Binnenland Leestafel. Radio-Nieuws. en moeder van het slachtoffer en diens verdere familieleden, het dagelijksch be stuur van Veendam, alsmede een depu tatie van het hoofdbestuur en de afdeeling Veendam van de Ned. Vereen, van Fa brieksarbeiders. Het omfloerste vaandel van de afdeeling werd in den stoet meege dragen. Tad van bloemen dekten de baar. Allereerst sprak de voorzitter der Evan gelisatie der Ned. Herv. Kerk te Veen- dam, de heer U. Poutsma. Hierna sprak de hoer H. J. Wilkens. Vervolgens voerde de burgemeester van Veendam ein daarna de heer H. Oosterhuis, districtsbestuurder van de Ned. Vereen, van Fabrieksarbei ders, het woord. De heer U. Poutsma dankte namens de familie voor de deelneming. Alle aan wezigen waren diep onder den indruk van deze plechtigheid. Om halfvet had de teraardebestelling plaats van de drie leden van het gezin van den zwaar beproefden opzichter H. Miedema. Een enorm lange stoet zette zich in beweging, terwijl zich in de drie lijkwagens achtereenvolgens bevonden het stoffelijk overschot van de moeder, van de dochter Antje en van den zoon Jacob. In den stoet waren aanwezig B. en W. van Veendam, leden van den kerke- Taad der Geref. Kerk, de directeur der fa briek Wilkens, een jongelingsvereen. en een meisjasvereeniging, waarvan resp. Ja cob en Antje lid waren, personeel van de fabriek Wilkens en nog vele anderen. Het was half zes geworden, toen men de begraafplaats bereikte, alwaar het woord werd gevoerd door ds Postema, den heer V. J. Wilkens, oud-directeur van de fabriek, door burgemeester De Zee en ds Petersen, leger-predifcant, waar na ds Postema in gebed voorging. Om halfzeven had de begrafenis plaats van het zesde slachtoffer, Klaas Bos, wiens verminkt lijk Zaterdag eerst onder de puinhoopen werd gevonden. Het stof felijk overschot rust naast dat van Moloc. Ook aan deze groeve werd door "'dezelfde sprekers het woord gevoerd als bijl de begrafenis van de slachtoffers Miedema. Om ruim 7 uur was deze laatste der droeve plechtigheden afgeloopen. Een nieuwe infectie-ziekte. De waarnemend Directeur van den Gem. Geneeskundigen dienst te Rotter dam deelt mede, dat zich sedert eenige dagen een ziekte aldaar voordoet, welke niet dadelijk kon worden herkend. Nadat de hoofd-inspecteur en inspec teur van de Volksgezondheid met de di recteuren en geneesheeren van het zie kenhuis aan den Coolsingel, het Haven ziekenhuis en den Gem. Geneeskuiïdige-n Dienst alles nauwkeurig hebben nagegaan zijn zij tot de conclusie gekomen, dat men hier te doen heeft met „Alastrim", een goedaardige infectie-ziekte, die reeds sedert jaren in Engeland en Amerika heerscht. Men acht de mogelijkheid niet uitge sloten, dat deze ziekte zich zal uitbrei den, maar men behoeft zich niet onge rust te maken. Deze ziekte moet zijn overgebracht door een schip uit de tropen, en is ongevaar lijk. Zij heeft als symptomen, dat de patiënt een lichten huiduitslag krijgt, zoo dat de huid rood wordt en kleine blaas jes vertoont, ongeveer zooals dat bij wa terpokken het geval is. Gewoonlijk treedt een lichte keelpijn erbij op. Verduistering van f 18.000. Het is de politie te .Amsterdam gelukt, den j24-ja.rigen P., die als bediende bij een bankinstelling aldaar een bedrag van ca. f 18.000 verduisterde, gisteren te ar resteeren. Zondag was de jonge man, die sinds eenige dagen niet meer op zijn kantoor was terug gekeerd, in de buurt van de Amstellaan gezien. Recher cheurs 'hebben daarop de geheele buurt afgezocht en na vertoon van het portret van verdachte aan verschillende buurtbe woners, zijn zij er gisteren achter geko men, dat de gezochte kantoorbediende een kamer in de Rijnstraat had gehuurd. Toen de rechercheurs zich aan de opgege ven woning aan de Rijnstraat meldden, bleek de jongeman niet thuis te .zijn. Na eenige uren wachten kwam verdachte gis terenmiddag om drie uur thuis en viel hij direct in handen van de rechercheurs. De aangehoudene werd naar het poli tiebureau overgebracht. Daar werd hem een kort verhoor afgenomen, waarbij hij toegaf een belangrijk bedrag ten nadeele van zijn directie verduisterd te hebben. Circa 1 jaar heeft P. doorgaans ge knoeid en de eene valschelijk ondertee- kende chèque werd, zoodra een afreke ning voor een benadeelde cliënt moest volgen, door een andere valsche chèque gedekt. En zelfs heeft de oneerlijke be diende meermalen geld uit de kas ge nomen om door storting op de 'bena deelde rekening zijn misdrijf te kunnen, verbergen. De laatste weken kon de jongeman niet meer uit het geknoei wegwijs worden en liep hij tenslotte in de val. Bij zijn aanhouding had P. nog circa f 1000 op zak, welk bedrag, naar hij be weerde, van het verduisterde geld af komstig was. De politie heeft het geld in beslag genomen. Nog alt ij d mijnengevaar. Vol gens een draadloos rapport van het En- gelsche motorschip Somersetshire aan de Deensche kuststations word gisteren in de Noordzee een gfoote mijn, waaraan zich een drietal voelhorens bevond, drij vende aangetroffen. -- Branden. Voor de Tiiburgscha Brandweer is het Zondag een drukke dag geweest. Zondagmorgen omstreelkis half vijf uur bralk brand uit in een schuur in heit Julianapark. Door den aangrenzend en stal en verdere gebouwen nat te houden, 'kon den deze worden gespaard. De schuur brandde evenwel geheel uit. Om 7 uup woedde een felle brand in hef kleedingmagazijn van de fa. G. Faes. Het vuur kon in hoofdzaak beperkt worden tot de winkelruimte. De water schade is vrij belangrijk. Te Alp hen aan den Rijn brandde gistermorgen een groote landbouwschuur af. Eenig vee 'kon worden gered. Gistermiddag brak brand uit in het woonhuis van de brandstoffenhandelaren Gebr. van "Steenwijk te Haren. De brand weer uit Haren was spoedig ter plaatse doch kon niet verhinderen dat het geheele perceel nagenoeg geheel uitbrandde. Zaterdagavond tegen 6 uur is een hevige brand ontstaan in de dennen rond om het in aanbouw zijnde herstellings oord Mutsaersoord, "bij Venlo. Door de droogte breidde 'tvuur zich zeer snel uit en weldra stonden enkele hectaren bosch en heide in vollen gloed. De Ven- losche brandweer, onder leiding van den opperbrandmeester Struben, tastte het vuur met kracht aan; geholpen door vele burgers was zijl den brand tegen 8 uur meester. De oorzaak' van den brand is vermoe delijk het wegwerpen van een brandende sigaret door een wandelaar. Ongeveer vier hectaren jonge dennen zijln verbrand. Op het Staphorster veld, dat het vorig jaar in ontginning werd genomen, zijn thans zes boerderijen gereed. De ze vende, die nog niet geheel gereed was, maar reeds bewoond werd door den eige naar R. Posthoorn, die zich daar onlangs uit Friesland vestigde, is Zaterdagmiddag geheel afgebrand. Ook de gansche hooi- ring verloren. Huis en inboedel wa ren 14 dagen geleden verzekerd. Kind verbrand. Twee kinderen van den spoorwegarbeider Nijls te Mij drecht waren nabiji de ouderlijke woning aan ,'t spelen met lucifers. Plotseling vat ten de kleertjes vagi een der kleinen vlam en nog voor de toesnellende vader, die hef onheil bemerkte, het kind kon helpen, stond het reeds: geheel in brand. Door haar in een teil met water te hou den werden de vlammen spoedig gedoofd, doch het kind was reeds zoodanig met brandwonden bedekt dat geneeskundig© hi'1" moest worden ingeroepen, die on- •ijlfce overbrenging naar een zieken huis in Amsterdam noodzakelijk achtte. Het kind overleed inmiddels aan de be komen verwondingen. Merkwaardige reisgelegen heid. Zaterdagavond wilde 'n Franschman zich met den nachttrein van Parijs naar Brussel begeven, zonder daarvoor' even wel de vereischte transportkosten te be talen. Derhalve zocht de man zich een plaatsje uit, niet i n, doch onder een der rijtuigen, waar hij, om het zoo com fortabel mogelijk te hebben, zichzelf vast Bond. Aldus heeft de man zijn reis vol bracht. Bij aankomst te Brussel bleek het vast binden wat al te afdoende te zijn ge schied, want de man zag geen kans zijn banden te slaken. Hij was dus gedwongen zijn zonderlinge reis nog een poosje voort te zetten en reed door tot Amsterdam. Maar ook daar kon hij zich nog niet loswerken en moest in zijn hangende houding blijven volharden. De man zou waarschijnlijk den honger dood ten prooi zijn gevallen, ware het niet, dat een uur nadat de nachttrein te Amsterdam was aangekomen, een elec- tricien, in dienst bij de spoorwegen, den reiziger op zijn vreemde plaats ontdekte en hem verloste. De man is ter beschik king van de politie gesteld, die hem over de grens zal zetten, zoodat hij, langs een grooten omweg weliswaar, zijn doel even wel bereikt, zonder dat het hem geld kost. Een relletje. Zondagavond is het rumoerig geweest in de Faber van Riemsdijkstraat te Den Haag. Een agent wilde een 24-jarigen monteur, die in staat van dronkenschap de orde verstoord had, arresteeren, maar ondervond daarbij veel verzet van de zijde van het publiek. Een der omstanders hitste zijn hond te gen den agent op, waarop het dier den politieman aanvloog en in het been beet. De verwonding was niet ernstig. De agent trok toen zijn revolver en loste eenige schoten om de omstanders uit elkaar te jagen. Twee agenten, die hun collega wilden assisteeren, werden door het pu bliek tegen gehouden. Hun fietsen werden beschadigd. Het slot echter was, dat de dronken monteur mee naar het politiebureau ge nomen en daar in bewaring gesteld werd. werd. Ergerlijke baldadigheid. Volgens de „Independance Beige" is proces-verbaal opgemaakt tegen zekeren P. P. K. uit Wassenaar, omdat hij Zater dagnamiddag te Brussel van af den uit kijkpost der congreskolom op het graf van den onbekenden soldaat heeft ge- urineerd. Het blad doet opmerken, dat het de tweede maal is, dat een Hollander zich aan een dergelijke ergerlijke onbe tamelijkheid schuldig maakt. Mevrouw Co lijn gewond. Toen de echtgenoote van oud-minister H. Colijn, die eenigen tijd te Bergen aan Zee vertoefde, een uitstapje maakte naar de Zuiderzeewerken, had zij het ongeluk, bij het overstappen in een bootje te vallen, tengevolge waarvan zij een schouderfractuur bekwam. Aanvaukelijk' is zij naar het St. Elisabeths-Ziekenhuis te Alkmaar vervoerd en later vandaar naar Bronovo te Den Haag- In het gemeentemuseum te Deu Haag wordt een merk waardige tentoonstelling van uurwerken gehouden door den Ned. Bond van Horloge makers. Een zeer oud uurwerk dat Heemskerk en Barends op Nova Zemhla bij hun overwin tering nog gebruikt „hebben. Autobus-ongeluk. Een zang koor uit Oldenzaal maakte met twee auto bussen een uitstapje naar Sauerland. Op een der berghellingen aldaar geraakten do remmen van een der bussen in brand, waardoor deze met groote snelheid langs de helling naar beneden schoot. D© chauffeur zag aan den eenen kant ©en jliopfe en gooide daarom het stuur om en reed tegen den bergwand aan den anderen kant op. De bus bleef hier in h©t zand zitten en werd zoo good als geheel vernield. Van de circa 18 inzittenden bekwamen er 13 min of meer ernstige verwondingen aan armen, bee- men en hoofd, zoodat zij in het ziekenhuis t© Altona verbonden moesten worden. Gisteravond zijn zij. te Oldenzaal terug gekeerd. Geref. Vereen, voor Drankbestrijding. De 29 e jaarvergadering. 'Nadat Maandagavond een bidstond was gehouden, waarin voorgingen Ds J. v. Herksen, Geref. pred. te Ermelo en Ds A. Ponstein, Ohr. Geref. pred. te Steenwijk, resp. secr. van het hoofdbestuur en voor zitter der afd. Steenwijk, ving hedenmor gen in de Molenstraatkerk te Assen de 29e jaarvergadering van de Geref. Vereen, voor Drankbestrijding aan. De voorzitter, Ds W. H. Gispen van Scheveningen, opende de vergadering op gebruikelijke wijze, waarna hij de ope ningsrede hield. Hierna kwamen de Jaarverslagen aan de orde. Aan dat van den secretaris, Cs J. v Herksen van Ermelo, ontleenen we dat het afgeloopen vereenigingsjaar uit organisa torisch oogpunt zéér belangrijk mag wor den genoemd. Ingevolge de besluiten van de vorige jaarvergadering werden de sta tuien der vereeniging ingrijpend gewijzigd; op de basis dezer gewijzigde statuten werd de Kon. goedkeuring aangevraagd en ver kregen en een nieuw huishoudelijk regle ment ontworpen. De verwachting leeft, dat deze veranderingen den 'bloei der actie be vorderen zullen, speciaal door het meer in nige contact tusschen het dagel. bestuur en het Algemeen bestuur, dat uit de Prov. 'bonden wordt samengesteld. Het vereenigingsbeeld biedt licht en schaduw. Het ledental liep terug en meer dere afdeelingen zijn slapende. Gelukkig zijn er ook lichtpunten. Tegenover meerderen, die heengingen, staan velen, die zich aansloten. Eenige nieuwe afdeelingen werden op gericht. Provinciaal werd hier en daar, bijv. in Gelderland, groote activiteit ontwikkeld. Het hoofdbestuur vergaderde driemaal. De voorzitter en de vice-voorzitter, de pre dikanten W. H. Gispen en A. M. Berkhoff, werden door ongesteldheid getroffen. Ds Berkhoff herstelde geheel. Ds Gispen mag langzaam zijn arbeid weer ter hand nemen. Op een dor vergaderingen had het hoofdbestuur een samenspreking met Dr W. G. Harrenstein van Amsterdam, als vertegenwoordiger van de Prot. Chr. Re- classeeringsvereeniging. Bestaande bezwa ren tegen toetreding werden met hem ern stig onder het oog gezien en dank zijn hel dere toelichting op onderscheidene punten werd tot toetreding besloten. Het hoofdbestuur droeg Ds v. Herksen op een brochure te schrijven „Waarom Geref. Drankbestrijding?" Het hoofdbestuur verleende op zijn ver zoek den heer W. G. F. Scheps eervol ont slag als propagandist, die „10 jaren met jeugdig vuur en groote toewijding naar zijn beste weten onze actie gediend heeft." De vereeniging werd opnieuw rechts persoonlijkheid verleend. De samenwerking met de zusterorgani saties is aangenaam. Zooveel doenlijk werd de hand met hen onderhouden door het bijwonen van diverse vergaderingen. Nieuwe afdeelingen werden opgericht te Buitenpost, Nijkerk, Nijmegen, Oosterbeek, Hoorn en Kruiningen, zoodat het aantal afd. steeg tof 120. Opgeheven werden Boerakker en Wormerveer. Het aantal leden daalde van 4688 tot 4621. Gelderland gaf met nieuwe leden de sterkste stijging te zien. Het ledental daal de in 't hijzonder in de Noordelijke provin ciën. Van de 'bibliotheek werd weinig gebruik gemaakt. Aan het jaarverslag van den penning meester-administrateur, den heer G. Bui tendijk van Amsterdam, die door zijn zeer omvangrijken arbeid de vereeniging niet weinig aan zich verplichtte, ontleenen we, dat de rekening sluit met een eindcijfer van f 6.666,27 en een nadeelig saldo van f 209,49, welk saldo in 1928 van f 256,96 tot eerstgenoemd bedrag daalde. Aan con tributie werd ontvangen f 2168,40 van de afdeelingen en f 1141,34 van de verspreide leden. Het reclasseeringsfonds sluit met een eindcijfer van f 535,71. Het boeken- en brochurefonds vermeldt een verkoop van 6105 boeken en brochu res en 19000 tractaten. Voor de gratie- verspreiding luiden deze cijfers resp. 1360 en 5570. De administratie verzond totaal aan geschriften en drukwerken 129.800 ex. Het brochuren- en tractatenfonds sluit met een eindcijfer van f 845,35 en een ba tig saldo van f 180,46. De verslagen werden na eenige discus sie goedgekeurd en de begrooting vastge steld met een eindcijfer van f 6496, waar bij de subsidie aan afdeelingen en bonden werd verdubbeld, in verband met het vrij gekomen salaris van den propagandist. De vergadering zette zich hierna aan de behandeling van het concept-huishoudelijk reglement en van de voorstellen van Apel doorn en Zuid-Holland, waarna de heer Hartendorf van Haarlem namens de Bij zondere Reclasseeringscommissie van den reclasseeringsarbeid verslag uitbracht. Met een zeer hartelijke toespraak overhan digde Ds W. Bech van Wolfheze namens een daartoe gevormd comité den schei denden propagandist, den heer W. C. F. Scheps, een fraaie eiken boekenkast. In de middagvergadering refereerde Ds D. v. Dijk, Geref. pred. te Groningen, over „Juist wij". Antirevolutionaire Staat kunde. Maandelijksche uitgave. In het Juni-nummer besluit Mr H. Bijöeveld zijne beschouwingen over het Vaccinatie-vraag stuk. Deze kwestie zal ongetwijfeld vroe ger of later weer in het parlement aan de orde komen. De artikelen van Mr Bijle- veld over deze materie geven dan on middellijk het gewenschte inzicht in de voorgeschiedenis. De Adviezenrubr'ék on der redactie van Mr Noteboom, behandelt belangrijke vraagstukken, b.v. Bouwver bod e.n particulier eigendom; Gezinshoof denkiesrecht, organisch Kiesrecht, nota van Dr KuyperjSportdemonstraties en Zondagsrust. Antirevolutionaire Staat kunde. In het driemaandelijksch orgaan van de Dr Abr. Kuyperstichting, geeft Ds J, C. Rullmann een zeer belangrijke bijdrage over „Het ontstaan der Coa litie tusschen de Rechtsche partijen". Zeer leerzaam voor hen die willen leeren. Wij hopen hierop nog wel terug te komen. Verder geeft deze aflevering het vervolg van de studie van Prof. Diepenhorst over „Het Bolschewisme" en: „Vijftig jaren uit onze geschiedenis 18681918", door Mr Dr H. W. Hovy. Inzonderheid de eer ste bijdrage is van groote b-eteekenis ein 'kan verhelderend werken. Stemmen des Trj'ds. Het Juli-num- mer van dit maandblad voor Christendom en cultuur geeft de volgende bijdragen: Godsdienst als Kolonisatie-factor, door W. de Vries; D© Friesche Bruid I, historisch blijspel in drie bedrijvèn, door J. W. van Cittert; Tantalus van Jo van Ammers Küller, door J. A. L. Hovy; Een treur spel van Lap© de Oega, door Dr J, W. Marmelstein; Verhoudingen, door C. Ta- i zeiaar. Samenwerking'of machtsverschui ving door H. L. Baarbé. Leestafel. Als altijd een belangrijke inhoud. Mogen wij de aandacht speciaal van beheerders van leesportefeuilles nogeens op dit tijd schrift vestigen? Uitgeefster is N.V. G. J. A. Ruys' Uitg. Mij., Zeist. „De dokter in huis." Het Juli- nummer van dit populaire tijdschrift voor de volksgezondheid (uitgave La Riviöre en Voorhoeve, Zwolle) opent mot een eerste artikel van den heer J. Buyse, oud-hoofdredacteur van „De Zeeuw", over de geschiedenis der Homoeopathie. Het Juli-Dumrner geeft o.m.Amerikaansche Hom. artsen in ons land; Kinder-hygiëne, met afbeeldingen; Huidverzorging bij kin deren; Korte mededoe.ingen; Medische brievenbus mot tal van practische wen 'ken, enz. „Onze Aarde". Van dit prachtige tijdschrift met zijn belangrijke bijdragen en vaak schitterende platen, verscheen in Juli een speciaal ltijnnummer. A. van Litli schrijft over: De Rijn als verkeersader; Dr W. Spies over: De Rijn in Zwitserland; M. K. Drijfhout: Schaff- hausen; Dr W. Spies: Bazel en omgeving; en: Het Binger Loch; W. van Bemmclen: de Rijn terrass en; G. Zuidervliet: Een be- bezoek aan een ijzermijn; Dr A. A. Beek man; De Rijn in Nederland; G. A. Steil- weg: Het 'kruien van de rivier; Dr W. G. N. v. d. Sleen: Hoe de Rijtn door Enge land stroomde. Interessante bijdragen, prachtige druk, schitterende plalen. Hot Juli-nummor bevat o.m. de volgen de bijdragen: D© Sampanpago-de door J. Sibinga Mulder; Los Torar, door Mr W. J. van Balen; Zuidpoolonderzoefc, door A. N. J. Th. k Th. van der Ho-op, enz. Uitgeefster is N.V. Van Holkema en Wa rendorfs U.M. te Amsterdam. Het Schouwvenster. Aa.n deze weokillustratie voor het Christelijk gezin wordt nog steeds zeer veel zorg besteed. De illustraties zijn goed verzorgd en veel al actueel. Verder een rijke verscheiden heid van bijdragen. Voorts worden de be langen der lezers behartigd door de Schouwvensterbibliotheek, de dito reizen, enz. Wij' vestigen gaarne bij vernieuwing op dit tijdschrift de aandacht, evena's op „Het Kleide Schouwvenster", een werkelijk aardig Christelijk Kinderweek blad. ,,T i m o th e u s." Dit mooie weekblad blijft een gaarne geziene gast in vele Christelijke gezinnen. En dat is ook geen wonder, als men slechts kennis- neemt van den inhoud van één nummer (van 27 Juli 1929): Een open oor, door J. N. O., met o.a. een ver'ldaring van Ps. 40:7, die eenigszins van de gangbare afwijkt; maar waarin toch ook de bereidheid van den Zoon van God om in volkomen ge hoorzaamheid -den wil Gods te doen, tot uitdrukking komt. De „Indrukken" van den Hoofdredacteur handelen over hel vraagstuk van dienstboden en knechten. Voorts: Ben Adam, door J. M. Jacobs (vervolgverhaal!. Kantteekeningen op diu gen die gebeuren, door A. v. H.-S. Frank rijks hoofdstad door H. S. S. Kuvper. Bluffen en aanbidden, door A. L. Hospi taai-Kerkschip „De Hoop", door II. Jan sen. Tee'kenen der Tijden (Theosof e door J. F. Contact met de jongeren. Ecu stillé roovc-.r, door H. G. G. En dan op den omslag nogGeschiedenis van den dag. Zoo-ais men ziet: oen rijke inhoud Uitg. La Rivière en Voorhoeve, Zwoll". Programma van Woensdag 31 Juli HUIZEN, 1875 M. 10.00—10.15 Mor gen/wijding. 12.152.00' Concert. 2 002.30 Gramofoonmuziek. 2,30 3.30 Kurhaus Scheveningen. Kindermali n e. 3.305.00 Concert door het A. B. O.-Kwintet. 5.306.00 Lezing do" G. Ruli© over: Het totsta.nl komen van dr voorzi ming in groenten en fruit. 6.01 6.45 Concert door het Omroeporkest. - 6.457.15 Piano-recital. 7.15 Voort zetting concert. 8.018.15 Gramofoer muziek. 8.15 Kurhaus Scheveningen Afscheidis-concert van den dirigent Ha; Weisbach. HILVERSUM, 298 M. Na 6 uur: 1071 M. Uitsl. N.C.R.V.-Uitz. 11.00—11.30 Zh kend.ien.st. 12.302.00 Concert. V' cale- en instrumentale solisten. 2.00 2.30 Gramophoonmuziek. 2.304.3'! Concert. 4.305.00 Gramophoonmi: ziek. 5.006.00 Kinderuurtje. 6.<1 —6.30 Causerie over: het Dierenrijk. 6.307.0'0 Gramophoonmuziek. 7.00 7.30 Causerie over: Wetenswaardig!' den over Christelijke auteurs van dezen tijd. 7.308.00 Praatje door den N. C. R. V.-Voorzitter. 8.00 Concert. Orkest en spreker. DAVENTRY, 1554 M. 10.35 Morgenwij ding. 11,20 Gramofoonmuziek. 12.2 1 Balladen-concert. Alt en tenor. 12.50 Gramofoonmuziek. 1.202.20 Orkcs'- coneert. 5.05 Orgelconcert. 7.00 Mu zikaal Intermezzo. 7.05 Liederen-voor- 'dracht. Bariton. Opera. LANGENBERG, 473 M. 7.20—7.50 Gra- mofoenmuziek. 7.508.50 Órkestcon- oert. 10.3512.10' Gramofoonmuziek. 12.30 Gramofoonmuziek. 1.25— 2.50 Orkestconcert. 5.556.50 Trio concert. 8.209.15 Orkest-concert. 9.20 Vroolijk programma. ZFESEN, 1635 M. 12.20—1.15 Gramo foonmuziek. 5.206.20 Concert. 8.50 Liederen-voordracht door Germain" Martinelii. 9.20 Kamermuziek. BRUSSEL, 608 M. 5.20 Trio-concert. - 6.50 Gramofoonmuziek. 8.35 Concert. 9.20 Concert uit de Kurzaai te Ostendo. 8.20 „Le Roi l'a dit i

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1929 | | pagina 6