(Wij .komen] morgen hierop terug.) Kerknieuws. Onderwijs. Gemengd Nieuws. Rechtzaken Laatste Berichten. Telegrammen. Marktberichten. Burgerlijke Stand MAATJE DEN HOLLANDER, Ingekomen stukken. Verzoeken om al- schrijving van belasting. Voorloopige vast stelling der gemeente-rekening over 1928. Voorstel tot onbewoon verklaring van eien viertal woningen. Voorstel tot het aan brengen van electriscbe verlichting in ge meente-gebouwen. Voorstel tot bet geven van een jaarlijksch. subsidie aan de door de Vereeniging van Gasfabrikanten in Ne derland in het leven geroepen Gasstidhi- ting. Voorstel tot bet bouwen van een wachtlokaal op de Algemeene Begraaf plaats. Voorstel tot wijziging der geaneem tebegrooting voor 1929. Vaststelling var het 2e suppletoir-kohier den Hondenbe lasting voor bet dienstjaar 1929. Goed keuring der rekening van bet Burgerlijk Armbestuur over bet jaar 1928. Voor stel tot prijsbepaling van bet gemeentelijk bouwterrein aan den Heernisseweg. Ver zoek van de N.V. Nederlandsche Petro leum Maatschappij om vergunning tot bet aanbrengen van een steigertje aan de haven. VÖorstal tot uitbreiding dar straat verlichting van Poelweg V. Reclame van den beer Chr. Verhoeven tegen zijn aan slag in de Straatbelasting. Voorstel tot wijziging der verordening regelende die subsidie-eriug der bijzondere bewaarscho len. Verzoek van den 2em opzichter bij Gemeentewerken om de hem toegekende salarisverhooging te doen ingaan op 1 April 1929. Benoeming van leden in ver- schillende commissies en. bestu ren. Benoeming gemeente-geneesheer we gens periodieke aftreding van den beer H. Snoek. Voorstel om aan den beer J. de Kruijter toe te staan, tot 31 Decem ber 1930 in functie te blijven als ge meente-archivaris. Voorstel tot onderiiand- sche aanbesteding van de werken van restauratie van den kerktoren. Voorstel tot wijziging der Verordening op de Win kelsluiting. Voorstel tot het aanvragen der machtiging, bedoeld in art. 121 der Gemeentewet tót bet sluiten van een over eenkomst met de gemeente Kapelle inzake gaslevering. Vaststelling der gemeente-begraoting voor 1930. De commissie voor Oeco- nomische Spijsuitdoeling hield Vrijdagavond in tegenwoordigheid van B. en W. hare jaarvergadering. Aan het jaarverslag is bet volgende ontleend: In tegenstelling met vorige winters zonder vorst en sneeuw zette deze winter reeds spoedig met strenge vorst en sneeuw in, zoodat plotseling alle ver diensten van buitenwerkende personen ophielden. Gelukkig konden er nog al ve le losse werkkrachten aangenomen wor den voor sneeuwopruimen, zoodat er niet tegenstaande de strenge koude nog vele aan werk konden worden geholpen. Bovendien droeg het uitzoeken van peulvruchten gedurende den afgeloopen winter ook aanzienlijk bij tot het ont vangen van meerder loon, bij een groot aantal onzer bedeelden. Wij mogen ook zeer zeker niet nala ten onzen oprechten dank te betuigen aan twee weldadige stadgenootcn, die bij de herdenking van een huiselijk feest, de minder bedeelde inwoners niet ver gaten. Wij werden n.l. in de gelegenheid gesteld om twee ruime uitreikingen te doen van krentenbrood, kaas en boter. Deze bedeeling was zóo ruim opgevat, dat ieder van deze gelegenheid kon ge- nieten; nogmaals hartelijk dank. Mogen wij onze stadgenooten opwekken om bij mogelijke gelegenheden dit mooie voor beeld te volgen? De commissie heeft gtracht een apder menu samen te stellen van z.g. hutspot, maar dit pogen is niet geslaagd, daar in de groote kookketels de aardappelen i <t voldoende droog waren te krijgen. De bedeelingen werden begonnen als gewoonlijk op den tweeden kerstdag met 209 porties aan 74 gezinshoofd m of al leen loopende personen ,welk tal werd uitgebreid tot 229 porties aa NO perso nen, waarmede werd voortgegaan tot en met 30 Maart. In totaal zijn uitgereikt in de gewone bedeelingen: 10200 porties warme voed zame spijs tegenover 9718 porties in het vorige dienstjaar. Voor de bedeelingen zijn gebruikt: 2000 K.G. erwten, 100 K.G. Gort, 117 K.G. Rijst, 344 K.G. inlandsch spek, Groenten en de noodige specerijen. De rekening over 1928/'29 wijst aan: een ontvangst van f 2416.91; een uitgaaf van f 2223.58% en dus een goed slot van f 193.32%. Hieruit blijkt dat de ontvangen gelden voldoende zijn geweest de gezamenlijke kosten te. kunnen bestrijden. Het verslag werd goedgekeurd. Namens het Gem. bestuur wSrd aan de Commissie een woord van dank gebracht voor haar bemoeiingen. Bij de gehouden1 verkiezing van een lid en een plaatsvervangend lid van heit Scheidsgerecht voor de Werklieden dezer gemeente zijn herkozen: de hieeren .T. H. Nonnekes (lid) on M. B. de Munck (plv.v. lid). Beide personen hebben hun her benoeming aangenomen. Bij de brandweer alhier zijn be noemd tot oncl erhoofdman-brandladder dhr J. Verhage, thans brandgast daarbij. Tot brandgast slangenwagen II, dhr P. de Dreu. Tot brandwacht dhr G. Luijfcs en tot brandgast bij da brandladder J. van da Velde. Aanbeveling ter benoeming van een lid in de Commissie van Toezicht op het Lager Onderwijs alhier in da plaats van den heer S. A. Leopold: 1. Mr Rh. R. Hugonholtz; 2. Mr it. 0. J. Zaaijer. Wemeldlngo. Vrijdag 6 Deo. hield de Chr, 8 oho cl vo r w aiig ing een ouderavond die goed bezocht was. Dia mom, Da Dxoat, openda Ida vee- gadiering en sprak naar aanleiding ran het gelezen Schriftgedeelte: Laait de kinder- bens tot Mij- komen. Door een drietal onderwijzers werd een bijdrage geleverd. Ook door dhr J. A. Dominions, Een dameskoor zong enkele mooie lie deren. Door de goede zorgen van de fami. Dominicus kon er in de pauze wat ge bruikt wordeni. De vice-voorzitter dhr Jac. Wabeke sloot de vergadering. Souburg. Zuster Bergsteijn heeft aan1 het bestuur der Chr. Wijkverpleging tegen1 1 Maart a.s. ontslag aangevraagd wegens haar benoeming te Scherpenzeel. Tot secretaris van de afd. Sonburg- Riithem van 't Groene Kruis (vacature A. van Veen) is gekozen dhr R. Arendse te Souburg. Ned. Herv. Kerk. Drietal te Deaden (vao. G. H. BecKenkamp), J. G. van Apeldoorn te Bennekom, R. Bartlo- ma te Zeist en M. Ottetvanger te Papendreaht Tweetal te Dokkum, J. M. Doornboe te Kollum en E. P. Borgman te Franeker. Beroepen te MoinnikemcLam, F. M. Loran te Brielle. Bedankt voor Blauwkapel, W|. L. Mulder te Voorthuizen. Vooir Nieuwpoort, G. J. Leen- mans te Gouderak. Voor Lage Vuuxsche, E. J. Hupkes te Oosterwolde (G.). Voor Hijker- smilde, E. Bogers te Klaaswaal. Goes. Gekozen tot ouderling bij de Geref. Kerk alhier (in de vacatures we gens periodieke aftreding van de heer en W. L. B. J. Dekker, A. de Lange en' J. Snoodijk en wegens uitbreiding van bei; aantal ouderlingen met drie) de hoeren J. Davidse, H. 0. van Donk, J. Jonge- pier, N. Steenblok, Ph. Wessds en R. Zuidema en tot diakenen (in de vacatures wegens periodieke aftreding van de hoe ren J. Stakatee en Q. Trimpe de heeren A. Braamse te 'sHeer Heudrikskinderefn eh B. Faberij de Jonge. GRIJPSKERKE. Zondagmiddag nam Da J. Dijkstra, predikant der Gereformeerde Kerk alhier, na ruim 4-jarige bediening, afscheid van zijne gemeente, met een predikatie over 2 Corinthe 11:2, 2e gedeelte: „Wiamt ik heb ulieden toebereid om ,u als een reine maagd; aan een man .voor Ja .stellen namelijk aan Christus." Spreker bepaalde zijn hoorders bij Ben arbeid van Paulua in den dienst des Heeren, en sprak over de roem die da prediker heeft in Christus, over de eere der gemeente toe bereid te worden, om ten slotte te jubelen over do genade van Christus dia daardoor spreekt. Na beëindiging van den dienst des Woords sprak hij voorts nog oetrige woorden van af scheid' tot den kerkeraad, de catechisanten, den vertegenwoordiger dor classis en de afgevaar digden der naburige Kerken en .tenslotte tot de gemeente. Ouderling Louwerse sprak namens don Kerken raad een woord van dank en waardeering en wenschte den scheidenden learaar en zijn huis, Gods bijstand en zegen too, waarna de ge meente staande zong Pa. 1214. Vervolgens sprak Ds Vreugdemhil van Melis- kerke namens da classis eenige waardeerende woorden; op zijn verzoek weid gezongen Ps. 134:3. Na afloop van dien dienst bestond er voor d'e gMneentoleden nog gelegenheid van Da Dijk stra en zijn echtgenoot» jn de consistorie persoonlijk afscheid te nemen, waarvan velen gebruik maakten. Ondanks het gure wear wan het kerkgebouw stampvol. WJSSENKERKE. Zaterdag had voor het Kiescollege der Ned. Herv. Kerk herstemming plaats tusschen de heeren B. A. van de Vate aftr. en J. O. Boot. (Daar beide heeren een gelijk aantal stemmen verkregen werd door loting de heer B. A. van da Vate herkozen verklaard. De Kerkelökekwestiete ZuidL wolde. Naar ds G. Koenekoop, scriba van da classis Meppol bericht, heeft da Alg. Synodale Commissie den Kerkeraad der Ned. Herv. Gem. te Zuidwoldie, in zün hoogar beroepi onontvankelijk verklaard1. Hiermee blijft het besluit van het Classicaal Bestuur van Meppel, dat het besluit van den Kerkeraad van Zuidwolde om eens pier maand' een avondgodsdienstoefening voor da vrijzinnigen te houden vernietigde, gehandhaafd!. Thelogisohe School te Kam pen. Heden droeg prof. Honig na het uit spreken eener rede in de groote Aula van de Theologische School het Rectoraat over aan plof. J. Ridderbos. Na herinnerd ta heb ben £an het overlijden van prof. Wl Gee- sink en zijne groote verdiensten voor da Geref. Ethiek, ging prof. Honig over tot be handeling van het onderwerp: Dogmatiek en Ethiek. Na mededeeling van ide lotgevallen der School, die in Juni j.l. op zoo illustre wijze baar 75sten verjaardig vieren mocht, werd het rectoraat aan prof. dir. Ridderbos over- Goes. Zaterdagmiddag vergaderde in tl. i melksalon Biustraan alhier de afd „N. eu Zuid-Beveland" van de Chr. onderwijze u Deze vergadering werd op de gehruir.-- ljjke wijze geopenjd door den voorzi den heer W. A. van Wijk. Hij spn-f: zijh blijdschap uit, dat zoovele leden - i den oproep van het bestuur hadden ge hoor gegeven. Als eerste onderwerp Btoi l op do agenda: Israöl in den s'meltlcroe.i (Mate&chiChristus) in' te leiden door don heer J. v. d. Berge te Wemoldiiigtej HjJ schetste op ondwhoudende en leer- aarae w&o dcu staatkundificoi toew&ud in den tijd vlak voor Christus' komst en daarna de verschillende godsdienstig^ instellingen en richtingen. Na een opgiet- wekte discussie dankte de voorzitter den spreker hartelijk voor wat hij ten .hoste gegeven had. Na de pauze sprak da beer J. Bottenberg van Oudelande over: „Vi taminen". Hij meende dat diegenen, die in da hoogere klassen tijd hebben om iets te bespreken óver de gezondheidsleer, daarmede ook hun vpordeel zouden kun nen doen. Hij gaf een leerzame en met aandacht gevolgde uiteenzetting van d.e b'eteekenis der vi taminen1 - bij' het gebruik van verschillende spijzen. "De laatste der tig jaren is door de mlaninen van de wetenschap op dat terrein veel nader verklaard .Ook deze inleider werd har1- telijfc dank gezegd. Een werkplan voor 1930 werd vastgesteld. De heer da Bak eindigde het samenzijn met dankgebed. DE STORM. Zaterdagmorgen is op de Merwede on der Werkendam', tengevolge van het stormachtige weer, de motor-vrachtboot „Industrie", van de motorbootondeme- ming Industrie", die een dienst onder houdt tusschen Rotterdam en1 Nijmegen, omgeslagen. De kapitein, de 29-jarige Max Joosten uit Nijmegen, is verdronken.. Hij laat een vrouw en twee kinderen achter. Twee matrozen werden gered. Het Haafesvuurschip is tijdens zwaar storrnweer van; zijn ankers geslagen en verdreven. De sleepboot Groningen is van Nieuwediep vertrokken om te trachten het vuurschip te Nieuwediep binnen te sleepen. Zaterdagmorgen ïs het tjalksdhip Be tuwe, uit Maurik, schipper R. Rijfcsen, bij den ingang van de haven van Enk huizen op den steemen dam geraakt. Na eenige mislukte pogingen van Enkhiui- zer visschers, gelukte het aan; de Sleep- bootonderneming, kapitein Hursman, uit Amsterdam, het schip los te sleepen. Hst zeilschip Cornelia, schipper De Leege, geladen met suikerbieten, is na bij den Biezelingschenham door storm weer overvallen. De sleepboot Raymond heeft het schip opgepikt en' te Hans- weert binnengebracht. Omtrent de redding van fle beman- nïng van de Merwede, die aan d Engal- sche kust is gestrand, vernemen' wjji nog: Men heeft getracht door middel van een vuurpijltoestel in verbinding met het gestrande stoomschip te komen en is er in geslaagd een lijn over het schip heen te schieten. Daarna heeft men' het whipper-toestel in werking gesteld. Met de broek van dit toestel heeft mein het eerst den scheeps jongen aan boord gehaald. Da overige Uegen leden van da bemanning, waar onder de kapitein, zijn vervolgens be houden aan wal gekomen, ofschoon zware zeeën, da redding ernstig hebben bemoeilijkt. Kogels uit kogelvangers weggehaald. Een baldadigheid, die nog al eens voor komt hoewel in den laatsten tijd! min der dan enkele jaren, geleden is het weghalen van kogels uit de kolegvangers op de schietbanen aan den, Waalsdorper- ewg einder Wassenaar. Niet alleen het na deel," dat hierdoor aan den Staat wordt toegebracht, maar meer nog da schade, welke bij het 'uitgraven der kogels aan de kogelvangers wordt aangericht, maakt dat men dergelijke dingen iniet zonder meer kan laten' passeeren eni tegen de daders streng moet optreden. Zoo stonden gisteren voor demi Haag- schen Politierechter twee ongeveer 25- öjairge jongemannen terecht, waarvan er 6een niet verschenen was, die een aantal kogels ;uit de kogelvangers! gehaald had den en zich nu te verantwoorden hadden wegens „diefstal in vereeniging". Het O. M. eischta tegen ieder der ver dachten f20 boete subsi. 20 d. hl., de Politierechter legde echten ieder 3 we ken gevangenisstraf op. DE WILLEM-ANNA-POLDER. GOES. Hedenmiddag liepen hier ge ruchten, dat de Willem-Anna-p older over stroomd was. Bij informatie bleek ons, dat deze geruchten gelukkig ongegrond zijn. Er is, naar ons werd medegedeeld, geen direct gevaar. Vermoedelijk vinden de geruchten hier in hun oorzaak, dat een steiger aan den Biezelingschen Ham gedeeltelijk vernield werd. De brand te Middelburg. MIDDELBURG. Ook gedurende den af geloopen nacht hebben de Middelburgsche en Vlissingsche brandweerlieden het blus- singswerk voortgezet en hedenmorgen kon gezegd worden, dat na 36 uren van hard werken het vuur in alle hoeken van het terrein tot staan was gebracht Hedenmorgen kon worden begonnen met het vrij maken van de straat en werd het puin, dat op straat lag bij dat in de ruïnes gevoegd. Meer en meer gaat men doorvoelen, welk een groote ramp .Middelburg heeft getroffen. Het is een droeve, .troostelooze aanblik, dia dat deel der hoofdstraat aanbiedt Met grooten weemoed denkt men terug aan hetgeen .eens was. Ieder in Middelburg heeft da overtui ging, <J"t or een spoedige, ingrijpende reorganisatie van de brandweer moet glaata Labimo, sn dit in da saiita plaats wat betreft het materiaal. Naast de beide motorspuiten, die uren achtereen goede dienster hebben bewezen, moet er een autobrandspuit komen, en wij vernemen dan ook, dat de „Midd. Crt" van he denavond een oproep aan de burgerij zal bevatten, om gelden 'bijeen te brengen, teneinde der brandweer in dia stad een moderne automobielbrandspuit aan te bieden. De gelden voor het „Brandweerfonds 7 Deo. 1929" kan men storten bjj Izaak Boasson en Zonens Bank te .Middelburg. De Holland-IndiB vluchten. AMSTERDAM. Bij de K. L. M. ia be richt ontvangen, dat het 7de postvliegtuig heden te 12.45 te Medan ia aangekomen. H'OORN. Gistermiddag is op het per ron alhier een zoon van den heer H. Sin- dram, die te dicht langs een aankomende trein liep, ernstig gewond. Hij kreeg een gapende hoofdwonde, terwijl een zijner handen zwaar gekneusd werd. Waarschijn lijk zal de arm gedeeltelijk geamputeerd moeten worden. TERSCHELLING. Aan de kunst alhier is een schip van onbekende nationaliteit gestrand. Sleepbooten zijn ter assistentie uitgevaren. HELMOND. In den afgeloopen nacht is hier een hevige brand uitgebroken. Ver schillende pakhuizen zijn een prooi der vlammen geworden. Door den feilen wind viel aan blusschen niet te den ken. Bij den brand zijn o.a. een aantal kippen en 40 postduiven omgekomen. Hevige stormen boven Engeland. LONDEN. Gedurende Zaterdag en Zon dag heeft boven Engeland een vreeselijke storm gewoed. Zelden tevoren werd een zoo sterke wind geregistreerd. De storm duurt thans reeds 5 dagen; soms heeft de wind een vliegende orkaankracht. Langs de kusten woeden hevige stor men. De reddingsbooten zijn geregeld in actie en reeds mocht het gelukken vele levens te redden. Van alle kanten ko men berichten omtrent schepen die het zwaar te verantwoorden hebben. Te land zijn tal .van personen door omwaaiende boomen en schoorsteenen ge dood. In de Theems-vallei hebben de he vige regens de overstrooming weer ver ergerd. Rotterdam, 9 Dec. '29. Va omarkt. Aanvoer: 616 koeien en ossen, 167 vette kalveren, 1054 schapen en lammeren, 896 varkens. Prijzen: per halve K.G.: koeien 3045, 4649, 5457,6, vette kalveren 62,5 67.5, 72.5—77.5, 87—92,5, .schapen 30 37, varkens 40, 41, 43, lammeren over jarige f22—f28 per stuk, zouters 42. Koeien en ossen aanvoer redelijk, prijs houdend, bij afloop nog beter. Voor le soort werden hoQgere prijzen bedongen; 2e en '3e soort, stationnair. Een prima best beest 1,5 cent boven moteering. Ossen en stieren, zeer gering ter markt, derhalve geen noteering. Vette kalveren gewone aanvoer en goer den handel: hoogere prijzen konden be dongen worden. Een .prima .ex. van 2% tot, 71/2 cent hoven noteering. Schapen en lammeren prijzen als vorige week: handel kalm. Prima lammeren, een paar gulden boven noteering. Varkens, redelijke aanvoer, handel traag. De prijzen van de vorige week konden bedongen worden. Zouters, met kleinen aanvoer, goeden handel. Zarden. Blauwmaanzaald 8537, Kar- weizaajd 3436, Lijazaaid wit bloei zalai 21—22, Lijnzaad voer 1920, Lijnzaad blauw bloed zaai 21.5022.50. Dantzi- ger boekweit 10.25 gld. Vlas. 11400 K.G. blauw 0.90—1.10, 3600 K.G. wit Zeeuwsch 0.901.10, 8568 K.G. Holl. geel 0.90—1.10, 6000 K.G. Groningsoh 0.85—1.10, 1700 K.G. Dauw root 0.85. Stemming kalm. Aardappelen. Brielsche Eigenhei mers f 1.40—f 1.90, Zeeuwsche eigenhei mers f 1.20f 1.50, Blauwe eigenheimers f 1.40f 1.70; Zeeuwsche Bonte f 1.90— f2.50, Zeeuwsche blauwe f2f2.50; Poters eigenheimers flf 1.60; Bravo's f2—f2.30; Westl.. zand 46 ct. per K.G. Door wears omstandigheden aanvoer gei- ring, vraag kalm. Graanmarkt. Van alle artikelen was het aanbod maar matig. Tarwe 11.50 -12. Uitgezochte partijen werden er ho ven betaald. Gerst Ghevallier, flauw ge stemd 99,25, Haver 7.75—8,25, Erwten kleine groene prijshoudend, verkocht 12 13,60, Schokkers, eveneens prijshou dend 1618, Bruine hoonen 17-18,50. GOES, 7 December 1929. Peren: Jose phines de Malines 9, Groene Chaumon- tel 24, Kleiperen 57, Pondsperen 5, St. Rehmey 56, Afval- en Kroetperen 0.10—2 gulden, alles per 100 K.G. Appels: Goudreinetten 922, Sterappels 811, Zure Bellefleur 6—9, Court-Pendu 24, Zoete Armgaarde 6—7, Afval- en Kroetappels 0.40—3 gulden, alees per 100 Kilogram. Diversen: Mispels 4—8, Spruiten 5—13, Idem uitschot 14 gulden, Uien f2.90, alles per 100 K.G. Prei fl. 60 per 100 stuks. Bloemen f8 per 100 bos. Hazen f 3.16-13.55 per stuk. MIDDELBURG. Bevallen: E. Bsriantaan, gib. Jocfiepkï, «L Gehuwd: M. A. Bergmans 28 Jr en A. M. Everstamper '21 j.; J. W. Roobm 29 jaar en J. G. Veeken 25 jr; 0. J. v. d. Berge 21 jr en A. Groenenberg 26 jr; C. W. de Witte 28 jr en J. J. Nqssen 27 jr; A. P. Maas 22 jaar en C. Dekker 21 jr; J. J. de la Vienna 31 jaar en A- Arool- dua 24 jaar. GOES. Geboren: Catharina Maria, 0. m. Hugo Theodoor van Son .en Dina Mieras. Overleden: Jacobus de Keijser, 72 jr, echtgenoot van Jacoba Wilhelmina du Bois. Geertruida Mulder, 145 jaar te Waar- de, echtgenoote van Christiaan Koster; Hubrecht Merison, 63 jr, echtgenoot van Jannetje de Puijt; Jacoba Pieternella da Vlieger, 68 jaar echtgenoote van Marinua Kok. Adriana de Jonge, "61 jaar, weduwe van Adriaan van Kleunen. Over de maand Nov. RILLAND-BATH. Gehuwd: 21, Leïü Hu- breoht van de Griek, 26 j. en Maria Go», nelia {juist, 26 j. Geboren: 19, Gerardus AdrianulS, z.v. Leandert Johannes Dronkersl en Wilhel mina Breura; 00, Josina, d. v. Marinua Wisse en Josina van Maldegeral; 23, Cor nells Anthonie, z. v. Pieter Lobbezoo aa Marina Bouwens. Overleden: 10, Carolina Maria Helena van Boven, 27 j., ongeh.. Levenloos aangegeven: 14, etenl mannei- lijk kind van Marinus Cornelia Engelaar en! Johanna van Z.underd; 17, een man nelijk kind van Marinus Willem Lobbe- zioo en Tannetja van Zweden. Wisselkoersen. Amsterdam. 3 Decu .0.30 u. Brussel 34.67—34.69 Berlijn 59.3259.34 Parijs 9.75—9.76 1 t 1 Londen 12.091412.0934 New York' 2.475/82.47% TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Verwachting tot den avond van 10 De cember: krachtige, tijdelijk soms storm achtige Zuid-Westelijke tot Westelijke wind, betrokken tot zwaar bewolkt, regen, mogelijk hagelbuien; aanvankelijk iets zachter, later weer kouder. Stormwaarschuwingsdrenst. Hedennw» gen te 8.15 is van De Bildt geseind aa1" allo posten: Woest op uw hoede! Stand van hedenmiddag 8 oor: Stand ven Zaterda-gm-orgen 10 u. 74D. Uefll op veer flatsera. Dinsdag 4 U. 15. Heden overleed na een lang durig en smartelijk doch gedul dig gedragen lijden, onze innig geliefde Vrouw, Zuster, Be huwdzuster en Tante, in den ouderdom van 49 jaar. Uit aller naam, A. WILLEMSE Dz. Oostkapelle, 9 Dec. 1929. Heden overleed tot onze diepe droefheid onze lieve Mm, Vader, Behuwd- en Grootvader, HUBRECHT MERISON, in den ouderdom van 63 jaar. Goes, 7 December 1929. J. MERISON—DE PUIT. Middelburg CORNA MERISON. Haarlem M. E. MERISON. Goes A. MERISON. W. MERISON-STEUTEL. H. J. MERISON. C. MERISON. A. MERISONPUNDKE. Arnhem L. MERISON. A. MERISON— WESTERHOF.. Goes JACB MERISON. JOHA MERISON. JAC8 MERISON. En Kleinkinderen. De begrafenis zal plaats heb ben Woensdag 11 Dec. de3 namiddags 1 uur. Verzoeke van rouwbezoek verschoond te blijven.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1929 | | pagina 3