Binnenland Uit de Provincie. Kerknieuws. Onderwijs. Gemengd Nieuws. Telegrammen. Laatste Berichten. Posterijen en Telegrafie Briefwisseling. Financieële Berichten. Rechtzaken Burgerlijke Stand De Utrechtsche publicaties. Naar aanleiding van de mededeeling van Dr Ritter, dat hij door een schrijven van den minister van justitie van 11 Waart, zich gebonden zou moeten ach ten tot beperking in het geven van inlich tingen om de regeering niet in ongelegen heid te brengen, verneemt het Nederl. Correspondentie-bureau van bevoegde zijde, dat deze gedachte van dr Ritter geheel op een misverstand zijnerzijds moet berusten, daar de minister van ju stitie zijn onderzoek bij hem juist heeft gestaakt, toen bleek, dat van dr Ritter niet dan onbestemde informatie ware te ver krijgen. Voor wat de regeering betreft, bestaat voor dr Ritter alle vrijheid, welke mededeelingen ook, te doen. H M. tie Koningin. H.M. de Koningin is gisterochtend per trein, waarin zich het Koninklijk salon- rijtuig bevond, voor eenige weken naar Het Loo vertrokken. Z.K.H. de Prins en H.K.II. Prinses Juli ana deden de Koningin uitgeleide. De luchtverbinding Nederland—Nederl. Indië. Het Departement van Waterstaat deelt mede, dat de Britsche Rogeering thans toestemming heeft verleend van 1 April af van de luchtdienstterreinen in Irak ge bruik te maken. Met de voorbereiding van een vlucht is een maand gemoeid, zoodat de vluch ter. niet vóór Mei a.s. zouden kunnen worden hervat. Daar het voor het tegenwoordige be zwaarlijk is meer dan één vlucht per maand uit te voeren, en in de maanden Juni Juli en Augustus in. verband me1 de reget.periode op oen gaceeito van de route, niet kan worden gevlogen we gens den huldigen toestand va:i enkele luchtvaartterreinen, wordt het boter ge acht de vluchten niet vóór September van dit jaar te hervatton. Zij zullen dan cm de 14 dagen in beide richtingen wor den uitgevoerd. De mijnramp in België. Deel neming van onze Regeering. Aan Harer Majesteit gezant te Brussel is opgedragen aan de Belgische regee ring de deelneming der NederlanJsche regeering te betuigen bij de mijnramp welke nabij Genck beeft plaats gehad. Het weer in Maart. Aan bet voorloopig overzicht van het weer in Maart, medegedeeld door het Kon. Ned. Met. Instituut te De Bildt is het volgende ontleend: Gemiddeld over de 5 hoofdstations was de ochtendtemperatuur 1.7 gr. C. te laag. In de 3 dekaden waren de afwijkingen resp. 4 en 21/2 gr. beneden en 1.5 gr. boven normaal. De grootste afwijkingen kwamen voor op den 2en .met 81/2 gr. beneden en den 22en met 5 gr. boven normaal. De gemiddelde maximum-tem peratuur was 1 gr. boven, de gemiddelde minimum temperatuur 1 gr. beneden nor maal. Te De Bildt kwam ,geen enkele ijsdag met een maximum-temperatuur be neden het vriespunt voor, maar niet min der dan 20 vorstdagen met een minimum temperatuur beneden het vriespunt. Ook in Maart bleef de neerslag belangrijk beneden normaal. In het Noord Westen viel van 3045 pCt. van de normale hoeveelheid ,in het Zuid-Westen slechts 10 pCt., en in het midden 1520 pCt. Te De Bildt bedroeg de neerslag 7 mM., een droogterecord dus der 80-jaxige reeks. De geringste maandsom was tot nu toe 13 mM. in 1854. Te De Bilt werden 153 uur zonneschijn geregistreerd tegen 109 normaal. De tweedaagsche proeftocht van „De Statendam". Verschillende Ministers zullen vandaag deelnemen aan den twoedaagschen proef tocht naar zee van de „Statendam", met welken tocht, naar men weet, ook Prins Hendrik medegaat. Bond voor Geref. Jeugd organisatie. Onder presidium van den heer Joh C. Francken van Utrecht, werd gisteren te Utrecht de 17e jaarvergadering gehouden van den Bond voor Geref. Jeugdorga- nisatie. Aan het jaarverslag van den secr.-pen- ningmeester, den heer M. Grashoff van 's Gravenhage is ontleend, dat het aantal aangesloten organisaties bedraagt 616 met 12819 jongens en meisjes, tegen 548 met 12.787 jongens en meisjes, in het vorig jaar. In de knapenbeweging zit de laat ste jaren weinig groei. De aanwas komt hoofdzakelijk van de meisjes. Met een korte onderlinge bespreking over het door Mej. H. Esmeijer te Ermelo ingeleide onderwerp: „De behandeling der Bijb. Geschiedenis in onze vergaderin gen," werd de morgenvergadering geslo ten. In de middagvergadering sprak de heer G. Meima, directeur van de Kweekschool met den Bijbel te Groningen, over: „De behandeling der kerkgeschiedenis in de Geref. Knapenvereeniging en 'Meisjesver- eeniging". Ds P. Ch. v. d. Vliet van Utrecht sprak hierna een opwekkend woord, ge titeld „Jeugdig geloofsleven". Christel ij ke Zangvereeni- g in gen. Te Alkmaar is gisteren de 43e jaarlijk- sche vergadering van den Bond van chris telijke zangvereenigingen in Nederland gehouden onder voorzitterschap van den heer J. Pieterson Moens. Het jaarverslag van den secretaris, den heer J. M. Jalink, vermeldde, dat thans 432 vereenigingen met 18000 gewone en 72 buitengewone leden zijn aangesloten. Het verslag werd goedgekeurd, evenals de rekening van den penningmeester. Voorts werden verslagen uitgebracht over de bibliotheek, die in het bondsleven gaat meetellen, en over de muziekcom- missie. De aftredende bestuursleden, de heeren W. J. Talink, T. D. C. Meyneke en L. J. Mens, werden bij acclamatie herkozen. Besloten werd, de volgende vergadering te Utrecht te houden. Bij de rondvraag deelde de voorzitter o.a. mee, dat er gewerkt wordt in de rich ting van een fusie tusschen de verschil lende bonden van christelijke zangvereeni gingen. Om half 2 werden de leden van het con gres officieel ten stadhuize ontvangen, waarbij o.a. twee wethouders en twee raadsleden tegenwoordig waren. In de middagzitting hield de heer Jac. Caro uit Utrecht een lezing over de vraag: Is van het biad zingen voor een zangver- eeniging noodig en is het mogelijk? Beide vragen beantwoordde hij bevestigend. De Dornier Wall-vliegbooten voor Ne d.-I n d i Vanmorgen zouden de drie Dornier Wall-vliegbooten, gebouwd te Papendrecht voor de Marine in Ned.-lndië, naar de plaats van bestemming afreizen. De vlucht naar Indië van deze vlieg booten wordt gedeeltelijk uitgevoerd voor vlagvertoon. Doch daarnaast, biedt de tocht een mooie gelegenheid, gegevens te verzamelen voor de vraag, of het geen aanbeveling verdient op de toekomstige permanente luchtroute van Nederland naar Indië, watervliegtuigen te gebrui ken in plaats van landvliogtuigen, hetzij op de gehee1" route of op een gedeelte daarvan. Op deze eerste vlucht zal nog alleen overdag worden gevlogen, good at ah re gel de aankomst in den namiddag zal plaats vinden. De vlucht wordt in veertien etappes gemaakt; des Zc-udags wordt niet gevlogen, zocdat de geheele overtocht ongeveer een maand in besiag zai ne men. Gistermiddag is een officieel afscheid van de opvarenden genomen. Generaal Snijders nam het eerst het woord om de bemanning een goede reis te wenschen. Met een driewerf hoera voor de be manning, waarmede de aanwezigen 'en thousiast instemden, eindigde spr. Kolonel Hardenberg, commandant van do luchtvaartafdeeling van Soesterberg, bracht namens de vliegers van Soester- berg de beste wenschen over. De burgemeester van Den Helder spirak namens het gemeentebestuur, waarna, een vertegenwoordiger van de Aviolanda-fa- brieken het woord voerde. Deze dankte de Nederlandsche regeering, dat zij haar in staat heeft gesteld tot deze prestatie. Tonslotte betuigde de eskadrille-com- mandant luitenant ter zee Tetenburg, zijn dank voor de goede wenschen en de belangstelling. Heden herdenkt de Rijksveldwachter A. van de Mooren te Middelburg zijn 25-jarig ambtsjubileum. Zoutelande. Bevolking gedurende de maand Maart 1929. Vertrokken: Adriaan de Steur naar Middelburg; Pieter la Gasse met gezin naar Vlissingen. Ingekomen: Jan de Steur van Grathem. Arnemuiden. Men schrijft ons; J.l. Maandag overleed alhier de oud-schipper C. van Belzen, oud-ouderling der Geref- kerk. Met hem daalt ten grave een alge meen geacht en bemind man. Vanaf de reformatie der kerk diende hij een aantal jaren met eere de Geref. kerk alhier. Ook op politiek gebied ijverde hij voor de A.-Ê. beginselen, vuurde zwak ken in beginsel aan tot hun plicht, zeil niet ontziende, de visscherij te verlaten en naar de haven te Vlissingen of Veere te stevenen, ter vervulling van zijn stem plicht. Het was in den tijd, toen de stem briefjes nog door de kiezers geschreven moesten worden. Zijn ideaal was, op alle levensterrein de eere Gods te bevorderen. Huiselijk leed werd hem niet gespaard, daar het den Heere behaagde, hem in smartelijke wegen te leiden. Twee zijner zonen moest hij als slachtoffer aan de zee afstaain. Thans loste de Heere hem af van zijn post op hoogen leeftijd. Ook de nage dachtenis van dezen rechtvaardige zal tot zegening zijn. Ned. Herv. Kerk. Drietal te Rotterdam (18e predikants plaats) D. Tromp te Heerlen, A. Adriani, te Baarn en dr J. C. Roose te Groningen. Bedankt voor Opende (Gr.) M. E. v. d. Veen te Langweer; voor Ureterp W. T- Klumper te Bakkeveen; voor Wissenker- ke (toez.) F. G. van Binsbergen te Haam stede; voor Drogeham C. Kroon teWoud- senid; voor Sprang (N.-Br.) L. G. Bruijn te Bergschenhoek. Geref. Kerken. Beroepen te Reitsum, P. Veenhuizen cand. te Groningen. Geref. Kerken (H. V.) Bedankt voor Maxkum, dr C. Koppenaal te Den Haag. Chr. Geref. Kers;. Beroepen te Broek onder Akkerwoude, J. de Bruin te Vlaardingen. Benoemd tot hoofd der Chr. school te Roxum dhr K. Gerber, thans te Scha- rendijke als zoodanig werkzaam. De voordracht voor onderwijzeres aan de Chr. School te Kruiningen be staat uit de dames Kumermans te Vlis singen, Willemse te Sluiskil en Van der Linde te Dinteloord. H. L a n k a m p. f In den ouderdom van 80 jaar is te Bloeinendaal overleden de heer H. Lankamp, voorheen hoofd onderwijzer aan een Chr. school te Am sterdam, algemeen in den lande bekend door de vele werken (Leerplannen enz.j die van zijn hand het licht zagen ten be hoeve van het christelijk onderwijs in het algemeen. Jubileum P. Wielenga. De heer P. Wielinga, hoofdinspecteur van hot lager onderwijs in de tweede hoofdinspec tie, zal 16 dezer den dag herdenken, waar op hij 25 jaar bij het Rijksschooltoezicht werkzaam zal zijn geweest". Ongelukken. Gistermiddag werd de 12-jarige M. te Tilburg, die cp de fiets zat door een vrachtauto aangere den en onmiddellijk gedood. Een dei deelnemers aan het concours in DenBriel de heer A., is door een auto aange reden en heeft een hersenschudding en vermoedelijk een schedelbreuk gekregen. Hij is naar Rotterdam vervoerd. Gis termiddag reed de 18-jarige B. met een auto zigzaggewijze over den Vloklioven- scbe weg te Eindhoven. De 18 jarige on derwijzer van Th. te Eindhoven, op een fiets gezeten, kon niet meer uiwijken en werd ongeveer tien meter meegesleurd. Hij kreeg ernstige verwondingen aan de borst en is in zorgwekkenden toestand naar zijn woning overgebracht. De auto bestuurder bleek dronken te zijn, en zijn remmen waren niet in orde. Tegen hem is proces-verbaal opgemaakt en de auto is in beslag genomen. Spoorwagon in brand. Maan dagmiddag is trein no. 306, welke om 13.59 uit Utrecht vertrok, met 20 minu ten vertraging te Amsterdam aangeko men, omdat een der rijtuigen tusschen Breukelen en Nieuwersluis door het warmloopen in brand geraakte. De trein werd tot stilstand gebracht, opdat de passagiers in een andere coupé konden overstappen. Aan 't station Nieu wersluis is toen de in brand geraakte wagon afgehaakt. Late sneeuw. Te Groningen is Maandagavond in enkele uren tijd een groote hoeveelheid sneeuw gevallen, zoo dat de straten bedekt waren met een sneeuwlaag van ongeveer een d.M. dikte. Juweelendiefstal in een trein. Door een Engelsche heer en dame, die Maandagmiddag met den Duitschen sneltrein aan het Centraal Station te Am sterdam zijn aangekomen, is bij de po litie aangifte gedaan, dat hun in den trein, vermoedelijk tusschen Dusseldorf en Wezel een donkerblauwe handtasch is ontstolen. De inhoud bestend o.m. uit een paarlen broche met diamanten tei waarde van 60 pond sterling, een lange gouden speld, met diamanten bezet, ter waarde van 50 pond sterling, een blauwe speld met diamanten bezet, ter waarde ven 60 pond sterling, een gouden ring met grooten diamant, omzet met kleinere diamanten, ter waarde van 250 pond, een paarlen halssnoer met diamanten, ter waarde van 60 pond. Voorts bevatte de tasch voor 27 pond sterling aan Engelsch geld, benevens dames-toilet-artikelen. Een auto op een menigte in gereden. Zondagavond gebeurde op den Rijksweg Noord te Sittard een onge luk, dat wonder boven wonder nog tame lijk goed is afgeloopen. Een luxe-auto reed in volle vaart op een massa publiek (meer dan 300 menschen) in. Meer dan 15 personen werden verwond, waaronder een zestal nogal ernstig. Nie mand bleek echter gelukkig levensgevaar lijk gekwetst. De auto is in zulk een vaart op het publiek ingereden, dat de radiateur en de voorlampen totaal vernield werden. De auto werd direct in beslag genomen, en de chauffeur, afkomstig uit Hoens- broek, werd naar het politiebureau over gebracht, en in hechtenis genomen. Het geval bracht veel consternatie teweeg. Buiten de personen, die verwondingen hadden opgeloopen, waren er ook nog tal van aanwezigen, welke gescheurde klee- ren hadden bekomen. Vliegbooten naar Indië. DEN HELDER. Hedenmorgen tegen het aanbreken van den dag zijn de drie vlieg booten der marine van de Mok naar Indië vertrokken. Bij het vertrek waren aanwezig minister Lambooy, vice-admi- raal Quant en een klein aantal belang stellenden. Minister Lambooy hield vóór het ver trek een korte toespraak en drukte daarna al de leden der bemanningen van de drie vliegbooten de hand. Om 5 u. 50 vertrok de eerste vlieg- boot, spoedig gevolgd door de tweede en de derde. Ze werden uitgeleide gedaan door een escadrille bommenwerpers. Oeputaten-vergaderlng A.-R. Partij. UTRECHT. De Deputaten-vergadering der A.R. Partij was buitengewoon druk bezocht. Tivoli was tot in den nok ge vuld, terwijl nog een filiaal-samenkomst moest worden gehouden in „de Handels beurs". Daar was ook nog een duizend tal personen samengekomen. Toen de heer H. Colijn. het podium be trad, verwelkomde de vergadering hem met luid handgeklap1, dat overging in een enthousiast gejuich, waarna hem toege zongen word Ps. 1343. Ter opening der vergadering werd ge zongen Ps. 146:1 en 8, waarna dhr Colijn Ps. 146 las en voorging in gebed. Hij verwelkomde daarna in het bijzonder de heeren mr Heerkens Thijssen, afge vaardigde der R.-K. Staatspartij, prof. Se- bestjèn uit Hongarije, en mr v. d. Helm, vertegenwoordiger der Chr. Ethische par tij in Ned.-lndië. Bericht van verhindering was ingeko men van de Chr. Hist. Unie. Telegrammen van gelukwensdi kwa men o.m. in van den president van den Raad van State, van de C.-H. Eerste Kamerfractie en van eenige Hollandsche Anti-Revolfttionairen in Jeruzalem. Besloten werd een telegram van hulde te zenden aan II. M. de Koningin. Spon taan werd hierop het Wilhelmus ge zongen. Hierna sprak de heer Colijn een rede uit, waarvan wij op de eerste pagina van dit blad een uittreksel gaven. De och tendvergadering werd "hierop gesloten. Te 2 u. 15 werd de middag-vergade ring geopend. In deze vergadering sprak prof. mr D. P. D. Fabius, de eenige nog in leven zijnde mede-oprichter der A.-R. Partij-organisatie, een rede uit, ten wijl prof. dr II. A'isscher ,een opwek kend slotwoord sprak. Jaarvergadering Chr. Hist. Unie. AMSTERDAM. Heden werd alhier de druk bezochte jaarvergadering der Chr. Hist. Unie, onder leiding van mr J. Schokking gehouden. Gezongen werd Ps. 131:1. Na gebed sprak de voorzitter een opwekkende rede uil. Na de behandeling van de rekening en verantwoording over 192S kwam aan de orde de vaststelling van het verkiezings manifest, waarop door een aantal ;if- declingen amendementen waren inge diend. AMSTERDAM. Het K. L. M.-vliegtuig PllAET, op weg naar' Hamburg, moest te Windesheim (Ov.) een noodlanding maken. Het onderstel werd licht bescha digd. De passagiers zetten de reis per trein voort. ZWOLLE. Gisteren is op den Meppe- lerstraatweg zekere N. v. B. onder de tram geraakt. Hij werd ernstig gewond en moest naar het ziekenhuis worden overgebracht. GRONINGEN. Het elfjarig zoontje van J. H. uit Oostwold sprong van een wagen en geraakte onder een auto. Hij werd zoodanig verminkt, dat hij, na overge bracht te zijn naar het ziekenhuis, spoe dig overleed. HEERLEN. De kantonrechter sprak he den vrij de drie leden van een comité dat vorigen zomer een vliegdemonstratie organiseerde tijdens welke een vliegtuig op de toeschouwers neerviel, waardoor eenige personen werden gedood. Volgens den kantonrechter stond niet vast, dat de vliegdag van dit comité uitging. HAMBURG. Bij een temperatuur van eenige graden onder nul is het vannacht te Hamburg begonnen te sneeuwen. He denmorgen 8 u. was de temperatuur nog 2 graden onder nul. Ook uit Leipzig wordt sneeuw gemeld. Jaarvergadering Kinderzorg. I» 't gebouw der Stichting te M'burg werd hedenmorgen de jaarverg. gehouden van de vereeniging „Kinderzorg", onder voorzitterschap van den heer Ds R. ten Kate uit Koudekerke, die deed zingen Ps. 89: 1, daarna Jas de tweede helft van Ps. 33 en voorging in gebed. In zijn openingswoord heette de voorzit ter allen welkom op de 23e algemeene vergadering, waarvan, naar spreker ver trouwt, zegen zal uitgaan. Spr. ziet in af gevaardigden ook belangstellenden, en in belangstellenden ook afgevaardigden van grootere groepen. De afgevaardigden moesten grooter in aantal zijn, omdat er nog te veel gemeenten en diaconieën zijn, die te weinig voelen, dat „Kinderzorg" hun instelling is. Den belangstellenden brengt spr. dank voor hetgeen zij voor „Kinderzorg" doen. Er zijn voor „Kinder zorg" den laatsten tijd extra zorgen, o.a. minder bevolking dan gewoonlijk; niet door betere gezinstoestanden, maar door dat op aandrang der regeering de voogdij raden bezuinigen. Diaconieën vragen prijzen op, maar la ter hoort men niets meer of melden ze dat er op andere wijze is voorzien. Alleen de babyzaal is vol, maar veelal met halve weezen, die weer teruggenomen kunnen worden. De verpleegkosten per kind nemen du s zeer toe, daar de vaste posten hetzelfde blijven en ook de gebouwen veel onder houd kosten en zullen blijven kosten. Spr. wekt op tot verderen steun, en ver trouwt op God, dat die ook verder Zijn zegen niet zal onthouden. Medegedeeld werd, dat verhinderd wa ren de Commissaris der Koningin, de pre sident van de rechtbank, de burgemeester, de kantonrechter Mr Bybau, Mr van der Feltz, Ds Van Empel, Dr Hoorweg, Ds Van Dis en mevrouw Snoep. De voorzitter deele mede, dat mevrouw Quarles van Ufford, eere-presidente, door ongesteldheid verhinderd is, maar geluk kig herstellend is. Bij vaststelling van de presentielijst ble ken er te zijn 44 afgevaardigden en 35 belangstellenden. Op het jaarverslag komen wij mor gen terug. Lijst van onbestelbare brieven en brief kaarten, van welke de afzenders onbekend zijn terugontvangen in de 2e helft der maand Maart 1929 ten postkantore te Goes. Brieven Binnenland. Joh. Vroeg in de Wei, Zierikzee. Mej. T. Koevoets, Goes Alg. Handelsmij. voor Industrieele pro ducten, Rotterdam. Aan onze correspondenten wordt nog maals (het is vroeger ook reeds vaak ge daan) herinnerd, dat berichten en versla gen van lezingen, uitvoeringen, enz., welke wel in een ander, doch niet in ons blad zijn geannonceerd, niet kunnen worden opge nomen. Daarom moesten wij een berichtje uit K. vandaag ter zijde leggen. Wisselkoersen. Amsterdam, 3 April. 2.30 uur. Berlijn 59.1659.18. Brussel 34.65—34.67. Parijs 9.741/29.76i/2. Londen 12.1112.111/4. New York 2.491/2—2.493,4. De Scheide-bank. Aan het verslag 1928 der N.V. Schelde- ba.nk te Zierikzee ontlecnen wij: Over den gang van zaken mogen wij zeer tevreden zijn. liet winstcijfer is hon ger dan vorig jaar en vooral de vrij beduidende stijging van de aan onze Bank toevertrouwde gelden, in don vorm van. Deposito's en Crediteuren, stemt tot vol doening. Na behoorlijke reserveering wordt voor gesteld het dividend te benalen op 14 pCt. (vorig jaar was dit 12 pCt.) Rechtbank ie Middelburg. Door de Rechtbank tc Middelburg werden heden de navolgende vonnissen uitgesproken: Overtreding Wapenwet: T. M. A. v. ,-V 27 jaar, caféhouder te Goes. Appelvon^' Kantongerecht Goes. Vernietiging vonfff- van den Kantonrechter. Vrijspraak. Overtreding Jachtwet: M. do K., 30 jaar, werkman te 's-Gravenpolder. Appel- vonnis Kantongerecht Goes. Bevestiging vonnis van den Kantonrechter, met uit zondering van de straf, f 15 of 15 d. h., met verbeurdverklaring van het geweer. Overtreding Jachtwet: J. v. E., 26 jaar, werkman te Nieuw- en St. Joosland. Ap- pelvonnis Kantongerecht Middelburg. Be vestiging vonnis van den Kantonrechter, met uitzondering van de straf, f 15 of 15 d. h., met verbeurdverklaring van het niet in beslag genomen geweer f 10 of 10 d. h. Valschheid in geschrifte: M. M., 19 jaar, zonder beroep te Axel, f 25 of 25 d. h. Ter openbare civiele terechtzitting der Rechtbank te Middelburg van lieden, werd dhr Mr A. Meerkamp van Einden, wonende te Middelburg, geïnstalleerd als rechter plaatsvervanger. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Verwachting tot den avond van 4 April: Meest matige Noordelijke tot Noord westelijke wind. Afwisselende bewolking. Weinig of geen neerslag. Iets zachter. Stand van hedenmiddag 2 uur: Licht op voor fietsers. Donderdag 6 u. 58. Over de maand Maart 1929. ZOUTELANDE. Geboren: Maarten, z. v. Johannes Jobsë en Jannetje Leuntje Sa- muelse; Pipter, z. v. Hendrik Louwerse en Elizabeth Pieternella de Visser; Johanna, d. v. Adriaan Jobse en Janna den Hondt. Overleden: Maarten Jobse, 2 d. KATTENDIJKE. Geboren: 2, Blazina, d. v. Marinus Janse en Tannetje Hoek man; 21, Johannis, z. v. Pieter Snoek en Johanna Flipse.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1929 | | pagina 2