Transpireerende Voeten Gemengd Nieuws. en oksels behandele men met Purolpoe- der. Dit is het meest afdoende middel daarvoor. Het kost 45 en 60 ct. per bus, en is, evenals Purol, verkrijgbaar by Apoth. en Drogisten. Ie afd. Fanfare: Oefening na Arbeid, te N. en St. Joosland, direct. P. Meliefste, 126 p. 2e pr.; Vooruit te Waarde, direct. P. Krijnse, 144 p. Ie pr. en medaille; Euterpe, te Hemkenszand, direct. L. Boon man, 107 p. 3e pr.; Afd. Uitmuntendheid: Voorwaarts, te Koudekerke, direct. André J. Geijsen, 129 p 2e pi.; Apollo te Domburg, direct. M. A. Romeijn, 126 p. 2e pr.; Excelsior te Middelburg, direct. J. J. van Soelen, 141 p. 2e pr.; Oefening na den Arbeid te Ritthem, directeur P. Meijers, 139 p. 2e pr.; Eere-afd. Harmonie, Apollo te Wissen- kerke, directeur C. Flipse, 142 p. 2e pr. en medaille. Als bijzonderheid kan worden gemeld, dat lerseke in het bezit kwam van den Wisselbeker en zilveren Medaille. Het feest werd verder in zeer goede harmonie en prettige stemming op het dorp voortgezet. Hoek. In de laatstgehouden Raadsver gadering was ingekomen een schrijven van B. en W. van Philippine, dat zij wederkeerig de gemeente bij brand kos- telooze hulp aanbieden. Verder een afwijzende beschikking van Ged. Staten inzake het beroepschrift van het bestuur der Vereeniging tot Stichting en Instandhouding ©ener Ghr. school te Hoek (Molendijk), houdende beroep tegen het besluit van den gemeenteraad van 17 Februari 1930 tot weigering van het be schikbaar stellen van gelden voor het aanschaffen van leermiddelen. Beide stuk ken voor kennisgeving aangenomen. Een verzoek van den kring Hulst der Z. L. M. om een bijdrage of deelname in het garantiefonds ten behoeve van de tentoonstelling door genoemden kring op 18 en 19 Juni a.s. te houden. Besloten wordt f 25 subsidie te verleenen. Een verzoek van de Pluimvee- en Ko- nijnenfokvereeniging „Ter Verbetering" te Hoek om lokalen der O.L. school beschik baar te stel.en voor het houden van een tentoonstelling gedurende de Kerstdagen. Besloten wordt B. en W. te machtigen daaromtrent met de vereeniging en het hoofd der school in overleg te treden. Voorgelezen wordt een concept besluit van Ged. Staten betreffende salaris-rege ling der gemeenteambtenaren. Een breede discussie volgt. Een voor stel van weth. H. Pladdet, om de wethou derssalarissen van f 140 op f 300 te bren gen en de andere salarissen onveranderd^ te laten, wordt verworpen, met 6 tegen 1" stem. (H. Pladdet.) Een voorstel van J. A. Meertens, om de geldende regeling te handhaven en in stemming te onthouden aan het voorstel van Ged. Staten wordt aangenomen met op één na alg. st. (J. van 'tHoff). De agenda was hiermede afgewerkt, en de voorzitter stelde de rondvraag aan de orde. De heer A. Meertens wijst er op, dat het Muziekgezelschap „Elk naar zijn Krachten" volgend jaar 30 jaar zal be staan hebben. Dit feit is voor hem aan leiding om pogingen in het werk te stel len de vereeniging een muziektent van gemeentewege te .verschaffen. Pe heer Van Petegem heeft aangeboden zijn huis aan $e gemeente te verkoopen voor 8000 gld. Uit de afbraak van dat gebouw zou een muziektent te bouwen zijn ter waarde van f 2000. De verkoop van de overblij vende afbraak zal nog wel f2000 opbren gen en men zou een terrein van 140 v. M. krijgen, waarvan de waarde berekend a f 10 per vierk. M. f 1400 zal bedragen, zoodat de koop der gemeente niet te duur zal uitkomen. Hij is ook van oordeel, dgl Van Petegem .niet voor lageren prijs verkoopen kan. Ook heeft men op dat punt een gevaarlijke bocht, die zal ver beterd worden bij uitvoering van .zijn plan. Onlangs is bijna nog een kind over reden. Daarom acht hij het niet onmo gelijk, dat de K.N.A.C. en de A.N.W.B. ook nog subsidie verleenden als de ge meen te er naar vroeg. Gaat men de hui zen aan de Noordzijde afbreken om daar een muziektent te plaatsen, dan zou dat de gemeente belangrijk meer kosten. De Wed. De Ridder vraagt voor haar huisje f 5000. Het Groene Kruis zal zeker voor zijn huisje f2500 willen hebben en het huis van de Wed. Platteeuw is wel te schatten op f2000. Rekent men daar de kosten bij van een muziektent van f 2000 dan zou dat plan de gemeente komen 'te staan op f 11.500, terwijl er niet op te rekenen valt, dat de afbraak van die oude huizen noemenswaardig iets zal opbren gen. Bovendien zal men genoodzaakt zijn vanwege het verschil van niveau daar ter plaatse naar de zijde van oud-Vlissingen een muur aan te brengen van t Meter hoogte. Daarom stelt hij voor, jiet huis van Van Petegem 'te koopen voor 'f 8000. De heer van 'tHoff deelt mede, dat de Wed. De Ridder hem den vorigan avond voor 4000 gld haar huis te koop heeft aangeboden. De rekening van den heer Meertens, dat uit de afbraak een, muziek tent zou zijn op te bouwen ter waarde van f 2000 en dat dan nog op een prijs van f 2000 voor de overschietende afbraak te rekenen zou zijn, acht hij beslist on juist. Te veel h uizen heeft hij afgebroken om niet te weten, dat f 600 voor de af braak van het ihuis van Van Petegem ruim berekend is. Veel beter zou hij het achten, het huis van de Wed. de Ridder voor f 4000 aan te koopen, daar die plaats zich veel be ter eigent voor den bouw van een mu ziektent, dan de plaats van het huis van Van Petegem. Bovendien zou juist groot gevaar ontstaan, door de opoenhooping van menschen bij de muziekuitvoerin gen, omdat over die plaats gaat het groo- te verkeer naar Philippine. De koop en afbraak van het huis van Van Petegem met den bouw van een muziektent zou ze- i ker f 9000 kosten. Daar de zaak geen haast heeft, zou hij in overweging willen geven den tijd te nemen voor een nauw keurig onderzoek. De Voorzitter acht een prijs van f 8000 voor het huis van Van Petegem veel te hoog. Ook zal men minder hoeven te be talen voor het huisje van Het Groene Kruis, en voor dat door de Wed. Plat teeuw wordt bewoond en dat het eigendom is van de Diaconie dan dhr Meertens het voorstelt. Waarschijnlijk zal men daar voor moeten neerleggen respectievelijk f 1500 en f 1400. Aangezien zoo'n sterk verschil bestaat over een en ander, stelt hij voor, de zaak eerst nog eens grondig te onderzoeken, alvorens een definitieve beslissing te nemen. Dhr A. Meertens merkt op, dat de Voor zitter er al veertien dagen geleden kennis van droeg. De Voorzitter antwoordt, dat dhr A. Meertens hem er de vorige week op straat over heeft aangesproken, doch dat hij van het aanbod van de Wed. de Rid der pas hedenmorgen op de hoogte is ge steld. g Dhr A. Meertens is van oordeel, dat men met het huis van de Wed. de Ri1 ier al leen toch niets doen kan. De Voorzitter zou zich met het idee wel kunnen vereenigen, maar een prijs van f 8000 acht hij beslist te hoog. Dhr Meertens is het niet uitsluitend te doen om het plaatsen van een muziek tent, maar evenzeer om de belangen van het verkeer te dienen. Dhr J. A. Meertens is van oordeel, dat men de gemeente moet opbouwen en nu wil men die gaan afbreken. Hij meent, dat bij Van Petegem plaats genoeg is om uit te wijken. Hij voelt niets voor het plan en acht de kosten veel te hoog. De Voorzitter meent, dat, wanneer men enkele huizen gaat afbreken om een mooi marktplein er voor in de plaats te krij gen, men met recht kan spreken van op bouwen van de gemeente. Dhr J. A. Meertens ziet er het nut niet van in.Bovendien bederft men de mooie vergaderplaats van de menschen daar op den hoek en maakt men de plaats min der geschikt voor het verkeer, dan die er nu is, wanneer men er een muziektent gaat neerzetten. Dhr A. Meertens gelooft niet, dat het verkeer gevaarlijk zal worden, als men de muziektent maar achteruit zet en de politie toeziet, dat door de autos goed rechts wordt gehouden. Dhr Janssen komt het voor, dat op die manier de muziek aan de gemeente enorm veel geld zal kosten. Reeds hebben ze een subsidie van f 250 en nu komt er een van f 800 per jaar bij vanwege de uitvoering van het plan, zoodat de gemeente jaar lijks een goede f 1000 voor de muziek kan neerleggen. Dhr Meertens wijst erop, dat zijn plan zal kosten f 6000 en het andere plan f 12000. Dhr Janssen zou er dan de voorkeur aan geven de zaak te laten zooals die nu is, ook met het oog op de gemeentefinan- cien. De Voorzitter dringt nogmaals met na druk aan op uitstel der behandeling. Dhr A. Meertens handhaaft zijn voorstel. De Voorzitter zou willen, dat men de gevolggn voor de gemeente van de Wet op de Financiëele Verhouding afwachten zal, die wel eens ongunstig zouden kunnen uit vallen en dan zou men wel eens berouw ervan kunnen hebben overbodige uitga ven te hebben gedaan. Dhr J. A. Meertens kan zich indenken dat de gemeente-ontvanger van de ge meente ontvangen wil. Daarop duidt zijn naam reeds. Dhr D. J. Janssen vindt het optreden van sommige raadsleden meer dan ver schrikkelijk. Dhr A. Meertens ziet het verschrikke lijke ervan niet in. Vroeger hebben ze wel een schuld van f 91000 durven aangaan voor den aanleg van het electrische net. Dhr J. A. Meertens antwoordt, dat men daar de tegenwoordige raadsleden geen verwijt van behoeft te maken. Dhr D. J. Janssen vindt het eigenaar dig, dat de Raad geen geld over had voor de uitbreiding van het electrisch net naar de buitenwijken en nu wel het geld be schikbaar zou hebben voor het onderha vige plan. De Voorzitter brengt in stemming het voorstel om de behandeling var e zaait uit te stellen. Voor stemden di. D. J. Janssen, J. van 't Hoff, en J. A. Meer tens. Tegen stemden dhrn: H. Pladdet, M. de Feyter, J. D. de Feyter en A. Meer tens. Dhr van 't Hoff vraagt, of het huis van Petegem wel f 8000 waard is. Het komt hem voor van ten hoogste f 6000. Hel huis van Van Dixhoorn heeft veel minder opgebracht, Dhr J. A. Meertens: En dat was nog wel een prachtwoning. Het voorstel A. Meertens wordt in stemming gebracht en aangenomen met 4 tegen 3 stemmen. Voor stemden dhrn A. Meertens, M. de Feyter, J, D. de Feyter en H. Pladdet. Tegen dhrn: J. A. Meertens,, J. van 't Hoff en D. J. Janssen. De Voorzitter sluit hierop de vergade ring. DB STRUBBELINGEN IK JE SKB.HÏ3 UNIE, Over de bekende kwestie betreffende het passeeren van Ur de Visser bij de jongste Kabinetscrisis, door de leiding der Chr.-Hist. Kamerfractie, schrijft de Standaard o.m. „Voor wat de zaak betreft: wie als aangewezen adviseur diende te worden beschouwd, Dr De Visser of Mr Schok king, luidt ons oordeel, dat beide daar voor in aanmerking kwamen. Dr De Visser omdat hij, naast staatsman van rijpe ervaring, voorzitter was; Mr Schokking, onrdat hij in de nieuwe Ka mer als voorzitter zou optreden en in eene wisseling van het voorzitter schap niets abnormaals te zien is. Voor het een is evenveel te zeggen als voor het ander. En daarbij kan de buitenwacht het o.i. laten, omdat de vraag of tegenover Dr De Visser al dan fiiet correct is opgetreden, buiten den C.H. kring moeilijk onderwerp van pu blieke discussie wezen kan." Het bovenstaande was geschreven voor de mededeelingen van de heeren Krijger, Snoeck Henkemans en Tilanus werden gepubliceerd. Naar aanleiding daarvan zegt hetzelfde blad o.a.: „De secretaris der C.H. fractie, de heer Tilanus, schrijft op verzoek van den voorzitter, Dr De Visser, een fractie vergadering uit voor Dinsdag 9 Juli ten 31/4 uur. Dr De Visser was dus als voorzitter niet afgetreden, derhalve ook niet vervangen. Inmiddels w"d Mr Schokking den 8.1 ten Juli uitgeuoodigd om den 9den ten half zes n.m.. de Kroon van advies te dienen. Deze uitnoodiging is ver moedelijk het gevolg geweest van eene mededeeling van het Kamerlid Krijger aan een ambtenaar van het kabinet der Koningin. Uit het voorafgaande volgt: a. Dr Do Visser was nog voorzitter en handelde als zoodanig door een vergade ring te doen uitschrijven; b. Niet deze voorzitter, doch een „naar alle waarschijnlijkheid" tot voorzitter te benoemen ander lid der fractie werd ten Paleize ontboden. Nu herhalen we, dat de Kroon vol komen vrij is advies te vragen van wien zij wil. Dit blijft buiten geding. Een andere vraag is, of het niet van grooter correctheid tegenover Dr De Vis ser getuigd zou hebben, indien men ge daan had, wat de A.R. fractie in 1922 deed, n.I. tijdig overgaan tot de ver kiezing van een nieuwen voorzitter. Dr Pe Visser had toch zeker niet verdiend in deze zonderlinge positie te worden ge plaatst van de officieele voorzitter te zijn en tegelijk als zoodanig n,iet te worden erkend. En voor het overige schijnt dit aan allen kant informeeren wel wat vreemd. Indien men precies had willen weten wie voorzitter der C.H. fractie was, ware het juiste adres van navraag o.i. geweest het bureau der fractie zelf, d.i. voorzitter en/of secretaris." De Maasbode, na melding gemaakt te hebben van de verklaringen van de heeren Krijger, Snoeck Henkemans en Tilanus zegt: „Hieruit blijkt: le. Dut vanwege de griffie der Kamer aan het Kabinet der Koningin Dr Schok king was opgegeven als de aangewezen voorzitter van de christelijk-historische Kamerfractie en dus als de man, die door de Koningin ten advies diende te worden ontboden. 2e. Dat bij het Kabinet der Koningin eenige verbazing of onzekerheid omtrent dit punt bestond, aangezien men het noo- dig vond nog eens te informeeren of de rucdedeeling der griffie fuut was En nu komen we tot het hoofdpunt in kwestie dat nog op oplossing wacht: Hoe kwam de griffie der Kamer er toe om niet Dr de Visser, die nog frac tie-voorzitter was, maar den heer Schokking, die hoogstens als toekomstig voorzitter was aangewezen, maar nog niet als zoodanig in functie was getreden, aan H. M. op te geven als den man, die moest worden geconsulteerd? 'tls natuurlijk uitgesloten, dat de grif fie dit. uit eigen beweging deed of zelfs kon doen; de heer Schokking moet haar van christelijk-historische zijde als de te consulteeren man zijn aangeduid. Dus blijft de vraag: Wie heeft de griffie ingelicht? Zijn onze inlichtingen juist en wij hebben geen reden daaraan te twijfelen dan'zou deze zaak niet zijn gegaan door de handen van den griffier zelf, maar van een ondergeschikt ambtenaar. Daaruit zou het ook zijn te verklaren, dat het Kabinet der Koningin ter nadere inlichting niet werd verwezen naar den aangewezen m, n.I. den secretaris der tractie, den heer Tilanus, maar dat het Kabinet terecht kwam bij den heer Snoeck Henkemans en, toen deze niet thuis was, bij den heer Krijger." De Maasbode besluit met op to merken: Wij wachten dus nog op nadere inlich tingen, hoe het in zijn werk is gegaan, dat door den griffier der Tweede Kamer niet Dr de Visser, maar de heer Schok king als te consulteeren persoon aan het kabinet der Koningin is opgegeven. Het antwoord, zoo het. komt, zal wel niet twijfelachtig zijn! Vanwege de chris telijk-historische Kamerfractie is aan de griffie de heer Schokking opgegeven en niet dr de Visser, daar de heer Schokking de aangewezen voorzitter was der nieuwe fractie en dr da Visser bovendien z'n on herroepelijk besluit had te kennen gege ven zich geheel en voorgoed uit het poli tieke 'even terug te trekken. Maar daar het vaststaat, dat Dr de Vis ser zich gepasseerd gevoelt, en omdat al les schijnt te zijn gegaan buiten hem, don nog aclief dienenden fractie-voorzit ter, om, zouden jvij to< h wel erg gaarne volledig zijn ingelicht omtrent, de aucto- res intellectuales van dezen eigenanrdi- gen, in. ieder geval voor iemand als Dr de Visser, pijnlijken gang van zaken en van hun motieven. Branden. Gisterenmiddag brak brand uit in een garage van de Militaire Luchtvaartafdeeling te Soesterberg. De brand liet zich aanvankelijk ernstig aan zien, doch door het spoedig ingrijpen met brandbluschapparaten en een straal op de waterleiding was het vuur spoedig ge- bluscht. Twee luxe auto's en twee mo torrijwielen werden een prooi der vlam men. De oorzaak van den brand is on bekend. Te Heeswijk is een boerderij afgebrand. De inboedel ging verloren en drie koeien kwamen in de vlammen om. Verzekering dekt de schade. Te 's Gra venmoer is een woonhuis met schuur af gebrand. De kinderverlamming. De uitbreiding van de kinderverlamming te Gouda schijnt tot staan te zijn gekomen. Zaterdagmorgen is nog één geval gecon stateerd, doch daarna zijn tot Maandag morgen half negen geen nieuwe gevallen voorgekomen. Ook sterfgevallen hebben zich niet meer loorgedaan. De patiëntjes, die in het ziekenhuis worden verpleegd, maken het lukkig kwam de auto tegen een zwaar In medische kringen verwacht men wel, dat de uitbreiding voor goed tot staan is gekomen, maar er is natuurlijk geeu ze kerheid, dat de ziekte voor goed geweken is. Voorzichtigheidshalve had de burge meester bevolen, dat de Zondagsscholen gedurende de Pinksterdagen gesloten moesten blijven. Te Oudewetering doet zich in twee ge zinnen een geval van kinderverlamming voor. Twee vrachtaut o's met v a- cantiegangers verongelukt. Aan den Moezel vonden Maandag twee ernstige auto-ongelukken plaats. Een vrachtauto met 25 personen uit Keulen raakte in een gevaarlijke bocht bij Trier in het grint langs den weg en slipte. Ge lukkig kwam de auto tegen een zwear hek terecht, anders zou de wagen van de steile helling naar beneden zijn geslagen. Niettemin liep een zestal personen vrij ernstige verwondingen op. Een andere vrachtauto met 15 perso nen, die van den Rijn kwam, reed in de nabijheid van Kochem tegen een steenhoop op en sloeg over den kop. Een vrouw werd gedood en twee personen zwaar ge wond. Poging tot moord. Zekere B. te Amersfoort was ongeveer drie weken geleden ontslagen uit een hechtenis van 8 maanden wegens vechtpartijen. Zijn vrouw had intusschen connecties aan geknoopt mot zekeren K. Toen B. weer op vrije voeten was, eisclite hij, dat zij weer bij hem kwam wonen. B. begon met dreigementen doch bleef verder kalm. Op den Tweeden Pinksterdag des avonds omstreeks twaalf uur stond de vrouw te praten op de Utrechtschestraat. B. kwam den hoek van de Hillestraat om en vloog plotseling op haar af en bracht haar drie messteken toe. Luid gillend trachtte de vrouw te vluchten, doch stortte op den weg ineen. K. droeg haar toen imar het hoofdbureau van po litie Twee doktoren waren spoedig ter plaatse. Na voorloopige behandeling acht ten zij overbrenging naar het ziekenhuis noodzakelijk. B. was gevlucht, doch is spoedig in arrest gesteld. Felle brand te Helmond. Gis teravond te ongeveer acht uur brak te Helmond een felle brand uit in een lom penpakhuis aan den Mierlooscheweg. Het uit gegalvaniseerd ijzer opgetrokkken ge bouw was in een oogwenk een groote vuurzee en wolken zwarte rook dreven over de stad. De brandweer was met twee au'totracties ter plaatse en- moest meer dan 10C0 meter slang uitleggen om den vuurhaard te kunnen bereiken. Hot pakhuis is achter een aantal huizen gelegen, zoodat overslaan van den brand moest worden voorkomen. Van den inhoud was niets meer te redden, zoodat alk' »en p:oi die n- men werd, Duizenden kilo's poet.akatoen en een groot aantal oude autobanden gingen verloren. Een duizendkoppige me nigte sloeg het blusschiugswerk gade, To half negen stortte het gebouw in, wat een ware vonkenregen tengevolge had. Te tien uur was ck brar.d nof» niet gebluscht. Gevaar voor uitbreiding be stond er toen niet meer. De schade wordt door de betrokkenen op f20.000 geraamd. Verzekering dekt haar slechts gedeeltelijk. Kind uit een raam goval- 1 e n. Zaterdagavond is hot 4-jarig doch tertje van het gezin van den heer A. de B. to Roozendaal uit oen raam gevallen ton gevolge waarvan de kleine gisteren is overleden. Het kind was onopgemerkt naar boven geslopen waar het aan de achterzijde van het huis, na op een stoel te ?;jjn geklommen, kans heeft gezien een raampje te openen. Het noodlottige gevolg was, dat hel kind er uitviel en achter op de plaats van het huis terecht kwam. In deernis wekkend en toestand is het kindje naar binnen gebracht, waar het gisterenavond zonder tot bewustzijn te zijn gekomen, aan de gevolgen is overleden. Tragische dood. Gisternacht bemerkte een der bewoners van het Broersveld, te Schiedam, dat uit een pand aan de overzijde rook kwam. Toen de politie gealarmeerd was en deze zich toegang had verschaft lot de woning, vond men er, nadat de brand was gebluscht, op den grond voor een bed de 60-jarigo J. Brinkman. JJe man was overdekt met brandwonden en een ontboden dokter kon slechts den dood constateeren. Vermoedelijk is de man, die een hart kwaal had, des nachts door een beroerte getroffen en heeft in zijn val de petro leumlamp meegesleurd, waardoor hij zelf en de kamer in brand geraakte. Het slachloffer was op het oogenblik alleen thuis; spjn vrouw en zijn dochter waren bij familie uit logeeren. Doodelijk ongeluk op onbe waakte overweg. Een sneltrein op het traject Den BoschNijmegen heeft Zondagmorgen ongeveer 12 uur bij den onhewaakton overweg onder Rosmalen een man gegrepen. liet deerlijk vermink te lijk van don man, een ouden zwerver, die in het woonwagenkamp te Berlicum verbleef, werd ter beschikking van don burgemeester gesteld. Vergiftigd door snoepgoed. Dezer dagen zijn te Kerkrade 4 jeugdige kinderen door hot gebruik van snoep goed ernstig ongesteld geworden. Door tijdig toedienen van tegengif konden zij gered worden. Het snoepgoed is in be slag genomen. Draadlooze telefonie in Zuid-Afrika. Het onderhoud aan het in stand hou den van telegraaf en telefoonlijnen die veraf gelegen posten en Nederzettingen in het mandaatgebied ZuidwestAfrika ver binden met de buitenwereld., dwingt de regeering er toe om uit te zien naar minder kostbare verbindingen. De groot ste kwaaddoeners zijn de olifanten, die er geen been in zien, uit pure weelderig heid, tóór hun ontbijt, een half dozijn telegraafpalen uit den grond te rukken. Ook het kameelpaard, of giraffe, raakt uit z'n humeur als hij met z'n slanken hals verward raakt in het gespannen draad, dat hij dan ook afrukt. De ba vianen en apen vinden die draden bui tengewoon geschikt om hun gymnastische toeren aan te verrichten, wat niet be- vordelijk is aan het goed overbrengen van morscteekens of de menschelijke stem. Dan vindt ook de Bosjesman, die in het oosten en noord-oosten van het Mandaatgebied zich ophoudt, zoo'n ko peren draad een allerbegeerlijkste grond stof voor 'het maken van arm- en been sieraden voor z'n vrouwvolk. Tenslotte is d,e verleiding voor het personeel, be last met het in orde houden van de lijnen die over het diamanthoudende deel van het land loopen, wel buitengewoon groot in verband met de daar te vinden diamanten. Een. en ander heeft de regeering er toe gebracht om zich voortaan te bedienen van draadlooze telefonie, waartoe instal laties zullen, worden ingericht te Lude- ritz en aan den mond van de Oranje rivier. Blijkt zulks een succes, dan zullen verbindingen gemaakt worden met Lude- ritz Conceptiebaai, Walvisbaai en Tsu- meb. Een der talrijke wonderlijke combinaties op Pinkster Maandag, Een automobilist nam zijn kano op den wagen mee.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1930 | | pagina 6