No. geen vliegen muggen meer of Onderwijs. Gemengd Nieuws. Land- en Tuinbouw Radio-Nieuws. EIEï Dit nun gering doel ia toe te schreven, dat, on danks de voor de vereeniging zoo moei lijke jaren, de financieele poaitia drage lijk is. Kooiende tot da techniek, zegt spr., dat er in den laatsten tijd belangrijke vraag stukken in de bedrijven naar voren zijn gekomen en de belangstelling gaande hou den. Nieuws voor ons land is de droging van het gas, waarvoor in Engeland reeds meerdere installaties in gebruik jsijri. Met belangstelling wordt de lezing daarover van den heer Rutten tegemoet gezien. Oolk het vraagstuk der zuivering blijft de aandacht vragen. Belangrijk blijven ook de uitingen over de verschillende kool- gasoven-systemen. Spr. kan niet onder schrijven, dat een bepaald systeem het eenig goede zou zijn. Dit hangt geheel van de gasfabriek en van de plaatselijke omstandigheden af. Van veel vérstrekkender beteekenis is de vraag van „de gasvoorziening op ver ren afstand". De daarover gevoerde pen- nenstrijd maakt dat men door voor en tegen van verschillende zijden te hooren belichten, de werkelijkheid het dichtst be nadert. Voor Nederland heeft het vraag stuk veel belangstelling en de plannen der Staatsmijnen verdienen in dit verband de volle aandacht, omdat het beginsel als zoodanig in vele gevallen economisch voordeel kan 'bieden. Maar men moet zich verzetten tegen het denkbeeld, dat nu iedere gasfabriek een economisch onding is en het vraagstuk ook van de $ijde der directeuren belichten, om ajgeheele klaar heid te brengen in het zoo bij uitstek moeilijke en veelomvattende vraagstuk. De commissie voor gasvoorziening zal dan ook nadere inleidende mededeelingen doen. De meerdere aflevering van 10 tot 20 pet. per maand bewees weer, dait de gevoerde propaganda voor toepassing van gas als ideale brandstof meer en meer doel treft. De mogelijkheden voor toepas sing van gas in huishouden en industrie zijn nog vele en spr. herinnert ten deze aan de gaistentoonstelling te "Berlijn. Spr. meent, dat de overtuiging, dat men nog veel kan doen in het belang van "de in dustrie, prikkelt tot groatere werkkracht en om deze 'tot voille ontplooiing te bren gen, hebben de leden den steun en het vertrouwen der gemeentebesturen noodig. Middelburg. Gisteravond organiseerde de Chr. Besturenbond alhier een radio- luisteravond, uitgezonden door Huizen, ter gelegenheid van het 20-jarig bestaan van het Chr, Nationaal Vakverbond vanuit Tivoli te Utrecht, waar in een feestverga- dering spraken de Ministers Slotemaker de Bruine en Donner en Ds Telkamp. Do beide groote zalen van bet Mil. Te huis alhier wa.ren stampvol met een en thousiast gehoor, en stonden onder lei ding van den voorzitter, dhr P. Meliefste, en den secretaris, den heer A. S. Boone. Tijdens de uitzending werd een telegram van gelukwensch aan het C.N.V. gezonden. Gosfi. Gistermorgen was de justitie uit Middelburg, in verband met den moord te W olfaarfcsdijfc, in het gasthuis te Goes, alwaar door dr Hulst uit Leiden een secticonderzoek op het ljjk werd verricht. Hei nkenoz&nd. Maandag werd alhier een concours gehouden door de handboog- schutterij Soranus, waaraan werd deelge nomen door 96 schutters. Prijzen werden gewonnen door: Hoofdvogel: A. Rijk, Con cordia, 's Heeirenhoek; le zijvagel J. de Baar, Willem Tell II, Ovezande; 2e zijvo gel A. Dalman, Vooruitgang zij ons stre ven, Kwadendamme; le bal A. Mol, Edele Handboog, Oudelande; 2e kal F. Loen- hout, Jacoba van Beijoren, Goes; 3e kal P. v. d. Dries, Eensgezindheid, 'sHeeren hoek; 4e kal. J. Remijta, Eensgezindheid, 's Heerenhoek; le kleppqjis I. van Wingen, Zorgvliet, Ellewoutsdijk; 2e klepprijs, L Slab bekoom, Willem Teil, Kloosterzande. Het bouquet voor de meeste kleine vo gels werd gewonnen door C. Bek, Sora nus, Heinkenszand. Kamperland. Gistermorgen is een Duitsch vliegtuig gemerkt D 564, van de route BerlijnAmsterdamLonden onder Kamperland wegens een defect aan de olieledding hier geland. De piloot was alleen in de machine. De post is door gezonden. Het vliegtuig kan ter plaatse worden hersteld en zal denkelijk vandaag weder vertrekken. Oosikapeile. Maandagavond werd al hier op de hofstede van de Wed. De Kam vanwege de Geitenfokver. „Ons Belang" de gewone jaarlijksche Geitenkeuring ge houden. De keuring geschiedde door de heeren Sietema en Versluis. Een 38-tal dieren waren aangevoerd, waaronder 13 lammeren, 2 dieren wer den in het Prov. Stamboek opgenomen. Door den steun der ingezetenen konden dit jaar prijzen worden uitgereikt aan de houders yan de beste exemplaren. De prjjzen werden gewonnen als volgt: le categorie: (geiten ingeschreven in Prov. Stamboek): le prijs W. de Voogd Wz.; 2e prijs B. Corhijn. 2e categorie (lammeren van geiten, in geschreven in Prov. Stamboeken)le prijs en 2e prijs W. den Hollander Sr. 3e categorie (geiten 3 en meermalen gelammerd): le prijjs W. Vos; 2e pr. F. Provoost; 3e pr. P. de Kam Andrz; 4e pr. P. de Voogd. 4e categorie .(geiten 2 maal gelam merd): le prjs W. de Voogd Wz.; 2e prjs J. Wattel. 5e categorie (geiten 1 maal gelamd): le prjs B. Corbijn; 2e prjs Jan de Voogd; 3e prjs W. Vos. 6e categorie (lammeren geboren 1929): le prjs Adr. Louwerse; 2e prjs W. Schoe Cz.; 3e prjs P. de Visser Jz. Het geheel maakte zoowel bj" keur meesters als bj publiek een goeden in- Het eeuwfeest der Grenadiers en Jagers. Op de brug voor het Kurhaus te Schevenin- gen werd een groote mi litaire taptoe gehouden, waarvoor enorme be langstelling bestond. De geheele boulevard stond zwart van de menschen. druk. Merkbare vooruitgang is hier te bespeuren, dank zj het werk der fok- vereeniging. Het Bestuur bracht daarom harteljk dank aan diegenen, die een prijs beschikbaar gesteld hadden, hetwelk aan moedigt om meer deelname aan de keu ringen te krijgen. Stilterpenisse. Onze vroegere dorpsge noot A. L. G. van Doorn, leerling aan het Chr. Lyceum te Haarlem, slaagde voor het eindexamen H. B. S. 5-jarige cursus. Vrouwe polder. Zaterdag 6 Juli j.I. hield de Burgerwacht alhier haar jaarljkschen huishoudeljken wedstrijd, waarvan de uit slag is als volgt. Personeels Baan. Afstand 100 Meter. Maximum 100 punten. V". prijs H. Polderman 98 punten; 2. P. Melis 94; 3e St. de Roo 93; 4e A. Mesu 93; 6e K. Ostó 93; 6e G. Vlieger 90; 7© M. .Louwerse 90; 8e Joh. Sturm 90; 9e C. Vermeulen 89; 10e F. Kerk- hove 89; 11e Jac. Duvekot 89; 12e P. Polderman 88; 13e M. v. d. Broeke 88; 14e J. Langebeeke 86; 16e W. Duvekot 85; 16e L. Schoe 85; 17e C. Polderman 85; 18e A. 'Vendeville 84; 19e J. da Brujne 84; 20e Jac. Louwerse 83; 21e P. Schoe 83; 22e H. Maljers 82; 23e N. Mesu 82; 24e J. Moens 82; 25e P. Bras ser 81; 26e "P. Duvekot 79; 27e J. de Rijke 79; 28e C. de Visser 73; 29e Jac. FV/- 73; 30e P. de Visser 73; 31e S. de Rruijn 69; 32e C. Wondergem 68; 33e C. Geerse 68; 34e W. v. d. Broeke 67; 35e Jan de Brujn 66; 36e J. Duvekot 65; 37e P. van Hekken 65; 38e D. Koets 56; 39e Jac. Sturm 66; 40e J. Sinke 55; 41e P. de Vos 52; 42e Abr. Mesu 46; 43e Jac. Geertse 45; 44e F. Sturm 44; 45e J. Corbijn 33; 46e J. Geerse 18. 47e A. Langebeeke, 48e J. Mesn. De laatste twee bj"1 afwezigheid een prjs geschonken. Eerebaan. Max. 50 punten, le prjs ,M. Louwerse 49 p. 2e prjs P. Melis 47 p. Rozenprjs. H. 'Polderman met 8 rozen. Hoogste serie. H. Polderman 60 punten. Meest gelijke schoten: H. Polderman 8 maal 10. P. Schoten 8 maal 9. Na loten had H. Polderman den beschikbaren prjs. Prijs voor het laagst aantal punten: J. Geerse. Arnemuiden. Gisteravond vergaderde de raad dezer gemeente. Nadat de vergade ring op de gebruikelijke wijze door den voorzitter geopend is, worden de notulen der vorige vergadering voorgelezen en goedgekeurd. Hierna deelt de voorzitter mede, dat door den Comm. der Koningin aan den burgemeester verlof is verleend van 5 Juli tot 3 Augustus 1929; blijkens ontvangen opgaaf over 1928 verschuldigd is voor leerlingen uit deze gemeente die de H.B.S. te Middelburg bezoeken een bedrag van f 460,94; de bouw van de archief kluis bij aanbesteding is gegund aan den laags ten inschrijver Lz. Boone alhier voor de som van f446. Ten aanzien van de 'drinkwatervoorzie ning kan worden medegedeeld, dat door medewerking van de gezondheidscommis sie een commissie is samengesteld uit de vertegenwoordigers van de verschillende gemeenten ten oosten van het kanaal en waarin volgens toezegging ook de gemeen te Vlissingen zitting zal hebben. Als afgevaardigde van het coll. van B. en W. dezer gemeente is aangewezen de 'burgemeester. Noodwendig zullen hiermede kosten van de gemeente gevorderd worden, in verband 'hiermede vragen B. en W. hiertoe een cre- diet van ten hoogste f 0.10 per inwoner, vermits de kosten door de betrokken ge meenten ponds-pondsgewijze gedragen worden Bit wordt met 6 tegen 1 stem toegestaan. Tegen de heer Janse. Door Ged. Staten is niet ontvankelijk verklaard een bezwaarschrift tegen den aanslag in de forensenbelasting te Vlis singen van J. Meerman op grond, dat slechts bezwaar gemaakt was tegen het bedrag van den aanslag en niet tegen den aanslag zelf; een zoodanige reclame had ingediend moeten zijn bij den Inspecteur der Directe belastingen. De gemeenterekening over den dienst 1928 wordt aangeboden. De ontvangsten van den gewonen dienst bedragen f 70854,42^4 en de uitgaven f 64391,17 zoodat het goed slot van den gewonen dienst bedraagt f 6463,25. De ontvangsten van den kapitaaldienst bedragen f 5655,01 en de uitgaven een be drag van f4788,67, en bet goed slot f 866,34. Een wijziging der begrooting voor den dienst 1920 wordt goedgekeurd. Hieruit blijkt, dat de kosten van de watervoorzie ning in het afgeloopen droge tijdvak be dragen f80. s In verband met de uitloting van den aIsgi sproeit met FLIT pandbrief der Holl. Hypotheekbank wordt besloten tot aankoop van een obligatie ad f 1000 nominaal. In verband met het ingekomen verzoek schrift van den concierge van het gemeen tehuis A. Meeuwse om ontslag als zooda nig, wordt besloten dit eervol met 1 Octo ber a.s. te verleenen. B. en W. stellen in verband hiermede voor een oproeping voor sollicitanten te doen. De belooning bieroan verbonden be draagt f 150 met vrije woning. De heer Schuif zegt indertijd bij de be grooting voor den dienst 1929 te hebben voorgesteld om den ontvanger, bode- schrijver tevens als concierge te doen aan stellen, zulks uit het oogpunt van bezuini ging. De heer Franse wenschte toen hieraan niet mede te werken, maar wel heeft hij toen toezegging gedaan, dat hij er wel voor te vinden 'zou zijn bij een eventueele va cature. Spreker zegt dat dit thans het ge val is, en 'hij: hoopt, nu de medewerking te krijgen. Hij stelt wederom voor, den ont vanger, bode-schrijver aan te stellen als concierge zonder belooning. De heer Franse zegt, dat hij toen heeft bedoeld, dat wanneer er een vacature kwam in het hódesambt, deze ook te ver plichten om als concierge werkzaam te zijn. Gelet echter op den gezondheidstoestand van de vrouw van den bode-schrijver kan 'hij niet medewerken om hem te verplichten tevens als concierge werkzaam te zijn. 00k acht hij 'het niet billijk, iemand een plicht zonder belooning op te leggen. De heer Schuit zegt, dat het enkele ja ren terug ook niet billijk was om den amb tenaar Francke te ontslaan, zonder dat daarvoor reden was. De heer Franse zegt, dat toentertijd aan den ontvanger was toegezegd, dat hij ook als ambtenaar zou worden aangesteld. De heer Van Eenennaam zegt, zich niet met het voorstel van den heer Schuit te kunnen vereenigen, terwijl de heer Puijpe zegt nog met een oproeping te willen wachten tot een volgende vergadering. De heer Van de Ketterij vindt het vreemd, dat hij nu reeds een persoon ge sproken heeft, die hem verklaarde, dat hem de betrekking van concierge was toe gezegd; hij zal echter nu nog geen namen noemen. Ook de heer Schuit is zulks reeds ter oore gekomen en noemt als zoodanig A. Labruyère. De heer Franse zegt hiepvan niets te weten en zal zulks onderzoeken. Spreker verklaart, dat door hem aan niemand iets is toegezegd. Voor den heer Crucq is het nog steeds een raadsel hoe vroeger de raad er toe overgegaan is om zulk een toestand te scheppen als tegenwoordig. De opzet van den Raad was toch om alles te combinee ren: ontvanger, bode-schrijver en concier ge, en dezen ambtenaar op het gemeente huis te doen wonen, waarop de heer Fran se antwoordt, dat de bedoeling van den raad indertijd ook zoo geweest is, maar omdat de vrouw van den nu nog fungee- renden ontvanger niet op het gemeente huis wilde wonen, is dit later veranderd. De leer Crucq zegt het 'droevig te vin den, dat toen indertijd één vrouw geheel den gemeenteraad regeerde ten laste van de belastingbetalers. Hierna komt het voorstel van den heer Schuit, om den ontvanger, bode-schrijver tevens te verplichten op het gemeentehuis te wonen als concierge zonder belooning aan de orde. De heer Crucq wenscht hieromtrent niet te stemmen en verwijdert zich. Bij de stemming blijkt, dat de stemmen staken. Vóór dhrn Puijpe, Schuit en Van de Ket terij; tegen dhrn Franse, Janse en Van Eenennaam. Hierna komt de heer Crucq weder ter vergadering en zegt op 't gezegde van een der raadsleden of hij den uitslag al weet, met zulke verdachte zaakjes niets te ma ken te willen hebben, waarop de heer Franse zegt, dat er niets verdachts bij is en hem verzoekt die woorden terug te wil len nemen, 'hetgeen dhr Crucq weigert. Bij dp rondvraag verzoekt de heer Schuit om de doode boomen te doen rooien, hetgeen wordt toegezegd. De heer Crucq verzoekt om de putten in de straten van de bebouwde kom te doen verlichten, hetgeen wordt toegezegd. Hierna sluiting met dankgebed. Geslaagd aan de Chr. Kweekschool te Middelburg voor het examen nuttige hand. werken, do dames J. M. Geense te Middelburg, P. Stok en J. A. Langeveld, beiden te Goes; A. Loog, L. Gillissen en C. J. Lampers, allen te Vlissingen; P. "Qielemau te Terneuzen en M. de Korte te Meliskerke. Bij Kon. besluit zijn aan de Rijks H. B. S. te Zierikze© met ingang van 1 Septem ber benoemd tot leeraar Dr Wl. J. Kledn Wassink en J. M. T. Hefting, bedden thans tijdelijk leeraar en is wederom tijdelijk be noemd tot leerares Mej. J. J. Geluk. Te Rotterdam zijn geslaagd voor het examen Fröbelschool-onderwijzeres, akte A, de dames C. van Oorschot te Vlissingen en C. Simons, te Hansweert. Geslaagd voor het M. U. L. O.-examen te Goes, diploma A: P. I. Goedhardt, IS. Heyboor, L. J. de Jongh, Goes; Y. L. M. Coeme, Terneuzen; G. Baert, Axel; F. H. van Breen, M. de Vlieger, S. C. C. Velders, Vlis singen; P. F. van der Poest Clement, Nisse; G. Th. van Bensekam, Ierseke; C. Jongepier, Wl I. Daniëlse, Middelburg; A. S. de Regt. Kortgene; J. C. do Wild, P. Tazelaar, Kats. Voor diploma B: J. H. Ligteringen, Vlissdm gen; F. C. Dekker, JUiddMburg. Ongelukken. Sinds Donderdag j.I. werd' te Hoorn de 20-jarige Plugbosr, iemand die bij een orgel liep, vermist; hij sliep in een schuit en schijnt misgestapt te zijn. Gister morgen is zijn lijk pit de Vluchthaven opge haald. Zaterdagavond is te Huissen bij Arnhem het dochtertje van 16 maanden van den kweeker Damen in een onbewaakt oogen- blik in een sloot geraakt en verdronken. Vischkotter geramd en gezon ken. De Duitsche vischkotter H. F. 284 uit Finkenwaerden aan de Oostfriesche kust is ten N. W. van het lichtschip „Nord-emey" door een .Hollandsche treiler uit IJmuiden (IJM. 78) geramd en zoo zwaar beschadigd, dat de 'Duitsche boo.t 'korten tijd later zonk. De bemanning kon zich nog bijtijds in de boo ten begeven en werd naderhand door een anderen Hollandschen treiler opgepikt en later overgegeven aan een Finkenwaerder visschers- boot, die de bemanning aan Cuxhafen aan land zette. Volgens verklaring van de beman ning van het gezonken schip zou de IJM. 78 na de aanvaring met gedoofde lichten zijn doorgevaren, zonder zich om het in noodver- keerend schip te bekommeren. Verschrikkelijkf drama. De ar chitect A. te Zeddam ging Zaterdagmiddag met zijn 6-jarig eenigst zoontje een wandeling ma ken in het Polderbosoh aldaar. Nabij' de melk fabriek trok hij plotseling .zijn revolver en schoot eerst zijn zoontje en daarna zichzelf dood. Men veronderstelt, dat deze vreeselijke gebeurtenis een gevolg is van het feit, dat A., die reeds jaren werkzaam was bij de aan nemersfirma Ten Hoop, wegens slapte in het bedrijf ontslagen zou worden. De heer A. was te Zeddam een zeer geziene persoonlijkheid en men is in het dorpje alge meen onder den indruk van deze droeve gebeurtenis. De kersenpluk. Dat de kersenpluk en het spreeuwenkeeren meestal niet zonder risico- zijn, bleek ook weder deze week. Zoo viel te Lent een kersenplukker zoodanig van de ladder, dat hij aan de gevolgen overleed, terwijl een spreeuwenkeerder, eveneens te Lent die wat onvoorzichtig met zijn geweer om ging, een schot in het gezicht kreeg, zoodat hij zich onder behandeling van een oogarts moest stellen. Te Lienden kreeg een keerder door het minder handig manoeuvreeren met het geweer, aan zijn hoofd zulk eep. verwonding dat hij naar het gasthuis te Arnhem moest worden overgebracht. Door den bliksem gedood. Op het golfterrein te Rosemount zijn drie menschen door den bliksem gedood, die de punt trof van de parapluie, waaronder het drietal schuil gezocht had. Oneerlijk Jogee. Een Rua, genaamd V. K„ logeerde sedert geruimen tijd bij zijn familie van dezelfde nationaliteit, in de Bar- baconstraat te Voorburg. Dezer dagen zou hij voor de familie een kwitantie innen, raai 285 gulden, doch hij keerde niet terug. Spoedig bleek ook, dat hij in bet buit zijner familie een aantal gouden zieraden, ter waarde van circa 400 gulden bad ontvreemd. Ernstige mishandeling. De 20- jarige F. S. uit Geffen is, ernstig door een tries verwond, in het groot ziekengasthuis te 's Hertogenbosch binnengebracht, op advies van Dr Beek uit Oss, dia de eerste hulp had verleend. Alle spieren van den linker onderarm bleken doorgesneden. De oorzaak is niet bekend, doch men .vermoedt, dat een veohtpartij heeft .plaats gehad. W(raak van een koelie. Een in- landsche koelie van de onderneming Parnabo Ion (Sumatra), van de Handelsvereniging Am sterdam, drong de woning binnen van den assistent, den heer Landzaat en vermoordde de 27-jarige mevrouw Landzaat, geb. van Rijnberk met een pisoblatti. De assistent Rogge snelde op het hulpgeroep van mevrouw tos en schoot met een browning op den moor denaar, doch het wapen ketste, waarop de koelie hem een snede aan den pols toebracht, die echter niet ernstig bleek te zijn. De dader vluchtte het bosch in, maar werd door koelies nagezet en aangebracht. Mevrouw Landzaat laat een kindje van een jaar na. De reden tot den moord is een wraakneming. De gescheiden vrouw van den koelie waB naar een andere afdeeling overgeplaatst. De koelie verlangde haar terug, maar deze terugplaatsing geschiedde naar zijn meening niet snel genoeg. Het drama te Beverwijk. De Haarlemsche opperman B„ die op 25 Juni j.I. te Beverwijk zijn vrouw met een schoen makersmes doodelijk verwondde en daarna de hand aan zichzelf sloeg, is uit het Roode Kruis Kiekenhuis aldaar, opgenomen, op .last van de Justitie overgebracht naar het Pro vinciaal Ziekenhuis te Santpoort, waar hij in afwachting van het psychiatrisch onderzoek in observatie zal blijven. Brand in een renpaardenstal. Gisternacht tegen half drie brak in een der stallen van de renbaan Farmaem bij' Hamburg, waarin een groot aantal renpaarden was on dergebracht, door tot nu toe onbekende oorzaak brand uit. Het vuur, dat in den grooten voor raad fourage rijkelijk voedsel vond en doordat de bovenbouw van de stal uit hout bestond snel om zich heen greep, kon door de zeer spoedig aanwezige brandweer tot den vuur haard beperkt worden. Het gelukte echter niet meer een van de in den stal ondergebrachte paarden te redden, zoodat 13 kostbare ren paarden in de vlammen omkwamen. Hoe groot de schade is kon nog niet worden vast gesteld. De Kersenoampagne. De -keraencampagn-e is nu in vollen gang en hoewel de export naar Engeland vrijwel van geen beteekenis is, en ook de uitvoer naar Duitschland geenszins groot is, en in groote massa's de -kersen op (je veilingen worden aangeroerd, welke dus in hoofdzaak in ons eigen land aftrek vinden, handhaven de prijzen zich voor de goede kwaliteit rijpe meikersen ter veiling op een flink niveau en wel circa 3040 cent per dag. Zoowel de pachters van het kersengewas als de fruiteigenaars, die met eigen personeel de kersen verwerken, kunnen dan ook tot nu toe over de prijzen tevreden zijn. Het re genachtige weer werkt een regelmatigen pluk echter niet in de hand. Dat het oen rjjk kersenjaar is, zooals in geen 10 jaar voor kwam, kan ook door het consumeerend pu bliek wel worden afgeleid uit het groot aan tal drielingen en vierlingen, d.w.z. trosjes Van 3 \gn 4 vruchten bijeen, welke er in een partijtje -kersen voorkomen. De schade welke de spreeuw aanricht, is tot dusver veel kleiner dan het vorig jaar. Het schijnt wel, dat de strenge winter op de spreeuwen een nadeeliger invloed heeft ge had dan pp de insecten. Toch moet voor het keeran der spreeuwen ook .nu geregeld wor den gezorgd. Programma van .Woensdag 10 Juli. HUIZEN, 336.3 M. Na 6 uur 1852 M. N. C. R. V. 11.00—11.30 Ziekendienst- 12.30 1.45 Concert. 1.452.30 Gramofoonmuziek. 2.304.30 Concert. Instrumentale solisten. 4.30 5.00 Gramofoonmuziek. 5.006.00 Kinder uurtje. 6.006.30 Guitaar-Soli. 6.307.00 Le zing over: Onze sociale verzekering. 7.007.30 Lezing over: Mijn Jordanertjes. 7.30 Concert. Oratorium-vereeniging, vocale solisten, orkest. In de pauze: Causerie door den Voorzitter der .N C, R. V. HILVERSUM, 1071 M. 10.00—10.15 Mor genwijding. 12.152.00 Concert- 2.002.30 Gramofoonmuziek. 2.303.30 Kurhaus te Sche- veningen. Kindermatinée. 3.304.30 Concert 5.006.00 Lezing over: Automobielen. 6.01 7.45 Concert door het Omroeporkest. 8.01 8.15 Gramofoonmuziek. 8.15 Kurhaus te Sche- veilingen. Solistenconcert. Het Residentieorkest. DAVENTRY, 1562 M. 10.35 Kerkdienst 11.20 Gramofoonmuziek. 12.20 Balladen-concert. 12.50 Gramofoonmuziek. 1.202.20 Orkestconcert. 5.05 Orgelconcert. 7.05 Piano-recital 10.10 Ka mermuziek. Strijk-ensemble. PARIJS, „Radio-Paris", 1744 M. 12.50 Gra mofoonmuziek. 4.05' Orkest. 6.55 Gramofoon muziek. 8.55 Opera-concert. LANGENBERG, 473 M. 7.50—8.50 Orkest- concert. 10.3512.10 Gramofoonmuziek. 12.15 12.55 Muziekuitzending voor scholen. 12.55 Gramofoonmuziek. 1.252.50 Concert. Orkest en solisten. 6.556.50 Orkest-concert 8.50 Vroolijk programma. BRUSSEL, 612 M. 5.20 Concert- 6.50 Gra mofoonmuziek. 8.35 en 9.20 Orkaatoonoert Burea Tel.: Rei Firma F. V si Critiek is moeiljj De Soc mee te pi De Sc daar n.l. opgericht, naamlooz ven. Ond« en in. anc rijein en ook een verder fa brieken v uiting vax de Belgist eens een vorige ja concessie sommige Vooruit a is zij in spelen de uit" of v Arbeid ee dende rol Deze vc ter vreugd nu immer practij-k te een oorz; stemming. De bev toe te ju „kapitalist en dat dt smade kf mogelijk Dat gaf ming. Vai een comi grondig o gen die in in te st( echter we medegedei slechts tw genaamd De leid „huidige anderen d van den ginselen g steeds sn zelf de ka gen. Het eini lied was, besloten v Uit dez< dat het h- tiseeren d; ten ondan tische pro niet vinde Geen Bri In het secretaris een vraag nog Britst bodem zoi Bij het jaar geene plaats vin burgerlijke te bezorge Op de b deze med vangen. Over ht Snowden ste verklai ter geen zegging va dat bij he dienst is, meer een maakt, da dien datu Van eei September op het oo Waarsch ruiming et vallen. Me regeering, stemming

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1929 | | pagina 6