Wasch Uw haar Kerknieuws. Gemengd Nieuws. Rechtzaken Land- en Tuinbouw. Radio-nieuws Burgerlijke Stand. en W. wordt een crediet toegestaan tot het aanbrengen van eenige veranderingen in de dokterswoning. Afwijzend wordt beschikt op voorstel van B. en W. tot het verleenen van eenige subsidie ter bestrijding van de iepenziekte. D© Raad was van oordeel, dat dit meer op den weg van belangheb bende grondeigenaars ligt. Bij de rondvraag "bespreekt de heer Boone het tarief der havenrechten inzake de leverantie van mest. B. en VV. zullen dit nader onder het oog zien. Na nog een paar opmerkingen van huishoudelij- ken aard wordt de vergadering gesloten. Wemeldlnge. 'Zaterdagmiddag speelde de voetbalvereen. S.M.I.T. alhier tegen Z.B.Bi. uit Kattendijke om een medaille uitgeloofd door enkele leden van S.M.I.T., De uitslag was 21 in het voordeel van S.M.I.T. Blggekerke. Vrijdag n.m. vergaderde de gemeenteraad. W egens ongesteldheid was afwezig dhr D. Coppoolse. Voorz.burge meester Simonse. Ingekomen waren o.a. de volgende stukken: verslag van de com missie van toezicht op het Lager Onder wijs; schrijven van Ged. Staten dat de uitkomende steen uit den le verbroeden Straatweg ter beschikking van de ge meente zal worden gesteld voor de daar- i voor door de gemeente geboden som; i Verslag van de Comm. tot wering van ech ooi verzuim „pn rekening en verant woording, met verslag dergezondheids commissie. Alles voor kennisgeving aan genomen. Een schrijven van Ged. Staten waarin de wenschelijkheid werd uitge sproken, de bouwverordening zoodanig te wijzigen dat aan iedere woning een brievenbus moet worden aangebracht, werd aangehouden tot de volgende vergadering, dewijl alsdan het ontwerp bouwverordening zal behandeld worden. Van B. en W. uit Middelburg was ontvan-' gen een schrijven, dat voor leerlingen uit deze gemeente die over 1929 Nijver heidsonderwijs ontvingen, gestort moet worden f355.24. Afwijzend werd met al- geinoene stemmen beschikt op het ver zoek van de N.V. „Stoomtram Walcheren" om te verkrijgen een subsidie van f 250 om ook gedurende de wintermaanden het mogelijk te doen zijn den autobusdienst MiddelburgZoutelande te onderhouden. Na aangebrachte wjjziging der begrooting van het Burg. Armbestuur voor 1929 werd nagezien en vastgesteld de rekening van het Burg. Armbestuur over 1929. Ontvangen is f3298.78V2, uitgegeven f 2473.59. Batig saldo f 925.19V2. Mede gedeeld werd, dat B. en W. van Koude kerke geen bezwaar hadden het arres tantenlokaal aldaar, voor eventueele ar- rostanten van hier beschikbaar te stellen tegen billijke vergoeding, waarmede de Raad zich kan vereenigen. Na breede be spreking werd besloten bij het polderbe stuur aan te .vragen de zandplaats te Klein Valkenisse te sluiten voor niet-inge- zetenen. Inzake de vergoeding voor het rijwiel van den veldwachter werd besloten het rijwiel door hem aangekocht einde 1929 te betalen en hem voortaan de vergoeding te geven zooals die laatst ge regeld is op verzoek van den Comm. der Koningin. 1 Bij de vaststelling van het percentage der plaatselijke inkomstenbelasting 1930 1931 werd besloten deze een kwart pro cent te verlagen. Na wijziging der begroo ting voor 1929 en 1930 werd aangeboden het gemeenteverslag over 1929 en het ontwerp bouwverordening. Bij de rondvraag vroeg de heer J. Moens of oude-schoolboekjes, tot welker uitdeeling aan de schoolkinderen in de vorige vergadering was besloten, reeds waren uitgedeeld. Medegedeeld werd dat zij eerstdaags aan de hoofden der scholen zullen worden ter hand gesteld. De heer J. Janse wees op den slechten toestand van den aschbak en vroeg hoe ver B. en W. al waren met hun plannen om den •aschbak (door verplaatsing van het plak bord) te maskeeren. De heer P. Janse meende in dit verband de vraag te moe ten stellen: kan de aschbak niet geheel Verdwenen. Daartoe wees hij op ophaling van 'tvuil zooals dit in andere gemeenten gebeurt. B. en W. zullen een en ander nader overwegen en de volgende vergade ring rapport uitbrengen. Ook wees de heer J. Janse op de wenschelijkheid van de verplaatsing van een bord dat de richting aangeeft voor auto's bij de hof stede van dhr Schout. Dit zal verplaatst worden. Ook wees dhr J. Janse op de wen- pchelijkheid van de verplaatsing van een bord, dat de richting aangeeft voor auto's bij de hofstede van dhr Schuit. Dit zal (verplaatst worden. Dhr P. Janse bracht ter sprake de verbetering van den Zandweg en wees op enkele geuite klachten. Medegedeeld werd dat zooveel mogelijk is met de bezwaren der aangelanden wordt gere kend, dat de weg thans half klaar is en zoo zich geen bijzondere omstandigheden voordoen voor Pinksteren geheel klaar zal zijn. Besloten werd in verband hiermede een partij afgekeurde keien aan dhr Boers te verkoopen voor f2.50. Verder wees de heer P. Janse er op dat waar de gemeentewerkman thans druk bezet is met werk aan den Zand weg, b.v. de begraafplaats er wel eenig- zins verwaarloosd gaat uitzien. Ook de voorzitter was het opgevallen, dat de .begraafplaats opgeknapt moet worden, hiervoor zullen nu andere krachten ge- bomen worden. Met de jaardag van onze Vorstin zou dhr P. Janse het wenschelijk vinden dat dien dag voor de schoolkinderen op de een of andere manier tot een feestdag werd gemaakt en wenschte hij een zeker bedrag hiervoor beschikbaar te stellen Dit voorstel vond algemeenen bijval en zal in de volgende vergadering nader besproken worden. Tenslotte vroeg de heer P. Janse of de voorzitter bereid was als arbeidsbemidde laar op te treden ten einde menschen te werk te stellen bij den te verbreeden straatweg "Koudekerke, Biggekerke. Da voorzitter antwoordde, dat indien perso nen 'hit deze gemeente bij hem den wensch te kennen geven aan genoemd werk te werk gesteld te worden, hij wil trachten van den aannemer gedaan te krijgen dat arbeiders ook uit deze ge meente kunnen medewerken. Hierna slui ting. Koudekerks Donderdagavond vergader de de commissie voor het Koninginnefeest 1930 onder leiding van haar vr -zitter, burgemeester Bakker. Sub-co «riej voor diverse onderdeelen van liet feest werden benoemd. Voorloopig werd een programma vastgesteld. In den avond van 2 Sept. hoopt men een dankstond te doen houden in de Herv. Kerk, waarvoor de Herv. en de Geref. predikanten ter plaatse zullen worden aangezocht tot het houden van een rede. Op 3 Sept.re veille, kinderspelen, volksspelen, schiet wedstrijden, allegorische- en vakoptocht met versierde wagens en rijwielen en een nader te bepalen attractie voor den avond. Voorts zal medewerking worden gevraagd van het plaatselijk fanfarecorps „Voorwaarts" en het plaatselijk Gemengd Koor „Zang Veredelt". Dat nu ieder flink inteekene op de biljetten. Dan kan Kou dekerke een kostelijk Koninginnefeest houden. Wolphaartsdijk. Zondag 11 Mei was voor de Ger. Kerk alhier 'n blijde dag. Na iy2 jaar vacant te zijn geweest mocht de gemeente weer een eigen tierder en leeraar ontvangen in Ds G. van Heinin gen, overgekomen uit Ter Aar. Als be vestiger trad op Ds H. Moolhuizen van Aarlanderveen, die tot tekst gekozen had Joh. 21:1517. Na de bevestiging ver zocht hij de gemeente den leeraar toe te zingen Ps. 134: 3. In den narniddagdienst verbond de nieuwe predikant zich aan de gemeente, die in grooten getale was opgekomen. Tot grondslag voor zijn Schriftoverden king had hij 2 Cor. 3:5 en 6, en be paalde zijn gehoor allereerst bij des men schen onbekwaamheid tot de bediening des Woords, daarna bij de bekwaamma- kende genade Gods en vervolgens bij de heerlijkheid der roeping. Na de prediking richtte hij het woord tot zijn bevestiger, tot den kerkeraad, tot den afgevaardigde des classis Ds Beukema, tot B. en W., tot het hoofd der Chr. school en tot de gansche gemeente. De voorzitter van den kerkeraad, de heer F. Caan, sprak hem een hartelijk welkomstwoord toe en liet zingen Ps 20:1; daarna spraken ook nog j Ds Beukema en Ds Moolhuizen. Een oor afgebeten. Twee buur vrouwen in een buitenwijk van Parijs konden elkaar slecht verdragen. Na heel lang gekijf kwam het tot een verwoede vechtpartij, waarbij de eene vrouw de andere een oor afbeet. Het slachtoffer, hoewel huilend van pijn, wist het oor nog op te rapen, dat de andere vrouw had uitgespuwd, zette dit op sterk wa ter in een glazen vat, dat zij den rech ters toonde voor wie deze weerzinwek kende zaak werd behandeld. De rechters veroordeelde de menscheneetster tot twee maanden gevangenis. De gebeten vrouw ging van dit vonnis in hooger beroep bij het hof, aan het welk eveneens het oor op sterk water werd getoond. Het hof heeft nu de bijtende vrouw tot een jaar gevangenisstraf veroordeeld en tot een schadevergoeding van 15.000 frank aan haar slachtoffer. De schatgravers va' 'a ai dam. Zaterdagmorgen zijn de A/uitsche schatgravers teruggekeerd en is het werk hervat. Men is bezig den reeds gedich ten kul! In den Zuidoosthoek van het kerkhof, waar de oude eik en sporen van het geteerde vat waren gevonden, weer open te maken. Met 5 man, die opnieuw door den heer Langhirt. zijn aangenomen, is het werk begonnen. De opgravingen worden thans op veel grooter schaal en op meer deskundige wijze voortgezet. De onderneming schijnt aanstekelijk te werken, want een kruidenier in den om trek heeft het plan, in samenwerking met den heer Langhirt eveneens opgravingen te doen op een terrein bij zijn huis, waar men bij het maken van fundeeringen op oude muren is gestuit. Een overval op de hei. Zooals gemeld, werd sedert 2 Mei zekere M. A. h Schayk vurn.jNaar „Het Huisgezin uit Schayk thans verneemt, is A. weder om aldaar teruggekeerd. V eigens eigen verklaringen is M. A. toen hij zich per fiets van Mill naar Schayk begaf, in de hei onder Reek door twee personen aangevallen. A. wilde zich nog verdedigen, en her innert zich ook één van de aanranders een schram te hebben toegebracht. Wat toen gebeurd is, weet hij niet. Toen hij wederom tot zich zelf kwam voelde hij hevige pijn in het hoofd en kwam tot de ontdekking dat z'n fiets, jas en porte- mennaie verdwenen waren. Hij kon zich niet herinneren, hoe lang hij aldus ge legen had. In dieptreurigen toestand heeft het slachtoffer zich naar z'n schoonouders voortgesleept. A. moest zes dagen bewus teloos zijn geweest. De man weet nog precies de plaats aan te wijzen, waar de overval is ge schied en ook de plaats waar hij tot be wustzijn is gekomen, zoodat de schurken, toen zij dachten, dat A. wel zou sterven, hun slachtoffer hebben weggesleept. A. meent ook goed gezien te hebben, dat de bandieten beiden een hoed droe gen. De blijdschap van f'n vrouw over dit wederzien laat zich denken. Huiselijke twist. Zaterdag avond heeft te Hilversum, bij een huise lijke twist, een 15-jarige jongen zjjn va der levensgevaarlijk met een mes in den hals gestoken, Het slachtoffer is naar het Diaconessenhuis gebracht. De aanleiding tot de daad is, dat de vader, die voortdurend werkloos is, den door hem ontvangen geldelijken steun verdrinkt en vaak in beschonken toe stand met zijn huisgenooten twist zoekt en deze ook wel bedreigd. De dader heeft zichzelf bij de poli tie aangemeld, die het mes in beslag heeft genomen. Een oplichter en dief ge knipt. Het gelukte de Zeister politie een groote oplichterszaak en een diefstal tot klaarheid te brengen. Een 24-jarige Rotterdammer, onlangs ontslagen uit de gevangenis, wist in Zeist een goed pension te betrekken en door beschaafd optreden vertrouwen te wek ken. Het jongmensch gaf zich uit voor electro-ingenieur, bestelde drukwerk met een klinkend hoofd, twee nieuwe oos- tuums en een nieuwen Ford. Bij' een proefrit naar Rotterdam in een gebruikten wagen had een botsing plaats, maar de schade zou wel voldaan worden als de nieuwe Ford zou zijn gearriveerd. Voorts vervoegde de pseudo-ingenieur zich bij1 een makelaar, van wien .hij een terrein aankocht voor f 70.000 voor den bouw van een chemische fabriek met tal van arbeiderswoningen, welk bedrijf reeds functionneerde in Mexico, doch naar Ne derland zou worden overgebracht. Zelfs liet mijnheer al twee bouwkundigen uit Utrecht naar Zeist komen om de .werk zaamheden zoo spoedig mogelijk te doen aanvangen. Voor uitstel van betaling van een zeker percentage aan den makelaar werd als motief aangevoerd een bespreking op het departement in Den Haag, welke over enkele dagen z.ou geschieden. Het doel was waarschijnlijk, met het koopcontract in de hand, een belangrijk bedrag lc.j l> 'en van de bezitster een landgoed, die heel niet gesteld is op de nabijheid van een fabriek. Intusschen werden goederen vermist na Interieur van de Ned. Herv. Kerk te Rilland-Bath waar onlangs het nieuwe orgel ia gebruik werd genomen. den Brand in „Rose-vilia" van den ban kier Brandt bij Doorn op Maandag j.l. 'On derzoek van de politie wees uit, dat ook de „ingenieur" had helpen blusschen. De man keek het gekochte terrein af met een Zeiss-kjjker, welke afkomstig bleek uit „Roee-vilia", evenals andere waarde-volle voorwerpen, die in zijn bezit bloken. Na tuurlijk werd mijnheer aangehouden en bracht verder onderzoek uit, wie hij eigen lijk was. Zeist krijgt alzoo geen chemische fa briek met tal van arbeiderswoningen. Hoe een inbreker gevan gen werd. Het is een buitengewoon kranig stukje, dat de ongeveer 25-jarige boerenzoon G. v. Butselaar te Hankmap, uitgehaald heeft. In den voornacht van Donderdag op Vrijdag werd deze, bij zijn cuaers inwonende zoon namelijk door een gerucht uit den slaap gewekt. En na zich in der haast te hebben gekleed, en zich van een flinken stok te hebben voorzien, stelde hij een onderzoek naar de oorzaak van dit lawaai in en al heel vlug bemerkte hij, dat men bezig was in het bakhuis in te breken. Aan stonds had echter ook de inbreker in de gaten, dat het terrein voor hem onveilig was, waarna hij het oogenblikkelijk op een loopen zette. Zonder zich te be denken achtervolgde v. B. den vluch teling, dien hij, na een renpartij van circa 3 K.M., inhaalde en tot staan wist te brengen. Toen evenwel de inbreker begreep over minder uithoudingsvermo gen te beschikken dan zijn achtervolger, trok hij een mes en dreigde hiermede v. B. te doorsteken. Gelukkig echter was de boerenzoon nog in het bezit van zijn stok, waarvan hij een zoo nuttig gebruik wist to maken, dat de inbre ker geen kans zag om zijn booze plan nen in daden om te zetten. Opnieuw zette de vluchteling het echter op een loopen, wederom gevolgd door den kra- nigen boerenzoon, die bij het passee- ren van een woning, te Essen, de be woners wist te wekken, doch deze man een zekere J., had minder moed dan v. B. en wenschte aan diens verzoek om hulp te bieden, niet te voldoen. In tusschen was de inbreker er natuurlijk weer vandoor gegaan, doch zijn achter volger gaf geen kamp en mocht er in slagen den vluchteling nogmaals in te halen. En steeds werd de cros-country voortgezet, totdat het woonhuis van den rijksveldwachter te Kootwijk was bereikt, waar de boerenzoon den boef voor de keus stelde te blijven staan of de hersens te worden ingeslagen. De inbreker koos het eerste, waardoor v. B. gelegenheid kreeg den politieman te wekken, die den verdachte zoo spoedig mogelijk arresteer de. De aangehoudene bekende te hebben ingebroken en gaf op v. L. te heeten on uit Drente afkomstig te z(jn. Buitengewoon kranig mag de handel wijze v. B. worden genoemd, die er, na een nachtelijke achtervolging van min stens 7 K.M., in slagen nfocht dep. in breker aan de politie over te leveren. Kantongerecht te Middelburg. In de terechtzitting van 7 Mei 1930 heeft de kantonrechter te Middelburg ver oordeeld wegens: Als geleider van een hondenkar, die gebruiken, anders dan met inachtneming van de voorschriften omtrent de bevrach ting ..gesteldJ. W. te Koudekerke f 3 b. s. 1 week tuchtschool. Te Middelburg wateren buiten de daar toe bestemde bakken: C. de K., te Mid delburg, f 3 b. of 3 d.h. In de gemeente Vlissingen nè. des voor- middags 12 uur een trottoir schrobben: T. de N., huisvrouw van J. K„ te Vlis singen f 10 b. s. 10 d.h. Drcnkenschap: G. J. B., te Middelburg, f 15 b. s. 15 d.h.E. F. te Middelburg1, f10 b. s. 10 d.h.; W. S. B., te Middeh lurg f 15 b. 3. .15 d.h. Idem bij eerste herhaling: J. de K. te Middelburg 115 b. s. 15 d.h. Idem bij 2e herhaling: G. de K., te Middelburg: veertien dagen hechtenis. R(jden met een motorrijtuig zonder dat behoorlijk zichtbaar en verlicht is num mer met letter: E. J. L., te Arnemuiden, f3 b. of 3 d.h. Als bestuurder van een voertuig, wan neer ,men voornemens is van richting te veranderen, van dat voornemen niet tij dig doen blijken: D. W. S., te Vlissingen f 10 b. s. 10 d.h. De Bietenvlieg. De Plantenziektenkundige Dienst te Wa- geningen deelt mede, dat op dit oogeinblik de fcietenvliegen allerwege bezig zijn met het afzetten harer eitjes op de jonge bie- tenplanten. Het is gewenscht, de "bieten niet te spoedig zoogenaamd „door te slaan". Zoodra dit geschied is, zijn de vliegen genoodzaakt hare eitjes op de dan over gebleven plantjes te leggen; deze plantjes worden dus dan veel zwaarder bezet met eitjes dan wanneer de vliegen geheel© rijen tot haar beschikking hebben. De pas-uitgekomen larfjes sterven, even als die, welke na het afschoffelen nog uit de eieren komen, wanneer de plantjes, waarop zij zich bevinden, bij het „door slaan" worden afgeschoffeld. De bij deze bewerking te verwijderen plantjes doen dus eerst dienst als vangplant. Op velden, waar eitjes van de bieten- vlieg aanwezig zijn en dat zal wel op zeer vele bietenvelden bet geval zijn, eans met Purolzeep. U zult, dan zien hoe mooi, zacht en roósvrlj UW haar wordt. Puroltltp (icviDali Purol. verkrijgbaar bij Apoth co Droglatea. J moet men dus met het „doorslaan" zoo lang mogelijk wachten. Bij het later volgende „op één zetten" moet men er op letton, zooveel mogolijlc de aangetaste plantjes te verwijderen, en de niet of slechts weinig aangetaste .te laten staan. De pachtwetten. Verschenen is het rapport over do an- quete, ingesteld bij de afdealingen der Hollandsche Maatschappij van Landbouw naar de meening over de wetsontwerpen: nieuwe regeling pacht en regeding pacht- ccmmissies. Uit het rapport valt op te maken, dat er weinig of geen klachten naai' voren zijn gekomen over de pachtverhoudingen in Noord- en Zuid-Holland alleen bij pu blieke verhuringen en in verband mef den inhoud der pachtcontracten meent men wel eens van misstanden te mogen spre ken. De wetsontwerpen worden bijkans alge meen niet in het belang van den land bouw geacht. Een meerderheid is aanwezig die vóór afschaffing van de publieke verhuringen is en vóór een recht van opvolging voor de weduwe en kinderen van den pachter ook is er een meerderheid, die een dwin gend remissie-recht wenscht te zien in gevoerd, beperkt tot met name genoemde buitengewone onvoorziene toevallen. Een meerderheid der afdeelingen gevoelt voor deskundige pachtoommissies, onder voor waarde, dat ze niet zoo worden samen gesteld als het wetsontwerp dit aangeeft. Over bet toekennen van bevoegdheden loopen de inzichten zeer uiteen, doch er is geen qjeerderheid voor het toe kennen van bindende bevoegdheden. Programma van Dinsdag 13 Mei. HILVERSUM, 29B M. (Na 6 uur 1071 M.) 12.002.00 Concert. 2.00300 en 4.004.20 Gramofoonplaten. 4.20 5.00 Concert, viool, piano. 5.306.40 Concert. 6.40—7.15 Gramofoonplaten. 8.00 Aansluiting van „Tivoli" te Utrecht. Liefdadigheidsconcert. Chr. Ora- toriumvereen., Utrecht. HUIZEN, 1875 M. 8.15—9.20 Gramo foonplaten. 12.151.15 Concert. 1152.00 en 4.00ö.OÖ Gramofoonpla ten. 5.006.00 Concert. Sopraan, piano. 6.156.45 Gramofoonplaten. (8.019.15 Russische avond. 9.20 10.15 Vervolg concert. 10.1511.45 Friesche avond uit Leeuwarden. DAVENTRY. 1554.4 M. 11.20 Concert. Sopraan, bariton. 11.50 Orgelspel. 12.20—1.20 Orkestconcert. 1.25 Gra mofoonplaten. 3.50 Concert. Orkest en orgel. 6.00 Viool-recital. 7.05 Con cert. Kwintet. Tenor. 9.05 Concert. iSjymphonieorkest. LANGENBERG, 473 M. 6.25—6.50 Gra mofoonplaten. '6.50—7.50 Orkestcon cert. 9.4511,15 en 11.30 Gramofoon platen. 12.251.50 Concert. Orkest en sopraan. 4.506.50 Gramofoon platen. 7.20 Orkestconcert. Intermezzo: IKoorconcert m. m. v. solisten. Van 25 April8 Mei. WEMELDINGE. Ondertrouwd: A. Job- sen, 28 j. jm. en H. Houtekamer, 29 j jd.; A. Kosten, 29 j. jm. en A. Sinke, 23 j. jd. Gehuwd: H. Gelok, 23 j. jm. te Goes en J. P. van Oosten, 21 j. jd.; P. Bolle, 24 j. jm. en M. Veerhoek, 26 j. jd.; J. W. Lavooij, 28 j. jm. te Kapelle en J. Schouwenaat, 25 j. jd. Geboren: Daniël, z. v. N. F. Bruin- ooge en S. Hamelink; Jacobus Pieter, z. v. A. Onderdijk en M. L. Jansen; Pieter Cornells, z. v. C. Moerdijk en D. P. Beun. Van 18 Mei. KRUININGEN. Geboren: Leendert Jo hannes, z. v. Johannes Ruissen en Mache- lina Janna Blok. (Verbeterd bericht.) Over de maand Apr)il. ST. ANNALAND. Gehuwd: J. H. Gun- ter, 22 j. jm. en K. van der Jagt, 21 j. jd. Geboren: Adriana Willemina, d. v. J. Rijnberg en II. Manheere; Pieter Abra ham, z. v. W. Snoep en P. A. Scher- penisse; Mattheus Bartel, z. v. Chr. van 'tHof en B. M. den Haan; Jacomina Francina, d. v. M. Rijnberg en H. M. Capelle. SCHERPENISSE. Gehuwd: P. C. Far- telse, 29 j. jm. en M. J. Verkerke, 28 j.jd. Ondertrouwd: K. L. v. d. Werf, 29 'j. jm. en O. A. v. d. Berge, 19 j. jd. te St. Maartensdijk; C. J. Hartog, 26 j. te Rotterdam en C. L. A. de Graaf, jd. te Rotterdam, vroeger te Scherpenisse. Geboren: Jacobus Willem, z. v. Jo- hannis van Houdt en Jannetjev Kievit; Naomi, d. v. Johannes van As en Elisa beth Heijboer. STAVENISSE. Gehuwd: Leendert Jo- hannis van Dalsen, 24 j. jm. en Geer- truida Jacoba van de Berg, 23 j. jd. Overleden: Jacob Hendrik van Oeve- ren, 64 j. ongeh.; Helena Slager, 47 j., echtg. van Joh. Beekman.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1930 | | pagina 6