Propaganda-Kunstavond Orgel f135.- Telegrammen. Voor huis en hof. Burgerlijke Stand. Scheepstijdingen. Radio-Nieuws. Advertentiën. JOH. DE HEER BEZOEKT DEN Zeeuwsche Blindenvereeniging voor Algemeene Ledenvergadering Oostzeedijk 324/332 ROTTERDAM. gen, in welk geval het oude gedeelte wordt leeggepompt. Het is bij deze controle-werkzaamheden, dat de aannemer en de uitvoerder door optredende rioolgassen bewusteloos zijn geraakt. De drie overige werklieden hadden zich gelijk gemeld bijtijds in veiligheid weten te brengen. Vanwege de brandweer waren enkele manschappen vervolgens met luchtmaskers, waaraan een 30 M. lange slang verbonden, in het riool afge daald, doch de 30 M. lengte bleek onvol doende te zijn om de slachtoffers te berei ken. Daarna werd een tweede slang van 30 M. aan de andere verbonden, doch ook toen mochten de wakkere brandweerman nen er niet in slagen, de gezochte perso nen te bereiken. Er stond in dit gedeelte van het riool ongeveer 30 a 40 c.M. water, dat den reddingsarbeid aanmerkelijk be moeilijkte. Zij moesten ten slotte hun po gingen opgeven. Deze werkzaamheden vorderden slechts zeer langzaam, aangezien in laatstbedoeld riool bijna 1V* M. water staat. Eerst wanneer dit riool geheel was leeg gepompt zou het mogelijk zijn den muur te verbreken, die zich nog tusschen het oude en het nieuwe riool bevond, waarna het nieuwe riool watervrij zou kunnen worden gemaakt. Als dit was geschied zou men langs deze zijde de lijken van de slacht offers kunnen ophalen. Inmiddels werden aan de andere zijde van het riool door den hoofdingenieur van gemeentewerken, ir. A. Meyers, voorzien van een luchtmasker, nog pogingen in het werk gesteld om te trachten de slachtoffers té bereiken. Met twee werklieden begaf ir Meyers zich in het riool en slaagde er in de plaats, waar de slachtoffers lagen, te bereiken. Zij hebben daarop lijnen aan de lijken bevestigd en te ruim 4 uur en te half vijf slaagde men er in er telkens een naar buiten te brengen. Beide lijken zijn naar het Ziekenhuis vervoerd. Nog kan worden gemeld, dat de heer H Bos gehuwd was en vader van vier kin deren; de heer Wiersema was ongehuwd DEN HAAG. De Hooge Raad van Ar beid zal morgen bijeenkomen tot het uitbrengen van een advies over de ver eenvoudiging der sociale verzekering, en over het voor-ontwerp Landbouwarbeids- wet. DEN HAAG. De Minister van Water staat heeft gunstig beschikt op het ver zoek om de algemeene vergadering van den Vrijheidsbond te beschouwen als een liberale hoogtijdag. 'De openingsrede van mr D. Fock zal Zaterdag door dein zen der van Huizen .uitgezonden worden. AMSTERDAM. Naar wijl vernemen, hoopt H. M. de Koningin in de eerste helft van Juni een officieel bezoek te brengen aan de "hoofdstad. Vermoedelijk zal H.M. op 7 Juni te Amsterdam arri- veeren. AMSTERDAM. Naar het Persbureau Vas Diaz: verneemt, heeft het Gerechts- hof te Amsterdam heden een uiterst be langrijk arrest gewezen in de zaak van de Veendammer Hypotheekbank. Curatoren toch hadden een aandeelhouder tot bij betaling aangespoord, die zich beriep op compensatie, voortvloeiende uit het bezit van pandbrieven. Het Hof heeft thans curatoren in het gelijk gesteld en beslist dat ten opzichte van de verplichting tot volstorting van aandeelen, compensatie niet is toegelaten. AMSTERDAM. Het Persbureau Vas-Diaz verneemt, dat die berichten omtrent het verongelukken van het vliegtoestel van den heer v. Lear Rlack ongegrond zijn. Tijdens de vlucht van Rome naar Parij's, raakten 2 van de 3 motoren defect, waar na de bestuurder het niet .verantwoord achtte op één motor door te vliegen. Een noodlanding had een vlot verloop'. Zoo spoedig mogelijk zullen vanuit Parijls on derdeel-en worden gezonden om het toe stel weer in orde te brengen.-Van Lear Black hoopt binnen enkele dagen met het zelfde toestel de reis te kunnen voort zetten. Ernstig treinongeluk. Reeitfó 10 lijlkem geborgein. BOEKAREST. De express-jfcrejjn Berlijh Jassy is in de nabijheid van Baboe gederailleerd, waarbij: groote verwoestin gen werden aangericht. Uit de puinhoop-en werden reeds de- lijken van 6 slachtoffers te voorschijn gebracht, maar men ver moedt, dat het aantal dooiden veel groo- ter is. Het aanlal gewonden moet zeei groot zijn. BERLIJN. Naar uit Boekarest gemeld wordt, zijn bij- het verongelukken van den trein bij- Bo-boc drie personenwagens om geslagen. Er moeten reeds 10 lijken ge borgen zijn terwijl het aantal ernstig ge wonden op 60 geschat wordt. Het red dingswerk wordt door den sneeuwstorm ten zeerste bemoeilijkt. Blijkens mededeelingen van de spoor wegdirectie bedraagt het aantal do-oden 10 en dat der gewonden 59. Een groot gedeelte van de slachtoffers bestaat uit spoorwegbeambten en militairen. De loco motief, twee personenrijtuigen en een ba gagerijtuig zijn geheel verwoest, terwijl de rails over 200 M. afstand zijin ver woest. De schade bedraagt 20 miljoen lei. Eeni- ge der ernstig gewonden -zijin reeds over leden. WEENEN. Donderdagavond heeft in het centrum van Boekarest een geweldige brand gewoed. De geheele brandweer moest aan het blusschingswerk te pas komen. Een blok van twintig woningen waaronder een moutfabriek en een bier brouwerij werd jn 'de asch gelegd. De schade bedraagt 30 miljoen lei. Bloembollen planten. De tijd voor het planten van in mid- denzomer en najaar bloeiende bol- en knolgewassen is weer aangebroken. V-oor- al de lelies, de vorstinnen in het schoone rijk van Flora mogen natuurlijk niet ont breken. De verschillend leliesoorten ver langen in het algemeenen een goed door latenden bodem en een voedzamen, niet te lichten grond. We planten ze 10 tot 15 c.M. diep en liefst zoodanig, dat ze beschermd wor den tegen de brandende zon. Een z,eer geschikte plaats is daarom tusschen hees ter- en coniferengroepen. Men bereikt dan een schitterend effect, veel fraaier, dan wanneer ze op aparte perkjes worden uitgeplant. Niet minder bekend en eveneens heel geschikt zijn de Gladioli. Het aantal soor ten hiervan is de laatste jaren zoo ge weldig toegenomen, dat het voor de lief hebbers nauwelijks meer is bij te houden. Vooral de Nederlandsche kweekers heb ben door kruisingen prachtige verschei- denbeden aan de markt gebracht. Het groote voordeel van Gladioli is, dat ze zoo gemakkelijk in de cultuur zijn en dat ze vrijwel overal groeien, behalve Waar de bodem te nat is. We planten ze bij voorkeur op zonnige plekjes, na eerst de grond flink gespit te hebben, tegen dit laatste wordt nog veel te veel gezon digd en mengen dan meteen wat been dermeel door den grond. Plant op onge veer 10 c.M. diepte en neem een 20 c.M. tusschenruimte. Op zware kleigrond ver dient het aanbeveling een weinig grof zand onder en boven en b-oven den knol in het plantgat aan te brengen. Voordat de Gladioli in bloei komen worden de planten aan korte stokjes aangebonden, aangezien vooral de rijk bloeiende nieu were soorten dermate bloeien, dat ze topzwaar worden en zonder steun zeker knakken. Een gro-ote verdienste der Gladioli is haar geschiktheid vo-or snijbloem. Snijdt men een stengel af, waarvan nog maar alleen de onderste bloem op-en is, 'dan ontwikkelen in een vaas met water ach tereenvolgens al de andere knop-p-en zich. Een schitterend effect mak:en de Gladioli o-p boordbe-dden in combinatie met vaste planten, bijvo-o-rbeeld vuurro-ode Gladioli met witte Phlox, welke beide in Augustus bloeien. Er kunnen natuurlijk talrijke mo-oie combinaties gemaakt worden, aan gezien het aantal kleuren vrijwel onbe perkt is. Hoewel minderhoog groeiend, maar toch rijfc bloeiend zijn da talrijke ver scheidenheden van Anemone coronaria. Zoowel de enkel- als de gevuldbloemige in verschillende kleuren, zijn een plaatsje meer dan waard. Op- een zo-nnig plekje 6 h 8 c.M. uitgeplant in '"voedzamen, goedbewerkte-n grond, bloeien z,e rijlk en overvloedig. Wil men werkelijk go-ede resultaten heb ben en daar ook redelijk aanspraak op kunnen maken, dan is diep- spitten een eerste veréischte. Is de grond waarin de bplle-n geplant moeten worden zwaar, dan is het gewenscht e-r teve-ns wat zand doorheen te spitten. Alle bolgewassen houden van zandige aarde en daar moet wel degelijk rekening mee worden gehou den. Wat de diepte van het spitten betreft, dit moet ongeveer 40 c.M. zijn. Ook voor de vaste planten is diep omspitten zeer gewenscht. De planten gro-eien dan veel beter, doch ondanks alle gehamer op- dit punt, wordt dit nog veel te veel nagelaten. Waar tegenwoordig het aantal aange boden soorten zoo uitgebreid is, kan men zeer gemakkelijk wat afwisseling in zijn tuin aanbrengen. De aantrekkelijkheid wordt er in niet geringe mate door ver hoord. Waarom altijd weer de oudere so-orten, terwijl de nieuwere verscheiden heden er zeker niet voor onder do-e-n? Juist het kweeken van onbekende, nieuwe soorten heeft zijn bekoring. En o-p- dit punt wordt het ons zeker niet moeilijk gemaakt. De verschillende catalogi be- schrijven de nieuwe aanwinsten uitvoerig en geven alle gewenschte inlichtingen wat de cultuur betreft. D-e verschillende firma's zijn ten overvloede altijd bereid vragen om inlichtingen te beantwoorden. Beter eerst vragen en dan beginnen, dan eerst beginnen, de zaak verknoeien en dan vragen. In de meeste gevallen is het den te laat en is herstel der gemaakte fouten niet meer mogelijk. Wisselkoersen. Amsterdam, 5 April, 2.45 u. Berlijin 59.13Y259.15i/2 Brussel 34.62i/2—34.64Y2 Parijs 9.733/4—9.75% Londen 12.101/4—12.10% New York 2.49%—2.49% MIDDELBURG. Ondertrouwd: H. de Ko ning, 24 jaar en C. de Rijke, 24 jaar. Gehuwd: W-, J. Schenkenberg, 22 jaar en J. Blokpo-el, 22 jaar Bevallen: C. J. Bostelaar-Schouten,, z. H. M. van de Ven-Jobse, z. C. A. Hoogesteger- Desson, z. Overleden: J. H. Weiss, 49 jaar, ongeh. d. J. C. de Jonge, 46 jaar, ongeh. d. B. iW. Dekker, 77 jaar, geh. met J. N. Janse. W. P. de Back, 79 jaar, wedr van M. J. van Rooijen. M. M. Baarsma, 81 jaar, geh. met J. Rangé. Van 28 Maart tot 4 April. VLISSINGEN. Ondertrouwd: G. Romijn, 37 jaar en H. M. P. Waltz, 25 jaar. J. W. Komm-ers, 28 jaar en A. E. Mimet, 26 jaar. Getrouwd: J. M. Hubregtse, 29 jaar en J. Mulder, 27 jaar. J. Meulmeester, 22 jaar en G. van Eenennaam, 22 jaar. D. Wi. Nieu- wenhuijze, 22 jaar en D. van der Velde, 23 jaar. C. Volmer, 25 jaar en W. M. L. Hejj- dens, 23 jaar. B-evallen: N. A. Rijkeboer, geb. Graaff, d. A. L. de Ridder, geb. Vollemaere, z. C. de W-olff, geb. de Rijke, d. A. Mulder, geb. Mahieu, d. C. H. Kokelaar, geb. Timmerman, d. M. M. Nederlol, geb. de Mooij, d. G. Ber lijn, geb. Davidse, z. M. Timmer, geb. de Kuiper, z. J. Teirlinck, geb. de Vries, z. J. W-. Polderman, geb. Hoogedeure, z. (le venloos). Overleden: J. A. Borman, wedr van C. Vermaaten, 87 jaar. A. M. Casteley-n, wed. van J. Platteeuw, 83 jaar. B. G. Zietse, jm. 70 jaar. J. Propsma, man van, M. A. Laroij, 64 jaar. J. M. van Hoepen-, vr. v. -H. L. de Vries, 49 jaar. A. Barten, man, van P. C. Pieterse, 74 jaar. H. C. A. van der Eijk, man van H. G. Gillissen-, 74 jaar. C. M. Plasse, vrouw van Wi. C. Kokkelink, 23 jaar. '(Vliss. Crt.) SOUBURG. Ondertrouwd: Gerrit Kik, 25 jaar en Leyntje Dana de Kosfceor, 17 jaar. Cornelis Koster, 32 jaar en- Maria van Ga len, 28 jaar. Geboren: Noach, z. v. Hendrik Cijsouw en Jozina Poppe. Overleden: Dina Schipper, 62 jaar, wed. van Leen-dert Marinus van Noppen. Van 29 Maart tot 5 April. IERSEKE. OndertrouwdHuybrecbt Pieter van Os, 49 jaar, wedr van- Adriana Pekaar en Krina Cornelia Steekefcae, 38 jaar, wed. van Pieter Daane. Aart van der Wiel, jm. a8 jaar te Eisden en Maatje Wilhelmina de Biel, jd. 28 jaar. Huw.-afk.Hendrikus Martinus Klous, jm. 23 jaar, te Amsterdam, onlangs te Ierseke, en Pieternella Geertruida Sinke, jd. 25 jaar, on langs te Kapelle. Geboren: Dina Jacomina, d. v. Laurus Leendert Nieuwen-huize en Adriana Hollestel- le. Jacoba Elizabeth, d. v. Marinus Jacob van Stee en Elizabeth Geertruida Born. Jo- han Jacob, z. v. Jacob Vèrbeke en Jacoba Pieternella Dansen. Comelis, z. v. Jacob Wis se en Maatje Johanna Kole. Overleden: Abraham, 6 jaar, z. v. Willem Comelisse en Neeltje van Stee. Over de maand Maart -1929. SCHORE. Geboren: 1, Jan Jacobus, z. v. Marinus Ry's en- Catharma Vermue. 19, Anto- nius Com-elis, z. v. Bernardus C-ornelis Hen- drikus^van deir (Borgt en Pieternella Johan na -deri B-oer. KRABiBENDIJKE. Geboren:. 11, Marina, d v. Cornelis Sent en Leuntje Meeuwsen. 16, Martina, d, v. Jan Poortvliet en Kornelia Abrahamina van, Houte. 23, -Hubrecht, z. v A. de Bruine en Cornelia Luteijn. 25, Jaoo bus Pieter, z. v. Jacob van Langevelde en Adriana van, W-eele. Overleden: 12, A-nthonia de Kok, 73 jaar. wed. van Jacob Schoüwenaar. 14, Gerard van Harm ,55 jaar, echtg. van Maria Comelia v. d. WieeJe. 30, Catharma Wondergam, 70 jaar, wed. van Jam de Rij-ke. SEROOSKERKE (W-). Ondertrouwd: 30, Boud-ewyn van, der Lecq, jm. 32 jaar te 's Gravenhaga en, Machelina Johanna Geluk, jd. 24 jaar. Geboren: 14, Hendrik, z. v. Daniël Tave- nier en, Adriana Goedbloed. 30, Christiaan, z. v. Arend van, den Broeke en Catharina Schout. Overleden4, Pieternella Dekker, 74 jaar, wed, v. Adriaan Wisse. 6, Geertje Jakobse, jd. 16 jaar. RITTHEM. Overleden: 12, Adriaan- Osté, 83 jaar, echtg. van Wilhelmi-na Besuijen. 23, Johanna Wisse, 50 jaar, echtg. van Lieven Johannes van der W-eel. BORSSELE. Gehuwd: 8, Jacob Jan Mol, jm-, 23 jaar te Ovezand en- Thona Helena de Muynck, jd. 23 jaar. 14, Adriaan van Zwee- den, 30 jaar, wedr van, Adriana de Kunder en Adriana Johanna Kakebeeke, jd. 31 jaar. 'Geboren: 16, Jan Marinus Willem, z. v. Hendrik Schipper en- Neeltje van Westen. 17, Neeltje, d. v. Jan Veerhoek en Geertruida Corstanje. 18, Bastiaan Paulus, z. v. Adri aan Nieuwenhuyse en Adriana de Dreu. 24, Paulina ,d. v. Leendert Nieuwenhuyse en Paulina Dekker. 27, Jobin-a, d. v. Bastiaan 3e Jonge en Maria Magdalena de Jonge. Overleden27, Jacomina de Reyger, 65 jaar, echtg. van Lourus Alm-ekinders. NISSE. Geboren: 23, Pieter, z. v. Cornelis Otte en Levina de Broekert. 24, Martinus Pi-eter, z. v. Jan Bos en Geertruid de Leeuw. 27, Willem Hubertus, z. v. Marinus Steen bakker en Adriana Janse. ARNEMUIDEN. Gehuwd: 13, Cornelis Gil de, jm. 23 jaar te Vlissingen en Cornelia Maria Meulenberg. 20, An-dries Cornelis Fran ck-e, jm. 25 jaar en Maatje Jacomina van Ro sendaal, jd. 19 jaar te Nieuw- en St Joos- land. 22, Isaak van Belzen, jm. 28 jaar en Jacoba üdding, jd. 29 jaar. 30, Marinus Blasse, jm. 25 jaar en Jacomina Vent e vogel, 24 jaar. Geboren: 2, Cornelis, z. v. Cornelis Geer vliet en Lena Boone. 4, Pieter, z. v. Daniel Cornelis van- Dalen en Maria Jacoba Leen- houts. 6 Piete,r, z. v. Adriaan Kodde en Janna van Belzen. 9, Huibrecht, z. v. Jan Cornelis Vader en- Johanna Roelse. 11, Jo hannes, z. v. Jacobus Pieter Israël en Eli sabeth van Waarde. 13, An-thomina Martina, d. v. Daniël Nijsse en- Pieternella Krijger. 15, Pieter z. v. Willem Duvekot en Maa.tje van Belzen. 20, Pieter, z. v. Joost Davidse en Magdalena Pieternella de Hamer. 24, Adri ana, d. v. Lieven- van de Ketterij en Pieter nella Meulmeester. 27, Maria, d. v. Jacobus Schroevers en Elisabeth van, Belzen. 27, Adri ana, d. v. Joos van- Belzen en Neeltje de Ridder. OverledenAdriaan- Theune, 63 jaar, m. v. Johanna Adamse. 22, Cornelis, 14 jaar, z. v. Bastiaan Mulder en Johanna Theune. VEERE. Geboren: 2, Elizabeth Jacoba, d. v. L. Meyers en Elizabeth Luyk. 29, Frans Jan, z. v. Cornelis Johannes Luyk en Janneke Rruysschaard. Overleden: Jacobus Pouwer, 69 jaar, wedr van Lyntje Wouters. Ierseke. Uitslag openbare verkooping gehouden d-oor notaris E. C. van Dissel, te Goes, op- 5 April 1923, in café Nolet te Ierseke vo-or den heer P. Staal aldaar: van een ■wo-onhuis en erf te Iers-eke aan de Damstraat, groot 0.0,2.80 H.A. Koop-er hiervan werd dhr J. A. Eckhardt te Ier seke, voor f1900. Colijinsplaat. Ten overstaan van notaris J. K. C. Matthijis werd Woensdagavond alhier voor den heer J. J. P. de Oude in het openbaar verkocht een woonhuis, ■schuurtje, en erf aan den Nieuwen weg aldaar, gro-ot 1.85 Are. Kooper M. J. C.ontant alhier voor f2520, onverminderd onkosten - en premie. Kon. Ned. Stoomboot Mij. GROTIUS, uitr., 4 v. Suez. SALABANGKA, thuisr., 4 te Genua. CHRISTIAAN HUYGENS, uitr., 4 v.m. 6 u. te Genua. MANOERAN, thuisr., 4 v.m( 4 u. v. Havre P. C. HOOFT, thuisr., pass. 3 Perim. RONDO, thuisr., 4 v. Aden. SAPAROEA, thuisr., pass. 3 Perim. Stoomvaart Mij. Nederland. HERCULES 4 Amst. n. Gibraltar. AMSTERDAM, thuisr., 2 v. Pisagua. BARNEVELD, thuisr., 2 v. Guyaquil. Rotterdamsche Lloyd. BUITENZORG, thuisr., 3 te Marseille. G0R0NTAL0, thuisr., 3 v. Gibraltar. KOTA GEDE, thuisr., 3 v. Melawan. KOTA RADJA, pass. 3 Gibraltar. MARKEN, thuisr., pass. 3 Gibraltar. PATRIA, uitr., 4 te Southampton. TAMBORA, thuisr., 5 vim. 4 u. 30 te Marseille verwacht. TJERIMAI, uitr., 3 v. Suez. TOBA, thuisr., 4 v. Liverpool. INDRAPOERA, thuisr., 4 v. Colombo. MENADO, uitr.,- 2 te Penang. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Verwachting tot den avqnd van 6 April: Mee-st matige wind, uit Westelij-ke rich tingen. Zwaar bewolkt of betrokken, waar schijnlijk eenige regen; iets zachter. Stand van hedenmiddag 2 uur: Stand van gistermiddag 2 uur 762. Licht op voor fietsers. Zaterdag 7 n. 1. Programma van Zaterdag 6 April. HUIZEN, 339.8 M. Na 6 uur 1952 M. Uitsl. KRO-uitz. 12.151.15 Concert. 1.152 Gramofoonmuziek. 34.15 Kinderuurtje. ,5.306.40 Gramofoon muziek. 6.406.50 'Spr. - M. K. Ge- risch: Wij gaan naar Beieren. 6.05 7 Gramofoonmuziek. 77.30 Engel- sche les. 7.308 Spr. Mr Drs P. A. F. Blom, burgemeester van Angerloo Omvang en beteekenis van de tropische koloniale huishoudkunde. '8 Concert. Haarlem's salon-orkest en solista HILVERSUM, 1071 M. 10—10.15 Mor genwijding. 12.152 Concert. 24 Aansl. van het Theater Tuschinsky. 45 Italiaansche lessen. 5—6 Fran- sche lessen. 66.45 Concert. 6.45 7.45 Duitsche lessen. 8 soc.-dem. Concert. DAVENTRY, 1562 M. 10.35 Kerkdienst. 1.20—2.20 Octet. 4.50 Octet. 6.20 Muziek. 1 Muziek. 7.05 Piano muziek van Schuman. 8.20 Populair concert,, sopraan. 9.55. Variété. PARIJS „Radio-Paris", 1744 M. 12.50 2.10 Orkestconcert. 7.057.50 Gra mofoonmuziek. 8.35 Concert. LANGENBERG. 462 M. 9.35 en 11.35 Gramofoonmuziek. 12.251.50 en 5.05 5.35 Orkestconcert. 7.20 Vroolijke avond. Orkest en solisten. ZEESEN, 1649 M. 4.20—5.20 Orkest concert. 7.20 symphonie-orkest. 8.20 Solistenconcert. BRUSSEL, 512 M. 6.20 Trioconcert. 6.50 Gramofoonmuziek. 8.35 Or kestconcert. Ondertrouwd S. J. C. FRELIER en S. M. BLOK. Krabbendijkes dljke T }4 April 1929. Krulninger Huwelijksvoltrekking 18 April. Ondertrouwd: PAULUS MELIS Cz en JACOBA BRAAM Gd. Borsselen 's-Heer Abtskerke pdl 1929' Huwelijksvoltrekking D.V. 18 April. Nog treurende over het ver lies van onzen geliefden Vader, werden wij weder opnieuw ge troffen door het plotseling over lijden van onze geliefde Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgroot moeder WILHELMINA BESUIJEN, Wed. A. Osté, in den ouderdom van ruim 82 jaren. Uit aller naam, J. OSTÉ. Ritthem 4 April 1929. Heden overleed tot onze diepe droefheid, in de zekerheid van het eeuwige leven, onze geliefde Echtgenoote, Moeder, Behuwd- en Grootmoeder CHRISTINA MAAS, Echtgenoote van J. van Keulen, in den ouderdom van 82 jaar en zes maanden. Namens Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen J. VAN KEULEN. Vlissingen, 4 April 1929. Kerkhoflaan 50. Voor de vele bewijzen van deel neming ondervonden bij het overlijden van onze geliefde Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder PIETERNELLA TOLHOEK, Wed. van Jacob Lous, betuigen wij onzen hartelijken dank. Uit aller naam, Familie LOUS. Oudelande, April 1929. van de op Dinsdag 9 April a.s. in het Schuttershof te GOES. Aanvang 8 uur. Entree 50 cent Zie verder de aanplakbiljetten, Plaatsbespreking Dinsdag van 12 tot 2 uur.. fo GOES. op Donderdag 11 April, des avonds S1/^ uur, ten Stadhuize. AGENDA: le. Opening. 2e. Notulen. 3e. Rekening 1928 en Begrooting 1930. 4e. Voorkomende zaken. De Secretaris J. DONNER. 2 spel, fraaie notenhouten kast, volle toon, langdurige garantie. Contant of f 4.— per maand.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1929 | | pagina 3