KT Draag geen Breukband! ws. Rechtzaken Land- en Tuinbouw. Telegrammen. Marktberichten. inp, m Radio-Nieuws. FSriancÊeële Berichten, Scheepstijdingen. Advertentiën. op Vrijdag 31 Januari 1930, Ik zend het op proef I Rijwielfabriek Excelsior itegen ar onk) detten. >.fle«ch. oor den Een be- tareaux van de koetbier portier van voor den deelde Wjj' ending ech- den omroe- ant het vat itand ruiken cte da zaak ast van Ier- om met zijn iji door den stem van hoorde, die ligde. Inder- van korten rkaan opzet- op de rot- wanneer de zyhl dank en van een nroeper, die baanvak via P n- dezer dagen cht. Behalve ïvak Rotter- ertraging oip vond tenge- oor de bo ok het trein- xrd geraakt, hebben min ;eferegetn.- nacht van een café ;part$ plaat? ad eindigde, ifé mijhwer- ïaliteit aan- la een kor- oed gevecht, tverd, terwyl korten tij'd menschep hevig toe- öl gewaar- 3cheen, was en een aar de ver- lün Maurits Iden messte- 3'loopen. Na de woning ïloozen toe- >lke tal van borst en deze werd erd. De toe- jik wel. Ver in het café ernstige ver- 7000 gas- egenwo-ordig ■oeger Hon- roly heette, ft gehouden xttscheepech is de zeven- Marmaros- e eerst een y aardigheid H\jl treedt sje van zijin "ochter van lari, Samuël st zal acht niet minder 1 heinde en en tweedui- waarde van er drie mil- van de cerk. Naar Rotterdam- g weer in ■rstande dat rd tusschen Uaael Heden zal in den loop van den dag weer oip dubbel spoor worden gereden. Nadat gisteren talrijke wagens zand waren leeggestort op de plaats van de verzetting, was men er in den loop van den middag in geslaagd heit linkerspoor op bijna weer gelijke hoogte te krijgen jals het rechter. In. hoeverre het verzak ken tot stilstand is gekomen, is nog een vraag, Omdat een eind verderop ook eenige werking in den dijk is vastgesteld. Langs den spoordijk loopt een tocht sloot, door welke het water van den aanigrenzenden polder wordt geloosd. De bodem van deze sloot is opgebold en op sommige plaatsen komt bet veen bo ven fjen waterspiegel uit. De telegraaf palen staan scheef gezakt langs den dijk, en men was gisteren druk bezig hen te stutten, teneinde storing in het telegraaf- verkeer te voorkomen. Een landbouwer, die sedert jaar en dag zijn bedrijf in de onmiddellijke na bijheid oefent, vertelde aan het „Vad." het volgende: Voordat de Rijnspoorweg is aangelegd, waren bier griendgronden. De baan is aangelegd vrijwel langs de grens van dit gebied. Als fundeering wer den rietmatten gébruikt; men vermoedt dat deze geheel vergaan zijn, en daaraan de belangrijke verzakkingen van de laat ste jaren te wijten zijn. ■Vrijdag heeft men reeds koolasch op de spoorbaan gebracht en Zaterdag zijn de treinen langzamer gaan rijden, behalve een sneltrein, welke er nog met volle vaart over is gesuisd. Ik stond, zoo zeide hij, juist in het land en hield mijn hart vast. Het is echter gelukkig goed afgeloo- pen. Wij zitten hier op een zeer dras- sigen grond en herhaaldelijk komen stuk ken veen uit den bodem van de sloo- ten omhoog, die als groot» drijfeilan- den ronddobberen. In de badkamer door gas bedwelmd. Zaterdagavond kwart voor elf begaf de doopsgezinde predikant F. Kuyper te Krommenie, zich naar de bad kamer. Toen hij na een half uurtje niet was terug gekeerd, ging zijn vrouw eens hooren, wat daarvan de oorzaak was, doch zij kreeg op haar roepen geen ant woord. Met veel moeite wist zij zich toe gang te verschaffen en vond haar man bewusteloos in de badkamer. Vlug opende zij ramen en deuren en sloot de gaskraan, waarna geneeskundige hulp werd ingeroepen. Na ruim 1 uur mocht het gelukken de levensgeesten weer op te wekken. Ds Kuyper was hierdoor niet in staat Zon dag den kerkdienst te vervullen, doch thans is, naar aan Het Volk werd mede gedeeld, de toestand naar omstandigheden goed. SCHEIDSGERECHT BIJ ARBEIDS OVEREENKOMSTEN. In1 een artikel over oolleotieve arbeids overeenkomsten schrijft Dr van Rhijn in de Nederland er: Het is een eigenaardig verschijnsel, dat werkgevers en arbeiders de beslissing van geschillen, die uit een C.A.O. mochten voortvloeien, niet gaarne aan de rech terlijke macht toevertrouwen. Uit de statistiek blijkt, dat 82 pCt der ondernemingen en 92 pCt. der ar beiders aan. een eigen scheidsgerecht de voorkeur .geven. Hier spreekt wel duide lijk de wensch om geschillen „door eigen mensahen" te laten afdoen. Blijkbaar beeft men sterk het gevoel, dat op deze wijze een meer deskundige, sneller en minder formeel e procedure wordt verkre gen dan "bij de rechterlijke macht. Over de vraag hoe partijen haar scheidsgerecht samenstellen, geeft de sta tistiek belangrijke opmerkingen. In de groote meerderheid der gevallen hebben .daarin zitting een gelijk aantal werkgevers en arbeiders, onder leiding van een, buiten het bedrijf staan ri, „on- partijdigen" voorzitter, die moe» Kovg dra gen, dat het met de samenwerking niet spaak loopt. In een kleine mu-ierheid der gevallen treedt deze onpartjjd.: e voor zitter niet op, of pas wanneer dt stem men in het scheidsgerecht hebben1 ge staakt Een regeling zonder onpartijdigen voor zitter is eerst mogelijk, wanneer de werk gevers- en. arbeidersleden van bet scheids gerecht elkaar hebben leer en vertrouwen en Jiutn taak werkelijk als rechters en niet als pleitbezorgers van een der partijen vervullen. Is dit bet geval, dan verdient een samenstelling zonder otn- partijdigen voorzitter o.i. de voorkeur, omdat de verantwoordelijkheid dan ten volle op de werkgevers en arbeiders wordt gelegd en een einde wordt ge maakt aan de eindelooze pogingen van ieder der beide groepen om den voor zitter op zijn hand te krijgen. Dit trek ken. aan den voorzitter kan heel ge makkelijk oorzaak zijn, dat de spbeer van samenwerking in bet scheidsgerecht wordt bedorven. Door S. v. d. W., 61 j., land bouwer te Kerkwerve is booger beroep aangeteekend tegen, het vonnis van den kantonrechter tag Zierikzee, waarbij h'j wegens overtreding der Jachtwet ge pleegd bij herhaling, ie veroordeeld tot f50 of 12 d. b. Idem door L. v. d. W., 63 j., land bouwer te Kerkwerve, wegens eenzelfde overtreding door den Kantonrechter ver oordeeld tot f100 of 25 d. h. Moord Bez uidenhout. De zaak tegen K. v. d. M., verdacht van den moord op mevrouw O. aan het Bezui- dedhiout en aanslag op het leven van de huishoudster, zal 13 Februari voor de Rechtbank te Den Haag behandeld wor den. Het ontslag aan de Zeevaart school te Vlissingen. Het Haagsohe Gerechtshof heeft arrest gewezen in de proce dure tussohen den heer M. Teerling en de Zeevaartschool te Vlissingen. De heer Teerling was destijds ontslagen als leeraar aan die school, hetgeen hij on rechtmatig noemde, op grond waarvan hij een actie tegen het schoolbestuur instelde. Het ging in deze procedure bepaaldelijk de vraag of de heer Teerling al dan niet vast leeraar was aangesteld. '.'et schoolbestuur had gesteld, dat dit niet hot geval was en dat zulks ook nimmer in de bedoeling had gelegen. Na gehouden getuigenverhoor had de recht bank te Middelburg beslist, dat de heer Teer ling niet in het hem opgelegde bewijs door getuigen was geslaagd, waarna de ingestelde vordering werd ontzegd. Thans heeft het Hof overwogen, dat, wat er ook, zoowel in eersten aanleg als nader in hooger beroep moge zijn gablekein van de "Wijze, waarop tegenover den heer Teerling het hoofdbestuur in deze heeft gehandeld, in allen gevalle in dezen stand van het geding nog niet is komen vadb te staan, dat er van de zijde van het schoolbestuur eenige belofte zou zijn gedaan om den heer Teerling met voorbijgaan van de voorwaarde om de akte i te behalen, voor vast aan te stellen, en amg- isktn die b 1 ft» d n grcn'ds'ag van den eisch uitmaakt, het Hof het aan den heer Teerling opgelegde bewijs nog niet geleverd acht. Het Hof vond evenwel termen om het door den heer Teerling subsidiair gevraagde verhoor op vraagpunten toe te staan, waarna partijen nog gelegenheid zullen hebben om voornoemd bewijs, zoowel in verband met hetgeen uit dat verhoor zal zijn gebleken als in verband met de door het schoolbe stuur na het pleidooi nog in het geding ge brachte stukken te bespreken, en waarna de heer Teerling in de gelegenheid zal zijn om zich desverkiezende nader uit te laten, of hij in verband met het gehouden verhoor en in verband met hetgeen verder is komen vast te staan, een nader getuigenbewija blijft verlangen. Op grond van het bovenstaande heeft het Hof, alvorens verder te beslissen, bevolen, dat mr. J. Smit te Vlissingen, voorzitter van het schoolbestuur, op Woensdag 19 Feb. om 11 uur in raadkamer van het Hof op vraagpunten zal worden gehoord, terwijl aan het schoolbestuur wordt overgelaten om naast mr. Smit bovendien nog een ander lid van dat schoolbestuur op, die vraagpunten te doen hooren. Vereen. Oud-leerl. R. L W. S. Goes. Hedenmiddag hield, de vereeni ging van oud-leerlingen, der Rijika Land bouw Winterschool in de "Prins van Oranje" haar algemeene vergadering on der voorzitterschap van den heer D. W. Lindenbergh. Deze .verwelkomde de aanwezigen in het bijzonder de vele jonge leden, 'den, heer Stevens, directeur der IT. L. W. S. en den heer .Siebenga, secretaris der Z. L. M. Spr. wenscht den leden en hun .gezin nen een gezegend jaar toe. Spr. hoopt, dat 1930 voor de vereeniging een goed jaar moge zijn en wijst er op, dat z(j dit jaar een ontvangdag zal organiseer en van oud-leerlingen van rijkslandbouw-win- ierscholen uit andere provincies. 1929 was voor de vereeniging een be trekkelijk goed jaar. Het ledental ging iets vooruit. Spr. herdenkt met leedwe zen het overlijden van het oud-bestuurs lid, den heer A. C. J. Noteboom. Het Bestuur heeft reeds eenige ma len vergaderd om de yereeniging een meer zichtbare werking in het landbouw organisatie-leven te doen uitoefenen.. Het kon nog niet tot een voorstel komen. De vereeniging kan de samenwerking, die men op landbouwgebied wel eens mist, bevorderen. Spr. wekt dan ook de leden op, zich niet te onttrekken, als hun een of andére functie in hot landbouw- organisatieleven wordt opgedragen. Spr. wekt ook de leden op, propagan disten te zijn voor de landbouwwinter1- school. Deze school heeft wel een nor maal bezoek, maar dit kon toch meer zijn. Nadat de notulen zijn gelezen en goed gekeurd en de ingekomen stukkien zijln behandeld, deelde de voorzitter mede, dat de gehouden ontwikkelingsdag te Mid delburg zeer goed is geslaagd. Er is echter nog een tekort van f 25. Besloten; wordt, dat de vereeniging in combinatie met de L. M. en den R. V. G., het tekort zal dekken. De voorzitter deelde mede, dat er op 3 Mei 1930 weer zulk een ontwikkelings dag' zal gehouden worden en wel te Goes. Daar zullen vier onderwerpen worden behandeld, twee door practici en twee door ingenieurs. Verder zegt de voorzitter, dat een mo derne weiland-afheining, zooals door den heer 'tHoen vorig jaar in zijn referaat is bedoeld, door den heer W. de Buck te Meliskerke zal worden aangebracht. Uit de rekening van den penningmees ter, den heer W. A. Sneep, bleek, dat da ontvangsten bedroegen f 1137.72, de uit gaven f 773.16%, zoodat er een batig sal do is van f 364.55% (vorig jaar f 772.80). De voorzitter zegt, dat het batig saldo ieder jaar inkrimpt. Daarom zal het B stuur streven naar een zuinig beheer. O.m. zal het Bondsjaarboek niet meer gratis worden uitgereikt. Hierna bracht de secretaris, dhr C. O. J. Hendrikse, het jaarverslag uit. Herin nerd wordt aan de vorige alg. vergade ring en aan dan ontwtkkailngadag. Spr. deelde mede, dat slechts één lid het ver slag van dezen dag had besteld. Verder herinnerde Spr. aan. de gehouden, excur sie naar de Zuiderzee-werken, die zeer goed geslaagd is, aan de huldiging van dr v. d. Zande en aan het overlijden der leden Lindenbergh en A. C. J. Noteboom. Spr. maakte met genoegen melding van de hartelijke samenwerking met de Z.L.M. en wekte de leden op deze Mij te steunen. De secretaris gaf ook een kort resumé van de vergadering van den Alg. Bond te Amsterdam. De excursie in 1930 zal in Zeeland gehouden worden. Den eersten dag zal Schouwen-Duiveland, den tweeden dag Zuid-Beveland en Walche ren of Zeeuwsch-Vlaanderen bezocht worden. De voorzitter vraagt namens het Be- stur een crediet, om de Bondsexcursie in 1930 te ontvangen. Spr. doet een beroep op de leden, die een auto hebben, om deze beschikbaar te stellen. Het crediet wordt verleend. De heer W. A., Sneep wordt bij accla matie herkozen als penningmeester. In de plaats van de heeren C. H. A. Stols en A. Wisse Jz. (die niet herkiesbaar zijn) worden als commissarissen gekozen dhr J. v. d. Bij] en C. Stoutjesdijk. Dhr C. O. J. Hendrikse wordt herbe noemd als H. B. lid der Z. L. M. en dhr A. C. Zandee als plaatsvervangend H. B.-lid. LEEUWARDEN. Tot lid van het col lege van Ged. Staten van Friesland (va cature K. de Jon®) is gekozen de heer J. Geerts te St. Anna-Parochie, lid van de Soc. Dean. fractie. ARNHEM. De rechtbank te Arnhem, uit spraak doende in de zaak tegen N. v. T., die de vorige week terecht stond wegens moord op haar kindje van 14 dagen dat zij in een tasch had verstopt, veroordeel de haar tot 3Vs ja^r gevangenisstraf, met aftrek van de preventieve hechtenis. De eisch was 5 jaar "gevangenisstraf. Kindermoord. ARNHEM. Naar wijl vernemen zijin hij de Kunstzijdefabriek „Enka" 100 man per soneel hoofdzakelijk van den buitendienst ontslagen. LEMMER. Eetni vrachtauto geladen met. visch van T. Eikema, op1 weg van Lemmer naar Stavoren is bijl Tacozijl in brand geraakt. De heer E. wist nog tijdig uit de auto te komen. Een groot deel van de lading ging verloren. Onder een trein. VELSEN. Hedenmorgen bevond de los se arbeider J. Tamboer zjch op een on middellijk naast een treinspoor gelegen' cofceshoop. Bij de nadering van een trein begaf hij zich, inplaats van de rails over te steken, waar genoeg ruimte was, hoo ger op den cokeshoop1, die 'blijkbaar in beweging is geraakt met bet noodlottig gevolg, dat 'T. naar beneden .gleed en nog juist door don laatsten wagen werd gegrepen. De wagen reed over zjjn omder- 'beenen en over den rechterarm. Die on gelukkige werd naar het "Rooide Kruis- ziekenhuis te Beverwijk overgebracht, waar hij kort na aankomst overleed. Hiji was 42 jaar oud, gehuwd en vader van 3 kinderen. Hij was afkomstig uit Apel doorn. VLIELAND. Het Leflaridsche stoom schip Skauts dat gisteren1 op de Eier- landsche gronden vastraakte, is hedeif- moi'gen op d» Vliehors opnieuw gestrand. De bomianning wilde het schip niet ver laten. De Haagsche Conferentie BERLIJN. De Duitsche delegatiete Den Haag zal heden de volgende offici- eele mededeeling doen. De Duitsche delegatie zal in de eerst volgende zitting van de Conferentie de noodige stappen doen, om, de deelneming van de Rijksbank aan de Bank van Intern- nationale Betalingen wettelijk te verzeke ren. Tevens wordt gemeld, dat de president van de Rijksbank, Dr-Schacht, den Rijks minister van Financiën, Molenhauer, me degedeeld heeft, dat hij zich vanzelfspre kend niet zal onttrekken aan de daaruit voortvloeiende verplichtingen. Daarmede is de medewerking van de Duitsche Rijks bank aan de Bank voor Internationle Be talingen verzekerd. LONDEN. Gemeld wordt, dat de Brit- sche regeering voor de eerste maal in het jaar 1925 de kwestie van een internatio nale garantie van de onaantastbaarheid van het Engelsehe Kanaal heeft opgewor pen. Destijds werd de Nederlandsche re geering gepolsd, doch deze achtte den tijd nog niet rijp om gezamenlijk met Duitsch- land, Frankrijk en België de verlangde onaantastbaarheid te waarborgen. Er be staat thans geen reden meer, waarom de ze kwestie niet opnieuw van Engelsehe zijde ter sprake zou worden gebracht. Goes, 14 JaWuari 1930. Graanmarkt. Nieuwe Tarwe f10 f 10.50, schokkers f 16, haver f 6.50— f7, kookerwten fllf 11.50, kroon- erwten f 13f 14, bruine boon en f 14 f 15, paardeboonem f 10, maanzaad f 35, Aanvoer ruim, zeer slappe handel. Eieren.' per 100 st. f6.00, middenpr. p. 25 st. f 1.50, winkelprijs 7,5 cl; boter per kilo f 2, middenpr. p. pond f 1, winkel prijs f 1.10. Fabrieksboter f 1.16. Eendeneieren 6,5 ct., poelederen 5 ct. V. P. N. Aanvoer 11.987 eieren. Prijs f6.30 p. 100 st. MIDDELBURG, 13 Januari 1930. Op de veiling werden de volgende prijzen besteed: Aardappelen 23, Pofers 12, Koolrapen 23, Wajnpean 23, Spruiten 613, Veld sla 15—20, Witlof 9—17, Uien 1—2, Snijsla 3034, Spinazie 2025, Karoten 13, Nero 915 c., alles per K.G.. Peen. 45, Pred 310, Selderie §—3 o„ alles per bos. Sa- vooye kool 27, Roode kool 310, Witte kool 25 o. alles per stuk. Andijvie 13 68, Cantoimer Wdtkrop 19—30, Bloemkool 25—1.90 alles per kist. Krabbendijke. Voor het bouwen van twee dubbele woonhuizen met schuurtjes voor „Eigen Erf" alhier werd inge schreven door J. van Strien, alhier, voor f 10.025; H. van Koeveringe, Schore, voor f9360; L. Butijn, alhier, voor f9260; Jan v. d. Sande, alhier, voor f9189; L. J. van Doorn f9136; J. Benou f9099. Gun- ping volgt. Programma van Donderdag 16 Jan. HILVERSUM 1071 M. (Van 12.00—6.00 n.m. 298 M.) 12.00—2.00 Concert door Kwartet. 2.003.00 Gramofoonmuziêk. 3.003.30 Mevr. J. Riemens-Reurslag spreekt over: Moeilijke kinderen. 3.304.00 'Gra mofoonrnuziek. 5.306.30 Concert. 6.457.15 Landbouwhalfuurtje. Spreker: Ir. N. van Poeteren over: Bestrijdingsmiddelen tegen plantenziekten vóór 20 jaar en thans. 7.458.00 Gramofoonmuziêk. 8.00 8.15 Gramofoonmuziêk. 8.15 Con cert gebouw te Amsterdam. Het Concertge bouw Orkest. HUIZEN 1875 M. —8.15—9.30 Morgenoon- oert. ip.00—10.30 Zang. 11.30—11.45 Gramofoonmuziêk. 12.302.00 Concert. 6.006.30 Orgelconcert, 6.307.00 Le zing over: A. Roland Holst. 7.007.30 Voortzetting orgelconcert. RAVENTRY 1554.4 M. 11.30 Gramo- foenmuziek. 12.20 Concert. 1.202.20 Orgelconcert op cinema-ongel. 4.05 Con cert. 7.00 Concert. 10.20 Pianorecital. LANGENBERG 473 M. 6.20—7.20 Gramo foonmuziêk. 9.3510.45 Gramofoonmuziêk. 11.30 Phonola-conoert. 12.251,50 Con cert. 4.505.50 Kamermuziek. 6.50 „Louise", opera van Gustave Charpuntier. KALUNDB0RG 1153 M. 11.20—1.20 Or- kestoonoert. 7.359.35 Concert. ZEESEN 1635 MT. 11.20—12.15 Gra mofoonmuziêk. 1.201.50 Gramofoonmu ziêk. 3.504.50 Concert. 6.50 Opera- uitzending „Othello", Muziek van G. Verdi. Wisselkoersen. Amsterdam, 14 Jan., 2.30 ui. Beorljjtai 59.36—59.38 Brussel 34.6334.65 Parijs 9.769.78 Londen 12.103/s12.10i/s New Yoifc 2.485/8—2.48% TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Verwachting tot den avond van 15 Ja nuari: Meest matige Z. tot Z.W. wind, nevelig tot half bewolkt, weinig of geen regen. Aanvankelijk kouder. Storm waarschuwingsdienst. Hedenmor gen te 10.10 uur van De Bildt geseind aan alle posten: Attentiesein neer. Stand van hedenmiddag 2 uur: Stand van gistermiddag 762. Licht op voor fietsers: Woensdag 4 u. 44. Stoomvaart Ml] Nederland. KARIMATA, uitr. 13 te P. Said. KRAKATAU, thuisr., pass. 13 Ferim. MAN0ERAN, 12 v. Batavia n. Amst. P. C. HOOFT, thuisr., 11 te Blelawan. RONDO, thuisr., 13 te Suez. SALEIER, 12 v. Amst. te Batavia. SALABANGKA, Amst. n. Batavia p. 12 Dun- MEROPE, Valencia a. Amst., pan. 11 Gibï. ORPHEUS, Amst. a. Kopenhagen, p. 13 Hol- tenau. STUYVESANT, 13 v. Hamburg te Amsterdam. STELLA, 12 v. Cav^lla te LdmaL Rotterdamsche Lloyd. GORONTALO, uitr., 13 v. Suez. MERAUKE, 12 v. Batavia n. Rotterdam. TJERIMAI, uitr. pass. 13 Finisterre. Kon. Ned. Stoomboot Mi]. BOSKOOP, uitr., 11 r. Talcahuano. FAUNA, 11 ivl Kingston [Jej a P, en Txiaoe. Heden overleed tot onze diepe droefheid onze geliefde Echtgenoot, Broeder, Zwager en Oom, ANDRIES WISSE, in den ouderdom van 60 jaar. De Heere die geen reken schap geeft van Zijn daden doe ons in Zijn wil berusten. Uit aller naam. Wed. A. WISSE— DE KAM. Vrouwepolder, 13 Jan. 1930. ow DU f9 C> B. BROOKSdie reeds meev 30 jaren breuken geneestIndien bveuklijdc schrift hem dan nog heden. brulk. Ik maak het volgens Uw maat en z het U toe met absoluten waarborg, dat het voldoen zal. of Ik zend U het geld terug. Ik h den prijs zoo laag mogelijk gesteld, zoodat ri -of arm het koopen kan. Ik zend het op proe ten bewijze dat het waar is wat ik zeg. U allee oordeelt en indien U eens mijn geïll. boek gezic en gelezen zult hebben, dan zult U even verruk zijt ala mijn duizenden patiënten, wier brieve op mijn kantoor zijn opgeborgen. Vul onde staande gratis coupon in en post die nog heder: Gratis informatie Coupon C. E. BROOKS v i Singel 25 - Amsterdam Zend mij per post in onbedrukte enveloppe Uw geïll'. boek en volledige inlichtingen betreffende Uw Breukverband- Apparaat voor de genezing van breuken. Naam Adres van Aandeelhouders der N.V. Provinciale Zeeuwsche Eleo- trlciteits-IVIaatschappi] des namiddags te 2 ure. in het Kan toorgebouw aan de Koepoortstraat No. 29 te Middelburg. AGENDA: 1. Notulen. 2. Uitbreiding centrale Vlissingen. 3. Overneming centrale c.a. Neuzen. 4. Overneming netten Schoondijke, Philippine, Kapelle, en St. Philips- land. 5. Regeling honoraria Dagelijksch Bestuur voor 1930. 6. Rondvraag. De stukken liggen ten kantore van de Vennootschap voor Aandeelhou ders ter inzage. Middelburg, 14 Januari 1930. De Voorzitter van den Raad van Bestuur, QUARLES VAN UFFORD. Na dertigjarige ondervinding heb ik een Breukverband-Apparaat voor mannen, vrouwen en kinderen ge maakt hetwelk een breuk geneest. ladteo U bijna salie» beproefd bebt. kom dan tot mij. Waar anderen gefaald hebben, daar heb Ik mijn grootste succc» gehad. Zend onderataande coupon heden en ik zal U gratis mijn geïll. boek over breuken en hare genexlng toexeaclen. waarin opk taijn Breukverband:Apparaat is afgebeeld met de prijzen, ook de aiimen van vele personen dl© het beproefd hebben en hoogst dankbaar zijn. Het geeft directe verlichting, wanneer al liet andere niet» hielp Denk er wet aan. dat ik geen zalven, g&ta harnassen en gw» tangen» ge- wettig gedeponeerd. U kunt ze bestellen rechtstreeks uit onze fabriek met freeuwheel en band- rem f 43.—, met torpedonaaf f 4.— meer, dus f47. Half transport met torpedonaaf en zwart stuur, onver woestbaar f 53..Om den stillen wintertijd door te komen geven wij op deze lage prijzen tot Febr. 1930 nog f 3.50 korting. Alle rijwielen zijn met één jaar schriftelijk.? garan tie. Levering franco rembours vrij zicht. Vlaardlngan.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1930 | | pagina 3