Bij Examens en Openbaar optreden Kerknieuws. Onderwijs. Gemengd Nieuws. Land- en Tuinbouw. Rechtzaken Burgerlijke Stand. Radio-Nieuws. blijft men kalm en helder door het gebruik van MIJNHARDT's ZENUWTABLETTEN. Glazen buisje 75 ct. waarschoot een openbare vergadering ge- honden, teneinde te trachten, een Ver eeniging voor Vreemdelingenverkeer op te richten. Na opening door den heer Carels, hield de heer Van Deventer, Di- rectenr van de Algemeene Nederland- sche Vereeniging voor Vreemdelingen-ver keer een lezing, waarin hij het doel en streven van Vreemdelingenverkeer uiteen zette. Na afloop hiervan werd tot op richting van de vereeniging besloten. Staande de vergadering gaven zich reeds een 50-tal personen als lid op, wel een bewijs, dat een dergelijke ver eeniging aller belangstelling heeft. Zij heeft dan ook tot doel, bevordering van de gemeente als badplaats. (M. C.) Stukken voor den Gemeenteraad van Middelburg. B. en W. stellen voor, aan de firma G. Santuz en Co te Bgrgen op Zoom te verhuren 168 c.A. gemeentegrond aan den -Sehoorsteenvegerssiingel, zulks ten gebruike voor opslagplaats voor het door haar van den vroegeren huurder, G. Ca- setta, overgenomen steenhouwers-bedrijf. Jaarrekeningen der bedrijven. B. en W. stellen den raad voor, de rekeningen van de Gasfabriek vast te stellen en, waar het bedrijf nog slechts f 4293.05 reserve heeft, de netto-winst ad f 17.986.13 te reserveeren. B. en W. merken daarbij op, dat laatstelijk op de begrooling 1928 als netto-verlies waage- raamd op f 1422.71. Ter vaststelling bieden B. en W. ook aan de rekeningen van de Duinwater leiding en stellen voor, waar het be drijf geen reserve heeft, het netto-ver lies ad f 2700.94 door de gemeente te doen aanzuiveren. Zij merken op, dat voor 1928 f2481.73 netto-verlies was ge raamd. Ten slotte stellen zij ook voor de reke ningen van het E1 e c t r i s-c h B e-d r ij f vast te stellen. Daaruit blijkt, dat over 1928 een netto-winst werd behaald van f 31.044.641/2 en was op 31 December 1928 een totale reserve aanwezig van f72.255.21, terwijl op dienzelfden datum in het bedrijf was vastgelegd een kapitaal van f 362.941.561/2. Waar. volgens het be paalde bij art. 29 der Beheersverordening op de Bedrijven, de reserve mag stijgen tot ten hoogste 20 pCt. van het in het bedrijf vastgelegde kapitaal stellen B. en W voor aan de beschikbare f 31.044.641/2 een som van f 333.10 toe te voegen aan de reserve en het restant ad f 30.711.541/2 a.ls winstsaldo in de gemeentekas te doen storten, dit laatste overeenkomstig het bepaalde bij art. 30 der genoemde ver ordening. Geraamd was een winstsaldo van f21.887.29, waarbij natuurlijk niet gere kend kon worden met toevoeging Van winst aan de reserve. De gemeente zal dus in ca.su f 8824.251/2 moer ontvangen dan waarop was gerekend. Zonder winst toevoeging aan de reserve zou de hoogere ontvangst echter f 9157.351/2 zijn. Particuliere Synode der G -e r e f. Kerken. Heden kwamen de Geref. Kerken in Zeeland in Particuliere Synode te Middelburg bijeen. Het mo- deramen werd als volgt samengesteld: Ds j\. C. Heij, Praeses; Ds R. J. van der Veen, assess-or; Ds W. M. Ie Cointre le scriba; Ds D. Scheele, 2e scriba. Het Bijbelgenootschap. Het Ned. Bijbelgenootschap houdt 19 en 20 dezer te Amsterdam zijn jaarlijksche ver gadering. Op den vooravond spreekt prof. Böhl bij lichtbeelden over „Opgravingen op Bijbelschen bodem" en op den dag zelf komen naast de verslagen de plan nen der jeugd-commissie aan de orde, in hun verhouding tot de afdeelingen, ingeleid door den heer H. A. "de Boer, algemeen secretaris van het Ned. Jongel. Verbond. Volgens de wet van het Ge-t nootschap hebben „zitting" in de ver gadering de bestuurders der afdeelingen, maar „toegang" alle leden en begun stigers. Afscheid en intrede. Ds J. K. F. Mantz, predikant der Ned. Herv. ge meente te Wolfaartsdijk, hoopt Zondag 28 Juni intrede te doen te Charlois (Rotterdam) na bevestiging door ds J. H. C. Kamsteeg van 'sHeer Hendriks- kinderen. Confessioneele Vereeni ging. Op de 64ste algemeene vergade ring der Ned. Herv. Confessioneele Ver eeniging, 12 dezer te Utrecht, zal 'ds C. M. Luteijn van Apeldoorn spreken over: De misstanden in de kerk van onzen tijd ten opzichte van het gebruik der genade-middelen en ds J. G. L. Brou wer van Alphen a. d. Rijn over: Onze beginselen en de jeugd. De h-eer Wl Tavenier, vroeger wonende te Middelburg, thans onderwijzer te Leerdam, is benoemd tot onderwijzer aan een openbare school te Rotterdam. Geslaagd voor het examen apothekers- assisten, Mej. M. A. v. d. Ameele, te Oost- Souburg. Geslaagd te .Utrecht voor cand. examen theologie dhrn F. Visser en H. Wi. Waarden- burg. TERNEUZEN. De heer R. Stouthamer, on derwijzer aan de Chr. School te Sluiskil, is benoemd in gelijke betrekking te Rijk (Haar lemmermeer). Moordaanslag te Amsterdam. Gisteravond tusschein half zeven en zeven uur heeft zich in enkele minuten in de Oude- kennissteeg te Amsterdam een bloedig drama afgespeeld. Op no. 3 in die steeg woont een zekere H„ die eenige dames in huis heeft. Deze dames zitten dikwijls achter het venster, en ook gisteravond was dit het geval, toen van de zjjde van het Bovenkerkplein een man, C. S. geheeten, verscheen, die gehuwd is met de 22-jarige Mej. de R„ een der dames, die achter het venster zaten. Zooura S. zijn vrouw zag, trok hij een revolver. De vrouw sprong op, maar op het zelfde oogenblik viel een schot, onmiddellijk gevolgd door een tweede. De vrouw gilde en viel in zwym. Reide kogels hadden haar door de ruit heen getroffen; de eerste in de zijde, de tweede in den rug. De heelo buurt liep dadelijk uit, en spoe dig was ook de politie aanwezig. Een agent slaagde er in op den Achterburgwal den dader te grijpen, juist toen hij zijn revolver in het water wierp. Rij werd naar het politiebureau overge bracht. Het slachtoffer van dan aanslag werd naar het Binnengasthuis vervoerd, waar bij onder zoek bleek, dat de beide verwondingen niet levensgevaarlijk zijn. Od het politiebureau verklaarde S., dat hij met de getroffene getrouwd is. Zij had vroe ger ook in minder gunstige kringen verkeerd. Hy na;, in het ziekenhuis gelegen, en kwam na zijn herstel tot de ontdekking, dat zij tot haar vroeger leven was teruggekeerd. Toen hij wist, waar zy zich bevond, had bij haar een brief geschreven, waarin hij zeide eerst haar en dan zichzelf te zullen doodschieten. Gister avond had hy aan deze bedreiging gevolg willen geven. Instorting te Napels van een huis van vyf verdiepingen. Nader bericht men uit Napels: I Zondagavond is alhier een huis van vyf verdiepingen ingestort. Aangezien het reeds sinds ©enigen tijd bedenkelijke scheuren ver werden verschillende herstellingen on- dernomen. Nadat Zaterdagmorgen de eigenaar aan de bewoners nog verklaard had, dat alle gevaar geweken was, stortten Zondagavond onder donderend gekraak -enkele balkon naar beneden! De bewoners 'hadden geen tyd zich in veiligheid te brengen, en de meesten werden onder het puin van het weldra invallend mid dengedeelte bedolven. De politie en militairen konden al spoedig 3 dooden bergen, terwijl bovendien 30 gewonden konden worden- uit gegraven, die voor een deel ernstige verwon dingen of ernstige zenuwaandoeningen opliepen. Typhus aan boord. Een bericht uit Berlijn meldt, dat het passagiersschip „Siërra Cordoba", van den Noorddeutsohen Lloyd, met 19 uit Argentinië en Brazilië afkomstige typhuslijders te Lissabon is binnengeloopen. Eén der passagiers stierf onderweg, een tweede lyder sprong in zee. De Portugeesche autori teiten namen strenge veiligheidsmaatregelen. De 19 typhuslijders, allen Duitschers, werden in de ziekenhuizen te Lissabon opgenomen. Brand in een ziekenhuis. Te Koblenz brak in het ziekenhuis der katholieke zusters „Marienhof" gistermorgen brand uit. De geheide oostelijke vleugel ^tond al spoedig in lichtelaaie, evenals de kapel, welker toren instortte. Aan het reddingswerk nam behalve de geheele brandweer der stad, ook een af- deeling der Fransche bezettingstroepen deel, die een aantal zieken naar een van haar hospitalen overbracht. Na twee uur was mein het vuur nagenoeg meester. Menschenlevens zyn niet te betreuren. 1R. K. Kerk in gevaar. Voor de R. K. kerk te H oogmade bestaat ernstig ge vaar voor instorting en men vreest ook voor den toren. Het interieur is reeds gedeeltelijk ontruimd. Gistermiddag zijn reeds een stuk van den muur en het dak naar beneden gevallen. Auto van een dijk gevallen. Gistermorgen is een vrachtauto, die op weg weg was van Heerlen naar Deventer, op den dijk na het verlaten der pont te Nijmegen .bij het uitwijken voor een ander voertuig gekan teld en omlaag gestort. De auto sloeg drie maal over den kop en werd .totaal vernield. De chauffeur en twee personen, die in den wagen zaten, werden licht gewond, en door een dokter uit Nijmegen ter plaatse behan deld. Onzeewaardig stoomschip. De zer dagen heeft de Scheepvaartinspectie te Rotterdam aangehouden het kleine Italiaan- sche stoomschip Axil, komende met een lading spiritualiën van de Oostzee. Het schip bleek onzeewaardig en mag zonder reparatie niet uit de Rotterdamsche haven vertrekken. Het heeft een Duitsche bemanning. De landarbeidersstaking. Het aantal marechaussees te Finsterwolde is in verband met de staking der landarbeiders ge bracht van 5 op 16 en nu weer op 36. De laatste 20 zijn met hun paarden ondergebracht in ledige boerenhuizen en café's. Een gevluchte consul. Uit Kowno wordt gemeld: Groot opzien heeft in de hoofdstad van Litauen gebaard het ver dwijnen van den vroegeren Nederlandschen consul J. S. v. d. L., die hier groote schulden heeft gemaakt. De verkoop van zijn bezittin- -gen heeft slechts 20.000 lit opgebracht, een -bedrag, dat voor geen tiende toereikend is om de vorderingen te dekken. Verscheidene Litauscbe banken hebben bovendien aangifte gedaan, door den gevluchten consul te zijn bedrogen. Drie snapshots van den terugkeer van Astrid te Landbouwschool Sch00ndijke. Maandag had aan de Landbouwschool te Schoondijke het eindexamen en ook de bevor dering plaats. Diploma, verkregen: ft. Dekker, Schoondyke, P. J. Laurens, M. Rosseol, en 1. Versprille, Aardenburg; J. A. Masclee, Iie- trancbement, J. A. Poissonnier, Rotranchament J. P. Quaak, IJzendyke; M. J. Verbrugge, W,a- terlandkerkje; A. B. Verhage, Groede en P. A. de Putter, Cadzand. Voorts werden bevorderd: Van III naar IV: A. C. Baeke, Hoofdplaat; J. de Bruijne, Retrancheinent; A. J. Lako, Breskens; P. Maenhout, Oostburg; C. M. Quist IJzendijke; V. M. Voerman, Philippine; J. W„ de Zwart, Schoondyke; J. C. Govaert., Groede; J. I. Masclee, Zuidzande; J. Leenhouts, Bier vliet en J. Risseeuw, Cadzand. Van II naar III: R. G. Barbé, Philippine; H. J. Brakman, Oostburg; H. M. Brakman, SchoondijkeJ. Donze, Groede; A. Bi. de Groote, B. A. de Groote en J. C. Verplanke, Biervliet; P. II. de Ridder, Retranchement; en Z. C. Risseeuw, Zuidzande. Van I naar IIA. G. Contant, A. A. de Zwart, Schoondijke; D. Quaak, IJzendyke; D. Quaak, Zuidzande; P. J. Risseeuw, Relran- chement; A. S. van Stri-en, Groede en A. A. de Zwart, Zuidzande. Het Pachtviraagstuk. In de algemeen© vergadering van den R. K. Boeren- en Tuindersbond werd door den secretaris, den heer de Ruyteor, een inleiding geleverd over het pachtvraiag- stuk. Na een breede bespreking van dit on derwerp werden de volgende conclusies aangenomen 1. Aan den pachter, die zijn plicht goed vervult, behoort het continuatie-recht te worden toegekend. 2. Dit recht moet niet gelden in die gevallen, waarin verpachter of zijn we duwe, een zijner 'kinderen of aangehuwde kinderen het verpachte goed in eigen beheer wil nemen. 3. Het continuatie-recht moet tot een bepaald aantal jaren worden beperkt. 4. Wanneer het continuatie-recht in de Pachtwet wordt vastgelegd, acht men het meest gewenfecht, dat bij opzegging de |i achter een beroep ban doen otp de con- tinuatie-commis'sie als voorgesteld door den Ned. r.fc. Boerenbond; of in 'de 2e plaats op de officieele pachtcornmi'ssie, die een bindende uitspraak: doet en eerst in de derde plaats óp den rechter. 5. Het voorstel der staatscommissie in zake de vergoeding van door den pach ter aan het landgoed aangevraagde ver beteringen worden aanvaard. 6. Het is voldoende het remi'ssierecht te bepalen tot groote schade ontstaan tenge volge van te niet gaan van den oogst door overstrooming, stormschade,, oor- logsverwoesting en dergelijke. 7. De verpachter behoort recht op pacht- verhooging te hebben bij- waardedaling van het geld of door het hem opleggen van niet te voorziene lasten door publiek rechterlijke lichamen ,als polders, water schappen e.d. 8. Biji verschil van meening over de quaesties onder 6 en 7 genoemd, behoort een beslissing te worden gegeven door: a. de continuatie-commissie; b. de of ficieele pachtcommisisie; c. den rechter. De runderhorzelbèstrifdi ng. In 1928 werden er 23000 bussen hor- zelzalf verkocht, voorzoover te contro leeren althans. Bovendien werden in sommige streken de larven volgens de oude methode met mes en pincet ver wijderd. Hierdoor zijn zeker een kwart mjülioen runderen horzelvrij gemaakt. Op onzen veestapel van plus minus twee Prins Leopold van België en Prinses Brussel. millioen, waarvan over het geheel alleien jongere dieren met horzels bezet zijn, wil dat heel wat zeggen. Een schitterend fruitjaar? Niet alleen in de Betuwe, ook in Lim burg wordt een overvloedige fruitoogst verwacht. De geringe oogst in het voor afgaande jaar en de gunstige zomer in 1928, die de bloemknopvorming sterk in de hand werkte, doen dit verwachten. Tot nu toe is men daarin nog niet teleur gesteld en de vooruitzichten zijn over het algemeen gunstig. Rechtbank te Middelburg. Politierechter. Zitting van 4 Juni 1929. De volgende personen waren gedag vaard li. J. S., 56 j., zonder beroep, te Am sterdam, wegens beleediging van M. I. W iimep'Onn index te Middelburg op 19 Maart 1929. Eisch en uitspraak f 15 of 15 d. h. J. P., 41 jaar, werkman en Ph. P., 41 j., schipper, beiden te lerseke, wegens mishandeling van Joos Éverse, te zamen in vereeniging, op 28 April 1.1. te lerseke Eisch ieder f25 of 25 d., uitspr. ieder f20 of 20 d. li. E. M. C., 35 j., zonder beroep, huisvr. G. de B. te Biervliet, wegens beleediging v;\n Leonie d'Olieslager. Eisch en uitspr. f10 of 10 d. h.; J. v. S., 43 j., huisvr. I. P. te Koudeker ks, wegens beleediging van Jacobus Jo hannes Vader, aldaar. Eisch en uitspr. f 10 of 10 d. h. B. F. V., 28 j. werkman te Vlissingen, wegens mishandeling van Hendrik Ver snel, aldaar. Eisch en uitspraak 1 mnd. g-ev,straf. A. ,T. P. L., 25 j., werkman te Goes, wegens mishandeling van Paulus 'Zwarte poorte aldaar. Eisch en uitspr. f 10 of 10 d. h. M. H., 32 j., veekoopman, Nieuwdorp; wegens huisvredebreuk, in de waranda van de woning van P. J. Marcus te Mid delburg. Eisch en uitspraak f 10 of 10 d. h. C. v. K., 66 j., kleermaker, zonder vaste woonplaats, gedetineerd, wegens landlooperijl te Middelburg. Eisch en uitspr. 3 d. h. en 3 jaar R. W. I. MIDDELBURG. Bevallen: J. P. de Keijzer- geb. de Kuyper, d. A. M. Klaver-Renirie, z. OverledenE. Pluijmers, 63 jaar, gehuwd met J. Lavooij. P. M. M. van 'Schaik, 7 "2 jaar, gehuwd met J. C. Mink. Over de maand Mei 1929. KLOETINGE. Gehuwd: 2, Cornells Jan Lam- per, jm. 32 jaar te Wemeldinge en Cornelia Schipper, jd. 27 jaar. 8. Leendert Marinus Wisse, jm. 30 jaar, te Kattemdijke en Tannetje Witte, jd. 33 jaar. 8, Marinus Goedheer, 26 j. jm. te Wolfaartsdijk en Maatje Witte, jd. 27 jaar. Geboren11, Marinus Leendert, z. v. Hu- brecht Jacob Slabbekoorn en Stephina Jo hanna Helmstrijd. 11, Johannis, z. v. Henri Josephus Vertriest en Maatje van 't Westende. 12, Johan, z. v. Johannnes Wissekerke en Johannna Petronella Kokkelink. Overleden: 3, Jan Oele, 77 jaar, wedr. van Jannetje Snoek. 13, Adriaan Toorenaar, 61 jaar, ongeh. KATTENDIJKE. Geboren: 25, Adriana, d. v. Marinus van Hoepen en Cornelia Wieezepoel. 28, Paulina Johanna, d v. Comelis Bayes en Pieternella Felius. 30.' Joos Adriaan, z. v. Albertus Walrave en Neeltje Boone. Overleden: 15, Wjlhelmina Vermeulen, 69 jaar, vr. van Gerard van der Kerkhof. SCHORE. Gehuwd: 2, Gommert Marinus Vernimmen, jm. 27 jaar en Cornelia Elisabeth Dogge, jd. 27 jaar. Geboren: 15, Anthony Johannis, z. v. F. Zoeteweije en M. M. Schouwenaar. Overleden: 1, Jans Brouwer, 74 jaar, wed. van Geert Brasser; 5, Andries Cornelis Bruins- hoofd, 51 jaar, echtg. v. Dina Jacoba Glerum. WAARDE. Gehuwd: Willem Gerard van Nieuwenhuizen, jm. 27 jaar te Rilland Bath en Martina Geertruida Diees, jd. 19 jaar. Geboren: 16, Maria, d. v. Hendrik van der l'oel en Johanna Boone. 23, Ddngena, d. v. Piefer de Bat en Johannna Vereijs. KRABBENDIJKE. Gehuwd: 2, FranyoisOmer Schrier, 25 jaar, en Antonine Amanda Brou wer, 23 j., te Rilland-Bath. 9, Johannis Gee- rardus van Remden, 60 jaar, te Rilland-Bath en Geertruida Huisscn, 47 jaar. 16, Frans Adri aan v. Velzen, 25 j., Rotterdam en Adriana v. de Berge, 21 jaar. 16, Anthonie Zeevaart, 26 jaar en Jacoba van Velzen, 22 jaar. 16, Anthonie Willem Kaat, 26 jaar en Neeltje Schrijver, 26 jaar. 23, Abraham Geemse, 25 jaar en Johanna Dansen, 27 jaar. 30, Ma- chiel Sink©, 24 jaar en Elizabeth de Ryder, 24 jaar. Geboren: 1, Anna, d. v. Willem van den Berge en Maria van der Hart. 7, Cornelia Jacoba, d. v. Cornelis Kriekaard en Ciazina Eerland. 13, Pieternella, d. v. Hubrecht van Boven en Dina Kriekaard. 23, Cornelis Pie- ter, z. v. Pieter Abraham Schwartz en Ca- tharina Vogelaar. 21, Daniël, z. v. Gerard Spijk en Neeltje Bienou. 28, Adriaan Willem, z. v. Jacobus Joossen era Cornelia Pieternella Engelse. 's HEER AREND'SKERKE. Gehuwd:. 2, Ni- colaas Gillis Geschiere, jm. 26 jaar en Jo hanna Francina Koeijers, jd. 23 jaar. 2, Adri aan de Kok, jm. 29 jaar en Jannetje Blanken- bergh, jd. 28 jaar. lö, Comelis Kole, 36 jaar, wedr van Dirkje van der Linde en Maria do Schipper, jd. 30 jaar. 16, Aarnoud Traas, jm. 28 jaar en Duijgtje de Dreu, jd. 26 jaar. Geboren: 1, Albertus, z. v. Adriaan Sandee en Wilhelmina van Antwerp'-n. 14, Adriaan Jan, z. v. Jacobus Dingenis de Winter en Ja coba Janse van 't Westando. 18, Johannis, z. v. Abraham van Sohaik en Louisa Adriana Uannewy'k. 24, Jan, z. v. Abraham Janse en Elizabeth Lokerse. 25, Jan Laurens, z. v. Job van Damme en Willemina Gast. 26, Cor nelis, z. v. Jacobus Steketee en Wilhelmina Johanna Kole. ^9, Machalina, d. v. Jan van de Vrie en Johanna Hoogerland. Overleden: Adriana van de Plassche, 75 jaar, wed. van Pieter van Dalen. ARNEMUIDEN. Gehuwd: 11, Marinus vnn Belzen, 17 jaar en Lena Grootjans, 20 jaar. Geboren: 4, Comelis, z. v. Dingenis van Belzen en Maatje Mulder. 10, Lieviha, d. v. Jac. de Nooyer en Grietje van Bielzen. 14, Salomon Cornelis, z. v. Abraham Klaassen en Adriana Maria Buys. 15, 'Pannetje, d. v. Wil lem Janse en Jacomina Jobse. 19, Johanna Clasina, d. v. Willem Kussen en Janna Sie- reveld. 24, Jan, z. v. Pieter Adriaan Biaaijens en Janna Verhagen, 25, Elisabeth,d. v. Blaas van de Ketterij en Maatje Vogel. 29, Maria, d. v. Klaas de Ridder en Prina Mulder. Levenloos kind van Jacob de Ridder en Cornelia Dingenianse. Overleden: 19, Jannetje van Reizen, 66 jaar, vr. v. Basliaan Marteyn. RITTHEM. Gehuwd: 1, Leunis Goedhart, 26 jaar en Margaretha Levina Hoog-steger, 22 jaar. 10, Leunis Dekker. 46 jaar en Adri ana Wisse, 42 jaar. Geboren: 2, Maatje Margrictha, d. v. Aar noud Wouterse en Jacomina Morns. '1 HOLEN. Ondertrouwd: 1, W, de Leeuw, 27 jaar en A. K. Baay, 22 jaar. Gehuwd: 2, A. Aarnoudse, 25 jaar en A. J. J. Koppenol, 22 jaar. 10, D. G. Schot, 21 jaar en C. M. Praat, 19 jaar. 10, T. J. A. W.agemaker, 21 jaar en J. van d-T Maas, 21 jaar. 23, O. Westdorp, 23 jaar en H. Rijkhals, 29 jaar. 24, A. van Burgh, 23 jaar en C, H. de Groen, 20 jaar. 24. B. W. Brand, 23 jaar en H. M. Geluk, 21 jaar. 30, H. Houke, 22 jaac en P. C. Hogerheidr, 20 jaar. Geboren: 11, Pieternella Jannetje, d. v. A. van de Sande en J. P. Quist. 19, Jan Adriaan, z. v. A. J. v. d. Berg en G. J. Zachariasse. 20, Johannes,- z. v. M. Goossen en A. van Schelsen. 25, Com-dia Geertruida, d. v. H. L. van der Jagt en N. A. van den Berg. Programma van Donderdag 6 Juni: HUIZEN. 336.3 M. Na 6 uur 1852 M. 12.301.45 Solistenconcert. 5—6.30 Zang met pianobegeleiding. 78 Orgelconcert. 8 Uitzendavond. Orkest en sprekers. HILVERSUM, 1071 M. 12.15—2 Con cert. 2.303 Gramofoonmuziek. 67.15 Concert. 89 Concert door het Stedelijk Orkest van Kampen, onder leiding van Chr. Hengeveld. 911 Concert door het Omroeporkest. DAVENTRY, 1562 M. 11.20 Gramofoon muziek. 12.20 Concert, sopraan, viool, piano. 1.20 Gramofoonmuziek. 4.20 Con cert. Zigeuner-ensemble. 7.05 Piano-mu- ziek van Scriabin. 8.05 Concert. Nationaal Orkest van Wales. PARIJS. „Radio-Paris". 1744 M. 12.50 2.10 Gramofoonplatenconcert. 6.55 Gra mofoonmuziek. 8.55 Concert. LANGENBERG, 462 M. 12.55 Gramo foonmuziek. 1.252.50 Orkestconcert. 6.056.50 Gramofoonmuziek. 8.20 Con cert. Werken van Siegfried Wagner. ZEESEN, 1649 M. 5.20—6.20 Orkest concert. 8.20 Berliner Festspielen. Phil harmonic. Het Duitsche mannenkoor Ber liner Lehrergesangverein. BRUSSEL, 512 M. 5.20 Trioconcert. 6.55 Gramofoonmuziek. 8.35 Orkest-con cert. r

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1929 | | pagina 6