LS f Uit de Pers. euws. Nieuws. Telegrammen. Rechtzaken Land- en Tuinbouw. Burgerlijke Stand. Scheepstijdingen. Marktberichten. Adyertentiën. Ruitendrogers Waterschuivers Drogisterij SQHULTE THIEME i lag én Glaasje!'' Afloop Verkoopingen, Aanbestedingen enz UITGESTELD een Bediende-Reiziger D.V. Maandag 8 April, Ds ZANDT, Lid der 2e Kamer, AAGTEKERKE, 2 Huizen en Erven, Een Huis en Erf, MIDDELBURG. s allesbehalve op- het eigenlijk ver- itige pogingen, den |te zetten niet nog ilgen hebben dan let al erg genoeg, wat er geschiedt, |e scheppen tegen gemoederen. Het |oele gaf een moge minister werd in- ook in dat opzicht >rmen in den troep, [an zakboekjes als tien bij hun mede- woord van officie- [en onzin eenmaal jk evenveel waard [an iets uitwerken, lonkenden en den steun in den rug communistischen lekken in den kring, dan listiglijk poogt )lgen van dit mis- lelijkheid toe te Irdt dergelijk onder- 3maakt, als de sol- te leiding weet, wat sren van dien wil loen blijken in hun |en, als de burgerij Vevaar voor burger- [ige propaganda op- 3el te veel van, "bf laat voortwoekeren, let mes in het zieke Kerk. lert, W. G. Krijkamp berken. Pernis, C. Stam te ïeenten. In, H. A. Minderman Ln (H. V.). [terdam-Zuid, S. P lum. fheol. School te Geologische School Ie Gemeenten, geves- ■telt thans zes stu- }ee de theologische len. Verscheiden aan- Imoesten worden af- idikantsplaats. met ingang van 1 Herv. Gemeente de Is gevestigd worden. De 7-jarige M. te Iterenmïddag aan hec bstaande wagons der hakte hij tusschen de In een paar wagons, l3ns een dezer voort- bekwam hierbij zoo- aan den buik, dal te Dordrecht moest alwaar hij aan de ge- Te Geleen is zekere bgmaal in een stukje Iet zesjarig jongetje |ond is spelende tus- eraakt, met het droe- leen been zoo goed als 1 Gisterenmorgen is in kanaal -onder Nuenen |het lijk van de onge- J B., wonende te Mier- kinsdagavond vermist |e laat vier nog jeug- De oorzaak van het Jorgebroken bij [de Haarsterwijk zijn |ken bij Priesch'epalen rdoor geheele com- pstroomd. Het verkeer schepalenMarum is langers. (Tel.) Ig z o o n t j e; De Ber- llichaelis heeft bij de plan, dat zijn 20-jarige groot gedeelte van de woning benevens een [onderden maJrken coa ls tolen. Het veel belo- lad van de afwezigheid jruik gemaakt om met peraden de ouderlijke hen van de buren leeg Jubelen op een wagen Jtevoren besteld was, |mt aan, dat hij alles heeft en zal trachten te gaan. vas toveren filioalhou- ak en meet daar gevaar 1800 Mk. ver- Het jubileum van de A.-R. Partij. In verband met de herdenking van het vijftigjarig bestaan der A.-A. partij-orga nisatie, schrijft het Centrum: Een halve eeuw is het geleden, dat, na de totstand-koming van het Program, de kiesvereenigingen een vaste band en lei ding kregen in het Centraal Comité. Was Groen van Prinsterer wel eens een veldheer genoemd zonder leger, spoedig zou dit na en door de organisa tie anders worden. In de richting door Groen aangege ven werd door K u y p e r, Lobman en anderen, met vurigen ijver en groote be kwaamheid, voortgegaan, en zoo ontwik kelde de partij zich spoedig tot een krach tige eenheid. Als organisator vond dr Kuyper Groen's opvolger, zijn wedergade niet. Hij bleek voor zijn volk de geboren lei der te wezen, de man, die op buitenge wone wijze de kunst verstond tot het hart en tot het hoofd te spreken, en die door zijn ongeëvenaarde werkkracht, door de veelzijdigheid zijner ongemeene gaven als denker, redenaar en publicist, zich spoedig een geheel bizondere plaats ver overde. Ook indien Groen van Prinste rer hem niet als zijn opvolger had aan geduid, zou hij toch zeer zeker geworden zijn, wat hij voor de anti-revolutionnaire partij is geweest. En vooral slaagde hij erin hst bewijs te leveren, wat organisatie vermag Er dient echter bij gezegd, dat de anti- revolutionnaire partij juist ook in de ja ren van haar groei, een groot aantal eminente mannen telde, die den leider vol toewijding der zijde stonden, en dat zij hare volgelingen vond in een evenzeer verscheiden als breeden kring van men- schen, van „kleine luyden" niet in de laatste plaats, wier ernstige levensbe schouwing hen tot belangrijke dingen in staat stelde. De anti-revolutionnairen vormden en vormen een stoer volksdeel, dat niet slechts in den schoolstrijd groote dien sten heeft bewezen aan de Natie, en dat tegen de ontkerstening van het openbare en nationale leven kloekmoedig den strijd aanbond. Zoo werd als vanzelf de samenwerking met de katholieken een feit. Een samenwerking, waarbij zeer zeker moeilijkheden te overwinnen waren, maar waarvan de noodzakelijkheid zich klemmend deed gevoelen. In organisatie waren de anti-revolu tionnairen ons vooruit, ook in het opstel- leA van een Program, maar wij hadden om hier slechts dit ééne te noemen het grootere getal. Bij de stembus leverde dit wel eens be zwaren op, in zooverre namelijk, dat beide partijen op de bezetting van éénzelfden zetel aanspraak maakten. En ook kostte het Kuyper en den zijnen aanvankelijk heel wat moeite hun protestantsche kiezers te bewegen aan een „Roomschen candidaat" steun te verlee- nen. Maar zij zijn er ten slotte in geslaagd het juiste inzicht te doen zegevieren, en een hunner grootste verdiensten is onte genzeggelijk geweest, dat zij in eigen kring het anti-papisme zoo krachtig en met zulk een gelukkig resultaat hebben weten te bestrijden. Mede onder dit opzicht heeft de anti- revolutionnaire partij zegenrijk werk ver richt voor het land en voor de verster king zijner eenheid. Een werk, dat des te meer is te waar- deeren, omdat het haar zelve heel wat bestrijding en miskenning op den hals heeft gehaald. Met voldoening kan de Partij op haar verleden terugzien. Veel van hetgeen in de laatste halve eeuw op politiek en ook op sociaal ter rein bereikt is, zou niet of slechts ten deele bereikt zijn, indien zij er niet ware ge weest. De katholieken vonden in haar hun trouwste en meest principieele bondge- noote in den strijd tegen liberalisme en revolutie-gevaar. En daarom kunnen ook wij ons erover verheugen, dat in de vijftig jaren van haar bestaan de organisatie dier partij tot zulk een forsche ontplooiing is gekomen en wordt ook onzerzijds bij dit gouden feest getij gaarne een hartelijke gelukwensch uitgesproken. DEN HAAG. Hedenmiddag heeft zich bier een tragisch ongeval voorgedaan. In een nieuwe straat in het Laakkwartier was de aannemersfirma Bos uit Groningen bezig met rioleeringswerkzaamheden. Men zocht in een riool naar een lek, toen eenige personen plotseling bedwelmd wer den door rioolgas. De werklieden kon den gered worden, maar de aannemer Bos en de uilvoerder Wiersma vonden den dood. Vermoedelijk zijn ze door een stroom water meegesleurd. NEW-YORK. De opstandige troepen in Mexico zijn door 't 12300 man sterke leger van generaal Almazan beslissend versla gen en volkomen uiteengejaagd. Er wer den 500 gevangenen gemaakt en velen gedood of zwaar gewond. De rest der opstandige troepen is op de vlucht ge slagen. Men neemt algemeen aan, dat de revolutie in Mexico nu definitief is af- MöSCOU, Litwinoff heeft tot de regee ring van zijn land de uitnoodiging ge richt toe te treden tot het Litwinoff-pact. BOEDAPEST. Een Oostenrijksch blad meldt, dat de Hongaarsche minister Beth- len, die in Italië vertoeft, een bezoek aan Florence gebracht en daar Musso lini ontmoet heeft, met wien hij een lang durig onderhoud had. MjLAAN. Een brand heeft in een twee tal dorpen een tiental huizen in de asch gelegd, waardoor 60 personen dakioius werden. Vijf brandweerlieden werden bij het blusschingswerk gewond. In een an dere piaats werden 2J huizen in de asch gelegd. De schade wordt op meer dan 1 miljoen lire geschat. De moord te Giesen-Nieuw- k e r k. In Augustus ly23 gebeurde de bekende moord te Giesen-Nieuwkerk. Na langdurige nasporingen der po.itie wer den in Februari '2j als verdachten, van dezen moord aangehouden J. C. K. en J. T. Beiden bevinden zich thans in ge vangenschap te Leeuwarden. De recht bank te Dordrecht veroordeelde hen ieder tot 15 jaar gevangenisstraf, welk vonnis door het Hof te den Haag werd bevestigd, terwijl een cassatieberoep werd verwor pen door den Hoogen. Raad. De verdach ten hebben steeds hun onschuld volge houden doch een reeds vroeger gedane poging om revisie te bewerkstelligen, had geen resultaat. Thans heeft rnr H. H. Roobol, advocaat te Arnhem, op verzoek van verdachten de zaak opnieuw ter hand genomen. Hij is tot do overtuiging gekomen, dat de verdachten onschuldig in de gevangenis zitten. De advocaat heeft zich met een breed gedocumenteerd verzoekschrift ge wend tot den Hoogen Raad waarbij hij de bewijsmiddelen van het oorspronkelijk vonnis door nieuwe gegevens tracht te ontzenuwen en waarin om herziening van bet vonnis wordt gevraagd. Gaan de bijenvolken door de koude te gronde? De lange strenge winter is natuurlijk niet onschuldig aan het verlies van bijen volken. Do koude is echter niet de di recte oorzaak. Langs den Rijksweg Gr ons veld-E ijsden, aldus „De Veldbode", werd begin Maart een iep omgekapt. Hij bleek een bijenvolk te herbergen. Een imker uit de buurt werd er bij geroepen, hij verzamelde de brokstukken van het nest zoo goed mo gelijk, schepte de bijen in een korf en transporteerde ze naar huis, waar het volkje uu aardig op dreef begint te ko men. Leden de bijen van de koude, dan moest dit volk blootgesteld aan alle weer en wind toch wel te gronde zijn gegaan. Het verkeerde echter op het oogenblik in gezonde conditie, want het had broed in alle stadiën. Neen de oorzaak van het doodgaan van bijenvolken ligt, zooals al tijd, ook in zachte winters, öf aan de onvoldoende hoeveelheid wintervoeder öf aan de verkeerde plaatsing. In normale winters, zooals we die sedert 1917 be leefden, gaf Februari steeds enkele mooie dagen, waarop we een vluchtige inspectie konden houden over den toestand in de volken. En. als een tekort aan voedsel dreigde te ontstaan hielpen we vlug. In andore volken, die nog wel voldoenden voorraad hadden, welke echter niet aan sloot aan den bijentros, konden, de bijen tijdens de enkele zachte dagen zich ver plaatsen in de richting van den voedsel voorraad of dezen voo-r en na naderbij ha len. Dezen winter bestond noch voor het een noch voor het ander mogelijkheid. Goes. Heden is door B. en Weth. dezer gemeente aanbesteed het verbete ren van den weg naar Wilbeiminadorp vanaf, de Zaagmolenstraat tot aan de grens der gemeente. Ingeschreven werd als volgt: A. de Wilde, te Middelburg f 60.500; A. Timmerman, te Dordrecht f64.889; L. van Boven te Elléwoutsdijk f60.460; A. Fou- draine te Goes f60.150; L. P. Korstanje te Wemeldinge f58.985; J. H. v. d. Ven te Vlissingen f56.825; M. Hoogesteger te We meldinge f56.480; M. Wandel te Schoon- dijike f56.000; Iz. Douw te Zierikzep f55.275, L. G. v. d. Ven te Koudekeike f54.940, J. de Jonge te Biezelinge f54.000; Gebr. Duijnhouwer te Goes f52.412; M. en J. Knuist te Goes en 's H. Arendskerke f 52.400. Gunning nog niet bekend. Eveneens is heden door B. en W. dezer gemeente aanbesteed het bou wen van een wagenloods op het terrein van den gemeentelijken reinigingsdienst. Ingeschreven werd als volgt: Nonnekes en v. Gorp f2175, J. de Jonge Mz. te Biezelinge f2138; P. en J. v. Sprang f2150; H. v. Sabben f2069; W. de Jonge 2040; Gebrs. Janse, Nisse f2037; fa. J. M. J. Schrijver en Zonen f 1875, A. de Bruijne en J. v. Riet f 1849, C. A. Cors'tanje f 1789. Tenzij anders ver meld wonen de inschrijvers te Goes. Gunning nog niet bekend. Bij de door B. en W. gehouden aan besteding van het schoonmaakwerk van gemeentegebouwen e.d. werd ingeschre ven voor; het le perceel: Politiebureau, Manhuis en andere gebouwen, door M. F. Goedemondt te Goes f600; fa, J. M. J. Schipvar «n Zn. 1460, 2e perceel: diverse scholen, schutters hof en andere gebouwen, door M. F, 'Goedemondt te Goes f640; fa. J. M j. Schrijver en Zn. f550; en 3e perceel: Raadhuis, school B en Bewaarschool, door M. F. Goedemondt te Goes f925, en fa. J. 'M. J. Schrijver en zn. f950. Gegund aan de laagste inschrijvers. Vrouwepolder. Door notaris J. L. v. d. Harst te Vlissingen is Woensdagmiddag in het koffiehuis van den héér W. Duve- kot te Vrouwepolder in het openbaar verkocht 1. Het hofsteedje genaamd „Klein Twist- vliet", bestaande uit dubbel woonhuis, schuur, tuin, bouwland en spvink aan den weg naar de Oranjezon, wij'k A 2a er, 2b, groot 25 Aren 9 c.A. (192 roeden). 2. Een perceel bouw.and en s/rink naast perc. 1, groot ongeveer 23 A. 56 c.A. (180 roeden). 3. Idem naast perceel 2, groot onge veer 20 A. 74 c.A. (158 roeden). "4. Idem naast perceel 3, groot onge veer 23 A. 74 cA. (158 roeden). Kooper van de massa (92 A. 79 c.A. of 2 gemeten 109 roeden) J. Moens te Vrouwepolder voor f 7910. GOES. Huw.-aang.: Jan van de Velde, 25 j. te Krabbendijke en Pieternella Adri- ana. Bliek, 25 j. Gehuwd: Petrus Johannes Repkes, jtn 32 j. en Theresia Sophia de Koning, jd. 26 j.; Jan Adriaan Buijse, jm. 26 j. en Suzanna Jacomina Mulder, jd. 21 j. Geboren: Jacomina Tannetje, d. v. Cor nells Jobse en Pieternella Clement. Overleden: Matthijs Rieper, 34 j., echtg van Joppa van der Wekken; Adriaan Harthoorn, 34 j. te Wemeldinge. Van 1631 Maart. KOUDEKERTvE. Ondertrouwd: E. J. Ho- ness, 40 j. jm. en J. F. Roelse, 25- j. jd W. J. Schenkenberg, 22 j. jm. en J. Blok- poel, 22 j. jd.G. Wattel, 25 j. jm. én W. Groenenberg, 24 j. jd.; C. Dekker, 21 j jm. en E. Maljaars, 24 j. jd. Bevallen: L. Wielemaker, geb. Huijs- man, z.; L. de Potter, geb. Willemse, z.; N. Hekkebus, geb. Toutenhoof, z.; A. J. Aarnoutso, geb. van Sluijs, z.; N. van Maldegem, geb. Abrahamse, z. i0verledenJ. de Knegt, 90 jr, wedr van C. Bakker; J. Wiss©, 71 jr gehuwd met L. Mauer; J. H. Deibei, 56 jr, geh. met M. G. Lijsen. Over de maand Maart 1929, 'REINKENSZAND. Gehuwd: 28, Giljaam Nysse, 20 jaar en Wjllemina Anthoinetta Hoek van Dyke, 20 jaar. Geboren: 10, Maria Tannetie, d. v. Frans Jan Roane en Adriana van de Velde. 15, Jan Marinus, z. v. Willem Hoondert en Ca- tharina Rijk. GRIJPSKERKE. Geboren: 22, Pieter nella Johanna, d. v. Dingeman Steijn en Dina van den Broeke. Overleden: 25, David Huijsman, 77 j., wedn. v. Cornelia Sohier. 's-HEER ABTSKERKE. Geboren: 9, Jo- zina Adriana, d. v. Pieter Luteijn en Adriana van de Vrie. WAARDE. Geboren: 3, Jacomina, d. v. Steven Sinke en Maatje Blok; 14, Quinten, z. v. Jacobus Pieper en Cor nelia. van Koeveringe; 16, Adriaan IIu- brecht, z. v. Jan Schier en Pieternella Klap. .(.aPELLE. Gehuwd: 22, Jan van dsr Vliet, 28 jaar en Cornelia Johanna Bakker, 24 jaar. 22, Jacobus Burger, 26 jaar en Helena de Schipper, 23 jaar. Geboren: 28, Jozina, d. v. Pieter de Jager en Maria Bakker. 28, Janna, d. v. Pieter de Jager en Maria Bakker. 28, Marinus Johannes, z. v. Dignus Sandee en Catharina Jacoba Staal. 31, Marinus, z. v. Jan Marinus Hengs- djjk en Elisabeth Jerina Leys, Overleden: 5, Martha Adriana Kosten, 10 dagen. 8, Willemyna Geelhoed, 74 jaar, wed. van Gommert van- Liere. 9, Elizabeth Mol, 76 jaar, wed, van Pieter Katte. 21, Bastiana Burger, 79 jaar, wpd. van Johannes van Wangen. 22, Neeltje Staal, 65 jaar. '21, Corne lls Biaijens,74 jaar, wednr van Pieternella Wa genaar. 's HEER ARENDSKERKE. Gehuwd: 7, Hen- drik Marinus Kramer, 36 jaar, wedr van Sara Heijblom en Helena van Schaik, 25 jaar jd. 28, Leendert Bakker, 22 jaar jm. en Adriana Johanna Kloet, 23 jaar jd. Geboren: 2, Maatje Janna, d. v. Pieter Meeuwse en Janna Dina van Overbeeke. 2, Janna, d. v. Marinus Jan Hannewijk en Ja coba la Grand. 5, Jacomina, d. v. Leendert Moelker en Cornelia van Boven. 14, Gerard, z. v. Jan Murre en Maria Hoogerland. 13, Cornells Nicolaas, z. v. Jacobus Cornells Ver- mue en Jozina Remy'n. 15, Adriana, d. v. Geerard op 't Hof en Jannetje Bommeljé. '19, Dingenis, z. v. Adriaan Hannewijk en Ton netje Baart. 23, Nicolaas, z. v. Cornells van Antwerpen en Aaltje Nijsse. 24, Jacob Abra ham, z. v. Frans de Kok en IClasina Baljé. 26, Dina, d, v. Willem Priester en Jannetje Remijn. 26, Adriaan, z. v. Giljaam Voet en Barbara van den Dries. 27, Kriena, d. v. Maar ten Pieter Plejjte en Aartje Neeltje Leendertse 29, Paulus, z. v. Jan Proost en Maria Kor stanje. 29, Maria Francina, d. v. Jan Proost en Maria Korstanje. 29, Jozina, d. v. Adriaan Marinus van Iwaarden en Maria Nieuwen- huize. Overleden: 3, Floris Meulbroek, 77 jaar, echtgenoot van Johanna Steenblok. 8, Willem van Dalen, 3 weken, z. v. Jan van Dalen en Cornelia Hejjligers. 9, Jannetje Priester, 73 jaar, echtg. van Jan Slimmen. 3, (overleden te Goes) Cornelia Melio, 64 jaar, echtg, van Pieter de Waard, 13, Marinus Lamper, 65 jaar, wedr van Wlllemina Hoebeke, 4, (oven leden t« Bergen op Zoom) Johenne Sandee, 57 jaar, echtg, van Marinus van Schaik. 16, Jacob Markusse, 90 jaar, ongeh. Kon. Ned. Stoomboot Mij. CHRISTIAAN HUYGENS, uitr.,- 2 v. Al giers. KAMBANGAN, uitr., 2 van Suez. POELAU LAUT, thuisr., 1 v. Colombo. ROEPAT, uitr., 2 v. Suez. SALEIER, uitr., 31 v. Tabang. Stoomvaart Mij. Nederland. KANGEAN, uitr., 20 te Tjilatjap. KONINGIN DER NEDER.L., 3 v. Batavia naar Amsterdam. PRINSES JULIANA, thuisr., pass. 1 Gi braltar. Rotterdani8chc Lloyd. BANDOENG, thuisr., 3 v. Padang. DJEMBER, uitr., 3 te Padang. KOTA RADJA, uitr., pass. 3 Sagtes. MENADO, uitr., 1 v. Belawan. i'ATRIA, 3 v. Rott. n. Batavia. TOSAR1, thuisr., pass. 3 Finisterre. TAMBORA, thuisr., pass. 3 Kaap del Armi. TAPANOELI, uitr., pass. 2 Gibraltar. TJERIMAI, uitr., 3 v. Port Said. TOBA, thuisr., 1 te Liverpool. MIDDELBURG, 4 April. Op de graan markt was de aanvoer zoo gering, dat geen noteering werd opgemaakt. Aangevoerd door Walchersche boerin- .nen: Boter f 0.92K, kipeieren f 4.65, eend- eieren f 5.50, ganseieren f 16. Aangevoerd door handelaren: Boter f 0.90, kipeieren f 4.25, eendeieren f 5. Part. prijs: Boter f 1.02/4, kipeieren f 5.50, eendeieren f 6.50, ganseieren f 18. Rotterdamsche veiling van 2 April (vertegenwoordiger J. Rus, M. A. de Ruy- terlaan 23, Goes). Kipeieren f 4.75-f 5.30, eendeieren f 4.75 per 100 stuks. VLISSINGEN, 3 April 1929. Uien 8 10, Spinazie 2740, Koolrapen 1,52, Witlof 28—36, Dunsel 89—90, Snijsla 70 93 et, alles per K.G. Kipeieren 53 ct. per 10 stuks. Radijs 8—10, Selderie 9— 11,5, Prei 1213 ct., alles per bos. 'Fnajasche postelein 20 ct. per mandje. KAPELLE-BIEZELINGE, 3 April 1929. St.-Remey 27, Giezer Wildeman 29, Pe ren 1, Spinazie 1725, Kroten 2, Peetjes 12 gulden, alles per 100 K.G. Raap stelen 3, Radijs 38 gulden, beiden per 100 bos. Wisselkoersen. Amsterdam, 4 April, 2.30 u Berlijn 59.13J4—59.1514. Brussel 34.6314—34.65)4. Parijs 9.74)49.76)4. Londen 12.10°/«—12.1013/ie. New York 2.49)42,49)4. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Verwachting tot den avond van April: Zwakke tot matige, Noordel. tot Westel. wind. Half tot zwaar bewolkt. Weinig of geen neerslag. Iets zachter. Stand van hedenmiddag 2 uur: Stand van gistermiddag 2 uur 762. Licht op voor fietsers. Vrijdag 7 ,u- De Heer en Mevr. VAN HEEL— KIEVITS geven kennis van de ge boorte hunner Dochter MARIA WIJNANDA. Goes, 4 April 1929. Heden overleed zacht en kalm, na een langdurig en smar telijk doch zeer geduldig ge dragen lijden, onze innig geliefde Echtgenoote en der kinderen zorgdragende Moeder, Behuwd- en Grootmoeder CORNELIA HARINCK, geb. ALLEMEKINDERS, in den ouderdom van 57 jaar en ruim 3 maanden. Ons van uwe deelneming in ons smartelijk verlies overtuigd houdende. Hare diepbedroefde Echtgenoot, H. HARINCK, Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. '■-Heer Abtskerke, 4 April .29. Getrouwd J. A. BUIJSE en S. J. MULDER, die mede namens wederzijdsche familie hartelijk dank zeggen voor de vele belangstelling voor en bij hun huwe lijk ondervonden. Goes, 4 April 1929. DANKBETUIGING. Hierdoor betuigen wij onzen harte- lijken dank aan Mevr. Dr Planteijdt voor de goede behandeling aan ons kind bewezen. Ook inzonderheid dank aan Direc trice en alle Zusters tijdens zijn ver- biijt in het Gasthuis Oostwal, Goes. FAM. W. L. DRONKERS. Riilaud-BatU, April 1929. Voor de vele blijken van deel neming, ontvangen Dij het overlijden van onzen innig geiieiden Vader, Behuwd- en Grootvader JERPHAAS DONNER. betuigen wij onzen hartehjken dank. FAMILIE DONNER. Goes, 4 April 1929. Wegens plotselinge onge steldheid van Prof. Dr A. H. DE HARTOG wordt de lezing van hedenavond Gevraagd in prov. grossierszaak in Manufacturen en aanverwante artikelen P.G. leeftijd 25 jaar. Brieven met opgaaf van ref. aan het bureau van dit blad te Goes onder no. 44. 's avonds 71/, uur, spreekt in openbare vergadering te Geref. Gem. School. Onderwerp: Waarom Staatk. Gereformeerd. Toegang alleen voor mannen. De Besturen der Kiesv. Aagtekerke en Domburg. De Notaris H. R. STRUVE te Middelburg, is voornemens op Donderdag 11 April 1929, des avonds 8 uur, in het Veilingsge bouw Mercurius aan de Koepoort straat aldaar, publiek te verkoopen: In de gemeente Middelburg: aan de Lange Singelstraat N no's. 205 en 205 A, elk groot 71 Centi aren elk verhuurd voor f6per week. Afzonderlijk en gecombineerd. aan de Kapoenstraat A 15, groot 42 Centiaren. Onverhuurd. Bezichtiging daags vóór en op den verkoopdag telkens van 1012 en van 24 uur, op vertoon van een toegangsbewijs met nadere inlich- tingep verkrijgbaar ten kantore van voornoemden Notaris STRUVE, Pijpstraat N 23 bij de Molstraat te Middelburg. geheel hout en rubber, geen bescha diging van verfwerk. Per stuk f 1.20. Eenvoudig soort 35 cent. voor marmeren en andere vloeren. f4.— en f6.40 met stok. in Het Huls met de Roode Pilaren, i

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1929 | | pagina 3