Kerknieuws. Land- en Tuinbouw. Onderwijs. Gemengd Nieuws. Rechtzaken Telegrammen. Marktberichten. Burgerlijke Stand. Radio-Nieuws. Scheepstijdingen. Advertentiën. nomen en werd bet hoofdbestuur ge machtigd verder te bandelen. Hierna werd de vergadering gesehorst. Des avonds vereenigden zich de leden aan een' gemeenschappelpen maaltijd in de Sociëteit „St. Joris", Hedenmorgen werd een boottocht op de Schelde gemaakt en hedenmiddag de marktdag te Middelburg bezocht, waar na de vergadering werd voortgezet. Opgepast. De burgemeester van Rilland-Bath waarschuwt tegen de prac- tjjken van een onbekend persoon die rei zende met een auto H No. 46325, in tegen woordigheid van een chauffeur, winkeliers bezoekt om manufacturen te verkoopen. Te Rilland-Bath deed hij zich voor als een oude bekende van den adspirant-kooper, tegenover wien hij voorgaf 22 jaar geleden naar Amerika te zijn vertrokken en thans uitverkoop te houden van zijn manufactu renzaak. Enkele kleinigheden biedt hij aan tegen ongelooflijke prijzen, doch daarne vens is men verplicht enkele lappen stof aan te koopen. Levering en betaling ge schiedt terstond, maar na onderzoek blijkt men bekocht te zijn. Deze persoon, die zijn goederen met succes wist te verkoopen aan een winkelier te Rilland-Bath, was ge kleed in een bruin costuum, de chauffeur had een platte pet op. Bruinisse. Bij de familie S. Voorbeijtel alhier kwam Maandagnamiddag het droe vig bericht, dat hun zoon Willem Voorbeij tel, werkzaam bij de Droogdok Mij. te Rot terdam, een ernstig ongeluk was overko- men. Uit nadere berichten bleek ook hij een der slachtoffers te zijn van de ramp op het tankstoomschip „Vimeira" en met ernstige brandwonden te zijn opgenomen in bet ziekenhuis aan den Coolsingel. Dinsdagmiddag was de toestand van den verongelukte zorgwekkend. Broche ingeslikt. Het drie jarige dochtertje van den arbeider G., te Tholen, heeft in een onbewaakt oogenblik een puntige broche ingeslikt. De toestand van het kind is ernstig. Arnemuitlen. De Chr. Zangvereeniging hoopt op Zaterdagavond a.s. een openbare uitvoering te geven te Kleverskerke. Westkapelle. Getokt door den beerlij ken zomerschen avond hadden velen zich Woensdagavond verzameld voor de open bare school, om bei genreten van 'net openlucht-concert, dat gegeven werd door het fanfarecorps „O'efening kweekt Kunst", het dameszangkoor en de Christelijke zangvereeniging. De keurig uitgevoerde nummers werden door hetovertalrijke publiek met aandacht gevolgd. Terneuzen. Zooals wij bereids mededeel den, hestonden er reeds aanvankelijk plan nen, om op het graf van den heer H. Koel- mans, den 4den Aug. 1.1. te Boskoop over leden, een gedenkteeken aan te brengen. Deze plannen zullen zeker gedragen wor den door de sympathie van vele oud-leer lingen; het Comité, dat inmiddels met zijn arbeid begon, bestaat uit: Ds A. Scbeele, Kapelle; Dr D. J. A. Westerhuis, Arnhem; D. Scheele Azn., Terneuzen; P. J. Kolijn, Gouda. Het noodigt alle oud-leerlingen van den overledene uit, iets bij te dragen als bewijs van instemming met het doel dat het co mité zich stelt, en waaruit aller dankbaar heid spreekt voor hetgeen hun in meester Koelmans werd geschonken. Niemand blijve achter, nu deze gelegenheid geboden wordt. Het adres voor inzending van giften is: P. J. Kolijn, Park 13, Gouda (Postgiro 88051). Alle giften worden gaarne ontvangen vóór einde October a.s. Aan allen, die een bijdrage zenden, wordt t. z. t. bericht ge zonden omtrent de resultaten. Wij vertrou wen, dat dan tegelijkertijd melding ge maakt kan worden van dag en uur waarop aanbieding van het gedenkteeken aan de familie zal plaats hebben. Ned1. Heorv. Kerk, Beroepen te Oudemirdum A. van der Kooy te Kaïppen. Te Wilügie-Langerak, Bout, cand. te Huizen. Te St. Mi- chiels-Gestel, P. v. d. Linden te Nieu- werkerk. Aangenomen naar Ouwerkerk, J. N. Drost, gep. Ind. pred. te Den Haag. Bedankt voor MenaMum, T. Jonker te Jouw. Geref. Kerken. Beroepen te Zevenbergen, J. B. Voge laar, cand. te Heemsp. Chr. Geref. Kerk. Bedankt voor Kampen, B. Oiosthoek te Dokkum. -Ds G. Doekes. f Dinsdagmiddag te half vijf is te Voorschoten, waar hij1 de laatste jaren woonde, 55 jaar oud, over leden Ds G. Doekes, emeritus-predikant der Geref. Kerk wan Nieuwdorp (Z.). Ds Doekes werd 9 Dec. 1873 geboren en studeerde aan de Theologische School te Kampen, welke onderwijsinrichting hij een bijzondere liefde toedroeg. Op 30 Ja nuari 1898 deed hij zijn intrede als predi kt te Heemse, waar bij 9 jaren met groote nauwgezetheid arbeidde. Op de- wijze diende 'hij1 in het ambt te waar hij van 17 Maart m n tot den ingang van zijn emeritaat 1925> gestaan beeft. Om ge zondheidsredenen mioest Ds Doekes eme ritaat aanvragen. ^®rledene. zegt d& Rotterd., gaf Schrifioniemng des Woords. Hij kende de prediker '<mWa8< w- stren& Schriftuurlijk prijsvraag van de Vereeniging van Predi kanten in de Geref. Kerken gaf hij een verhandeling over Romeinen 9, die een eervolle vermelding verwierf. Voorts verschenen van zijn band nog enkele geschriften: „Het ambt der geloo- vigen", „Het Kerkelijk Doctorenambt" en de bundels overdenkingen: „Het Gebed", „Die ons uit zoo grooten nood verlost heeft", „O, boe groot is uw goed" en „Mirre, Aloë en Kassie", terwijl bij in de brochurenreeks „Ons Arsenaal" een num mer schreef over „De Antinomianen". Jarenlang was bij redacteur van het weekblad „De Wachter", waarin bij on derscheiden malen bet pleidooi gevoerd beeft voor de verleening van bet doctoraat aan de Kamper School. Ook beeft bij zijn medewerking verleend aan de „Zeeuwscbe Kerkbode" en bet „Gereformeerd Theolo gisch Tijdschrift". Met Ds J. C. Rullmann was bij redacteur van het „Jaarboek ten dienste van de Geref. Kerken in Neder land". Een legaat. Wijlenmej. T. Luim- stra, wed. W. G. de Boer, te Dragster Com pagnie, beeft aan de Gereformeerde kerk aldaar een legaat van f 1000 besproken. smaadschrift tegen ds .Van Lunzen te Horn, in een ingezonden stuk in de Nieuwe Hoornscbe Crt. De president jan de rechtbank, mr Ledeboer, en de officier van justitie, mr Van der .Feen de Lille, betreurden het, dat de Christelijke liefde en ver draagzaamheid niet een oplossing in der minne hadden mogelijk gemaakt. Eisch: f75 boete, te vervangen door een bechtenisstraf van 75 dagen. Examen politi e-d iploma Alg. Ned. Politiebond. Het diplo ma met aanteekening verwierf G. H. Ak- kenaar te Middelburg. Het diploma verwierven: J. J. Blok te Bergen op Zoom, A. N. Blomme te Mid delburg, A. v. Ast te Poortvliet en W. v. Bëveren te Middelburg. Borssele. De voordracht voor onderwij zeres aan de o. 1. school alhier luidt: 1. M. Rottier, Borssele; 2. M. W. Mol, 's-Heerenhoek, wonende te 's-H. Arends- kerke: 3. M. H. v. d. Velde, Oude Tonge. De moord te Pen Haag. De bewijzen tegen den van moord en moord aanslag verdachte K. v. d. M. worden steeds talrijker. De Haagsch© politie is erin geslaagd 'den man te vinden, die het gevonden scheermes aan K. v. d. M. verkocht heeft. Deze nieuwe getuige beeft het in beslag genomen scheermes herkend en verklaarde, dat hij het mes eenige maanden geleden aan K. v. d._ M. verkocht heeft. In deze verklaringen was getuige zeer pertinent. Slechts wist hij niet te zeggen op welken dag precies de koop tot stand kwam. Ondanks deze getuigenverklaringen blijft de verdachte ontkennen, dat hij het scheermes ooit in zijn bezit heeft gehad. Voorts is de politie het volgende 'ter oore gekomen: Een chauffeur, die eenige oogenblikken vertoefde in de koffietent op het Paul Krugerplein, zou daar verteld hebben, dat op den dag voor den moord een pen soon zich bij een barbier liet scheren •en daar een „scheermes heeft laten aan zetten. Hij betaalde daarvoor 35 cent. Den chauffeur wordt verzocht, zich on verwijld te melden bij de politie, om nadere inlichtingen te geven. Het spoorwegongeluk te M e p p e 1. De hoofdconducteur en de ma chinist, die betrokken zijn bij het spoor wegongeval nabij Meppel, zijn in hun betrekking geschorst. De materieel© schade wordt globaal op een ton geschat. De landarbeidersstaking in Oostelijk Groningen. In de buurt van Emmen hebben verschillende georganiseerde landarbeiders het werk neergelegd bij landbouwers, wier zonen naar Oostelijk-Groningen zijn vertrokken voor bet verrichten van oogstwerkzaam- heden aldaar. Ruim '100 boerenzoons in 'tGroningsche stakingsgebied. Gemeld wordt, dat gistermorgen meer dan honderd landbouwerszoons uit Ros winkel, Smilde, Emmen en andere Drent- sche dorpen alsmede uit den Frieschen Greithoek tegelijk met vele Duitsche boerenzoons in het stakingsgebied in Oostelijk Groningen zijn aangekomen. Met auto's werden ze naar de voor hen be stemde boerenbedrijven gebracht. De ramp te Rotterdam. Van de zeven vermiste slachtoffers van de „Vimeira" zijn gistermiddag door de Ri vierpolitie twee lijken gevonden. Men heeft deze lijben gevischt in de onmid dellijke nabijheid van de plek waar de ramp geschiedde. De toestand van de ernstig gewonden, die in het Ziekenhuis verpleegd worden, is dezelfde "gebleven. Van nog een van de zeven verdronke nen is door de rivierpolitie het lgk op gehaald. Stoomtram ontspoord. De stoomtram van Alkmaar naar Egmond aan Zee is ontspoord. Persoonlijke onge lukben zijn niet voorgevallen. De oorzaak is vermoedelijk de slechte toestand van het baanvak. Deze ontsporing is de twee de binnen veertien dagen. Het Haagsche Gerechtshof heeft be vestigd het vonnis van de rechtbank te Middelburg, waarbij de schoenmaker J. v. P. te Moercapelle wegens oplichting was veroordeeld "tot een gevangenisstraf van 6 maanden. Smaadschrift. Voor de recht bank te Alkmaar heeft terecht gestaan ds L. P. to Etersheim, beschuldigd van Men schrijft uit Langendijjk: In de koolstreek heerscht een ware rupsenplaag. Vooral de bloemkool en gele kool hebben verbazend van deze diertjes te lijden. Het tuinbouwpersoneel trekt er op uit, om zooveel mogelijk van deze schadelijke insecten te dooden, doch het succes is nog gering. Een flinke regen bui kan veel ongedierte opruimen, voor de tuinbouwers is deze rupsenplaag een groot financieel nadeel. De moordzaak te Giessen-Nieuwkerk. AMSTERDAM. Het Gerechtshof heeft hedenmorgen een aanvang gemaakt met de behandeling in revisie van' de geruchtma kende moordzaak te Giessen-Nieuwkerk. Tegen 10 uur werd het publiek tot de tribune toegelaten. In de advocatenbanken hadden tal van leden van de balie plaats genomen. Verder was de zaal gevuld met een kleine 100 getuigen. Even later werd Klunder de zaal binnengeleid. Zichtbaar nerveus onderhield hij zich met de verde digers Mr Roohol en Mr den Hollander. Onmiddellijk daarna werd de andere ver dachte Teunissen binnengeleid. Kalm keek hij de zaal rond en knikte af en toe tegen bekenden. Nadat de president zich op formeele wijze heeft overtuigd, dat het Klunder en Teunissen zijn die in de beklaagdenbank hebben plaats genomen, deelt hij mede dat hij voornemens is het getuigenverhoor in 4 dagen te doen plaats hebben, n.l. van daag en Vrijdag en Maandag en Dinsdag. Het onderzoek vangt aan met het onder vragen der verdachten. De president tot Klunder: Blijft u vol harden bij uw onschuldbetuigingen? Klunder: Daaraan behoeft u niet meer te twijfelen. Waarom staan wij toch te boek als leugenaars? President: Maar al dat bewijsmateriaal dan? Klunder: Heusch mijnh. de pres., ik sta van dien moord even ver af als u. De president gaat dan de verschillende omstandigheden na, waarbij Klunder o.a. mededeelt dat hij op het tijdstip van den moord niet in geldverlegenheid was. Hij heeft de halte Giessen-Nieuwkerk nooit ge zien. President: Droeg u op het tijdstip van den moord ook al een bril? U weet dat dit van belang is. Klunder: Als ik een bochel had zou die ook een rol spelen (gelach). President: En u Teunissen bent u ook onschuldig? Teunissen: mijn veroordeeling is het werk van krankzinnigen. Voorts deelt hij inedei, dat zijn loon Augustus 1923 f50 per week bedroeg. Op den avond van den moord had hij een paar honderd gulden op zak daar hij arbeiders moest uitbetalen. Ook hij heeft de halte Giessen- Nieuwkerk nooit gezien.. Vervolgens komt het vroolijke avondje bij de Kroion's ter sprake. Verdachten verklaren hoogstens een kwartier buiten te zijn geweest. Verder wordt o.a. gehoord P. Stuy, zwager en destijds werkgever van Teu nissen, die verklaart dat hij het als zijn levenswerk beschouwt beide verdachten te rehabiliteeren. Mr Wiaxda,,. raadsheer: Heeft vrouw Kroon ,(op wier getuigenis mede veroor deeld werd) u vergiffenis gevraagd? Getuige Stuy: Ja. Mr Roo-bol: Hebben de 6 advocaten bij deze zaak betrokken ooit van geld gesproken om getuigen te bewerken? Getuige: Noodt. Nadat verder nog verschillende getui gen zijn gehoord, komt Mr A. J. Kro nenberg, subst. Off. van Justitie te Dordrecht naar voren. Hg verklaart niet van den aanvang in deze zaak geweest te zijn. Zijn onderzoek begon op 7 Aug. 1923. Kort daarna had hij Klunder en Teunissen laten arresteeren. Beiden wer den echter weer vrijgelaten. Daarna kreeg hij de beschikking over den rijksrecher cheur de Jong, naar aanleiding van wiens rapporten de verdachten opnieuw gearres teerd werden evenals de Kroon's. President: Waarom heeft de Jong de verdachten gehoord. Getuige: Dat was in "tbelang van het onderzoek. President: En vond u dat juist? De mogelijkheid bestaat toch, dat de Jong verkeerde middelen gebruikte om ver klaringen uit te lokken. Getuige: De Reobter-Gommissaris beeft ook zelfstandig gehoord. - President: Maar 't is maar goed, dat de rechter-cormnissarissen hun bevoegd heid op dit gebied niet teveel delegeeren. Is 't u bekend dat Kroon later op zijn oorspronkelijke verklaringen Sis teruggeko men? Getuige: dat heb ik gehoord. De Hol land-Indië-vliegers vertrokken. AMSTERDAM. Hedenmorgen Ie onge veer half zeven is het eerste vliegtuig van de reeks, die den geregelden lucht postdienst Holland-Indië v.v. zal onder honden, n.1. de PH-AEZ, van Schiphol vertrokken. Even voor G .uur yerzamelden de auto riteiten en genoodigden zich onder de vleugels van het vliegtuig. Ir Damme, directeur-generaal der P. T. T., sprak een kort afscheidswoord tot de vliegers. Daarna werd druk afscheid genomen. Te zes minuten vóór half zeven taxiede het vliegtuig over het veld, waarna het verdween. Het wordt vanmiddag te Boedapest ver wacht. Ernstig auto-ongeluk. Een familie uit Middelburg en Serooskerke gewond. ROOSENDAAL. Gisteravond te zeven uur heeft op den Bredaschen weg onder Roosendaal een ernstig auto-ongeval plaats gehad. Bij het passeeren van een andere luxe auto en een tractor met aanhangwagen wilde de bestuurder van een luxe auto met groote vaart beide voertuigen voorbijreden. De auto slipte echter en reed tegen een boom. De vier in zittenden werden ernstig gewond. Het zijn deheerenmevr. deVliege r de Looze uit Middelburg, en de heer en mevr. WestdorpB ouf man uit Serooskerke (W.). Ze gijn allen naar het ziekenhuis Charitas te Roosendaal vervoerd. Bij medisch onderzoek bleek, dat bij de V. de borstkas was ingedrukt, terwijl zijn echtgenoote een gecompliceerde dij beenbreuk bekwam. Westdorp heeft ©en bekkenfractuur. Zijn echtgenoot© is er het beste afgekomen. Zij heeft eenige ongevaarlijke vleeschwonden opgekropen. De auto is door d© politie in beslag genomen. Hedenmorgen was de toestand der gewonden redelijk wel. AMSTERDAM. Op Woensdag 18 dezer zal de rectoraats overdracht aan de Vrije Universiteit door prof. dr G. Ch. Aalders aan prof. dr H. J. Pos plaats hebben. PARIJS. Bij een overval van de mili taire post te Boubend in Marokko vielen aan Fransche zijde 22 dooden en 10 gewonden. 'De aanvallers waren 70 man sterk. AMSTERDAM. Gisteravond is weer een zeer dubieus geval van Alastrim opge spoord'. Heit andere twijfelachtige geval is mag niet tot klaarheid gebracht.. Op het oogenblik worden dierproeven ge nomen. BÖ.EDA. Gisteravond is op 56-jarigen leeftijd overleden de heer Mr H. Monché Kats, rechter bij de Rechtbank te Breda. OOSTERHOUT. Gisteravond half 11 is de 53-jarige arbeider J. Heerkens, die per fiets huiswaarts keerde, in bet Wil- helminakanaal geraakt en verdronken. Het lijk is vanmorgen opgehaald. ROTTERDAM. Heden zijn nog twee lijken van slachtoffers van den scheeps brand opgehaald. DUSSELDORF. Nadat de Zeppelin reeds om 6 uur vanmorgen boven Dussel- dorf had gekruist, kwam hij om 7 uur weer terug en maakte eenige kringen boven de stad. Te 7 u. 12 was het lucht schip boven Elberfeld. Daarna werd ge koerst naar Hagen. Wisselkoersen. Amsterdam, 12 Sept., 1.30 u. Berlijn 59.39—59.41. Brussel 34.6734.69. Parijs 9.769.77. Londen 12091/2—1209%. New-York 249V2249s/s. MIDDELBURG. 12 September. Aange voerd door Walcbersche boerinnen: Bo ter fl.20, kipeieren f6.60, poelje-eieren f3.50, eendeieren f 7. Aangevoerd door handelaren: Boter f I.I21/2, kipeieren 6, eendeieren '7i/a. Part. prijs Boter f 1.27i/a, kipeieren 7%, kleine 4i/a, eendeieren 7i/a. Graanmarkt. Door onbekende oor zaak geien noteering ontvangen. MIDDELBURG, 11 Sept. 1929. Zeeuwsehe Blauwe aardappelen 3—4, Blauwe eigenheimers 2.53, Stdksnjjboanen I 1824, id. II 4 12, Stamsnijboonan 110, Roem van Holland, 1419, Rentegevers 18—23, Stokprinoeissen 20—24, stamprincessem 1417, Spokboonen 46, Augurken I 1417, idi. II 68, Uien 3—6, postelein 210, Perfect 1616, Sui4 fcerboonen 9—20, Doperwten 4—6, alles pen K.G. Roode kool 5—8, Savooye kool 3—9, uien 3—6, komkommers 20—54, Kropsla 25—76| andijvie 860, peen 4—6, rapen 3—5, Prei 8—9, Rammenas 1—3, Selderij 6—7, peter selie 12, Kroten 26, Witte kool 34, Boerekool 1820, alles per bos, stuks ol kist. Exportveiling, 12 Sept. tomaten UCB A 4,20, C 4,40, GC 1, augurken Ie srt 29, 2d srt 8, 9a 3, 4e 1, Duahesse Williams 68, Beoirré Hardy, 26, Jao. Lebel 27, Cod- lid Keswick 17, Soharlakenpeer 3—6, Seig neur d'Esperen 17, Beurré de Mérodie 3—5, Clapps Favorite 49, Transparant de Gron- oeüs 26, Signe Tillish. 36, Keizer Alexan der 57 c. VLISSINGEN. Veiling van II Sept. 29. Blauwe Eigenheimers 2123, W. Eigen heimers 24, late Blauwe 3238 per 10 K.G. Uien 45.5, Spruiten 16, Postelein 711, Princessen 20—25, Wagenaars 6 8.5, Snijboonen 927, Tomaten 78, Pruimen 942, Claps 1220, B. Amanlis 914, Lord Suffield 3, Jutten 113, Kes wick 14, Transparant de Croncel 7 17, The Queen 5, B. de Merode 49. Bergemot 2, Druiven 4962, N. H. Suikerpeer 2, William Duchesse 6, Mus kuspeer 811, Scharlaken 49, Tarwe- appel 9—12, Guldeling 15, Tuinzoet 8— 10, Dikstaart 3, Cox Pomona 5, Bloed!- peer 79, Madaleine 37, B. Hardy 17, Fr. de Vienne 1317, Bergemot 7 8, Dr Cornelis 7, alles per K.G. Roode 'fcool 713, witte kool 6, sa- voiije kool 3,5—14, bloemkool 0,5—14, fcoirnkoimimetrs 5,56, suikermeloen 22, netmetoen 2540, perzikken 89 ct. p. stuk. Selderie 3—5.5, prei 5—11, uien 3 4,5, peen 3—6, ^kroten. 3,5—5, ramme nas 3—4, rapen *4,5—5, asters 1,5—5 ct. alles per bos. Andijvie 1562, peterselie 9, sla 3879 ct., alles per kist, augur ken 12—21 ct. p. 100 GOES. Gehuwd: Pi eter de JVlunck, 26 j. jm. en Johanna van Sprang, 26 j. jd Marinus de Klerk, 26 j. jm. te Koude kerks en Pieternella Adriana Harinck, 27 j. jd. Overleden: Adriana Johanna le Conté, vijf dagen. Programma van Vrijdag 13 Sept. HILVERSUM, 298 M. Na 6 uur 1071 M. 12.15—1.15 Concert. 1.15—2.00 en 4.00—5.00 Gramofoonmuziek. 6.006.45 Concert. Zang, cello, orgel en piano. 8.15 Concert. 'Zang en piano. RUIZEN, 1875 M. 12.15—2.00 Concert. 2.00 4.00 Gramlofoonmuziek. 4.00—5.00 Concert 5.307.15 Concert door de stafmuziek van het le Reg. Inf. 8.008.15 Gramofoonmuziek 8.15 Aansl. van het Kurhaus in Söheveningen Symphonieoonoert door het Residentie-orkest DAVENTRiY, 1554.4 M. 1,1.20 Gramofoonmu ziek. 12.20 Concert. Piano, cello. 12.50 Orgel concert. 1.202.20 Graïnofoonniuziok. 4.20 Vi oolrecital. 4.35 Orkestoonciert. 7.05 Concert 8.05 Concert. 8.20 Concert. SQpraan, baat, bariton, piano; Symphonie-orkost10.36 Con cert door het Zigeuner-ensemble. PARIJS, „Radio-Paris", 1725 M. 12.20 en 12.50 Gramofoonmuziek. 4.05 Concert. Or kest en soli. 7.05 Gramofoannraziekl. 8.55 Con cert, orkest en vokale solisten. LANGENBERG, 473 M. 7.35—8.15 Gramo foonmuziek. 8.20—9.20 Orkiestconcert. 10.35 12.10 «n 12.30 Gramofoonmuziek. 1.25 2.50 en 5.556.50 Orkestconoert. 9.20 „Imf- mensee". Novelle van Tbeodor Storm. Muziek van Fr. Ledwinika. Vokale solisten. ZEESEN, 1635 M. 12.20—1.15 en 2.20— 2.50 Gramofoonmuziek. 5.206.20 Concert uit Leipzig. 8.20 Concert. BRUSSEL, 508.5 M. 5.20 Orkestconoert. 6.20 Piano-recital. 6.50 Gramofoonmuziek. 8.36 Con cert. Orkest en vokale soliste». Stoomvaart-Mij. Nederland. CHR. HUiYGENS, thuisr., 11 te Genua. J. P. COEN, uitr., 11 te Southampton. KON DER NED., uitr., 11 v. Suez. POELAU BRAS,, uitr., 10 te P. Said. SEMBIILAN, uitr., 11 v. Londen. Kon. Ned. Stoomboot-Mij. ADOLF LEONHARDT, Amst. n. Wi. Indië, jp. 9 Ouessant. AGAMEMNON, 12 v. Wi. Indië te Amst. Rotterdamsche Lloyd. BANDOENG, thuisr., 8 v. Padanig. BUITENZORG, thuisr., 11 te Suez. MEDAN, pitr., 10 Ouessant gep. SLAMAT, 11 v. Batavia n. Rott. TJERIMAI, thuisr., p. 10 Sagres. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Verwachting tot den avond van 13 Sept. Zwakke tot matige, aanvankelijk Z. O. tot'Zuidel. wind, later Zuid. of Westel., toenemende bewolking, waarschijnlijk met ochtendnevel, aanvankelijk nog droog, lateer waarschijnlijk onweer of eenige regen, koeler overdag. Stand van hedenmiddag 2 uur: Stand van gistermiddag 2 uur 772. Licht op voor fietsers. Vrijdag 7 u. 58. De Heer en Mevrouw GUNNING— CREUTZBERG geven kennis van de geboorte van een Zoon FREDERIK DEODAAT LODEWIJK. IJerseke, 11 September 1929. Verloofd: M. A, VAN DIJKE en A. DE JAGER. 12 S.P'e»b" 1929.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1929 | | pagina 3