d FAIVRE I V Onderwijs. Kerknieuws. Gemengd Nieuws. Rechtzaken Briefwisseling. ingen, ingen, m Marktberichten. Burgerlijke Stand. O VERK Abonneer HOOFDPIJN ZENUWPIJNEN RHEUMAT1EK Koortspoe theker H -* Guido Gezelle-herdenking 18 3 01 9 3 0. In plaats van een uitvoe ring dor leerlingen hoopt de Hoogere Bur gerschool A (Hoogere Handelsschool) dit jaar een litterairen kunstavond te geven; In verband met den honderdsten verjaar dag van do geboorte van Guido Geuello, op Vrydag 21 Maart in do Sociëteit SL Joris. De voordrachtkunstenaar Hendrik Buiterijs uit Antwerpen zal verschillende gedachten van Gezelle voordragen. Behalve de voordrachten zullen door mej. Jeanne Wassenaar werken van Peter Benoit op de piano ten beste worden gegeven, terwijl bij enkele gedichten van Gezelle van klavierbegeleiding zal kunnen worden genoten. Aan de Vrije Universiteit te Am sterdam zijn geslaagd voor het D>oct. exa men Theologie J. J. Muller (cum laude) en E. P. Groenewoud, beiden uit Zuid- Afrika. een oogenblikkelijk geneesmiddel is voor KOORTS OF GRIEP Onschadelijk voor het organisme Doosjes van 12 Cachets in Apotheken en DrogisterijenK Wemeldinge. Het met benzol geladen motorschip „Marianna", Kapt. Muller, op weg van Antwerpen naar Dusseldorf, kreeg gisteren alhier lekkage in een der ruimen. Door overpompen van een der tanks kon het lek worden gedicht, waar na de reis kon worden voortgezet. Loop der bevolking over Febr. 1930. Ingekomen: Jan Poelman, van Goes, Ruiterlaan 20. Pieter Johannes Schef- fer, van Rotterdam, West Wagenstraat 175ib. Pieter Jacobus Milienaar, van Hulst, B 153. Helena Jeremiasse, van Vlissingen, Lommerstraat 23. Vertrokken: Minke Zuidema naar Haar lem. Benoemd tot tijdelijk onderwijzeres aan de openbare school alhier Mej. S. G. A. Blanker te Kloetinge. Schore. Loop der bevolking over Febr. 1930. Ingekomen: 26, Cornelis van Gink en gezin, ploegbaas Ned. Spoorw., uit Oude- lande. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Druten, H. Smelt te Doe- tinohem. Bedankt voor Hoedekenskenke, Dr H. v. Oyen te RLtthem. Voor Ierseke, G. J. Streeder te Heinenoord. Voor Giessendam- Nader Hardiaixveld, A. J. Westra Hoiek- zema te Zegveld. Geref. Kerken. Beroepen te Zwartebroek, M. den Boer hiulppr. te Haarlem. Bedankt voor Kampen, W. H. v. d. Vagt te Bergum. Voor Westmaas, M. den Boer, hulppr. te Haarlem. Voor Assen, G. C. Berkhouwer te Oudehorne. Voor Metslawier-Niawicr, J. B. Vanhaelen te Hoek. Geref. Gemeenten. Beroepen te 's Gravenpolder, A. de Blois te Dirksland. Wnlphaartsdijk. Na des morgens beves tigd te zijn door Ds J. van der Touw van Altforst, deed Zondagmiddag Ds T. G. A. v. D'jk, overgekomen van Garsthuizen, zijn intrede bij de Ned. Herv. Gemeente alhier. Z.Eerw. had tot tekst gekozen Hebr 12:2a: „Ziende op dep oversten Leids man en Voleinder des geloofs Jezus". Na afloop van de predikatie werden de gebruikelijke toespraken gehouden tot de kerkelijke colleges, Burg. en Weth. enz. Door Ds Kamsteeg, consulent, werd de nieuwe leeraar in hartelijke bewoordin gen toegesproken. Op zijn verzoek werd gezangen Ps. 1343. In beide diensten maar vooral des mid dags was er zeer veel belangstelling. Nieuwe kerkorgels. Naar men ons bericht werd de bouw van nieuwe kerkorgels voor de Geref. Kerk te An- dij'k (N.-H.), Herv. Jeugdkerk te Winters wijk, Geref. Kerk te Neede, de uitbrei ding van het orgel in de Geref. Kerk te Hillegersberg met 10 registers, alsmede de restauratie en uitbreiding van het or gel in de Chr. Geref. Kerk te Enschede opgedragen aan de eleotrische orgelfa- briek de firma M. Spiering te Dordrecht- Middelburg. Beroepbaar. De heer E. F. Wil- dervanck te Utrecht heeft voor het Pro vinciaal Kerkbestuur te Groningen met goed gevolg het proponentsexamen ter toelating tot de Evangeliebediening in de Ned. Herv. Kerk afgelegd. De vermoedelijke dader van den moord te Bcnnekom gearresteerd. Zaterdagavond heeft de politie gearres teerd den arbeider J. H. te» Ede, ondar verdenking .-.>n den moordenaar te zijn van de afschuwelijke misdaad bij Benne- kom. Hij is ter confrontatie naar Ben nekom gebracht en daar geconfronteerd met mej. Boerwinkel, die den man per tinent als den dader heeft herkend. Zij viel flauw. H. ontkende. Toen de auto met <?"ai verdachte voor bet huis van mej. Boerwinkel verscheen, verzamelden zich onmiddellijk honderden menschen, die een zeer dreigende hou ding aannamen tegen den verdachte. De politie had moeite om de menschen op een afstand te houden. De bijzondere verslaggever van het „Hbld." meldt: Diep gaat de geheels streek van Ede, Bennekom, Wolfheze en Arnhem gebukt, onder het leed en de verslagenheid, die het drama te Bennekom er hebben ge bracht. Te Bennekom, waar de weduwe Boer winkel in het centrum van de plaats woont, staat het voortdurend zwart van nieuwsgierigen voor haar huis. Haar dochter, de 21-jarige Annie, die Don derdagmiddag aan den moordenaar wist te ontsnappen, mag op last van den dokter in het geheel geen bezoek ont vangen, want zij is nog zeer overspan nen. Maar politie- en justitie-ambtenaren gaan af en aan. Telkens als er een auto te Bennekom voor het huis van de weduwe Boer winkel stilhoudt, groepen de dorpelingen ©r samen. De verhoeren en onderzoekingen heb ben de politie- en justitie-autoriteiten tot de overtuiging geleid, dat het relaas van het misdrijf, gelijk mej. Boerwinkel dat gegeven heeft, juist is. Het schijnt, dat zij zelf en haar vriendin en collega Tine Koperberg zóó zeer docdelijk verschrikt waren door de mocrdbedieiiging van den onverlaat, dat zij om maar niet gedood te worden, zooveel mogelijk deden wat de onver laat wilde. Zelfs toen de man mej. Ko>- perberg het ruwst-denkbare geweld aan deed, was mej. Boerwinkel niet bij machte den aanvaller onschadelijk te maken. Heldhaftig viel zij eerst op den man aan, toen hij zijn slachtoffer roet een dolksteek in de hartstreek doodde. Mej. Boerwinkel kreeg daarbiji over han den en polsen steken. De 21-jarig.e dames Koperberg en Boo&rwinkeil waren beiden leerling- verpleegster. De thans vermoorde had in de kliniek te Utrecht nog ©enigen tijd den verleden jaar gestorven vader van mej. Boerwinkel verpleegd. Zij bezocht mej. Boerwinkel, die zelf wegens ever- spanning verlof had, tijdens een dag va- cantie. In verband met het mooie weer werd tot de noodlottig, geëindigde wan deling besloten. In totaal werd een belooning van f 1CO0 voor de opsporing van den moor denaar aangeboden, n.l. f500 door de justitie en f 500 door de gemeente Ede. Zaterdagavond kwamen enke© aanwij zingen bij de politie binnen, welke ge leid hebben tot de arrestatie van den 34-jariigen J. H., handelaar in breimachi nes, die zich reeds vroeger aan aanran ding van vrouwen moet hebben schul dig gemaakt. De aangehoudene is gehuwd en va der van één kind. Hij is koud en cynisch- en ontkent alles. De kleeren zijn in beslag genomen voor bloedonderzoek. Verdachte is 3 Januari 1895 te Dwin- geloio geboren. De begrafenis van het slachtoffer van den moord te Bennekom zal morgenmid dag op de begraafplaats Mosoowa te Arn hem geschieden. De „Tel." meldt nog: Toen H. voorgeleid werd, ontstelde mej. Boerwinkel hevig en gilde: „Oh, daar is hij!" D-e herkenning was direct en pertinent. Toen H. daarop zeide: „Ik ben onschuldig", herkendfe zij hem opnieuw aan de stem. H. bleef zeer rustig. Mej. Boerwinkel viel, gelijk gemeld, toen hij uit de woning was geleid, in onmacht. Intusschen had de politie veel moeite H. in den auto te krijgen en zij moest met den revolver in de vuist zich een weg tusschen de verzamelde menigte ba nen. De dader had volgens de verklaringen van mej. Boerwinkel een oud grijs pak aan. In de woning werd een oude grij» jas en vest gevonden, waarop dr Hesse- ljnk dadelijk verschillende versche bloed vlekken aantrof. De broek werd niet ge vonden. Ook werd een overjas gevonden, die ,pas uitgewasschen was. De kleeding- stukken zullen in het laboratorium van dr Hesseli'nk nader onderzocht worden, H, gaf bij zijn verhoor toe om 2 uur op den moorddaa uit zijn woning te zijn gegaan, hetgeen buren gezien hebben, llij zegt in Iloulsum vurloold te hebben, waar hij verschillende winkeliers bezocht heeft. Het parket is daarom naar Heeisum ver trokken, om dit „alibi" te onderzoeken. Tragischslotvaneenbrui- 1 o f t s f e e s t. Uit Warschau wordt ge meld, dat te Swienciany in het district Wilna, zich na afloop van een bruilofsts- feest een ontzettende tragedie heeft afge speeld. Het uit 36 personen bestaande gezel schap, dat op twee boerenwagens had plaats genomen, en in sterk aangeschoten •toestand verkeerde, besloot, om den weg naar huis te bekorten, over een toegevro- ren meer te rijden. Midden op het meer echter bezweek het ijs onder den last en alle 36 inzittenden kwamen in het water terecht en verdronken. (Tel.,) Twee auto's tegen elkaar. Gisteren heeft te Rotterdam op het kruis punt Oppert en Nieuwe Verkeersweg een zeer ernstig auto-ongeluk plaats gehad. Twee auto's, waarvan de een uit de Op pert kwam en de ander in de richting Coolsingel reed, zijn met groote vaart te gen elkaar gebotst. Een der auto's kwam tegen een pijler van het spoorwegviadukt terecht. Op dat oogenblik wandelde daar het echtpaar Schnitzler. De 48-jarige mej. Schnitzler- Co-ben raakte tusschen pijler en auto be kneld en werd zwaar gewond. De genees kundige dienst, die onmiddellijk na het ongeval met twee wagens verscheen, ver voerde haar naar het ziekenhuis, waar zij bij aankomst reeds overleden bleek. Een 16-jarige jongen, Kroon, kreeg 'n hersenschudding en snijwonden aan den hals. De 29-jarige chauffeur van der Werken brak het linker sleutelbeen, ter wijl een 17-jarig meisje aan bet gelaat verwondingen opliep. Dioor de Rechtbank te Middelburg zijn heden de navolgende faillissementen opgeheven: L. J. v. d. Have, koopman to Kapelle; L. y. Eenennaam, rijwielhan delaar te Goes; G. J. F. Lagace, meel- hapdelaar te Vlissinjgen. Door J. S., 40 j., arbeider te Krui- ninigen is hooger beroep aangeteekend te gen "het vonnis van den Politierechter te Middelburg', van 18 Febr. 1.1., waarbij hij wegens eenvoudige boleediging is ver- loordeeid tot f 15 of 15 d. h. Door den Off. van Justitie te Mid delburg is cassiatie aangeteekend tegen het vonnis van de Rechtbank van 24 Febr. 1.1. waarbij J. J. A. v. W., 24 jaar, opzichter te Goes, in hooger beroep met bevestiging van het vonnis van den Kantonrechter is ontslagen van alle rechtsvervolging ter zake van ten laste ge legde overtreding van de IJkwet. VLISSINGEN. Een tweetal bi) de poli tie te dezer stede zeer ongustig bekend staande personen, de Gebr. V., hebben in den afgeloopen nacht een caféhouder, die hun de toegang tot zijn zaak had gewei gerd, in de Hellebardierstraat opgewacht en hem met een mes en een hamer zoo danig bewerkt, dat het slachtoffer in ern- stigen toestand in het ziekenhuis moest worden opgenomen. Die politie heeft het mes en den hamer in beslag genomen. De aanvallers zijn ingerekend. Van het Hof. AMSTERDAM. Naar wij vernemen zal H. M. de Koningin Dinsdag 11 Maart het nieuwe tweed© gedeelte van het Jaar beursgebouw te Utrecht openen. H. M. zal dan tevens een bezoek brengen aan het nieuwe Diaconessenhuis. KROMMENIE. Zondagmorgen zou v. d. K. alhier met een motorfiets uit rijden gaan. Hij raakte daarbij het stuur kwijt en reed met een geweldige vaart tegen den gevel van een huis, met het gevolg, dat de motor over den kop sloeg. Met een schedelbreuk en in zeer ernstigen toe stand werd v. d. K. naar het zieken huis vervoerd. NEW-YORK. Uit New-Orleans wordt gemeld, dat een geweldige brand is uit gebroken. Een pakhuis met 40.000 balen katoen en een meer dan 5000 ton metend Amerikaansch vrachtschip werden o.a. door het vuur verwoest. De schade be loopt tusschen de 455 millioen dollars. Negen personen werden gewond. LONDEN. Uit New-Dehli wordt gemeld, dat Grandi, de leider der Indische natio nalisten, gisteravond door een bij zonde ren koerier een ultimatum heeft doen ter hand stellen aan den Britschen onder koning van Indië, waarin inwilliging wordt gevraagd van de eischen der natio nalisten binnen den tijd van 8 dagen. De maatregelen, die de Indische natio»- nalisten denken toe te passen, bestaan o.a. uit het opzeggen der burgerlijke ge hoorzaamheid. LONDEN. Uit Nairobi is bericht ont vangen, dat de prins van Wales lijdt aan malaria. Er is, naar gemeld wordt, geen reden tot ongerustheid. Door plaatsgebrek moest veel copie, o.a. feuilleton, wachten. ----- X. i.IHJJL-L'. -JU- I Tholen. Door den hoer 0. J. Contant werd Zaterdag aanbesteed het bouwen van een woonhuis. Laagste inschrijver J. P. Deurloo voor f 3490. Wien het werk werd vergund, Rotterdam!, 3 Maart '30. -> Veemarkt. Aanvoer501 koeien en ossen, 241 vette kalveren, 321 schapen en lammeren, 1324 varkens. Prijzen per halve kilo. Koeien 3540, 46-19, 5257, ossen 42, 4649, 52,5 55, vetie kalveren 57,562,5, 7077,5, 8590, schapen 3038, varkens 37,5, 38, 38,5, overjarige lammeren p. st. 22 26, zouters 40,5 ct. Koeien en ossen aanvoer gelijk ann vorige week. Handel flauw, dezelfde prij zen voor ossen besteed, le en 2e kwal. koeien iets lager, terwijl 3e kwaliteit ge lijk was aan vorige week Maandag. Een prima koe tot 2 cent, en prima os tot 3 cent boven noteering. Stieren zeer on voldoende aangevoerd, geen noteering. Vette kalveren gewoon aangevoerd, slap pe handel, prijzen lager. Een prima kalf nog tot 7,5 cent boven noiteering. Schapen en lammeren met iets ruimer aanvoer, tengevolge van slechte berichten uit het buitenland was de handel slap; de prijzen iets lager, terwijl een prima Texe'lsch schaajp tot f3 boven noteering ging. Var kens flinke aanvoer, flauwe handel, de prijzen van vorige week Maandag niet ten volle gehandhaafd. Zouters ruim ter markt en vlotte handel. Zaden: Geel Mosterd f21f24, Rruin Mosterd f 30f 33, Karwijzaad f 31 f32.50, Lijnzaad wit bloei zaai f 18f20, Lijnzaad voer f 17f 18, Lijnzaad .blauw bloei zaai f 2022, Blauw Maanzaad f 18—f 19. Vlas 14125 K.G. blauw f 0.75—f 1, 6500 K.G. Holl. geel f 0.70—f 0.95, 5260 K.G. Dauwroot f 0.62 2f 0.70. Handel kalm. Aardappelen: Brielsche Eigenheimers f 1f 1.50, Zeeuwsche Eigenheimers f 0.80f 1.10, Blauwe Eigenheimers f 1 f 1.20, Zeeuwsche bonte f 1.60f 2.20, Z. blauwe id.Poters 0.60f 0.90, Bravo's f 1.20—f 1.70, Red Star f0.90—f 1.20. Aanvoer tamelijk, handel traag. Graanmarkt. Ttarwe met k'ein aan bod, vrijwel onveranderd, verkocht f9.50 f 10,10, Gerst Cbevallier blijft flauw ge stemd f 6.50f 7, haver lager f 5.50f 6, kleine groene erwten lager f9f 10.40, schokkers lager f 12f 14 50, bruin© boo- nen prijshoudend f 13f 14.50, alles per 100 K.G. MIDDELBURG, veiling van 28 Febr. Aardappelen 23, poters 12, koolrapen 23, Wijnpeen 12, spruiten 522, veldsla 1146, witlof 12—20, uien 12, baksla 2527, snijisla 3742, spinazie 26— 4S, kroten 23, dunsel 5056 ct postelein 1921, nero 1719 ct., alles per kilo. Rapen 23, raapstelen 23, prei 5 11, savoij© kool 210, roode kool 3 16, witte kool 25, selderie 12, ra barber 57, radijs 68 ct. alleis per bos Andijvie 6371, kropsla 116164, boe- rekool 16—59 ct., alles per kist. MIDDELBURG. Bevallen: Th. La- bruijère, geb. Maas, d.N. de Kam, geb. Schets, z.L. P. Heiligers, geb. Mentzij, d.; J. C. van Oss, geb. M onshouwer, d. Overleden: M. Briek, 91 jaar, weduwe L. M. Arnaud de Calavon; P. A. Kab- booi'd, 88 jaar, wed. M. Huissoon. Gehuwd: 1. J. Neuféglise, "30 jaar en E. A. Geervliet 21 jaar. GOES. Geboren: Suzanna Neeltje He lena, d. v. Hendrik Marinus Kramer en Helena van Schaik; Suzanna, d. -v. Cor nelis Abraham Corstanje en Maria Jo hanna Sinke; Lena Jacoha, d. v. Abraham Cornelis van Oeveren en Tannetje van der Slikke. Huw. afkondiging: Daniël Marcus Rouw 30 jaar j.m. en Elizabeth de Jager, 27 jr jd. te Oudelande; Gerrit Jan Wessel- dijk 31 jaar jm. en Gezina Kollenveld 32 jaar jd. te Almelo; Leonardus Johan nes Perlot, 22 jaar jm. te Delft en Sara Schipper 30 jr jd. Overleden: Mathilda Verstraeten, 45jr echtgenoote van Adriaan Kaan, te Krui- ningen. SCHORE. Geboren: 24, Jan, zoon van Jacob Mieras en Margaretha Adriana Brandt. Overleden: 3, (te Goes) Apolonia Quak- kelaar 46 jr, echtgenoot© van Arie Franje. THOLEN. Geboren: 14, Hendrica Ge rard a Josephine, d. v. A. J. van den Boom en M. R. Haze. Overleden: 9, P. Blaas, 78 jaar, wedr van J. P. van Dijk; 13, A. M. Cornoelje, 80 jaar, wednr van C. Fiere; 20, H. Quaak, 75 jaar, wed. van L. Go>edege- tuure; 22, L. C. de Laater, 81 jr, wed. van J. Geluk. Ondertrouwd: 20, C. M. Kegge 57 jaar De moord in de bosschen bij Bennekom. De foto van Mej. Tini Koperberg, die het slachtoffer van den latfen moordaanslag werd. en J. A. Ribbe 52 jaar; 20, J. Jansen Cz. 27 jaar en J. P. Quist 27 jr. Gehuwd: D. Uyl, 24 jr van Poortvliet en C. Jansen, 25•'jr; G. van de Klooster 26 jaar van Dordt en W. Praat 29 jr. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Meest matige Z.-Oostelijlce tot Z.-Wes- telijke wind, nevelig tot licht of half bewolkt, droog weer, iets zachter. Stand van hedenmiddag 3 uur: Stanid van Zaterdagmorgen 10 uur 777. Licht op voor fietsers! Dinsdag 6 u. 11. (Buitsn verantwoordelijkheid vim de Redaction Geachte Redactie, Vergun mij s.v.p. een plaatsje in uw veelgelezen. blad. Rij voorbaat mijn dank. Ook ik heb de veelbesproken vergadering van de Coöperatieve Suikertabrieic „Zee land" G. A. van 25 Febr. j.l. meegemaakt En ik heb verbaasd gestaan van de wijze waarop alles is toegegaan. Toen punt 3 van de agenda werd besproken, en de wijze waarop de motie werd Treliandeid teen viel er voor velen niet meer aan te twijfelen, hoe de uitslag zou zijn. immers als iémand, zooals de heer De Milliano, (nota bene nog wel een bestuurslid) heilig komt verzekeren, Geachte medeleden, le vert toch uwe aandeelen vol, desnoods tot 38000 K.G. per aandeel, dan krijgen we een kwantum van 175 millioen h.G. per campagne dan begint men eenig ver trouwen te krijgen in zoo'n redene&ring. Maar anders wordt dat, als men dan de Cadzandsche boeren uit ,ziju omgeving hoort zeggen: Die zelfde man, dat zelfde bestuurslid, heeft twee jaar geleden, cam pagne '28 al zijn bieten boven het mini mum (dé verpachte 15.000 K.G.) aan de Fransche Fabrieken geleverd. Zie, M. dc 'Red., dan begint het een mensch te schemeren voor de oogen. Dan wordt een mensch duizelig en men weet niet meer hoe men het heeft. Zoo iemand breekt met de hard ste mokerslagen de fabriek af. Nu wil ik ook nog eens aan het licht deen komen, hoe de voorzitter met ons omspringt, leder, van wien hij voelde, die spreekt in mijn geest, dien begunstigde hij, maar ook-een ieder, die maar eenigs- zins een anderen kant uitging, dien ha merde hij weg. Zulks is mij overkomen. Eer dat hij nog wist, wat ik zeggen zou, begon hij al kabaal te maken. Ook zei hij, dat men niet moest denken, dat men in de Tweede Kamer was, ofschoon 'het mijns inziens daar nog niet zoo on deftig toegaat, als in deze meergenoemde vergadering. Nu nog iets gezegd over de heeren Ka- kebeeke en Izak P. v. d. Weele. Er is op beide heeren heel wat afgegeven in die vergadering, maar ik kan niet anders zeggen, dan dat zij steeds te goeder trouw zijn geweest, voor zoover ik het tenminste zien kan. Trouwens geloof ik, dat beide heeren daar ook te hoog voor staan. Voorzoover ik hunne handelwijze nagegaan heb en oiok dhr Kakebeeke wel ©enigszins meen te kennen (dhr v. d. Weel© ken ik heelemaal niet) neen, dan kan ik zulks niet van ben gelooven. Tenzij men het in dien zin opvat, dat de „Zeeland" alleen be staat uit het Bestuur, en niet uit de leden. Nu gt men en praat men van philantropie, u ja ik weet dat die niet bestaat, tenminste in dien zin niet. Maar ik weet dat dhr Kakebeeke niet gewerkt heeft voor de „Zeeland", in dien zin als hier bedoeld, maar wel voor de Z e e - landers, of v niet voor het E hooge plaatsen voor de leden, leden èn Bestn En nu, M. dc telpen dank, E nog botor woo zeggen. Waarde, 1 De Coöp. Suil Mag onderge plaatsruimte in aanleiding van den heer Jac. gene. Daar tot op Coöp. Suikerfa schreven, en w mijns inziens In plaats Heden werde de geboorte var JOHANM G. P. M. j. Waarde, 3 Maa Heden ov kalm, onze Behuwd-, G grootmoeder CATHAF in den ouder Middelburg. C. FRANSE T. FRANSE St Laurens. C. S. BOTT J. BOTTIN St. Laurens, Eenige Hartelijk dan ken van belani toond bij de zie van onze Mc Grootmoeder CORNE Wed. va L Koudekerke, 3 Voor de ta deelneming, ont lijden van onz Vader, Behuwd LAURENS V, betuigen wij on Namen: WED. L. M. Wemeldinge, Bij een gevoel, pijn een zwaar g waterige oo> Aangezich Kiespijn, specialist te het aangew De Kooi Apotheker onmisbaar ii Verkrijgb; 60 cent D Imp. SCHU Langedelft S

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1930 | | pagina 2