SANMMM ,oo £ezon< als n Visch Onderwijs. Telegrammen. Radio-Nieuws. Zoeklichtjes Burgerlijke Stand. Marktberichten. In alle Apoth. en Drog. vanafperbue toez., R. J. D. Beerekamp te Molkwerum. Bedankt voor St. Maartensdijk, S. G. van Wijngaarden te Veenendaal. Voor Ooit gansplaat, G. C. Severijn te Waarder. Gerei. Kerken. Beroepen te Abcoude, J. Krappe, cand. te Groningen. Chr. Geref. Kerk. Beroepen te Vllssingen, C. v. d Zaal te Deventer. Bedankt voor Hoogeveen (voor den Miss. dienst op Celebes), J. Hovius te Nieuwe Pekela. Geref. Gemeenten. Tweetal te Borssele, D. Rarth le Vlaar- (dingen en R. Kok te Gouda. Beroepen te Borssele, D. Barth te VIaar- dingen. Vrije Kvang. Gemeenten. Tweetal te Franeker, A. Gorstanje te Oude-Pekela en C. V. Morra te Utrecht. Doopsgez. Gemeente. Beroepen te Wie.ringen L. D. G. Knip- scheer te Oudebiltzijil. Ds B. P. Plantenga f. Te Haar lem is in den ouderdom van 63 jaar overleden ds B. P. Plantenga, sinds 1927 emer. pred. der Doopsgezinde Gemeente aldaar, voordien predikant resp. te Mep- pel, Wormerveer, Arnhem en Haarlem. Op zijn laatste standplaats, waar hij ©ven als elders een algemeen bekende en ge ziene persoonlijkheid was hij is o.m. go-ruimen tijd curator van het Haarlem- sche Gymnasium geweest heeft ds Plantenga 26 jaren gestaan. Beroepbaar. Door de das-sis Go- rinchem der Geref. Kerken is met alge- meene stemmen beroepbaar verklaard de hee-r L. W. W e s s e 1 s, theol. cand. te Goes. De heer W es sols stelt zich dade lijk beroepbaar. Zijn adres is O-ostkalk- haven B 408, Gorinchem. Kapelle. Heden geslaagd voor het prar- tijk-e-xamen Fröbelonderwijs Mej. Jaeoba van Willegm Gd., onderwijzeres aan de Chr. Bewaarschool alhier. Da heer C. A. v. d. Maas, geboren te Kats, oud-leeTling van het Zeeuwsch Technisch Instituut t© Goes, slaagde voor het examen van Technisch Ambtenaar van -den Rijkswaterstaat. Op- de voordracht vo-or onderwij zeres aan de O.L. School A te Groede -komen voor: 1. mej. A. Jansen van Ro- sendaal te Nieuwvliet, 2. mej. P. A. Ver- hag-o te Wilhelminadorp, 3. - mej. J. M. van Dixhoorn te Hoek, 4. mej. J. Winthorst te Riiland-Bath. Tot leeraar in de klassieke talen aan het Christelijk Lyceum te Harderwijk is benoemd ingaande 1 September a.s. voor het cursusjaar 19291930, Drs G. .J D. Aalders te Hilversum. Toelatingsexamen Univer siteit. Het Staatsexamen, bedoeld in art. 12 der Hooger Onderwijswet, zal wor den afgenomen te Utrecht op de werkda gen van 12 Juli tot en met 30 Aug. a.s. KROONDOMEIN IN ZEELAND. Aan het verslag van den toestand der Kroondomeinen over 1928 ontleenen wij het volgende: Rentambt Hulst. De bezittingen zijn gelegen in de gemeenten Hontenisse, Ossenisse, Hengstdijk, Axel, Westdorpe. Graauw en Clinge. De totale oppervl. bedraagt 2138.81.99 H.A. Tot het rentambt behooren: a. 10 bouwhoeven, waarvan alle- gebou wen volle eigendom van het Kroondomein zijn; een hoeve, genaamd. Groenenhove, waarvan de schuur het volle eigendom van het Kroondomein is, terwijl van de overige gebouwen de zoogenaamde „lig gende waarde" aan den pachter behoort en een hoefje, waarvan het woonhuis in vollen eigendom aan het Kroondomein behoort en de „liggende waarde" van de schuur en van het varkenshok aan den pachter. Bovendien is nog eene arbeiderswoning, volle eigendom van het Kroondomein; b. 102 hoeven en hoefjes, waarvan de pachters aanspraak hebben op de „lig gende waarde". Voorts zijn er onderscheidene gebou wen op grond van het Kroondomein, waarvan de opstal aan den pachter be hoort. Behalve vele woonhuizen behooren tot de laatste categorie o. m. de Hervormde kerk te Hontenisse, de openbare school in de gemeente Hontenisse in de Molen straat, de havenmeesterswoning te Wals oorden, de R. K. school met onderwijzers woning te Graauw, de weegbruggen op de emplacementen van de stoomtram HulstWalsoorden en do coöperatieve roomboterfabriek te Kloosterzande. In het verslagjaar werden 12 perceelen in opstal uitgegeven, en wel 5 in de ge meente Hontenisse, 6 in de gemeente Westdorpe en 1 te Graauw. In totaal zijn thans in opstal uitge geven: 'in Hontenisse 54 perceelen, in Graauw en Langendam 10 perceelen en in Westdorpe 27 perceelen. Bij ,de hoeven zijn in totaal ruim 1558 H.A. verpacht, terwijl ruim 504 H.A. als los land verhuurd worden. De grootte der hoeven is zeer ver schillend; er zijn 2 hoeven beneden 2 H.A., 44 van 2 tot 5 H.A., 23 van 5 tot 10 II.A„ 16 van 10 tot 20 H.A., 11 van 20 tot 30 H.A., 5 van 30 tot 40 H.A. en 12 boven 40 H.A. Het los land wordt in perceelen ver huurd. De grootte der perceelen is even eens zeer verschillend; er worden aange troffen: 1 perceel boven 30 H.A., 4 per ceelen van 20 tot 30 H.A., 9 van 10 tot 20 H.A., 8 van 5 tot 10 H.A., 78 van 1 tot 5 H.A. en 545 beneden 1 II.A. Laatst genoemde, waarvan er onderscheidene zijn van -Va, i/s en Vi H.A., zijn voor het overgroote deel verhuurd aan land arbeiders en kleine ambachtslieden. Van de totale oppervlakte is ongeveer 310 H.A. grasland, 1678 H.A. bouwland, 90 H.A. dijken, 25 II.A. onbedijkte schor ren en 16 H.A. wegen, water en moeras en 89 aren bosch, grienden en riet. In eigen beheer zijn ruim 47 Il.A., uitmakende een .deel der gronden, be- iioorende tot de in 1906 door eene dijk breuk overstroomde Wilhelmuslioeve. De gebouwen, welke het volle eigen dom van het Kroondomein zijn, bevin den zich over het algemeen in voldoenden toestand; onderscheidene gebouwen zijn echter oud. Ook van de gebouwen in liggende waar de was de staat van onderhoud o-ver het algemeen voldoende. De gronden in dit rentambt zijn alle gelegen in polders, gevormd door aan- slikking van de Schelde. De gronden onder Ho-ntenisse, Osse nisse en Hengstdijk zijn voor het grootste deel vrij oud; de meeste werden vóór het jaar 1100 bedijkt. Wegens storm en dijkvallen werden zij meermalen over stroomd en opnieuw bedijkt. De landen in Axel en Westdorpe zijn van jongeren datum. Ook die iu Graauw en Clinge zijn van latere vorming. De gronden zijn over het algemeen van middelmatige qualiteit, vooral de oudste polders, die voor een groot deel uit lichte zavelgronden bestaan. De lan den in de nieuwere polders zijn vrij zware goede kleigronden; de gronden in den Burgpolder bestaan uit zeer zware minder vruchtbare "klei. Gelijkmatig zijn de landen niet; nevens zeer goede perceelen liggen slechts weinig doorlatende oï dichtslijmende. De polder Langendam bestaat geheel uit zeer lichte zandgronden, evenals een deel van de landen, gelegen in den Groot- Kieldrecht- en Beoosten- en Bewesten-Blij- polder. De weiden zijn bijna overal van minder waardige qualiteit. Goede weilanden lig gen slechts bij de hoeven; zij zijn meestal even geschikt voor weiland als voor bouwland. Op de gronden wordt het bouwbedrijf, zooals dit in de kleistreken van Zeeland gebruikelijk is, uitgeoefend. Hoewel vee teelt bijzaak blijft, valt vooruitgang, mede ten gevolge van het bestaan der room* boterfabriek te Kloosterzande, waar te nemen. De behandeling der bouw- en weilan den was over het algemeen voldoende. Het jaar was voor de grondbewerking en het bestrijden yan onkruid bijzonder gun stig; ook liet de lage waterstand het onderhouden en uitdiepen van slooten en greppels zeer goed toe. De bemesting dient hier, in tegen stelling van die op ontginningen, slechts tot onderhoud van den grond. Afzonderlijk verhuurde weilanden zijn er nagenoeg niet. Die hij de verschil lende hoeven behooren worden in den regel steeds geweid. Gehooid worden slechts enkele weiden. Hooi wordt hier overigens gewonnen op de klaverlanden. De pachtvoorwaarden werden over het algemeen goed nagekomen. "Alle „verhu ringen in het rentambt Tiebben onder hands plaats. Bosschen komen in het rentambt niet voor. Wel beplantingen op dijken en langs wegen. In totaal staan op het Kroondomein thans 5556 canada's, 1533 olmen, 260 esschen en 10 beuken. De aanplant en het onderhoud der boomen geschiedt in eigen beheer. De toestand der wegen in het rent ambt was tot in het begin van het najaar gunstig. De aanhoudende zware regens gedurende het laatste gedeelte der bieten campagne waren echter oorzaak, dat na genoeg alle wegen werden stuk gereden en .hersteld moesten worden. De toestand der waterleidingen is in de meeste polders vrij goed tot goed en laat alleen nog veel te wenschen over in den JJurgpolder. Het onderhoud der watergangen, slui zen, duikers, enz. geschiedt door de ver schillende polders of waterschappen, ter wijl de grondgebruikers de afvoerende slooten en greppels .onderhouden. In bet rentambt vindt men in de eer ste plaats in het calamiteus waterschap Walsoorden en in den Kruispolder de zoogenaamde z e e d ij k e n, Qie het water van de Schelde moeten keoren, en ver der in allo polders verschillende binnen- en slaperdijken. In het verslagjaar werd begonnen met de verhooging en verzwaring van de zee dijken in het calamiteus waterschap Wals oorden. Do zeedijk van den Noorddijk- polder werd over een lengte van 1662 M. met zand bekleed, met sehorgrond tot 4.15 M. plus hoogwater verhoogd, terwijl overal een 'flinke binnenberrn werd aan gebracht. Over 300 M. lengte werden in de plaats van eene verhooging met grond- specie de op den dijk staande steenen- muren verhoogd; dit geschiedde bij de havenplaats Walsoorden. De binnendijken zijn over het algemeen van niet veel waarde .meer, omdat de meeste in den loop der jaren zooveel lager zijn geworden. Hoofdzaak is daar om, dat de eerste waterkeerende 'dijken in goeden staat zijn. Rentambt Tholen. De bezittingen, ter grootte van 739.49.03 H.A., zijn gele> gen onder de gemeenten St. Maartensdijk, Scherpenisse, Poortvliet, Tholen en Sta- venisse. Er zijn vier hoeven, alle onder St. Maartensdijk. De gebouwen van één dier hoeven, „dd Kroonwarde", zijn volle eigendom van het Kroondomein, terwijl de pachters der drie andere hoeven aan spraak hebben op de waarde der gebou wen. Tot de hoeven behooren ruim 168 H.A., de overige gronden (570 H.A.) wor den als los land verpacht. Van de totale oppervlakte is ongeveer 150 H.A. gras land, 580 H.A. bouwland en 9 H.A. wegen, water en moeras. De grondsoort is Lichte zavelige klei, bij afwisseling van zwaarder of lich ter gehalte, en geschikt voor alle gewas sen. De behandeling der bouw- on graslan den la.at weinig te wenschen; voor vol doende bemesting wordt door de pach ters gezorgd. Van het grasland werden 31 H.A. ge hooid en 119 H.A. geweid. Bosschen zijn er in het rentambt niet. Eene oppervlakte van 0,20,80 H.A. is hakhout. Rentambt Middelburg. De gron den, ter grootte van 343,50,30 Il.A., zijn gelegen onder de gemeenten Kleversker- ke, Vrouwepolder, Arnemuiden, Domburg, Wostlcapelle en Oostkapelle. De gebouwen der drie hoeven zijn volle eigendom van het Kroondomein. Tot de hoeven behooren 292 H.A., ter wijl 51 H.A. als los land worden ver pacht. Van de totale oppervlakte is on geveer 30 H.A. grasland, 132 H.A. bouw land, 118 H.A. duingrond, 44 H.A. dijk en schorren en 19 H.A. bosch, griend en riet. De gebouwen van de hoevan „Oran jezon" en „Oostduin" zijn oud en moei lijk in voldoenden staat te onderhouden, die van de hoeve „de Oranjepolder" be vinden zich in goeden staat. De grondsoort in den Oranjepol der is zware klei van goede hoedanigheid, de landerijen der hoeve „de Oranjezon" bestaan voor een deel uit zaveligen grond en voor het overige uit zandgrond, die vtan de hoeve „Oostduin" uit vroon en duin. Gehooid werden 2 H.A., geweid 29 H.A. De behandeling der landerijen was over het algemeen voldoende. Bossohen zijn in het rentambt niet aanwezig, behoudens het zoogenaamde Eikenbosch bij de hoeve „Oostduin", 'dat zooveel mogelijk in stand wordt gehouden. 'Op de hoeven staan in totaal 362 canada's en 110 olmen. De wogen in dit rentambt zijn met uitzondering van een weg, lang on geveer 1 K.M. en voerende van de ge meente Arnemuiden naar de hoeve „de Oranjepolder", die onderhouden wordt door de daarbij belanghebbende pachters in beheer en onderhoud bij de polder besturen; de duikers, voorkomende in den d(jk tusscben de polders Walcheren en Oranje; verkeeren in een goeden staat van onderhoud. De dijken in den Oranjepolder zijn in beheer en onderhoud bij het polder bestuur. Rentambt Goes. De bezittingen,ter grootte van 245,23,15 H.A., zijn gelegen in de gemeenten Colijnsplaat, Cats en Wissekerke. De gebouwen der vier hoe ven zijn volle eigendom van het Kroon domein. Tot de hoeven behooren 231 H.A., ter wijl 13 H.A. als los land verpacht worden. Van de totale oppervlakte is 211 H.A. bouwland en 35 Il.A. grasland. Do gebouwen verkeeren over het algemeen in goeden toestand. De grondsoort is meest lichte za velige tot zware kleigrond, waarop alle gewassen geteeld kunnen worden. Het grasland wordt steeds beweid. Hooi verkrijgt men van verschillende soorten klaver. Bosschen zijn er in het rentambt niet. De wegen, waterleidingen, sluizen en duik ers zijn in beheer en onderhoud bij de betrokken polders. De moord ie Waterlandkerkje. DEN HAAG. Het Ilaagsche Gerechtsl- hof heeft heden veroordeeld tot 15 jaar gevangenisstraf den 28-jarigen arbeider J. do Rooy te Waterlandkerkje, die we gens eien in December gepleogden moord op een 17-jarig meisje, door de Middel- burgsche "Rechtbank was veroordeeld tot 12 j. gevangenisstraf. J. J. L. ten Kate f. DEN HAAG. Hier ter stede is op 78 jarig ear leeftijd overleden, de heer J. J. L. ten Kate, kunstschilder. Nederland—België. DEN HAAG. Naar wij vernemen, zou thans van de Belgische regeering toestem mend antwoord ontvangen zijn op het verzoek om overlegging aan Se Staten- Generaal van de sedert de verwerping van het BelgischNederlandsch verdrag gewisselde stukken. Aan de toestemming zouden evenwel nog voorwaarden ver bonden zijn, welke nader overleg nood zakelijk maken. SITTARD. Hedennacht is een felle brand uitgebroken in het gebouwen-com plex der Kolonialowaren Groothandel der Limb. Handelsmaatschappij to Sittard. Hol vuur greep zeer snel om zich hoen. In een minimum van tijd stond het geheele complex bestaande uit drie groiote maga zijnen, in lichte laaie. De magazijnen, die met goederen gevuld waren, brandden geheel uit. De schade, in hoofdzaak door verzekering gedekt, wordt geschat op f 100.000. De oorzaak van den brand is onbekend. ZUTFEN. Gisteravond is brand uitge broken in ije hofstede van H. B. M„ be woond door de K. te Warnsveld. De brandweer van Warnsveld en die van Zutfen stonden machteloos wegens ge brek aan water. Alles was verzekerd. Oor zaak onbekend. MAASTRICHT. Paul Lange, leerling machinist op de Staatsmijnen te Lutte- rade, had het ongeluk bij de ondergrond- sche wedren bekneld te raken. Hij was onmiddellijk dood. Het slachtoffer was 40 jaar, gehuwd en vader van 3 kinderen. TILBURG. Hedennacht te ongeveer 1 uur "brak brand uit in de ovcrleer-looierij N.V. J. vanArendonks schoen- en leer fabrieken te Tilburg. Toen de brandweer arriveerde stond het groote gebouw reeds geheel in lichte laaie. De fabriek brandde geheel uit. Een daarnaast gelegen fa brieksgebouw kon behouden blijven. De schade bedraagt rond f 100.000. Verzeke ring dekt de schade. De oorzaak is' on bekend. In deze afdeeling van de fabriek werken plm. 40 arbeiders, die vermoede lijk aan 'twerk kunnen blijven. SCHIEDAM. Hedennacht heeft aan boord van een motorboot, schipper Ver boom, liggende in de Lange Haven, een ontploffing plaats gehad. De schipper was' bezig in de machinekamer de motor aan te zetten toen deze ontplofte. In den wand van het schip werd een groot gat geslagen; het begon onmiddel lijk te zinken. De schipper werd ernstig aan het hoofd gewond. Door het open springen van een deur konden gas en rook ontsnappen, waardoor groeitere onge lukken voorkomen werden. Het vaartuig zal worden gelicht. PARIJS. Uit Madrid wordt gemeld dat de Krijgsraad na een beraadslaging die 24 uur duurde, in het proces tegen de op1- standige artillerie-officieren, 3 officieren ter dood heeft veroordeeld, 8 officieren werden veroordeeld tot levenslange tucht huisstraf. Verwacht wordt, dat de Regee- ring aan den Koning een amnestie-voor stel zal doen. STOCKHOLM. Het groote Duitsche stoomschip „Amerika" is gisteren in de nabijheid van Korfo© aan den grond ge- loopen. Het schip; mot steenkool geladen, was op weg haar Stockholm. Voorloopig verkeert het nog niet in gevaar. Stoomvaart Mij. Nederland. KON. DER NEDERLANDEN, uitr., pass. 26 Gibraltar. SALABANGKA, uitr., 26 v. Sabang. SAPAROEA, uitr., p. 26 Dungeness. SINGKEP, uitr., 28 v. Suez. RONDO, uitr., p. 26, 4.18 n.m., Niton. Rotterdamsche Lloyd. BLITAR, thuisr., 28 Pontellaria gepass. KOTA BAROE, thuisr., 28 5 u. vm. Dover gepass. KOTA GEDE uitr., 27 Finisterre gep. TOSARI, uitr., 28 v. Port Said. DJ EMBER, thuisr., 28 v. Port Said. TAMBORA, uitr., 28 te Sabang. Programma van Donderdag 30 Mei. HUIZEN, 336,3 M. (Na 6 uur 1852 M.) 12.301.45 Solistenconcert. 56.30 Solistenconcert. 78 'Orgelconcert. HILVERSUM, 1071 M. 12.15—2 Con cert. 2.303 Gramofoonmuziek. 6.01 7.15 Concert. 7.50 Uitzending uit Aken „Der Rosenkavalier", opera van Rich. Strauss, onder leiding van den kom- ponist. DAVENTRY, 1562 M. 11.20 Gramofoon muziek. 12.30 Concert 1.202.20 Gramofoonmuziek. 4.20 Solistenconcert, sopraan, bariton, viool, piano. 7.05 Strijkkwartetten van Haydn. 8.20 „Don Giovanni", le akte, Mozart. 10.50 De militaire kapel. 11.502.20 Kwintet. Verkiezingsuitslagen tot .4.20 's nachts. LANGENBERG, 462 'M. 1.25—2.50 en 4.506.20 Orkestconcert. 8.50 Serena de's en divertimenti van Mozart, voor fluit, trompet en pauken. BRUSSEL, 512 M. 5.20 Trio-concert. 6.50 Gramofoonmuziek. 8.35 Orkest concert. 9.35 Fransclie Chansons. Blijkens het verslag van de Raad' vergadering te Kattendijke in „De Zeeuw van gisteren, hebben sommige raadslede al een zeer eigenaardige opvatting va hun taak. Zij schijnen uit het oog te verliezen dat ze geroepen zijn de gemeente te be sturen en niet op een onbehoorlijke manier oppositie te voeren tegen den man die de twijfelachtige oor geniet do beraadslagingen te mogen leiden. Een raadslid behoeft geen jaknikker te zijn. Als hij bezwaren heeft dan is het zijn recht en zijn roeping daaraan uiting te geven. Maar daarbij is n.iet alles geoorloofd. Er zijn ook nog zekere rega len van fatsoen. Het is jammer dat men dit te Katten dijke uit het oog schijnt te verliezen. Voor do raadsleden, die op deze wijze hun eer als Overheidspersonen te grab bel gooien. En voor de gemeente die op deze ma nier in opspraak komt en wier belangen door zulk optreden moeten lijden. Ik ben niet bekend met het Katten- dijlcscho reglement van orde. Als het geen bepalingen bevat die aan heibeltjes" als zich Maandag voordeden oen einde kun nen maken, dan wordt het tijd, dat het wordt gewijzigd. En verder zullen de kiezers er bij de eerstvolgende Raadsverkiezing voor heb ben te waken dat aan. dergelijk revolu tionair optreden, waardoor het gemeente belang allerminst wordt gediend, oen ein de komt. OPMERKER. De 100.000-actie dor N.C.R'. V. Naar de propagandadienst der Nod. Chr. Radio-Ver. ons mededeelt, is do actie „Naar de 100.000", waarover in ons blad eenigo malen een advertentie gestaan heeft, een schitterend succes geworden. In een paar weken schreef de N.C.R.V. ongeveer 6000 nieuwe leden in, terwijl van vele leden vernomen wordt, dat zij druk bezig zijn het gevraagde tiental op het lijstje uit den Omroepgids te verza melen. De gedenkborden, welke de N. C. R. V. in' verband met deze actie beschikbaar- stelt, zullen slechts worden uitgereikt zoolang de voorraad strekt, doch uiter lijk tot 1 Juli a.s. Er worden geen nieu we borden meer aangemaakt. Wie op een wandbord prijs stelt, kan zich om inlichtingen wenden tot de N.C.R.V, „Vooglenzang", Ede. MIDDELBURG. Bevallen: J. M. van der Ende, geb. Liekens, d.; M. Huizenga, geb. Rijlenga, d.; J. van den Berge, geb. Won- dergem, d.; S. C. Goeman, geb. de Smet, d. Overleden: J. H. van der Harst, 75 j., geh. met M. L. B. van Daalen; J. School meester, 48 j., geh. met M'. Francois; P. Knuijt, 69 j., wed. J. C. Kasteleijn. ROTTERDAM. Ter Rotterdamsche eier- veiling, Warmoezierstraat 3739, werden 250.000 eieren aangevoerd. PrijzenKipeieren f 4.90f 6.70, Eend- eieren f 4f 5.95. GOES, 28 Mei 1929. An.wlheieh f34— f119' Zoete appels f28f36, Spinazie f 10, Postelein f 14f22, Witlof uitschot f 7, Wijnpeen f 0.10, Uien (met stek) fl.20, Aardappelen (groote) flf2.70, Idem (poters) f0.50f0.60, alles per 100 K.G. Komkommers f 19f 22, Bloemkool f9f22, Idem uitschot flf5, Kropsla f2.40f4, Idem He soort flf2.10, Idem uitschot f 0.10—f 0.80, Aardbeien f0.10f 1.60, alles per 100 stuks. Rbabar- ber f0.40f3.40, Radijs f2, Wortelen f 9 f21, Idem uitschot f2f3.10, alles por 100 bos. Wisselkoersen. Amsterdam, 29 Mei, 3 uur. Berlin 59.32—59.34 Brussel 34.5534.57 Parijs 9.71—9.73V2 Londen 12.0612.0Gi/2 New York 2.485/s—2.487s TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Verwachting tot den avond van 30 Mei: Meest matige Noordelijke tot N.- Oostelijke wind,; half tot zwaar bewolkt. Waarscljqjnljj'lc droog weer; weinig veran dering in temperatuur. Stand van hedenmiddag 2 uur: Stand van gistermiddag 2 uur: 760'. Licht op voor fietsers. Donderdag .9 u. 35,

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1929 | | pagina 2