Rechtzaken Burgerlijke Stand Radio-Nieuws. Gemeenteraad van Vlissingen. Woensdag is H. H. de Koningin-Moeder per extra- „Batavier" van Rotterdam naar Londen vertrokken, ten einde daar een bezoek te brengen aan de Nederlandsche Schilderijententoonstelling. Ongelukken. Gistermiddag had te Amsterdam een juffrouw het ongeluk, toen zïji des middags het water van het vuur wilde nemen, dat haar kleeren vlam vatten. Zij snelde de straat op, waar enkele toegeschoten burgers zoo snel mogelijk het vuur doofden. Haar kleeren waren echter reeds ten deele verbrand en de ongelukkige vrouw zelf ver keerde bjj aankomst in het gasthuis in deer niswekkenden toestand. Gistermiddag is een 7-jarig meisje te Amsterdam onder een pas seerende tram naar Zandvoort geraakt. Toen men door opvijzeling van den wagen hef kind bevrijden kon, bleken de levensgeesten reeds geweken. Viermaa I een vierling. Te Dem> min in Pommeren is het echtpaar Zöllner voor de vierde maal verblijd door de ge boorte van een vierling. De moeder is thans 28 jaar oud ,ep. bezit reeds 18 gezonde kinderen. In het jaar ,1920 werd haar eerste kind geboren, een jongen. In 1922 volgde een meisje en- in .1923, 1925 en 1927 werden da eerste drie vierlingen ge boren. Tien van da 18 kinderen zijn jongens. Branden. Gisternacht is de hoe denwinkel van den heer v. d. B. te Almelo door brand vernield. De vrouw van den heer B. wist door uit een bo venraam te springen haar leven te red den, waarbij zij zich vrij ernstig ver wondde. Te Midwolda (Oldambt) zijn gisteravond de korenmolen en 't woon huis van B. totaal afgebrand. Wegens ge brek aan water konden slechts met moeite andere perceelen behouden worden. Alles is verzekerd. Gisternacht is te Bel- lingwolde do behuizing van den heer M. afgebrand. Het vee werd gered. Verze kering dekt de schade. Opruimen van noodwonin gen. Gisterenmorgen zijn in tegenwoor digheid van den wethouder van sociale aangelegenheden en andere autoriteiten onder toezicht van de brandweer drie houten noodwoningen te Hilversum, na ontruimd te zijn eal het wegnemen van ramen en deuren, in brand gestoken en vernietigd. Er was een talrijk publiek, dat naar de opzettelijke brandstichting kwam zien. Het is feitelijk een begin, daar er in 't geheel 64 noodwoningen staan aan den Eemnesserweg en omge ving. Hoe wenschelijk ook, dat alle wor den verwijderd, de snelle aanwas 'der bevolking met de groote vraag naar huis vesting laat slechts geleidelijke opruiming toe. In het plan ligt op het vrijkomend terrein nioderne arbeiderswoningen te bouwen. De griep. Volgens de meening der geneesheeren is de griep te Kerk- rade eenigszins aan het verminderen, hoe wel het aantal slachtoffers momenteel blijft toenemen. Bij den burgerlijken stand aldaar werden van 2d Februari tot en met 5 Maart, dus in twee weken tijds, 60 aangiften gedaan van overleden per sonen. Onder hen bevinden zich slechts enkele kinderen. Vooral onder de oude ren van dagen vraagt de griep haar slachtoffers. In de beruchte griepmaand November 1918 stierven te KerkradelOö personen. Het aantal sterfgevallen is dus thans even abnormaal groot als toen. Een ijsdam opgebroken. Door van Hoogenboezem's en van der Tak's bergingsbedrijf te Wemeldinge is Woens dagmorgen de ijsdam opgebroken van plus minus 600 M. lengte en ongeveer 80 c.M. dikte, vanaf den aanlegsteiger Ooltgens- plaat tot aan het Midden Hellegat. De veerdienst OoltgensplaatDintelsas heeft nu weer zijn gewonen dienst met de rao- torboei kunnen hervatten. Vier of drie? De voltallige raadsver gadering \an Dreurnel is vastgeloopen op de goedkeuring der notu len. Verder is hij niet gekomen. De heer Kooijmans was nl. niet te spreken over het weergeven van de verkiezing van den heer Vermeulen als lid van de commissie tot wering van schoolver zuim. Op hem waren z. i. geen 4 doch 3 stemmen uitgebracht. De heer Bouman zei, dat er 8 briefjes waren ingeleverd, hoewel ex- maar 7 leden waren, maar de voorzitter hield zich aan het genotuleer de en beriep zich op het stembureau. Bovendien is aan vier leden na de vergadering nog aange toond door de snippers van de stembriefjes, dat alles in orde was en de stemming volgens de me- dedeeling van den uit slag is geweest. Alleen is gebleken, dat één naam verkeerd is gele zen, doordat het schrift onduidelijk was, doch dit abuis heeft geen in vloed gehad op de stem ming en bovendien is de quaestie niet meer van beteekenis, daar de heer Vermeulen zijn benoe ming niet aanvaard heeft. De h er W. Kooij mans eiste echter, dat het besluit, waarbij de heer Vermeulen is gekozen verklaard, vernietigd werd, dan eerst zou hij de notulen goedkeuren, en niet eerder. Toen de voorzitter de onmogelijkheid van dit voorstel betoogde, werd de ander minder parlementair, debiteerde eenige hatelijkheden aan het adres van den voor zitter en verliet demonstratief de zaal. Dit voorbeeld werd gevolgd door 'n wethouder en twee leden, waarna de vergadering op geheven moest worden wegens onvoltallig heid. De fraude bij publieke wer ken te Amsterdam. Omtrent de frau de bij de afdeeling bestratingen van pu blieke werken te Amsterdam, tusschen een paar ambtenaren en de Neuchatel Asfalt Cy, kunnen wij nog mededeelen, dat deze fraude zou zijn ontdekt door toevallige omstandigheden. Een van de ambtenaren zou een papiertje hebben la ten slingeren. Toen eenmaal verdenking was gerezen en ten slotte werd ingegre pen is bij een der verdachte ambtenaren een boekje gevonden, waarin was geno teerd Tiet juiste getal gelegde vierkante meters en dat, wat was opgegeven door de Neuchatel Asfalt Cy. Ook zijn kwitan ties gevonden waardoor men er achter kwam, hoe groot, of in dit geval, hoe klein de bedragen waren, die bij deze fraude in het geding zijn. Het is dan ook niet om het verlies dat de gemeente geleden heeft, dat de zaak in handen is gesteld van de justitie, doch uitsluitend om den rnoreelen kant der kwestie. Het betreft hier ambtenaren, die circa f5000 k f 6000 salaris hebben, die gedurende ongeveer drie jaar hebben geknoeid tegen vergoedingen van f 50, f 75 en ook wel eens f 100. De verdachten zijn ter be schikking van de justitie gesteld. 17-jarige vermoordt zijn pa troon. Te Saarbrücken is een bakkers patroon in zijn woning met doorgesneden hals gevonden. Als dader komt een 17- jarige leerling in aanmerking, die bij den bakker in opleiding was. Hij heeft na de misdaad gepoogd de kamer, waar de moord heeft plaats gehad, in brand te steken. Voorzoover tot nu toe kon wor den vastgesteld, zijn er ongeveer 2000 frs gestolen. De dader is, naar men ge looft, over de grenzen naar Frankrijk gevlucht. Kinderen met een vuurwapen. Toen in Ermschwerd twee knapen van 10 en 12 jaar met een vuurwapen speelden, ging ,ei plotseling een schot af. De kogel rukte den eenen knaap een lid van een vinger af en trof den halsslagader van den anderen knaap, zoodat de getroffene in een paar minuten stierf. Hedenmiddag vergaderde de gemeente raad van Vlissingen. Mededeeling werd gedaan van een schrijven van den heer Harts van ongeveer den vólgenden in houd „Waardeerend de aangename samen werking en medewerking, die ik in uw Raad gedurende mijn wethoudersschap mocht ondervinden, meen ik, door den loop der omstandigheden gedwongen te zijn, mijn ontslag als wethouder te moe ten nemen. Alhoewel in het college van B. en W- een vertegenwoordiger der S. D. A. P. of S.P. zitting had moeten nemen, werd door mij na overleg met mijn partij de zetel aanvaard, omdat verwacht werd, dat een meer naar links georiënteerd col lege voor het beheer van onze gemeente gewenscht was en bij niet aanvaarding van het wethouderschap diverse zaken zeer ernstig in het gedrang zouden ko men. Naast de belangen van onze bad plaats, noem ik in de eerste plaats onze gerneentelijka ziekenhuiszorg. In de laatste vergadering vaa den ge meenteraad werd de grond verkocht, waar op het gemeente-ziekenhuis had moeten verrijzen. Daarmede werd een belangrijke steun aan de noodzakelijke oplossing van dat vraagstuk weggenomen, terwijl door een pterke houding ten gunste van ons gasthuis zonder twijfel een goede oplos sing zou zijn bereikt. Nog restte ons de grond van de stich ting, waardoor in de toekomst een goede oplossing mogelijk bleef. Maar bovenal was deze grond zoo gunstig gelegen, dal een stichting, bedoelende de behartiging van de grondige verbetering der gemeente ziekenhuiszorg, dezen waardevollen grond nimmer had mogen verkoopen, tenzij tegen een prijs, die de voorstanders dei gemeentelijke ziekenhuiszorg volledig zou bevredigen. Op 23 Februari, ontving ik van den gemeente-secretaris, bestuurslid van de stichting, de mededeeling, dat op 19 Fe bruari door het bestuur besloten was den grond te verkoopen voor 66 cent per vierk. M. Meerdere malen en tijdig door de vergadering van het stichtingsbestuur heb ik de bestuursleden, de heeren van Woelderen en Bisschop, gewezen op de noodzakelijkheid de belangen der stich ting zwaarder te laten wegen dan die van „Rethesda", daarbij vastleggend, dat indien die grond in strijd met de belan gen van de stichting zou worden verkocht ik ontslag als wethouder zou nemen, omdat dan blijkbaar geen prijs op samen werking met mii werd gesteld. Waar thans de grond feitelijk verkocht is, stel ik er geen prijs meer op, lid van het college van B. en W. te zijn en neem bij dezen mijn ontslag als wethouder van de ge meente Vlissingen. Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Zeeuwsch-Vlaanderen. Het Bureau stelt voor adhaesie te be tuigen aan het verzoek van den Rond van Bedriifsautohouders in Nederland aan de Tweede Kamer der Staten-Generaal om bij de wet tot herziening van de fi- nanciëele verhoudingen tusschen het Rijk en de Gemeenten te bepalen dat niet zooals bij de tegenwoordige personeele belasting bedrijfspersonenanto's, d.w.z. auto's die gehouden worden om te ver huren en autobussen, kunnen worden be last, doch deze evenals de andere bedrijfs auto's, de vrachtauto's zullen worden vrij1- gesteld van die belasting. Crisis in de Suikerindustrie. Ontvangen werd een uitnoodiging tot het bijwonen eener te Bergen op Zoom op 30 Januari j.l. te houden vergadering met belanghebbenden en belangstellenden, inzake de „crisis in de Suikerindustrie". Naar deze vergadering werden afge vaardigd de heer Neeteson en de secre taris. Het Bureau heeft gemeend, adhaesie namens de Kamer te kunnen verleenen aan de in die vergadering aangenomen motie, waarin steun der regeering wordt gevraagd. Deze zaak is evenwel pok voor het gebied der Kamer van zeer groote be teekenis, zoowel voor wat betreft het behoud der industrie als der cultuur. Het Bureau acht het daarom noodzake lijk, dat de Kamer zich ook zelfstandig tot de Regeering behoort te wenden, en wel op de volgende gronden: De toestand van onze Nederlandsche beetwortelsuiker-industrie en daardoor ook die van de beetwortelcultuur in ons land, baart zorg. De reeds geruimen tijd op de wereldmarkt geldende suikerprijzen zijn te laag, om daaruit een prijs voor de beetwortelen te kunnen geven, die voor den verbouwer loonend is. Dit komt niet, omdat die industrie en die cultuur niet met hun tijd zijn mee gegaan, zich overvleugeld zien door an dere landen: Integendeel wordt algemeen erkend dat onze suikerfabrieken behoo- ren tot de best geoutilleerde van de we reld en dat onze bietenteelt op hoogeren trap van ontwikkeling staat dan in welk ander land ook. De fabrikanten in de beschermde lan den maken voor hun binnenlandschen. afzet winstgevende prijzen en werpen de overschotten -op het binnenlandsch ver bruik voor een appel en een .ei op Ide wereldmarkt, voor welke markt ons land geheel open ligt en waardoor onze in dustrie tegen deze dumpingsprijzen moet kampen. Tegen een dergelijke concurrentie valt natuurlijk niet te vechten. Onze regeering ziet dit althans in zoo verre in, dat zij wil medewerken aan het tot stand komen van eene internationale regeling. Maar als zulk een conventie weer tot stand mocht komen, wat nog volstrekt niet zeker is, duurt het in ieder geval nog minstens eenige jaren voor wij zoo ver tfijn. En nu meent het Bureau, dat het op den weg der Regeering ligt te zorgen, dat in dien tusschentijd onze suiker-indu strie en onze bietenteelt niet verdwijnen. Welk een gewichtige kwestie dit bij uitstek voor liet gebied onzer Kamer, Zeeuwsch-Vlaanderen is, is wel van alge- meene bekendheid, maar toch kan het zijn nut hebben de volgende cijfers te noemen, die alle uitsluitend op Zeeuwsch- Vlaanderen betrekking hebben. Bietencultuur. Jaarlijks worden gemiddeld 11800 H.A. land met bieten' bezaaid, dit is meer dan 20 proeent van $de totale oppervlakte bouwland. De opbrengst bedraagt jaarlijks meer dan 400 millioen kilogram bieten. Het tot aan de verzending naar de fabrieken, dus voor bewerken, rooien, wegen, tarreeren en laden uit te geven loon ligt tusschen 1.9 en 2 millioen gld- Vo-or het vervoer naar do fabrieken ontvangen de tramlijnen meer dan 400 duizend gulden, de spoorlijnen ongeveer 60.000 gulden, de schipperij ongeveer f'ÜO duizend galden. Indien de bietoncultuur moest woiden vervangen door verbouw van granen, peulvruchten e.d., zouden de daarvoor te betalen loonen niet meer dan de helft de vrachten minder dan een vierde van de voor bieten noodige bedragen zijn. Suiker-industrie. Er zijn in het gebied onzer Kamer twee fabrieken, die te zamen aan loon, gerekend vanaf het lossen der bieten, jaarlijks aan in Z. Vlaanderen wonende werknemers 450 000 gulden 'betalen. Aan vracht van benoo- digdheden en producten wordt plm. 175 duizend gulden besteed. Uit het bovenstaande moge blijken van welk xitnemend belang de bietencultuur en de suikerindustrie voor Z.-Vlaande ren zijn, en in welke mate de werkgele genheid daardoor bevorderd wordt. Het Bureau meent dan ook, dat het alleszins op den weg der Kamer ligt, om met alle kracht te streven naar behoud van dezo takken van bestaan. Het Bureau stelt mitsdien voor, een adres van deze strekking tot de Regee ring te richten. Kantongerecht te Mldtfefburg. Zitting van 27 Februari 1929. De Kantonrechter te Middelburg heeft veroordeeld wegens: Zonder jachtacte, zich met een schiet geweer in het veld bevinden: J. v. E., te N. en St. Joosland f25 of 25 d. h., ver beurdverklaring van het in, beslaggeno men geweer, met last tot vernietiging daarvan. Met een voertuig niet behoorlijk uit wijken naar rechts bij het tegenkomen van een motorrijtuig: J. M. B., te Oost- kapelle f 15 of 15 d. h. Rijden met een motorrijtuig zonder ach terlicht en duidelijk zichtbaar nummer en letter: J. P. K., te Vlissingen fl en f3 of 1 en 3 d. h.; A. J. B. to Middelburg f 1 of 1 d. h. Als bestuurder van een motorrijtuig licht niet dempen bij tegenkomen van een ander motorrijtuig: M. H. B. te Mid delburg f5 of 5 d. h. Met een motorrijtuig rijden, zonder dat dit voorzien is van een deugdelijk, nauw keurig werkend stuurtoestelH. H. M. te Beekbergen, f 25 of 25 d. h. Als bestuurder van een motorrijtuig binnen de bebouwde kom eener gemeente niet signaal geven, wanneer de veilig heid van het verkeer zulks vordert: P. A. A. M. v. G. te Tilburg f 10 of 10 d. h. Motorrijtuig zonder voldoend toezicht op een weg laten staan, anders da,n met in rust gebrachte motor: P. de P., te Middelburg f5 of 5 d. h. Fietsen zonder licht: J. W. B., te St. Laurens f5 of 5 d. h.; A. L. te Koude kerke f3 of 3 d. h.; J. W. de P. te Koiudekerke_ f5 of 5 d. h.C. J. te O. en W. 'Souburg:' Teruggave aan zijn ouders zonder toepassing van straf; J. de N. te Arnemuiden: Teruggave aan zijn moeder zonder toepassing van straf. Idem als bestuurder van een voertuig: H. B. te Middelburg f 2 of 1 week tucht school; J. M. v. d. B. te Vlissingen f5 of 5 d. h. Als bestuurder van een rjjwiel op een weg niet gevolg geven aan de door een der in art. 34 der Motor- en Rijwielwet genoemde ambtenaren in het belang van de veiligheid van het verkeer gegeven bevelen: W. F. J. te Middelburg f5 of 5 d. h. Als bestuurder van een rijwiel op een kruispunt voor een bestuurder van een rijwiel, dien men aan zijn rechterhand heeft, niet den doorgang vrijlaten: W. F. J. te Middelburg f3 of 3 d. h. Fietsen op zoodanige wij-ze en met zoodanige snelheid, dat de veiligheid van het verkeer wordt in gevaar gebracht: P. J. de R. te Veere f 15 of 15 d. h. Als bestuurder van een motorrijwiel een rijwielpad berijden buiten noodzaak: W. G. v. N. te Middelburg f 3 of 3 d. h Strooperjj: N. v. H. te Vlissingen f10 of 10 d. h.; verbeurdverklaring van de in- beslaggenomen juten zak. Straatschenderij: P. B. te N. en St. Joosland: Teruggave aan ouders, zonder toepassing van straf; J. V. te Arnemuiden fö of 5 d. h.; B. v. B. te Arnemui den f5 of 5 d. h.; B. v. B. te Arne muiden f5 of 1 w. t.sch. Niet zorgen, dat een door hem op den openbaren weg geplaatst voorwerp be hoorlijk verlicht is: W. de K. te Koude- keike f5 of 5 d. h.; F. G., Serooskerke 5 maal f3 of 5 maal 3 d. h.; Ch. R. te N. en St. Joosland f5 of 5 d. h. Dronkenschap: A. K. van T., te Moer- capelle f 15 of 15 d. h.; B. M. v. D. te O. en W. Souburg f 10 of 10 d. h.; D. v. d. H. te Middelburg f 10 of 10 d. h. Leerplichtig kind arbeid doen ver richten gedurende schooltijd: J. K. te Me- liskeike f25 of 25 d. h.; J. L. te Vrou wepolder f10 of 10 d. h. Als vader van een kind niet zorgen dat dit kind de school geregeld bezoekt: J. L., te Vlissingen f0.50 of 1 d. h.; K. B., te Arnemuiden f 15 of 15 d. h. In een daarvoor door de Kroon aange wezen gemeente in een localiteit, waar voor door B. en W. een verlof voor den verkoop bedoeld in art. 34 tweede lid letter a der Drankwet is verleend, zonder toestemming van den burgemeester, vrou welijke personen, niet zijnde de inwonen de of de inwonende dochter van den hou der van het verlof, gedurende de uit oefening van het bedrijf dienst laten doen J. T. te Middelburg £10 of 10 d. h. Overtreding artikel 16 der Warenwet: W. S. te YTLsaingen il of 1 d. h. Overtreding artikel 86 van het Reg lement op de wegen en voetpaden in Zeeland: R. B. te Middelburg fö of 1 weol: tuchtschool. Zonder vergunning over spoorwegge deelte van een tramweg loopen: M. B. W. on T. C., beiden te Middelburg, ieder fö of 5 d. h. Te Vlissingen wateren anders dan in de daartoe bestemde bakken: H/K. te Wil denank f 15 of 15 d. - Te Oostkapelle met een motorrijwiel binnen de bebouwde kom der gemeente harder rijden dan 20 K.M. per uur: J. J. W. A. v. d. K., Nijmegen f 10 of 10 d. h. Een zoon, die anderen over haalt bij zijn vader in te breken. Voor de Rechtbank te Arnhem stonden terecht de 25-jarige C. Fr. en de 34-ja- rige J. IL, beiden wonende te Amsterdam., thans gedetineerd, terzake dat zij op 20 Januari hebben ingebroken in de woning van den heer M. te Arnhem. Verdachten verklaarden met een zoon van M., die met zijn ouders niet op goe den voet stond te hebben afgesproken om in de woning van zijn vader in te breken. M. had aan verd. een sleutel van het huis gegeven en op deze wijze waren zij binnengekomen. De officier van justitie achtte het ten laste gelegde misdrijf van poging tot braak bewezen en eischte tegen elk 2 jaar -ge vangenisstraf. De verdediger pleitte cle mentie. Vervolgens stond wee ens medeplichtig heid B. Fr., koopman te Arnhem terecht. De Officier van Justitie laakte in zijn requisitoir de minderwaardige houding van dezen verdachte, die het geval in scène zette. Spr. eischte tegen dezen ver dachte eveneens twee jaar gevangenisi straf. De verdediger van dezen verd. pleitte vrijspraak. Tenslotte moest terecht staan W. M., 28 jaar, chauffeur, wonende te Arnhem', thans gedetineerd, terzake van mede plichtigheid aan inbraak bij zijn vader. Het O.M. meende, dat deze verd. zeker de meest misdadige was uit het complot en eischte ook tegen hem twee jaar ge vangenisstraf. De verdediger pleitte ontslag van rechtsvervolging. In al deze zaken zal de Rechtbank over 8 dagen uitspraak doen. Van 28 Februari tot 7 Maart. VLISSINGEN. Ondertrouwd: D. Nederhand, 22 jaar en M. J. Luwema, 19 jaar. Getrouwd: A. S. A. Weiss, 20 jaar en C. K. Dobbelaar, 19 jaar. Bevallen: W. F. Jaoobse, geb. van. der Horst, z. J. L. Becke, geb. Anthonisse, tz. M. de Vries, geb. Duvekot, z. S. .Moes, geb. Haartsen, d. C. Antonissen, geb. Schroevers, z. M. Th .A. van Broekhuizen, geb. Sies, d. Overleden: D. Lentink, z. 10 mnd. W. ,A- Bevel, wed. van D. Gillissen, 67 jaar. It. J. Pervoost, z. 11 jaar. H. G. Spaan, man van E. Tb. A. D'Jong, 60 j. (Vliss. Ct.) Van 1—7 Maart 1929. SOUBURG. Geboren: Fredericus Johannes, z. v. Johannes Tienpond en Johanna Schef- fers. Pieter, z. v. Gerrit Hijman en Adriana de Ridder. Jacob, z. v. Jacob D' Hont en Trijntje van Egmond. Overleden: Cornelia van Wallenburg, 61 j., vrouw van Jan Louwerse. Van 1—8 Maart 1929. IERSEKE. Ondertrouwd: Jacob Poelman, jm. 22 jaar en Lena Leuntje de Jonge, jd. 21 jaar. Adriaan Verhulst, 64 jaar, wedr van Maria de Bel en Tannetje van der Weele, .56 jaar, wed. van Jacob de Visser te Wissenkerke. Geboren: Adriaan Passchier, z. v. Leendert Barend Steketee en Jacoba Cornelia de Wee. Overleden: Neeltje van der Maas, 63 jaar, echtg. van Jan van- Liere. Levenloos aangegeven kind van het man nelijk geslacht van Paulus Simonss en Neel tje van Harn. i Over de maand Februari. THOLEN. Ondertrouwd: 22, C. Deurloo, 24 jaar en M. M. Schot, 24 jaar. Gehuwd: 13, Th. v. d. Male, 32 jaar te St Annalandl en J.C.. Schot, 27 jaar. Geboren: 6, Hubrecht Marinus, z. v. A. Moeliker en L. J. van der Werf. 7, Johanna Maria, d. v. A. G. Engelvaart en J. J. Bal. Overleden: 6, Maria Kosman, 89 jaar, wed. van J. Bazen. OUDELANDE. Overleden: 28, Comelis van Hekken, 21 j., z. v. Marinus van Rekken en Maatje van Wijngen. Programma van Zaterdag 3 Maart. HUIZEN, 336.3 M. Na 6 uur 1852 M. Uitsluitend K. E. O.-uitzending. 12.151.15 Concert. 1.152.00 Gramofoonmuziek. 3.00 4.00 Kinderuurtje. 5.306.30 Gramofoonmu ziek. 7.007.30 Engelsche les. 7.308.00 Kniples. 8.20 Concert. R. K. strijkorkest. Zan geres. HILVERSUM, 1071 M. 10.00—10.15 Mor genwijding. 12.50—2.00 Concert. 2.004.00 Aansl. van het. Theater Tuschinskv te Am sterdam. 4.005.00 Italiaansche lessen. 5.00 6.00 Fransche lessen. 6.006.45 Concert. 6.457.45 Duitscke lessen. 8.15 V. A. R. VA. DAVENTRY, 1562 M. 10.35 Kerkdienst. 1.20—2.20 Octet. 3.20 School-muziekfeest in Londen. Koorzang. 3.50 Concert. 7.05 Mozart's piano-sonaten. 8.05 Populair concert. PARIJS, „Radio-Paris", 1750 M. 7.05—7.50 Gramofoonmuziek. 8.3511.10 Zang. LANGENBERG, 462 M. 9.35 en 11.30 Gra. mofoonmuziok. 12.251.50 Orkestconcert. 503 Ö.50 Gramofoonmuziek. 7.20 Vroolijke avond.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1929 | | pagina 8