Gemengd Nieuws. Rechtzaken Land- en Tuinbouw. Radio-Nieuws. Ie duif 6 uur 40 min. n.m. In concours 40 duiven. Ie prijs J. Sturm te Veere; 2e en 3e pr. S. Kodde te Veere; 4e prijs Rijn en de Pree te Schore; 6e prijs H. Castel te Veere; 6e pr. J. M. Fraanje te Biezelinge. Meerdere prijzen werden niet toegekend. Naar wij vernemen zal spoedig een aanvang worden gemaakt met de werk zaamheden aan den nieuwen Rijksweg in deze gemeente, (thans Schoorsche Zouteweg) en zal hiermede niet wor den gewacht totdat bedoeld wegvak in onderhoud en beheer aan het Rijk is overgedragen. Rilland-Bath. Door de Nederl. Spoor wegen is aan den beruchten overweg aan den derden weg alhier, thans eenige verandering gebracht. De waarschuwings borden zijn thans geschilderd met roode randen, en de palen met roode en witte vakken. Ook is de zelfde beschildering toegepast aan de palen van den overweg zelf. Dit zal, naar te vreezen is, wel de eenige verandering zijn, welke zal worden aangebracht. Een en ander trekt wel meer de opmerkzaamheid dan voorheen. Het is te hopen, dat deze maatregel eenige verbetering in den ernstigen toestand al daar zal brengen. Hansweerf. De commies M. van Alten alhier wordt met ingang van 1 Juli a.s. overgeplaatst naar Domburg. Kloefinge. Donderdag kwam de Raad dezer gemeente in openbare vergadering bijeen. Voorzitter de Burgemeester. Aan wezig alle leden. Na opening der vergadering deelt de voorzitter mede, dat de secretaris dez? vergadering wegens ongesteldheid niet kan bijwonen en dat als zoodanig optreedt de waarnemend- secretaris J. J. Meulendijk. Ingekomen stukken: Verslag van de plaatselijke commissie van toezicht op het Lager Onderwijs over 1928. Verslag van het Gemeente Gasbe drijf te Goes over 1928. Circulaire van Stad-Hardenberg betreffende opheffing be lastingkantoren. ten plattelan.de, met ver zoek om adhaesie te betuigen. Voor ken nisgeving aangenomen. Rekening en ver antwoording over 1928 van de Gezond heidscommissie gezeteld te Goes. Wordt goedgekeurd. Schrijven van de Gezondheidscommis sie te Goes, inhoudende een aantal opmer kingen op het concept-bouwverordening. De heer Straub is er voor de verordening maar aan God. Staten ter goedkeuring op te zenden, hetgeen door meerdere le den wordt beaamd. De heer Buitenhuis daarentegen wil de opmerkingen nog eens onder oog-en zien om te kijken of de Raad nog aanleiding kan vinden de ver ordening in den geest der Gezondheids commissie te wijzigen. De voorzitter acht zulks beter waarom goedgevonden wordt, dat B. en W. de opmerkingen der com missie nog eens zullen onderzoeken. Verzoek van het muziekgezelschap „Excelsior" alhier om van gemeentewege een muziektent te plaatsen. Daar dit slechts enkele dagen geleden is ingeko men, wordt dit in handen gesteld van B. en W. om in een volgende vergadering een voorstel dienaangaande in te dienen, zulks op voorstel van dhr Straub. De voorzitter deelt nog mede, dat aan deze gemeente een voorschot ingevolge do Landarbeiderswet is verleend en brengt den dank over van den belanghebbende voor de medewerking die de Raad heeft verleend. De heer Evers-dijk brengt als vertegen woordiger verslag uit van het verhan delde op de vergadering van de Waterlei dingmaatschappij, waarvoor de voorzitter hem dankt. Nog deelt de voorzitter mede, dat de Insp. van het L.O. hem heeft medeger deeld, dat het niet meer geoorloofd is dat een kweekeling aan de O. L. school alhier zelfstandig les geeft. Hij verzoekt den Raad eens te overdenken hoe deze zaak op te lossen. Aangenomen wordt het voorstel van B. en W. tot intrekking van het raadsbesluit van 25 April 1.1. en tot het nemen van oen nieuw besluit tot overname van grond aan het Vogelzangsche pad. Dit is noo- dig door wijziging van de kadastrale num mers en verandering van eigenaar. Voorstel van B. en W. om niet over te gaan tot verlaging van het heffings percentage der plaatselijke inkomstenbe lasting voor 1929'30. Bij hun schrijven van 31 Mei 1929 geven Gedep. Staten ernstig in overweging dit percentage te verlagen van 0.8 op 0.4. De voorzitter deelt mede dat B. en W. het standpunt van Gedept Staten niet deelen. Bij de vaststelling iis uitgegaan van het standpunt om wat ruimer bij kas te zitten en een volgend jaar weer niet tot verhooging te moeten overgaan. Ook somt spr. nog een aantal uitgaven op, die dit jaar zullen moeten geschieden en waarop bij de begrooiting niet is ge rekend. Zulks is Gedep. Staten niet be kend. Na eenige bespreking wordt het voorstel aangenomen. De voorzitter deelt mede, dat op de begrooting 1929 f600 is uitgetrokken voor een trottoir in den Heernisseweg. Thans blijkt dat de raming te laag is ge weest en dat de kosten, ongeveer f 860 zullen bedragen. Hij vraaet thans machti ging aan den Raad om den aanleg toch te laten geschieden. De raad verleent die machtiging met alg. stemmen» Ook is de raming van het schilderwerk in de O.L.S. te laag. De raad vindt het goed,, dat. het schilderwerk zoo goed mo gelijk geschiedt en tegen de verhoogde raming. Bij de rondvraag vraagt de heer Hoog- straate of het niet gewenscht is de open bare bewaarschool aan te sluiten aan de waterleiding. Gebleken is dat in de droge periode die we gehad hebben, daar geen water meer was en dat het gehaald moest worden uit den regenbak bij de open- hare lagere school, wat niet geoorloofd is. Hij vindt, dat de gemeente als aandeel- houdster van de Waterleiding-Mij. het voorbeeld moet geven door aan te sluiten. De voorzitter antwoordt den heer Hoog- straate, dat het juist is, dat geen water geliaald mag worden uit den regenbak bij de openb. school, en dat B. en W. voornemens zijn de openbare bewaar school aan de waterleiding aan te sluiten. De heer de Rijk vraagt den voorzitter of hij nog niet eens een poging bij den eigenaar van de doode boomen aan den straatweg wil doen ten einde deze op te ruimen. Hierna sluiting. Kruiningen. Aan het a.s. Zaterdag 15 Juni te houden Zangconcours nemen 18 vereenigingen deel waaronder drie kin derkoren. Wanneer het weder gunstig is zal dit, gezien het prachtige terrein en de vele voorbereidingen een drukke dag worden, zoodat de burgerij verzocht wordt dien dag te vlaggen. De buurtvereeniging „De Harmonie" be sloot hare buurt, evenals bij vorige concoursen van muziek en zang, tegen het a.s. Zangconcours weder te versieren. lerseke. Gisteren vergaderde de Gemeen teraad. Voorzitter waam. burgem. C. Har toog. Aanwezig 9 raadsleden. 1 vacature Afwezig dhr Sinke. Een commissie be staande uit de hoeren Scheele, Daane en de Jager, de geloofsbrieven van dhr J. Bakker onderzocht hebbende, adviseert tot toelating van dezen (vacature J. Ossewaar- de), waarna de heer Bakker in handen van den voorzitter de vereischte eeden aflegt. Onder de ingekomen stukken een verslag van de werkzaamheden der Chr. wijkverpleging waaruit blijkt, dat in 1928 di - de wijkzuster '2939 bezoeken zijn afgelegd en dat de vereeniging 229 leden telde. De heeren P. Bustraan, G. Pol derman en W. Lod. Hirdes berichten ach tereenvolgens, dat zij hun benoeming als raadslid niet aannemen. De heer J. C. Cornelisse neemt die wel aan. Aangebo den wordt voorts het beredeneerd verslag over de gemeente 1928. Benevens verslag volkshuisvesting 1928. Een schrijven van Ged. Staten is in gekomen waarin deze adviseeren het ver- menigvuldigingscijfer gem. inkomstenbe lasting 19291930 te verlagen met 0,1 en dus te brengen op 0.90. De insp-ec- Wr directe belastingen raamt de be- lasdug op f 60.000. De begrooting wijst aan een post van f 51840. Het dagelijksch bestuur adviseert den raad om niets te veranderen maar het cijfer te laten zooals het is. Dhr Scheele raadt den raad aan Ged. Staten hun zin te geven. Hij komt aan de hand van verschillende bereke ningen tot een nog hooger bedrag dan den inspecteur, waartegen de heer Bom opmerkt, dat een goed overschot toch zeker aan te raden is. Hoeveel goede werken zijn toch nog niet uit te voeren! Wat zal de haven weer niet kosten. Bo vendien deugen de berekeningen van dhr Scheele niet, wat spreker bewijst. Ook is een groote belastingbetaler dood en valt dit nu in stukken die veel minder belastinggeld opbrengen. Dhr de Koeijer onderstreept de meening van den heer J. Bom, hij. wijst o.a. op de haven die veel geld zal kosten. De heer Willemsen juicht het idee van 't dag. bestuur toe. De heer .de Jager is het evenwel eens met de gedachte van dhr Scheele. De heer Willemsen informeert naar den toe stand der gemeentekas. Verder wordt over de wenschelijkheid gesproken om de over schotten te besteden voor schoolbouw of daar geld voor t» leenen. In stemming ge bracht wordt 't voorstel van B. en W. aangenomen met 7voot en 3tegen; tegen de heeren Scheele, Bakker en do Jager. Ook was nog een schrijven ingekomen van God. Staten inzake gasvoorzienihg van Walcheren en Zuid-Beveland. Doel is tot centralisatie te 'komen. De mede werking der gemeenten wordt gevraagd. Dhr de Jager vraagt nadere inlichtingen. Dhr Willemsen verwijst naa.r de jongste vergadering van dien aard. waarin ook de wethouders van lerseke waren. De voorz. vertelt wat daar voorgevallen is. Dhr Bom wijst op klemmen en voetangels in de bepaling van de bijdragen der verschil lende gemeenten, 't Geheel is voor spre ker een duistere zaak. Hij zou aanraden op eigen wieken te blijven drijven ert de glasfabriek maar aanhouden. De electri- citeit komt toch. Laten we die dan maar nemen. Dhr Scheele is het nu geheel met Bom eens. In stemming gebracht wordt 't voor stel van B. en W. om deel te nemen aan deze commissie tot nader onderzoek verworpen met 8 tegen 2 st. Voor de beide wethouders C. Hartoog en De Koeijer. In 1927 verzocht de firma E. J. van der Peijl te lerseke om vergunning tot radio-distributie. Deze firma vraagt nu nogmaals om concessie. 'tDagel. 'bestuur adviseert om dit stuk aan te houden tot machtiging, waartegen enkele leden op komen. Deze wijzen o.a. op Goes, waar ook Radio-distributie is. De geest der vergadering is om de concessie aan v. d. Peijï te verleenen. Toch zal dit nu nog niet gebeuren. De raad besloot tot aanhouden. Voorts worden de geloofsbrieven van het nieuw benoemde "raadslid J. C. Cor nelisse onderzocht en goedgekeurd. Hij 'kan dus in de volgende vergadering wor den beëedigd. Bij de rondvraag wijst dhr Bom nog op de hoog noodige verbetering in de be strating der Wijngaardstraat. Hij zag daar gaarne klinkerbestrating aangebracht, en. wil zoo een hoofdstraat fatsoenlijk be gaanbaar maken. De voorzitter deed toe zegging daartoe indien de middelen zulks toelaten. t mengsel veevoeder, terwijl op de ver pakking de samenstelling niet duidelijk zichtbaar was vermeld, in hooger be roep is veroordeeld tot föO boete of 60 dagen hechtenis. In het Stadion te Amsterdam is Woensdagmiddag het Regentessespel „Rege pro Rege" opgevoerd. De Nederlandsche Maagd wordt gehuldigd door de Regentes Aleides van Avesnes en den Graaf van Holland Floris V. Dhr Mol klaagt over de woonwagen- staanplaats. Ook daarin zal verbetering komen. Besloten werd voorts om nog 2 steenen waterplaatsen aan te brengen gelijk aan die in de Lange Viele, één bij do Geref. Kerk en één op den Dam. Daar toe zal een post van f 200 van onvoor zien worden gebruikt. Verder vraagt de heer Willemse politie toezicht op de diverse plakkerij bij de a.s. verkiezingen. Ilij spreekt de wensche lijkheid uit, dat alle gemeente-gebouwen en eigendommen verboden „plakterrein" zullen zijn. Dhrn Scheele en De Jager willen 't weeghuisje en 'tz.g. „Vischkot" vrijstellen. Dhr Bom wijist op de gemeente-plakbor den. „Die. zijn te klein", zegt de Jager. Waarna 'de voorz. de vergadering met gebed sloot. De groei der uitgezaaide oesters is (andere jaren meegerekend) niet onaar dig te noemen. Vooral op de Ierseksche Bank is die goed. Meer naar beneden is deze iets mipder, maar daar liggen de meer zware, waaraan altijd minder groei in 't eerst van 't seizoen is te constaleeren. De mosselen beginnen ook langzamer hand vol visch te schieten. De eerste zaken worden daar ook in gedaan. 't Eerste deel van de kreeftenvaugsl is ook weer afgeloopen en de wensch wordt uitgesproken, dat het tweede deel beter zal zijn dan 't eerste, daar dit zeer slecht was. Mot den uitzaai van kokhanenschelpen wordt 'nog druk voortgegaan. Geregelde aanvoer van de Zuiderzee en de Zeeuw- scbe stroomen doet menigen schipper en werkman een aardig st.uk brood verdienen. Wissenkerke. De collecte voor Miliar bassa heeft alhier opgebracht f79.58. (Be langeloos.) Alhier komen gevallen van vlek ziekte onder de varkens voor. Reeds en kele varkens zijln gestorven. Zierlkzee. In de raadsvergadering van Woensdag kwam in behandeling een voor stel van B. en W. om aan het comité, gevormd uit de vereeniging „Volkswonin gen", kwijt te schelden een som van f 3260.46. Bedoeld bedrag was ontstaan door 'tslordig beheer van de vereeniging „Volkswoningen". Hit het rapport bleek, dat aan de woningen meer onderhouds kosten werden besteed dan het wettelijk maximum van f35 per woning, dat de huurinning veel verdrietelijkheden met zich bracht en enkele woningen totaal werden uitgewoond, doordat de overleden voorzitter bijna, iedereen in deze woningen toeliet ter bewoning. Ondanks de protes ten, die tegen den voorzitter werden ge richt, bleef dezelfde slordige gang van zaken heerschen. Het comité uit de vereeniging ge>- vormd, was bereid het beheer van deze woningen op zich te nemen en beter te voeren dan de voorgaande bestuurders, indien de Raad accoord kon gaan met de 'kwijting, waardoor de vereeniging op gezonden financieelen grondslag kwam te staan. De heeren Koopman, Panny en Doelei- man wierpen de feehuid van deze geschie denis op den overleden voorzitter, doch meenden te kunnen zeggen, dat de ge- heele opzet nu was verbeterd. Het voorstel van B. en W. werd aan genomen. Aan de orde kwam nog een ander be langrijk punt. Het raadslid Gerritsen had n.l. in de begrootingsvergadering van het vorig jaar een ontwerp ingediend, opgemaakt door den heer ir A. J. Ilcken, ingenieur bij het waterschap Schouwen, tot het maken van een keersluis met stormdeuren in de Nieuwe Haven, welke zaak .thans aan de orde werd gesteld. De kosten van de sluis met keerdeuren en schutbalken com pleet, werden geraamd op f 95.000, terwijl de jaarlijks terugkeerende onkosten voor de gemeente, veroorzaakt door de uitvoe ring van dit ontwerpi, f4214 zouden be dragen. De commissie van fabricage ad viseerde, dat zijl de noodzakelijikheid van dit ontwerp niet inzag en bovendien de vreeis koesterde, dat de globale raming veel to laag gesteld zal blijken te zijn. Na eenige discussie werd het voorstel yan B. en W., die het voorstel ontraadden, door den raad zander hoofdelijke stem ming aangenomen. Noodlanding. Gistermiddag omstreeks 4 uur heeft de Fokker 7 wegens motordefect een noodlanding moeten ma ken op de Hilversumsche meent bij Bus- sum. Het vliegtuig kwam van MalmÖ en word bestuurd door den piloot So-er. De noodlanding geschiedde vlot en persoon lijke ongelukken zijn niet voorgekomen De 7 passagiers en de post werden door een vliegtuig, dat uit Schiphol werd ge zonden, overgenomen. De Koninklijke Ma- rechaussée bewaakt het vliegtuig, dat he den zal kunnen worden gedemonteerd. Polsslagader doorgesne den. Te Amsterdam werd gistermorgen een bouwvakarbeider op zijn werk op de Prins Hendrikkade bij de 'St. Nicolaas- i kerk opgezocht door zijn vrouw, die hij verlaten had. Het kwam daar tot woorden Plotseling haalde de vrouw een mes te voorschijn en zou hem steken. Hij weerde het mes af, doch daarbij werd de slag ader van zijn pols doorgesneden. Be 29- jarige vrouw werd gearresteerd. De man werd naar 't Binnengasthuis vervoerd en is aldaar opgenomen. Zijn toestand is be denkelijk. Door rioolgassen. be dwelmd. Bij het verwijderen van een oud riool op een bouwwerk in de Veene- straat in Den Haag zijn Woensdag drie werklieden vermoedelijk door rioolgassen bewusteloos geraakt. Na_dat zij in de fris- sohe buitenlucht waren gebracht, zijn zij na eenigen tijd weer bijgekomen. Gisteren konden zij wéér aan het werk gaan. De boutwpolitiie heeft een onderzoek ingesteld en maatregelen genomen om herhaling te voorkomen. Politieke geestdrift. Voor één der politieke partijen zouden te Zuid- laren gisteravond twee sprekers optreden. Daar van alle Zuidlaarders er slechts één was opgekomen, werd besloten de rede voeringen voor betere gelegenheden te sparen. Een drastische maatre gel. Wegens het groote aantal overtredin gen van de bouwverordening, hebben B. en W. van Hoogeveen besloten, in het ver volg niet meer te volstaan met het doen op maken van. proces-verbaal. 'Dinsdag is dan - ook het huis van D. Groote, dat te Hol- landscheveld zonder vergunning van 'het gemeentebestuur en bovendien in strijd met de bouwverordening was gebouwd, op last van B. en W. voor het grootste ge deelte afgebroken. Met het hoofd naar omlaag opgehangen. Wellicht herinnert men zich, (aldus de Ned.), het bericht,, waar van we eenigen tijd geleden melding maakten, dat een officier van het Indi sche leger in het Tarakansche de onmen- gchelijke wreedheid had begaan een dwangarbeider, die uit zijn. veldflesch had gedronken, met het hoofd naar omlaag op te hangen, waaraan het slachtoffer be zweken is. We hebben destijds de waar heid van dit bericht in twijfel getrokken omdat we niet konden aannemen, dat in onzen tijd, een Europeaan nog wel, zich tot zooiets kan verlagen. Thans echter meldt Aneta uit Magelang, dat de betrokkene, de luitenant der In fanterie C. A. J. v. d. Berg, door den Krijgsraad voor dit feit, tot drie jaar gevangenisstraf is veroordeeld. Door P. B„ 40 jaar, molenaar en koopman te Stoppeldijk is cassatie aange- teekend tegen het vonnis der Rechtbank te Middelburg d.d. 7 Juni 1929, waarbij hij ter zake van het verkoopen van een Gemengde veevoeders. Vrijwillige controle op de samenstelling. Het comité inzake veevoeder besloot een plan te ontwerpen, dat vrijwillige controle op de samenstelling der gemengde voeder3 mogelijk zou maken. Het benoemde daar toe een sub-commissie uit zijn midden, om in samenwerking met dr de Bruyn (direc teur van het rijkslandbouwproefstation voor veevoederonderzoek te Wageningenj zulk een plan te ontwerpen. Na een aantal vergaderingen en besprekingen in het de partement, is nu zulk een ontwerp gereed gekomen en ook door het geheele comité besproken en aangenomen. Het comité hoopt, dat het spoedig in een Kon. besluit wordt omgezet. Deze vrijwillige controle zal zich volgens den opzet, financieel zelf bedruipen en be oogt den consumenten een redelijken waarborg te geven, dat in de gemengde voeders, die onder deze controle staan, al leen bestanddeelen voorkomen, die aan de eischen van den codex voldoen, dat waar- delooze grondstoffen niet aanwezig zullen zijn, dat misleidende op- of bijschriften niet zullen voorkomen en eindelijk, dat, waar garantie gegeven wordt, deze ook wordt gehandhaafd. Knoeierijen, als nu in de gemengde voe ders veelvuldig voorkomen, zullen bij de onder deze controle staanden niet voor komen. De aardbeienoogst in Kennemerland. Men schrijft uit Beverwijk: De vrees, welke in tuinderskringen heerscdte, dat de aardbeienoogst dit jaar ten gevolge van den strengen winter op een mislukking zou uitloopen, zal niet be waarheid worden. Wel hebben op veel ak kers de aardbeienplanten van de vorst te lijden gehad, maar van een ramp kan ge lukkig niet worden gesproken. Nu de cam pagne weldra weer een aanvang zal ne men, is de belangstelling voor de aard beiencultuur weer zeer verlevendigd. De cultuur moge dan in de laatste jaren zijn ingekrompen, ten gevolge van de in geheet Kennemerland sterk toenemende glas- e i bloembollenteelt, toch zijn er nog zeer veel tuinders, die in de aardheiencultuur hun hoofdbron van bestaan hebben. Gelukkig zijn de vooruitzichten thans niet slecht. De laatste jaren bleef de oogst beneden het middelmatige, de nachtvor sten vernietigden in den bloeitijd soms beele akkers. Tot nog toe bleven echter strenge nachtvorsten uit, zoodat de vruc'ht zich goed kan ontwikkelen. Globaal be schouwd kunnen de verwachtingen ten op zichte van den oogst hooger worden ge steld dan vorige jaren. Het gemis van kraaien. Do hoer Klaas Dirk Groot te Harderwijk schrijft aan do „Amst.": In „De Amsterdammer" las ik in het Zaterdagnummer over „Rupsofiplaag in Oostelijk Brabant en Limburg Reeds meermalen heb ik er op gewezen, als de plaag voorkwam in andere districten van ons vaderland, dat deze plaag was te constateeren door het gemis van kraaien. In mijn vorige woonpl. Purmerend (N.-H.) kwam nooit „r^upsanplaag voor wanneer er kraaiennesten waren. De kerkkraaien en al die van deze vogelsoort zijn zeer vooibeeldige rupsenverdelgers. Ik raad steeds aan de nesten van deze dieren te beschermen en niet, zooals gewoonlijk, te verstoren. Ik heb gezie-n dat jonge kraaien bij heele risten de rupsen als versnapering uit de boomen genieten door de takken door de bekken schoon te ma ken en de rupsen als lekkernij te gebrui ken. Ik hoop door deze mededoe ing den zoo verachten voge', maar onmisbaar voor behoud van ons gewas, door de burgerij meer beschermd te zien. Programma van Zaterdag 15 Juni. HUIZEN, 336.3 M. Na 6 uur 1852 M. Uitsl. K. R. O.-uitz. 12.151.15 Concert. 1.25 2.00 Gramofoonplaten. 6.-157 OJ M onderlij ke vertelsels. 7.00—7.50 Gramofoonmuziek. 7.30 8.00 Causerie over: Bestrijding der baldadig heid. 8.0011.00 Concertavond. Orkest en zanger. Spreker namens de R. K. Staatspartij. 11.0012.00 Concert. HILVERSUM, 1071 M. 10.00—10.15 Mor- genwijding. 12.152.00 Concert. 2.304.00 Aansl. v. h. Theater Tuschinsky. 4.004.30 Lezing over Atletiek. 5.005.15 Gramofoon muziek. 5.156.15 Concert., door het Omroep orkest. 7.157.30 Verkiezingspraatje S. 1). A. P. 7.30 Vervolg Concert. 8.008.15 Soc. Dein, uitzending. DAVENTRY, 1562 M. 10.35 Kerkdienst. 1.20 2.20 Orkestconcert. 3.50 Orkestconcert. 5.05 Conoertorgalbespelmg. 7.05 Pianosonaten van Beethoven. 7.50 Concert fanfarecorps. Bariton. Zangeres. PARIJS, „Radio-Paris", 17.44 M. 1250— 2,10 Concert Gramoloonplaten. 4.05 Kinder uurtje. 6.557.20 Gramoloonplatenconoert. 8.35 Concert door mandoline-orkest. LANGENRERG, 462 M. 10.35 en 12.45 Gramotoonplatenconcert. 1.252.50 Orkestcon cert. 5.206.05 3de Westfaalsche muziekfeest. 6.056.50 Concert kamerorkest. 7.509.50 Westfaalsch. muziekfeest. Kamermuziek. BRUSSEL, 512 M. 5.20 Orkestconcert. 6,05 Gramofoonmuziek. 8.35 Orkestconcert. 9.25 Orkestconcert.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1929 | | pagina 6