkelijke werkers, de Regeering, Gedeputeerde Sta ten en hun ambtenaren, gemeenten, enz. Maar bedenkt men, dat een groot stuk der socialistische actie nu eenmaal uit bluf bestaat, dan wijkt de zorg voor de „groote mannen" van het N.V.V. en is er ruimte voor een hartelijken lach. Wij leven in den komkommertijd. En de leiders van het N.V.V. willen eens toonen op welke wijze de oude zeeslang- verhalen in modernen vorm zijn om te smeden. En zoo gezien kan men hun een prijsje niet onthouden. Zou er ook geen reden zijn om eenige wijziging aan te brengen in het woord: jagerslatijn? Het N.V.V. past er uitne mend in. Onbegrijpelijk. De vorige week, aldus „De Rotterd.", werd uit Venraay aan „De .Gelderlander" bericht, dat daar een zoodanig tekort aan werkkrachten voor den landbouw be staat, dat de districts-arbeidsbeurs ge noodzaakt was, arbeiders in Polen te zoeken. Dat is een onbegrijpelijk bericht. Venraay is overwegend roomsch-katho- liek en het ligt dus voor de hand, dat on middellijk gewezen werd op de 783 werk- looze landarbeiders, die lid zijn van den R.-K. vakbond en die op steun zijn aan gewezen. Hoe komt het dus, dat de boeren in het Zuiden, want de klacht geldt voor heel Zuid-Limburg, een tekort hebben aan arbeidskrachten, vreemde arbeiders im porteeren en dat Nederlandsche warkloo- zen op de 'keien blijven staan? Dat laatstgenoemden niet voor allen veldarbeid geschikt zijn, is mogelijk; maar wie Polen laat komien, doet dat ook op risico. Daar komt nog hij, dat men in den laatsten tijd gedurig hoorde van moord eni diefstal in kleine Limburgsche gemeenten, gepleegd door van huiten gekomen land-, arbeiders. We kunnen dus moeilijk veronderstel len, dat de Limburgsche en Brabantsche boeren de voorkeur geven aan buiten landers. Maar dan is er iets niet in den haak. Wij dachten tot heden, dat onze arbeids beurzen en bemiddelingsinstituten 'het ge* heele land beheerschten en dat men ner gens arbeiders zou kunnen aanvragen, zonder dat het centrale bemiddelingsinsti tuut wist mee te doelen, of er en waar nog werklooze arbeiders rondloopen. Zóó behoort het toch te zijn. Het mag niet voorkomen, dat er in dezen tijd van malaise Nederlandsche arbeiders werkloos rondloopen, terwijl men Polen invoert om het werk te doen. In de roomsche pers wordt de aandacht op deze wanverhouding gevestigd. Wij doen het ook, omdat er uit blijkt, dat er blijkbaar een lek zit in ons arbeidsbemid delingsinstituut en omdat meer deskundi gen hierin mogelijk aanleiding vinden om de zaak te onderzoeken en zij misschien middelen kunnen aanwijzen tot verkrijging van een betere verhouding tusscihen vraag ten aanbod. Album der ree. De N. V. Stoom-ZeepfabriekHet Kla verblad" te Haarlem, heeft op hare uit gaven Bloemen- en Vogelalbums thans laten volgen een album der Zee, geschre ven ven door den heer A. Meilink, leer- aar bij het Middelbaar Onderwijs der ge meente Haarlem. Het blijkt uit de wijze waarop de schrij ver den tekst van het album heeft sa- mengesteld, dat deze behalve op natuur historisch gebied, ook rijke ervaring als opvoeder der jeugd bezit. Ongetwijfeld toch zullen de jongens groote belangstel ling hebben voor de wereldkaart der oude Grieken, de dieploodmachine, het vis- schen op verschillende diepten, zoutwin ningen en oestercultuur, koraalriffen, de reuzen der zee als walvisschen en pot- visschen, zeeslangen en zeemeerminnen, ook veel dingen, die wel eens buiten het streng afgebakend natuurhistorisch gebied gaan, doch die ook de moeite waard zijn te weten. Het is een werk, dat op populaire en onderhoudende wijze met kennis van het onderwerp geschreven is, en dat, nu in dezen Lijd het diepzeeonderzoek zoo ac tueel is, met zijn vele zwart-witte illu straties het album voor jongelieden tot een buitengewoon leerzaam boek maakt. In den vacantietijd aan het strand is het voor jongelieden en ouders een onmis baar handboek. De kleurteekeningen en plaatjes zijn schitterend afgewerkt en kun nen de vergelijking met het beste werk op dit gebied doorstaan, o.a. de groote plaat Koraalvisschen is al zeer mooi. De Firma „Het Klaverblad" te Haar lem heeft blijkbaar moeite noch kosten voor deze uitgave gespaard, terwijl de koopprijs voor het publiek op slechts 75 cent is gesteld volgens de in dit nummer voorkomende advertentie. (Buiten vermtwoordelijkhedd der Radactie). Mijnheer de Redacteur, Met eenige verwondering nam ik ken nis van den inhoud van het stukje van den heer A. Van tweeën één, of de heer A. toont in zijn schrijven van 1 Aug. 1.1. volslagen gemis aan logica, of hij tracht ten opzichte zijner collega's Melkveehou ders zijn figuur te redden door zich als promotor in deze kwestie op te werpen. De heer A. schrijft: het kleine kwan tum melk door concurrenten uitgevers is maar een droppel in de plas, verbruikt in Middelburg. Volkomen juist, maar A. zal ook wel weten, dat men van de kleinste dingen soms den meesten last heeft. Verder zegt u: wat komt dan die concurrentievrees in een poover licht te staan. Concurrentievrees! Mijn waarde heer, hoe komt u er aan? Ieder verstan dig mensch doet als hij 's avonds ter ruste gaat, zijn deur in het nachtslot. Niemand zal dat met vrees betitelen, in tegendeel, het is zeer verstandig en als dan ook de Slijtersorganisatie tijd en om standigheden niet rijp acht voor verhoo- ging, en zij voor de stoffelijke belangen harer leden in de bres staat, dan is zulk een besluit geen vrees, maar een organi satie plicht, een verstandige voorzorgs maatregel. Dan schrijft de heer A.: ik kan met mijn eigen geproduceerde waar doen wat ik wil. Tot op een zekere hoogte wel. Maar of het iemand geoorloofd is (zede lijk) om met zijn geproduceerde waar tegen concurreerenden prijs anderen het brood van onder de handen weg te ka pen en dan tegelijk nog een sta-in-den- weg voor zijn mede-producenten te zijn, wat hun financiëel voordeel betreft, zie mijn waarde, dat betwijfel ik ten zeerste en dat is ook onze organisatie van mee- ning, als zij steeds alle eerlijke midde len in haar dienst stelt om dergelijke uitwassen tegen te gaan. Men staat niet alleen in de Maatschappij; steeds meer zijn wij op elkander aangewezen. Men kan eens zeggen: ik doen of ik laat wat ik wil, maar het blijkt steeds weer, dat men in het raderwerk der Maatschappij een onderdeel is, dat zonder de andere deelen niet werken kan en doet men dit dan toch, dan helpt men mede, om de Maatschappij steeds meer te demorali- seeren. Zeker, wij bezitten geen melkverkoop- monopolie en zullen ook niemand, die zich eerlijk in dezen handel begeeft, onze medewerking onthouden, maar het is te gen de moraal als men iemand in zijn broodwinning aantast. .Het getuigt dan ook niet van humani teit als de heer A. zegt, dat de beroep- slijter zijn raseigenschappen (zegt u maar luiheid) niet verloochent. Dat is zijn kracht in beleedigingen zoeken; en als de heer A. de auteur van zijn stukje is, dan wist hij toch ook wel, dat een slijter een verbonden werkkring heeft en als men niet actief is en aanpakt, men spoedig letterlijk op straat ligt Dat de heer A. bij een eventueele vermeerdering der con currenten ons 2 cent winstmarge voor spelt, is wel mogelijk, maar weet u wat dan ook mogelijk is, dat het zelfde als in Barneveld hier plaats heeft, waar de melk voor 6 cent per liter aan huis werd bezorgd. Zulks is nog eerder mogelijk dan het door u bedoelde. Dan, die boe renzoons, die, zooals u zegt, in het heir- leger der slijters zijn ingelijfd, welnu, dat versterkt toch mijn eerste stukje, waar in ik oorzaken opnoemde, die de melk- wijken opjoegen tot abnormale prijzen; deze boerenzoons durven in den landbouw niet beginnen en «mcentreeren zich nu op den melkhandel met als gevolg de dure prijzen, die voor een melkwijk wor den betaald in doorsnee te veel. Dit zijn uitwassen, die gevolg zijn van den crisistoestand op alle gebied. Bezie deze zaak eens met wat ruimer blik en drijf de zaak niet eenzijdig op de spits als zou een slijter met gemak een flinke boter ham verdienen. In welke branche vindt men dat tegenwoordig nog? Zeker niet in ons bedrijf, daarom gun een ander zijn brood en gebruik de slijters niet als een kop van jut, die de slagen der landbouw crisis in ontvangst neemt Met dank voor plaatsing. W. WILLEBOORDSE, Secretaris Melkslijtersvereeniging „Onderlinge Samenwerking" te Middelburg. ROTTERDAM. 4 Augustus 1930. De aanvoer op de veemarkt was als volgt: 400 koeien, 252 vette kalveren, 552 scha pen en lammeren, 914 varkens. Prijzen per halve K.G. koeien 3642, 5154, 5759 vette kalveren 47.552.5, 57.5—62.5, 70—72.5, Schapen 34—40, Varkens 30.5, 31, 31.5, overj. Lammeren f 32f 36 per stuk, zuig f 28f 32, Zou ters 32, 32.5. Koeien aanvoer iets ruimer dan vorige week, handel kalm vrijwel dezelfde prij zen. Ossen en stieren niet aanwezig, dus geen noteering. Vette kalveren aanvoer iets minder, handel zeer traag', dezelfde prijzen ook nu nog bedongen. Een prima kalf tot 2i/a cent boven noteering. Scha pen en lammeren met iets kleineren aan voer. stroeve handel, dezelfde prijzen van vorige week. ook nu weer besteed. Varkens met f linken aanvoer en tame- lijken handel. Hier waren de prijzen een tikje hooger. Wichtige varkens moeilijk te plaatsen, lichtere gingen vlot van ae hand. Zouters tamelijke aanvoer, vlugge handel. Zaden: karwijzaad 31.5033, kool zaad 1416,50, buitenl. mais f142 per last Vlas: 5000 K.G. Holl. geel 0,75—0,85. Door gebrek aan handel moeilijk notee ring op te geven. Prijzen nominaal, daar er zeer weinig omgaat. De vraag naar vlas laat nog zeer te wenschen over. Aardappelen: Zeeuwsche Eigenhei- mers 45, Blauwe id. 56, Westl. zand lange en ronde 56, klei 45, kleine ronde 34, Eerstelingen 3—5, alles per K.G. Aanvoer flink, handel kalm. GOES. Veiling van 2 Aug. Tomaten A kwaliteit f 12.10, B f 13.30, Cl 10.60, CC f6.60, Zwarte hessen f3, roode bessen aanvoer f 1.50f3.10, idem levering f3 f5, dubbele princesseboonen f2f2.30 per 100 k.g. Kleine veiling: Pruimen: Witte wijnprui men, 50, Washingtons 4849, vroege Oranjes 2238, blauwe wijnpruimen 22 23, Gzaar Pruimen 1320, Eldensche blauwe 917, Abrikoospruimen 36, Princepruimen 1023, wijnkrozen 19 24, Precose Prolifax S11, O'kkelanen 1117, Marbelanen 1012, Blinkers 7 10, Kouwelijnen 46, diverse pruimen 2 10, afval pruimen 14 gld., per 100 k.g. Peren: Precose de ïrevoux 1018, öomskinderen 1428, Poire Madame lp—11, bruine Heereperen 1014, N.H. Suikerperen 47, roode suikerijen 2S, Westfriesperen- 57, Gron. Bergemotten '3, zomerlouwtjes 34, Langstelen 46, Mooi Neeltje 5, Goudballen 4, Dirkjes peren 2—3, afval- en kroetperen 18 gld., alles per 100 k.g. Appels: Madeleinan 1740, Perzikroode zomerappel 1021, Beauty of Bath 17 26, Mr Gladstone 1216, .Earley Vic toria 14—23, Bismarck 15, Duch. d'Ol- denburg "810, Zoete St. Jansappel 10 12, Afval- en Kroetappels 14. Diversen: Kruisbessen 14, Roode Bessen 14, Frambozen 1218, Tomai- ten 510, Idem uitschot J.4, Snijhoonen 512, Rheinische spekboonen 5, Promk- boonen 1, Groene Boonen 114, Zilver uien 79, Aardappelen 14, Augurken 6—23, alles per 100 K.G. Augurken 0.23 0.26, Meloenen 26—41, Witte Komkom mers 13, Groene Komkommers 0.502, Bloemkool 210, idem uitschot 0.102, Rooide kool 1Savoijé kool 2, Kroten 0.50, Reine Victoriapruimen 3, Perziken 34 gld, alles per 100 stuks. Bloemien 14 per 100 bos. Eenden 0.41 per stuk. MIDDELBURG. Gehuwd: P. W. Platen- kamp, 21 j. en G. van Bijsteren, 24 j. L. Roth, 26 j. en K. van Schelven, 23 j. Bevallen: P. Dille-Gillisse, z. J. E, M. van Hulst-Bosdijk, d. Overleden: M. J. Lievense, 70 j., geh. met P. Cijvat. S, Proovoost, 40 j., geh. met M. Maas. HOEDEKENSKERKE. Geboren: 8, Hen- rica Maria, d. v. Franciscus Ferdinandus Depondt en Adriana Hoondert. 8, Elisa beth Maria, d. v. Franciscus Ferdinandus Depondt en Adriana Hoondert. 18, Catha- rina Jannetje, d. v. Jacobus Nagelkerke en Johanna de Jonge. 25, Franciscus, z. v. Laurus Poortvliet en Elizabeth Steen bakker. Overleden: 1, Elizabeth Zuidhof, vr. v. Jacob de Jonge. 8, Petrus Rijk, ongeh., 44 jaar, te Schore. ST. LAURENS. Ondertrouwd: J. van Keulen, 25 j. en L. van den Broek, 21 j.; K. ran Slu$s, 81 j. en W. Roone 28 J. Getrouwd: L. Boone, 24 j. en J. Ma rijs 24 j.J. v. Keulen, 26 j'. en L. v§n den Broeke 21 j. OOSTKAPELLE. Geboren: Jan Adriaan, zoon van Pieter Wattel en Suzanna Vos; Zacharias. zoon van Jan Maljaars en Debora de Visser. Overleden: Johanna Melse. oud '52 jaar ongehuwd; Elizabeth Klopmojjer, 66 jr, weduwe van Frans Koole; Pieter Riemens oud 10 jaar. Wisselkoersen. Amsterdam, 4 Aug., 2.30 u. Londen 12.09 ,4—12.09% Parijs 9.77—9.78 Brussel 34.7534.76 New York 2.481/42.48% Berlijn 59.3559.36 Het aanbrengen van steenslagdekla gen op Rijkswegen langs het kanaal door Zuid-Beveland is door den Rijkswaterstaat gegund aan de fa. Aug. van DijckPetit te Bergen op Zoom voor f 26.885. Stoomvaart-Mij Nederland. JOHAN DE WITT, thuisr,, 2, 6 uur v.m., |^i Q^nua ROEPAT, thuisr., 1 Aug. te Suez. CHR. HUYGENS, uitr., pass, 1 Ouessant. J. P. COEN, uitr., 31 Juli van Singapore. Ned. Stoomb. Hij. JASON, 31 ,Juli van Guayaquil n. Paita. BAARN, van Chili n. A'damt 31 v. Gauya- quil. BENNEKOM, 31 v. Goquimbo naar Val paraiso. ACHJLLES, 2 v. R'dam naar Gibraltar. TRAJANUS, 2 v. R'dam naar Tanger. CRYNSSEN, 2 v. A'dam naar Hamburg. Rotterdamsche Lloyd. SOEKABOEMI, thuisr., 2 Aug. 2 u, n.m. van Londen. KEDOE, 2 Aug. van Rotterdam naar Ba tavia. BALOERAN, uitr., 1 Aug, 12 u. 'smidd. van Marseille, TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Verwachting: Matige tot krachtige, tijde lijk afnemende Zuidelijke tot Westelijke wind, tijdelijk opklarend, later waarschijn lijk weer regen, weinig verandering in temperatuur. Stand van hedenmiddag 3 uur: Licht op voor fietsers: Dinsdag 9 uur 19. Stormwaarschuwingsdlenst. DF BILDT. Hedenmiddag te 12 uur ge seind aan alle posten: verwacht storm uit het Zuid-Westen. Algemeene Kennisgeving. Ondertrouwd: N. A. J. DE VOOGD en A. C. DE VRIES. N. H. Pastorie 's-Heer Arendskerke, 1 i Aug. 1930 N. H. Pastorie Wilhelminadorp, Huwelijksinzegening D. V. 25 Aug. te 2.15 uur ln de Ned. Herv. Kerk te Wilhelmlnadorp. Heden ontsliep ln vollen vrede, onze geliefde Man, Vader, Behuwd- en Grootvader C0RNELIS TRAAS, in den ouderdom van bijna 75 jaar. Namens de Familie: Wed. N, TRAAS- Nagelkerke. Noordweg A 36f, Serooskerke (W.), 3 Aug. 1930. De begrafenis zal plaats hebben Woensdag 6 Augustus, 12 uur.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1930 | | pagina 3