I X I Binnenland Uit de Provincie. verdediging. Het plan bestaat, een aantal dezer forten, welke op behoorlijken af stand van de stad zjjn gelegen, evenals sommige forten van de vestingen Luik en Namen, weder in staat van verdediging te brengen en derwijze te organiseeren, dat zij in geval van oorlog als steun punten voor de infanterie en schuilplaat sen bij gasaanvallen kunnen worden ge bruikt. Andere forten, als b.v. dat van Sint Anneken, op "den linkeroever der Schelde, tegenover de stad Antwerpen gelegen, zullen echter verdwijnen. Het Viaamsche vraagstuk. Door de Vlaamsch-nationale parlements leden is gisteren te Brussel een bijeen komst gehouden en besloten tot het in dienen, onmiddellijk na 'de hervatting der parlementaire werkzaamheden, van 'drie wetsvoorstellen Het eerste strekkende tot verandering van den gecentraliseerden Belgischen staat in een federatieven staat, het twee de inhoudend volledige vernederland- sching der rijksuniversiteit te Gent, het derde bepalend, dat 't leger zal gesplitst worden in Waalsche en Viaamsche divi sies, respectievelijk met Fransch en Ne- derlandsch als taal Van administratie, on derricht en commando. De warmte in Frankrijk. Dinsdag was het in Frankrijk de warm ste dag van het jaar. Te Parijs steeg de temperatuur in de schaduw tot 34 graden Celsius. In het Zuiden is het iets koeler gewor den, waardoor te Bordeaux de tempera tuur daalde tot 26 graden. Te Havre en Cherbourg bedroeg de temperatuur slechts 17 graden. iMog geen vfootbeperking. De eerste lord der Engelsche marine, Alexander, heeft in antwoord op 'n vraag over het standpunt der regeering ten opzichte van het vraagstuk der voort zetting van den bouw van duikbooten In bet 'Lagerhuis geantwoord, dat de mi nister-president binnenkort een omvang rijke verklaring over het geheele vloot- vraagstuk zal afleggen. De vraag of de regeering den "bouw van duikbooten wil staken, beantwoordde bjj ontkennend. Hij wees er op, dat de Engelsche regeering herhaaldelijk haar be reidwilligheid heeft te kennen gegeven om de duikbooten af te schaffen. Dit kan echter slechts geschieden, indien de overige mogendheden hetzelfde doen, wat echter bij den tegenwoerdigen stand der internationale politiek niet te verwach ten is. Engeland kan in dit opzicht niet afzonderlijk 'handelen. Ontploffing op een motorjacht. Het luxe jacht „Winonah" van den multi-millionair Stillmann, dat in Hamp- stead Harbour voor anker lag, is giste ren door een ontploffing vernield, welke een .gevolg was van het bijvullen van benzine. Het jacht stond onmiddellijk ge heel in vlam en brandde geheel uit. Dozij nen in de nabijheid liggende jachten kwa men te hulp. Bij het ongeluk is een ma troos om het leven gekomen, terwijl een ander zwaar gewond werd. Stillmann zelf was op het oogenblik van de ontploffing niet aan boord. De werkloosheid in Engeland. .Het Lagerhuis heeft zonder stemming zijn goedkeuring gehecht aan de door minister 'Thomas ingediende motie tot het beschikbaarstellen van een bedrag van ten hoogste 25 millioen pond ster ling voor financiëelen steun of garantie aan geschikte werkzaamheden, ter uit voering van zijn plan ter bestrijding der werkloosheid. Korte berichten. 1Te Rosslau in AnhaJt is een mo nument van Friedrich Ebert opgericht. Het is een 2!/a M. hoog gedenkteeken uit witte kalksteen, met een borstbeeld van den eersten rijkspresident en een gebei teld inschrift. 'De broodprijs zal in Frankrijk met ingang van heden Van 2.17 franc tot 2.t20 franc per K.G. worden verhoogd, Het Amerikaansche departement van landverhuizing heeft gisteren bekend ge maakt, dat in het afgeloopen fiscale jaar ruim 12.000 personen als ongewenschte vreemdelingen uit do Vereenigd© Staten gezet zijn. De meesten behooren tot de Slavische rassen. Naar uit Caracas gemeldt wordt, is een expeditie van Amerikaansche in genieurs en geologen, die in Venezuela naar petroleum zochten, door inboorlin gen vermoord. Te Cornwall in Ontario, zijn vier menschen gedood en vijf gewond door de ontploffing van een petroleumkachel. Bij een vliegongeluk te Skipsea in Yorkshire zijn gisteren twee vliegers om gekomen. Bij Windsor in Nieuw-Schotland is een auto op een overweg door een trein gegrepen. De vijf inzittenden zijn gedood. De 'Kamerzetel van den heer Colijn. Naar aanleiding van het bericht, vol gens hetwelk het niet in de bedoeling van den leider der A.R. partij, den heer H. Colijn, zou liggen, om in de Tweede Kamer, waarin hij op de Friesche lijst gekozen is, zitting te nemen, maar lid te blijven van de Eerste Kamer, deelt „De Standaard" mede, dat de heer Colijn tot 7 Augustus a.s. den tijd heeft oen be slissing te nemen. Tot dusver heeft hij er echter nog niet aan gedacht in welke Onder groote belangstelling is Dinsdag vanaf de Pier te Scheveningen in zee ge demonstreerd met een nieuw model opvouwbare rubberboot. Hierboven het vaar tuigje tijdens de demonstratie. richting zijn besluit vallen zal. Boven staand bericht moet dus als uit de'lucht gegrepen worden geacht. De uitvoering der Ziektewet. Door de commissi©', welke den Minister van Arbeid, Handel en Nijverheid van ad vies zal hebben te dienen omtrent maat regelen met de invoering der Ziektewet (tij de Raden van Arbeid verband hou dende, is aan de organisaties welke bij de oprichting van Bedrijfsvereenigingen zijn betrokken, een schrijven gericht, waar in de commissie uitnoodigt tot een be spreking, teneinde overleg te plegen om trent punten, die de uitvoering der Ziek tewet raken en zoowel voor de Raden van Arbeid als voor de Bedrijfsvereeni gingen van belang zijn. Gedacht wordt hierbij in het bijzonder aan gemeenschap pelijke regelingen, als bedoeld in het 4e lid van artikel 117 der Ziektewet, met name ten aanzien van de geneeskundige controle, de losse arbeiders, het verstrek ken wederzijds van inlichtingen omtrent verzekerden, die aan sleepende ziekten ljjden e.d. Van de ^ijde der commissie wordt me degedeeld, dat zoo mogelijk ook aan an dere organisaties of lichamen gelegen heid zal worden gegeven aan bedoelde bespreking deel te nemen. Indien zulks gewenscht wordt, kan daarvan, onder op gaaf van eventueel te bespreken punten aan het secretariaat der commissie, Stad- houderslaan 102, 's-Gravenhage, bericht worden gezonden. Van tijd en plaats dier bespreking zal nader mededeeling worden gedaan. Verzoek tot ontbinding der Burger wachten. Het Kamerlid, mr J. E. W. Duys heeft aan de Regeering eenige vragen gesteld in verband met de verkiezingsactie te Nieu- werbrug. O.m. heeft hij het volgende ge vraagd: Is het aan den Minister bekend: dat in den nacht van Dinsdag 2 Juli op Woensdag 3 Juli j.l. in het plaatsje Nieu- werbrug gemeente Waarder (Z.-H.) de burgerwacht gewapend met geweren en scherpe patronen, zonder door eenige wet telijke bevoegde autoriteit daartoe te zijn opgeroepen, zich gereed heeft gehouden om eventueele propaganda der S. D. A. P., inzonderheid het aanplakken van biljetten met geweld 'te keeren, dat in het plaatsje passeerende particuliere auto's zelfs wer den aangehouden teneinde te inspecteeren of daarin zich bijgeval ook propagandisten der S. D. A. P. bevonden; 'dat door deze op 's Rijks kosten gewa pende particuliere politieke tegenstanders der S. D. A. P. patrouilles werden uitge zonden vanuit een daartoe ingesteld zoo genaamd Hoofdkwartier dier „Burger wacht", dat zich in een of andere kroeg daar ter plaatse had geïnstalleerd; dat weliswaar op prijzenswaardige wij ze de burgemeester der gemeente terstond daaraan een einde heeft gemaakt door ge weren en scherpe patronen in beslag te la ten nemen, doch dat in ieder geval dit eerst den volgenden dag kon geschieden, dus toen de grootste onheilen reeds had den kunnen zijn aangericht? Verder vraagt hij', of, indien deze feiten juist zijn, de Ministers bereid zijn onmid dellijk over te gaan „tot ontbinding dezer benden", of, indien zij daartoe niet bereid zijn, dan althans maatregelen willen ne men, zoodat de wapens Waarvan deze lie den zich blijkbaar vrijelijk bedienen kun nen niet langer in hun privé bezit worden gelaten, doch op afdoende manier voor taan overal in ons land rechtstreeks zullen verblijven in handen der overheid zelf? of, indien zij hiertoe niet bereid zijn, zij dan medewerking er toe wenschen te verleenen dat op 's Rijks kosten geweren en scherpe patronen enz. worden uitge reikt aan hen, die in het bijzonder door zulke georganiseerde op 's Rijks kosten ge wapende politieke tegenstanders worden bedreigd, ook wanneer zij op volkomen wettige en geoorloofde wijze voor hunne beginselen propaganda wenschen te ma ken? Besmettelij'ke ziekten. In St.crt. 137 wordt medegedeeld een. opgave van het aantal aangegeven geval len van besmettelij'ke ziekten over de week van 7 tot en met 13 Juli 1929. In die week werd afgeleverd: door de lentstofiurichtiog te Amsterdam koepokstof voor 2747 personen, te Rotterdam voor 343 personen en te Groningen voor 32 personen, totaal voor 3122 personen. In genoemde week zij'n geen gevallen van encephalitis na inenting ter kennis van het Staatstoezicht op de Volksgezond heid gekomen. Pest te Bandoeng. In het Westelijk deel van de stad zijn drie nieuwe gevallen van pest voorgeko men, bij een Chineesche vtouw, bij een inlander en bij diens zoon. Allen zijn overleden. DE „BEKTEM II". Het moet gezegd worden, dat het be zoek aan de BEKTEM II ons gisteren is tegengevallen en dat de concurrentie van Vlissingen en de .marinekaipel zich nog danig heeft doen gevoelen. Des mid dags werd, zooals wij verwachtten, gezel ligheid in den tuin gebracht dpor de aan wezigheid der kinderen en 'oudjes uit de verschillende gestichten. Aan laatst genoemden werd door de firma Pieters een glas Ranja aangeboden, welke atten ties van bestuur en genoemde firma zeer op prjjs werden gesteld. Des avonds was het Middelburgsch Mu ziekkorps op zijn post en dan weet men vooruit uitstekende muziek te krijgen, wat ook nu weer 'ten volle bewaarheid is. De heer Caro en zijn mannen zullen be merkt hebben, dat de aanwezige bezoekers en ook de standhouders het gebodene zeer op prijs stelden en naar waarde wisten te schatten. Het applaus was gul en ten slotte zoo hartelijk, dat niet met één toegiftje kon worden volstaan, maar er nog een tweede biji kwam. Voor comitéleden, standhouders en nog eenige andere aanwezigen, is deze avond geëindigd in een prettig samenzijn, aan geboden door de firma Pieters, die een gulle gastvrouw bleek te zijn, terwijl de bekende humorist De Ruijter uit Vlissin gen aanwezig was om met zijn voordrach ten de vrooljyike stemming er in te hou den. Heden is het dus de laatste dag der tentoonstelling en vanavond hoopt het comité een vollen tuin te hebben als „Eendracht maakt Macht" pit Serooskerke zich, ovenals vanmiddag, laat hooren en o.a. de Kleppermarsch samen met een aantal jongens en meisjes zal ten gehoore brengen. Gisteren is nog een vafcwedstrijd gehou den, georganiseerd door de N.V. Meelfa brieken der Nederlandsche Bakkerij!. Daar bij werden de volgende prijzen behaald: Klasse I, Melkbrood: le pr. G. P. Fi- lius, Iersek'e; 2e JVL A. Doornik, IJmui- den; 3e *1. H. H. de Bock, Roermond; 4e G. Sanders, Middelburg; 5e F. J. Al- lerman, Appingedam5e p'r. P. Pilon, Delf- zijl. Eervolle vermeldingen: W. Nijman, Balkbrug; F. Braakman, Kampen; F. v. d. Vreugde, Wolphaartsdijlk; W. Boutens, Arnemuiden; Ghr. Huisman, Genemuiden; F. J. Boone, Heinkenszand. Klasse II, Tarwebrood: le pr. J. v. As, Groot Ammers; 2e F. v. d. Vreugde, Wolfaartsdijk; 3e G. Verstraten, "Roer mond; 4e J. A. HaUie, Kampen; 5e P. v. d. Brugge, Den Haag; eervolle ver meldingen: A. de Jong, Oud Alblas; O. Kooyman, Jutfaas; A. Simons, Vlaardin- gen: JL. T. v. d. Linden.., Rijs oord; J. Janse Wzn. te Rotterdam en G. Westveer te Nieuwersluis. Excursie. Vanwege het Zeeuwsch Technisch In stituut te Goes werd een excursie ge maakt naar sluis- en havenwerken te Vlis singen, waaraan door ruim 40 aanstaande waterbouwkundigen werd deelgenomen. De heer Baggerman, technisch ambtenaar van den Rijkswaterstaat te Vlissingen, leidde het gezelschap eerst rond langs do havenwerken. Hier was vooral van belang de constructie van den kademuur met aan- sluitenden keermuur en de aangebrachte remmingwerken. Met het op diepte bren gen der vergroote buitenhaven wordt nog steeds voortgewerkt. Een groote zandzui ger, tevens ingericht voor het wegpersen der specie door een persleiding, deed hier nuttige arbeid. Deze machine, een unicum ia ons land, is zeer vernuftig ingericht en geschikt tot persen onder een druk van 10 atmosfeer. Wegens den lichten grond slag is 'bij dit werk een druk van 3 atm. reeds voldoende. De uitvoerder gaf nog verschillende interessante bijzonderheden op, o.a. dat de motor van hetzelfde type is als in de nieuwe Ferry-boot. Naast de ha- venuitbreiding wordt een industrieterrein voorbereid, waarvoor bet grondvervoer zeer de aandacht trok. Groote hoeveelhe den rijshout waren opgeslagen, waarbij de heer Van der Hooft een practische les gaf in het herkennen der soorten. Interessant zijn ook de aanleginrichtin- gen voor de Ferry-boot, een technisch meesterstuk, waarvan de heer Brinkhorst, hoofdingenieur te Vlissingen, een uitvoe rige beschrijving gaf in het weekblad „De Ingenieur", 1928, no. 14. Bij den bouw van de keer-schutsluis was het de heer Streefkerk, technisch ambt., die op boeiende, dikwijls geestige wijze bet gezelschap voorlichtte. De in aanbouw zijnde sluis krijgt een doorvaar twijdt© van 35 meter, wordt voorzien van electrische bediening en krijgt een zeer bijzondere deurconstructie. Bij het graafwerk zijn vele fossielen gevonden, waarvan de heer Streefkerk nog eenige kon toonen; de meeste zijn reeds in het Museum te Mid delburg gerangschikt. Voor het heien van een stalen damwand heeft de heer Streef kerk hier met veel succes een bepaalde, door hem uitgedachte methode 'toegepast. Het benoodlgde graniet wordt op dit werk geheel bewerkt gesteld. De 'bedieningsge- •bouwen worden in modernen stijl opge trokken; voor het metselwerk wordt Noorsch verband toegepast. Tot het goed slagen der excursie heeft de deskundige voorlichting door den heer Streefkerk zeer veel bijgedragen. Na afloop van het technische gedeelte werd nog genoten van Vlissingen als bad plaats. i Stichting „Vrederust" te Bergen op Zoom. Op 17 Juli werd op de Stichting „Vre derust" te Bergen op Zootm de 25e jaar vergadering gehouden van de Vereen, tot Ghr. Verzorging van Krankzinnigen in Zeeland onder leiding van den voorzitter, den heer J. J. C. van Dijk. De vergadering werd voorafgegaan door een bidstond onder leiding van Ds A: O. Ileij van Koudekerk©, die sprak nalar aanleiding van Gal. 5:25 v.v. In de middagvergadering werd door den voorzitter een openingswoord gesproken, waarbij hij herdacht den rijken zegen, die de Vereeniging in de 25 jaren van haar bestaan van God mocht ontvangen. Zoo wel met het oog op de omstandigheid, dat de Stichting „Vrederust" eerst in 1934 haar 25 jajrig jubileum kan vieren, als met het oog op de schaduw, die op het leven der vereen, werd geworpen door het overladen in het vorige verslagjaar van den voorzitter Ds J. H. Donner en den Tweeden Voorzitter Ds N. M. de Ligt, was deze 25ste jaarvergadering niet gemaakt tot een feestelijke samenkomst, maar werd met een stille herdenking van Gods zegeningen volstaan. Na het afdoen van de gewone huishou delijke -werkzaamheden werd door den Geneesheer-Directeur, den heer W. K. Dik- land een referaat gehouden over de nieu we inzichten bijl de behandeling van krankzinnigen. De vergadering, die zeer 'druk was be zocht, kenmerkte zich door een opgewefc- ten geest en gespannen belangstelling. "Tot Bestuurslid werd herkozen J. J. de Jager te Nieuwdorp en "werden gekozen Mr A. A. de Veer van Middelburg, M. M. Schippers van .Kamperland en H. R. J. v. d. Veen van Neuzen. Uit het verslag van secretaris en pen ningmeester, dat vóór de jaarvergadering was verschenen, hebben wij reeds vroe ger een uittreksel opgenomen» Toen, in den morgen van een 'dezer i, de landbouwer V. te Philip pine op diens erf kwam, bemerkte hij dat er een aantal kuikens uit een hok weg waren. Bij nader onderzoek bleken er 50 k'uikens (Witte Leghorns), die een gezamenlijke waarde van f60 vertegen woordigden, te zijin verdwenen. Den avond tevoren had de landbouwer het hok zorg vuldig met een slot afgesloten. De po litie stelt een onderzoek in. .Ten nadeele van den landbouwer W. te Serooskerke (W.) werden een dezer dagen een partjj zakken uit het op diens erf staand wagenhuis ontvreemd. Na een door de politie ingesteld onder zoek, mocht het dezen gelukken de dadei zekere V., koopman te Middelburg, o te sporen. Procesverbaal werd opgemaai Ten gemeentehuize te W o 1 f a a r i dyk had Jbeden door den Rechter-coir missaris een getuigenverhoor plaats, i' verband met de 1.1. in die gemeente plaa' gehad hebbende moord. Redding Schipbreuk e 1 i ri gen. Het Landelijk Comité voor Zeelam tot Bijstand van de Zuid-Hollandsche Mij. tot redding van Schipbreukelingen, heeft zich thans geconstitueerd en is "defini tief samengesteld als volgt: Eere-Voorzitter: Jhr Mr J. W. *Quar" les van Ufford, Commissaris der Koningin in Zeeland, te Middelburg; Voorzitter: Mr J. F. Deinse, te Middel burg; Secr.-Penningm.Mr J. M. Pilaar, te Goes; Leden: R. H. Arntzenius, direc teur van 'het Nederl. Loodswezen, te Vlis singen; Mr J. Smit Az., directeur van de Kon. Mij. „De Schelde" "te Vlissingen; H. C. Wesseling, directeur van de Kon. Mij. „De Schelde"', te Vlissingen; G. A. Waller, directeur van de Stoomvaart Mij. „Zeeland" te Vlissingen; Mr H. E. v. d. Reke Callenfels, voorz. van het bestuur der Visscherijen op de Zeeuwsche Stroo men, te Vlissingen; C. E. de Jonge, di recteur der Registratie en Domeinen te Middelburg, lid van ovengenoemd Bestuur der Visscherijen; P. Dumon Tak, burge meester van Middelburg; C. A. van Woel- deren, burgemeester van Vlissingen; G. A. Hajenius, burgemeester van Goes; D. H. van Zuijem, burgemeester van Breskens; Mr W. J. Woldringh van der Hoop, burge meester van Westkapelle; J. Huizinga, burgemeester van Terneuzen; Mr A. J. v .d. Hoeven, burgemeester van Tholen; W. G. Boot, burgemeester van Burgh. Middelburg. B. en W. hebben aan den gemeenteraad ter vaststelling aangeboden de 8ste wijziging van de gemeentebe- grooting 1929, omvattende een aantal klei nere en enkele grootere wij'zigingspoeten Zoo wordt f 51.344.32 uitgetrokken als het vermoedelijk batig saldo van den gewonen dienst over '1928. Voor de opbrengst we gens het gebruik van de kleedkamertjes van de gemeentelijke zweminrichting is f 300 geraamd. Onder de 'gewone uitgaven komt voor een post voor achterstallige uitgaven van vorige jaren ad f8800, welke post o.a. verporzaa'kt wordt volgens het desbetref fend antwoord aan de commissie van fi nanciën, die zich overigens met het voor stel vereenigt, door het feit, dat de pen sioenraad beslist heeft, dat zoowel de apothekers der Godshuizen als de secr.- penningmeester van het bestuur der Gods huizen, beiden destijds door den Raad als zoodanig benoemd, ambtenaren zijn in den zin der pensioenwet, om welke reden voor hen door de Gemeente van 1 Aug. 1916 rasp. 1 Oct. 1921 af, alsnog pensi oensbijdragen behooren te worden gestort tot bedragen van f 5905.24V2 en *11956.25 of samen f 7861.491/2» welke som echter weer van de Godshuizen zal worden te rugontvangen. Uit de toelichting blijkt, dat in totaal voor verschillende werken nog leenin gen zijn uitgetrokken tot een "bedrag van f 292.612.61. Vlissingen. Voor de derde maal deze week is gisteravond de Boulevard Evert- sen de plaats van samenkomst voor dui zenden geweest. Thans bracht het Marine- muziekkorps, krachtig gesteund door de tambours en pijpers, een taptoe ten ge hoore. Het verwisselen van plaats maakte dat er telkens een gevlieg en geklauter volgde van de eene naar de andere zijde van den Boulevard, wat de reeds zeer groote drukte nog sterk verhoogde. Na afloop der taptoe trok het muziekkorps, omringd door een groote menschenme- nigte, door een deel der stad naar de binnenhaven. Kruinfngen. Woensdagnamiddag 6 uur vergaderde de Gemeenteraad. Dhr Bur- kink is nog niet hersteld van het hem overkomen ongeval. Alle andere leden aanwezig. Na lezing en goedkeuring der notulen deelt de voorz. mede, dat een verzoek is ingekomen van het bestuur der Geref. school te Oostdijk om een leslokaal bjj te bouwen teneinde in den onhoudbaren toestand door de vele leerlingen verbete ring te brengen, vooral nu een tijdelijk hoofd der aldaar bestaande O.L. school is benoemd, n.1. Mej. P. A. Verhage van 't Zand. Ged. Staten hebben goedgekeurd de ge meenschappelijke regeling van het gas bedrijf. In de vergadering der Gascommissie is benoemd tot directeur dhr Sneep, tot voorz. dhr J. Welleman en tot secretaris dhr Elenbaas, resp. burgemeester en secre taris van Krabbendijke. Ged. Staten hebben de gewijzigde be grooting van 1928 goedgekeurd. Dhr Q. van As heeft zijn benoeming tot lid der comm. tot wering van school verzuim aangenomen en is door die com missie benoemd tot secretaris. Mej. Simons, hulp der bewaarschool te Hansweert, deelt mede, dat zij geslaagd is voor acte A bewaarschool, waardoor haar salaris met f100 wordt verhoogd Mej. H. C. Baveco, hulp bewaarschool Kruiningen, verzoekt verhooging beloo ning (komt bij de begrooting). Ged. Staten hebben goedgekeurd de ge- meenterekening over 1927. Inkomsten f 138712.701/2; uitgaven f 131862.951/2ba- tig saldo f6849.75. Dhr Visscher vraagt naar aanleiding van het meegedeelde of voor de functie van gasdixecteur sollicitanten zijn opge roepen. I 1 1 1 1 rxi!- De voor; Dhr Viss komen. Mc het salaris vastgesteld Bij het v den directe dit niet w vorhooging< Dhr Vis» oproeping recteur, da schien goe Dhr Frai Sneep bene directeur zi alleszins b> Ook de Dhr Vissc deze benoc verminder e: verworpen Met deze ris vgstgesl ning, vuur Met alg. pensioensbi; de zekerhe vastgesteld, der Gascor Over het tarief stakei bjjma alle le de bezwarc stelde taxie; gebruik tot geilde 28 4 30 kub. M. M. per ma: kub. M., bo 6 cent. Gas voo gebouwen l Het tarie lichtsm eters lichts 60 c f 1.10, 50 100 lichts Voor mui terhuur bet gekeurd eer het uitbreic gaan, waar gemeente k Aan dhr riing verlee tijdelijke ai De begro pelijken kei voor 1930 Dhr Vissc voor de ,2e waren. De 1 en overal 1 dhr Franco rood genoeg Dhr Minn dening al i ten. De voc van de kon l.op 1000 lijk is en 1 op dhr Mi niet hoeft vraagd woi ambtenarij. Daarna s Door dennacht i Jan Polden dieven gesr maakt. Ze 1 er van was geweest. lerseke. voor de ge was wegge! men op de wordt door onmisbaar geacht. Een hier specteur bezoek voor tieoesters) j heeft d gebi oester Arnemuit is niet aan de vermeld bijl is te Genemu voor de M St. Laure da da raa< ges Mi in als

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1929 | | pagina 2